Lifting bez skalpela ? nici liftingujące - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-27, 18:14   #211
Wbw1989
Przyczajenie
 
Avatar Wbw1989
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cosmetix. Ul. Gajdy 40. Warszawa, Ursynow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

https://www.medycyna-estetyczna24.com/

Tutaj macie strone internetowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wbw1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-03, 12:31   #212
basiakomar1
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 11
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Witam Was. 4 dni temu poddalam sie lekkiemu liftingowi podbrodka nitkami Darvin. Zawsze mialam jakis taki nadmiar skory w okolicy podbrodka. W sumie mam ich 12 sztuk. Efekt jest naprawde jak dla mnie zadowalajacy.W miesjcach wkluc mialam tylko malenkie siniaczki, ktore zeszly po dwoch dniach.Chociaz poprzedzilam go jeszcze wczesniej zabiegiem radiofrekwencji mikroiglowej. Pod skalpel nie pojde a te zabiegi daly mi mozliwosc osiagniecia efektu takiego jakiego oczekiwalam .Czy ktoras z Was miala Darviny?Ponoc stymulacja skory trwa do 5 miesiecy.
basiakomar1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-11, 10:06   #213
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Dziewczyny pocwiczcie sobie na miesnie podbrodka.Sa cwiczenia na youtube.Warto przed wydaniem sporej kasy, bo efekt widac bardzo szybko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 15:35   #214
Maciekfox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Nici są dobrym rozwiązaniem i faktycznie szybko widzieć efekty, ale niestety w większości przypadków są one krótkotrwałe i trzeba to powtarzać. Jakby ktoś jednak się zdecydował na zabieg kosmetyczny to plazma do liftingu powiek jest dobrym rozwiązaniem. Pomaga niezależnie od rodzaju zmarszczek.
Maciekfox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 06:41   #215
Lolekako
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Witam!
Przeczytalam wszystkie wasze wypowiedzi..ja tez jestem po umieszczeniu nici
zabieg mialam w piatek, nici zostaly umieszczone wokol ust i na policzkach, dodatkowo piling chemiczny nad gorna warga wraz z botoxem
dziesiaj jest niedziela twarz opuchnieta,obolala, trudnosci z jedzeniem
wiadomo to dopiero trzeci dzien i musze byc cierpliwa, wszyscy twierdza ze taki zabieg wystarczy na 2 lata,napiszcie jak u was bylo
Pozdrawiam!
Lolekako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 01:51   #216
Lolekako
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Dziewczyny to znowu ja ...dzisiaj obudzilam sie bardzo spuchnieta czy to jest normalne? w piatek mialam robione nici dzisiaj wtorek a ja wygladam tragicznie szczegolnie jedna strona jest jak balon
Lolekako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-08, 09:49   #217
aussi
Przyczajenie
 
Avatar aussi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 22
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Witam, czy ktoś zna NICI APTOS? i wie coś o nich? czy skuteczne? thx
aussi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-13, 11:15   #218
EwE_biN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 30
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez aussi Pokaż wiadomość
Witam, czy ktoś zna NICI APTOS? i wie coś o nich? czy skuteczne? thx
A w jaką okolice chciałabyś mieć je podane?
coś tam o nich słyszałam....na zasadzie że moce, inaczej zakończone - (mają jakieś dłuższe haczyki) czy skuteczne to nie wiem
EwE_biN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-18, 10:06   #219
aussi
Przyczajenie
 
Avatar aussi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 22
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez EwE_biN Pokaż wiadomość
A w jaką okolice chciałabyś mieć je podane?
coś tam o nich słyszałam....na zasadzie że moce, inaczej zakończone - (mają jakieś dłuższe haczyki) czy skuteczne to nie wiem
Myślałam żeby podnieść nimi pępek.....może to mój fetysz ale widzę że jest niżej niż był....a ponoć można nićmi go dźwignąć...w końcu - lifting bez skalpela ?? czyż nie? wiesz coś więcej?
aussi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 08:48   #220
RoLaa
Przyczajenie
 
Avatar RoLaa
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 9
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Mojego pępka prawie nie widać jak stoję, bo przykrywa go nadmiar skóry ehhh
kiedyś byłam mocno przy kości....dłuższy czas...skora zdążyła się rozciągnąć i tak już zostało jak straciłam 25 kg

