Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-14, 20:16   #481
azuriana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Salon w jednorodzinnym domku... pięknie wyremontowany czysty. Trzy panie strasznie sympatyczne p. Edyta świetna. Nigdy nie rozmawiają ze mną fryzjerki a p. Edyta cały czas coś mówiła. Włosy długie pocieniowane z grzywką ... ścinane maszynką elektryczną ale cudnie wycieniowane. Jedwab na włosy i uwaga prostowanie i dodatkowe cieniowanie po prostowaniu (tak podobno widać niedociągnięcia). Na koniec żel nabłyszzcający.... 59 zł.

Polecam każdej kobitce która chce dopiec byłemu facetowi i poprawić sobie samopoczucie... aaa jeszcze jedno ... najbardziej wygodny fotel na jakim w życiu siedziałam

Pięknie było
azuriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 13:21   #482
/Mycha/
Raczkowanie
 
Avatar /Mycha/
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 277
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez azuriana Pokaż wiadomość
Polecam każdej kobitce która chce dopiec byłemu facetowi i poprawić sobie samopoczucie...
Hehe... mój powód wizyty tydzień temu był podobny
i też jestem zadowolona z efektu p.Edyty

Polecam 'Upiększalnię' na poprawę nie tylko wyglądu...ale również humoru
/Mycha/ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 20:32   #483
ciapaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Exclamation Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

HEJ dziewczyny! Dopiero dzisiaj trafilam na ten serwis ale jest REWELACYJNY.
od dawna szukam jakiejs fajnej (i niedrogiej ) fryzjerki no i objawila mi sie pani Paulina!!
Plisss podeslijcie mi jej numer bo juz nie moge na siebie patrzec z taka strzecha

bardzo mi na tym zalezy..
ciapaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 21:29   #484
MartA$
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Mozesz Mi Podslac Nr Do Tej Super Fryzjerki Bylabym Bardzo Wdzieczna Dzieki Z Gory Pozdrawiam
MartA$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 23:32   #485
KAŚKA5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

WITAM,dzisiaj zarejestrowałam się w wizaż.pl .Strasznie byłam ciekawa twojej grzywki.Chciałabym dołączyć do grona zadowolonych klientek p.Pauliny i proszę o podanie numeru telefonu. NIECIERPLIA KAŚKA5. POZDRAWIAM.
KAŚKA5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 09:37   #486
ciapaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Question Dot.: Fryzjer we Wrocławiu p. Paulina

hej to znowu ja. dziewczyny nie badzcie takie .... podajcie numer do slynnej p. Pauliny, obiecuje ze napisze jak bylo
a naprawde potrzebuje pomocy, mam chyba najgorszy rodzaj wlosow jaki jest mozliwy: ani proste ani krecone, takie troche powywijane i zaden fryzjer nie potrafil mi ich jeszcze dobrze obciac (jeden nawet powiedzial ze sie nie podejmie strzyzenia mnie bo nie wiadomo o wyjdzie!) .

help!!
ciapaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 11:17   #487
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu p. Paulina

Ja chciałabym pofarbowac włosy, czy Pani Paulina pomoże mi z doborem farby, czy raczej ogranicza sie do pofarbowania? Bo ja sie kąpletnie nie znam na farbach fryzjerkich. A czy robi fryzury ślubne? Dziewczyny dajcie mi numer do Pani Pauliny. Za 4 miesiące ślub i chciałabym miec juz kogoś zaufanego kto zadba o moje włosy.
Zastanawiałam sie nad upiekszalnią, żeby może tam dobrali mi kolor farby a później kupowałabym sobie w sklepie fryzierskim taki kolor. Sama nie wiem, chciałabym rozjaśnić włosy, ale suknie mam koloru ecru i nie chciałabym, żebym z jaśniejszymi włosami wyglądała tragicznie, wiec karzda moja decyzja musi byc przemyślana

Oj ale wywód Buziaki
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-18, 13:05   #488
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

hej, ja również prosze o numer do pani Pauliny.
Czytam te wszystkie wiadomości i już nie wiem gdzie najlepiej iść.
No chyba że ktoś zna jakiegoś dobrego ale w miare niedrogiego fryzjera koło grunwaldzkiego czy w rynku...
Pozdr.
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 20:35   #489
ciapaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Mam już numerek do p.Pauliny i odrazu zadzwoniłam ale przed świętami już sie nie wcisne
no trudno , umowie sie po sylwestrze to od razu wam napisze jak poszło.

