Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-15, 14:42   #3091
lillyblue
Raczkowanie
 
Avatar lillyblue
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 101
GG do lillyblue
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez aasta Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktore chodzily do Free Hair

napiszcie proszę do kogo chodziłyście tzn Emilia czy Magda a możn Filip.. i dajcie znać jak znajdziecie jakiś tańszy zamiennik...
Chodziłam do Magdy i zawsze byłam bardzo zadowolona! Cięcie boskie i włosy się doskonale zawsze układały. Właśnie miałam się do niej w przyszłym tygodniu wybrać, gdy miła pani recepcjonistka poleciła mi zapoznanie się z nowym cennikiem. Cenna za włosy średnie to 150zł, no i jakoś mi mina zrzedła.... Jednak za samo cięcie to lekko za dużo.
Więc jak ktoś znajdzie tańszy zamiennik to poproszę również namiary!
__________________
Otwietam oczy i patrze na świat.

Kim jesteś?
Jestem wariat bo świat widzę w kolorowych barwach...

lillyblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 18:25   #3092
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, nie mam siły czytać 104 stron i dodatkowo wpisywać adresy w google żebym wiedziała gdzie się fryzjer dokładnie znajduje.
Proszę Was więc o polecenie mi jakiegoś zręcznego fryzjera/fryzjerki, który/a w ładny sposób ogarnie mi włosy na bal, na który zostałam zaproszona (jakieś ładne upięcie najlepiej). Nie jestem z Warszawy, więc zupełnie nie orientuję się gdzie co i jak
Koniecznie rejony Bemowa albo takie, z których będzie można łatwo dostać się taksówką czy komunikacją miejską na Bemowo.
Z góry dziękuję za pomoc!
klaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 17:09   #3093
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez klaki Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie mam siły czytać 104 stron i dodatkowo wpisywać adresy w google żebym wiedziała gdzie się fryzjer dokładnie znajduje.
Proszę Was więc o polecenie mi jakiegoś zręcznego fryzjera/fryzjerki, który/a w ładny sposób ogarnie mi włosy na bal, na który zostałam zaproszona (jakieś ładne upięcie najlepiej). Nie jestem z Warszawy, więc zupełnie nie orientuję się gdzie co i jak
Koniecznie rejony Bemowa albo takie, z których będzie można łatwo dostać się taksówką czy komunikacją miejską na Bemowo.
Z góry dziękuję za pomoc!


Podnoszę. Pomóżcie
klaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 18:18   #3094
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez klaki Pokaż wiadomość
Podnoszę. Pomóżcie
proponuję jednak poczytać przynajmniej z 3 strony wstecz
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 20:04   #3095
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez klaki Pokaż wiadomość
Podnoszę. Pomóżcie
jak podobaja Ci się upiecia z warkoczykami jakie ostatnio mialy np. Doda, czy Joanna Koroniewska, to uczesali je tak w salonie Hair a Porter w hotelu Hyatt. Dojazd sobie mozna sprawdzic na jakdojade.pl
adres strony salonu http://hair-a-porter.pl/

moja mama tam byla na strzyzeniu ostatnio i bylo ok
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 22:03   #3096
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Kaja, a zdradź, jakie tam są ceny? Czy jak Hyatt to będą kosmiczne, jak się domyślam?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 22:18   #3097
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

moja mama zaplacila tam za strzyzenie 150zl jesli dobrze pamietam, a co do czesania to nie wiem, nie chce wprowadzac w błąd.
Ja wolalabym pojsc do fryzjera zeby mnie obcial i potem ladnie ulozyl wyprostowal czy nakrecil loczki jak to mi ostatnio zrobili w Ruby Blue w dniu imprezy niz wydawac kase na koki ale ja ogolnie uwazam, ze rozpuszczone wlosy najladniejsze
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 07:11   #3098
Gucia123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 200
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny pomóżcie i podajcie mi numer do pani Magdy , bo ja szukam i szukam i nie mogę znalezć,albo już całkiem oślepłam.Proszę pomóżcie.
Gucia123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 21:51   #3099
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
moja mama zaplacila tam za strzyzenie 150zl jesli dobrze pamietam, a co do czesania to nie wiem, nie chce wprowadzac w błąd.
Ja wolalabym pojsc do fryzjera zeby mnie obcial i potem ladnie ulozyl wyprostowal czy nakrecil loczki jak to mi ostatnio zrobili w Ruby Blue w dniu imprezy niz wydawac kase na koki ale ja ogolnie uwazam, ze rozpuszczone wlosy najladniejsze