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

też chętnie się czegoś dowiem o tych niciach aptos tak? czy faktycznie można nimi podnieść pępek? wow
RoLaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 09:59   #221
Gersons
Raczkowanie
 
Avatar Gersons
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 41
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

podpinam się do wątku bo zżera mnie ciekawość! niech ktoś napisze czy miał nici Aptos ciało , twarz?
Gersons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-06, 13:02   #222
cyga4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 14
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez Ewa7506 Pokaż wiadomość
Oczywiście, z czystym sumieniem


Dr n. med. Katarzyna Łętowska-Andrzejewicz
ul. Matki Teresy z Kalkuty 18 lok. 12
20-538 Lublin
kom. 607 202 183

Nawet jeśli nie może odebrać zawsze oddzwania.

Po trzech poprawkach kwasem i dodaniu nici jestem bardzo zadowolona z efektu. Policzki podniesione, żadnych nierówności i skóra w dużo lepszej formie.
Znam P. Łętowską, chodzę do niej raz dwa razy do roku na laser CO2, od 4 lat. Zabieg bolesny, ale jestem bardzo zadowolona z efektów. Też polecam.
cyga4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 18:19   #223
aga_stokrotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 5
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Ciekawą alternatywą dla nici liftingujących jest uthera, xxx która jest nieinwazyjnym sposobem modelowania skóry. Zabieg jest wykonywany ultradźwiękami. Podoba mi się, że nie trzeba po nim brać L4 i można po nim normalnie funkcjonować.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-07-13 o 08:54 Powód: reklama
aga_stokrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-05, 13:39   #224
violape
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 23
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Aktualnie jestem po nitkach na twarz. Odczucia bolowe? no coz poza znieczuleniem to nieprzyjemne uczucie przebijania sie igly. Mialam Darviny 5cm. razem 12. Dzis 3 dzien i mam siniaki na buzi. troszke boli nitki czuje pod palcami. To normalne?
violape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 14:06   #225
beciorek71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Witam! Mam pytanie jak długo były te zgłębienia i nierownosci u Pani? Pozdrawiam

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Ulla4 Pokaż wiadomość
Jestem pewna, że będzie u Ciebie lepiej, ja też cały czas obserwuję swoją twarz teraz zauważyłam z prawej strony górkę i dołek ale czuje że to opuchnięcie, tu bardziej boli. Niestety musi upłynąć trochę czasu aż się wszystko przyjmie i zagoi, teraz tkanki są porozrywane, wewnątrz są obrzęki widoczne na twarzy jako górki, należy jak najczęściej robić okłady z lodu na te miejsca. W razie gdyby, w co nie wierzę miałoby tak zostać to u mojej pani doktor są poprawki w cenie (tak mi powiedziała).
Ile czasu te nierownosci miała Pani? Pozdrawiam
beciorek71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-24, 09:55   #226
Matylda888
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 32
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

czy ktoś z was robił nici w krakowie i może mi polecić jakieś konkretne miejsce? szczerze tyle się naczytałam, że aż się boje trafić na miejsce w którym będę wyglądać jak główna postać z obrazu picassa.
Matylda888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 08:35   #227
olatrr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez Matylda888 Pokaż wiadomość
czy ktoś z was robił nici w krakowie i może mi polecić jakieś konkretne miejsce? szczerze tyle się naczytałam, że aż się boje trafić na miejsce w którym będę wyglądać jak główna postać z obrazu picassa.
Moja mama robiła nici w klinice Skopia przy Josepha Conrada, dla mnie na nici jeszcze za wcześnie ale chodzę na powiększanie ust i obydwie jesteśmy zadowolone z efektów, super personel i podejście
olatrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-26, 19:59   #228
AnnKkka
Przyczajenie
 
Avatar AnnKkka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 19
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

