Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-23, 08:06   #931
Papaulinka17
Raczkowanie
 
Avatar Papaulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 203
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Co to gumek invisibable czy cuś to używam już drugie opakowanie. Dla mnie są świetne. Na mokro i sucho spisują się super, ale pod jednym warunkiem. Im bardziej są rozciągnięte i trzeba zaplątywać większą ilość razy, tym bardziej " ciągną" włosy. Są super ale do pewnego momentu. Choć odkąd uzywam tych gumek( w sierpniu będzie rok) wyrwały mi max 10 włosów. Więc warto je kupić.
Papaulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 14:13   #932
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Rowniez uzywam ivisibooble ale mam tak sliskie wlosy, ze zaraz mi zjezdzaja.
Ja z Tzetem zalozylam sie ze przez miesiac nie kupie zadnego kosmetyku i udalo sie 20 maja minal miesiac. Dla mnie to byl pikus bo nic mnie nie kusi, wszystkie chciejstwa juz mam :P no moze jeszcze natur vital bym kupila ale to jak bedzie promocja kiedys

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 17:26   #933
Papaulinka17
Raczkowanie
 
Avatar Papaulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 203
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Naolejowałam się dziś na całego. Na skórę mieszanka wiesiołek, amla i rokitnik a na długość Ecolab z maceratem z amli. Później odżywka Nioxin. Włoski wyschły naturalnie. Miłe i gładkie w dotyku.
Papaulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 09:04   #934
Syrena1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 4
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Biovax jest genialny. Sama stosuję tą linię z trzema olejkami agran, makadamia i kokos. A zaopatruję się w ich sklepie na biutiq.pl Dziewczyny przecież L'biotica ma swój sklep online przecież
Syrena1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 09:15   #935
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Ja nałożyłam wczoraj olej z wszystkimi możliwymi nawilżaczami. Gliceryna, aloes, panthenol. Były na początku klejące, a dzisiaj jest całkiem dobrze.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 14:29   #936
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

A ja wdrozylam program naprawczy. Nalozylam migdala, podcielam solidnie koncowki i zniszczenia, do tego do balsamu z Ecolab dodalam kap hialuronowego zelu - wlosy dalej sie srakuja, ale przynajmniej wrocila ich gestosc i miesistosc.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 18:51   #937
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Nie olejowalam, kujawski sie skonczyl i checi zabraklo na inny olej
Trzymam za to na glowie biovax blond + olejek agafii combo doskonale!
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-26, 20:37   #938
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Kurcze, szkoda, że Natur Vital nie jest w promo. Tyle już czekam
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 21:31   #939
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Nie olejowalam, kujawski sie skonczyl i checi zabraklo na inny olej
Trzymam za to na glowie biovax blond + olejek agafii combo doskonale!
Biovaxa z olejem uzywasz przed myciem czy po? I w jakiej proporcji? Mam jedno i drugie, moze to sposob na to by ta maska nie zalegala i pokazala swoje mozliwosci

A traz do soboty mam wolne, wiec mam czas by zajac sie wlosami.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-27, 00:59   #940
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Kurcze, szkoda, że Natur Vital nie jest w promo. Tyle już czekam
Dokładnie, hehe Strasznie rzadko obniżają jej cenę, szkoda.

Ja z kolei poważnie się zastanawiam nad znacznym skróceniem włosów. Mam dwie warstwy, chciałabym już zejść z cieniowania, bo źle to wygląda ostatnio - od ponad tygodnia włosy mi się buntują, momentami ciężko je domyć, albo się puszą... Strzygłam się w marcu, w czerwcu chyba odwiedzę fryzjera i zetnę na prosto... W dodatku staram się sumiennie olejować i co raz mocniej widać różnicę między odżywioną nasadą, a przesuszoną długością.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-27, 11:40   #941
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Dokładnie, hehe Strasznie rzadko obniżają jej cenę, szkoda.

Ja z kolei poważnie się zastanawiam nad znacznym skróceniem włosów. Mam dwie warstwy, chciałabym już zejść z cieniowania, bo źle to wygląda ostatnio - od ponad tygodnia włosy mi się buntują, momentami ciężko je domyć, albo się puszą... Strzygłam się w marcu, w czerwcu chyba odwiedzę fryzjera i zetnę na prosto... W dodatku staram się sumiennie olejować i co raz mocniej widać różnicę między odżywioną nasadą, a przesuszoną długością.

To witaj w klubie, ja tez jestem w fazie zastanawiania sie nad tym. Daje sobie czas do konca lipca, bo wedy ide na chrzsciny, wiec bedzie okazja do wizyty u fryzjiera.

