Pieszczoty - wątek zbiorczy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-28, 13:59   #1
maarzenaa
Raczkowanie
 
Avatar maarzenaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: żary
Wiadomości: 179

Pieszczoty - wątek zbiorczy!


hej mam mini problemik.. a wiec..wczoraj doszlo z moim kumplem do malych pieszczot.. mianowicie zaczelo sie sie od pocalunkow...potem mizianie sie nawzajem...no a potem to juz takie wieksze pieszczoty z jego strony jesli chodzi o "badanie" jego rekoma mojego ciala .. bylo milo ale.. ja nie czulam zadnego podniecenia... jego rece wyladowaly na moich piersiach a ja nic... no moze tyci tyci.. ale nie spodziewalam sie tego :|.. myslalam,ze odplyne a tu zonk .. ;| i nie wiem czemu.. moze troche pozniej jak to troche potrwalo to cos poczulam ale tak to nic... szkoda i nie wiem czemu a bylo tak fajnie... nie rozumiem tego.. czy moze ja jakas dziwna jestem
maarzenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 14:23   #2
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: pieszczoty

moze dlatego, ze to byl tylko kumpel, do ktorego nic nie czujesz. kobiety to nie faceci. oni moga isc do prostytuki i to bedzie dla nich przyjemnosc, kobiety w wiekszosci juz takie sa ze lacza przyjemnosci cielesne z uczuciami
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 16:48   #3
maarzenaa
Raczkowanie
 
Avatar maarzenaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: żary
Wiadomości: 179
Dot.: pieszczoty

no wlasnie to jest facet za ktorym jeszcze rok temu szalalam na maxa... pare m-cy byla cisza... az do swiat kiedy wyszl;ismy na spacer i wtedy znowu odrodzilo sie malutkie uczucie ale zdecydowanie nie to samo co wtedy..chciaalm zeby miedzy nami nawet teraz kiedy az tak silnego uczucia do niego nie mam, doszlo do takich pieszczot.. ale qrde... zeby nic? no mowie troche po jakims czasie bylo ale moze faktycznie masz racje.. moze nic nie " poczulam" bo to nie facet z ktorym jestem.. eh nie wiem..
maarzenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 19:36   #4
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: pieszczoty

Mysle ze miedzy wami juz nie ma czegos powaznego i to jest glowny powod. Moze lepiej nie doprowadzic juz do takiej sytuacji?? Bo wtedy na seri rodza sie watpliwosci co do motywow itp. Po co stwarzac sobie problemy jak mozna miec kumpla ? Hmmm no chyba ze poczujecie ze chcecie do siebie wrocic. Pogadajcie o tym wtedy!! Buziaki
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 19:54   #5
wiatr86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 600
Dot.: pieszczoty

Moim zdaniem wiele zalezy takze od atmosfery, w ogole nastawienia, efektu zaskoczenia no i uczuc do samej osoby takze. Chociaz moze to byc bardzo bliska Ci osoba a jak nie ma odpowiedniego nastroju to i tak z wielkich odczuc nici.Ja tak przynajmniej mam...
wiatr86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 20:07   #6
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: pieszczoty

Cytat:
Napisane przez maarzenaa
...wczoraj doszlo z moim kumplem do malych pieszczot.. mianowicie zaczelo sie sie od pocalunkow...potem mizianie sie nawzajem...no a potem to juz takie wieksze pieszczoty z jego strony jesli chodzi o "badanie" jego rekoma mojego ciala .. bylo milo ale.. ja nie czulam zadnego podniecenia... jego rece wyladowaly na moich piersiach a ja nic... no moze tyci tyci.. ale nie spodziewalam sie tego :|.. myslalam,ze odplyne a tu zonk .. ;| i nie wiem czemu.. moze troche pozniej jak to troche potrwalo to cos poczulam ale tak to nic... szkoda i nie wiem czemu a bylo tak fajnie... nie rozumiem tego.. czy moze ja jakas dziwna jestem
Wiesz to też zależy od twojego doświadczenia, pamiętam kiedy ja zaczynałam spotykać się z moim facetem na początku również było tylko miło. Z czasem zaś nauczyliśmy się wiele o dotyku - min on jak sprawić mi przyjemność ja zaś jak ją czerpać. Z moich obserwacji wynika, ze kobiety muszą się nauczyć czepania przyjemności z sfery erotycznej ( w przeciwieństwie do facetów - co jest niesprawiedliwe, ale niestety prawdziwe). kobiety są również bardziej wrażliwe na uczucie, miłości które sprawia, ze to co fizyczne od razu staje sie przyjemniejsze.

