Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV. - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-12, 20:44   #2761
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Mała aktualizacja
Ciekawa jestem tej solanki o zapachu bzu, napisz koniecznie, jak poużywasz
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 20:59   #2762
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem tej solanki o zapachu bzu, napisz koniecznie, jak poużywasz
Nie używałam jeszcze bo dopiero dzisiaj kupiłam ale mam kąpiel solankową o zapachu leśnym i jestem zadowolona. Bardzo dobrze śię pieni, w wannie intensywnie pachnie. A co najważniejsze cena jest niska. Zapłaciłam niecałe 7 zł za butlę 700 ml która starcza na długo. Solanka o zapachu bzu pachnie obłędnie Dla mnie to najprawdziwszy bez. Perfumy Yves Rocher Pur Desir Lilas bez mogą się schować. Mam ochotę kupić wszystkie solanki z apteczki babuni
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 21:25   #2763
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Witaj nosku, coś Cię nie ma na wątku długo
Jestem zadowolona z obu peeling pachnie grejfrutem i na prawdę wyraźnie ale delikatnie złuszcza. Ma formę przezroczystego żelu. Maska porządnie detoksykuje cerę, ale jednocześnie ją odżywia. Nawet przy częstszym stosowaniu nie wysusza mnie.
dzięki już od jakiegoś czasu myślę o tym peelingu i jakiejś masce, to się może źle skończyć
świetnie poszła Ci minimalizacja
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 10:31   #2764
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Aktualizuje zbiór, muszę przyznać, że robiłam te zdjęcia trochę w celach inwentaryzacyjnych, jak dla mnie dużo tego jest, mam zamiar zmniejszyć stan posiadania i teraz kupuje jak najmniej

1. Oczyszczanie twarzy - w butelce po hydrolacie jest tonik który sama robię
2. Pielęgnacja twarzy
3. Pielęgnacja ciała - w pudełku po maśle shea z mypy jest mieszanka masła shea z olejkiem alterry (już się skończył) i rybkami z gala
4. Do kąpieli
5. Szampony
6. Pielęgnacja włosów
7. Różności
8. Półprodukty
9. Oleje
10. Dezodoranty, stopy, dłonie - brak kremów do rak, te mam tylko w pracy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2011-12-13 10.26.01.jpg (114,7 KB, 249 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2011-12-13 10.32.21.jpg (110,3 KB, 268 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2011-12-13 10.37.22.jpg (134,9 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2011-12-13 10.40.32.jpg (128,6 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2011-12-13 10.44.21.jpg (116,4 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2011-12-13 10.46.58.jpg (122,4 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2011-12-13 10.50.44.jpg (128,3 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2011-12-13 10.54.00.jpg (129,1 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2011-12-13 10.55.40.jpg (117,7 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2011-12-13 10.58.38.jpg (129,3 KB, 188 załadowań)
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 10:39   #2765
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Aktualizuje zbiór, muszę przyznać, że robiłam te zdjęcia trochę w celach inwentaryzacyjnych, jak dla mnie dużo tego jest, mam zamiar zmniejszyć stan posiadania i teraz kupuje jak najmniej

1. Oczyszczanie twarzy - w butelce po hydrolacie jest tonik który sama robię
2. Pielęgnacja twarzy
3. Pielęgnacja ciała - w pudełku po maśle shea z mypy jest mieszanka masła shea z olejkiem alterry (już się skończył) i rybkami z gala
4. Do kąpieli
5. Szampony
6. Pielęgnacja włosów
7. Różności
8. Półprodukty
9. Oleje
10. Dezodoranty, stopy, dłonie - brak kremów do rak, te mam tylko w pracy
Bardzo ładny zbiór i rzeczywiście spory

Prosiłabym o recenzje:
- Ziaja, kuracja antybakteryjna, żel myjący
- Herba Studio, Best, tonik do cery trądzikowej
- Joanna Naturia, szampon miętą i wrzosem (ładnie pachnie?)
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 10:57   #2766
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Bardzo ładny zbiór i rzeczywiście spory