W kazdym razie ja mam podobny problem, lecz troche odwrotny. Wierzchnia warstwa moich wlosow po jednej stronie jest krotsza, szybciej tam koncowki sie niszcza i tez pewni wykruszaja, t apod spodem jest wygladzona i nie mam z nia problemow. Niestety nie pomoglo ani odstawienie prostownocy ani swiadoma pielegnacja. Tez mi sie wydaje, ze edynym ratunkiem byloby po prostu zrownanie wlosow (bez pozostawienia tej dysproporcji) , ale to sie wiaze z tym, ze musialabym wlosy obciac prawie do ramion, a dla mnie to juz bardzo krotko.

Poki co jest ok, bo ostatnio podcielam z 7 cm, dzielac obcinanie na dwie tury. Wlosy lepiej wygladaja i super sie ukladaja ( a tez juz nie pomagalo ani olejowanie ani sprawdzone odzywki). Wiec moze warto jednak rozwazyc to radykalne ciecie.Wlosy i tak odrosna.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-27, 13:09   #942
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
To witaj w klubie, ja tez jestem w fazie zastanawiania sie nad tym. Daje sobie czas do konca lipca, bo wedy ide na chrzsciny, wiec bedzie okazja do wizyty u fryzjiera.

W kazdym razie ja mam podobny problem, lecz troche odwrotny. Wierzchnia warstwa moich wlosow po jednej stronie jest krotsza, szybciej tam koncowki sie niszcza i tez pewni wykruszaja, t apod spodem jest wygladzona i nie mam z nia problemow. Niestety nie pomoglo ani odstawienie prostownocy ani swiadoma pielegnacja. Tez mi sie wydaje, ze edynym ratunkiem byloby po prostu zrownanie wlosow (bez pozostawienia tej dysproporcji) , ale to sie wiaze z tym, ze musialabym wlosy obciac prawie do ramion, a dla mnie to juz bardzo krotko.

Poki co jest ok, bo ostatnio podcielam z 7 cm, dzielac obcinanie na dwie tury. Wlosy lepiej wygladaja i super sie ukladaja ( a tez juz nie pomagalo ani olejowanie ani sprawdzone odzywki). Wiec moze warto jednak rozwazyc to radykalne ciecie.Wlosy i tak odrosna.
No dokładnie. Też mam włosy pod spodem super, a z wierzchu już gorzej. I tak samo jak bym chciała zrównać je, to by sięgały ramion... Marzę o tej długości, ale jeszcze za wcześnie Dawno temu postanowiłam, że zetnę na boba + grzywka na prosto, kiedy wrócę do dawnej wagi. Zostało mi 8 kilo do zrzucenia, więc jeszcze trochę Przy szczupłej twarzy będzie to super, ale nie teraz. Czas wdrożyć program porostowy, żeby więcej urosły do czasu tego cięcia w czerwcu/lipcu Bo przychodzi taki czas, kiedy kosmetyki zrobiły wszystko, co było w ich mocy i trzeba przyciąć to i owo
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 12:46   #943
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
No dokładnie. Też mam włosy pod spodem super, a z wierzchu już gorzej. I tak samo jak bym chciała zrównać je, to by sięgały ramion... Marzę o tej długości, ale jeszcze za wcześnie Dawno temu postanowiłam, że zetnę na boba + grzywka na prosto, kiedy wrócę do dawnej wagi. Zostało mi 8 kilo do zrzucenia, więc jeszcze trochę Przy szczupłej twarzy będzie to super, ale nie teraz. Czas wdrożyć program porostowy, żeby więcej urosły do czasu tego cięcia w czerwcu/lipcu Bo przychodzi taki czas, kiedy kosmetyki zrobiły wszystko, co było w ich mocy i trzeba przyciąć to i owo
Podkreslone - oj to prawda. Czlowiek z tymi wlosami uczy sie jednak cal zycie

Mi sie marzy long bob - taki troche za ramiona - cos tak jak tutaj:

https://avecmoimx.files.wordpress.co...51af1ddfed.jpg

Ale najzwyczajniej boje ie kaprysnosci moich wlosow Niby w tej gornej czesci sa caly czas wygladzone, nie pusza sie, al enie wiem co bedzie jak je zetne. Zawsze dlugimi wlosami - jak by nie wygladaly jakos tam moge sie poratowac, a przy taich krotkich juz za duzo nie wykombinuje
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 12:54   #944
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Ostatnio codziennie stosuję płukanki, zazwyczaj pokrzywową(niesamowicie sypkie włosy są po niej), a dzisiaj będzie z liści laurowych-podobno wzmacnia włosy i łagodzi skalp, a przynajmniej tak jest napisane w jednej z moich książek. Jutro zaś dam herbacianą, dawka kofeiny.

