Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-16, 19:28   #2791
paulinka2805
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej
Czy któraś z Was korzystała z usług p. Wojtka w "Hose" (ul. Krzycka) bądź Grzegorza z Ambiente? Orientujecie się jakie są tam ceny za farbowanie + podcięcie??

PS

Proszę na priv namiar do słynnej p. Pauliny

Z góry dziękuję;p
__________________
PaULiNkA
paulinka2805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 20:12   #2792
Nany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 69
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Mniej więcej 3 lata temu byłam u Grześka z Ambiente, miałam wtedy blond, już troszkę podniszczone włosy (niemal białe) + dość duży odrost od czubka. Grzegorz został mi polecany przez koleżankę jako znakomity fachowiec.

Po przyjściu do salonu usłyszałam, że Pan na odroście zrobi mi balejaż, ale dolnych partii włosów w żaden sposób nie ruszy bo są zniszczone. Ja na to: że nie chcę aby się odcinał zrobiony odrost od dołu - usłyszałam, że oczywiście nie będzie.

Grzegorz biegał, uśmiechał się, dostałam herbatkę, siedziałam 3 h. Zapłaciłam prawie 200 zł, a wyszłam z pasiakiem do 1/3 głowy i jednolitym dołem. Naprawdę rewelacja . Miesiąc później moja fryzjerka (w ramach 80 zł) przeciągnęła mi ciemny kolor na "zniszczony dół", żeby moja głowa wyglądała z sensem..

Dlatego ja osobiście nie mam dobrych doświadczeń z Grzegorzem Ale moja kumpela sobie chwaliła
__________________
The final countdown.
Nany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 12:16   #2793
weramlostek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cześć
Czy któraś z Was się orientuje gdzie pracuje teraz p.Iwona z Akademii Berendowicz&Kublin? Jakiś czas temu byłam u niej na farbowaniu i cięciu,chciałam się umówić ponowinie ale pani z recepcji powiedziała że już u nich nie pracuje...
Zależy mi na czasie, bo moje włoski wymagają już odświeżenia, będzie wdzięczna za info
__________________
zakochana do szaleństwa
miłość uskrzydla
weramlostek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 21:27   #2794
monis_100
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 162
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Scianala sie moze ktoras z was w salonie oaza urody? Kupilam sobie voucher i zapisalam sie na ciecie, ale nie wiem czy nie zadzwonic i zmienic to na pediciur frezarkowy
monis_100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 22:10   #2795
izabela888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 31
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A ja po ostatniej wizycie u fryzjera to już się załamałam, i do teraz mam wstręt myśląc o kolejnej wizycie... a chciałabym coś zmienić na wiosnę..., czy w tym mieście można znaleźć fryzjera który pomoże w doborze fryzury, wysłucha to czego się chce i najważniejsze dobrze i równo zetnie włosy
izabela888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 13:31   #2796
kotbalamot
Raczkowanie
 
Avatar kotbalamot
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 79
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

do anka.d - włosów nie dalo się niestety uratować. Wykruszyło mi się już 80% włosów , cała korona, tylko od spodu są dłuższe , do ramion. Z moich gęstych , dlugich 50-60 cm pozostały w 80%kilkunastocentymetrowe kikuty ( odrost od 30-04-2010r.). Fryzura a`la Limahl lub czeski piłkarz za komuny, w każdym razie wygladam debilnie Jako taką formę moje włosy będą miały dopiero na Sylwestra.
Spalonego włosa nie da się już uratować, można co najwyzej spowolnić wykruszanie i wizualnie poprawic wygląd. No i dzięki za kibicowanie.

