Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-04, 20:13   #3781
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Jakie tam kusicielki, zwyczajnie namawiamy cię do wydawania kasy na minerały - osobiście przyznaję się do przepuszczania sporej części mojej pensyjki, dopóki tylko EDM było w moim życiu jakoś sobie z tym radziłam, ale teraz jeszcze inne firmy.

Chyba testy rozłożę na jakieś.... 30 lat?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 20:21   #3782
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Jakie tam kusicielki, zwyczajnie namawiamy cię do wydawania kasy na minerały - osobiście przyznaję się do przepuszczania sporej części mojej pensyjki, dopóki tylko EDM było w moim życiu jakoś sobie z tym radziłam, ale teraz jeszcze inne firmy.

Chyba testy rozłożę na jakieś.... 30 lat?


a mnie cieszy to że minerałki sa tańsze od moich dotychczasowych kosmetyków, ale teraz jestem tak czy owak spłukana
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 20:21   #3783
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Adusiadu cieszę się że kolorek wyszedł ładny do brwi. Ja daję te pudry do brwi do mojego "zestawu do konca zycia". A jesli chodzi o mieszania, to juz dojrzalam do wlasnych kompozycji.

Co do prasowanców i pudrow z primerami to powiem szczerze, ze jako probki platne to zostawilam je sobie na koniec zamawian, i nieslusznie. Primery są swietnej jakosci i transparentne, trudno nie trafic, pudry rowniez. Brązery są w pudełku ciemne okropnie, nawet miesiac mi przelezaly bez testow, ale ze wiosna idzie, a za nia lato to panicznie szukalam podkladu ciemniejszego. I zamiast tego maźnęłam te brązery- najbardziej naturalny opalony kolor jaki mialam. Niech sie diory i takie tam chowają
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 20:24   #3784
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Adusiadu cieszę się że kolorek wyszedł ładny do brwi. Ja daję te pudry do brwi do mojego "zestawu do konca zycia". A jesli chodzi o mieszania, to juz dojrzalam do wlasnych kompozycji.

Co do prasowanców i pudrow z primerami to powiem szczerze, ze jako probki platne to zostawilam je sobie na koniec zamawian, i nieslusznie. Primery są swietnej jakosci i transparentne, trudno nie trafic, pudry rowniez. Brązery są w pudełku ciemne okropnie, nawet miesiac mi przelezaly bez testow, ale ze wiosna idzie, a za nia lato to panicznie szukalam podkladu ciemniejszego. I zamiast tego maźnęłam te brązery- najbardziej naturalny opalony kolor jaki mialam. Niech sie diory i takie tam chowają
oo czyki kolejna rzecz-brązer czaić

a co do primera to czuje że musze go mieć
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 20:28   #3785
rybka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 21
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez eva-net Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny =)
czy któraś z was miała może problem z zagubioną przesyłka z EDM?
Skontaktowałam się z biurem i bez wahania zaproponowali mi wysłanie jeszcze raz zamówionych przeze mnie produktów,ale 3 tydzień juz mija a po paczce ani śladu....
hej, ja mam taki problem...tyle ze jestem jak na razie w gorszej sytuacvji jeszcze, bo teraz czekam na mejla co robimy (ja i edm)[i niech mi lepiej odpowiedzą]- skoro przesyłka nawet nie doszła do polski (jak sie dowiedzialam na poczcie), więc nie pomoge ci, ale czekaj cierpliwie az minie 25 dni roboczych od nadania tej drugiej przesyłki (tej ktorą wysłali ci w zamian za zagubioną)

pozdrawiam
rybka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 20:34   #3786
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Adusiadu cieszę się że kolorek wyszedł ładny do brwi. Ja daję te pudry do brwi do mojego "zestawu do konca zycia". A jesli chodzi o mieszania, to juz dojrzalam do wlasnych kompozycji.

