HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-17, 21:47   #91
kirkulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

a co sadzicie o tym??
http://www.colonix.pl/galeria_foto.php
wiem, ze to reklama i w ogole, ale... sama nie wiem...
kirkulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 22:18   #92
Delli
Zakorzenienie
 
Avatar Delli
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 4 401
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Cytat:
Napisane przez kirkulek Pokaż wiadomość
a co sadzicie o tym??
http://www.colonix.pl/galeria_foto.php
wiem, ze to reklama i w ogole, ale... sama nie wiem...
Prawie zwymiotowalam!

Chciałam doczytać do konca ale w połowie czytania zdjęcia sprawiły, że musiałam wyjść z pokoju żeby ochłonąć.
__________________
"Gdy sensu już nie ma, to sens się zaczyna"
Delli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 07:17   #93
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Cytat:
Napisane przez kirkulek Pokaż wiadomość
a co sadzicie o tym??
http://www.colonix.pl/galeria_foto.php
wiem, ze to reklama i w ogole, ale... sama nie wiem...
reklama i to nachalna...
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 12:52   #94
GlamourGirl1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Jestem nowa, ale postanowiłam się włączyć w dyskusję Ja miałam już kilka takich zabiegów płukania jelit, robiłam to ze względów zdrowotnych (zdrowo się odżywiam, ale toksyny ma każdy), ale wytłumaczono mi, że chudnie się do poziomu zakodowanego genetycznie, ludzie zrzucają po kilka kilo, ale nie jest tak, że po jednym zabiegu masz 10 kilo mniej Ale poprawia się kondycja całego organizmu, nie jest zatruty od wewnątrz i to sprzyja chudnięciu. Tak naprawdę każdemu kto dba o swoje zdrowie mogę polecić zabieg, ja mam zaufany gabinet w Warszawie na Belgradzkiej, tam chodzę od kilku lat, innych nie znam. Wbrew temu co się mówi, nie boli, a różnica jest zdecydowana, jak się widzi co z człowieka wypłukuje się, to można paść z wrażenia!
GlamourGirl1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 10:30   #95
Andrea1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Cytat:
Napisane przez Emma_25 Pokaż wiadomość
witam!
dziewczyny wpisujcie się tu nt. zabiegu HYDROKOLONOTERAPII



Czy ktoś zna ośrodek, gdzie wykonują ten zabieg za kwotę mniejszą niż 300 zł
czekam na WPISY
Za duuużo mniejszą.
89zł Łódź Bio-Medicus
Andrea1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 17:13   #96
Mammam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Czy ktoś zna gabinet hydrokolonoterapii,gdzie można od razu na miejscu sprawdzić stan zapalny uchyłków jelita grubego,które są przeciwwskazaniem do płukania? Słyszałam,że jest taka metoda,ale nie wiem dokładnie na czym ona polega.Boję sie trochę czy ja nie mam,bo różne jelitowe problemy mam od zawsze i chcę to wiedzieć przed a nie po......
Mammam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 20:31   #97
jasiek1961
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ciechanów
Wiadomości: 6
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

GlamourGirl bardzo proszę o ten namiar i info o cenie
__________________

Edytowane przez jasiek1961
Czas edycji: 2011-02-01 o 20:34
jasiek1961 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-05, 17:10   #98
klotylda abc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 78
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Czy ktoś wie gdzie w Poznaniu lub okolicach można poddać się hydrokolonoterapii? Będę bardzo wdzięczna za namiary.
Na Astrowej już nie ma gabinetu, niestety.
klotylda abc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 11:00   #99
Marsza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

czesc dziewczyny, podziele sie moimi doswiadczeniami z hydrokolonem. robilam to oczyszczanie dwa razy: raz w Niemczech w czasie glodowki w osrodku i raz w Polsce, poprzedzone trzydniowa dieta. moje doswiadczenie jest takie, ze trzeba wybrac miejsce, gdzie maja nowy sprzet i "mile" otoczenie - komfort zabiegu jest po prostu wiekszy. do tego konieczna jest dieta przed i po - inaczej moga sie zdazyc nieprzyjemne wypadki z "popuszczeniem", jak opisane kilka postow wczesniej ;-) wydaje mi sie, ze jesli ktos sie boi wyplukania dobrej flory bakteryjnej, to moze brac potem tabletki na flore bakteryjna - na pewno nie zaszkodzi.
po zabiegu czuje sie duza ulge i owszem, waga spada odrobinke, bo w koncu pozbywamy sie troszeczke ciezaru z jelit.
co jest jednak bardziej istotne, i dlatego np. glodowka bez hydrokolonu nie ma sensu, oprocz pozbycia sie toksyn i ulatwienia pracy naszemu organizmowi, ktory nie musi robic tego sam, to jeszcze dodatkowo nie ma sie ssania w zoladku i latwiej diete utrzymac.
takie sa moje doswiadczenia, ale oczywiscie kazdy musi podjac decyzje dla siebie. na pewno jest wiele przeciwwskazan i nalezy zachowac ostroznosc i nie robic tej terapii zbyt czesto.
ja po hydrokolonie i glodoce np. nie mialam zadnych problemow z cera - zero swiecenia, czy przetluszczania, a mylam sie tylko woda i mydlem, zero dodatkowych kosmetykow. Skora wygladala swiezo i zdrowo, 5 lat mniej, a do tego rozpierajaca energia. Cos niesamowitego Polecam, jako nowe doswiadczenie, ale tylko pod opieka specjalistow!!

