Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-14, 17:23   #4471
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Tak, to prawda, mam bardzo dużo żalu, to nawet nie jest złość, tylko właśnie żal i smutek. Jak siedzę wieczorami sama, to po prostu jest mi przykro...
A teraz tak we mnie pęka, bo za dużo tego wszystkiego było, takich sytuacji.
Nie wiem, co poradziły dziewczyny, ale jak dla mnie, to albo szybko pójdziecie na dobrą terapię i przepracujecie swoją relację, albo będzie szybki koniec tej relacji. Przykro się to czyta i z boku wyraźnie widać, że jesteście na równi pochyłej. I nie traktuj terapii jako sposobu na jego zmianę, bo to ma być zmiana was obojga i praca z obu stron. Druga rzecz (połączona z trzecią właściwie) - wyprowadzić się z domu jak najszybciej i nie pakować się w budowanie domu / kupowanie mieszkania. Wyprowadźcie się na wynajmowane, nawet do kawalerki. Trudno, "stracicie" kasę na wynajem, ale jest duża szansa, że nie stracicie tego związku. Traktujcie czynsz jako inwestycję

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Miałam NIE kupować sukienek.
I co zrobiłam 5 minut temu?

Kupiłam sukienkę.

Tego się nie da wyleczyć, niestety.
Ja tak mam z każdą niebieską sukienką
jak widze niebieską sukienkę, to jakbym ustawowo, z mocy prawa miała nakazane ją kupić
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 17:37   #4472
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Aaaa.... ja tu o przyjaciółce piszę, a o sobie też coś mogę powiedzieć.
Ani ja ani Misiek, a tym bardziej nas związek nie jest idealny.
Wiemy, że nigdy taki nie będzie. Ja na coś oko przymykam i on. Całe szczęście, że te nasze wady, mieszczą się w przedziałach, które możemy jeszcze zaakceptować.

Moja mama to samo.
Nie rozumie jak ojciec może sobie rano siąść i czekać na to aż ona zrobi im kawę.
On natomiast nie rozumie tego, dlaczego ona tej kawy zrobić nie chce, bo przecież tak miło razem dzień zacząć.
Dodam tylko, że mój tato lubi gotować i kilka razy w tygodniu coś tam upichci.

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Druga rzecz (połączona z trzecią właściwie) - wyprowadzić się z domu jak najszybciej i nie pakować się w budowanie domu / kupowanie mieszkania. Wyprowadźcie się na wynajmowane, nawet do kawalerki. Trudno, "stracicie" kasę na wynajem, ale jest duża szansa, że nie stracicie tego związku. Traktujcie czynsz jako inwestycję
Dokładnie

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Big Mama
Spóźnione, ale szczere hahaha.
Żeś mnie rozbawiła.

amyz
A o co chodzi? Ja nie w temacie.
Luuuudzie, chyba nie powinnam pytać.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 17:49   #4473
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Obawiałam się, że zostali już tylko bezmyszkowcy! Cieszę się, że nie jestem sama.
To klikanie, przeciąganie, podświetlanie i... puszczanie na czas... jest tak wyczerpujące, że na nic innego już nie wystarcza sił.

Oktawia.
Nie ma związków idealnych. A miłość nie jest nam dana raz na zawsze. Trzeba walczyć. Kompromisy, przymykanie oka, rozmowy, a przede wszystkim wzajemny szacunek. Ja bym tak szybko tej miłości nie przekreślała. Należałoby się raczej zastanowić co zrobić, żeby było lepiej. Ty musisz coś zrozumieć i on. Ty musisz coś zmienić i on.

Do każdego można mieć jakieś ale.
Są kobiety, którym nie podoba się to, że facet na ryby chodzi, a inne wiele by dały, żeby sobie w końcu na te ryby poszedł.

Jesteście parą, tworzycie związek, znacie się kupę czasu. Przecież chłopak nagle po ślubie się nie zmienił?
Najgorsze co można zrobić to na złość komuś odmrozić sobie uszy.
Jemu też jest trudno.

Dajcie sobie szanse.