Widzę więc trzy możliwości wyjaśnienia twej sytuacji:
- nie wiem jakie masz doświadczenie ( ja na przykład nie mam zbyt dużego) ale z moich obserwacji wynika ze przynajmiej na początku spotykania się z facetami, człowiek czasami nie czuje się pewny własnego ciała, i może zamiast skupić się na dawaniu i braniu przyjemności skupia się na tym "jak wypadnę" a wierz mi to jest zabójcze dla porządania, a co za tym idzie przyjemności.

- albo być może nie mogłaś skupic się na przyjemności która płyneła z pieszczot i dać się jej częściowo -ponieść, ponieważ za dużo myślałaś (np o tym co czuć powinnaś)

- albo może to nie był właściwy dzień na małe co nieco - w zależności od dnia mojego cyklu albo rzucam się na mojego TŻ jak tygrysica, albo mam spokojniejszy nastrój, lub poprostu jestem wściekła ma cały świat - i w te właśnie dni czerpię z dotyku mojego TŻ przede wszystkim przyjemość emocjonalną i dużo trudniej mi się podniecić, a przecież nie znaczy to że czasami go kocham a czasami nie, ot poprostu czasami hormony szaleją i tyle, moze tak też było w twoim przypadku?
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 23:57   #7
maarzenaa
Raczkowanie
 
Avatar maarzenaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: żary
Wiadomości: 179
Dot.: pieszczoty

no wlasnie my nigdy nie bylismy ze soba... on poprostu wiedzial ze ja zanim szlaje [ rok temu] i byl wyrozumialy ale nie "mogl" byc ze mna... nie wiem.. moze cos w tym jest co napisala wisienki...moze za duzo myslalam, nie zeby nic nie poczula.. ale jak dla mnie to bylo malo jak na czas trwania dzieki za odp
maarzenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-29, 10:19   #8
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: pieszczoty

Jestem takiego samego zdania jak moje poprzedniczki. Atmosfera, miejsce no i przede wszystkim osoba i uczucie do tej osoby odgrywają ogromne znaczenie w czuciu przyjemności z pieszczot. My kobiety poprostu nie jesteśmy stworzone do takich "wyskoków", to nie tak jak facet który może prawie zawsze i z prawie każda
__________________
"Szukaj małej różnicy, która uczyni wielką różnicę w Twoim życiu"
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 13:37   #9
AalutkaA
Raczkowanie
 
Avatar AalutkaA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 266
Unhappy Pieszczoty i ból głowy ;/

Hmm.. Mam taki dziwny problem. Ostatnio gdy piescilam sie z moim facetem, tzn gdy on piescil mnie (mineta), gdy juz bylam bliska szczytowania zaczelam odczuwac niesamowity bol glowy. To bylo dziwne, bo za kazdym razem gdy ta przyjemnosc nasilala sie to zaczynalam odczuwac coraz wieksze hmm cisnienie w glowie i ogromny bol, w pewnym momencie myslalam ze za chwile moja glowa peknie;/ I to nie pozwalalo mi sie skupic na przyjemnosci i osiagnieciu orgazmu. W konciu dalam Mu do zrozumienia, ze juz nie mam ochopty na wiecej. Dziwnie sie czulam, bo staral sie dobre pol godziny a wszustko skonczylo sie jedynie bolem glowy. I problem jets taki, ze od tego czasu za kazdym razem gdy jest mi dobrze zaczyna bolec mnei glowa.. Co to jest? A moze jestem na cos chora, zazcelam sie martwic bo to dosc dziwne. Pomozcie prosze, moze wiecie cos na ten temat
AalutkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 17:12   #10
martul
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: psl/krk
Wiadomości: 896
GG do martul
Dot.: Pieszczoty i ból głowy ;/