Na codzień mam rozpuszczone, sukienkę mam z kolei taką, że warto by było odsłonić szyję nie chcę zwyczajnego koka ;/ chcę ładne upięcie pasujące do młodej osoby
klaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 15:30   #3100
kasizm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witajcie,

mam pytanie: Czy byłyście w Galerii Stylu w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej?? Ostatnio na cuponie była oferta i ją kupiłam (99zł za strzyżenie i farbę) ale nigdzie nie mogę znależć o nich opinii, ktoś tam był??
kasizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 13:37   #3101
cavagirl
Rozeznanie
 
Avatar cavagirl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 605
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Kinia311 Pokaż wiadomość
MILK DESIGN

Byłam w tym salonie po raz pierwszy w zeszłym tygodniu.
Skąd pomysł by iść właśnie tam? Z opinii z tego forum....

Zapisałam się do Pana Darka na godz. 13.00
Przybyłam do salonu na godz. 12.45 i czekałam na przyjęcie do 13.30 !
O tej godzinie Przemek (młodziutki - 22 lata - sympatyczny chłopak) mnie przejął i zaprosił na myjkę i farbowanie włosów !! ( a myślałam że umawiałam się do P. Darka!).

Ja przyszłam do salonu z zamysłem zrobienia dwóch kolorów na głowie (brąz ciemny po całości i od połowy po końce jaśniejszy brąz ), przed farbowaniem na rozmowę (3minutową podszedł P.Darek ) i zaproponował inne rozwiązanie na moich włosach (refleksy)

Na myjce + farbowaniu spędziłam 3,5h!
Na strzyżenie zaprosił mnie już Pan Darek - chciałam jakieś radykalniejsze cięcie - on podciął końcówki , skrócił grzywkę , pożegnał się i tyle co go widziałam.

Następnie miły Przemek wyciągnął mi na szczotce włosy i koniec zabiegu.

Czas: 4,5h
Zapłaciłam : 390zł !!!!!

.... i wyszłam niezadowolona. Refleksy widać ale w słońcu i jak ktoś się przypatrzy. Ogólnie nikt nie zauważył u mnie zmiany !


Plusy: sympatyczny Przemek

Minusy: cena, brak kreatywności za taką cenę , brak zainteresowania ze strony w tym przypadku Darka do którego się umawiałam , 2 razy prosiłam o wodę do picia i o niej zapomniano, bardzo dużo ludzi , chaos , kolejka do myjki itd


Szczerze niezbyt polecam

Pozdrawiam serdecznie

Kinga Maliszewska
Zamierzałam się zapisać, ale już mi się odechciało... Ciekawe, że tyle zapłaciłaś skoro w cenniku mają za długie włosy - strzyżenie, farbowanie i pielęgnację - 240 zł...
cavagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 13:56   #3102
multiagafon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej dziewczyny

Czytałam wypowiedzi z 2002 roku na temat fryzjerki Krysi na chmielnej. Może ktoś był tam ostatnio i podzieli się wrażeniami?

Byłabym wdzięczna za dobry adres fryzjera w Wwie

Pozdrawiam
Agata
multiagafon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 11:53   #3103
mgdaa
Rozeznanie
 
Avatar mgdaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 553
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, kogo polecacie jeżeli chodzi o obcięcie włosów falowanych? Czytałam, że p. Magda z free hair jest świetna, ale 170 zł za strzyżenie troszkę mnie odstrasza. Byłam kilka razy w Milek Design, ogólnie ok, ale bez rewelacji. Chciałabym znaleźć fryzjera, który sprawi, że moje włosy będą się super układały przez dłuższy czas, a nie tylko 2 tygodnie (dodam, że włosy wcale nie rosną mi szybko).
mgdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 22:37   #3104
kalotinos24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez mgdaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kogo polecacie jeżeli chodzi o obcięcie włosów falowanych? Czytałam, że p. Magda z free hair jest świetna, ale 170 zł za strzyżenie troszkę mnie odstrasza. Byłam kilka razy w Milek Design, ogólnie ok, ale bez rewelacji. Chciałabym znaleźć fryzjera, który sprawi, że moje włosy będą się super układały przez dłuższy czas, a nie tylko 2 tygodnie (dodam, że włosy wcale nie rosną mi szybko).
O matko to ty...
Mgdaa wiesz nie jestem dziewczyną,ale mogę powiedzieć i polecić ci fajną fryzjerkę która pracuję w salonie Fryzjernia na Nowolipkach 14 (tramwaje linii 17 33 16 2 przystanki od arkadii)fryzjerka nazywa sie Wika(i koniecznie do niej bo druga z fryzjerek ustępuje jej jednak taka blondynka w okularach) budowa trochę okrągła przy tuszy,ale niech cie nie zmyli jej wygląd ona naprawdę zna się na robocie,byłem u niej 2 razy i za każdym razem było genialnie,zwłaszcza ostatnia wizyta to po prostu bajka
Ja płaciłem 30 złotych nie wiem jak u kobiet,ale chyba ok 50- 60 złotych ale jaj nie dam sobie uciąć.

