Problem po „teście erotycznym” - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-11, 16:53   #1
anilanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3

Problem po „teście erotycznym”


Hej dziewczyny mam chyba dość nietypowy problem i może będziecie w stanie coś mi poradzić… Koleżanka podesłała mi przed weekendem link do testu erotycznego który robiła z chłopakiem chwaląc że dzięki niemu lepiej poznali swoje potrzeby łóżkowe. U mnie akurat jest z tym problem bo obecny TZ jest dość konserwatywny i poza klasycznym stosunkiem i oralnym czasem to jest niechętny na cokolwiek nowego… no ale myślałam sobie że może jak zrobimy test to jednak okaże się, ze mamy jakieś wspólne fantazje, bo obecna monotonia zaczyna mnie frustrować, a w poprzednim związku dużo eksperymentowalismy i próbowaliśmy razem wszystkiego
Ten nieszczęsny dla mnie test to <reklama> no i wysłałam mu link do formularza w dobrej wierze, licząc że odpowie czego pragnie i trochę urozmaicimy nasze igraszki miłosne…
Sama odpowiedziałam, pozaznaczałam na co mam z nim ochotę i czego chciałabym spróbować, przyszła jego kolej i okazało się że zamiast szczerze rozwiązać to pozaznaczał wszystkie odpowiedzi na tak, żeby zobaczyć wszystkie moje fantazje… jak pojawiły się wyniki to powiedział, że jestem zboczona i nie wie co dalej myśleć o tym i się do mnie nie odzywa od wczoraj poza seksem wszystko jest świetnie i nie wiem co robić

Edytowane przez Mojwa
Czas edycji: 2016-01-11 o 17:53
anilanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 17:54   #2
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Problem po „teście erotycznym”

Całkiem niezła próba reklamy. Ale zgodnie z Regulaminem - reklama nie jest mile widziana. Wątek zamykam.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-11 18:54:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.