Czy pierwszy raz boli? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-28, 08:47   #31
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Czy pierwszy raz boli?

Idiotka bo go napalilas? Pocałunkiem?
Wg mnie nie miał prawa się zdenerwować.. Przecież tym swoim wyjściem próbuje wywrzeć na Tobie presje..
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 09:08   #32
anulka x.
Przyczajenie
 
Avatar anulka x.
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 16
Dot.: Czy pierwszy raz boli?

Myśle, że to zależy od osoby. Niektórych boli, niektórych nie. W moim przypadku bólu nie było choć też z początku się strasznie denerwowałam. Okazało się, że niepotrzebnie.
anulka x. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 09:17   #33
Veronii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Wink Dot.: Czy pierwszy raz boli?

Moim zdaniem to chlopak najwyrazniej chce cie wykorzystac. Sam gada ze mu nie zalezy ze jak jedno nie chce to nie ma i juz ale jednak ciagle o tym gada i sie dopomina. I ama mowilas ze sie calowaliscie i on doszedl za daleko i sie wycofalas to sie zdenerwowal. Nie mial prawa tego robic. To nie twoja wina ze sie tak napalil. Mogl sie nie napalac. wiec to on jest kretynem anie ty idiotka. Zerwij z nim njak najpredzej bo cie jeszcze zgwalci albo cos... Jesli sie tak napala to jedyny bog wie co moze ci zrobic.
Veronii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 11:16   #34
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Czy pierwszy raz boli?

Twoja wina, bo go napaliłaś?! Wierzysz w to co napisałaś? Kurcze, w takich chwilach doceniam mojego chłopaka, bo miałam podobna sytuację, tj. chciał się posunąć trochę dalej niż bym sobie tego życzyła, ja wtedy powiedziałam, że jeszcze nie, a on powiedział, że nie ma sprawy i mnie przytulił I pomyśleć, że kiedyś uganiałam się za chłopakiem, który na prawdę chciał mnie wykorzystać. Szkoda, że dopiero teraz to do mnie dotarło. Wtedy, jeszcze tego samego dnia, napisałam mu, że go przepraszam, że nie chciałam, ale jestem młoda i boję się ewentualnych konsekwencji. A on tylko odpisał, żebym przypadkiem nie myślała, że może się na mnie gniewać z tego powodu, że wszystko rozumie i teraz jeszcze bardziej widzi jaka jestem odpowiedzialna I tak jest i teraz z każdą 'nowością'. Nie uważasz, że trochę odległa bajka od Twojej?
No, ale cóż, to Twoja decyzja, obyś później tylko nie żałowała, bo pierwszy raz jest na prawdę bardzo ważny.
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 11:25   #35
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Czy pierwszy raz boli?

Wszystko co napisala Annie jest prawda.
Jak mozesz obwiniac siebie ze go napalilas? widac ze chyba mocno sie zaangazowalas.. ehh wiem jak to jest, czesto chlopak potrafi nas tak omotac, ze nie widzimy jego winy, a wydaje sie nam ze wszystko co on zrobi zle to i tak nasza wina..

Jak mogl sie wkurzyc ze nie pozwolilas mu sie posunac dalej? Widze tu jakas rozbieznosc, bo z jednej strony mowisz ze jak rozmawiajac, nie ponaglal cie a tu stara sie na Tobie cos wymusic, wybacz ale zachowal sie jak niedojrzaly szczeniak..
Przemysl to bo bedziesz pozniej zalowala
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 14:18   #36
Betina001
Raczkowanie
 
Avatar Betina001
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 48
Dot.: Czy pierwszy raz boli?

najbardziej boje sie ze on mnie zacznie zdradzac albo juz to robi skoro ja nie chce to moze inne chca...
Betina001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 14:37   #37
mynia 111
Raczkowanie
 
Avatar mynia 111
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 206
Dot.: Czy pierwszy raz boli?

Cytat:
Napisane przez Betina001 Pokaż wiadomość
Ale on mnie do niczego nie zmusza. Tylko teraz w sobote jak sie calowalismy jego rece zaszly troche za daleko no i ja sie od niego"oderwalam" i powiedzialam ze nie. To on sie w** i wyszedl. A pozniej mnie przeprosil i powiedzial ze troche przesadzil. Ale ze mnie tez idotka bo go napalilam... a pozniej sie wycofalam. Mial prawo sie zdenerwowac.
Nie mial racji i nie miał prawa tak się zachować!!!! dziewczyno życie to nie tylko sex. masz prawo być przytulana pieszczona i calowana a on niech panuje nad swoim popedem. Ty dopiero uczysz sie swojego i jego ciała. a skoro masz opory przed dotykaniem i pieszczotami to znaczy że jeszcze nie jesteś gotowa a pozatym nie masz zaufania do tego chłopaka więc nie rób nic czego będziesz żałować
mynia 111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-28, 14:42   #38
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Czy pierwszy raz boli?

