DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-17, 16:45   #1021
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
trzymam kciuki!
dzieki Andy
Pochwale sie po weekendzie
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 22:45   #1022
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Rety, zrobiłam kąpiel rozjaśniajacą z wodą 6% trzymałam trochę ponad 20 minut... włosy mam raczej nie jasniejsze, za to bardziej pomarańczowe. Mam bladopomarańczowe włosy, coś jak po poprzedniej kąpieli w lipcu bodajże, tylko wtedy mi złapało lepiej odrosty... Mam wrażenie, że tym razem usunęłam sobie tylko chłodne pigmenty z farbowań.

Jakbym chciała mieć rudoblond to git, ale ja chciałam białe albo chociaż perłowe

Co robić, jak żyć?
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 09:59   #1023
weronika2586
Raczkowanie
 
Avatar weronika2586
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 15
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
1 to pomiędzy średnim a ciemnym blondem, a 2 zdjęcie to jasny/średni blond z odcieniem karmelu, miedzi i złota. więc jak widzisz każdy inaczej nazywa brąz jak chcesz ten 2 to wellaton karmelowa czekolada do wymieszania z 8/0
Do fryz: Tylko ze ja juz mam zakupiona ta farbe wellaton 7.0 i co??? gdy jej użyje to naprawdę takie ciemnie wyjda?? jakie wyjda? chyba nie czarne? jak sadzisz?
weronika2586 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 08:02   #1024
xkejti
Raczkowanie
 
Avatar xkejti
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 99
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Hee Wampierz to podobnie jak ja, myślę, że musimy pozbijać te rudawe odcienie niebieskim tonerem, ale nie bardzo wiem jak to zrobić, żeby placków nie mieć na głowie :P

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Fryzie drogi, ale jak to się robi tonerem, z czym go zmieszać, wszak nie chcę niebieskich włosów - póki co przynajmniej
__________________
"Wiara w coś nie jest tym samym, co wiara w to, że w coś wierzymy”
xkejti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 16:17   #1025
weronika2586
Raczkowanie
 
Avatar weronika2586
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 15
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

halo jest tu ktos?
fryz..??
weronika2586 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 19:34   #1026
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Witam Chciałabym najpierw zdjąć kolor (7 loreal excellence ktory wyszedł ciemnobrązowo) z rozjaśnianych kąpielą rozjaśniającą włosów a potem wykonać kąpiel rozjaśniającą, bo po ściągnieciu koloru będą za ciemne by złapać wymarzony blond. Mam ytanie czysto techniczne:
Mam włosy do łokci, ile gram ściągacza koloru (np RB) bym potrzebowała, czy do tego jest potrzebna jakaś woda? I ile potem gram Vincent Ledier do pozniejszej kąpieli rozjaśniającej? W wątku widziałam że jednej dziewczynie fryz5 radził proszek i woda w stosunku 1:2 tzn że ja musiałabym np paczki po 40 g Vincenta plus 240g wody tak?
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 00:03   #1027
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Rety, zrobiłam kąpiel rozjaśniajacą z wodą 6% trzymałam trochę ponad 20 minut... włosy mam raczej nie jasniejsze, za to bardziej pomarańczowe. Mam bladopomarańczowe włosy, coś jak po poprzedniej kąpieli w lipcu bodajże, tylko wtedy mi złapało lepiej odrosty... Mam wrażenie, że tym razem usunęłam sobie tylko chłodne pigmenty z farbowań.

Jakbym chciała mieć rudoblond to git, ale ja chciałam białe albo chociaż perłowe

Co robić, jak żyć?
jesteś pewna że nie jest jaśniej? a jaki rozjaśniacz?
innego sposobu nie widze.

---------- Dopisano o 01:01 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------

Cytat:
Napisane przez weronika2586 Pokaż wiadomość
Do fryz: Tylko ze ja juz mam zakupiona ta farbe wellaton 7.0 i co??? gdy jej użyje to naprawdę takie ciemnie wyjda?? jakie wyjda? chyba nie czarne? jak sadzisz?
czarne nie ale mogą być ciemne, brązowe

---------- Dopisano o 01:03 ---------- Poprzedni post napisano o 01:01 ----------

Cytat:
Napisane przez xkejti Pokaż wiadomość
Hee Wampierz to podobnie jak ja, myślę, że musimy pozbijać te rudawe odcienie niebieskim tonerem, ale nie bardzo wiem jak to zrobić, żeby placków nie mieć na głowie :P

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Fryzie drogi, ale jak to się robi tonerem, z czym go zmieszać, wszak nie chcę niebieskich włosów - póki co przynajmniej
z odżywką mozesz mieszać

