Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-29, 21:47   #541
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: fryzjer Warszawa

Ja byłam na Świętokrzyskiej, p. Marylka mnie scinała, jestem bardzo zadowolona. Ścina na suchych włosach, także jak umyłam nie było niespodzianki. Fryzjer super jeśli chodzi o cięcie.
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 10:09   #542
maaaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
J&t

czesc,czy któras z was uczęszcza moze do salonu jagi i thomasa???? a moze byla w tym nowym na jerozolimskich???? chcialabym znac opinnie o ich salonach i moze jakies probki fryzurek???
maaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 13:09   #543
Rusałka
Raczkowanie
 
Avatar Rusałka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 116
Dot.: J&t

Ja miałam okazję uczestniczyc kiedyś w metamoefozach. Moje włosy zostały wycieniowane, a z średniego brązu zrobiony dwukolorowy balejage w kolorach beż-chłodny blond. REWELACJA! Teraz mam znowu ciemny kolor i zastanawiam się nad powrotem do blondu i tamtej fryzury. I powiem ci, że przez kilka lat tylko jeden fryzjer zbliżył się do tamtej fryzury. Ale raczej nie wybiorę się do Jagi ze względu na cenę.
Rusałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 20:53   #544
maaaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Dot.: J&t

a ile kosztuje przecietnie zrobienie fryzurki u nich??? ale bez farbowania.
maaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 18:26   #545
Rusałka
Raczkowanie
 
Avatar Rusałka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 116
Dot.: J&t

chyba ok. 350 zł
Rusałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 10:56   #546
Danerja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1
Dot.: EVOLUTION HAIR w Warszawie

Napisz proszę gdzie miesci się jej studio i jakiś namiar tel.
Danerja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 15:22   #547
slonko1231
Przyczajenie
 
Avatar slonko1231
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Dot.: EVOLUTION HAIR w Warszawie

Najlepiej było mi u pani Małgosi w Studio Prestige na ul. Zegadłowicza vis a vis Centrum Matki i Dziecka. Salonik niepozorny ale to co Gosia potrafi zrobić z włosami.... Kiedyś zapragnęłam krótkich i je u niej zrobiłam. Kiedy je zapuszczałam od zera na każdym etapie układały się rewelacyjnie. Mam trudne włosy i mało kto umie sobie z nimi poradzić. Ona jest liderką. Każdą klientkę (a ma ich dużo) pamięta po imieniu, dacie wizyty i fajnie się z nią gada. Balejażu każda laska mi zazdrościła i było tak jak sobie wymyśliłam. Gośka jest też kreatywna i potrafi zaproponować coś niezdecydowanym. Doradzi ale słucha klientek. Jak znajdę namiary to zaraz podam.
slonko1231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-04, 15:25   #548
slonko1231
Przyczajenie
 
Avatar slonko1231
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Dot.: EVOLUTION HAIR w Warszawie

Cytat:
Napisane przez slonko1231 Pokaż wiadomość
Najlepiej było mi u pani Małgosi w Studio Prestige na ul. Zegadłowicza vis a vis Centrum Matki i Dziecka. Salonik niepozorny ale to co Gosia potrafi zrobić z włosami.... Kiedyś zapragnęłam krótkich i je u niej zrobiłam. Kiedy je zapuszczałam od zera na każdym etapie układały się rewelacyjnie. Mam trudne włosy i mało kto umie sobie z nimi poradzić. Ona jest liderką. Każdą klientkę (a ma ich dużo) pamięta po imieniu, dacie wizyty i fajnie się z nią gada. Balejażu każda laska mi zazdrościła i było tak jak sobie wymyśliłam. Gośka jest też kreatywna i potrafi zaproponować coś niezdecydowanym. Doradzi ale słucha klientek. Jak znajdę namiary to zaraz podam.