hmmm,kompletnie nie mam pojęcia o co tu chodzi,nie słyszałam nigdy o tym żeby główka bolała podczas orgazmu,może to taka specyficzna reakcja twojego organizmu?nie mam pojęcia i mam nadzieje że to minie i będziesz mogła się cieszyc odczuwaniem przyjemności!czekam może ktoś coś mądrego napisze

pozdrawiam
__________________
"A potem nastrój nieco mi sie polepsza, bo zdaję sobie sprawę, że jeśliby zapytać tych ludzi, czego tu szukają, połowa z nich natychmiast zalałaby sie łzami."
martul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 22:09   #11
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Pieszczoty i ból głowy ;/

może masz coś z krązeniem? (nadciśnienie?)
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-18, 22:30   #12
AalutkaA
Raczkowanie
 
Avatar AalutkaA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 266
Unhappy Dot.: Pieszczoty i ból głowy ;/

Hmm nie mam zielonego pojecia. A odczuwam to od czwartku, masakra
AalutkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 02:46   #13
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: Pieszczoty i ból głowy ;/

Cytat:
Napisane przez ahinsa
może masz coś z krązeniem? (nadciśnienie?)
dokladnie, problemy z cisnieniem, idz dziewczyno czym predzej do lekarza. Nie szukaj porady na forum. Ja kiedys mialem podobny problem, ale na silowni podczas zwiekszonego wysilku - to byl silny bol z tylu glowy. Zas moja dziewczyna miala bole glowy podczas seksu, pieszczot. Poszla do lekarza, dostala tabletki, teraz jest wszystko ok.
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 05:03   #14
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Pieszczoty i ból głowy ;/

Tak, to może być coś z układem krażenia. W takich momentach on jest bardzo obciążony, lepiej się zbadać, skoro tak nagle zaczęły się te dolegliwości.
Warto tez sprawdzić, czy nie cierpisz na niedotlenienie organizmu.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 07:30   #15
balbinka27
Raczkowanie
 
Avatar balbinka27
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kołobrzeg - domek
Wiadomości: 480
GG do balbinka27
Dot.: Pieszczoty i ból głowy ;/

jedyna mądra rada jaka mi przychodzi do mojej niestety często bolącej główki (ale z powodu migreny) to żebyś poszła koniecznie do lekarza na forum raczej nikt nic Ci nie doradzi innego Powodzenia
balbinka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 13:15   #16
AalutkaA
Raczkowanie
 
Avatar AalutkaA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 266
Dot.: Pieszczoty i ból głowy ;/

Cytat:
Napisane przez facet_na_pustyni
dokladnie, problemy z cisnieniem, idz dziewczyno czym predzej do lekarza. Nie szukaj porady na forum. Ja kiedys mialem podobny problem, ale na silowni podczas zwiekszonego wysilku - to byl silny bol z tylu glowy. Zas moja dziewczyna miala bole glowy podczas seksu, pieszczot. Poszla do lekarza, dostala tabletki, teraz jest wszystko ok.
Dzieki za taka stanowcza i meska odpowiedz ^^..
Ostatnio znow te bole zaczelam odczuwac, ale tym razem bylo to, gdy wychodzilam po schodach na 3 pietro yhh.. Wiec wybiore sie do tego lekarza. A moze mi jeszcze ktos powiedziec czym te bole groza? Co sie moze stac, gdy to zaniedbam?
AalutkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 13:25   #17
AalutkaA
Raczkowanie
 
Avatar AalutkaA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 266
Dot.: Pieszczoty i ból głowy ;/