Kolejny materiał na płukankę się suszy-liście brzozy. Liczę, że pomoże mi z przetłuszczaniem się włosów.

Edytowane przez 201703310931
Czas edycji: 2016-05-28 o 19:43
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 13:30   #945
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Podkreslone - oj to prawda. Czlowiek z tymi wlosami uczy sie jednak cal zycie

Mi sie marzy long bob - taki troche za ramiona - cos tak jak tutaj:

https://avecmoimx.files.wordpress.co...51af1ddfed.jpg

Ale najzwyczajniej boje ie kaprysnosci moich wlosow Niby w tej gornej czesci sa caly czas wygladzone, nie pusza sie, al enie wiem co bedzie jak je zetne. Zawsze dlugimi wlosami - jak by nie wygladaly jakos tam moge sie poratowac, a przy taich krotkich juz za duzo nie wykombinuje
Ano się uczy, a one ciągle zaskakują

Odetchnęłam z ulgą - zapytałam się TŻeta, dokąd by mi sięgały włosy po skróceniu do jednej warstwy, spojrzał i powiedział, że nieco ponad zapięcie od stanika Jednak nie będzie katastrofy z długością. Ale mój fryzjer wraca dopiero w połowie czerwca z urlopu, więc i tak czekanie

Super fryzura i w ogóle dziewczyna jest śliczna (te usta i oczy!)

Ja miałam wczoraj straszne włosy, aż mi wstyd było na mieście Myłam szamponem tybetańskim po nocnym olejowaniu (super zmywa i nie wysusza), na to balsam marokański. Były mięciutkie i śliskie, ale szopa jak cholera! Cały dzień burze, ta wilgoć tak mi weszła we włosy, że wyglądały jakbym nie dbała o nie w ogóle. Dobijają mnie takie dni, wtedy tracę nadzieję na to, że kiedykolwiek przestaną się puszyć. Ale! Dieta ma znaczenie, a ja ciągle muszę się z tym poprawić

Bhringraj blisko dna, zamówiłam więc swój pierwszy Khadi Promocja i mam blisko do odbioru, więc bez przesyłki. Wybrałam wersję Trifala
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 17:46   #946
FleurDeCerisier
Raczkowanie
 
Avatar FleurDeCerisier
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 386
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Dokładnie, hehe Strasznie rzadko obniżają jej cenę, szkoda.

Ja z kolei poważnie się zastanawiam nad znacznym skróceniem włosów. Mam dwie warstwy, chciałabym już zejść z cieniowania, bo źle to wygląda ostatnio - od ponad tygodnia włosy mi się buntują, momentami ciężko je domyć, albo się puszą... Strzygłam się w marcu, w czerwcu chyba odwiedzę fryzjera i zetnę na prosto... W dodatku staram się sumiennie olejować i co raz mocniej widać różnicę między odżywioną nasadą, a przesuszoną długością.
Ja skróciłam mocno, mam teraz do ramion ale pozbyłam się wszystkich pozostałości po ombre włosy mega odżyły i kręcą się jak szalone zrobiłam sobie za to mega delikatne blond refleksy żeby ożywić fryzurę i musze powiedzieć że jestem mega zadowolona
__________________
włosomaniaczka od 01.01.2015
FleurDeCerisier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 19:49   #947
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Mi się taki dłuższy bob marzy, ale jeszcze poczekam.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 20:47   #948
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez FleurDeCerisier Pokaż wiadomość
Ja skróciłam mocno, mam teraz do ramion ale pozbyłam się wszystkich pozostałości po ombre włosy mega odżyły i kręcą się jak szalone zrobiłam sobie za to mega delikatne blond refleksy żeby ożywić fryzurę i musze powiedzieć że jestem mega zadowolona
Zrób kiedy jakie foto
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 10:50   #949
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Biovaxa z olejem uzywasz przed myciem czy po? I w jakiej proporcji? Mam jedno i drugie, moze to sposob na to by ta maska nie zalegala i pokazala swoje mozliwosci

A traz do soboty mam wolne, wiec mam czas by zajac sie wlosami.
Po z 30-40 ml biovaxa i okolo lyzeczki oleju agafii. Bardzo dobrze ten.olej wspolpracuje przy takim olejowaniu nie przeciaza alr znacznie dociaza.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-30, 00:33   #950
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Ano się uczy, a one ciągle zaskakują

Odetchnęłam z ulgą - zapytałam się TŻeta, dokąd by mi sięgały włosy po skróceniu do jednej warstwy, spojrzał i powiedział, że nieco ponad zapięcie od stanika Jednak nie będzie katastrofy z długością. Ale mój fryzjer wraca dopiero w połowie czerwca z urlopu, więc i tak czekanie

Super fryzura i w ogóle dziewczyna jest śliczna (te usta i oczy!)