---------- Dopisano o 01:03 ---------- Poprzedni post napisano o 01:03 ----------

Cytat:
Napisane przez PannaWredna Pokaż wiadomość
Witam Chciałabym najpierw zdjąć kolor (7 loreal excellence ktory wyszedł ciemnobrązowo) z rozjaśnianych kąpielą rozjaśniającą włosów a potem wykonać kąpiel rozjaśniającą, bo po ściągnieciu koloru będą za ciemne by złapać wymarzony blond. Mam ytanie czysto techniczne:
Mam włosy do łokci, ile gram ściągacza koloru (np RB) bym potrzebowała, czy do tego jest potrzebna jakaś woda? I ile potem gram Vincent Ledier do pozniejszej kąpieli rozjaśniającej? W wątku widziałam że jednej dziewczynie fryz5 radził proszek i woda w stosunku 1:2 tzn że ja musiałabym np paczki po 40 g Vincenta plus 240g wody tak?
loreal 7 wyszeł ciemno na włosach po kąpieli? poszekaj, wymyje się.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-20, 07:06   #1028
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Dziekuję za odp Widzisz, ja juz miesiac myję te wlosy przeciwlupiezowym, ktory zostawiam na wlosach parę minut i kolor zmyl się nieznacznie, tzn z bardzo ciemnobrązowych na sredniobrazowe, w sloncu są zloto-zielono-rude. Myślę że to też wina tego że efekt kąpieli był zbyt ciemny? Może powinnam była dluzej trzymac kąpiel? Wkleję zdjęcia
ps. przepraszam za nieogar na zdjęciu "aktualny kolor" ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg po rozjaśnieniu.jpg (78,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po farbie 7 loreal na kapiel rozjasniajaca.jpg (153,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aktualny kolor.jpg (58,6 KB, 27 załadowań)
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 10:26   #1029
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
jesteś pewna że nie jest jaśniej? a jaki rozjaśniacz?
innego sposobu nie widze.
Jest jaśniej tylko w tych miejscach, gdzie było trochę ciemniej - głównie na spodzie włosów, ale już rozjaśnionych nie ruszyło... I w ogóle, po tym ile razy na nie nałożyłam farby rozjaśniajace to powinny już być chyba całe jaśniejsze? Mam wrażenie, że od paru miesięcy stoję w miejscu.
Nałożę w niedzielę subrinę 11 i zobaczę jak to wyjdzie. Zresztą coś musze nałożyć dla stanowania, bo nie będę chodzić z takim żółtkiem na głowie, normalnie ludzie się na mnie gapią na ulicy a i tak mam spięte.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 12:15   #1030
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Jest jaśniej tylko w tych miejscach, gdzie było trochę ciemniej - głównie na spodzie włosów, ale już rozjaśnionych nie ruszyło... I w ogóle, po tym ile razy na nie nałożyłam farby rozjaśniajace to powinny już być chyba całe jaśniejsze? Mam wrażenie, że od paru miesięcy stoję w miejscu.
Nałożę w niedzielę subrinę 11 i zobaczę jak to wyjdzie. Zresztą coś musze nałożyć dla stanowania, bo nie będę chodzić z takim żółtkiem na głowie, normalnie ludzie się na mnie gapią na ulicy a i tak mam spięte.
ale jaki to był konkretnie rozjaśniacz? i jaka woda?
kurde jak kąpiel nie ruszyła to może faktycznie nie da sie juz -.- tez tak miałem kiedyś wiem o co chodzi...

ochłodź tą farbą sobie jak mówisz i daj im odpocząć, ewentualnie zrobisz dekoloryzacje za miesiąc

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez PannaWredna Pokaż wiadomość
Dziekuję za odp Widzisz, ja juz miesiac myję te wlosy przeciwlupiezowym, ktory zostawiam na wlosach parę minut i kolor zmyl się nieznacznie, tzn z bardzo ciemnobrązowych na sredniobrazowe, w sloncu są zloto-zielono-rude. Myślę że to też wina tego że efekt kąpieli był zbyt ciemny? Może powinnam była dluzej trzymac kąpiel? Wkleję zdjęcia
ps. przepraszam za nieogar na zdjęciu "aktualny kolor" ;p
niech zgadnę 1 zdjęcie przed, 2 po farbie loreal 7 a 3 teraz?
na wypłukiwanie pomagają maseczki z żółtka i cytryny, bardziej drastyczny sposób mycia włosów to soda oczyszczona (mieszasz sodę z szamponem i na włosy, po 30 min zmywasz) też puszcza kolor. docelowo jaki ma być?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 14:19   #1031
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

