grzywka - dobry pomysl??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-15, 00:07   #1
ask@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 71

grzywka - dobry pomysl???


hej dziewczyny
mam taki problem, ze doszlam do wniosku ze powinnam zrobic sobie grzywke.Ale wlasnie, po pierwsze nigdy nie nosilam grzywki, nawet nie wiem czy by mi pasowala(narazie nie mam zdjecia zeby zalaczyc), a po drugie wlosy mam takie troche "niesforne" i zyjace czasami swoim wlasnym zyciem tzn, naturalnie sa takie troche dziwnie falowane i spierzone, dlatego zawsze susze suszarka,bo wtedy nawet uda sie z nich zrobic proste ale wlasnie nie wiem,czy jak zrobie sobie grzywke,czy dam sobie potem z nia rade, zeby jakos wygladala( a im krotsze wlosy, tym bardziej sie nie ukladaja, przynajmniej u mnie )
Ma moze ktoras z was takie wlosy falowane, nie idealnie proste i nosi grzywke?? Da sie zapanowac nad nia w takim przypadku???bo chcialabym uniknac uzywania tony lakieru przed kazdym wyjsciem z domu, a nie jestem pewna czy tak by sie nie skonczylo..
pozdrawiam
ask@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-15, 07:10   #2
Kiria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 92
GG do Kiria
Re: grzywka - dobry pomysl???

Wydaje mi sie,że z grzywką jest podobnie jak z kazdą inna partią włosów...skoro mówisz, ze im krotsze tym niesforniejsze to z grzywka powinno być podobnie, ale nie jestem expertem wiec poczekaj na opinie innych dziewczyn

Buzki!!
Kiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-15, 08:19   #3
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Re: grzywka - dobry pomysl???

pamietam dobrze jak sobie postanowiłąm,że nigdy więcej nie bede nosiła już grzywki....no i zapuściłam włosy,ale przyznam sie szczerze,że że czułam sie bez niej jak bez ręki i jakos tak łyso...i oczywiście któegoś dnia nożyczki same poszły w ruch i znów jestem posiadaczką gęstej grzywki,mam jednak włosy proste jak drut więc nie mam problemó z jej poskromieniem.Piszesz Asiu,że masz włosy lekko falowane,mam dobrą przyjaciółkę,która (jak wynika z twojego opisu)ma indentyczne włosy.Jakiś czas temu obcięła włoski i teraz ma grzywke,wygląda świetnie, a grzywke układa na szczotke i pianke...ostatnio zachwalała emulsje do porstowania włosów Sunsilk (tą fioletową)....jakbys miała jeszcze jakies pytania to mogę sie podpytać mojej przyjaciółki...pozdrawi am cieplutko
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-15, 13:56   #4
ask@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 71
Re: grzywka - dobry pomysl???

dzieki za odpowiedzi
ahh proste jak drut wlosy - moje marzenie no to od razu mam pytanie odnosnie tej emulsji sunsilk prostujacej,bo tez sie w sumie do niej przymierzalam nie przetluszcza ona za bardzo wlosow twojej kumpeli albo nie obciaza??
a odnosnie tej grzywki, to wlasnie nie wiem jak to bedzie,bo zaczyna sie jesien,a w taka deszczowa wilgotna pogode jak wyjde z domu to mam doslownie afro na glowie
ale przede wszystkim to nie wiem czy mi pasuje,sama nie potrafie okreslic (beztalencie jestem ).Zalaczam zdjecie , wy sie na pewno lepiej na tym znacie ode mnie
ask@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-15, 14:03   #5
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Re: grzywka - dobry pomysl???

wiadomo jak sie przedobrzy z każdym kosmetykiem na włoskach to sie beda przetłuszczać,ona jest naprawde z niego zadowolona no i musze przyznac,że odkąd go uzywa to ma poskromione włoski i wygląda rewelacyjnie.Każdy musi znaleźć swój sposób na układanie włosów..może warto spróbować? a co Ci szkodzi,Ten sunsilk to chyba nie az tak ogromny wydatek
ps.dołącz wcześniej wspomniane zdjęcie
pozdrawiam
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-15, 14:08   #6
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Re: grzywka - dobry pomysl???