I znalazłam 22/ 634 06 27
slonko1231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 16:42   #549
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Wink Dot.: EVOLUTION HAIR w Warszawie

Ja polecam p. Marylkę z Świętokrzyskiej 32, jestem bardzo zadowolona z cieniowania, naprawdę po mistrzowsku podczas mycia masaż , później odżywka i tak 0.5 h w ciepełku i obciananie na suchych włosach , ale efekt . I teraz po myciu nawet nie wymagają specjalnego układania . To już z pewnością mój fryzjer, za miesiąc idę do niej na kolorek, napiszę jak wyszło
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 13:54   #550
anukla
Raczkowanie
 
Avatar anukla
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 56
Dot.: fryzjer Warszawa

Ja również polecam Akademię Perfect Hair na Świętokrzyskiej salon pani Maryli Kaczmarek. Chodzę tam już od jakiegoś czasu i na prawdę po raz pierwszy mam fryzurę, która sama mi się układa zawsze o tym marzyłam.
Teraz tylko myję włosy i prostuję i jest świetnie, nawet jak włoski już trochę odrosną. Ostatni szlif fryzurze nadawany jest podczas ścinania na sucho po wymodelowaniu włosów, dzięki temu układają się super. Polecam wszystkie fryzjerki (do pani Maryli trochę ciężko się dostać ścinałam się tam już u 2 dziewczyn i też było super
Bardzo miła atmosfera i obsługa (kawa, herbata itd.)
Ceny przystępne: cięcie od 60-100 zł w zależności od długości włosów
Ostatnio za farbowanie i ścinanie włosów zapłaciłam 140 zł
POLECAM!!
anukla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 15:21   #551
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Wink Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez anukla Pokaż wiadomość
Ja również polecam Akademię Perfect Hair na Świętokrzyskiej salon pani Maryli Kaczmarek. Chodzę tam już od jakiegoś czasu i na prawdę po raz pierwszy mam fryzurę, która sama mi się układa zawsze o tym marzyłam.
Teraz tylko myję włosy i prostuję i jest świetnie, nawet jak włoski już trochę odrosną. Ostatni szlif fryzurze nadawany jest podczas ścinania na sucho po wymodelowaniu włosów, dzięki temu układają się super. Polecam wszystkie fryzjerki (do pani Maryli trochę ciężko się dostać ścinałam się tam już u 2 dziewczyn i też było super
Bardzo miła atmosfera i obsługa (kawa, herbata itd.)
Ceny przystępne: cięcie od 60-100 zł w zależności od długości włosów
Ostatnio za farbowanie i ścinanie włosów zapłaciłam 140 zł
POLECAM!!
Właśnie wybieram sie za jakieś 3 tyg. na farbowanie do p. Marylki, rozumiem że jesteś zadowolona z kolorku
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-05, 20:06   #552
liane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8
Dot.: fryzjer Warszawa

a mi pani Maryla troche krzywo sciela wlosy :/ i to na pewno nie bylo zamierzone ;)
ale ogolnie salon bardzo ladny, milo, kawka itd ;)
liane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 21:56   #553
marenkabc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11
Dot.: świetny fryzjer w stolicy - polecam!!! :-)

Polecam Salon na ul.Żurawiej 26 i bardzo zdolnego P.Sebastiana. Gwarantowana doskonała fryzura i świetne koloryzacje.
marenkabc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 11:44   #554
rosott
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8
Dot.: fryzjer Warszawa

W Hair Coif w Jankach jest chłopak, ma na imie Rafał. Jest świetny. Nawet na ślub mnie czesał. Wiedziałam że mogę mu powierzyc zrobienie irokeza. Polecam mocno i tylko jego z tego salonu.
rosott jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 16:29   #555
anukla
Raczkowanie
 
Avatar anukla
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 56
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez Ashia Pokaż wiadomość
Właśnie wybieram sie za jakieś 3 tyg. na farbowanie do p. Marylki, rozumiem że jesteś zadowolona z kolorku
Co prawda nie było to jakieś szaleństwo kolorystyczne czy pasemka. Zwykłe farbowanie na 1 kolor. Wyszło super miałam wymieszne jakieś 3 kolory żeby wyszła czekoladka Nie widać w ogóle odrostów, była to jakaś farba bez amoniaku ale wcale się nie spiera
anukla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 13:28   #556
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: fryzjer Warszawa

a znacie moze jakas fryzjerke z dojzdem do domu?moja wyjechala do anglii a chcialam pofarbowac i podciac wlosy(farby sama kupuje-dzieki temu mam pewnosc koloru i co najwyzej zal do siebie)
wczesniej chodzilem normalnie do salonu na farbowanie,ale zrezygnowalam jak efekty stale sie gorsze...poza tym duzo lepiej czuje sie we wlasnym domu
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 13:36   #557
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: fryzjer Warszawa