@violape niestety ból będzie ci towarzyszył na początku, @Matylda888 w krk polecam vesunę bo u nich robiłam nici. u nich ten zabieg nazywa się silhoette-soft, podobno medestetis też nie jest zły, ale nie wiem czy mają nici.
AnnKkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-29, 09:25   #229
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Miałam robione nici niecały rok temu. Po kilka nici na stronę. Nie chciałam na początku mojej przygody z tym zabiegiem przesadzić. Jak na razie jestem zachwycona efektem. Odjęło mi kilka jakieś 6-7 lat jak porównuję zdjęcia. Jak będzie trzeba to kiedyś powtórzę zabieg, nie spieszy mi się pod nóż.
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-30, 21:37   #230
aga_stokrotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 5
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cześć! Czy korzystałyście może z Ulthery? <ciach>
Co o tym sądzicie? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-11 o 01:13
aga_stokrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-31, 20:59   #231
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez aga_stokrotka Pokaż wiadomość
Cześć! Czy korzystałyście może z Ulthery? xxx Co o tym sądzicie? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi



Po co nas pytasz O Ulthere jak tyle o nim wiesz? Niecały miesiąc temu (3 lipca) napisałaś w innym wątku Lifting bez skalpela ? nici liftingujące:
"Ciekawą alternatywą dla nici liftingujących jest uthera, xxx która jest nieinwazyjnym sposobem modelowania skóry. Zabieg jest wykonywany ultradźwiękami. Podoba mi się, że nie trzeba po nim brać L4 i można po nim normalnie funkcjonować"
Mi to pachnie reklamą...

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2019-02-17 o 18:52 Powód: Link w cytacie.
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-09, 17:11   #232
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez Agatkunia Pokaż wiadomość
xxx

Ja miałam robiony lifting nićmi Cara. Jestem bardzo zadowolona. Nie był to super przyjemny zabieg ale myślałam ze bedzie duzo gorzej. Troche dziwne uczucie jak ta nić jest przeprowadzana pod skórą ale w sumie nic strasznego. Wg mnie warto bo zabieg naprawde odmładza.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2019-02-17 o 18:52 Powód: Reklama w cytacie.
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-09, 17:33   #233
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Stettin Lady ile nici i na jaki obszar miałaś? Ja mam problem z "chomikami", zastanawiam się właśnie czy po pięć nici na stronę wystarczy, żeby był JAKIŚ efekt?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-10, 10:03   #234
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Stettin Lady ile nici i na jaki obszar miałaś? Ja mam problem z "chomikami", zastanawiam się właśnie czy po pięć nici na stronę wystarczy, żeby był JAKIŚ efekt?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nicmi miałam robione głównie chomiki (nie miałam jakis ogromnych ale mi przeszkadzały) i zmarszczki miedzy ustami a nosem (przy okazji). Chomiki miałam robione 3 nicmi na stronę. Nie miałam dużych wiec wystarczyło. Kolejne 3 nici (ale juz ze złotem) miałam na każdą ze stron zeby poprawić sprężystosc skóry. Wiec wyszło 6 nici na stronę. Efekt u mnie jest super ale każdy ma inna buzię i inny problem. Mam nadzieje, ze pomogłam.

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatkunia Pokaż wiadomość
xxx

Z tego co sobie przypominam to po zabiegu miałam delikatne siniaczki ktore przykryłam makijazem. Nic wielkiego. Zeszły po około tygodniu. Powikłan zadnych ale poszłam do sprawdzonego lekarza. Moje kolezanki z pracy mi poleciły. Widziałam u nich efekty i słyszałam opowiesci i moze dlatego łatwiej mi sie było zdecydowac na zabieg. Zabieg nie jest skomplikowany ale lekarz/lekarka musi miec pewna ręke.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2019-02-17 o 18:51 Powód: Reklama w cytacie.
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-11, 14:34   #235
ariciia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 46
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

a w jakiej klinice bylas?
ariciia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-11, 15:32   #236
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez Stettin_Lady Pokaż wiadomość
Nicmi miałam robione głównie chomiki (nie miałam jakis ogromnych ale mi przeszkadzały) i zmarszczki miedzy ustami a nosem (przy okazji). Chomiki miałam robione 3 nicmi na stronę. Nie miałam dużych wiec wystarczyło. Kolejne 3 nici (ale juz ze złotem) miałam na każdą ze stron zeby poprawić sprężystosc skóry. Wiec wyszło 6 nici na stronę. Efekt u mnie jest super ale każdy ma inna buzię i inny problem. Mam nadzieje, ze pomogłam.