Może ci pomogę
Mam sunsilk i oceniam go bardzo dobrze. Mam włosy raczej przetłuszczające się i stwerdzam, że nie obciąża moich włosów, chociaż są grube i skłonne do obciążeń. Ładnie wygładza i zmiękcza włosy.
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-15, 14:10   #7
ask@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 71
Re: grzywka - dobry pomysl???

no wlasnie, cos mi net wariuje, i w ogole wyslalo mi za wczesnie, no ale jak dojde z tym do porzadku to zalacze
ask@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-15, 14:34   #8
ask@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 71
Re: grzywka - dobry pomysl???

ok, juz doszlam z tym netem do porzadku
jak mowilam zdjecie takie niezbyt dobre i male, no ale moze cos da sie zobaczyc na nim
ask@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-15, 14:41   #9
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Re: grzywka - dobry pomysl???

gdzie te niesforne włosy? wydaje mi sie ,że bedzie Ci dobrze z grzywką (masz wysokie czoło),nie musi to być grzywka prosta,ale może być na ukos( bedzie Ci bardziej pasować)...mysle,że bedziesz ładnie wyglądać z grzyweczką ....pozdrawiam cieplutko
ps.daj znac jak już sie zdecydujesz i sobie ew.ciachniesz te włoski
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-15, 14:56   #10
ask@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 71
Re: grzywka - dobry pomysl???

hihiihhi na zdjeciu to wlosy sa ujarzmione, dzieki suszarce i mleczku prostujacemu no ale nie zawsze z nimi tak wesolo, a jak beda krotsze to az strach sie bac
wlasnie mysle o jakiejs takiej ukosnej grzywce, ciesze sie ze myslisz ze bedzie mi pasowac ja jakos sama nie potrafie sobie tego wyobrazic
i dzieki za info o Sunsilku, chyba sie skusze na niego skoro tak dobrze dziala
haha a narazie to dopiero powstal pomysl,a pewnie zanim sie zdecyduje to minie troche czasu, przynajmniej u mnie to zawsze dluuuugo trwa.No ale bede sie zastanawiac nad tym ,i to powaznie pozdrawiam
ask@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-15, 17:05   #11
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: grzywka - dobry pomysl???

witaj! a moze pstopniujesz włoski na całej długości z ukośna grzywką, wtedy nawet jak sie wywina każdy w swoją strone, fajnie to bedzie wygladać! pozdrawiam...
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-09-15, 20:31   #12
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: grzywka - dobry pomysl???

oczywiscie ze w frzywce zarowno prostej jak i ukosnej bedzie super
poszukaj wyszukiwarka zdjec z takimi gzrywkami bo jest ich tu duuzo i nie chce ich powielac
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-16, 14:38   #13
ask@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 71
Re: grzywka - dobry pomysl???

hej
strasznie fajna ta fryzurka ktora zalaczylas tak wlasnie mysle zeby pocieniowac i postopniowac,bo nie wierze ze wlosy nie beda robic zadnych numerow
a moze macie jeszcze jakies zdjecia fajnych fryzurek z grzywkami? moga byc krotsze troche, wlosy poldlugie.Tutaj na forum to juz przejrzalam chyba wszystkie jakie byly, ale jakbyscie mialy jeszcze jakies inne ciekawe to przeslijcie
aha i jeszcze jedno pytanko, znacie moze nazwy jakichs programow,w ktorych mozna sie pobawic i podobierac fryzury do twarzy?? bylabym wdzieczna za jekis info
pozdrawiam
ask@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-16, 16:05   #14
La_Coste
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 33
Re: grzywka - dobry pomysl???

ask@ napisał(a):
> hej
> strasznie fajna ta fryzurka ktora zalaczylas tak wlasnie mysle zeby pocieniowac i postopniowac,bo nie wierze ze wlosy nie beda robic zadnych numerow
> a moze macie jeszcze jakies zdjecia fajnych fryzurek z grzywkami? moga byc krotsze troche, wlosy poldlugie.Tutaj na forum to juz przejrzalam chyba wszystkie jakie byly, ale jakbyscie mialy jeszcze jakies inne ciekawe to przeslijcie
> aha i jeszcze jedno pytanko, znacie moze nazwy jakichs programow,w ktorych mozna sie pobawic i podobierac fryzury do twarzy?? bylabym wdzieczna za jekis info
> pozdrawiam
we wrzesniowym "Twoim Stylu"byl artykul o "wirtualnych metamorfozach".Oto adresy:
www.beautyriot.com/instant_makeover.php
www.makeoversolutions.com
www.virtualvisage.com
www.clairol.com
www.hairfinder.com/hair_imaging.htm
www.ukhairdressers.com
Moze ktores z nich Ci sie przydadza.
La_Coste jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-19, 22:07   #15
ask@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 71
Re: grzywka - dobry pomysl???

dziekuje bardzo za te wszystkie stronki, napewno sie przydadza
ask@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-20, 17:33   #16
ask@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 71
Re: grzywka - dobry pomysl???

kamilanet, mam pytanie widzialam gdzies na innych postach ze zamieszczalas przerobki komputerowe z roznymi fryzurkami, mozesz mi napisac jaki masz program do tego??
z gory thnx pozdrawiam
ask@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.