Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-20, 20:55   #181
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

wlasnie sie dowiedzialam, ze "moja" fryzjerka zamyka zaklad na lipiec bo bedzie go remontowac,.A ja w sierpniu wyjezdzam i jeszcze przed wyjazdem chialabym wloski odswiezyc.Raz juz zdradzilamswje miejsce i gorzko tego zalowalam dlatego tym razem lepiej sie przygotuje na poczatek pare pytan do was dziewczynki
Cytat:
Napisane przez justyce
Ja polecam Studio Fryzur Goldwell przy ul. Kilińskiego (obok Pl. Bema) - p. Magdę
a wloski tez farbujesz? nie wiesz na jakich farbach pracuja? tylko na Goldwellu czy jest jakas alternatywa? i jakie sa ceny?pozdrawiam!
Cytat:
Napisane przez fruttina
. Czy ktoras z Was byla w salonie na szewskiej u michala krzyszychy? Wybieram sie tam na farbe i ciecie
i z jakim wynikiem wizyta? zadowolona? mozesz cos napisac o tym salonie? jakie maja ceny?
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 13:23   #182
hime13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2
Dot.: ...Studio Quattro We Wrocławiu...

W zeszlym roku w czerwcu wynioslo mnie to 85zl.za regeneracje wlosow , stylizacje i strzyzenie.Wcale nie jest tak mega drogo a naprawde warto.Pozdrawiam
hime13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 20:19   #183
frik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 23
Dot.: CESARE we Wrocławiu-opinie

witaj tak szczerze to moge polecic ci studio które jest o polowe tansze a chyba a raczej na pewno jest tam stylistka fryzjerka która tworzy cuda z wlosami i wyjdziesz w skowronkach na maxa zadowolona z tego co wiem to robi na materiale tym co w unique i cezarze wiec wysoka pólka np TIGI
frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 20:25   #184
frik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 23
Dot.: CESARE we Wrocławiu-opinie

to studio znajduje sie na orzechowej 46b to sa krzyki jak cos to pytaj o ize
frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 20:25   #185
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: CESARE we Wrocławiu-opinie

frik-ja chetnie skorzystam z twojej podpowiedzi, gdyz szukam dobrego fryzjera-moja fryzjerka"zniknela" na cale wakacje(robi maly remoncik ) a ja musze zrobic cosi z wloskami przed wyjazdem
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 20:30   #186
frik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 23
Dot.: CESARE we Wrocławiu-opinie

latam troszke z kosmetykami i conieco wiem o fryzjerach we wroclawiu wiec polecam w 100% zreszta sama sie przekonasz
frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 16:32   #187
frik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 23
Dot.: Fryzjer we Wroclawiu

polecam studio fryzjerskie z ul orzechowej 46 wroclaw pytaj o izke albo kamile poprostu zwariujesz ze szcześcia pozdro
__________________
frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-29, 16:39   #188
frik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 23
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

jezeli chcecie konkretnych kosmetyków do stylizacji to odżałujcie pare złoty więcej i kupcie sobie coś z TIGI z serii bad head myśle że nikt nie podważy klasy tych kosmetyków
__________________
frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 15:46   #189
gosiaczek332
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić że Unique jest przereklamowany. Ostatnio przeżyłam u nich istny horror. Zwabiona waszymi pochwałami umówiłam się do Andrzeja. Nie dość że fryzjer nakładał pasemka na moje włosy ponad dwie godziny (zersztą resztę i tak dokończyła praktykantka), to na dodatek trzymali mnie z tą farbą kolejne półtorej godziny (a mam bardzo cienkie włoski), bo w tym czasie Andrzej zajmował się już inną fryzjerką. Gdy zaczęłam okazywać zniecierpliwienie pan Andrzek kazał praktykantce umyć mi głowę, ale gdy ściągnęłi mi folię okazało się że włosy są strasznie popalone, więc musieli nałożyć grubą warstwę odżywki i trzymać pod czymś co ją rozgrzewa, następne pół godziny. Po tym czasie nadal musiałam czekać na pana Andrzeja - super fryzjera, bo ciągle zajmował się inną panią (czyt. więcej plotkował i gestykulował niż farbował). w końcu nie wytrzymałam i kazałam praktykantce natychmiast zmyć odżywkę i zacżać suszyć mi włosy, wtedy dopiero super fryzjer Andrzejek, przybiegł. Po farbowaniu miał podciąć mi końcówki, ale tak scieniował mi moje falowane włosy, że schody zaczynają się od czubka głowy. Wyglądam jak pudel. Oczywiście układania włosów nie dokończył, zrobił to kolejny fryzjer. Za moje popalone i wyskubane włosy skasowali 300 zł., a ja do tej pory nie mogę sobie dać z nimi rady. Dlatego przestrzegam przed nimi, bo do tej pory od innym fryzjerów wychodziłam zadowolona.
gosiaczek332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 12:37   #190
mania8888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer we Wroclawiu