Paweł....
__________________
Przepraszam wszystkie kobiety za bezczelnie patrzenie sie na biust ciekawe tylko kiedy dostane przez leb
kalotinos24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 07:28   #3105
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kalotinos24 Pokaż wiadomość
O matko to ty...
Mgdaa wiesz nie jestem dziewczyną,ale mogę powiedzieć i polecić ci fajną fryzjerkę która pracuję w salonie Fryzjernia na Nowolipkach 14 (tramwaje linii 17 33 16 2 przystanki od arkadii)fryzjerka nazywa sie Wika(i koniecznie do niej bo druga z fryzjerek ustępuje jej jednak taka blondynka w okularach) budowa trochę okrągła przy tuszy,ale niech cie nie zmyli jej wygląd ona naprawdę zna się na robocie,byłem u niej 2 razy i za każdym razem było genialnie,zwłaszcza ostatnia wizyta to po prostu bajka
Ja płaciłem 30 złotych nie wiem jak u kobiet,ale chyba ok 50- 60 złotych ale jaj nie dam sobie uciąć.

Paweł....
...ja też sobie zapisałambo po ostatniej wizycie w Milk Design u Sławka włosy wyglądają okropnie z prawej strony mocniej wydegażowane o jakieś 3 cm, tym bardziej że cena super..też nie mam zamiaru płacić za cieniowanie 160 zł (to nie Paryż a Warszawa). Zastanawiam się tylko czy jeszcze nie przeczekać parę miesięcy?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 19:38   #3106
kalotinos24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

a jeszcze ap ropo fryzjerów mam pytanko jakieś 4 lata temu byłem w Hair Cof'ie w galerii Mokotów strzygła mnie taka blondynka spięte w kucyk włosy(trochę na pierwszy rzut oka zimna się wydaje ,ale po dłuższym kontakcie sympatyczna kobitka genialnie mnie ostrzygła no super po prostu i potem już jej nie widziałem,ze tez nie spytałem o imię)czy ktoś wie gdzie ona teraz pracuje??
__________________
Przepraszam wszystkie kobiety za bezczelnie patrzenie sie na biust ciekawe tylko kiedy dostane przez leb
kalotinos24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 12:08   #3107
cavagirl
Rozeznanie
 
Avatar cavagirl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 605
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy któraś z Was była/słyszała coś o styliście Bartku Januszu?
Idę dzisiaj właściwie w ciemno. Całe życie szukam fryzjera, do którego chciałabym wracać, jednak boję się, że będzie obstawał przy czymś radykalnym a na końcu zabije mnie cena...
cavagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 16:13   #3108
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

...

Edytowane przez klaki
Czas edycji: 2012-08-19 o 18:19
klaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 01:20   #3109
iwonmaupa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez klaki Pokaż wiadomość
Słuchajcie, a była któraś z Was może w salonie Domosławski Frisor i miała tam robioną fryzurę wieczorową? Jest szansa, że taka fryzura zostanie utrwalona w odpowiedni sposób i wytrzyma do 24 tego samego dnia (jeśli byłaby robiona w okolicach godz. 16)? Ile to kosztowało?
do Domosławskiego chodzę od jakiegoś czasu na strzyżenie, moja mama także na farbę. Obydwie jesteśmy zadowolone. Siostra miała robione tam próbne fryzury ślubne. Mogę jedynie powiedzieć, że propozycje były ciekawe, ale propozycje rządzą się swoimi prawami, więc ciężko powiedzieć jak z ich utrwaleniem. Jakość wykonania jak i cena zależą od tego do kogo się zapiszesz. Domosławski to specyficzny salon, gdzie każdy fryzjer pracuje na swoje własne imię i kieszeń

---------- Dopisano o 02:20 ---------- Poprzedni post napisano o 02:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Kinia311 Pokaż wiadomość
MILK DESIGN

Byłam w tym salonie po raz pierwszy w zeszłym tygodniu.
Skąd pomysł by iść właśnie tam? Z opinii z tego forum....

