Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-30, 21:41   #421
skarbeczeQ
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 85
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

moge laczyc vitapil z magnezem?
__________________
okropna ta czcionka na nowej stronie!
skarbeczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 21:44   #422
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

A myślicie że jeżeli na opakowaniu jest napisane ze po 1 tabletce na dzien powinno sie zazywac, to by sie cos stalo gdyby sie 2 bralo. Podkreslam ze było by to jeszcze przy diecie odchudzajacej.... ??
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 05:56   #423
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

Cytat:
Napisane przez Chezzy
A myślicie że jeżeli na opakowaniu jest napisane ze po 1 tabletce na dzien powinno sie zazywac, to by sie cos stalo gdyby sie 2 bralo. Podkreslam ze było by to jeszcze przy diecie odchudzajacej.... ??
na opakowaniu jest napisane, że nie należy przekraczać zalecanej dawki, więc myślę że nie należy brać 2 tabletek


a poza tym, to po co brać 2 tabletki, jeśli 1 dziennie zaspokaja zapotrzebowanie organizmu na zawarte w nim składniki - witaminy i pierwiastki - w co najmniej 100 procentach?
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 06:18   #424
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

Ja łykam Vitapil już rok czasu i dla mnie to najlepszy suplement diety, bo pokrywa w całości dzienne zapotrzebowanie na zawarte w nim witaminki. Włosy wypadają mi bardzo sporadycznie, tylko wtedy, kiedy przeżyłam naprawdę dużo stresu.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 10:42   #425
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

Ja stosuje Silice Naturell (czy jakos tak) od ok 1,5 miesiaca. Wlosy co prawda wypadaja (trudno mi powiedziec czy mniej czy tak samo ) Ale faktycznie widze, ze rosna nowe . Widze tez, ze wzmocnily mi sie paznokcie. No i najwiekszy szok- podcielam koncowki ponad miesiac temu i jeszcze sie nie rozdwoily . Nie wiem co prawda, czy to zasluga Silici, czy tez nafty+olejku rycynowego, ktore wcieral we wlosy i regularnego stosowania odzywki .
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 17:33   #426
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

ja od ponad 2. tygodni łykam Humawit - w różnej dawce, raz po 9 raz po 6 tabletek na dzień na dzień dzisiejszy mogę stwierdzić, że stan moich włosów się poprawił : stały się bardziej błyszczące, jakieś takie zdrowsze i co najważniejsze coraz mniej wypadają są to już śladowe ilości
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 19:01   #427
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

Kobietki a jaki jest sklad tego humawitu? Kupilam vitapil i po trzech dniach brania tych tabletek, mialam powazne problemy ze zdrowiem, vitapil zawiera jod w duzej ilosci, ktory jest niewskazany przy problemach z tarczyca, a dokladnie gdy sie zazywa hormon tarczycy. Ja niestety nie moge lykac vitapilu, szkoda, bo chyba jest niezly Musze poszukac czegos innego...
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-02, 09:12   #428
moonshine
Raczkowanie
 
Avatar moonshine
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

Ja również łykam Vitapil. Nie moge powiedziec jakie są efekty bo jestem dopiero na początku kuracji pierwszym opakowaniem. Włosy wypadały ok. 50 przy myciu i 30 przy czesaniu, później w ciągu dnia juz raczej nie. Moim marzeniem jest zobaczyć jak do kratki w wannie spływa jakieś 10 włosków i na grzebieniu zostaje 5 :P Zobaczymy czy kiedyś tego doczekam No i pierwszy raz użyłam WAXa. Trochę mnie przeraziło to że włosy jakby leciały jeszcze bardziej, ale podobno to normalne i przez ok. miesiąc ten efekt może się utrzymywać, bo wyrastają nowe No więc zekam na jakieś porządne futerko na głowie
Pozdrawiam !
moonshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 19:45   #429
żanetka91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 688
GG do żanetka91
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

Ja używam skrzypowity(ktora za pare dni mi sie skonczy)vitapilu i CalmaZinu(były w promocji 47zł za dwa opakowania) Czy to nie zaduzo dla mojej watroby
__________________
Że miłość może przegrać,to fakt z którym nie umiemy się pogodzić.
- Rabindranath Tagore
żanetka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 11:20   #430
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Wink Vitapil czy Skrzypovita?

hej dziewczyny
otoz mam do was jedno(jak narazie ) pytanie...
co jest waszym zdaniem lepsze Vitapil czy Skrzypovita?
z tego co wiem to Vitapil jest tylko do wlosow a Skrzypovita rowniez na cere i paznokcie...
mi glownie chodzi o wlosy tylko nie wiem co sie bardziej oplaca

z gory przepraszam jesli istnieje juz taki watek
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 11:32   #431
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: Vitapil czy Skrzypovita?