Prosiłabym o recenzje:
- Ziaja, kuracja antybakteryjna, żel myjący
- Herba Studio, Best, tonik do cery trądzikowej
- Joanna Naturia, szampon miętą i wrzosem (ładnie pachnie?)
Dzięki

Żel jest całkiem fajny, kiedyś miałam cerę typowo suchą, teraz coś jej się pomieszało i strasznie mi się zanieczyszcza w okolicy brody i nosa (wągry, zaskórniki, grudki) ale nadal jest sucha. Daje naprawde uczucie czystości, dokładnie zmywa makijaż, po podkładzie nie ma śladu, przy tym absolutnie nie wysusza i nie ściąga cery. Natomiast niekoniecznie radzi sobie z usuwaniem wągrów czy zaskórników, jest trochę lepiej ale nie idealnie. Mimo to naprawde polecam

Jeśli chodzi o tonik to chyba się pomyliłam, myślałam, że pomoże właśnie na wągry, grudki czy zaskórniki, ale on jest chyba przeznaczony bardziej do zwalczania tłustości cery czy też pryszczy, w związku z czym nie zauważam jego działania, natomiast nie wysusza skóry i strasznie śmierdzi.

Szampon pachnie bardziej mięta ale czuć coś jeszcze (nie wiem jak pachnie wrzos więc nie powiem czy pachnie wrzosem), ogólnie zapach ok. Jest rzadki i mało się pieni, więc jest niewydajny, użyłam go raptem kilka razy na włosy do ramion i już tyle nie ma. Ale oczyszcza dobrze, raczej nie plącze, taki zwykły szampon.
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 11:57   #2767
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Dzięki

Żel jest całkiem fajny, kiedyś miałam cerę typowo suchą, teraz coś jej się pomieszało i strasznie mi się zanieczyszcza w okolicy brody i nosa (wągry, zaskórniki, grudki) ale nadal jest sucha. Daje naprawde uczucie czystości, dokładnie zmywa makijaż, po podkładzie nie ma śladu, przy tym absolutnie nie wysusza i nie ściąga cery. Natomiast niekoniecznie radzi sobie z usuwaniem wągrów czy zaskórników, jest trochę lepiej ale nie idealnie. Mimo to naprawde polecam

Jeśli chodzi o tonik to chyba się pomyliłam, myślałam, że pomoże właśnie na wągry, grudki czy zaskórniki, ale on jest chyba przeznaczony bardziej do zwalczania tłustości cery czy też pryszczy, w związku z czym nie zauważam jego działania, natomiast nie wysusza skóry i strasznie śmierdzi.

Szampon pachnie bardziej mięta ale czuć coś jeszcze (nie wiem jak pachnie wrzos więc nie powiem czy pachnie wrzosem), ogólnie zapach ok. Jest rzadki i mało się pieni, więc jest niewydajny, użyłam go raptem kilka razy na włosy do ramion i już tyle nie ma. Ale oczyszcza dobrze, raczej nie plącze, taki zwykły szampon.
Dziękuję Ci serdecznie
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 14:32   #2768
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Aktualizuje zbiór, muszę przyznać, że robiłam te zdjęcia trochę w celach inwentaryzacyjnych, jak dla mnie dużo tego jest, mam zamiar zmniejszyć stan posiadania i teraz kupuje jak najmniej

1. Oczyszczanie twarzy - w butelce po hydrolacie jest tonik który sama robię
2. Pielęgnacja twarzy
3. Pielęgnacja ciała - w pudełku po maśle shea z mypy jest mieszanka masła shea z olejkiem alterry (już się skończył) i rybkami z gala
4. Do kąpieli
5. Szampony
6. Pielęgnacja włosów
7. Różności
8. Półprodukty
9. Oleje
10. Dezodoranty, stopy, dłonie - brak kremów do rak, te mam tylko w pracy

