Kosmetyki HD High Definition - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-03, 21:33   #31
Lunyxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 142
Dot.: Co to są kosmetyki HD????

Mam próbkę z Sephory nowego podkładu HD firmy Make Up Forever, używałam go dopiero dwa razy więc za mało by wystawiać jakąś recenzję, ale pierwszymi wrażeniami się podzielę. Dość nieźle kryje (ale mniej niż dermablend vichy) i nieźle matuje (ale też gorzej niż dermablend ). Czy zupełnie niewidoczny? Mniej widoczny na twarzy niż w/w podkład, ale na jednak widać, że coś tam jest na buzi. Ja przynajmniej widzę. Plusem jest to że mało wchodzi w pory, z którymi mam problem na policzkach a inne podkłady niestety włażą, m.in. właśnie wspomniany D. Vichy. Mimo wszystko nie wydałabym na niego 210zł, nie jest AŻ TAK rewelacyjny, jednak warto przejść się po próbkę i wypróbować owy podkład, który widziałam zresztą w ręku makijażysty Kim Kardashian Może on HD jest tylko szumnie z nazwy? Szkoda, że Make Up Forever nie ma na truskawie

Ja proszę o próbki przeważnie jak coś kupuję, ale parę razy brałam próbki i bez zakupów i nie było z tym problemów, chyba że nie było pojemniczków. Jednak w łódzkiej manufakturze nie dają próbek perfum bez zakupu, ale w galerii łódzkiej już tak.

Co do Cargo to czy Cargo jest w Polsce? Widziałam w Paryżu w Sephorach ale w Polsce jeszcze nigdy Oświećcie
__________________

Buszująca w zgiełku
Lunyxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 19:12   #32
andesigne
Raczkowanie
 
Avatar andesigne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 95
Dot.: Co to są kosmetyki HD????

Cytat:
Napisane przez Happymonia Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0&highlight=HD tutaj pisałam o zakupionych produktach HD. Wspomniane podkłady z BN Ben Nye też znam, bo kupiłam Belle Visage Sheer Foundation oraz puder, i... leżą... Próbowałam już wiele razy się nimi umalować, ale totalna klęska. Na mojej twarzy są po prostu widoczne. A miało być przecież odwrotnie. Kupiłam też podkład Celebre Professional Cream Makeup firmy Mehron Inc. również reklamowany jako HD i też leży... W sumie 300 zł poszło! Z tymi kosmetykami można się zapoznać ( i kupić ) na stronie http://www.charakteryzacja.com/ choć ja osobiście jestem niezadowolona z zakupu, to muszę przyznać, że "obsługa" w tym internetowym sklepie jest wzorowa. Zanim dostałam paczkę z podkładami, skontaktowano się ze mną telefonicznie. Pani opisywała mi kolory i doradzała jak dopasować odcień itp itd. Cóż z tego, do dzisiaj szukam tego jednego jedynego podkładu dla mnie. Pozdrawiam
Happymonia a jak Ty nakładasz te podkłady ???? bo ja mialam celebre i byłam bardzo zadowolona, właśnie mam zamiar sobie znowu zamówić szczególnie na zime fajny jest chociaż używałam i latem i też sprawował się bardzo dobrze ale wacham się między celebre który mialam i wiem jak sie sprawuje a Belle Visage Sheer ktorego jeszcze nie miałam

może nieodpowiednio je nakładasz ????

pozdrawiam

Edytowane przez andesigne
Czas edycji: 2011-06-29 o 13:39
andesigne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 12:29   #33
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Kosmetyki HD na co dzień?

Czy jest możliwe stosowanie kosmetyków HD na co dzień?
Wyczytałam, że ich formuła jest bardzo lekka ale jakość jest doskonała jeśli chodzi o krycie i mat.
Czy w takim razie nie będą one za mocne na zwykłe codzienne stosowanie lub na uroczystości (czyli z dala od kamer HD) ?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 13:23   #34
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kosmetyki HD na co dzień?