Cytat:
Napisane przez Betina001 Pokaż wiadomość
najbardziej boje sie ze on mnie zacznie zdradzac albo juz to robi skoro ja nie chce to moze inne chca...
wtedy jasne bedzie, ze to zadna milosc nie byla
Betina daj sobie z nim spokoj.
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 14:45   #39
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Czy pierwszy raz boli?

jak Cię naprawde kocha to nie zdradzi.. a jeśli to zrobi to nie będzie po prostu Ciebie wart..
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 15:01   #40
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: Czy pierwszy raz boli?

Cytat:
Napisane przez Betina001 Pokaż wiadomość
najbardziej boje sie ze on mnie zacznie zdradzac albo juz to robi skoro ja nie chce to moze inne chca...
To świadczyło by tylko i wyłacznie o jednym , o tym że to nie żadne uczucie a chęc wykorzystania. "Bo te małolaty sa takie łatwe" - nie moja opinia , a kolegów.
Nie masz nawet 16lat, jeszcze podchodzisz pod paragraf.
Widze, ze zaangazowałaś się w to, szkoda ,ze prawdopodobnie tylko Ty...

Moim zdaniem masz jeszcze na to czas, to decyzja dość ważna i chyba nie chciałabyś jej załowac?
__________________
  • zrzucić oponkę
  • troska o włosy
  • rozwój intelektualny
  • mniej narzekania
infante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 16:18   #41
Betina001
Raczkowanie
 
Avatar Betina001
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 48
Dot.: Czy pierwszy raz boli?

On ostatnio tez wymyslil wspolna kapiel. ale jakos sie z tego wykrecilam. Ale caly czas to proponuje i sie dopytuje czmu nie. Albo wcoraj napisal mi na dobranoc takiego esa ze az mi sie goraco zrobilo... On chba mysli tylko o jednym bez przerwy.Chyba najgorsze co moze byc to miec starszego chlopaka w moim wieku.
Betina001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-28, 16:49   #42
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Czy pierwszy raz boli?

ehhh no i sama widzisz na czym mu najbardziej zalezy..zobaczysz i za jakis czas da ci ultimatum..Seks albo koniec... nie zycze ci tego ale mam 18letnich kolegow i wiem ze wiekszosci, nie wszystkim oczywiscie, ale duzej grupie na seksie bardzo zalezy. Potrzeby potrzebami ja to rozumiem, ale nie w takich okolicznosciach..
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 21:03   #43
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Czy pierwszy raz boli?

Jeżeli boisz się, że Cię zdradzi, tzn. że mu nie ufasz. Chcesz się oddać komuś komu nie ufasz? Ten pierwszy raz jest piękny- na prawdę. Ale nie zapamiętasz go mile jeśli będzie pod naciskiem...
Mówisz, że najgorzej jest mieć w tym wieku starszego chłopaka... ja mam lat tyle co Ty, a mój chłopak 24... więc nie sądzę, żeby tu chodziło o wiek, zwłaszcza, że ten który próbował mnie wcześniej wykorzystać miał 15. Chodzi o człowieka, jego podejście do życia, Ciebie i do zwykłych ludzkich obaw
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 09:43   #44
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: Czy pierwszy raz boli?

Wiadomo ,że wielu chłopaków myśli o tym i chce tego - taka męska natura.Ale naprawdę potrafią ją poskromić.
Mój jakoś gdy rozmawiamy o tym zawsze mówi ,ze mamy czas, nie śpieszy się i ze chciałby abyśmy oboje byli do tego gotowi, by nie było najmniejszych wątpliwości. A Ty może powinnaś go sobie odpuścić?
__________________
  • zrzucić oponkę
  • troska o włosy
  • rozwój intelektualny
  • mniej narzekania
infante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 09:58   #45
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Czy pierwszy raz boli?