Do francuzzka- proszę odpowiedz na moje pytanie - post 2736
kotbalamot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 13:54   #2797
MagdalenkaFr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny, szukam Mateusza, który pracował w pasażu grunwaldzkim, nie chcą mi tam podać jego numeru. Ktoś wie gdzie on teraz pracuje?
MagdalenkaFr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 19:08   #2798
immortal_soul
Raczkowanie
 
Avatar immortal_soul
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 479
GG do immortal_soul
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Byłam dziś w salonie Lorenco na Sokolniczej - jestem zachwycona pani bardzo miła, od początku się tam dobrze czułam, porozmawiałyśmy sobie, pani chętnie odpowiadała na moje pytanie, doradzała, mówiła, że często ma u siebie klientki, które po nieudanych zabiegach chcą zregenerować włosy potrafi odradzić jakiegoś zabiegu, jeżeli jest niezdrowy (nie to, co niektórzy fryzjerzy, byle tylko zarobić ), a co ważne pani słucha klienta, jak podcinamy centymetr to centymetr, jak parę milimetrów to parę milimetrów wszystko na tak, polecam

ps. jeszcze taka sytuacja: przez przypadek zostawiłam u pani telefon (wypadł mi ze spodni), wróciłam po niego po paru minutach, a pani już zdążyła zadzwonić do mojej mamy, kiedy go zauważyła także bardzo uczciwa pani, jeszcze raz polecam!!
__________________
'I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after.'



nie prostuję i regeneruję od 23.06.2011!

szaleję i obijam się

immortal_soul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 19:52   #2799
AleksandraWroc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Thumbs down Dot.: >>Berendowicz&Kublin WROCŁAW<<

Witam, Jestem w ciężkim szoku!!! Od samego początku jak tylko poprosiła mnie uczennica do myjki, przeżyłam największy koszmar swojego życia. Głowa latała mi po całej myjce, włosy były szarpane(wręcz wyrywane). Do tego były źle umyte a z tyłu było pełno piany, której oczywiście nie spłukała tylko wytarła w ręcznik!!! (uczennica pod żadnym nadzorem) po tych super zabiegach zostałam postawiona na środku sali i po prostu o mnie zapomniano Nagle fryzjer podszedł do uczennicy i powiedział jej gdzie mnie posadzić. Już zaczęło się miło. Salon cały we włosach. Były wszędzie przy myjce na podłodze, w szafkach szok!! Następnie podeszła do mnie Pani Dominika. Zapytała "Jak strzyżemy?" - nie ma to jak fachowe podejście na pierwszym kontakcie Zaczął się dramat... Poprosiłam aby podciąć końce, wycieniować gdyż zapuszczałam włosy wiele lat. Włosy miałam do pasa. Pani zaczęła od ścinania. Na starcie włosy mi ścięła o 5 cm!!(niestety nie widziałam bo zaczęła od tyłu mojej głowy)następnie zaczęła cieniować o kolejne 5 cm. Po czym zaczęły mi lecieć łzy po policzkach jak można zrobić taką krzywdę człowiekowi... bo co jest bezbronny? Szanowna Pani "fryzjerka" nie miała swojej szczotki to pożyczyła od kolegi który czesał inną klientkę tą samą szczotą To się nazywa ekonomiczne podejście do klienta. Technika Pani była wprost proporcjonalna do salonu... Cięcie proste jak od garnuszka. Polecam salon wszystkim, którym są nie potrzebne włosy. Klientka z drugiej strony była tak wściekła że powiedziała fryzjerowi, że sama sobie wysuszy włosy bo nie może na to patrzyć co on robi... Trzeba przyznać że rozwój marketingu jest na najwyższym poziomie. Pani która siedziała obok mnie powiedziała że chce takie włosy jak ja. Fryzjer powiedział, że musi używać odżywek jakie mają w sprzedaży SZOK. Na koniec Pani strzygąca mi włosy nawet nie zapytała czy wszystko jest w porządku, nawet nie potrudziła się aby wziąć lusterko i pokazać jak są ścięte. Chyba domyśliła się jak ładnie mnie oszpeciła. Poszłam do łazienki jak zobaczyłam co zostało na mojej głowie rozpłakałam się. Po wyjściu z łazienki Pani Dominiki już nie było Pozdrawiam serdecznie i przysięgam że będę odradzała każdemu komu będę mogła wizytę w tym "salonie".