Ja miałam wczoraj straszne włosy, aż mi wstyd było na mieście Myłam szamponem tybetańskim po nocnym olejowaniu (super zmywa i nie wysusza), na to balsam marokański. Były mięciutkie i śliskie, ale szopa jak cholera! Cały dzień burze, ta wilgoć tak mi weszła we włosy, że wyglądały jakbym nie dbała o nie w ogóle. Dobijają mnie takie dni, wtedy tracę nadzieję na to, że kiedykolwiek przestaną się puszyć. Ale! Dieta ma znaczenie, a ja ciągle muszę się z tym poprawić

Bhringraj blisko dna, zamówiłam więc swój pierwszy Khadi Promocja i mam blisko do odbioru, więc bez przesyłki. Wybrałam wersję Trifala
Oj to prawda, ze ta dziewczyna z fryzura bardzo ladna, tez zwrocilam uwage na jej urode, ale na wlosy najbardziej

Widze, ze TY dosc ostro idziesz w te indyjskie. U mnie niestety nic sie nie sprawdizlo, jdynie Amla z Valony Ale te Khadi, Bhiringhaje itd. to niestety puch i przesusz

Chociaz nie przejmuje sie tym, poniewaz mam swoj hitowe oleje, ktore super dzialaja na moje wlosy

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Po z 30-40 ml biovaxa i okolo lyzeczki oleju agafii. Bardzo dobrze ten.olej wspolpracuje przy takim olejowaniu nie przeciaza alr znacznie dociaza.
A to ja troch inaczej zrobilam. Przed myciem na suche wlosy nalozylam 3 lyzeczki tj maski zmieszanej z dwiema pompkami oleju z pestek moreli, trzymam tak do 2 h, myje fitomedem, nakladam lekka odzwyke na chwile.

WLosy po tym mam takie, ze ahh I co najwazniejsze staja sie nieswieze w normalnym trybie, nie mam szybszego obciazania, przetluszczania itd. Ciesze sie jedynie, ze znalazlam bardzo fajny sposob na zuzycie tej maski
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 06:38   #951
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Oj to prawda, ze ta dziewczyna z fryzura bardzo ladna, tez zwrocilam uwage na jej urode, ale na wlosy najbardziej

Widze, ze TY dosc ostro idziesz w te indyjskie. U mnie niestety nic sie nie sprawdizlo, jdynie Amla z Valony Ale te Khadi, Bhiringhaje itd. to niestety puch i przesusz

Chociaz nie przejmuje sie tym, poniewaz mam swoj hitowe oleje, ktore super dzialaja na moje wlosy

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------



A to ja troch inaczej zrobilam. Przed myciem na suche wlosy nalozylam 3 lyzeczki tj maski zmieszanej z dwiema pompkami oleju z pestek moreli, trzymam tak do 2 h, myje fitomedem, nakladam lekka odzwyke na chwile.

WLosy po tym mam takie, ze ahh I co najwazniejsze staja sie nieswieze w normalnym trybie, nie mam szybszego obciazania, przetluszczania itd. Ciesze sie jedynie, ze znalazlam bardzo fajny sposob na zuzycie tej maski
Sprobuj jak ja ten olej w ogole nie obciaza jak dla mnie
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 15:42   #952
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Ja jestem ogromną fanką biovaxów, moje włosy nie lubią masek proteinowych, tak więc używam tylko tej do włosów suchych i zniszczonych, 3 oleje, bambus i awokado i te małe maseczki biovaxu kawiorowe, diamentowe itp.
Teraz trzymam olej z orzechów włoskich, o 17 umyję i nałożę na 2h pod czepek jakiegoś biovaxa