Opłaca w sensie taniej wychodzi? Na pewno Skrzypowita 40-dniowa kuracja od 18-20 zł. W aptece dom zdrowia w necie w tej chwili coś 14.99 zł z gratisami. http://www.domzdrowia.pl/add2cart.php?product=56432
__________________
Marzenia są to po to,aby je spełniać



ja w innym miejscu
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-29, 11:46   #432
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Vitapil czy Skrzypovita?

Cytat:
Napisane przez aga_xy Pokaż wiadomość
Opłaca w sensie taniej wychodzi? Na pewno Skrzypowita 40-dniowa kuracja od 18-20 zł. W aptece dom zdrowia w necie w tej chwili coś 14.99 zł z gratisami. http://www.domzdrowia.pl/add2cart.php?product=56432
dzieki
oplaca w sensie kupienie Vitapilu,ktory kosztuje ok36zl?
zastanawiam sie czy nie maja one podobnego dzialania.. skoro tak to nie oplacaloby mi sie,choc wydaje mi sie (z tego co czytam),ze Vitapil jest lepszy,dlatego to tez chcialabym znac wasze zdanie a nie usilujacej nam sprzedac jak najdrozej pani z apteki...
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 11:59   #433
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: Vitapil czy Skrzypovita?

Skrzypovita:
Składniki zawarte w preparacie wpływają na poprawę wyglądu skóry i utrzymanie jej elastyczności, wzmocnienie paznokci i regenerację włosów. Preparat uzupełnia codzienną dietę w witaminy A, B1, B2, B5, B6, C, biotynę i cynk.
Vitapil:
Vitapil jest preparatem dla wszystkich osób mających jakiekolwiek problemy z włosami. Preparat ten widocznie wzmacnia strukturę włosa, zapobiega nadmiernemu wypadaniu, łamliwości i rozdwajaniu się włosów, odżywia cebulki włosowe i poprawia ukrwienie skóry głowy. Vitapil utrzymuje także właściwe nawilżenie skóry i włosów. Dodatkowo skutecznie zapobiega nadmiernemu przetłuszczaniu skóry głowy i włosów i stanowi skuteczną ochronę pigmentu oraz barierę przeciwko ujemnym wpływom promieniowania ultrafioletowego oraz zapobiega przedwczesnemu siwieniu.
Podano wg informacji www.domzdrowia.pl Skrzypovita jest preparatem o szerszym działaniu.
__________________
Marzenia są to po to,aby je spełniać



ja w innym miejscu
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 14:42   #434
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Vitapil czy Skrzypovita?

Ja ostatnio łykam skrzypowite razem z Merz special i widze efekty na cerze i panokciach. pożadanych eketów na włosach narazie brak
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 14:46   #435
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Vitapil czy Skrzypovita?

eeech chyba sie jednak skusze na ten Vitapil
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 16:47   #436
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Vitapil czy Skrzypovita?

Witaj
Bezkokurencyjny jak dla mnie jest Vitapil,po skrzypovicie leciały mi włosy,jednaK wiele osób go chwali.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 16:51   #437
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Vitapil czy Skrzypovita?

milo to slyszec...teraz juz jestem praktycznie pewna
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 16:59   #438
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Vitapil czy Skrzypovita?

Osobiscie vitapilu nie brałam, ale jesli chodzi o skrzypovitę to napewno byłam zadowolona jesli chodzi o paznokcie i włosy, były mocniejsze i prawie w ogole nie wypadały. Szkoda, ze nie mogę sie wypowiedzieć w kwestii tego drugiego specyfiku
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 17:45   #439
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Vitapil czy Skrzypovita?

Brałam i skrzypowitę i vitapil ale nie potrafię powiedzieć, który preparat jest lepszy . Ale jeśli zdecydujesz się na którykolwiek z tych dwóch, to i tak będzie dobry wybór. Te prepatarty są napewno lepsze o silicy i całej reszty
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-29, 18:15   #440
OLGA250
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 73
Dot.: Vitapil czy Skrzypovita?

Ja brałam Skrzypowitę i efekty były marne:-(
Do tego bolał mnie po niej brzuch i było mi niedobrze.
Teraz biorę Vitapil i efekty są.
Włosy wyglądają na zdrowsze, nie wypadają i chyba szybciej rosną ....
Poza tym dobrze się po nich czuję
Tak więc jak dla mnie VITAPIL.

Cmok.
OLGA250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 22:02   #441
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Skrzypovita czy Silica ?

Skrzypovita czy Silica ? Co według Was jest lepsze ?
Chodzi o to,że chcialabym miec ogólem zdrowsze i bardziej blyszczące włosy i aby zaczęły mi szybciej rosnąć

Pozdrawiam
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 22:18   #442
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Skrzypovita czy Silica ?