Co do prasowanców i pudrow z primerami to powiem szczerze, ze jako probki platne to zostawilam je sobie na koniec zamawian, i nieslusznie. Primery są swietnej jakosci i transparentne, trudno nie trafic, pudry rowniez. Brązery są w pudełku ciemne okropnie, nawet miesiac mi przelezaly bez testow, ale ze wiosna idzie, a za nia lato to panicznie szukalam podkladu ciemniejszego. I zamiast tego maźnęłam te brązery- najbardziej naturalny opalony kolor jaki mialam. Niech sie diory i takie tam chowają
Ja używałam bronzera Guerlain, ale w gratisie od EDM dostałam pełnowymiarowy bronzer więc postanowiłam spróbować i ten Guerlain to od tego czasu kompletnie nieużywany leży
A myślałam, że nigdy z niego nie zrezygnuję
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 20:37   #3787
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
oo czyki kolejna rzecz-brązer czaić

a co do primera to czuje że musze go mieć
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 20:41   #3788
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Uuuu to ciekawe. Nigdy nie odważyłabym się nałożyć pod podkład mineralny żadnego olejku. Ale co skóra, to inne przyzwyczajenie. Mi by się on po prostu nie wchłonął, takie rzeczy to tylko okazjonalnie na noc stosuję.
A minerały EDM od pewnego czasu nakładam wyłącznie na primer. Mam takie wrażenie, że odkąd testuję inne marki, to EDM coraz gorzej na mnie wygląda (mówię o formule intensive). Zostawię sobie chyba tylko mały słiczek tej formuły, a reszt się pozbędę. Za dużo fajniejszych minerałów znalazłam.
do mnie leci kilka primerów i może w końcu znajdę coś, co będzie się lepiej spisywało U mnie olej z dzikiej róży po 15 minutach wchłania się do matu, ale chyba w duecie z EDM nie spisuje się najlepiej..

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja używałam bronzera Guerlain, ale w gratisie od EDM dostałam pełnowymiarowy bronzer więc postanowiłam spróbować i ten Guerlain to od tego czasu kompletnie nieużywany leży
A myślałam, że nigdy z niego nie zrezygnuję
Co zamawiałaś, że dostałaś gratisowy pełnowymiarowy bronzer Ja też chcę
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 20:45   #3789
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cathy my tu zyjemy od promocji do promocji, od pol roku jedna opuscilam...
z promocji mam np mojrozwszechczasow going to green
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 20:50   #3790
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Co zamawiałaś, że dostałaś gratisowy pełnowymiarowy bronzer Ja też chcę
Nic nadzwyczajnego, gdzieś w połowie grudnia zamawiałam mini kita i chyba pędzel, no i taką niespodziankę mi wrzucili + jeszcze dwa cienie mistletoe i jakiś biały (nie pamiętam nazwy) Myślałam, że padnę z wrażenia Rewelacja. Potem brałam jeszcze big kit'a, ale już nic mi nie dorzucili. Chyba taka zachęta była
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 20:51   #3791
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Cathy my tu zyjemy od promocji do promocji, od pol roku jedna opuscilam...
z promocji mam np mojrozwszechczasow going to green
ale wiesz, że ja dopiero zaczęłam i połowa najfajniejszych promocji mnie ominęła Ale pocieszam się, że też w końcu trafię na jakąś ciekawą, a nie tylko -5% off
Jak pomyślę, ile rzeczy przegapiłam żyjąc sobie w słodkiej nieświadomości i używając drogeryjnych mazideł, to aż wściekła jestem, bo na wizażu siedzę od 2002 roku, kiedy jeszcze wizaż nie był prawie w ogóle znany I jakoś wątki mineralne zawsze omijałam, bo twierdziłam, że to nie dla mnie... Wolałam wycieczkę do Sephory, skąd wychodziłam szczęśliwa i lżejsza o pól pensji..

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Nic nadzwyczajnego, gdzieś w połowie grudnia zamawiałam mini kita i chyba pędzel, no i taką niespodziankę mi wrzucili + jeszcze dwa cienie mistletoe i jakiś biały (nie pamiętam nazwy) Myślałam, że padnę z wrażenia Rewelacja. Potem brałam jeszcze big kit'a, ale już nic mi nie dorzucili. Chyba taka zachęta była
oooo, w połowie grudnia To zaraz przed moim zaistnieniem w świecie minerałów Też się przymierzam do jakiegoś kita i pędzli i ciekawe, czy też coś dostanę na zachętę.. Chociaż jak znam swoje szczęście, to jedyne co dostanę, to kwitek z UC