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Czy jest możliwe stosowanie kosmetyków HD na co dzień?
Wyczytałam, że ich formuła jest bardzo lekka ale jakość jest doskonała jeśli chodzi o krycie i mat.
Czy w takim razie nie będą one za mocne na zwykłe codzienne stosowanie lub na uroczystości (czyli z dala od kamer HD) ?
Polecam Tobie ten wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=9291507

Co do kosmetyków HD to tak szczerze słyszałam, że niby są one zbyt ciężkie dla skóry by używać je na co dzień. Ale ja miałam próbkę podkładu Make Up For Ever i jakiś super obciążający to on nie był.

Trzeba być przygotowanym, że zawsze gdzieś może pojawić się kamera a wtedy podkład HD sprawi, że będziemy lśnić pośród wszystkich
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 13:46   #35
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Co to są kosmetyki HD????

Cytat:
Napisane przez Lunyxa Pokaż wiadomość
Co do Cargo to czy Cargo jest w Polsce? Widziałam w Paryżu w Sephorach ale w Polsce jeszcze nigdy Oświećcie
Cargo bywa w Sephorach w Polsce, ale tylko wybrane produkty, jak np. zestaw do Smokey Eyes, który widziałam w Manufakturze właśnie albo te plakietki z pojedynczymi porcjami błyszczyka. Całego asortymentu się nie uświadczy
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 14:12   #36
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Co to są kosmetyki HD????

ja mam pare probek HD ale niestety podklady mi nie pasuja bo szybko mi sie po nich skora swieci, zapychaja mnie i wysuszaja policzki
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 14:42   #37
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki HD na co dzień?

Oczywiście, że tak.
Mam bazę i puder sypki HD - są fantastyczne. Miałam też próbki podkładów HD - są dla mnie zbyt lekkie
Poproś o próbkę wybranego produktu i sprawdź jak sprawuje się na Twojej buzi.
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 17:03   #38
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Co to są kosmetyki HD????

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja mam pare probek HD ale niestety podklady mi nie pasuja bo szybko mi sie po nich skora swieci, zapychaja mnie i wysuszaja policzki
Ja miałam z Make Up For Ever ten podkład HD i efekt jest słaby w porównaniu do tego jak na co dzień maluję się normalnym podkładem i oprószam twarz sypkim pudrem, rozświetlającym...

Również szybko się świeciłam, a makijaż twarzy wcale dłużej się nie utrzymywał więc ja na razie dziękuję i się nie skuszę
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 18:14   #39
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Co to są kosmetyki HD????

Cargo miało być w Sephorach jakoś w tym roku jak podaje uroda,wiec może się jeszcze pokazać ,a co do kosmetyków HD to Smashbox ma rownież taki podkład w swej ofercie a z MUFE polecam biały puder HD.
uzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 18:21   #40
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Kosmetyki HD na co dzień?

a o kosmetykach HD firmy Ben Nye ktoś coś może napisać?
Niestety nie znalazłam recenzji na KWC.
W Sephorach dają próbki? Nie wiedziałam. Zawsze sądziła, że są zbyt "elitarni" by je dawać.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 23:48   #41
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kosmetyki HD na co dzień?

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
W Sephorach dają próbki? Nie wiedziałam. Zawsze sądziła, że są zbyt "elitarni" by je dawać.
Jasne, że dają tylko... trzeba ich o to konkretnie poprosić.



''Elitą'' to oni nie są i nigdy nie będą. Zbyt niska jakość obsługi, słabe zorientowanie w oferowanym towarze oraz nieszanowanie klienta sprawiają, że można ich nazwać jedynie drogerią a nie perfumerią.


Mają to szczęście, że czasem pracują tam naprawdę przemiłe dziewczyny które jeszcze czasem ratują ich wizerunek...
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-24, 07:52   #42
sandra201
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 76
Dot.: Kosmetyki HD High Definition

ja dostaję bez proszenia, zawsze mi coś wrzucą do siateczki, czasem nawet więcej niż jedną próbkę...

co do kosmetyków HD - od dwóch dni mam paletę podkładów Make up manii, jeszcze nie używałam, kupiłam przez allegro.
To co było napisane:

Wysokiej jakości podkłady wykorzystywane przez profesjonalnych charakteryzatorów i wizażystów.


Podkład do HD ( high definition) jest bardzo lekki, delikatny i cienki co pozwala również wykorzystać go w codziennym makijażu.



W codziennym zastosowaniu podkłady te nie tworzą warstwy i są kompletnie niewidoczne na skórze.