Z racji bycia wege nie stosowalam Skrzypovity (o ile sie nie myle to to z zelowymi kapsulkami) ale Silice mialam i bylo okejos.Jednak najbardziej polecalabym Ci H-Pantoten. Fakt, drozej wychodzi, ale ja zawsze kupuje najwieksze opakowanie (120 tabl., place ok.45zl)) i jem po 2 tabletki dziennie (producent pisze, ze przy dluzszym stosowaniu mozna 2 zamiast 4) i uwazam, ze to najlepszy suplement nawet jak w aptece, zanim kupie prosze o rade (choc i tak wiem co kupie :p) zawsze radza mi H-Pantoten, bo Silice niby trzeba troche dluzej brac-ale mimo tego jest naprawde warta polecenia.
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 22:28   #443
lines
Raczkowanie
 
Avatar lines
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 63
Dot.: Skrzypovita czy Silica ?

Szczerze mówiąc to moim zdaniem obydwa wymienione przez Ciebie środki są dobre. W tego typu preparatach chodzi głównie o zawarte w nich składniki (cynk, krzem, witaminy z grupy B). Ja stosuję tabletki o wszystko mówiącej nazwie SKRZYP I POKRZYWA i jestem zadowolana. Własnie zapuszczam włosy i nie mogę narzekać na prętkość ich wzrostu. Chociaż i tak uważam, że kiedy miałam włosy długości ok. 1,5 cm rosły jak oszalałe i biegałam do fryzjera co trzy tygodnie, a jak tylko pomyślałam o zapuszczaniu zwolniły. Złośliwe są czy co... jeśli chodzi o zdrowie włosów to też jest sopko. Blyszczą, nie wypadają i są bardziej miękkie.Chyba jedynym mankamentem środków typu Skrzyp + "cos tam" jest to, ze często trzeba połykać kilka niepowlekanych tabletek dziennie, a nie każdy moze to znieść. Generalnie trzeba się przekonać na sobie co na bardziej odpowieda. A przy okazji to polecam płukanki z herbatki ze skrzypu. Świetnie działają!
lines jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 22:29   #444
Ania843
Raczkowanie
 
Avatar Ania843
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 342
Dot.: Skrzypovita czy Silica ?

Ja brałam skrzypovite i przez pół roku super działała na moje włosy. Ale później nie widziałam rzadnych efektów, może organizm się przyzwyczaił. Nie wiem.
Ania843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 22:32   #445
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Skrzypovita czy Silica ?

łykam skrzypovite od ponad roku i nie mam wlosow jak villas. nie blyszcza sie bo je rozjasnialam z czarnych na jasniejsze. nie wypadaja i chyba w miare szybko rosna
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 22:51   #446
kokosanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: Skrzypovita czy Silica ?

stosowałam przez pół roku silice i niestety efektów nie zauważyłam. włosy jak wypadały tak wypadają a już o wzmocnieniu to nie wspomnę....
kokosanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 23:03   #447
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Skrzypovita czy Silica ?

Ja stosowałam Skrzypowitę i efekt zerowy, włosy nadal wypadają, choć kiedyś były bardzo gęste, pięknie rosły. Wydaje mi się, że po jej przyjmowaniu wypadanie się nasiliło. Włoski mocno wypadają i są słabe. Oby to było przejściowe. Stosowałam też jakiś czas temu Silicę, i z tego co pamiętam to rezultaty były widoczne. Z tych dwóch preparatów poleciłabym więc Silicę.
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 23:18   #448
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Skrzypovita czy Silica ?

ja biore od 3 miesiecy Silice Naturell. Jest relatywnie tania i lyka sie ja tylko 1 raz dziennie (co za wygoda). Faktycznie koncowki zaczyly mi sie po niej mniej rozdwajac,a wlosy ostatnio coraz mniej wypadaja . Chociaz nie wiem czy to zasluga Silicy czy tez po czesci nafty i olejku rycynowego, ktorych rowniez uzywam. Co do paznokci i cery nie widzie rewelacji- moze troche rzadziej rozdwajaja mi sie paznokcie i zniknely "braki witamin". Skrzypowity nei probowalam.
Kiedys bralam tez Capivit A+E, ale nic nie dal, szkoda na niego kasy.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 16:38   #449
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Re: Inneov- warto kupić?

ponawiam pytanie poprzedniczki
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 17:04   #450
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Inneov- warto kupić?

Brałam Inneov przez 5 miesięcy. Włosy rzeczywiście zdecydowanie mniej wypadają i zrobiło się ich jakby więcej ale żadnych efektów regeneracji nie zauważyłam. Końcówki jak były suche przed kuracją tak i po niej. Miałam stosować zgodnie z zaleceniami przez 6 miesięcy ale zamiast ostatniego opakowania Inneov kupiłam Vitapil (i kontynuuję nim kurację). Szczerze mówiąc żadnej wielkiej różnicy pomiędzy tymi dwoma specyfikami nie zauważyłam.
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:52.