Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-09, 14:24   #3361
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

no dziewczyny, włosy mi w końcu odrosły i udało mi się zlikwidować tą masakrę jaką zafundowała mi pani z Federica Moreno (Arkadia, omijajcie szerokim łukiem, TŻ też tam kiedyś poszedł i wyszedł wściekły...)

moje i TŻta ostatnie przygody:
STUDIO 17 - masakra, pani na prośbę TŻta żeby skróciła włosy z tyłu jeszcze bardziej zrobiła głupią minę i zapytała dziwnym tonem: ALE PO CO? nie polecamy.

Fryzjer.me - 30zł za strzyżenie? nie przepłacasz, to zwykłe strzyżenie bez polotu a'la pani z osiedlowego salonu, ale dostajesz to, za co płacisz.

Trafiłam zupełnym przypadkiem do nowego salonu pana Andrzeja Frania, który prowadzi już swoje Atelier. Filia w Galerii Żoliborz, ukryta na piętrze, a to niesamowite miejsce! W końcu, po mojej fryzurze która dzięki pani z Arkadii wyglądała jak bochenek chleba jestem zachwycona Strzyże dwóch młodych chłopców, polecam zwłaszcza Dawida rewelacja! chyba znalazłam salon idealny i zawieszam szukanie
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 07:29   #3362
moni2785
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Jo123 Pokaż wiadomość
Hej,

jak sprawdzałam fryzjerów w Wawie - przed tym weselem, które niedługo mam - to wszędzie są podobne ceny... Co polecacie?? Może coś na pograniczu Warszawy i Piaseczna?? Macie coś sprawdzonego?? Oprócz tego Studia Fryzur Mariusz Szymojko i tego fryzjera w Galerii Mokotów?? Pomóżcie, muszę się do kogoś zapisać..a chcę wyglądać świetnie
Hej, ja z czystym sumieniem mogę polecić studio Agnieszki Chełmońskiej na pradze, dziewczyna bardzo ładnie czesze i robi makijaże( i tylko tym się zajmuje) osobiście u niej nie byłam ale widziałam jej dzieła na głowach koleżanek. Na jej stronie można zobaczyć jaj i kogo czesze. Natomiast jeśli chodzi o sam salon to odradzam fryzjera który tam pracuję.
moni2785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 17:48   #3363
Malina_W
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No szalu nie ma, bo dobrano mi kolor podobny do tego, ktory sama wczesniej robilam (sredni, rudy braz). Do tego czesanie bylo juz tylko ok, w porowananiu z genialnym z mojej pierwszej wizyty. Ale - wlosy lsnia, kolor jejst gleboki, a farba delikatna, nic nie wsuszyla wlosow. Nie jest zle, choc mialam ochotevna wieksze zmiany. Zapisalam sie za 4 tyg. na farbe + strzyzenie. Poprosze o duze zmiany,zobaczymy, jak sobie poradza
A kto robił Ci kolor? Ja chcę sobie zrobić farbę i nie wiem kogo wybrać, bo do tej pory chodziłam do hair a porter tylko na strzyżenie. Byłam u Ani, parę razy u Leszka, a ostatnio u Eli. Możesz kogoś polecić?
Malina_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 17:53   #3364
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Leszek
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 18:21   #3365
Malina_W
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Leszek
Ok, spróbuję się do niego umówić i dam znać, jak efekty
Malina_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 22:14   #3366
Kaamisia
Raczkowanie
 
Avatar Kaamisia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja mogę polecić dwóch fryzjerów w Warszawie, mianowicie Piotra Hulla z Wilczej 18/1. Byłam kilka razy, strzygłam się i robiłam kolor - za każdym razem super. Minus - cena :/

Drugi fryzjer, a właściwie fryzjerka, to Pani Ania z salonu Nova Studio w Piasecznie. Od czerwca byłam dwa razy. Ma rękę do strzyżenia, co do koloru, to jeszcze nie wiem. Na razie robiłam ombre i to na prostych włosach - wyszło super! Duży plus za cenę!
Kaamisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 17:57   #3367
Yavanna84
Zakorzenienie
 