hej!Wlasnie znalazlam super fryzjerke i chce wszystkim o tym powiedziec!Dziewczyna nazywa sie Aga Kudla i pracuje w Szalonych Nozyczkach przy Pl. Pilsudzkiego(Karlowice).N aprawde polecam,dzis sciela mi slicznie wlosy i zrobila pasemka-calosc70zl...nie musze chyba dodawac,ile kosztujuje taka usluga w renomowanych zakladach.Ostatnio bylam rowniez w Le Grandzie u Moniki i srednio mnie sciela,wczesniej w studio Brodway i rowniez nic specjalnego!Dziewczyna nie dajcie sie zwariowac;w mniejszych zakladach sa rowniez profesjonalisci po najlepszych kursach i szkoleniach.Pozdarwiam
mania8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 18:09   #191
frik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 23
Dot.: Fryzjer we Wroclawiu

popieram w 100%. czasem a nawet bardzo często jest tak że dobre fryzjerki otwieraja na wlasną reke studia fryzjerskie wlasnie poza centrum gdzie wczesniej wykonuja uslugi na bardzo wysokim poziomie bo robia to we wlasnym interesie i zalezy im na kazdym kliencie poza tym kasuja duzo mniej niz np w rynku .nie maja czasu na eksperymenty jakie czasem maja miejsce w tych renomowanych salonach. w kwesti fryzjerki na barzo wysokim poziomie obstaje przy swoim czyli studio z orzechowej 46 i pytajcie o ize coraz trudniej sie jest dostać do niej mimo wakacji ma dziewczyna niesamowitą reke.polecam gorąco .pa
__________________
frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-06, 20:48   #192
PaulinaKK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu:)

witam
zgadzam sie co do Carlo Biani Masakra NIE POLECAM Po wyjściu jako tako wygladałam ale po umyciu głowy - lepiej nie mówić Jeszcze raz nie polecam Chyba do Unique sie wybiore Mam nadzieje ze wyjde zadowolona
PaulinaKK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 13:09   #193
agapet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Cześć, chciałam się dowiedzieć czy udało się Tobie znaleźć nową lokalizację Studia Image (Gabrysi Hormańskiej i Wioli Węgrzyn)? Od dłuższego czasu usiłuję dowiedzieć się gdzie się przeniosły ale niestety nadal nie mam nowego adresu. Jeśli masz kontakt z Salonem, proszęo podanie namiarów.
agapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 15:11   #194
KalinkaMalinka
Przyczajenie
 
Avatar KalinkaMalinka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Niestety nie znalazłam ;(
KalinkaMalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 20:16   #195
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

up.Jakies nowe opinie?
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 12:29   #196
jttlo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 43
Thumbs down Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Zgadzam się z Gosiaczkiem - (nie)stety :-(
Byłam w Unique 3 razy, zawsze u Andrzeja, zawsze płaciłam 191 zł

Za pierwszym razem byłam zachwycona efektem, obsługą już nie.
Za drugim efekt był średni, obsługa jak wyżej.
Trzeci raz poszłam, bo wyjeżdżałam za granicę i musiałam iść do fryzjera, a nie chciałam ryzykować u innego

Teraz juz na pewno tam nie pójdę. Dlaczego?

1. Jestem brunetka, prosiłam o rozjasnienie włosów, zawsze słyszałam że nie, bo nie i tylko farbowano mi włosy normalnie, nakładając farbe na naturalny kolor co równa się temu, że mam tylko połysk ( 110 zł)

2. Cieniowanie Pana Andrzeja polega na tym, że wycina połowę włosów i schodki zaczynaję się przy czubku głowy, tam włosy mają jakieś pół cm.