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-02-04 o 20:53
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 20:52   #3792
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Wątek mnie niesamowicie wciągnął, przymierzyłam się do zamawiania, ale wciąż mam wątpliwości czy dobrze wybrałam, proszę zerknijcie i ewentualnie skorygujcie:
jako typ kolorystyczny jestem zimą - ciemnobrązowe włosy i oczy, chłodny odcień skóry w tonacji różowej

najlepszy podkład - MAC NW30

wybrałam z EDM
Base3/3

Cool-Multi-Tasking Neutral (Original Glo)
Cool-Medium(Intensive)
Beige-Light Medium (Semi-Matte)

Róż Apple - tu mam najwięcej wątpliwości - chciałabym efektu zdrowej skóry, leciutko zaróżowionej a nie ruskiej lalki - może inny będzie lepszy?

Korektor Pearl Sunlight

oraz błyszczyk Spring Berries

czy coś zmienić w tym zamówieniu czy jest w miarę ok?

Pastereczko, Ty jesteś z Krakowa -czy Ciebie i Twoje skarby mineralne można gdzieś zaprosić na kawkę?
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 20:54   #3793
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ale wiesz, że ja dopiero zaczęłam i połowa najfajniejszych promocji mnie ominęła Ale pocieszam się, że też w końcu trafię na jakąś ciekawą, a nie tylko -5% off
Jak pomyślę, ile rzeczy przegapiłam żyjąc sobie w słodkiej nieświadomości i używając drogeryjnych mazideł, to aż wściekła jestem, bo na wizażu siedzę od 2002 roku, kiedy jeszcze wizaż nie był prawie w ogóle znany I jakoś wątki mineralne zawsze omijałam, bo twierdziłam, że to nie dla mnie... Wolałam wycieczkę do Sephory, skąd wychodziłam szczęśliwa i lżejsza o pól pensji..
A wiesz, że ja tu też tak długo, tylko kiedyś podczas jakiś zmian na wizażu moje konto zniknęło
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 20:56   #3794
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

a moja paczka z 26 stycznia juz w poniedzialek była,niestety jeszcze nie mialam okazji wyprobowac...
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 20:56   #3795
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

t ak sie dzisiaj czuje....nie napisze ile juz przepuscilam na mineraly bo wczoraj jeszcze zamowilam pare mini sloiczkow podkladow -tak mnie nastraszylyscie tym,ze mini znikaja ze w amoku zamowiłam... a dzis...

MAM ZWĄTPIENIE MINERALNE!!!!!

Do tej pory wiekszosc mineralow warzyla mi sie w strefie T a dzis zwarzył mi sie korektor pod oczami!!!! I nie bylo tak ,ze powchodzil w zmarchy on po prostu pozbijał sie w grudki w innych miejscach zrolowal się a w jeszcze innych jakis ser sie zrobil...Wygladalam jak 7 nieszczesc wiec szybko starlam ten nieszczesny korektor... ( stało sie to po jakis 3 godz od nalozenia) I zeby bylo smieszniej jak nakladam filtr Avene pod oczy to jest w miare ok ( choc juz jestem prawie tego pewna ze EDM wyciagaja mi wode ze skory) a dzis nalozylam zel clinique,ktory zawsze swietnie nawilzal mi skore wokol oczu i klops...
Najgorsze jest to ,ze jak nawet teraz nakładam swoj ukochany Shiseido to mam wrazenie, ze nakladam chemie i ze jest strasznie widoczny ( choc jestem pudernicą i nie lubie lekkiego makijazu)...