betino nie wiem czy sie orientujesz , a raczej twój partner ale sex z 15 latka jest przestepstwem.Jezeli bys zaszla w ciaze bo skoro sie decydujecie musicie wziasc to pod uwage on moze siedziec za to, tak wiec powiedz to Twojemu partnerowi moze to go ostudzi,i nie rób tego bo on chce .Najwazniejsza jestes ty
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 10:02   #46
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Czy pierwszy raz boli?

moj koffany TZ , ktory byl jednoczesnie moim pierwszym tez mial 18 jak zaczelismy ze soba wspolzyc ,ale w zaden sposob mnie do tego nie naciskal , wrecz przeciwnie. W ostatnim momencie jeszcze pytal mnie czy napewno tego chce. Wiedzialam, ze on tego bardzo chce, bo rozmawialismy sporo na ten temat,ale zrobilismy to dopiero gdy bylismy gotowi OBOJE.
Moim skromnym zdaniem to takie wspolzycie pod presja nie bedzie zadna przyjemnoscia i radze Ci Betina nie spiesz sie , masz jeszcze duzo czasu na te sprawy.
Pozdrawiam
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 12:16   #47
Martinez76
Raczkowanie
 
Avatar Martinez76
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 59
GG do Martinez76
Dot.: Czy pierwszy raz boli?

Sprawa nigdy nie jest prosta, kiedy w grę wchodzą uczucia. Zdawałoby się, że powinnaś gościa po prostu kopnąć w d... Ale chyba nie o takie rozwiązanie Ci chodzi, prawda? Masz zatem dwa wyjścia, albo mu ulec i zobaczyć co stanie się potem, w tym sensie, czy jest napalony na Ciebie, czy po prostu napalony, albo poczekać, zobaczyć, co zrobi, kiedy odmówisz. Ale wtedy postaw sprawę jasno, czyli: "chwilowo nie licz na seks, bo nie jestem gotowa". Wóz, albo przewóz. Mam znajomego, co czekał ponad dwa lata, inna sprawa, że nie wiem jak on tego dokonał
Jest jeszcze trzecia, dość oczywista opcja. Seks to nie tylko penetracja. A co z pettingiem, seksem oralnym? Nikt mi nie powie, że ta forma seksu jest gorsza, jesli dobrze wykonana Practice makes perfect!
Pozdrawiami życzę rozwiązania problemu!
__________________
God does not play dice...
Martinez76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 12:56   #48
sybeta83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8
Dot.: Czy pierwszy raz boli?

moim zdanie nie możesz uważać, ze będziesz miała to już za sobą.
pierwszy raz nie boli jesli czujesz zaufanie i miłość, jeśli czujesz się bezpieczna, nie rób tego by to mieś za sobą, zrób to by to mile wspominać. Pierwszy raz zaważy na twoim dalszym życiu intymnym, to jak rozpoczniesz, jak ty i on się zachowacie, jakie bezisz mial odczucia, to naprawdę decyduje. Zrób to dla siebie bo chcesz a nie dlatego by już to zrobić.
Takie jest moje zdanie
sybeta83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 13:29   #49
anulka x.
Przyczajenie
 
Avatar anulka x.
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 16
Dot.: Czy pierwszy raz boli?

Cytat:
Napisane przez Betina001 Pokaż wiadomość
On ostatnio tez wymyslil wspolna kapiel. ale jakos sie z tego wykrecilam. Ale caly czas to proponuje i sie dopytuje czmu nie. Albo wcoraj napisal mi na dobranoc takiego esa ze az mi sie goraco zrobilo... On chba mysli tylko o jednym bez przerwy.Chyba najgorsze co moze byc to miec starszego chlopaka w moim wieku.
To tylko i aż chłopak.
Oni podchodzą do tych spraw troszkę inaczej niż my
W sumie masz starszego od siebie chłopaka, który ma troszkę inne potrzeby niż ty.
Wiem po sobie, bo mój chłopak bardzo często zachowuje się podobnie. Nie mam mu tego za złe...