...poprawka kosztowała mnie 150 zł oczywiście w innym salonie bo im w życiu już bym nie zaufała.
AleksandraWroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 22:29   #2800
Ewelajna140
Zadomowienie
 
Avatar Ewelajna140
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 445
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez immortal_soul Pokaż wiadomość
Byłam dziś w salonie Lorenco na Sokolniczej - jestem zachwycona pani bardzo miła, od początku się tam dobrze czułam, porozmawiałyśmy sobie, pani chętnie odpowiadała na moje pytanie, doradzała, mówiła, że często ma u siebie klientki, które po nieudanych zabiegach chcą zregenerować włosy potrafi odradzić jakiegoś zabiegu, jeżeli jest niezdrowy (nie to, co niektórzy fryzjerzy, byle tylko zarobić ), a co ważne pani słucha klienta, jak podcinamy centymetr to centymetr, jak parę milimetrów to parę milimetrów wszystko na tak, polecam

ps. jeszcze taka sytuacja: przez przypadek zostawiłam u pani telefon (wypadł mi ze spodni), wróciłam po niego po paru minutach, a pani już zdążyła zadzwonić do mojej mamy, kiedy go zauważyła także bardzo uczciwa pani, jeszcze raz polecam!!
a jak cenowo?
__________________
Instagram
Ewelajna140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 22:32   #2801
immortal_soul
Raczkowanie
 
Avatar immortal_soul
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 479
GG do immortal_soul
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Ewelajna140 Pokaż wiadomość
a jak cenowo?
Cenowo dość przystępnie, tutaj jest cennik Ja dałam 120 zł za rekonstrukcję włosów JOICO, strzyżenie i modelowanie.
__________________
'I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after.'



nie prostuję i regeneruję od 23.06.2011!

szaleję i obijam się

immortal_soul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 07:51   #2802
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez immortal_soul Pokaż wiadomość
Cenowo dość przystępnie, tutaj jest cennik Ja dałam 120 zł za rekonstrukcję włosów JOICO, strzyżenie i modelowanie.
Za joico i strzyżenie 120zł ??!! O_o kurka, to ja tam sama popędzę i mamę podeślę, a co

edit: A jakiej długości mam włosy?
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2011-02-22 o 07:54
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 13:09   #2803
immortal_soul
Raczkowanie
 
Avatar immortal_soul
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 479
GG do immortal_soul
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Też się zdziwiłam właśnie pędź, pędź, bo na prawdę warto zapewne chodziło Ci o to, jakiej długości ja mam włosy, więc mam jakieś 10 cm za ramiona polecam jeszcze raz, jak wrócisz, napisz, jak było

ps. dodam, że cena joico nie zależy od dł. włosów
__________________
'I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after.'



nie prostuję i regeneruję od 23.06.2011!

szaleję i obijam się


Edytowane przez immortal_soul
Czas edycji: 2011-02-22 o 13:10
immortal_soul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 13:39   #2804
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez immortal_soul Pokaż wiadomość
Też się zdziwiłam właśnie pędź, pędź, bo na prawdę warto zapewne chodziło Ci o to, jakiej długości ja mam włosy, więc mam jakieś 10 cm za ramiona polecam jeszcze raz, jak wrócisz, napisz, jak było

ps. dodam, że cena joico nie zależy od dł. włosów
haha, nawet nie zauważyłam Oczywiście, że chodziło mi o długość Twoich włosów, jakiej długości mam ja to wiem

Cena rekonstrukcji Joico zazwyczaj zależy od ilości powtórzeń, tak przynajmniej jest m.in. u Ani na Kwiskiej. Ja w sumie mam włosy krótkie i w dobrym stanie, ale mamie fryzjerka zrobiła tragedię na głowie, ma tak popalone końce, że aż strach, ja bym udusiła gołymi rękami.