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------




Z tego co sobie przypominam to po zabiegu miałam delikatne siniaczki ktore przykryłam makijazem. Nic wielkiego. Zeszły po około tygodniu. Powikłan zadnych ale poszłam do sprawdzonego lekarza. Moje kolezanki z pracy mi poleciły. Widziałam u nich efekty i słyszałam opowiesci i moze dlatego łatwiej mi sie było zdecydowac na zabieg. Zabieg nie jest skomplikowany ale lekarz/lekarka musi miec pewna ręke.
Dziękuję za odpowiedź.

Byłam wczoraj na konsultacji i u mnie trzeba okolo 10 na stronę. Zrobiłam na razie na próbę po dwie pod oczami, bo mam nieładne podkówki (tzw dolinę łez), efektu w sumie nie widzę zobaczymy za kilka dni. Zabieg nie był bolesny i w sumie byłam w szoku jak szybko poszło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-12, 10:36   #237
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez ariciia83 Pokaż wiadomość
a w jakiej klinice bylas?

Pytanie do mnie czy do innych dziewczyn?

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź.

Byłam wczoraj na konsultacji i u mnie trzeba okolo 10 na stronę. Zrobiłam na razie na próbę po dwie pod oczami, bo mam nieładne podkówki (tzw dolinę łez), efektu w sumie nie widzę zobaczymy za kilka dni. Zabieg nie był bolesny i w sumie byłam w szoku jak szybko poszło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No bo strach ma wielkie oczy Zazwyczaj tak jest, że jak sie idzie pierwszy raz to nastawia sie na cos strasznego a po zabiegu sie mowi "nie było tak zle" Jakie nitki miałas wlozone? Moze na doline łez lepsze byłoby wypełnienie kwasem?
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-12, 11:00   #238
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez Stettin_Lady Pokaż wiadomość
Pytanie do mnie czy do innych dziewczyn?

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------




No bo strach ma wielkie oczy Zazwyczaj tak jest, że jak sie idzie pierwszy raz to nastawia sie na cos strasznego a po zabiegu sie mowi "nie było tak zle" Jakie nitki miałas wlozone? Moze na doline łez lepsze byłoby wypełnienie kwasem?
Ja poszłam na konsultacje w sprawie "chomików" i na wypełnienie kwasem tych podkówek właśnie, ale mi odradzila i powiedziała, że lepiej spróbować nićmi podciagnac i ewentualnie mezoterapia... Sama już nie wiem, zobaczymy jak to będzie dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-12, 22:44   #239
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ja poszłam na konsultacje w sprawie "chomików" i na wypełnienie kwasem tych podkówek właśnie, ale mi odradzila i powiedziała, że lepiej spróbować nićmi podciagnac i ewentualnie mezoterapia... Sama już nie wiem, zobaczymy jak to będzie dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To pojdz na konsultacje w jeszcze jakies inne miejsce. Jak inny lekarz powie to samo to zrob te nici. Jesli nici nie zlikwidują Twojego problemu to moze wtedy dopiero kwas lub cos innego A moze Profhilo by zlikwidowało Twoj problem? Wpisz w wyszukiwarce (w grafice) "Profhilo effects" i zobacz fotki. Troche jest zdjec jak kobiety miały chomiki a po tym zabiegu zostały one zniwelowane. Nie wiem tez jak duzy jest Twoj problem. Mam nadzieje, ze wybierzesz metode ktora Ci pomoze
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 16:25   #240
emessems
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

czesc kobitki, od jakiegos czasu moja pucolowata twarz nie daje mi spokoju. Pulchne policzki uwydatniaja sie zwlaszcza przy usmiechu, bardzo mnie to denerwuje bo sugerujac sie wygladem samej mojej twarzy mozna by bylo pomyslec ze jestem puszysta osobą, ale w rzeczywistości jestem dość szczupła. Dodatkowo kazdy kg na plusie w wadze widać na mojej twarzy, wiec cholernie boje się przytyć bo będę wyglądać jak nadmuchany balon. Zastanawiam się nad zabiegiem z wykorzystaniem nici, ale nie wiem czy nie jestem na niego za młoda (26lat) czytałam tez o lipozie iniekcyjnej twarzy, nie wiem co byłoby lepsze w moim przypadku. Jestem z Opola, chcialabym się dowiedziec gdzie w okolicy woj. opolskiego badz dolnoslaskiego moglabym sie udac tak aby wszystko przebieglo pomyslnie i zebym byla zadowolona z efektow.
emessems jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-11 11:16:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.