A jeszcze dodatkowo: jesli macie problemy z jelitami i wzdeciami, to moze warto zrobic badanie krwi na nietolerancje pokarmowa (alergia pokarmowa) - wiele osob ma, ale nie potrafi powiazac przyczyn wzdec z jedzeniem konkretnych produktow (ja mialam np. wzdecia po goracej czekoladzie do picia i okazalo sie ze mam nietolerancje na mleko i kakao!)
pzdr i zycze zdrowka
Marsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 08:45   #100
Zuzz83
Raczkowanie
 
Avatar Zuzz83
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 74
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Witam Panie

Wybieram się na zabieg 5 kwietnia. Nie liczę na odchudzające efekty, bo w cuda nie wierzę ale liczę na to, że dzięki zabiegowi mój organizm się oczyści i przygotuje do wiosny. Dopiero od niedawna zaczełam się racjonalnie odżywiać i bardziej o siebie dbać - wcześniej były słodycze, fast foody, alkohol, czasami fajki itp więc myślę, że będzie co wypłukiwać. Wiem, że na 3 dni przed zabiegiem nie powinnam jeść białek tylko błonnik. Lekko się obawiam tematu "popuszczania" - jak to właściwie wygląda?
Zuzz83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 15:42   #101
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

up up up up
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 20:14   #102
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

niedobrze mi ....
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 01:02   #103
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

hej, jaki gabinet w Łodzi polecacie?
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"

Edytowane przez Jesse
Czas edycji: 2012-10-31 o 01:12
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 08:59   #104
Marsza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Cytat:
Napisane przez Jesse Pokaż wiadomość
hej, gdzie w Łodzi? Moja mama od kilku lat ma okropnie wydęty brzuszek. Była u lekarza, zrobiła badania ginekologiczne. Wszystko wyszło ok. Ale brzuch ma zagazowany, nie ma na nim tłuszczu tylko ogromny balon w środku. szkoda mi jej okropnie, mieszka w łódzkim i nie ma tam chyba żadnego godnego polecenia gabinetu. W Krakowie znalazłam miejsce o wysokim standardzie w którym robią to już za 130 zł a w Lodzi (gdzie mamie byłoby najbliżej) jest tylko Bio-Medicus która nawet nie ma własnej strony...Porażka. Nie chcę wystraszyć mamy, już sam fakt takiego zabiegu ją przeraża ale wiem, że pomoże jej to bardzo. Czasem bidulka nie może się wypróżnić ponad tydzień i najchętniej wziełaby igłe i spuściła powietrze z tego brzucha.
Słuchajcie jeśli znacie jakiś gabinet gdzie jest zdrowa niekrępująca atmosfera w Łodzi (ogólnie województwo łódzkie, bo wszędzie można spokojnie dojechać) to uprzejmie proszę o namiary. Fajnie też, jakby cena była rozsądna a nie np.190 zł (sic!) tym bardziej , że nie mamy za dużo pieniędzy na takie przyjemności. Będę wdzięczna za szybką odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie
a moze twoja mama ma alergie/nietolerancje pokarmowa? Wzdecia brzucha (zwlaszcza tak silne), to raczej sygnal, ze cos sie dzieje w przewodzie pokarmowym. To moze byc uczulenie na gluten, mleko, jajka itp. Chyba lepiej wybrac sie do gastrologa niz na kolonoterapie, zeby stwierdzic co dolega i nie wydawac bez sensu pieniedzy. Jesli nawet po kolonie bedzie lepiej, ale Twoja mama bedzie jadla pokarmy, na ktore jej organizm zle reaguje, to szybko wroci do punktu wyjscia. Niektore kliniki w PL juz robia badania na nietolerancje pokarmowa, mozna je tez zamowic przez internet: http://www.camnutri.com/shopping_car...i254enqh9n8et0
pozdrawiam
Marsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 20:21   #105
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

dziękuję Marsza za Twoją odpowiedź. pozdrawiam ciepło
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"