Avatar Yavanna84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 517
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Himee Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedź.
A czy mogłabyś powiedzieć, kogo poleciłabyś do zajęcia się długimi włosami i kto z zrozumiałby mój pomysł ich ogarnięcia? Zastanawiałam się na p. Frankiem i p. Kasią z Hożej.
Ostatnio byłam u Franka i polecam. Dawno nie wyszłam zadowolona od fryzjera. Jeden z nielicznych fryzjerów, który słucha i robi to co chce klient, a nie wg własnej wizji. Od 2 lat walczyłam z kolorem i to pierwszy fryzjer który zrozumiał, że chcę nieco ciemniej i chłodniejszy odcień. Co do cięcia, to u mnie cudów nie ma, mam klasyczną fryzurę (i takie lubię). Franek poprawił cieniowanie i obciął faktycznie tylko tyle ile ustaliliśmy.
Yavanna84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 11:49   #3368
lubawa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Malina_W Pokaż wiadomość
Ok, spróbuję się do niego umówić i dam znać, jak efekty
I jak efekty ?? ciekawa jestem bo słyszałam pochlebne opinie i tym miejscu ale ja zapisałam się na wygładzanie włosów... no ciekawe
lubawa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 12:41   #3369
Jo123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej,

słuchajcie byłam ostatnio na tym weselu w Piasecznie i muszę Wam to napisać. Pytałam wcześniej o dobrego fryzjera w okolicach Piaseczna i jednak poszłam do tej gwiazdy w Studio Fryzur Mariusz Szymojko ( www.studioszymojko.pl) Okazało się, że druhna jest tam umówiona. REWELACJA!!! Za☠☠☠isty fryzjer. Tak nas uczesał, że połowa osób na weselu pytała, gdzie się czesałyśmy. Polecam)) Naprawdę warto
Jo123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 20:14   #3370
agugu1989
Raczkowanie
 
Avatar agugu1989
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Ciechanów
Wiadomości: 120
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja ostatnio byłam w Denique w Warszawie. Ceny wysokie ale fryzjerka mi doradziła na temat obcięcia ale w efekcie mi nic specjalnego nie zrobiła..

Zapraszam na mojego bloga na temat włosów, jest tam opis pobytu bo było to w ramach konkursu http://agugupazdziernik.blogspot .com/p/codzienne-zabiegi.html
agugu1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 22:28   #3371
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Zissu Pokaż wiadomość
średni rudy brąz? Musi być ładny , coś w moim stylu a poziom 5-6?dobrze kojarzę?
Więc wybierasz się za 4 tyg i nie wiesz jeszcze na co? Masz długie włosy? Będzie co ciąć A kolor? Czy całkowicie poddasz się wizualizacji specjalistów.?
Ide juz w ten pt! wlosy zostaly mi tam sciete do polowy szyi, teraz chyba poprosze o wiecej + asymetrie jakas. Noi rudy, ruuudy, nie 5, nie 6 (szostke to mam teraz) tylko 7.43 mi sie marzy. Zobaczymy, co wyjdzie.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 12:57   #3372
wielbiciel
Przyczajenie
 
Avatar wielbiciel
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Mogę polecić salon w Piasecznie na Świętojańskiej
www.novastudio.waw.pl
Profesjonalna obsługa, która doradzi co zrobić z włosami. Mają duży wachlarz usług.

Jeżeli wybieracie się na ślub/przyjęcie można tam wykonać wszystkie zabiegi, tego samego dnia: koloryzacje z modelowanie, manicure, pedicure, henne, przedłużenie rzęs, makijarz.
wielbiciel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 19:38   #3373
Zissu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 217
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ide juz w ten pt! wlosy zostaly mi tam sciete do polowy szyi, teraz chyba poprosze o wiecej + asymetrie jakas. Noi rudy, ruuudy, nie 5, nie 6 (szostke to mam teraz) tylko 7.43 mi sie marzy. Zobaczymy, co wyjdzie.
Więc trzymam kciuki
Mam nadzieję iż bedziesz zadowolona
7/43 super kolor - podoba mi się- teraz też wella?czy pracują również na innych farbach?