tak, opisałam zdjęcia w nazwach dziękuję za odp, postaram się jeszcze bardziej przyspieszyć wypłukiwanie. Miał być ciemny blond. Teraz planuję rozjasnic sama w domu a na farbowanie isc do fryzjera. Tylko proszę o odpowiedz wpisy wyzej o rozjasniaczach dobrze? będę wdzieczna. Wiem ze pewnie poradzicie mi isc do fryzjera robic takze dekoloryzację ale niestety to bedzie dodatkowe 200 zł do farbowania no i chcę ciage kontrolować efekt... ostatnio pani fryzjerka kazala mi siedziec, w tym czasie obslugiwala inną panią, i dopiero gdy zaalarmowalam ze farba bardzo mnie pali przypomniala sobie że trochę czasu juz minęło ;/
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-20, 14:26   #1032
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez PannaWredna Pokaż wiadomość
tak, opisałam zdjęcia w nazwach dziękuję za odp, postaram się jeszcze bardziej przyspieszyć wypłukiwanie. Miał być ciemny blond. Teraz planuję rozjasnic sama w domu a na farbowanie isc do fryzjera. Tylko proszę o odpowiedz wpisy wyzej o rozjasniaczach dobrze? będę wdzieczna. Wiem ze pewnie poradzicie mi isc do fryzjera robic takze dekoloryzację ale niestety to bedzie dodatkowe 200 zł do farbowania no i chcę ciage kontrolować efekt... ostatnio pani fryzjerka kazala mi siedziec, w tym czasie obslugiwala inną panią, i dopiero gdy zaalarmowalam ze farba bardzo mnie pali przypomniala sobie że trochę czasu juz minęło ;/
proponuję vincent ledier zielony i wode 6% do kąpieli rozjaśniającej, właśnie to o czym pisałaś myślę, że dwie saszetki będzie ok

40g jedna ma więc dwie to 80g więc wody 160ml potrzebujesz.

http://www.pro - sprzet.pl/vincent-ledier-intensive-puder-rozjasniajacy-z-proteinami-kaszmiru-i-aktywnymi-pigmentami-40g.html

usuń 2 przerwy przed i za myślnikiem, bo ta strona zastrzegła sobie wrzucanie linków, a tam kupisz ten rozjasniacz tanio, chyba ze na allegro znajdziesz, nie wiem bo ja tam kupuje
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 14:38   #1033
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
proponuję vincent ledier zielony i wode 6% do kąpieli rozjaśniającej, właśnie to o czym pisałaś myślę, że dwie saszetki będzie ok

40g jedna ma więc dwie to 80g więc wody 160ml potrzebujesz.

http://www.pro - sprzet.pl/vincent-ledier-intensive-puder-rozjasniajacy-z-proteinami-kaszmiru-i-aktywnymi-pigmentami-40g.html

usuń 2 przerwy przed i za myślnikiem, bo ta strona zastrzegła sobie wrzucanie linków, a tam kupisz ten rozjasniacz tanio, chyba ze na allegro znajdziesz, nie wiem bo ja tam kupuje

Baaardzo dziękuję Dam znać o efektach, może się komuś przydadzą
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 15:27   #1034
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez PannaWredna Pokaż wiadomość
Baaardzo dziękuję Dam znać o efektach, może się komuś przydadzą
to forum każda opinia i informacja jest ważna i sie przyda.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 07:51   #1035
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 189
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Andy pomożesz
Kumpela robiła włosy u fryzjera 9.0 i 8.3 na wodzie 9%, kolor wyjściowy ciemny blond, miał wyjść piękny złoty blond, wyszedł piękny złoty rudy, ma dużo czerwonego barwnika we włosach, pewnie dlatego taki efekt, moje pytanie czym przygasić tą rudość?
nadal ciepło może być, poziom 8, nie za ciemno, ale w kierunku bardziej karmelu...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (40,7 KB, 29 załadowań)
__________________
jestem księżniczką...
tylko oczy podkrążone
i zgubiłam gdzieś koronę...
KOCHAM <3
zapuszczam włoski

konstancja01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 10:16   #1036
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez konstancja01 Pokaż wiadomość
Andy pomożesz
Kumpela robiła włosy u fryzjera 9.0 i 8.3 na wodzie 9%, kolor wyjściowy ciemny blond, miał wyjść piękny złoty blond, wyszedł piękny złoty rudy, ma dużo czerwonego barwnika we włosach, pewnie dlatego taki efekt, moje pytanie czym przygasić tą rudość?
nadal ciepło może być, poziom 8, nie za ciemno, ale w kierunku bardziej karmelu...
na rudość super jest niebieski szampon
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 10:18   #1037
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez PannaWredna Pokaż wiadomość
na rudość super jest niebieski szampon
A sa niebieskie szampony? ja widzialam tylko fioletowe.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 10:44   #1038
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez konstancja01 Pokaż wiadomość
Andy pomożesz
Kumpela robiła włosy u fryzjera 9.0 i 8.3 na wodzie 9%, kolor wyjściowy ciemny blond, miał wyjść piękny złoty blond, wyszedł piękny złoty rudy, ma dużo czerwonego barwnika we włosach, pewnie dlatego taki efekt, moje pytanie czym przygasić tą rudość?
nadal ciepło może być, poziom 8, nie za ciemno, ale w kierunku bardziej karmelu...
jest złoto jak chce chłodniej niech coś perłowego lekko nałozy, może być nawet szampon fioletowy. z farb np joanna szlachetna perła.