Moja przyjaciółka jest w podobnej sytuacji co Ty. Kochające młode małżeństwo, znają się z 7 lat. On na każde zawołanie rodziny. Spłaca długi męża siostry, płaci rachunki rodziny, jak coś się dzieje, byle pierdoła, już jedzie na ratunek. Siostrzeńcy mają po 20 lat, chwalą się jakie to kokosy zarabiają na wyspach, a mimo tego zawsze przychodzą pożyczyć, a to 50 zł a to 100 zł.
Praktycznie rzadko kiedy jest w domu, bo "tamtym trzeba pomóc, przynieść, pozamiatać, itp". Wkurza ją to, bo on nie ma za bardzo czasu na zakupy jechać, czy na wycieczkę, bo temu trzeba to zrobić, tamtemu to dać. Kolejna sprawa to finanse. Chłop zamiast przynosić to wynosi. Można powiedzieć, że praktycznie w większości, żyją z jej pensji.
Ale na pocieszenie powiem Ci, że powoli się to zmienia. On coś dostrzegł i ona. On przestał młodym dawać, skoro mają. Znajduje dla niej czas. Do domowego budżetu dokładają się sprawiedliwie, w taki sposób, że żadna ze stron nie czuje się pokrzywdzona. Od czasu do czasu gdzieś razem wyjada, choćby na weekend, lub jednodniową wycieczkę. Potrafi odmówić, powiedzieć, że nie ma czasu. Swojej siostrze dalej pomaga, bo czuję się do tego zobowiązany i tego już nie zmieni. Przyjaciółka to zaakceptowała, zwłaszcza, że sporą część wypłaty zostawia w domu. (hehe).

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Oktawia
Jesteś bardzo wrażliwą dziewczyną i wszystko mocno przeżywasz. Staraj się więcej czasu poświęcać swojemu hobby. Zrób coś dla siebie. Troszkę się zdystansuj. Nie obawiaj się, możesz na chwilę odsapnąć, złe siostry Kopciuszka, księcia w tym czasie nie przekabacą.
Trzymam za Ciebie kciuki. Odpocznij troszkę. Daj sobie czas.
Tyle wszystkiego, tyle zamieszania, nowego w tym roku. Przygotowania do ślubu, ślub, praca. I nerwy siadają.
Trzymam za Ciebie, za Was kciuki i za zdrowie Babci też.
Ja to przez tyle lat znosiłam i może faktycznie ten rok był za bardzo obfity w emocje.
Dziękuję
Jutro spędzę z nim jego urodziny, zafunduję mu pierwszą wizytę i 1 zabieg mezoterapii skóry głowy, bo też mu lecą okrutnie włosy, a niech ma

Babcia po operacji, rozmawiałam z nią już przez telefon

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Nie wiem, co poradziły dziewczyny, ale jak dla mnie, to albo szybko pójdziecie na dobrą terapię i przepracujecie swoją relację, albo będzie szybki koniec tej relacji. Przykro się to czyta i z boku wyraźnie widać, że jesteście na równi pochyłej. I nie traktuj terapii jako sposobu na jego zmianę, bo to ma być zmiana was obojga i praca z obu stron. Druga rzecz (połączona z trzecią właściwie) - wyprowadzić się z domu jak najszybciej i nie pakować się w budowanie domu / kupowanie mieszkania. Wyprowadźcie się na wynajmowane, nawet do kawalerki. Trudno, "stracicie" kasę na wynajem, ale jest duża szansa, że nie stracicie tego związku. Traktujcie czynsz jako inwestycję


Ja tak mam z każdą niebieską sukienką
jak widze niebieską sukienkę, to jakbym ustawowo, z mocy prawa miała nakazane ją kupić
Wiem, ze oboje musimy popracować, ja zdaję sobie z tego sprawę, nie obarczam winą tylko jego, ja jestem skora do współpracy
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 18:14   #4474
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Wybierałam dzisiaj moje pierwsze charmsy do Pandorowej branso
Nie sa to te, które najbardziej mi się podobały, ale te co piekne, to średnio 270, a poniewaz sponsorowała Tesciowa na zaległe urodziny, to nie chciałam jej naciagac
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 18:31   #4475
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Właśnie właśnie, w temacie Pandory. Wiecie, czy w którejś z gazet będzie jakis kupon do Pandory?
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 18:39   #4476
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Właśnie właśnie, w temacie Pandory. Wiecie, czy w którejś z gazet będzie jakis kupon do Pandory?
W Elle jest.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 18:42   #4477
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Jem obiad i Was nadrabiam, takie mądrości życiowe dzisiaj tu lecą, że chyba zacznę zapisywać

Z moich obserwacji: obsługa klienta w USA odpowiada rzetelnie w ciągu 12-18h, nasza obsługa nie odpowiada wciągu 24h, nie da się też dodzwonić wieczorem. U mnie w pokoju pachnie jak w rozlewni givenchy ange ou demon spoko, ale zbyt intensywnie