A tak poza tym trzymam kciuki daj znać , bo to już jutro!!!!

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez wielbiciel Pokaż wiadomość
Mogę polecić salon w Piasecznie na Świętojańskiej
www.novastudio.waw.pl
Profesjonalna obsługa, która doradzi co zrobić z włosami. Mają duży wachlarz usług.

Jeżeli wybieracie się na ślub/przyjęcie można tam wykonać wszystkie zabiegi, tego samego dnia: koloryzacje z modelowanie, manicure, pedicure, henne, przedłużenie rzęs, makijarz.
W ktorym miejscu jest ten salon? Od dawna ?
Wiem gdzie świętojańska 1 , zaskoczona jestem bo dawno tam nie byłam
Zissu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 10:11   #3374
gift
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 31
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

najada daj znać jak kolor wyszedł...ja też marzę o rudym...ale boję się że będzie się zmywał szybko, będę musiała co 2 tyg odświeżać i zbankrutuję
gift jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 11:45   #3375
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

No dość ciemno wyszedł, bo mi się fachowiec nie zgodził na rozjaśnienie Mam czekać, aż się włosy wzmocnią (mam dwa słabsze, odrastające miejsca na głowie). Także dalej mam ciemny brąz, dodał mi tylko więcej czerwieni. Niebezpiecznie blisko jestem mahoniu teraz, a na to nie mam ochoty. Ale za to cięcie - super, asymetryczne, z jednej strony tuż za ucho, z tyłu krótko i wycieniowane, drugi bok za linię brody. Bardzo mi się podoba, dynamicznie i nowocześnie.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 12:09   #3376
gift
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 31
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A u kogo konkretnie się ścinałaś? I jaki koszt?
gift jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 13:01   #3377
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

u Leszka, w Hair a Porter. Farba + strzyżenie = 320 coś, i to po rabacie 10% (dla stałego klienta).
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 15:12   #3378
Zissu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 217
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No dość ciemno wyszedł, bo mi się fachowiec nie zgodził na rozjaśnienie Mam czekać, aż się włosy wzmocnią (mam dwa słabsze, odrastające miejsca na głowie). Także dalej mam ciemny brąz, dodał mi tylko więcej czerwieni. Niebezpiecznie blisko jestem mahoniu teraz, a na to nie mam ochoty. Ale za to cięcie - super, asymetryczne, z jednej strony tuż za ucho, z tyłu krótko i wycieniowane, drugi bok za linię brody. Bardzo mi się podoba, dynamicznie i nowocześnie.

no to przykro, że nie masz tego co chiałaś. Ale zapewne lepiej się stało , że nie chciał się zgodzić na rozjaśnianie.
Nie ma tego złego co .........
Następnym razem może będzie farba taka jaką chcesz, a co do mahoniu ja również nie cierpie tego koloru
Mogłabyś wstawić fotkę fryzurki?
pozdrawiam
Zissu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 16:49   #3379
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

No mahon okrooopny, babciowy taki. Ze zdjeciem nie bedzie latwo, bo sama sobie nie zrobie porzadnego. Ale jak mi sie uda uczesac porzadnie i dac pstryknac komus, to moze wrzuce.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-02, 08:48   #3380
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, szukam jakiegoś dobrego fryzjera na Tarchominie. To bardzo ważne, bo chcę ściąć dużo włosów i nie będzie już odwrotu

Zastanawiam się nad Gallery Spa na Odkrytej - znacie może ten salon? Albo coś w okolicach?
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 19:13   #3381
Zissu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 217
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No mahon okrooopny, babciowy taki. Ze zdjeciem nie bedzie latwo, bo sama sobie nie zrobie porzadnego. Ale jak mi sie uda uczesac porzadnie i dac pstryknac komus, to moze wrzuce.


szkoda
Zissu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 14:06   #3382
syllvietta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
szukam fryzjerki Roksany z Warszawy

Hej,
Mam ogromną prośbę: może ktoś z Was przypadkiem wie, gdzie mogę znaleźć Roksanę, która parę ładnych miesięcy temu pracowała w atelier fryzjerskim Agnieszki Kaparskiej na Grzybowskiej 2 ?