Ładny zbiór, dużo półproduktów
- nie uczula cie żel z Apartu? miałam chyba o zapachu daktyli i po każdej kapieli okropnie swędziała mnie skóra
- na co stosujesz oliwkę Babydream ta w niebieskim opakowaniu? jakies efekty?
- jak z ochroną przed potem kulką Garniera? jesteś zadowolona? musze zrobić porównanie bo też mam tyle, że wersję COOl
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 15:21   #2769
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Ładny zbiór, dużo półproduktów
- nie uczula cie żel z Apartu? miałam chyba o zapachu daktyli i po każdej kapieli okropnie swędziała mnie skóra
- na co stosujesz oliwkę Babydream ta w niebieskim opakowaniu? jakies efekty?
- jak z ochroną przed potem kulką Garniera? jesteś zadowolona? musze zrobić porównanie bo też mam tyle, że wersję COOl
dzięki

żel z Apartu nie uczula mnie, kocham go za cudowny zapach, poza tym jest naprawdę całkiem przyzwoity, przede wszystkim nie wysusza skóry

oliwkę babydream stosuje na 3 sposoby:
1. jako bazę do peelingu cukrowego, odkąd go odkryłam nie kupuję peelingów do ciała tylko robię sama, a ze to jedna z najtańszych oliwek to mi jej nie szkoda
2. jak biorę kąpiel w wannie to dolewam trochę do wody, skóra nie jest taka wysuszona
3. czasami pod koniec prysznica wcieram oliwkę w ciało, wolę to robić jeszcze pod prysznicem, potem się wycieram również z tej oliwki, lubię ten dziwaczny sposób, wcieranie oliwki po kąpieli u mnie się nie sprawdza, nawet jeśli skóra jest jeszcze wilgotna

jeśli chodzi o kulkę z garniera to jest ok, ładnie pachnie, nie zostawia białych śladów, jeśli chodzi o ochronę to muszę powiedzieć że u mnie tego typu rzeczy średnio się sprawdzają, odkąd używam blokera to kulek/deo używam bardziej z przyzwyczajenia dla uczucia świeżości i ładnego zapachu, czasem jak sobie zapomnę kilka dni o blokerze, to mogę poczuć, że zwykłe środki się nie sprawdzają.
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 15:54   #2770
oleeencja
Rozeznanie
 
Avatar oleeencja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 674
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

A co sądzisz o kremie z ziaji tym na dzień?
I o kremach Eveline?
__________________
Po każdej burzy wychodzi słońce!
-ćwiczyć holenderski
-nie marudzić
-pokonać swojego lenia
-być bardziej cierpliwa!



Myśl pozytywnie!
oleeencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 16:12   #2771
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez oleeencja Pokaż wiadomość
A co sądzisz o kremie z ziaji tym na dzień?
I o kremach Eveline?
Jeśli chodzi o krem z Ziaji, to jest to moje drugie opakowanie, a to się rzadko zdarza abym kupiła drugi raz ten sam krem do twarzy. Ten pretenduje do KWC, tylko jeszcze w czasie mrozów go przetestuję Jak narazie same dobre wrażenia, bardzo dobrze nawilża, nie zapycha, nieźle się wchłania, ale pozostawia film, co ja akurat lubię, stosuję czasem na dzień a czasem na noc. Nie mam po nim suchych skórek, cera jest gładka, nadaje się pod podkład. Zapach ma nieszczególny, czuć po prostu te składniki, szkoda że nie nie jest perfumowany, ja akurat lubię ładnie pachnące kosmetyki, ale rozumiem że to się kłóci z ideą tych kosmetyków. Na lato może być trochę za ciężki. Polecam, a za tą cenę to już naprawdę super.

Różowy krem z eveline stosuję do depilacji rąk, to już moje któreś opakowanie, dobrze się w tym obszarze sprawdza, dokładnie usuwa włoski i nie podrażnia skóry. Zaczęłam go stosować do okolic bikini, ale tam sobie kompletnie nie radzi, jest za słaby na mocne od golenia włoski. Więc kupiłam wersję zwykłą, jest trochę lepiej ale nie tyle bym była zadowolona, zawsze coś zostaje. Ale różowy do rąk będę używać dalej.
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 16:36   #2772
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Aktualizuje zbiór, muszę przyznać, że robiłam te zdjęcia trochę w celach inwentaryzacyjnych, jak dla mnie dużo tego jest, mam zamiar zmniejszyć stan posiadania i teraz kupuje jak najmniej