I dostałam @. Klątwa białych spodni, czy jak? trochę to dziwne, bo powinnam być właśnie płodna jak Matka Ziemia, w pn gin też nic nie powiedział
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-14, 18:48   #4478
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja jestem zmęczona już tym wszystkim, po ślubie czuję, że jestem mniej ważna dla niego niż jego rodzina. Naprawdę ja to tak odbieram, że chociażby nie wiadomo co oni mi zrobili albo potraktowali źle, to i tak będzie to albo moja wina, albo nic takiego się nie stało. Kiedyś jego siostra powiedziała mi "no niestety kiedyś będziemy rodziną, ale jeszcze nic nie wiadomo", to on nie stanął w mojej obronie, za moimi plecami pożyczał jej auto i pomagał w innych sprawach. No po prostu zero reakcji.

nie jesteś pierwszą, która wyszła za mąż z nadzieją, że "on się kiedyś zmieni"

za mąż wychodzi się za osobę, którą się kocha i akceptuje, a nie za taką z którą kilka dni po ślubie są są kłótnie i ciche dni

takie jest moje niepopularne zdanie zamiast głaskania po główce

teraz to radzę pójść do psychologa, by dowiedzieć się, o co Tobie chodzi i do poradni małżeńskiej razem z mężem, by dowiedzieć się, czy jemu chodzi o to samo

bo ciche dni i odmawianie seksu sprawy nie załatwią
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 18:52   #4479
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja to przez tyle lat znosiłam i może faktycznie ten rok był za bardzo obfity w emocje.
Dziękuję
Jutro spędzę z nim jego urodziny, zafunduję mu pierwszą wizytę i 1 zabieg mezoterapii skóry głowy, bo też mu lecą okrutnie włosy, a niech ma

Babcia po operacji, rozmawiałam z nią już przez telefon

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------



Wiem, ze oboje musimy popracować, ja zdaję sobie z tego sprawę, nie obarczam winą tylko jego, ja jestem skora do współpracy
Dobrze, ze sobie temat przemyslalas. Nie ma co dlugo chowac urazy. Zwlaszcza w tak wazne dni.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 18:53   #4480
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;65274631]Treść usunięta[/QUOTE]

może po to by chirurg mógł w tym czasie operować?

może też ogarnąć korytarz i toaletę, bo nie wymaga to większego wykształcenia
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 18:55   #4481
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
U nas był kiedyś jeż, chyba miesiąc, bo leczony u weta był, tupał w nocy i nas budził
U nas w ogrodzie zamieszkał jeż i jaszczurka; fajnie stworzyć miejsce przyjazne zwierzakom .
Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Właśnie właśnie, w temacie Pandory. Wiecie, czy w którejś z gazet będzie jakis kupon do Pandory?
W TS też.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-14, 19:01   #4482
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
W pracy jestem, tabun ludzi przełazi przez mój pokój.
Zrobiłam tak jak mogłam
Szeroka wyszła, ale to 40

a ja sobie zamówiłam tamtą, co linkowałam w kwiaty
będę pulpetem, ale kwiecistym
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 19:03   #4483
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 19:06   #4484
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


A ja lubię rajstopy szczególnie takie grubsze kolorowe
Cienkie szybko drę, ale nózia ślicznie w nich wygląda

Jedynie nienawidzę rajstop pod spodnie (jak jest mega zimno)

ooo, też tak mam
no oprócz tej linijki o cienkich, bo ich nie znoszę
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 19:07   #4485
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
a ja sobie zamówiłam tamtą, co linkowałam w kwiaty
będę pulpetem, ale kwiecistym
Pierwszą czy drugą? Były dwie jeśli dobrze pamiętam.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 19:08   #4486
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 19:09   #4487
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;65295531]Treść usunięta[/QUOTE]

Współczuję, nawet nie wiedziałam, że tak być może.

Jeśli dotąd nie dostałaś przesyłki ode mnie to na 100% jest coś nie tak
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 19:09   #4488
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem mija dziś.

Kodeks cywilny artykuł 111 paragraf 2
§ 2. Jeżeli początkiem terminu oznaczonego w dniach jest pewne zdarzenie, nie uwzględnia się przy obliczaniu terminu dnia, w którym to zdarzenie nastąpiło.

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------



[COLOR="Silver"]
[/QUOTE]

Ale w sklepach tak nie jest Liczy się od dnia wystawienia paragonu włącznie.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 19:13   #4489
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;65295761]Treść usunięta[/QUOTE]

Masakra.
Wysyłałam w piątek priorytetem.
Amyzkowi też, wczoraj miała awizo na przesyłkę ode mnie (chyba to była przesyłka ode mnie). Awiza też nie masz? (panie na poczcie mi tłumaczyły, że jeśli przesyłka nie wejdzie do skrzynki wraca na pocztę, a listonosz raczej powinien zostawić awizo).