Wyjeżdżam dzisiaj do domku to życze Wam wszystkim dziewczynki:

WESOłYCH śWIąT I PIJANEGO SYLWESTRA !!!

BUZIACZKI
ciapaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 11:00   #490
asienka-84
Przyczajenie
 
Avatar asienka-84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

A ja polecam p. Magdę z saloniku dla pań i panów w E.Leclercu. Jest bardzo miła dokładna i jako jedyna zrobila mi super przeobrazeniu, nikt nie moze wyjść z podziwu a ja zachwycam sie ze sie odwazylam i dalam namowic )) niestety nie mam mozliwosci wklejenia fotki A tak poza tym to ja rowniez chcialabym prosic o namiary do p.Pauliny bo ona taka fajna i tania, w leclercu place 58 zl za strzyzenie wlosow dlugich, ostatnio cienko stoje z kasą więc same rozumiecie... bede bardzo wdzieczna za nr do p. Pauliny. Piszcie na joanna.kili@wp.pl, z gory wielkie dzieki
asienka-84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 16:06   #491
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

numery do Pauliny powysyłane Wesołych!
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-28, 18:23   #492
jamajka21
Przyczajenie
 
Avatar jamajka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: NR / W-w
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

A ja się chciałam poskarżyć na p. Agnieszkę z salonu "Alicja" na Trzebnickiej. Wiem, że ktoś ją polecał, więc dlatego też do niej właśnie się udałam. Kobieta na pierwszy rzut oka miła, choć już na wejściu zaniepokoiła mnie ciut jej "nadpobudliwość". Ale ok, pomyślałam, nie musi być do końca normalna, żeby dobrze ciąć, w końcu fryzjerstwo to też rodzaj sztuki - a o artystach już swoje wiemy . Fakt faktem - mając włosy do 1/3 pleców mniej-więcej, plus trochę włosia z przodu, które kiedyś grzywką się nazywało, chciałam owe włosy wycieniować z przodu, bez skracania, bo naprawdę bardzo lubiłam moje DłUGIE włosy. Co przekazałam pani Agnieszce. Ta od początku zaznaczała że jest strasznie szczęśliwa, że do niej przyszłam, bo zrobi mi naprawdę świetną fryzurę, coś, co się będzie układało itd. itp. bo sedno tkwi w KONSTRUKCJI fryzury. Wytłumaczyłam jej na czym polega problem moich włosów - są cienkie, oklapnięte, nie dają się ułożyć. Na co p. Agnieszka prawie podskoczyła z radości, że do niej akurat trafiłam. No niech jej będzie... Po obcięciu włosów(obcięciu!, nie wycieniowaniu!) p. Agnieszka mi je wysuszyła i zrobiła przedziałek. I tyle było jakiegokolwiek modelowania, nawet lakierem nie psiknęła ani nie przeczesała, nie mówić o podwijaniu, kręceniu, prostowaniu czy czymkolwiek bardziej skomplikowanym. Bądź co bądź - wyszłam z "salonu" z włosami do ramion, wściekła i lżejsza o 55zł
(na co składało się tylko cięcie i suszenie - bez mycia i modelowania). Salon nie jest z kategorii "luksusowych" więc wiem, że takie coś nie powinno kosztować więcej niż 30zł. Nie mówiąc już o moim własnym niezadowoleniu z posiadanej PÓŁDŁUGIEJ fryzury.

