10-letnia łysina a porost włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-08, 09:06   #1
Adrian28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 12

10-letnia łysina a porost włosów


Witam wszystkie Panie, jestem łysy od 10 lat, zanim zabiorę się za przeszczep włosów
chciałbym prosić o Waszą opinię a mianowicie czy mieszki włosowe po tak długim czasie można powołać do życia przez odpowiednie preparaty? i odzyskać utracone włosy?
Pozdrawiam
Adrian28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 10:08   #2
agisiaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 52
Dot.: 10-letnia łysina a porost włosów

Z tego co ja wiem to łysina jest uwarunkowana genetycznie i żaden preparat- cud nie pomoże. Jedynym wyjściem jest przeszczep włosów.
agisiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 20:01   #3
helenaost
Przyczajenie
 
Avatar helenaost
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: 10-letnia łysina a porost włosów

Mnie ten temat również interesuje ze względu na męża.
Szkoda mi go bo nie może się z łysiną pogodzić i też jest gotów na przeszczep.
Mnie osobiście zupełnie nie przeszkadza fakt, że łysieje. A moja fryzjerka opowiadała mi, co działo się z twarzą jej męża po przeszczepie. Budziła się w nocy, a obok niej leży mąż z nieludzko napuchniętą twarzą. Przyjmowała jakieś "mutanckie" kształty, tak że ona była przerażona. Ale w sumie wszystko przeszło.

Ja jednak wolałabym, żęby tego nie robił, nie zależy mi żeby miał bujną czuprynę i tak jestem dumna z tego jaki jest i co robi.

Kiedyś używał Vichy i niby parę włosków na krzyż mu odrosło, ale się zniechęcił.

Może jednak macie z tym jakieś "cudotwórcze" doświadczenia, może coś jest w stanie ruszyć porost włosów, którycj już dawno nie ma?
helenaost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 08:33   #4
loloita20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 70
Dot.: 10-letnia łysina a porost włosów

Cytat:
Napisane przez helenaost Pokaż wiadomość
Mnie ten temat również interesuje ze względu na męża.
Szkoda mi go bo nie może się z łysiną pogodzić i też jest gotów na przeszczep.
Mnie osobiście zupełnie nie przeszkadza fakt, że łysieje. A moja fryzjerka opowiadała mi, co działo się z twarzą jej męża po przeszczepie. Budziła się w nocy, a obok niej leży mąż z nieludzko napuchniętą twarzą. Przyjmowała jakieś "mutanckie" kształty, tak że ona była przerażona. Ale w sumie wszystko przeszło.

Ja jednak wolałabym, żęby tego nie robił, nie zależy mi żeby miał bujną czuprynę i tak jestem dumna z tego jaki jest i co robi.

Kiedyś używał Vichy i niby parę włosków na krzyż mu odrosło, ale się zniechęcił.

Może jednak macie z tym jakieś "cudotwórcze" doświadczenia, może coś jest w stanie ruszyć porost włosów, którycj już dawno nie ma?
Jestes jaki jestes inny nie bedziesz musisz sie cieszyc z tego...ja np.uwielbiam łysych facetów a jak maja okulary to juz wogole... wedlug mnie łysina jest suuper i sexy hihi
loloita20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 23:44   #5
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
Dot.: 10-letnia łysina a porost włosów

z lysieniem nie ma co walczyc mozna dorobic sie jedynie obsesji na tym punckie, martwego wlosa nie wskrzesisz, poszukaj moze krotkiej fryzurki ktora nie bedzie uwydatniac ubytkow, poza tym faceci tacy jak jude law nie grzesza bujna czupryna a i tak wygladaja mesko i pociagajaco;]
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.