1. Oczyszczanie twarzy - w butelce po hydrolacie jest tonik który sama robię
2. Pielęgnacja twarzy
3. Pielęgnacja ciała - w pudełku po maśle shea z mypy jest mieszanka masła shea z olejkiem alterry (już się skończył) i rybkami z gala
4. Do kąpieli
5. Szampony
6. Pielęgnacja włosów
7. Różności
8. Półprodukty
9. Oleje
10. Dezodoranty, stopy, dłonie - brak kremów do rak, te mam tylko w pracy
Jaki fajny zbiór
A ja jestem ciekawa jak sprawuje się kuracja wzmacniająca Joanna Rzepa? Mam szampon z tej serii i jestem niesamowicie zadowolona i właśnie zastanawiam się nad kuracją
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 17:08   #2773
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Jaki fajny zbiór
A ja jestem ciekawa jak sprawuje się kuracja wzmacniająca Joanna Rzepa? Mam szampon z tej serii i jestem niesamowicie zadowolona i właśnie zastanawiam się nad kuracją
dzięki

Kuracja niestety podrażnia mi skórę głowy, dostałam po niej mega swędzenia i krostek. Innego działania nie zdążyłam zauważyć, bo po kilku użyciach musiałam ja odstawić. Strasznie śmierdzi. Chyba wyrzucę, bo nie widzę sensu używania. Byłam na nią bardzo napalona, bo na włosowym dziewczyny pisały, że miały po niej trawnik babyhairs a to kiszka
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 17:30   #2774
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
dzięki

Kuracja niestety podrażnia mi skórę głowy, dostałam po niej mega swędzenia i krostek. Innego działania nie zdążyłam zauważyć, bo po kilku użyciach musiałam ja odstawić. Strasznie śmierdzi. Chyba wyrzucę, bo nie widzę sensu używania. Byłam na nią bardzo napalona, bo na włosowym dziewczyny pisały, że miały po niej trawnik babyhairs a to kiszka
O kurcze to szkoda. Też się naczytałam tyle pozytywnych opinii, że chyba się skuszę i zobaczę jak u mnie się sprawdzi A że nie jest droga to szkoda nie będzie w razie W.
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 17:56   #2775
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Aktualizuje zbiór, muszę przyznać, że robiłam te zdjęcia trochę w celach inwentaryzacyjnych, jak dla mnie dużo tego jest, mam zamiar zmniejszyć stan posiadania i teraz kupuje jak najmniej

1. Oczyszczanie twarzy - w butelce po hydrolacie jest tonik który sama robię
2. Pielęgnacja twarzy
3. Pielęgnacja ciała - w pudełku po maśle shea z mypy jest mieszanka masła shea z olejkiem alterry (już się skończył) i rybkami z gala
4. Do kąpieli
5. Szampony
6. Pielęgnacja włosów
7. Różności
8. Półprodukty
9. Oleje
10. Dezodoranty, stopy, dłonie - brak kremów do rak, te mam tylko w pracy