Edytowane przez Jesse
Czas edycji: 2012-10-31 o 01:14
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 23:27   #106
1978kitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Witam
Ten zabieg stosuje się seriami ,nie jeden bo jeden nic z reguły nie daje.Wszystko zależy od stopnia zanieczyszczenia jelit, w których są całe masy gnijących nie strawionych pokarmów,oraz pleśni,pasożytów itd..Jest to doskonały sposób przygotowujący do oczyszczania organizmu.Po takim zabiegu jest lepsza wchłanialność jelita ,redukuje zaparcia i ogólnie niesie za sobą wiele plusów.Jeżeli kogoś nie stać na taki zabieg może zrobić sobie serie lewatyw ,które są wywabieniem z problemów jelitowych.Lewatywy można robić różne od własnego moczu ,który jako jedyny rozpuszcza zwapniałe kamienie po sok z cytryny ,czy po prostu letną wodę.Ja stosowałam lewatywy przez 2 tyg w czasie głodówki oczyszczającej schudłam 16 kg w dwa tyg.Teoretycznie to nie zdrowo ale najpierw poczytajcie o głodówkach w necie i o ich zastosowaniu by później ewentualnie mnie osądzać.Podsumowując ,polecam każdej z Pań będziecie zadowolone i poczujecie się o niebo lżejsze fizycznie i psychicznie, nawet jak waga niewiele pójdzie w dół.
1978kitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 10:46   #107
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Hej, gratuluję wytrwałości w postanowieniu i dziękuję za podjęcie tematu
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"

Edytowane przez Jesse
Czas edycji: 2012-10-31 o 01:15
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 09:13   #108
Wojmalek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Pozdrawiam wszystkich...i pytanie: proszę o info dotyczące gdzie w Polanicy-Zdroju wykonywany jest zabieg hydrokolonoskopii...pleas e
Wojmalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 15:45   #109
Wojmalek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Oj oj dałem plamy...chodzi mi o gabinet hydrokolonoterapi....tam gdzie mnie wypłuczą z wszelkich niedoskonałości wewnętrznych....chcę tam pojechac...i...
Wojmalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-10, 12:16   #110
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

http://lmgtfy.com/?q=HYDROKOLONOTERA...ica+Zdr%C3%B3j

a jak nie ma to kurczę ... może gdzieś w pobliżu ?
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 17:40   #111
esquilo
Przyczajenie
 
Avatar esquilo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: 3-miasto
Wiadomości: 22
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Czy ktokolwiek, kto wierzy w to "cudo" czytał cokolwiek oprócz sterty bzdur na stronach gabinetów przeprowadzających ten "zabieg"?

Okej, super, pozbyc się 5 kilo wlewając wode do kiszki. To nic innego jak "duza lewatywa" prawda? Oczywiście woda, jako cudowny środek wchłaniający "toksyny", sprawi że bedziemy piękni, młodzi i wiecznie zdrowi. Nie tędy droga. Ktokolwiek trochę interesuje się medycyną wie, że to pic na wodę. Ten sam efekt (a nawet lepszy, zdrowszy i z dodatkową korzyścią) jest po spożyciu Fortransu.
I przyrzekam (widząc setki kolono-i rektoskopii) że żadnych kilogramów kul, kamieni, glonów- w jelicie nigdy w życiu nie widziałam. Więc może są niewidzialne?
__________________
The future starts now!
esquilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 21:26   #112
Amelia125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Hej, mam znajoma, ktora wspolpracuje z firma, ktora zajmuje sie naturalnym odtruwaniem organizmu i przywracaniem prwidlowej pracy jelit. Jakbys byla zainteresowana, to pisz na priv
Pozdrawiam.
Amelia125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 09:33   #113
201704051536
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 887
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Ściema, lipa i tym podobne...
jest to nic innego, jak wykonanie kilku lewatyw, tylko na leżąco, choć do toalety też każą wstawać...

usłyszałam, że mam leniwe jelito, dostanę nowotworu, ale oczywiscie, jesli przyjde na kilka kolejnych zabiegow, to wszystko naprawimy...

Po zabiegu zostało mi z pól litra wody w brzuchu, która wchłaniała się dwa dni, dopiero po zakonczeniu zabiegu powiedziano mi, ze to norma, chodziłam więc napompowana z brzuchem jak balon! Nie wiedziałam w co się ubrać, żeby to schować!