Myśle ,że twojemu Tż zależy na Tobie. Gdyby chodziło mu tylko i wyłącznie o seks nawet by się o ciebie zbytnio nie starał, nie przepraszał, poddał już przy pierwszej "próbie". Porozmawiałabym z nim o tym... na spokojnie... I po tej rozmowie wyniosła jakieś wnioski.
anulka x. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-29, 14:36   #50
lady goddess
Rozeznanie
 
Avatar lady goddess
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z lapka ;)
Wiadomości: 508
Dot.: Czy pierwszy raz boli?

jezeli ma swoje potrzeby to niech zjedzie sobie na ręcznym i po kłopocie ...
wg mnie to jestes za m,łoda i sama tak do konca nie jestes przekonana ale to tylko wylacznie moje zdanie a sama zrobisz jak bedziesz chciała
__________________
. . . A w oczach odbija się strach . . .
Bo od miłości nie ma odwrotu jest tylko zapomnienie . . .
lady goddess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 17:41   #51
KaśkaCzarnula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Czarna
Wiadomości: 6
Dot.: Czy pierwszy raz boli?

dokladnie ja tez mam 15 lat a moj chlopak jedt duuuuzo starszy ode mnie dokladnie 10 lat i moze sie wam to wydawac dziwne ale naprawde cos do niego czuje a on wie ile mam lat i mnie szanuje a seks - po slubie zalezy mu na mnie, niech czeka... i nie ma mi tego za zle bo dla niego licza sie inne wartosci bo to w sumie juz dorosly facet jestesmy ze soba szczesliwi pomimo tej roznicy wieku pozdrawiam
KaśkaCzarnula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 18:20   #52
Betina001
Raczkowanie
 
Avatar Betina001
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 48
Wink Dot.: Czy pierwszy raz boli?

Rozmawialam z nim dzisisj tak nie krecac tylko prosto z mostu powiedzialam mu o co chodzi i czego sie obawiam. A on mnie przytulil i powiedzial ze nie wie jak nawet moglam tak sobie pomyslec ze on mi moze cos zrobic. Powiedzial ze on by zycie za mnie oddal i nigdy nie dal by mnie skrzywdzic. I nawet jesli bedzie mial czekac az bede gotowa 20 lat to poczeka.Troche tez mnie zdenerwowal bo powiedzial ze jestem jego mala dziewczynka troche to brzmialo jak by traktowal mnie jak dzieciaka aleb bardzo go kocham jest cudowny prawda... Ale chyba az tak dlugo nie bedzie musial czekacMoze jeszcze tylko rok az osiagne 16 lat zreszta zobaczy sie jak to bedzie...
Betina001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 21:49   #53
anulka x.
Przyczajenie
 
Avatar anulka x.
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 16
Dot.: Czy pierwszy raz boli?

Cytat:
Napisane przez Betina001 Pokaż wiadomość
Rozmawialam z nim dzisisj tak nie krecac tylko prosto z mostu powiedzialam mu o co chodzi i czego sie obawiam. A on mnie przytulil i powiedzial ze nie wie jak nawet moglam tak sobie pomyslec ze on mi moze cos zrobic. Powiedzial ze on by zycie za mnie oddal i nigdy nie dal by mnie skrzywdzic. I nawet jesli bedzie mial czekac az bede gotowa 20 lat to poczeka.Troche tez mnie zdenerwowal bo powiedzial ze jestem jego mala dziewczynka troche to brzmialo jak by traktowal mnie jak dzieciaka aleb bardzo go kocham jest cudowny prawda... Ale chyba az tak dlugo nie bedzie musial czekacMoze jeszcze tylko rok az osiagne 16 lat zreszta zobaczy sie jak to bedzie...
A nie mówiłam. Nie wolno zakładać z góry najgorszego bo można przekreślić wszystko. Czasami szczera, spokojna rozmowa pomaga...
anulka x. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 23:37   #54
Desire L
Przyczajenie
 
Avatar Desire L
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Exclamation Dot.: Czy pierwszy raz boli?

Ja Mam Problem I Prosze o Pomoc ja Moj Pierwszy raz nie wspominam dobrze Kochałem sie z moja Dziewczyną i rozdziewiczyłem Ją i krew poleciala odczekalismy tydzien zeby sprobowac kolejny raz i nadal ja boli za kazdym razem ? prosze odpisac
Desire L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 23:46   #55
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Czy pierwszy raz boli?

Cytat:
Napisane przez Desire L Pokaż wiadomość
Ja Mam Problem I Prosze o Pomoc ja Moj Pierwszy raz nie wspominam dobrze Kochałem sie z moja Dziewczyną i rozdziewiczyłem Ją i krew poleciala odczekalismy tydzien zeby sprobowac kolejny raz i nadal ja boli za kazdym razem ? prosze odpisac
Kilka (najbardziej prawdopodobnych) opcji.