Ładny zbiór Powiedz mi jak działa ogólnie ten krem z granulkami avonowy? On jest jak krem z podkładem czy co? I jaki daje efekt na skórze?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 18:20   #2776
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ładny zbiór Powiedz mi jak działa ogólnie ten krem z granulkami avonowy? On jest jak krem z podkładem czy co? I jaki daje efekt na skórze?
dzięki
krem z avonu bardzo lubię, kupuję od lat, to chyba jego trzecia wersja którą używam
nie jest to krem z podkładem, on kompletnie nie kryje, natomiast te granulki zawierają kolor, dzięki czemu krem wyrównuje koloryt, u mnie delikatnie przyciemnia cerę, nadaje taki zdrowy wygląd, i dodaje cerze blasku, co przy mojej suchej skórze sprawia, że lepiej wygląda. Zazwyczaj używam pod niego inny krem bo jakoś nie nawilża rewelacyjnie, jedynie przy upałach nadaje się sam. Wymaga lekkiego przypudrowania. Czasem dodaje do niego odrobinę podkładu, który sam niekoniecznie się u mnie sprawdza. Fajnie się też nadaje pod takie pseudomineralne podkłady w pudrze (teraz mam taki z catrice)
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 18:38   #2777
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
dzięki
krem z avonu bardzo lubię, kupuję od lat, to chyba jego trzecia wersja którą używam
nie jest to krem z podkładem, on kompletnie nie kryje, natomiast te granulki zawierają kolor, dzięki czemu krem wyrównuje koloryt, u mnie delikatnie przyciemnia cerę, nadaje taki zdrowy wygląd, i dodaje cerze blasku, co przy mojej suchej skórze sprawia, że lepiej wygląda. Zazwyczaj używam pod niego inny krem bo jakoś nie nawilża rewelacyjnie, jedynie przy upałach nadaje się sam. Wymaga lekkiego przypudrowania. Czasem dodaje do niego odrobinę podkładu, który sam niekoniecznie się u mnie sprawdza. Fajnie się też nadaje pod takie pseudomineralne podkłady w pudrze (teraz mam taki z catrice)
Ale nie nadaje sam koloru? Bo ja nie używam ani podkładu, ani pudru, różu (bo mam naturalne czerwone poliki ), no niczego generalnie I nie chciałabym takiego kremu. A jeśli tylko rozświetla i wyrównuje, to mógłby być fajny, bo też mam suchą skórę i "zdrowy wyglad" zimą się przydaje
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 18:57   #2778
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ale nie nadaje sam koloru? Bo ja nie używam ani podkładu, ani pudru, różu (bo mam naturalne czerwone poliki ), no niczego generalnie I nie chciałabym takiego kremu. A jeśli tylko rozświetla i wyrównuje, to mógłby być fajny, bo też mam suchą skórę i "zdrowy wyglad" zimą się przydaje
Hmmm... efekt koloryzowania skóry jest naprawdę subtelny (wydaje mi się że poprzednie wersje nadawały więcej koloru) ale jednak na bladej skórze widoczny - zrobiłam teraz test na dość bladym kawałku ciała i widać różnicę, przy ciemniejszej cerze koloryzowanie jest mniej widoczne. Ale na pewno nie można tego porównywać z podkładem, nawet najlżejszym. Używałam kiedyś daaawno temu takiego kremu z nivea i tamto była zupełnie inna bajka, właśnie bardziej w kierunku podkładu, ten zdecydowanie nie.
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 19:01   #2779
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Hmmm... efekt koloryzowania skóry jest naprawdę subtelny (wydaje mi się że poprzednie wersje nadawały więcej koloru) ale jednak na bladej skórze widoczny - zrobiłam teraz test na dość bladym kawałku ciała i widać różnicę, przy ciemniejszej cerze koloryzowanie jest mniej widoczne. Ale na pewno nie można tego porównywać z podkładem, nawet najlżejszym. Używałam kiedyś daaawno temu takiego kremu z nivea i tamto była zupełnie inna bajka, właśnie bardziej w kierunku podkładu, ten zdecydowanie nie.
Dziękuję Ci za opinię Chyba go wezmę, na zimowy krem będzie w sam raz Nie mam bladej cery, taką średnią plus jednolicie czerwone policzki (nie same rozszerzone naczynka, a rumienie stałe), to ładnie się może wkomponuje
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 20:54   #2780
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Nie używałam jeszcze bo dopiero dzisiaj kupiłam ale mam kąpiel solankową o zapachu leśnym i jestem zadowolona. Bardzo dobrze śię pieni, w wannie intensywnie pachnie. A co najważniejsze cena jest niska. Zapłaciłam niecałe 7 zł za butlę 700 ml która starcza na długo. Solanka o zapachu bzu pachnie obłędnie Dla mnie to najprawdziwszy bez. Perfumy Yves Rocher Pur Desir Lilas bez mogą się schować. Mam ochotę kupić wszystkie solanki z apteczki babuni
Dziękuję Ci bardzo, czuję się skuszona

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Aktualizuje zbiór, muszę przyznać, że robiłam te zdjęcia trochę w celach inwentaryzacyjnych, jak dla mnie dużo tego jest, mam zamiar zmniejszyć stan posiadania i teraz kupuje jak najmniej