Chudnięcie to kolejny wymysł marketingowy. Absolutnie nie miało miejsca, mimo, ze jestem na diecie.
Okazało sie, ze wykonujacy to bioenergoterapeuta, ktory nie umial nawet zidentyfikowac sluzu wyplywajacego z jelita (opinia wielu lekarzy gastrologów) i nawymyslal, ze sa to kawalki białka, wiec jem za duzo nabialu... a nie jem go wcale!

Strata pieniędzy.
Dokładnie - fortrans daje niewymiernie lepszy efekt, ale strasznie odwadnia i osłabia.
201704051536 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 11:28   #114
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Ja bym strasznie chciała. W sensie-mam coś dziwnego z tymi jelitami, szaleją, nawet pomimo dużej ilości ruchu i całkiem zdrowej diety.
Ale nie pojmuję, dlaczego za lewatywę trzeba zapłacić 150 zł. No nie rozumiem. Bo to jest, do jasnej Anielki, najzwyklejsza lewatywa, tyle, że robiona przez uśmiechniętą alternatywną pielęgniarkę.

Takie ustrojstwo do lewatywy (gumowy, miękki balono-pojemnik z rurką) kosztuje zawrotne 25 złotych w sklepach medycznych. I to wielokrotnego użytku, bo jednorazowy poniżej piątaka.
Cytat:
Napisane przez 1978kitka
Lewatywy można robić różne od własnego moczu ,który jako jedyny rozpuszcza zwapniałe kamienie po sok z cytryny ,czy po prostu letną wodę
O matko...yyyyyyyyyyyyyyyh. ...
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 17:21   #115
malgorzatak1963
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Cytat:
Napisane przez roxana9007 Pokaż wiadomość
Lewatywa nie jest raczej zabiegiem odchudzajacym ale jak wstep do odchudzania jest jak najbardziej wskazana. Oczyszczone jelita lepiej wchlaniaja pokarm i przez to nie odklada sie on w postaci tkanki tluszczowej.
Nie zgodze sie z tym ze lewatywa wyplukuje mikroflore jelita grubego. Przy trybie zycia jakie prowadzimy ( antybiotyki i inne leki, sposob odzywiania, mala ruchliwosc ) znalezienie czlowieka ze zdrowa mikroflora jest bardzo trudne i malo kto ma ta mikroflore.
Jesli ktos decyduje sie na lewatywe to musi to robic regularnie, a nie traktowac tego jak jednorazowego zabiegu.
Mylenie hydrokolonoterapii i lewatywy jest dużym nieporozumieniem
malgorzatak1963 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 06:45   #116
Zafrata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Cytat:
Napisane przez Emma_25 Pokaż wiadomość
witam!
dziewczyny wpisujcie się tu nt. zabiegu HYDROKOLONOTERAPII



Czy ktoś zna ośrodek, gdzie wykonują ten zabieg za kwotę mniejszą niż 300 zł
czekam na WPISY
Hydrokolononoterapia to zabieg, który przede wszystkim warto wykonać z powodów zdrowotnych. Na pewno nie ma po nim płaskiego brzucha. Ma on jednak wiele zalet, tylko zależy od metody wykonywania. Ja miałam zabieg metodą, gdzie sama stopniowałam ilość płynu do płukania jelita, a nie pielęgniarka pod ciśnieniem mi "pompowała". Jeżeli ktoś ma częste problemy żołądkowe, biegunki, gazy, zatrucia to polecam. Ja przez rok po zabiegu nie odczuwałam żadnych dolegliwości. Wybieram się ponownie w tym miesiącu. Co do samego zabiegu nie należy do najprzyjemniejszych, ale nie odczuwa się bólu, a po samym zabiegu po 15 minutach ja mogłam funkcjonować normalnie, ale jest podobno ryzyko, że może przez kilka godzin "gonić" do toalety. Jezli zabieg jest przeprowadzony w profesjonalnym gabinecie, a pacjent stosuje się do wskazówek lekarza to wszystko jest w porządku.
Zafrata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 10:50   #117
mk74mk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit - zrzucę 5 kg po 1 zbiegu?