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Ja byłam u fryzjera również 6 miesięcy temu, ale ponownie pójdę dopiero po ślubie Zniszczeń żadnych nie zauważyłam, dość trochę mi podrosły. Od środy zaczynam 3 miesięczne łykanie biotebalu
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 15:53   #953
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Ja też uwielbiam Biovaxy i muszę je kupić właśnie.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 18:24   #954
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Widze, ze TY dosc ostro idziesz w te indyjskie. U mnie niestety nic sie nie sprawdizlo, jdynie Amla z Valony Ale te Khadi, Bhiringhaje itd. to niestety puch i przesusz

Chociaz nie przejmuje sie tym, poniewaz mam swoj hitowe oleje, ktore super dzialaja na moje wlosy

A to ja troch inaczej zrobilam. Przed myciem na suche wlosy nalozylam 3 lyzeczki tj maski zmieszanej z dwiema pompkami oleju z pestek moreli, trzymam tak do 2 h, myje fitomedem, nakladam lekka odzwyke na chwile.

WLosy po tym mam takie, ze ahh I co najwazniejsze staja sie nieswieze w normalnym trybie, nie mam szybszego obciazania, przetluszczania itd. Ciesze sie jedynie, ze znalazlam bardzo fajny sposob na zuzycie tej maski
Prawda, bardzo lubię indyjskie, jedynie omijam te tańsze na bazie parafiny (bo największą uwagę przykładam do olejowania skalpu). Bhringraj bardzo fajnie działa, ale już mam dość jego zapachu (choć bardzo ładny i go lubię). Włosy zmieniły jakoś apetyt i Sesa nie działa tak dobrze, jak kiedyś Zobaczymy, jak ten Khadi. Ma zdecydowanie najskromniejszy skład z moich dotychczasowych olejowych zbiorów.

Mam okropne włosy, aż zrobiłam im zdjęcie, żeby dokładnie się przyjrzeć. Jeden wielki puch, a przy skórze obciążone. Nie wiem, co się z nimi dzieje... Muszę iść do fryzjera, bo nie wytrzymam. Najgorsze, że mój jest na urlopie, będę musiała iść do innego, z duszą na ramieniu...
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 19:15   #955
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Pjerniczku, a nie chcesz poczekać aż wróci z urlopu?
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 20:04   #956
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Pochwalę się moim łupem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13340565_1339318019418293_1758953624_o.jpg (97,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13313494_1339318012751627_1778564345_o.jpg (81,7 KB, 20 załadowań)
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 20:32   #957
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Gdzie ten słynny zapach ciasteczek w masce drożdżowej? Toż to czysta chemia!
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 20:41   #958
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Pochwalę się moim łupem
nie powinnam oglądać takich rzeczy
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 22:18   #959
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Prawda, bardzo lubię indyjskie, jedynie omijam te tańsze na bazie parafiny (bo największą uwagę przykładam do olejowania skalpu). Bhringraj bardzo fajnie działa, ale już mam dość jego zapachu (choć bardzo ładny i go lubię). Włosy zmieniły jakoś apetyt i Sesa nie działa tak dobrze, jak kiedyś Zobaczymy, jak ten Khadi. Ma zdecydowanie najskromniejszy skład z moich dotychczasowych olejowych zbiorów.

Mam okropne włosy, aż zrobiłam im zdjęcie, żeby dokładnie się przyjrzeć. Jeden wielki puch, a przy skórze obciążone. Nie wiem, co się z nimi dzieje... Muszę iść do fryzjera, bo nie wytrzymam. Najgorsze, że mój jest na urlopie, będę musiała iść do innego, z duszą na ramieniu...
Nie rob glupot z tym fryzjerem. Zobaczysz ze takie spontaniczne wybory fryzjiera, obroca sie przeciwko Tobie i bedziesz zalowala. A nie ma nic gorszego niz wlosowy zal tylka (No dobra sa:P)

W kazdym razie podzialaj cos z pielegnacja , latem zmienia sie pogoda to i moze pielegnacje powinnas zmienic??

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Pochwalę się moim łupem

Uuuu Niezle Cerowa mialam i przy ostatnich zakupach chcialam nabyc , ale dalam sobie spokoj :P

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Sprobuj jak ja ten olej w ogole nie obciaza jak dla mnie
No wlasnie a dla mnie ten olej jest wlasnie mocno odzywczy i jak go naklasalam tylko do olejowania i zmywalam Fiomedem to mialam szybciej przetluszczajace sie wlosy... wiec w towarzystwie tej maski ten efekt by byl chyba jeszcze spotegowany No chyba ze nalozylabym go przed myciem z maska i zmylabym szamponem, a pozniej tylko serum. Pokombinuje
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 23:49   #960
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Macie rację z tym fryzjerem. 2 tygodnie szybko zlecą.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-12 14:05:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.