1. Oczyszczanie twarzy - w butelce po hydrolacie jest tonik który sama robię
2. Pielęgnacja twarzy
3. Pielęgnacja ciała - w pudełku po maśle shea z mypy jest mieszanka masła shea z olejkiem alterry (już się skończył) i rybkami z gala
4. Do kąpieli
5. Szampony
6. Pielęgnacja włosów
7. Różności
8. Półprodukty
9. Oleje
10. Dezodoranty, stopy, dłonie - brak kremów do rak, te mam tylko w pracy
Piękny zbiorek
Ja proszę o opinie tych soli do kąpieli z bebeauty, sama mam lawendową , a ciekawa jestem, jak Ty je odbierasz
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 21:19   #2781
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Piękny zbiorek
Ja proszę o opinie tych soli do kąpieli z bebeauty, sama mam lawendową , a ciekawa jestem, jak Ty je odbierasz
Dziękuję

Jeśli chodzi o sole to pięknie pachną i.... i tyle o nich dobrego, ponieważ nic poza tym. Nawet ten zapach jest intensywny tylko w opakowaniu, trzeba dużo nasypać, żeby czuć w wannie, do tego nie rozpuszczają się całkowicie i kują w pupcię , piana prawie zerowa, nie widzę sensu ich używania i więcej nie kupię
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 23:44   #2782
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Dziękuję

Jeśli chodzi o sole to pięknie pachną i.... i tyle o nich dobrego, ponieważ nic poza tym. Nawet ten zapach jest intensywny tylko w opakowaniu, trzeba dużo nasypać, żeby czuć w wannie, do tego nie rozpuszczają się całkowicie i kują w pupcię , piana prawie zerowa, nie widzę sensu ich używania i więcej nie kupię
Mam podobną opinię i zużywam ją teraz do kąpieli stóp
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 11:53   #2783
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Moje ostatnie nabytki. Żele pod prysznic pachną pyysznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 001.jpg (37,1 KB, 238 załadowań)
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 12:27   #2784
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Moje ostatnie nabytki. Żele pod prysznic pachną pyysznie
A jak dokładnie pachną żele? Bo już same nazwy są
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 16:55   #2785
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Moje ostatnie nabytki. Żele pod prysznic pachną pyysznie
Ojj tak, też jakiś czas temu się na nie skusiłam, malinowo-waniliowy pachnie cudownie, jak słodki, malinowy deserek, a czekolada z pomarańczą
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 18:19   #2786
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
A jak dokładnie pachną żele? Bo już same nazwy są
Pachną po prostu pysznie dokładnie tak jak podają nazwy.Najchętniej to by się zjadło te żele
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 15:26   #2787
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Moje najnowsze nabytki. Niedużo, bo dążę do zmniejszenia mojej kolekcji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Scrub,_Piling_Cukrowy_Seria_Relaksujaca.jpg (15,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P.aspx.jpg (28,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l-occitane-shea-butter-hand-cream-30ml_261555.jpg (11,4 KB, 15 załadowań)
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 11:11   #2788
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Kilka nowości, w większości moi ulubieńcy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC16235.jpg (50,5 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC16236.jpg (53,2 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC16237.jpg (58,9 KB, 132 załadowań)
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 11:17   #2789
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Kilka nowości, w większości moi ulubieńcy
Również uwielbiam te żele pod prysznic, z fa nutri skin lubię też brzoskwinkę, masła bielendy bardzo chwalę, a jak oceniasz ten peeling bielendy? Bo wiem, że różówy koralowy jest rewelacyjny, zawsze gości w mojej łazience, a ciekawa jestem innych
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 11:22   #2790
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Również uwielbiam te żele pod prysznic, z fa nutri skin lubię też brzoskwinkę, masła bielendy bardzo chwalę, a jak oceniasz ten peeling bielendy? Bo wiem, że różówy koralowy jest rewelacyjny, zawsze gości w mojej łazience, a ciekawa jestem innych
Akurat Peeling to dla mnie nowość Masełka uwielbiam, a że zestaw był w okazyjnej cenie to się skusiłam Ciekawa jestem czy zostawia tłustą powłokę na skórze Brzoskwinię z Fa uwielbiam i niedawno skończyłam, ale dla odmiany wzięłam ten
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-04 19:36:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.