3. Obsługiwało mnie od 3 do 5 osób

4. Atmosfera tego miejsca nie każdemu musi odpowiadać, kto tam był wie o co chodzi. Wszyscy piekni i wymuskani. Wzrok i usmieszki recepcjonistki (nakłada tez kolor i czasami suszy włosy) pozostawiam BEZ komentarza.

Ogólnie w skali od 1 do 10 daję im 4, ale wiadomo ze to bardzo subiektywne of course.

Chodziłam tez kiedys do Cesare, było nawet fajnie (polecam panią Marysię), ale zaszły tam troche zmiany personalne i stał sie miejscem wzajemnej adoracji (fryzjerzy) i miejscem olewania klienta, traktowania go jako zło konieczne i nie odzywania się poza standartwoym "Jak tniemy?" i "200 zł" to nie mówia nic. Na "pocieszenie" dodam, że to standart wrocławskich fryzjerów, a swoim życiu wielu poznałam ;-)

Głoowa do góry!!! Jadę teraz do UK, więc może ktoś mnie w końcu obsłuży jak c z ł o w i e k a.
jttlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 15:06   #197
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

a byl ktos w Vertigo na Kazimierza wielkiego we Wroclawiu?to po sasiedzku z Unigue
jakie wrazenia?
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 17:44   #198
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

jttlo cieszę się że opisałaś swoje wrażenia. Dzięki Tobie zaoszczędzę niezłą kasę bo też się wybierałam do Unique. Jeśli miałabym zostać tak obsłużona to sobie daruję... Naprawdę Ci dziękuję
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 21:00   #199
jttlo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 43
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Proszę bardzo S u n n y T i g e r Naprawdę nie warto, chociaż nie chcę z koleji jakoś strasznie zamulać, gdyz do NAJGORSZYCH salonów chyba U n i q e jednak nie nalezy, bywałam w gorszych. Mimo to uważam, że to naprawde ważne by znależć s w o j e g o fryzjera, tego jedynego, do którego będzie się kiedyś chetnie wracało i w pełni ufało ;-)

Lista grzechów w polskich zakładach fryzjerskich jest bardzo długa (jak w kazdym sektorze usług gospodarek po transformacji). Jednak to konkurencja wymusza zmiany na lepsze, dlatego ośmiele sie napisać kilka wrażeń:

1. Cesare - dość drogo, kilka naprawdę miłych i starajacych się fryzjerek (Marysia, Kamila), kiedys było tam moim zdaniem lepiej, bardziej "swojsko", teraz zmienili dyrektora artystycznego i trochę się pozmieniało.

2. Unique - jak 3 posty wyżej

3. Salon Goldwell, ul. Kilińskiego - MASAKRA - tnęła mnie babka podczas gdy 6 innych (słownie: S Z E ś ć) gapiło sie na mnie. Co to ma k**** być? Bez komentarza. Sama fryzjerka była bardzo miła, ale co tego jak wszytskie pozstałe panny zainteresowane wszystkim, tylko nie klientem. Drogo - cięcie + jakas syfiasta ampułka ok 160 zł. Horror!

Byłam tez w kilkunastu innych salonach, w żadnym nie obsłużono mnie w sposób wg mnie odpowiedni. Nagminnie wystepuje: chamstwo, brak profesjonalizmu, brak c h ę c i przede wszystkim (standart:" Pani ma za ciemne włosy, nie zrobie nawet pasemek " To dziwne, że np Murzynki robia sobie blond co nie? O tym chyba nie słyszały - wiec bedę skazana na czarny kolor do konca dni ) i kompletny brak inwencji, obsługiwanie przez 3-4 osoby i zwyczajny brak życzliwości, jak wszędzie zresztą).

Błagam dziewczyny - poratujcie mnie!!Czy to tylko ja mam takiego pecha?