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
A sa niebieskie szampony? ja widzialam tylko fioletowe.
ja tez :brzyda l::brzy dal:
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 10:50   #1039
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
A sa niebieskie szampony? ja widzialam tylko fioletowe.
tak, są, np Joanny, choć dziewczyny polecają bardziej Loreala. No i trzeba uwazac zeby nie przesadzic i myc co jakis czas nim zeby nie bylo niebieskiej poswiaty. Można chwilkę potrzymać taki spieniony szampon na włoskach. Wygooglaj, dziewczyny dużo o tym piszą Mozna sprobować zanim się znow bedzie farbowalo bo moze to się okazac zbedne
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-21, 10:54   #1040
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez PannaWredna Pokaż wiadomość
tak, są, np Joanny, choć dziewczyny polecają bardziej Loreala. No i trzeba uwazac zeby nie przesadzic i myc co jakis czas nim zeby nie bylo niebieskiej poswiaty. Można chwilkę potrzymać taki spieniony szampon na włoskach. Wygooglaj, dziewczyny dużo o tym piszą Mozna sprobować zanim się znow bedzie farbowalo bo moze to się okazac zbedne
no to to fioletowy jest ja preferuję ten z Marion
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 12:02   #1041
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
no to to fioletowy jest ja preferuję ten z Marion
Oj to przepraszam bylam pewna że niebieskie tu jest niebieska odzywka Joanny http://mallene.blogspot.com/2012/05/...m-odzywka.html fiolet bardziej na żółć jedna blogerka pisała o stosowaniu płukanek ziołowych (zielony kolor) ale mysle ze to byloby bardziej rozlozone w czasie no i niebieski jest chyba skuteczniejszy na rudość niz zielony

Edytowane przez PannaWredna
Czas edycji: 2012-10-21 o 12:04
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 12:38   #1042
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez PannaWredna Pokaż wiadomość
Oj to przepraszam bylam pewna że niebieskie tu jest niebieska odzywka Joanny http://mallene.blogspot.com/2012/05/...m-odzywka.html fiolet bardziej na żółć jedna blogerka pisała o stosowaniu płukanek ziołowych (zielony kolor) ale mysle ze to byloby bardziej rozlozone w czasie no i niebieski jest chyba skuteczniejszy na rudość niz zielony
no taka chabrowa, ale głównie fiolet służy zabiciu żółtych tonów. niebieski to do rudych.

zielony na czerwień
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 13:40   #1043
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

ja juz po farbowaniu, wlasnie siedze z odzywka. Platyna to to nie bedzie ale z rwaniem wlosow z glowy poczekam, az wyschna
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 13:41   #1044
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
ja juz po farbowaniu, wlasnie siedze z odzywka. Platyna to to nie bedzie ale z rwaniem wlosow z glowy poczekam, az wyschna
oby lepiej niż ostatnio
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 13:48   #1045
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
oby lepiej niż ostatnio
Oby. Ale i tak juz widze, ze odrost zoltawy, a konce slabo rozjasnilo.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 13:55   #1046
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Oby. Ale i tak juz widze, ze odrost zoltawy, a konce slabo rozjasnilo.
a w jaki sposób farbowałaś? od razu na całe? czy malaks?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 14:02   #1047
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
a w jaki sposób farbowałaś? od razu na całe? czy malaks?
najpierw odrost z 12%, ana ostatnie 20 minut na reszte z 6%
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 14:05   #1048
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
najpierw odrost z 12%, ana ostatnie 20 minut na reszte z 6%
aha a odrost ile czasu? przepisowo czy az rozjaśniło?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 14:09   #1049
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
aha a odrost ile czasu? przepisowo czy az rozjaśniło?
Przepisowo Bunny mowila 50 minut, ale trzymalam 55, max w instrukcji.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 14:18   #1050
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Przepisowo Bunny mowila 50 minut, ale trzymalam 55, max w instrukcji.
mhm to czekamy jak będzie kolor wyglądał
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.