Cytat:
Napisane przez facet_na_pustyni
dokladnie, problemy z cisnieniem, idz dziewczyno czym predzej do lekarza. Nie szukaj porady na forum. Ja kiedys mialem podobny problem, ale na silowni podczas zwiekszonego wysilku - to byl silny bol z tylu glowy. Zas moja dziewczyna miala bole glowy podczas seksu, pieszczot. Poszla do lekarza, dostala tabletki, teraz jest wszystko ok.
Dzieki za taka stanowcza i meska odpowiedz ^^..
Ostatnio znow te bole zaczelam odczuwac, ale tym razem bylo to, gdy wychodzilam po schodach na 3 pietro yhh.. Wiec wybiore sie do tego lekarza. A moze mi jeszcze ktos powiedziec czym te bole groza? Co sie moze stac, gdy to zaniedbam?
AalutkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 15:07   #18
KNOPFLER
Raczkowanie
 
Avatar KNOPFLER
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: stolica kulturalna Polski ;P
Wiadomości: 206
Dot.: Pieszczoty i ból głowy ;/

Cytat:
Napisane przez AalutkaA
Wiec wybiore sie do tego lekarza. A moze mi jeszcze ktos powiedziec czym te bole groza? Co sie moze stac, gdy to zaniedbam?
Trudno dokonywać diagnozy przez posty
Gdyby tak było, przychodnie zniknęły by z naszych ulic, a zastąpiono by je serwerami i klawiaturami stojącymi w domach doktorów..

Bez przesady

ZAchęcam do odwiedzenia lekarza w realu i zasięgnięcia jego opinii na temat Twjego zdrowia. To nie będzie bolało. A uspokoi Cię z pewnością bardziej niż nasze uspokajanie Ciebie tutaj, na forum..

Nie zrozum mnie źle, ale to moje skromne zdanie.


Pozdrawiam!
KNOPFLER jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 15:22   #19
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: Pieszczoty i ból głowy ;/

Cytat:
Napisane przez AalutkaA
A moze mi jeszcze ktos powiedziec czym te bole groza? Co sie moze stac, gdy to zaniedbam?
wiesz, moj ojciec mial wylew Nie wiem co Ty tutaj jeszcze robisz.
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-25, 16:12   #20
AalutkaA
Raczkowanie
 
Avatar AalutkaA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 266
Dot.: Pieszczoty i ból głowy ;/

AalutkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 12:38   #21
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Pieszczoty i ból głowy ;/

Była u lekarza? Zapisana chociaż?
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 20:44   #22
maluch007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4
Smile Pieszczoty - wątek zbiorczy!

dziewczyny mam prosbe. jestem z facetem od 2 lat ale nie wspolzyjemy... nasze zycie erotyczne(jesli mozna tak to nazwac) jets ciekawe bo robimy wiele rzeczy...ale chcialabym to urozmaicic... czy mozecie sie podzielic ze mna swoimi doswiadczeniami..naprade zalezy mi na tym aby nic nie nudzilo nas w naszym zwiazku, bo bardzo mi an nim zalez. jak moglabym to urozmaicic ?? , z gory dzieki za pomoc
maluch007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 21:27   #23
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: ciekawe pieszczoty

'jedzcie z siebie' np.bita smietana, owoce, jami
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 21:17   #24
kochaniutka19
Raczkowanie
 
Avatar kochaniutka19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Huckelhoven
Wiadomości: 295
Dot.: ciekawe pieszczoty

zapalcie sobie swieczki kupcie oleje do masazu i sex masaze sobie robcie tak jak ja to z mojim chlopakiem robimy przy muzyce
kochaniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 19:28   #25
zielonooka20
Raczkowanie
 
Avatar zielonooka20
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczawieńska dolina...
Wiadomości: 182
GG do zielonooka20
hmmm wspolna kapiel przy swiecach odpowiedniej muzyczce to jest to co lubimy najbardziej ... ale uwaga bo moze sie zrobic dosc goraco i wtedy woda sie moze zagotowac


Niewiem czy juz preferujecie takie pieszczoty ale mozesz go piescic ustami... tam na dole "biorac do buzi " na przemian kostki lodu i pijac goraca herbate zeby utworzyc efekt cieplo zimno bedzie wniebowziety
__________________
...Oczyma zielonej wyobraźni
I delikatnymi zmysłami duszy
Maluje Twoją kochana postać
Ciepłą iskrą męskich wzruszeń...