Niezwykle starannie dobrana kolorystyka umożliwia pracę z każdą karnacją i o każdej porze roku.


Palety zawierają podkłady o kolorystyce oliwkowej ,lekko różowej oraz kolory ciemniejsze dla opalonych cer.


Szczególnie przydatna w gabinetach kosmetycznych i pracowniach wizażu.



sandra201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 17:01   #43
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kosmetyki HD High Definition

mam podklad HD MUFE... fajny i lekki... uzywam na codzien ale jakos specjalnie mnie nie oczarowal... krycie ma srednie... mimo, ze ja specjalnie krycia nie potrzebuje... ale on pierwsze trzy godziny wyglada ok... a potem po prostu znika... i prawde mowiac watpie zeby ponownie kupila...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2010-09-25 o 17:02
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 11:36   #44
jagular7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki HD High Definition

Drogie Panie, ponieważ to mój pierwszy post na forum, witam Was wszystkie serdecznie

Nie zajmuję się wizażem...no może nie bezpośrednio, jestem fotografem robiącym także sesje studyjne, więc siłą rzeczy mam z tym kontakt.

Namiary na to forum i ten wątek znalazłem na innym forum, to co tutaj przeczytałem, rozśmieszyło mnie tak mocno, że postanowiłem się podzielić z Wami swoją radością Nie omieszkam też dać link do tego wątku znajomym MUA - lubię, kiedy kobiety płaczą, ale tylko wtedy, kiedy to jest płacz ze śmiechu

Ale wracając do tematu wątku: rozśmieszyło mnie, drogie Panie, marketingowe włożenie skrótu HD do jakiejś tam linii jakichś tam badziewnych kosmetyków z jakiejś tam badziewnej firmy.
Nie będę się z Wami kłócił, czy naprawdę to jest jakiś szajs, czy jednak jest bezpieczne nałożenie tego na twarz, ale pragnę Was, drogie Panie, poinformować, że to całe HD nie ma sensu.

Kreuje się tutaj nastawienie, że są to kosmetyki specjalnie przystosowane do rozdzielczości HD. Odniosłem wrażenie, że jakoby aktorzy czegoś takiego używają...
Drogie Panie, rozdzielczości kamer kinowych (czy też obrazu w kinie) są o wiele większe, niż HD. Rozdzielczość aparatu studyjnego (którym przecież się robi zdjęcia tym aktorom itd) może być kilkadziesiąt razy większa, niż te HD.

W związku z tym, nie bierzcie tego skrótu dosłownie i nie dajcie się nabierać na jakieś bajunie.

Jeszcze raz pozdrawiam i gorąco dziękuję za rozśmieszenie mnie do łez. Daaawno się tak nie uśmiałem. Buziaczki, oczywiście w HD!!!
jagular7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 20:09   #45
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Kosmetyki HD High Definition

Cytat:
Napisane przez jagular7 Pokaż wiadomość
Drogie Panie, ponieważ to mój pierwszy post na forum, witam Was wszystkie serdecznie

Nie zajmuję się wizażem...no może nie bezpośrednio, jestem fotografem robiącym także sesje studyjne, więc siłą rzeczy mam z tym kontakt.

Namiary na to forum i ten wątek znalazłem na innym forum, to co tutaj przeczytałem, rozśmieszyło mnie tak mocno, że postanowiłem się podzielić z Wami swoją radością Nie omieszkam też dać link do tego wątku znajomym MUA - lubię, kiedy kobiety płaczą, ale tylko wtedy, kiedy to jest płacz ze śmiechu

Ale wracając do tematu wątku: rozśmieszyło mnie, drogie Panie, marketingowe włożenie skrótu HD do jakiejś tam linii jakichś tam badziewnych kosmetyków z jakiejś tam badziewnej firmy.
Nie będę się z Wami kłócił, czy naprawdę to jest jakiś szajs, czy jednak jest bezpieczne nałożenie tego na twarz, ale pragnę Was, drogie Panie, poinformować, że to całe HD nie ma sensu.