Byłam w salonie Miłek Design, u p. Iwony - serdecznie polecam wyjątkowo miła atmosfera, fryzjerka dokładnie wypytała o moje preferencje i, co najważniejsze - ponieważ zapuszczam włosy i zależało mi głównie na nadaniu fryzurze kształtu - po raz pierwszy od długiego czasu (a parę warszawskich salonów już przetestowałam...) mówiąc "proszę tylko o wycieniowanie z gęstości" nie wyszłam z salonu kolejny raz ostrzyżona na króciutko Włoski sobie dalej spokojnie rosną, a ja z przyjemnością patrzę w lustro
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 16:16   #558
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez anukla Pokaż wiadomość
Co prawda nie było to jakieś szaleństwo kolorystyczne czy pasemka. Zwykłe farbowanie na 1 kolor. Wyszło super miałam wymieszne jakieś 3 kolory żeby wyszła czekoladka Nie widać w ogóle odrostów, była to jakaś farba bez amoniaku ale wcale się nie spiera
Ja też chcę na jeden kolor, też coś w odcieniu czekolady . Jeśli ma farby bez amoniaku to miło, przyjamniej nie niszczą tak włosów
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 10:06   #559
MagdalenaK2
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaK2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 196
Dot.: fryzjer Warszawa

Polecam Akademię Perfect Hair na Świętokrzyskiej!
Byłam tam w czwartek i jestem bardzo zadowolona. Fryzura dobrana do kształtu głowy, super mycie z masazem. Za miesiąc idę na farbowanie.... Myslę, że też będę zadowolona.
MagdalenaK2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-11, 10:29   #560
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez MagdalenaK2 Pokaż wiadomość
Polecam Akademię Perfect Hair na Świętokrzyskiej!
Byłam tam w czwartek i jestem bardzo zadowolona. Fryzura dobrana do kształtu głowy, super mycie z masazem. Za miesiąc idę na farbowanie.... Myslę, że też będę zadowolona.
to tak jak ja, też do p. Marylki
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 10:46   #561
yuk-ka
Raczkowanie
 
Avatar yuk-ka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: w okolicy stolicy
Wiadomości: 219
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez rosott Pokaż wiadomość
W Hair Coif w Jankach jest chłopak, ma na imie Rafał. Jest świetny. Nawet na ślub mnie czesał. Wiedziałam że mogę mu powierzyc zrobienie irokeza. Polecam mocno i tylko jego z tego salonu.
Tak, Rafał jest OK.
Ale ponad 290 zł za balejaż i cięcie włosów ledwie sięgających do ramion to lekkie przegięcie!
Generalnie w tym salonie ceny są kosmiczne. Oddzielnie liczą za mycie włosów, "modeling", za każdy kolor... nie mówiąc już o naciąganiu na maseczki.
Jeżeli dla kogoś wydatek u fryzjer rzędu 300 zł jest niewielki to polecam.
__________________
Yuk-ka
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bo ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy
yuk-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 11:16   #562
CAMILLA11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 83
Dot.: fryzjer Warszawa

Ja równiez nie polecam Strefy Cięcia...bez polotu.Atmosfera przyjazna i taka...domowa,ale usługa ma dużo do życzenia.
CAMILLA11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 11:18   #563
yuk-ka
Raczkowanie
 
Avatar yuk-ka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: w okolicy stolicy
Wiadomości: 219
Dot.: fryzjer Warszawa

Camilla, u kogo byłaś w Strefie Cięcia?
__________________
Yuk-ka
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bo ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy
yuk-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 11:26   #564
CAMILLA11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 83
Dot.: fryzjer Warszawa