27 Sierpień ... zostane mama

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-02-07 o 21:35 Powód: Post pod postem.
zielonooka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 19:15   #26
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215
Dot.: ciekawe pieszczoty

Cytat:
Napisane przez zielonooka20 Pokaż wiadomość
Niewiem czy juz preferujecie takie pieszczoty ale mozesz go piescic ustami... tam na dole "biorac do buzi " na przemian kostki lodu i pijac goraca herbate zeby utworzyc efekt cieplo zimno bedzie wniebowziety

ooo moze i ja kiedys bym spróbowała... ciekawe czy moj by był wniebowziety... jak naarzie jstem w malym konflikcie z moim tZ, oby wszystko sie ulozyło, bo mi go brakuje coraz bardziej
__________________
Kizia mizia 24 powinno być
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 22:52   #27
**pysiaczek**
Raczkowanie
 
Avatar **pysiaczek**
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z domciu;p
Wiadomości: 231
Dot.: ciekawe pieszczoty

Kizia Mizia 19- trzymam kciuki zeby wszystko sie ułozyło Najwazniejsze to byc dobrej mysli

Zielonooka20 "mozesz go piescic ustami... tam na dole "biorac do buzi " na przemian kostki lodu i pijac goraca herbate zeby utworzyc efekt cieplo zimno bedzie wniebowziety"- zdecydowanie spróbuje...!!!! dzieki za pomysł

A co do pomysłow ode mnie..to...hmm powiem ze niewiele znam takich pieszzczot, po których byłabym pewna ze twoj TZ nie rzuci sie na ciebie no ale..powspominajmy co ja tez tam kiedys z moim wyprawiałam;p
Heh, moze lepiej nie proponuje masaz przy swiecach, jak juz zaproponowała kochaniutka19 , zabawe w gre jakas erotyczna;p która niekoniecznie musi sie skonczyc seksem- wejdz tu na forum na gry- kiedys była tam jedna fajna , moze byc tez masaz jezyzkiem całego ciała , hmmm co jeszcze?? zabawa ciepło zimno... zasłoniete oczy...dotykacie sie nawzajem...przy okazji piescicie ... doznania spotegowane...ponoc fajna zabawa..jeszcze nie próbowałam ale moze warto??
__________________
Jesteś dla mnie wszystkim, marzeniem, przyszłością... Jesteś całym światem, ogromną miłością!
I choć będziemy na ziemi to chyba mówić nie trzeba, że stworzę specjalnie dla Ciebie taki malutki kawałek nieba
.....................moje postanowienie noworoczne............... .:
**pysiaczek** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 23:01   #28
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: ciekawe pieszczoty

moje zycie intymne bylo najciekawsze wlasnie w tym czasie kiedy jeszcze nie wspolzylam heh
zreszta kolezanka ma juz bana to chyba niepotrzebne jej rady
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 23:07   #29
**pysiaczek**
Raczkowanie
 
Avatar **pysiaczek**
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z domciu;p
Wiadomości: 231
Dot.: ciekawe pieszczoty

A no tak , nie zauważyłam
__________________
Jesteś dla mnie wszystkim, marzeniem, przyszłością... Jesteś całym światem, ogromną miłością!
I choć będziemy na ziemi to chyba mówić nie trzeba, że stworzę specjalnie dla Ciebie taki malutki kawałek nieba
.....................moje postanowienie noworoczne............... .:
**pysiaczek** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 13:58   #30
dusia1000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 51
Send a message via Skype™ to dusia1000
Dot.: ciekawe pieszczoty

Ja też pamiętam, że pierwsze pół roku zanim zaczęliśmy współżyć to był najpiękniejszy czas w łóżku.Nawet orgazm tego nie przebije
dusia1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.