A o długość włosów pytałam ze względu na cenę strzyżenia, nie rekonstrukcji

I na pewno opisze moje wrażenia, jak się już wybiorę
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2011-02-22 o 13:41
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 18:49   #2805
immortal_soul
Raczkowanie
 
Avatar immortal_soul
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 479
GG do immortal_soul
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Od ilości powtórzeń? ; o no ja byłam pierwszy raz. A za strzyżenie krótkich włosów płacisz 60 zł, podałam link do cennika 2 posty temu

O jejku, to co Twoja mama robiła? Koniecznie Ją zaciągnij na JOICO do pani Aliny i czekam na opinię może jak załatwię pani trochę klientów, to będę miała zniżkę
__________________
'I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after.'



nie prostuję i regeneruję od 23.06.2011!

szaleję i obijam się

immortal_soul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 19:28   #2806
imeshih
Rozeznanie
 
Avatar imeshih
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław (i niekiedy Częstochowa)
Wiadomości: 555
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A czy ktoś może farbował włosy w Candy? Jeśli tak - to jak wszyło i jak z cenami?
imeshih jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 20:32   #2807
Tygrysiak
Rozeznanie
 
Avatar Tygrysiak
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 781
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

pytanie do fanek pani Ani z Kwiskiej (tak, sama też jestem fanką i wierną klientką a mój mąż wiernym klientem jej salonu )
czy robiłyście u pani Ani trwałą? Chciałabym bardzo mieć loki, niestety mam trudne włosy (pani Ania conieco już o nich wie). Miałam 2 trwałe, robione w innych salonach i w obu przypadkach trwale wyprostowały mi się w ciągu doby.
Jeśli nie pani Ania - to kto do zrobienia loków?
__________________

Tygrysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 22:09   #2808
voodoodolly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 46
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny czy macie jakieś doświadczenia fryzjerskie z Jaśkiem Klapą?
Bo widzę, że ma bardzo dobre opinie i zastanawiam się nad wizytą. Czy on nadal pracuje w salonie na Al. Lipowej? Będę wdzięczna za pomoc.
voodoodolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 09:17   #2809
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość

A o długość włosów pytałam ze względu na cenę strzyżenia, nie rekonstrukcji
Nie cierpię fryzjerów, którzy warunkują cenę strzyżenia od długości włosów. Tym bardziej, że w brew pozorom to przy krótkich włosach jest więcej roboty. Przy farbowaniu to rozumiem, kwestia ilości zużytego materiału, ale cięcie...
Dlatego lubie Lord Valium, płacę za cięcie 70 zł, niezależnie od długości
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 11:18   #2810
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez immortal_soul Pokaż wiadomość
Od ilości powtórzeń? ; o no ja byłam pierwszy raz. A za strzyżenie krótkich włosów płacisz 60 zł, podałam link do cennika 2 posty temu

O jejku, to co Twoja mama robiła? Koniecznie Ją zaciągnij na JOICO do pani Aliny i czekam na opinię może jak załatwię pani trochę klientów, to będę miała zniżkę
Mama moja robiła styling i niestety głupia fryzjerka (bo naprawdę inaczej nie jestem w stanie jej nazwać) nie pomyślała, że rozjaśniane włosy nie zniosą zbyt dobrze tego zabiegu...nie pomyślała albo ukryła to specjalnie przed klientką, żeby zarobić. Tak czy siak straciła klientkę na dobre.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 11:22   #2811
to_kara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

hej dziewczyny,
Kasia, która pracowała u Krzysztofa zakłada własną działalność, z którą rusza od 01.03. Oto dane:

ul. Św. Antoniego 2/4,
brama C, piętro I.
Salon Fryzjerski Loft Fashion
loftfashion.hairdresser@g mail.com
to_kara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 10:49   #2812
Niqsiaaa
Zadomowienie
 
Avatar Niqsiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sarbinowo
Wiadomości: 1 384
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

immortal_soul , może ja mało spostrzegawcza jestem, ale nie widzę w tej ofercie JOICO. Gdzie się kryje? Miałam już kiedyś robioną tę regenerację i chętnie bym się wybrała znów bo włosy były niesamowite
Niqsiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 11:21   #2813
immortal_soul
Raczkowanie
 
Avatar immortal_soul
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 479
GG do immortal_soul
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

W cenniku co prawda nie jest napisane o regeneracji, ale na stronie głównej owszem ja pisałam meila z pytaniem o cenę.