Kreuje się tutaj nastawienie, że są to kosmetyki specjalnie przystosowane do rozdzielczości HD. Odniosłem wrażenie, że jakoby aktorzy czegoś takiego używają...
Drogie Panie, rozdzielczości kamer kinowych (czy też obrazu w kinie) są o wiele większe, niż HD. Rozdzielczość aparatu studyjnego (którym przecież się robi zdjęcia tym aktorom itd) może być kilkadziesiąt razy większa, niż te HD.

W związku z tym, nie bierzcie tego skrótu dosłownie i nie dajcie się nabierać na jakieś bajunie.

Jeszcze raz pozdrawiam i gorąco dziękuję za rozśmieszenie mnie do łez. Daaawno się tak nie uśmiałem. Buziaczki, oczywiście w HD!!!
Jagu...

masz świętą rację... sama jestem wizażystką i zarazem fotografem i wiem, że nazwa HD to nabijanie ludzi w butelkę... ale jaki też przy tym super zysk
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 21:43   #46
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Kosmetyki HD High Definition

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
Jagu...

masz świętą rację... sama jestem wizażystką i zarazem fotografem i wiem, że nazwa HD to nabijanie ludzi w butelkę... ale jaki też przy tym super zysk
Ale mimo wszystko ton pana fotografa był niegrzeczny... dobrze, że on nas nie rozmiesza tak jak my jego.
Jednak dobrze wiedzieć, że to całe HD to chwyt marketingowy ;]
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 00:04   #47
jagular7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki HD High Definition

Wybacz mmm3m, ale bawiąc się logiką, nie mogę jednocześnie się z Was śmiać, bez śmiania się z Was i stawiania siebie w pozycji uprzywilejowanej tego, który się śmieje.

Nie udawajmy, że sprawa wygląda inaczej, niż w rzeczywistości. Przynajmniej część klientek sklepów z kosmetykami nabiera się na tę bajkę. Bajka jest tak niewysłowienie durna, że włosy siwieją.

Bycie grzecznym jest przereklamowane. Większą wartość posiada bycie szczerym.
jagular7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 10:22   #48
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki HD High Definition

Cytat:
Napisane przez jagular7 Pokaż wiadomość
Drogie Panie, ponieważ to mój pierwszy post na forum, witam Was wszystkie serdecznie

Nie zajmuję się wizażem...no może nie bezpośrednio, jestem fotografem robiącym także sesje studyjne, więc siłą rzeczy mam z tym kontakt.

Namiary na to forum i ten wątek znalazłem na innym forum, to co tutaj przeczytałem, rozśmieszyło mnie tak mocno, że postanowiłem się podzielić z Wami swoją radością Nie omieszkam też dać link do tego wątku znajomym MUA - lubię, kiedy kobiety płaczą, ale tylko wtedy, kiedy to jest płacz ze śmiechu

Ale wracając do tematu wątku: rozśmieszyło mnie, drogie Panie, marketingowe włożenie skrótu HD do jakiejś tam linii jakichś tam badziewnych kosmetyków z jakiejś tam badziewnej firmy.
Nie będę się z Wami kłócił, czy naprawdę to jest jakiś szajs, czy jednak jest bezpieczne nałożenie tego na twarz, ale pragnę Was, drogie Panie, poinformować, że to całe HD nie ma sensu.

Kreuje się tutaj nastawienie, że są to kosmetyki specjalnie przystosowane do rozdzielczości HD. Odniosłem wrażenie, że jakoby aktorzy czegoś takiego używają...
Drogie Panie, rozdzielczości kamer kinowych (czy też obrazu w kinie) są o wiele większe, niż HD. Rozdzielczość aparatu studyjnego (którym przecież się robi zdjęcia tym aktorom itd) może być kilkadziesiąt razy większa, niż te HD.

W związku z tym, nie bierzcie tego skrótu dosłownie i nie dajcie się nabierać na jakieś bajunie.

Jeszcze raz pozdrawiam i gorąco dziękuję za rozśmieszenie mnie do łez. Daaawno się tak nie uśmiałem. Buziaczki, oczywiście w HD!!!
nie ma to jak niegrzecznie wykpić nieświadomość innych- totalny brak kultury
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 10:52   #49
jagular7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki HD High Definition

Nie jestem w stanie ustosunkować się do twoich zarzutów, gdyż to, co piszę, jest moderowane przez moderatora, więc niezbyt to przypomina dyskusję.
jagular7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:06.