Zapisałam się do Pana Darka na godz. 13.00
Przybyłam do salonu na godz. 12.45 i czekałam na przyjęcie do 13.30 !
O tej godzinie Przemek (młodziutki - 22 lata - sympatyczny chłopak) mnie przejął i zaprosił na myjkę i farbowanie włosów !! ( a myślałam że umawiałam się do P. Darka!).

Ja przyszłam do salonu z zamysłem zrobienia dwóch kolorów na głowie (brąz ciemny po całości i od połowy po końce jaśniejszy brąz ), przed farbowaniem na rozmowę (3minutową podszedł P.Darek ) i zaproponował inne rozwiązanie na moich włosach (refleksy)

Na myjce + farbowaniu spędziłam 3,5h!
Na strzyżenie zaprosił mnie już Pan Darek - chciałam jakieś radykalniejsze cięcie - on podciął końcówki , skrócił grzywkę , pożegnał się i tyle co go widziałam.

Następnie miły Przemek wyciągnął mi na szczotce włosy i koniec zabiegu.

Czas: 4,5h
Zapłaciłam : 390zł !!!!!

.... i wyszłam niezadowolona. Refleksy widać ale w słońcu i jak ktoś się przypatrzy. Ogólnie nikt nie zauważył u mnie zmiany !


Plusy: sympatyczny Przemek

Minusy: cena, brak kreatywności za taką cenę , brak zainteresowania ze strony w tym przypadku Darka do którego się umawiałam , 2 razy prosiłam o wodę do picia i o niej zapomniano, bardzo dużo ludzi , chaos , kolejka do myjki itd


Szczerze niezbyt polecam

Pozdrawiam serdecznie

Kinga Maliszewska
Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
...ja też sobie zapisałambo po ostatniej wizycie w Milk Design u Sławka włosy wyglądają okropnie z prawej strony mocniej wydegażowane o jakieś 3 cm, tym bardziej że cena super..też nie mam zamiaru płacić za cieniowanie 160 zł (to nie Paryż a Warszawa). Zastanawiam się tylko czy jeszcze nie przeczekać parę miesięcy?
czy którakolwiek z Was wspomniała o tym komuś z salonu, czy narzekacie tylko na forum? Pytam nie przez złośliwość, tylko zauważyłam, że na każdą negatywną opinię Pan Darek stara się odpowiedzieć i znaleźć rozwiązanie. Często zapraszał ponownie do salonu i bezpłatnie poprawiał fryzurę, kolor.

Edytowane przez iwonmaupa
Czas edycji: 2011-10-06 o 01:24
iwonmaupa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-06, 17:37   #3110
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

....

Edytowane przez klaki
Czas edycji: 2012-08-19 o 18:18
klaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 12:51   #3111
uska75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 36
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, a która była w Mio studio obecnie na ul. Rydygiera? mam cienkie, poszarpane włosy do ramion, kolor tzw. mysi, czy warto sie tam udać i do kogo? dzięki
uska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 08:56   #3112
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez iwonmaupa Pokaż wiadomość
d




czy którakolwiek z Was wspomniała o tym komuś z salonu, czy narzekacie tylko na forum? Pytam nie przez złośliwość, tylko zauważyłam, że na każdą negatywną opinię Pan Darek stara się odpowiedzieć i znaleźć rozwiązanie. Często zapraszał ponownie do salonu i bezpłatnie poprawiał fryzurę, kolor.
Ja nie byłam u Darka tylko u Sławka, zaproponowano mi nowe strzyżenie, niestety muszę odczekać parę miesięcy ponieważ jedna strona musi odrosnąć ok 4 cm - po prostu tak ciachnięte niefortunne 4 cm, pod tym względem nie było tu ani awantur ani problemu - dodatkowe gratisowe cieńcie, oczywiście już nie u Sławka.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 12:37   #3113
mgdaa
Rozeznanie
 