Dokładnie nie pamietam imienia,ale dziewczyna miała warkoczyki w kolorze biało-czarnym.Wyglądała fachowo,ale pomimo ,że miałam ze sobą zdjecie,to efekt był bardzo mizerny.Zupełnie inna fryzura,całkiem nie dobrana do kształtu twarzy.Ścinałam sie na krótko i przyciemniałam włosy.Więcej nie pójdę.Mam swój ulubiony zakład w Zielonce i chyba będe mu wierna ,bo na dzien dzisiejszy nie trafiłam na "mojego"fryzjera.
CAMILLA11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 13:29   #565
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: EVOLUTION HAIR w Warszawie

a mozecie polecic jakas fryzjerke,ktorej kiedy powiem by podciela mi wlosy z 0,5cm to podetnie faktycznie 0,5 a nie 3?
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 17:29   #566
lilo60
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 10
Wyślij wiadomość przez ICQ do lilo60 GG do lilo60 Wyślij wiadomość przez Yahoo do lilo60
Smile Dot.: stylista maciej wróblewski

Czy ma może ktoś z Was jakieś materiały o Maćku???
Wycinki z gazet, zdjęcia, wywiady,materiały filmowe itp...
Bardzo mi zależy!
lilo60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 19:55   #567
Domenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 24
W Hotelu Jan III Sobieski super stylistki

Taaaaaaaaaaaak,
Moje drogie to jest fantastyczne miejsce.
Schodzą się tam znane osobistości i anonimowe klientki.
W Warszawie w Hotelu Sobieski jest salon fryzjerski,który ma wspaniałe i zdolne dziewczyny.
Na ścianach wiszą dyplomy z Londynu i Paryża i no no no .
Trzeba tam iść i się zrobić na piękność tym bardziej,że idą super imprezy.
Polecam Panią NIKę i Renatę.
Powodzenia,ach ceny bardzo przystępne jak na exkluzywne miejsce.
Domenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 22:40   #568
szenan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Smile Dobry fryzjer w Warszawie

W Warszawie jestem od niedawna i naprawde nie wiedzialam,gdzie znalezc dobrego fryzjera w tym miescie. Na szczescie trafilam na forum, na ktorym znalazlam kilka podpowiedzi Teraz i ja moge polecic DOSKONALA fryzjerke bo wlasnie wrocilam z salonu i pierwszy raz jestem zachwycona!Z czystym sumieniem i goraco wszystkich odsylam do salonu VENUS w Galerii Mokotow!3 pietro! Prosze pytac o pania Anie!Wspaniala kolorystka, fryzjer - poprostu fachowiec genialny!Na dodatek zawod ten to jej pasja.Postanowilam radykalnie zmienic fryzure!Mialam ciemna czekolade i postanowilam przejsc jak najszybciej na blond.Musze zaznaczyc ze mam naprawde cieniutkie i zniszczone farbowaniem wlosy.Pani Ania wyprowadzila mnie z tego brazu na piekny blond gesto usianymi pasemkami juz za pierwszym razem!(Kolor na zdjeciach wyszedl ciemniejszy ale zapewniam,ze sa to jasno zlote wlosy)Zabieg trwal 4h ,wlosy sa piekne, blyszczace i co najwazniejsze- nieszczone!Podoba mi sie tez to,ze Pani Ania kiedy sie ja prosi o obciecie 1cm nie obcina 5-ciu jak wiekszosc fryzjerow wiec spokojnie mozna oddac w jej rece swa glowe...
Ceny jednak sa powalajace jak na ma kieszen -330zl za balejage,pasemka,obciecie ,odzywke i ulozenie. NIe bede jednak nigdy zalowala tych pieniadzy !Serdecznie polecam pania Anie w Galerii Mokotow,Salon Venus!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blond1.jpg (51,6 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond2.jpg (51,4 KB, 170 załadowań)
szenan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 11:30   #569
szenan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Polecam Pania Anie z salonu Venus(3pietro)Galeria Mokotow.Doskonala kolorystka-doskonale dobiera kolory i pieknie sciagnela mi ciemny braz do blondu juz za pierwszym razem!Polecam!!!
szenan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 08:10   #570
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez szenan Pokaż wiadomość
...
Podoba mi sie tez to,ze Pani Ania kiedy sie ja prosi o obciecie 1cm nie obcina 5-ciu jak wiekszosc fryzjerow wiec spokojnie mozna oddac w jej rece swa glowe...
...
Byłaś tylko raz. Skąd wiesz, że to nie przypadek i jej się nie "ciachło" o 4cm za mało
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.