Uff...się wyżaliłam...a to dopiero mój pierwszy post
jamajka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 02:07   #493
kaasiek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 41
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Witam
Chcialabym sie zapytac,czy ktos mial stycznosc z "Salonem Urody" na ul.Przyjazni ? Zainteresowalam sie tym,bo widzialam ze przedluzaja wlosy metoda ultradzwiekow.. a moze ktoras z was przedluzala/zageszczala sobie wloski we wro?Jakby ktos znalazl chwilke,bylabym wdzieczna za odp,pozdrawiam
kaasiek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 16:00   #494
askaa.a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

tak slucham i slucham a raczej czytam wasze wypowiedzi dziewczynki... i ja tez mialam takie problemy, albo kiepski balejaz..albo zle sciecie nawet grzywka- chodzilam do roznych salonow, i w sumie jak wiadomo nie od salonu wszystko zalezy tylko od fryzjerki na ktora natrafimy w salonie! Jesli chce ktos dobrze i solidnie wykonany balejaz polecam goraco PANIA ASIE Z SALONIKU POD PRZEJSCIEM GARNCARSKIM, jedyna robi starannie i nie odwala roboty jak wiekszosc fryzjerow,bo trzeba pamietac ze fryzjer tez czlowiek i tez zalezy mu na czasie..a pani Asia jako jedyna do tej pory robi najlepiej, dowodem sa dziewczyny ktore mnie zawsze zaczepialy na ulicy i pytaly o numer do mojej fryzjerki!! ale czas na balejaz jak dla mnie sie skonczyl i jesli chodzi o dobrze dobrana fryzure, i dobry kolor jednolity POLECAM NOWY SALON BELLISSIMA na ulicy jaracza, wlascicielka jest dziewczyna ktora pracowala w BRODWAY'u a teraz ma swoj wlasny interes. Jest zdecydowana i dobrze scina,potrafi doradzic i umie sluchac.. potrafi zrobic dobra kobieca fryzure i tez awangardowa dla bardziej odwaznych!! trzeba sie z nia wczesniej umawiac, ale poki co nie znam lepszej fryzjerki!!
askaa.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 13:17   #495
s.p.i.n.k.a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez askaa.a Pokaż wiadomość
t POLECAM NOWY SALON BELLISSIMA na ulicy jaracza, wlascicielka jest dziewczyna ktora pracowala w BRODWAY'u a teraz ma swoj wlasny interes. Jest zdecydowana i dobrze scina,potrafi doradzic i umie sluchac.. potrafi zrobic dobra kobieca fryzure i tez awangardowa dla bardziej odwaznych!! trzeba sie z nia wczesniej umawiac, ale poki co nie znam lepszej fryzjerki!!
A jak ma ta wlascicielka na imie? Chetnie sie wybiore
Co do Unique bylam raz u Daniela. Fryzura podobno byla sliczna(tak mowili wszyscy znajomi), ale ja jakos nie potrafilam tego docenic, bo wlosy mialam dlugosci pol centymetra po tym jak na wstepie poinformowalam go, ze nie lubie bardzo krotkich fryzur