Avatar mgdaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 553
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Było już kilka pozytywnych opinii o salonie Fryzjernia (Nowolipki 14). Czy fryzjerki tam rozumieją pojęcie końcówki? I kogo polecacie do włosów kręconych/falowanych? Zadaję tyle pytań bo kiedyś chciałam podciąć końcówki, co dla fryzjera oznaczało ok. 15 cm ( miałam długie włosy, a wyszłam z włosami do ramion). Od tej pory boję się fryzjerów.
mgdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 08:31   #3114
MagdalenaMonka
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaMonka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Emokah
Wiadomości: 66
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez iwonmaupa Pokaż wiadomość
czy którakolwiek z Was wspomniała o tym komuś z salonu, czy narzekacie tylko na forum? Pytam nie przez złośliwość, tylko zauważyłam, że na każdą negatywną opinię Pan Darek stara się odpowiedzieć i znaleźć rozwiązanie. Często zapraszał ponownie do salonu i bezpłatnie poprawiał fryzurę, kolor.
czyli, że co? chodzisz do niego mimo, że często knoci Ci włosy?!? Jakoś mało sensownie to brzmi wracasz z salonu, włosy beznadziejne, dzwonisz i on Ci bezpłatnie poprawia za każdym razem ?

I co to znaczy "zauważyłam, że na każdą negatywną opinię Pan D. stara się odpowiedzieć?.. czyli, jak poprawia Twoje włosy kiedy wracasz do salonu, to spotykasz inne takie osoby jak Ty na poprawkę??

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Single Lady Pokaż wiadomość
Hej kobietki
Czy któraś z Was mogłaby polecić dobrego fryzjera, który byłby w stanie pomóc mi wrócić z blondu do mojego naturalnego ciemnego brązu? Zależy mi po prostu na tym, żeby fryzjer zafarbował rozjaśnione włosy na kolor jak najbardziej zbliżony do odrostu. Najlepiej, żeby było zrobione porządnie i niezbyt drogo, chociaż bardziej zależy mi na efekcie końcowym i jego trwałości niż na cenie zabiegu. Może być w którejkolwiek dzielnicy Warszawy.
Z góry dziękuję

Polecam Pana Pawła z Ce-ce - niezawodny tylko łap go, bo teraz np. w weekend nie mogłam się umówić, bo prowadzi szkolenia itp. W ogóle jego salon się przeniósł jakiś czas temu i jest naprawdę zrobiony.. no ze smakiem - I like
MagdalenaMonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 10:24   #3115
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez mgdaa Pokaż wiadomość
Było już kilka pozytywnych opinii o salonie Fryzjernia (Nowolipki 14). Czy fryzjerki tam rozumieją pojęcie końcówki? I kogo polecacie do włosów kręconych/falowanych? Zadaję tyle pytań bo kiedyś chciałam podciąć końcówki, co dla fryzjera oznaczało ok. 15 cm ( miałam długie włosy, a wyszłam z włosami do ramion). Od tej pory boję się fryzjerów.
Co do tych końcówek- radzę jednak sprecyzować, o jaką długość chodzi (np. o podcięcie pół cm). Bo podcięcie końcówek oznacza zazwyczaj dla fryzjerów podcięcie tego, co jest wg nich zniszczone Ja mówię, że chcę pół centymetra i ani milimetra więcej, niezależnie od tego, na jakiej długości włosy są zniszczone i jest ok.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 19:23   #3116
caliii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny,
słyszałyście coś na temat salonu STUDIO 81 na ul. Rudnickiego 3A. Jeśli tak to kogo możecie polecić z tego zakładu do farbowania/baleyage?

Tak w ogóle szukam dobrego fryzjera w Wawie ale z przystępnymi cenami - baleyage z podcięciem długich włosów do 250 - 300 zł. Dzięki za sugestie!
caliii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 23:53   #3117
iwonmaupa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez MagdalenaMonka Pokaż wiadomość
czyli, że co? chodzisz do niego mimo, że często knoci Ci włosy?!? Jakoś mało sensownie to brzmi wracasz z salonu, włosy beznadziejne, dzwonisz i on Ci bezpłatnie poprawia za każdym razem ?

I co to znaczy "zauważyłam, że na każdą negatywną opinię Pan D. stara się odpowiedzieć?.. czyli, jak poprawia Twoje włosy kiedy wracasz do salonu, to spotykasz inne takie osoby jak Ty na poprawkę??[COLOR="Silver"]
Twoja logika mnie powala Ale wyjaśniam- ja długo chodziłam tam do Franka i byłam zadowolona, nigdy nie wyszłam z salonu z płaczem czy złością. Kiedyś zaliczyłam wizytę (chyba) u Pawła i było ok, ale bez rewelacji. Za to moja znajoma była niezadowolona- zadzwoniła na drugi dzień powiedzieć o tym i zaproszono ją na bezpłatną poprawkę.
Poza tym, na poprzedniej wersji strony było coś takiego jak "księga gości" gdzie można było wyrazić swoją opinię. Ludzie pisali komplementy i wywalali brudy. Na każdą taką negatywną opinię była odpowiedź od właściciela, z zaproszeniem na wizytę poprawkową.

kathy579 także wyżej napisała, że zaproponowano jej poprawkę fryzury. Szkoda, że musi tyle czekać aż włosy odrosną i naprawianie błędu odkłada się w czasie... ale nie zbyli jej, bo jej się nie podoba.