Edytowane przez jttlo
Czas edycji: 2006-07-25 o 13:20
jttlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-24, 21:11   #200
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

jttlo-tak czytam twoje posty i chetnie polece ci swoja fryzjerke-ma salon kolo Astry,jak chcesz moge podac namiarki, z tym, ze teraz jest nieczynny ,bo sie remontuje.Nad czym ubolewam ,bo musze cosik znalesc w zastepstwie.Babeczka scina na sucho-co wymaga nie lada techniki, farbuje nMatrixem i mojej kolezance pomogla zejsc z czarnego do jasnego brazu.ja jestem z niej zadowolona i z nechecia rozgladam sie za kims innym.
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 21:24   #201
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Moriam, w tym żółtym bloku? Stamtąd raz wyszłam z fryzurką w stylu "starsza pani", ale to było z rok albo półtora temu. Teraz nawet może pracować tam ktoś inny.
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 07:02   #202
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

eklerka-nie to tez w bialym, ul.Na ostatnim groszu. ja chodze do paniMagdy,ale scinaja tam jeszcze 2czy 3 inne fryzjerki
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 07:23   #203
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Dzięki Myślałam, że całkiem przy Astrze. Dobrze mieć kogoś w zapasie, bo swojej fryzjerki też nie wypuszczę z łapek .
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 07:46   #204
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

no to podziel sie z nami?co to za fryzjerka?ja namietnie teraz szukam kogos w zastepstwiemozesz ja polecic?co robisz u niej z wloskami?jakie ma ceny?
podasz namierki?

ufff.sto pytan do
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 08:05   #205
gosiaczek332
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Uff jak tak sobie czytam to okazuje się, że dobry fryzjer we Wrocławiu jest na wagę złota i większa cena za jego usługi nie gwarantuje nam dobrze zrobionych włosów.
Chciałam jeszcze sprawdzić salon Okił. Może im dam ostanią szansę. Czy ktoś u nich był?
gosiaczek332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 08:10   #206
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez moriam
no to podziel sie z nami?co to za fryzjerka?ja namietnie teraz szukam kogos w zastepstwiemozesz ja polecic?co robisz u niej z wloskami?jakie ma ceny?
podasz namierki?

ufff.sto pytan do
Tylko że do mojej jadę do domku z kupioną farbką. Zafarbuje, zetnie i weźmie za to jakieś 30zł, (moze troszkę więcej). Ostrzegam, to dla nas drugi koniec miasta. Nie wiem, gdzie pracuje, bo jak ostatnio robiła włoski koleżance z wizazu, to wiem, że się zwolniła z salonu koło "kefura".

Ta fryzjerka to była przyjaciółka siostry mojego byłego, (telenowela sie zrobiła), dlatego na jakiś czas straciłam z nią kontakt i miałam kilka beznadziejnych fryzurek z różnych salonów. Teraz znowu do niej jeżdzę, (raz ona była u mnie i ścieła hurtowo mamę siostre, przyjaciółkę ).
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 14:49   #207
simona32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Dziewczyny pilnie potrzebuję namiar na jakiegoś fryzjera ,który mógłby przyjść do mnie do domu (cięcie i balejaż). Liczę na waszą pomoc , bo to dość pilna sprawa a ja już straciłam nadzieję , że kogoś znajdę.Naprawdę jesteście moją ostatnią deską ratunku! Oczywiście w miarę możliwości nie najdroższego fryzjera we Wrocławiu ) Będę ogromnie wdzięczna za każde info! Eklerka może Ty będziesz mogła mi pomóc?
simona32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 18:57   #208
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez simona32
Eklerka może Ty będziesz mogła mi pomóc?
Dobra, dostaniesz numer na PW, ale jak uzbieram kasę, zadzwonię i usłyszę, że Paulinka nie ma czasu dla mnie, to ...
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 19:27   #209
ewcia2005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

Byłam ostatnio w polecanym w archiwum Studio Goldwell przy ul. Kilińskiego i mam mieszane uczucia. O ile kolor jest chyba w porządku (zobaczę po kilku myciach), to cena mnie zaszokowała. Za to samo płaciłam co najmniej 50 zł mniej i to w porównywalnych salonach.
ewcia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 19:43   #210
simona32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Eklerko jesteś boska! Wielkie dzięki! P.Paulinka niestety jutro nie ma już czasu , ale to nic . Najważniejsze są dobre chęci. Jeszcze raz wielkie,wielkie dzięki! Duża bużka.
simona32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.