Czy ja tez moge prosic o numer do Paulinki? Grzywka byla bardzo ladna
s.p.i.n.k.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 12:39   #496
Pysia01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Witam w Nowym Roku!! Pewnie wszystkie jeszcze odsypiacie Sylwestra. Ja jestem kontuzjowana (złamana noga), więc nie poszalałam :-( Wybieram się "na dniach" do fryzjera i weszłam poczytać sobie i dowiedzieć się czegoś ciekawego . No i zaintrygowała mnie ta Paulina, o której się tu tyle pisze. Czy ona tylko przychodzi do domu, czy można też umówić się z nią gdzie indziej? Na jakich kosmetyklach pracuje?- chodzi mi o baleyage.
Mogę też podzielić się moimi doświadczeniami- Unique mogę polecić, byłam 2 razy u Daniela i byłam zadowolona-ale to było dawno, więc może już się pozmieniało; no i te ceny!! Natomiast zdecydowanie NIE polecam Broadway'a- byłam pół roku temu i robiłam baleyage. Beznadziejne wszystko- na początku usłyszałam, że koloru takiego, jak chcę to się nie da zrobić, więc chciałam wyjść; wtedy fryzjerka (nie pamiętam imienia- drobna blondynka) troszkę zmieniła ton i zaczęła mnie namawiać na inne odcienie. W sumie zostałam i żałuję. Wyszłam z mysim kolorem i popalonymi włosami (pracują na WELLI- średnio dobrej moim zdaniem), pocieniowanymi pospiesznie na sucho i byle jak, nawet odżywki mi nie nałożyła po farbach, więc rozczesywanie było bolesne i pozbawiło mnie części włosów. Że nie wspomnę o atmosferze- głośna muzyka (jakiś rap),włączone głośno Tv pełno "kolesi" i znajomków szwendających się po zakładzie, stanowiska upchane jedno koło drugiego- ogólny bajzel. Wyszłam po 4 godz. zmęczona fizycznie i psychicznie, z portfelem lżejszym o 200zł, i mocnym postanowieniem Nigdy Więcej!!
Pysia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 21:38   #497
arnee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Witam,
Muszę przyznać, że JLD to naprawdę dobry fryzjer, polecam jak najbardziej.
Ostatnio niestety z powodu braku kasy zostałam zmuszona do skorzystania z usług innego fryzjera. Ponieważ mieszkam w pobliżu Dworca PKP skorzystałam z zachwalanego kiedyś salonu "Barbara" przy ulicy Kniaziewicza. Muszę powiedzieć, że pani fryzjerka nie za bardzo chyba wie co robi. Trudno mi obecnie opanować koszmar na głowie, który mi zafundowała. Zdecydowany brak profesjonalizmu, wyobraźni, czasami myślę, że nawet litości NIE POLECAM!!!!
arnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 21:45   #498
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Mnie ostatnio ścinałą Paulina. Jest bardzo miła, przyjechała do mie do domu. Zrobiła mi pasemka i ścieła włosy. Barrdzo podoba mi się nowa fryzura. Poza tym zapłaciłam 2x mniej niż zwykle za to samo u fryzjera. Więc pewnie jeszcze skorzytam z jej usług
Pozrd.
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 21:46   #499
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

sorry za błędy ale ja tak zawsze szybko i niedbale pisze
BUZIAKI!!!
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-03, 19:33   #500
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

To ja też poproszę numer do Pani Pauliny. Mam nadzieję, że będe zadowolona - chodź czytając Wasze posty nie mam wątpliwości

Zawsze odwiedzałam jakiś kiepski salon na Kołłątaja - i nie po le cam. Dwa razy przepalone włosy po rozjaśniaczu - fe. Za to dośc dobrze wspominam Panią z JLD na Więziennej - niska blondynka z włosami do ramion - nie pamiętam jak ma na imię. Miła, rozjaśniacz sprawdzany co 4 minutki, doładnie troskiliwie - 140 pln na długości ciut za ramiona. Ale chcę spróbować specjalistki Także błagam o nr. do Pauliny

Pzdr
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 10:54   #501
magda_kal
Przyczajenie
 
Avatar magda_kal
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cześc! Czy ktoś mógłby mi polecic fryzjera we Wrocławiu gdzie mozna zrobic naprawdę dobrą trwałą??
magda_kal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 11:13   #502
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez magda_kal Pokaż wiadomość
Cześc! Czy ktoś mógłby mi polecic fryzjera we Wrocławiu gdzie mozna zrobic naprawdę dobrą trwałą??
polecam wątek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=49733
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 18:28   #503
magda_kal
Przyczajenie
 