1. Błona nie została całkowicie przerwana za pierwszym razem (ech ), może być też elastyczna.
2. Gra wstępna jest za krótka, a dziewczyna nie dość podniecona.
3. Może po prostu być "ciasna" (choć to w sporym stopniu łączy się z punktem nr 2.) i dlatego nadal ją boli.

Podejrzewam, że nikt z nas nie jest w stanie na forum powiedzieć nic bliżej...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 00:54   #56
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Czy pierwszy raz boli?

Cytat:
Napisane przez Desire L Pokaż wiadomość
Ja Mam Problem I Prosze o Pomoc ja Moj Pierwszy raz nie wspominam dobrze Kochałem sie z moja Dziewczyną i rozdziewiczyłem Ją i krew poleciala odczekalismy tydzien zeby sprobowac kolejny raz i nadal ja boli za kazdym razem ? prosze odpisac
Ranka się goi przez ok 2 tyg. -tak słyszałam.
Może też być ciasna lub słabo nawilżona - polecam żele intymne.
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 02:19   #57
Desire L
Przyczajenie
 
Avatar Desire L
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Dot.: Czy pierwszy raz boli?

dziekuje CI Lexie ale nie wiem co to moze byc bo rozdziewiczylem ja i duzo krwi polecialo i moja dziewczyna mowila ze czuła jakby cos jej pekło wiec co radzisz? Velvet Acid Kitty mi napisala ze ranka goi sie kolo 2 tygodni
Desire L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 02:21   #58
Desire L
Przyczajenie
 
Avatar Desire L
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Dot.: Czy pierwszy raz boli?

Cytat:
Napisane przez Velvet Acid Kitty Pokaż wiadomość
Ranka się goi przez ok 2 tyg. -tak słyszałam.
Może też być ciasna lub słabo nawilżona - polecam żele intymne.
polecasz mi zele intymne dla mnie to takie troche dziwne bo to powinno byc naturalne wszystko ale jak nic nie podziala nawet po oczekiwaniach 2 tygodni to sprobuje i dziekuje Ci za pomoc moze i ciasna jest bo troche czuje napieranie scian na członka a jak moge ja poszerzyc ? prosze o odpowiedzi ???
Desire L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 08:14   #59
moniczka_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka_2010
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 982
Dot.: Czy pierwszy raz boli?

Ja myślę, że powinieneś więcej czasu poświecić na grę wstępną, bo jeżeli dziewczyna nie jest wystarczająco podniecona, to jej pochwa jest za sucha i wtedy ma prawo ją bolec i uważaj bo i Ciebie też!!! Miałam kiedyś taką przygodę z eksem że było jeszcze za sucho a on wszedł, i po 5 min zorientowaliśmy się, że pół łóżka jest we krwi... jak się okazało jego!!! Bo było za sucho i jakieś naczynko pękło. Sytuacja skończyła się w szpitalu na szyciu penisa eksa.. Więc lepiej jest rozgrzać dziewczynę niż potem cierpieć!!!
__________________
moniczka_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 10:10   #60
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Czy pierwszy raz boli?

Cytat:
Napisane przez Desire L Pokaż wiadomość
polecasz mi zele intymne dla mnie to takie troche dziwne bo to powinno byc naturalne wszystko ale jak nic nie podziala nawet po oczekiwaniach 2 tygodni to sprobuje i dziekuje Ci za pomoc moze i ciasna jest bo troche czuje napieranie scian na członka a jak moge ja poszerzyc ? prosze o odpowiedzi ???
Masz rację, nawilżenie powinno być naturalne, jednak nie zawsze jest - mimo iż kobieta jest podniecona. Brak nawilżenia może być powodowany wieloma czynnikami, których nie będę opisywać, ale jeśli tego nawilżenia jest za mało i w pochwie jest za sucho to wejście penisa i jego ruchy w środku mogą powodować ból.
To czy ma wąską pochwę, to najlepiej sprawdzi ginekolog. Jedynym sposobem na poszerzenie jej, jest uprawianie seksu . Ból będzie, trzeba się przyzwyczaić, ale po jakimś czasie będzie mniejszy i minie. Sama tak miałam, ale wąska pochwa nie wiem czy jest częstym zjawiskiem, więc nie wiem czy to jest to co "dotknęło" twoją partnerkę.
W każdym razie w obu sytuacjach przydatne są żele - ja używam Feminum z apteki, ale możecie wypróbować Durexa - są różne rodzaje do wyboru do koloru .
Będzie dobrze .
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.