Bardzo, bardzo chciałabym znowu trafić do Roksany, a niestety nie mam pojęcia gdzie jej teraz szukać...

Wielkie dzięki za wszelkie namiary.
pozdr, syllvietta
syllvietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 16:27   #3383
Malina_W
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez lubawa1 Pokaż wiadomość
I jak efekty ?? ciekawa jestem bo słyszałam pochlebne opinie i tym miejscu ale ja zapisałam się na wygładzanie włosów... no ciekawe
Jeśli chodzi o kolor jestem zachwycona. Nie była to jakaś duża zmiana, bo kolor mam tylko trochę ciemniejszy od naturalnego (ciemnego blondu), ale mam rozjaśnione końcówki (efekt odrostu) i jestem bardzo zadowolona. Byłam u Leszka i myślę, że na kolor będę chodzić tylko do niego A Ty zapisałaś się na Kebelo czy Keratyne? Bo widziałam na ich stronie, że wykonują oba zabiegi. Jesteś już po, czy jeszcze przed? Jak efekty??
Malina_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 17:46   #3384
nuis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Zissu Pokaż wiadomość
hej ja bym poleciła p. Anete w salonie w Piasecznie , tylko nie wiem czy się do niej dostaniesz, bo do niej są zapisy nawet 2 miesięczne Ja właśnie w tygodniu zapisałam się na 20 paźdź Jesli chcesz możesz skontaktować się z kobietką

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

http://glamour-piaseczno.pl/home
A jaki to salon z p.Aneta w Piasecznie?
nuis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 11:14   #3385
Jo123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez nuis Pokaż wiadomość
A jaki to salon z p.Aneta w Piasecznie?
Ja polecam Studio Fryzur Mariusz Szymojko, to salon w Julianowie, k. Piaseczna. Byłam tam przed weselem i świetnie zostałam uczesana. Nie jestem z Warszawy, więc nie wiedziałam do kogo pójść i bardzo dobrze trafiłam
Jo123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 17:00   #3386
Zissu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 217
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez nuis Pokaż wiadomość
A jaki to salon z p.Aneta w Piasecznie?
GLAMOUR

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

przecież link podałam
Zissu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 13:57   #3387
nuis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

tyle, ze jakoś na ową stronę nie udaje mi się wejść ...

Cytat:
Napisane przez Zissu Pokaż wiadomość
GLAMOUR

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

przecież link podałam
nuis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 19:03   #3388
Zissu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 217
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez nuis Pokaż wiadomość
A jaki to salon z p.Aneta w Piasecznie?
sorki , ale nie wiedziałam.
dziwne , że nie działa

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

idę za tydzień do Pani Anety, to podpytam co się dzieje ze stronką , bo nie mogę nic znaleźć
Zissu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 16:15   #3389
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy ktoś ostatnio był w Haircoif w Galerii Mokotów? Interesuje mnie także Salon Expert w tej samej lokalizacji
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 08:25   #3390
ewela_pa
Raczkowanie
 
Avatar ewela_pa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

[QUOTE=HerbADKA;37461931]Czy ktoś ostatnio był w Haircoif w Galerii Mokotów? Interesuje mnie także Salon Expert w tej samej lokalizacji[/QU

W Haircoif w Galerii nie byłam, ale w podobnej lokalizacji jest Salon Finesse o którym pisałam wcześniej (w takim nowym budynku mieszkalnym przed Galerią jadąc od strny Puławskiej po prawej stronie) . Chyba nie ma jeszcze tytułu Salon Expert ale na pewno pracują na L'Oreal Professioneel i najważniejsze z tego co zdążyłam zauważyć, to dziewczyny na prawdę wiedzą co robią.
ewela_pa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.