Dobry(moze byc drogi)podklad matujacy-p.Samanto i Agnieszko! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-25, 16:08   #1
kkarolinaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 352

Dobry(moze byc drogi)podklad matujacy-p.Samanto i Agnieszko!


juz mam naprawde dosyc kupowania i probowania podkladow matujacych ktore nie dzialaja wogole na moja tlusta skore (np.Rimmel, Loreal itd). Juz przestala mnie interesowac cena-chce miec dluzej matowa cere!!! prosze pomozcie mi wybrac podklad matujacy(moze byc drogi). przegladalam oceny w KW ale licze jeszcze na wasza pomoc. A moze sa jakies "profesjonalne" podklady matujace? Pani Agnieszko i Samanto-znacie jeakies i gdzie mozna takie kupic?
kkarolinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-26, 08:48   #2
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Dobry(moze byc drogi)podklad matujacy-p.Samanto i Agnieszko!

Cześć Karola
jak wiesz każdy z podkładów u kazdej z nas może zachowywać sie zupełnie róznie. To co jedna zachwala, druga gani i odwrotnie
Ja przetestowała z matujacych podkładów La Roche Posay (Unifiance - ze starej serii), Guerlain Divinora, Chanel Double Mat, Lancoma (nie pamietam nazwy).
Dla mojej cery (mieszanej i skłonnej do świecenia) najlepiej sie sprawdził Chanel. Jest bardzo delikatny w konsystecji, jedak trzeba go szybko nakładać bo szybko zasycha.Nie jest on podkładem kryjacym ale doskonale sprawdza sie latem bo matowił mi cere na kilka godzin (niestety żaden podkład nie zmatowił mi jej na cały dzień).
W KW znajdziesz opinie o powyższych podkładach - duzo osób zachwala też Guerlaina - jedak u mnie sie nie sprawdza bo bardzo wysusza mi skórę.
Stosując matowiacy podkład nie uzywaj kremu matującego - co za dużo to nie zdrowo - możesz sobie bardzo wyszuszyć skóre i wtedy żaden podkład nie będzie wygladał na niej dobrze.

Pozdrawiam


PS. Cena Chanel koło 150 zł
PS 1. Polecam testowanie kosmetyków w Sephorze - poproś np. o dwie próbki podkładów matujacych, Kilka wizyt i będziesz miała przesestowany cały asortyment i na pewno znajdziesz coś odpowiedniego
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-26, 10:14   #3
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Dobry(moze byc drogi)podklad matujacy-p.Samanto i Agnieszko!

Ja zachęcona opiniami na Wizażu zakupiłam ostatnio Double wear Estee Lauder i Clinique dewy smooth. Z matujących polecam Revlona Colorstay starsza wersję, bo nowej nie znam i Estee Lauder Double Wear. Unifiance starsza wersja, owszem krył ale nie matował, a wręcz przeciwnie, a mam cere mieszaną naczynkową.
Poczytaj o tym jeszcze na KW
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-26, 18:11   #4
kkarolinaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 352
Re: Dobry(moze byc drogi)podklad matujacy-p.Samanto i Agnieszko!

po przeczytaniu ocen na KW chyba zdecyduje sie na wyprobowanie podkladow:
revlon - colorstay
estee lauder - double wear stay
chanel - double perfection fluide

sprobuje najpierw z probkami ale chyba nie bede miala skad ich zdobyc
kkarolinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.