"W naszym Studiu oferujemy pełen zakres usług fryzjerskich: fachową poradę, regenerację(JOICO), czesanie, strzyżenie, farbowanie, baleyage, trwałą, fryzury ślubne, przedłużanie włosów."

polecam
__________________
'I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after.'



nie prostuję i regeneruję od 23.06.2011!

szaleję i obijam się


Edytowane przez immortal_soul
Czas edycji: 2011-02-24 o 13:09
immortal_soul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 11:37   #2814
monis_100
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 162
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A scinala ktoras z was w oazie urody?
monis_100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 13:42   #2815
aleksandra40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Re: Fryzjer we Wrocławiu:)

polecam broadway w Renomie. Farba p. Magda. Czesanie - p. Magda i p. Szymon
aleksandra40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 14:15   #2816
himalaja
Przyczajenie
 
Avatar himalaja
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 29
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

ja nie mam zbyt wielu wymagań - po prostu chce, żeby potrafił dobrze wycieniować włosy kogo polecicie? bo niby prosta sprawa a jednak nie kazdy sobie radzi
__________________
Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie...
himalaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 08:36   #2817
Moly125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Do tej pory przeglądałam tematy na wizażu i się nie wypowiadałam, jednak przy tym temacie jedno mnie uderza: brak zdjęć.
Jest tu przeszło 90 stron, nie czytałam wszystkich odpowiedz, ale nie zauważyłam udokumentowania.
Tak sobie myśłę, że jeśli poleca się kosmetyczki, to nie zawsze można wyłapać fotką, ale fryzjer...
Proponuję, aby kolejne posty były poparte zdjęciami. dla mnie to w przeciwnym razie będzie wtedy tylko zbiorem pochwał i zażaleń bez pokrycia.
Wtedy się zastanowię, czy warto iść do,, stylisty" za 400 czy do pani ,,Halinki" za 80 za komplet
Moly125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 08:44   #2818
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

pomysł niby dobry, tylko nie każdy ma ochotę wrzucać własne foty. No bo jak pokazać fryzurę tylko od tyłu? Równie ważne, a nawet ważniejsze - jak się fryzura układa przy twarzy i czy do niej pasuje i jak dla mnie tu powstaje konflikt interesów, bo o ile lubię dzielić się opiniami o usługodawcach, o tyle swojej paszczy nie wystawię na forum. A nakłądanie paska na oczy czy wymazywanie twarzy mija się z celem, bo jak wtedy ocenić, czy fryzura pasuje czy nie. Można co najwyżej ocenić, czy nam się podoba linia cięcia, czy kolor, czyli wracamy do punktu wyjścia.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 12:52   #2819
shortwave
Przyczajenie
 
Avatar shortwave
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

hej dziewczyny,
Czy ktos na forum zna numer telefonu do salonu Trinity na ul.Ruskiej????
Mieszkam za granica a strasznie bym chciala sie umowic, nigdzie nie moge znalezc namiarow.
Jezeli bylyscie tam to kto was scinal??
Dzieki wielkie
shortwave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 14:58   #2820
Alfaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Polecam La visage -Obornicka 10 . Mega pozytyw. Troche sie bałam bo wiadomo jak z nowosciami ale sie skusilam. Najpierw byla kumpela i stwierdziła ze super , potem poczytałam troche opini w necie o tym salonie i poszłam . No i nie żałuje. Super. Pani bardzo miła i swietnie robi włoski.
Alfaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.