To trzeba być głąbem, żeby nie wpaść na to, żeby wysłać paletkę priorytetem.
No nic, jutro zamówię na minti kolejną.
Przepraszam, że tak długo czekasz.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-14, 19:20   #4490
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;65295531]Treść usunięta[/QUOTE]
Może Ci wybiło korki, do których masz podłączone oświetlenie.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 19:20   #4491
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ale w sklepach tak nie jest Liczy się od dnia wystawienia paragonu włącznie.
Pingwinku nie znam się na sklepach, to nie moja działka. Teoretycznie jest to możliwe, bo zacytowany przeze mnie przepis kodeksu stosuje się tylko wtedy gdy przepisy szczególne dotyczące danej sytuacji nie regulują tej sytuacji odmiennie.

Przed wpisem na forum postanowiłam to sprawdzić i pogooglałam. Swój wpis oparłam na informacjach z Federacji Konsumentów:

We wszystkich przypadkach do terminu nie wliczamy początkowego dnia zdarzenia. Np. towar otrzymaliśmy 2 marca – ostatnim dniem terminu będzie 16 marca.

źródło:

http://www.federacja-konsumentow.org...-od-umowy.html

Jeśli są wątpliwości to ja to spróbuję wyjaśnić, ale dopiero jutro.
Za 20 minut jest mecz, pierwszego występu od 20 lat w LM nie chcę przegapić
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 19:20   #4492
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;65295531]Treść usunięta[/QUOTE]

nie ma jednej fazy - albo wywaliło Ci korka jakiegoś albo sieć szwankuje
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 19:22   #4493
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Żeby były w takiej cenie to kilka trzeba kupić w ramach kup x zapłać za y. Tak o to na jakieś 30 przeceniaja.
Zdaję sobie z tego sprawę.

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
pobieżnie nadrobiłam dziekuję za wszystkie trzymane kciuki badania wyszły ok jest progres
Oktawia mam nadzieję ze sytuacja wreszcie zacznie zmierzać w dobrym kierunku i ułoży Wam się tak jak powinno to wyglądać


Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
U nas w ogrodzie zamieszkał jeż i jaszczurka; fajnie stworzyć miejsce przyjazne zwierzakom .
Też mam na działce malutką jaszczurkę. Tylko strasznie się boi i nie mogę jej sobie dokładnie pooglądać.

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;65295531]Treść usunięta[/QUOTE]

A sprawdziłaś korki? Mogło Ci któryś wybić. Ja mam właśnie tak że osobno mam bezpiecznik na gniazdka i osobno na lampy.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 19:25   #4494
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 19:27   #4495
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Podobają mi się buty https://www.venezia.pl/botki-ociepla...-15.30.31.html
Widziała je może któraś z Was? I czy Venezia ma buty na szczupłą stopę czy normalną?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 19:28   #4496
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
W Elle jest.


Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
U nas w ogrodzie zamieszkał jeż i jaszczurka; fajnie stworzyć miejsce przyjazne zwierzakom .

W TS też.
A możecie napisać na czym polegają te promocje? Bo kiedyś było 3za2 i bransoleta gratis, a jak jest tym razem?

Odkąd wysypaliśmy rabatki kamieniami mamy masę nowych lokatorów w postaci jaszczurek. Niestety moim kotom się to nie do końca podoba.
W zeszłym roku mama znalazła małego jeżyka i chyba teraz do nas wraca

Cos mi koty powariowały. Już drugi raz pogonily koteczkę, że aż futro lata...
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 19:30   #4497
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
A możecie napisać na czym polegają te promocje? Bo kiedyś było 3za2 i bransoleta gratis, a jak jest tym razem?
Tym razem jest 20% na wszystko prócz jesiennej kolekcji.
Branso gratis ponoc juz nie bedzie w promocjach.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 19:30   #4498
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Rotkohl sprawdź proszę czy nie masz możliwości złożenia odstąpienia od umowy drogą elektroniczną - wtedy masz czas dziś do północy

art 30 ustawy o prawach konsumenta

3. Jeżeli przedsiębiorca zapewnia możliwość złożenia oświadczenia o
odstąpieniu od umowy drogą elektroniczną, konsument może także odstąpić od
umowy:
1) przy wykorzystaniu wzoru formularza odstąpienia od umowy, stanowiącego
załącznik nr 2 do ustawy;
2) przez złożenie oświadczenia na stronie internetowej przedsiębiorcy
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 19:31   #4499
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
a ja sobie zamówiłam tamtą, co linkowałam w kwiaty
będę pulpetem, ale kwiecistym
Pieknie napisane. Kwiecisty pulpet

Ja tez bede mecz ogladala. Dzwonil Tz mowil, zeby paczec choc pewnie becki beda, to bede paczec. Bo to wiekopomna chwila jest
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 19:31   #4500
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-15 14:24:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:28.