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Możesz zrzucić parę kg., ale złogów kałowych - to nie ma nic wspólnego z tkanką tłuszczową, więc nie wiem skąd ten entuzjazm dotyczący spadku wagi. Słyszałam też, że taki zabieg wypłukuje z jelit różne bardzo ważne dla organizmu substancje, które przecież właśnie tu się wchłaniają.
jak to nie ma? gdy grubas poczuje się lżejszy, od razu zyskuje motywację do odchudzania. to pierwszy plus, motywacja. drugi, to taki, że zwiększy się przyswajalność składników odżywczych, a nadmierny apetyt często wiąże się ze złym przyswalaniej, organizm domaga się więcej, bo ciągle mu czegoś brakuje, a może po wypłukaniu ten składnik, którego brakuje, zacznie się wreszcie przyswajać i apetyt jako reakcja na brak tym samym spadnie.
mk74mk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 06:17   #118
jasne oczy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Talking Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit

Ja co roku przeprowadzam zabieg hydrokolonoterapii. Rozpoczełam zabiegi w maju 2013. To co ze mnie wyszło było przerażające: na trzecim zabiegu było wszystko czyste.Brałam parę dni priobiotyk i ..... wykupiłam karnet na siłownię. Cwicząc 40 min dziennie gubiłam 2kg miesiecznie. Zgubiłam ok 20 kg ważę obecnie 70kg przy wzroscie 175cm. Czuję się jakbym na nowo się urodziła. Rzecz jasna pilnuję zdrowego odżywiania aczkolwiek od czasu do czasu pozwalam sobie na czekoladowe ciasto z kremem więc zaspakajam głód łakomstwa. Jeżeli ktoś boryka się z nadmiarem kg i chce cokolwiek zmienić w swoim życiu ten zabieg warto zaplanować jako pierwszy. Nie jest bolesny ani nieprzyjemny. w chwili obecnej jestem już po drugim za dwa dni trzeci i ostatni. Czuję się czysta, mam dużo energii i ...... tym razem wykupuję karnet na basen. Pozdrawiam wszystkich bardzo słonecznie
jasne oczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-12, 00:23   #119
EwaEmilia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit

Odświeżam temat 😊 Stosowalam kilka lat temu blonnik bio jakiejś firmy z naturalnymi suplementami. Niestety nie pamiętam nazwy, kosztował dużo bo około 50 zł. Efekty mnie naprawdę zaskoczyły. To co widziałam w toalecie nie życzę nikomu. Szok i niedowierzanie... dlatego nie zgadzam się z opiniami że zlogi w jelitach to mit. Po jakimś czasie kupiłam sobie zwykły blonnik z rośliny babka za kilka złotych w aptece. Efekt był fatalny bo mimo picia dużej ilości wody miałam straszne zaparcia więc stało się odwrotnie niż bym chciała. Uważam więc że na każdego działa co innego i trzeba to sprawdzić na sobie. Ja bym chciała się znów pozbyć tych okropnych rzeczy z moich jelit więc zastanawiam się właśnie nad plukaniem. Podejrzewam, że dopóki się nie odważę na taki zabieg to nie będę wiedzieć. Jak już będę po to napewno się podzielę opinia 😊 a teraz czekam na wasze spostrzeżenia 😉 może któraś z was była na takim zabiegu i chce opisać swoje wrażenia?
EwaEmilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-09, 12:48   #120
IwonaFizjo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: HYDROKOLONOTERAPIA - płukanie jelit

Zabiegi hydrokolonoterapii są bezpieczną i nieinwazyjną metodą oczyszczania organizmu. W trakcie zabiegu z jelita usuwane są zalegające resztki pokarmowe, toksyny, złogi, drożdżaki, konserwanty, pasożyty, resztki leków, a także kamienie kałowe i żółciowe. Wszystko to zaburza naszą mikroflorę oraz prowadzi do różnych dolegliwości takich jak zaparcia, wzdęcia czy biegunki co w konsekwencji doprowadzi do rozwoju chorób cywilizacyjnych.
Nawet młode osoby, które wypróżniają się regularnie mają sporo zalegających produktów, które z czasem ulegają fermentacji, procesom gnilnym i zatruwają nas od środka, upośledzają proces wchłaniania, produkcji witamin i odżywiana komórek w naszym organizmie. Odtruwając organizm w ten sposób wpływamy na jakość odżywienia i dotlenienia każdej komórki w naszym ciele
Kierujmy się zasadą, że lepiej działać zachowawczo niż leczyć, gdzie czasem jest już za późno na leczenie.
Wypowiedzi w stylu, że jest to duża lewatywa są nieprawdą jeśli mówimy o hydrokolonoterapii ciśnieniowej, która wygląda inaczej. Zabieg w sprawdzonym gabinecie z profesjonalnym sprzętem przebiega bardzo sterylnie i panie dbają o komfort fizyczny jak i psychiczny pacjenta.
Powodzenia dla tych, którzy przed zabiegiem !
IwonaFizjo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-07 21:56:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.