Cóż... widać czasami warto fryzjerowi wyrazić swoją opinię o fryzurze

Edytowane przez iwonmaupa
Czas edycji: 2011-10-10 o 23:57
iwonmaupa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 19:04   #3118
domenica90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy ktoś doradzi mi fryzjera, który upora się z bardzo długimi i gęstymi włosami?

Mam bardzo długie włosy, sięgają mi już prawie do pasa . Według fryzjerów nie są może grube, ale jest ich bardzo dużo i są dość gęste, poza tym bardzo szybko odrastają. Są też w miarę proste. Wszyscy znajomi się nimi zachwycają, ale ja ich nie znoszę - nie mogę sobie ułożyć żadnej fryzury, choćby głupiego wysokiego kucyka, bo nawet kilka grubych gumek nie jest w stanie ich utrzymać długo, zawsze opadną.
Do tej pory każdy fryzjer w moim rodzinnym mieście (nie w Warszawie) cieniował mi te włosy, czasem nawet sporo, ale nigdy nie było jakiegoś fajnego efektu. Żaden też nie potrafił doradzić mi, jaka fryzura by do mnie pasowała. Zawsze kończy się na wycieniowaniu i tyle, żadnych zmian.

Chciałabym coś z nimi zrobić, a nie tylko podciąć końcówki...

PS. Ile może kosztować strzyżenie takich bardzo długich włosów? Jestem w Warszawie od niedawna i w ogóle nie orientuję się w cenach, nie wiem też, do jakiego fryzjera się udać, żeby wyjść od niego zadowoloną.

Jeśli możecie doradzić mi jakiś salon, byłabym bardzo wdzięczna, bo męczą mnie już te moje włosy... Są niewygodne

Edytowane przez domenica90
Czas edycji: 2011-10-15 o 20:08
domenica90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 20:33   #3119
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez domenica90 Pokaż wiadomość
Czy ktoś doradzi mi fryzjera, który upora się z bardzo długimi i gęstymi włosami?

Mam bardzo długie włosy, sięgają mi już prawie do pasa . Według fryzjerów nie są może grube, ale jest ich bardzo dużo i są dość gęste, poza tym bardzo szybko odrastają. Są też w miarę proste. Wszyscy znajomi się nimi zachwycają, ale ja ich nie znoszę - nie mogę sobie ułożyć żadnej fryzury, choćby głupiego wysokiego kucyka, bo nawet kilka grubych gumek nie jest w stanie ich utrzymać długo, zawsze opadną.
Do tej pory każdy fryzjer w moim rodzinnym mieście (nie w Warszawie) cieniował mi te włosy, czasem nawet sporo, ale nigdy nie było jakiegoś fajnego efektu. Żaden też nie potrafił doradzić mi, jaka fryzura by do mnie pasowała. Zawsze kończy się na wycieniowaniu i tyle, żadnych zmian.

Chciałabym coś z nimi zrobić, a nie tylko podciąć końcówki...

PS. Ile może kosztować strzyżenie takich bardzo długich włosów? Jestem w Warszawie od niedawna i w ogóle nie orientuję się w cenach, nie wiem też, do jakiego fryzjera się udać, żeby wyjść od niego zadowoloną.

Jeśli możecie doradzić mi jakiś salon, byłabym bardzo wdzięczna, bo męczą mnie już te moje włosy... Są niewygodne
moja kolezanka miala podobnie, wymyslilysmy 2 dlugosci, babka jej zrobila i jest super

a poza tym to ja moge polecic salon gdzie od niedawna chodze, czyli Ruby Blue, Górnośląska 20
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 21:46   #3120
domenica90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
moja kolezanka miala podobnie, wymyslilysmy 2 dlugosci, babka jej zrobila i jest super
Dwie długości, czyli jak konkretniej?

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
a poza tym to ja moge polecic salon gdzie od niedawna chodze, czyli Ruby Blue, Górnośląska 20
To raczej nie moja półka cenowa... Ale dziękuję za poradę
domenica90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.