Avatar magda_kal
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Hej! Dziekuje za pomoc. To znaczy ze JDL czy UNIQE?
magda_kal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 22:37   #504
askaa.a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 8
Dot.: najlepszy fryzjer we Wrocławiu

gdzie jest ten salon???????/
askaa.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 22:38   #505
askaa.a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 8
Dot.: najlepszy fryzjer we Wrocławiu

chodzi mi o salon le grand,gdzie on jest??
askaa.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 09:42   #506
marzanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 27
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

czy to nie smutne, że z setki zapewniających satysfakcje fryzjerów, z efektów zadowolona jest jedynie garstka kobitek? moja desperacja doprowadziła mnie do tego,że jezdze do fryzjerki 160 km(w rodzinnym mieście),choć ostatnim razem powiedziałam sobie ze więcej do niej nie pójde bo co z tego ,że po wyjściu z salonu jest wszystko super,jeśli zaraz po pierwszym myciu po fryzurze zostaje jedynie wspomnienie. co mi po modelowaniu i innych tym podobnych zabiegach? chcę chociaż z miesiąc czuć ze mam FRYZURE a nie wymodelowane coś dziewczyny błagam o wsparcie-namiary na cudotwórczą panią Pauline
marzanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 21:47   #507
hana*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Bardzo prosze wizażanki o nr telefonu do Pani Pauliny...Z góry dziękuję Pozdrawiam
hana* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 23:30   #508
tilmitt
Raczkowanie
 
Avatar tilmitt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 321
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

byłam w JLD na więziennej jakiś czas temu - ścinała mnie p. Iza [drobna blodynka, włosy do ramion]. któraś z Wizażanek na początku wątku pisała, że ta fryzjerka ścięła ją ładnie - wycieniowane włosy na całej długości, na koniec wyprostowane żelazkiem. efekt [szczególnie prostowania] był ponoć tak wspaniały, że owa Wizażanka zakupiła prostownicę do domu. zostałam potraktowana [czytaj: ścięta] IDENTYCZNIE. z samej obsługi byłam zadowolona, efektu pracy fryzjerki też - ale zraził mnie fakt, że nie starają się wymyślić niczego oryginalnego dla każdej klientki, tylko ścinają wszystkich wg jednego schematu. może trafiłam na złą fryzjerkę? polecicie kogoś innego z JLD?

przy okazji, poproszę [ z góry ] o nr do p. Pauliny - zgodnie ją zachwalacie, chyba także skorzystam
tilmitt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 12:45   #509
aura
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6
Skup włosów Wrocław

Witam!

Jestem Fryzjerką-Stylistką.
Skupuję naturalne włosy.
OFERTA: za symboliczną złotówkę wykonuję modne strzyżenie, w ramach strzyżenia- dobór fryzury i stylizacja. Po ścięciu włosów cena jaką płacę za włosy jest zależna od jakości i gęstości włosów. WYMAGANIA- długość włosów po ścięciu MINIMUM 25 cm.

NATOMIAST jeżeli chcesz tylko sprzedać włosy podaję zasadę obcięcia włosów:
- podzielić włosy na kilka części
- związać gumką u nasady
- ciąć włosy powyżej gumki.
Cenna i wymagania jak wyżej.

Mój telefon kontaktowy:
ALDONA 0600 384 420

SALON:
ul. Pilczycka 142
54-144 Wrocław
aura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 13:01   #510
KasiaBe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 41
GG do KasiaBe
Thumbs up Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Niestety dobry fryzjer to skarb a takich mało.
Ja osobiście wyprobowałam JLD a tam scinałąm sie u młodego chlopaczka. Nawet nie zle ale jeszcze nie to oco mi chodziło.

Ostantnio byłam u nowego FRYZJERA BARTKA , na ulicy Pretficza, jego salon mieści się nad sklepem PLUS. Muszę przyznać, że dobrze ścina, szczegołnie proste włosy( moja kolezanki sa z niego bardzo zadowolone) Ja mam kręcone i z jego sciecia byłam zadowolona na 90% poprostu sciął troche za krótko. Najfajniejsze jest u niego to, ze niesamowicie delikatnie i starannie myje głowe klientkom robiąc przy okazji wyśmienity masaż głowy. Jeśli byłybyście zainteresowne to służe namiarami.

A sama POROSZĘ O TEL. DO PAULINY, chętnie wypróbuje coś nowego, jeśli mi się nie spodoba to wróce do Bartka.
Pozdrawiam
KasiaBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.