A i jeszcze jedno-dzis pod EDM cały czas czulam palace policzki ( mam rozszerzone naczynka) a po Joppa tak nie mam...Ze wzgledow estetycznych sklaniałam sie raczej ku EDM bo mam wrazenie ze sa bardziej miałkie i buzia delikatniej wygląda a tu porażka na całej linii...
Jestem głeboko nieszczesliwa..nie dla mnie natura,nie dla mnie....
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806

Edytowane przez milena72
Czas edycji: 2009-02-04 o 20:58
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 21:05   #3796
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Musiałabym z duzym kufrem a dodatkowo z 2letnim blond bagażem, nie zamawiaj tego bezu jest cieply i z zolcią, wez z buff cos raczej, moze perfect, rozu tego nie mam, ale jest bardzo popularny (sprasowana wersja tez jest)

Cathy niejednokrotnie widzialam Twoj opór do minerałów na wątku CS nawet co do pedzli :P a tak czekalam tu na Ciebie, ot choćby ze wzgledu na zdjecia ktore robisz

Milenko, ja raz tak mialam, cos z ph skory albo niewiadomoczym i nic mi nie trzymalo poziomu, ale przeszlo A co do plynnych to swieta racja, helenke laduje na twarz a tu taki niedobrany kolor mi sie zdaje i widoczny... Musisz koniecznie sprobowac tych prasowanych podkladow z edm, szkoda zes tak daleko zamiezkala :P
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-02-04 o 21:09
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 21:06   #3797
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
MAM ZWĄTPIENIE MINERALNE!!!!!

Do tej pory wiekszosc mineralow warzyla mi sie w strefie T a dzis zwarzył mi sie korektor pod oczami!!!! I nie bylo tak ,ze powchodzil w zmarchy on po prostu pozbijał sie w grudki w innych miejscach zrolowal się a w jeszcze innych jakis ser sie zrobil...Wygladalam jak 7 nieszczesc wiec szybko starlam ten nieszczesny korektor... ( stało sie to po jakis 3 godz od nalozenia) I zeby bylo smieszniej jak nakladam filtr Avene pod oczy to jest w miare ok ( choc juz jestem prawie tego pewna ze EDM wyciagaja mi wode ze skory) a dzis nalozylam zel clinique,ktory zawsze swietnie nawilzal mi skore wokol oczu i klops...
Mam nadzieję, że to nie ten Sunlight z naszej wymianki
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 21:09   #3798
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że to nie ten Sunlight z naszej wymianki
nie
dzis uzyłam "normalnego" korektora intensive light,ktory moim zdaniem wyglada na oku ciut lzej niz sunlight..

A swoja drodza bardzo dziekuje...nie żałowałas mi tego korektora...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 21:12   #3799
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
nie
dzis uzyłam "normalnego" korektora intensive light,ktory moim zdaniem wyglada na oku ciut lzej niz sunlight..

A swoja drodza bardzo dziekuje...nie żałowałas mi tego korektora...
Starałam się
A wracając do sprawy, próbowałaś jakiegoś primera? Bo ja STF przed podkładem po całej twarzy jadę i wszystko się trzyma.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 21:16   #3800
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Cathy niejednokrotnie widzialam Twoj opór do minerałów na wątku CS nawet co do pedzli :P a tak czekalam tu na Ciebie, ot choćby ze wzgledu na zdjecia ktore robisz
a jak myślisz, kto skusił mnie do minerałów w końcu Jak zobaczyłam buźkę frantic na naszej klasie to pomyślałam sobie, że skoro ta fanka mineralnych mazideł ma taką piękną cerę, to ja też chcę

A zdjęcia? Jak zdjęcia Tylko na razie nie mam co pstrykać, bo od dwóch dni nic nie dostałam
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 21:17   #3801
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

intensiv jest za ciezki pod oczy, musi byc w opisie ze nadaje sie pod oczy.. no chyba ze ktos ma szczescie i pod oczami mu wszystko wyglada naturalne(u mnie nie)

Cathy jest korektor na twarz dla palaczy
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-02-04 o 21:19
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 21:24   #3802
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
intensiv jest za ciezki pod oczy, musi byc w opisie ze nadaje sie pod oczy.. no chyba ze ktos ma szczescie i pod oczami mu wszystko wyglada naturalne(u mnie nie)

Cathy jest korektor na twarz dla palaczy

no to pięknie- zostałam zapamiętana jako jedyna chyba paląca na mineralnym wątku A mialam nadzieję, że to pójdzie w niepamięć i nikt o tym nie będzie pamiętał
Dzięki Pastereczko
Na szczęście podobno szarej cery jeszcze nie mam (pewnie ogromne ilości soków marchwiowych kamuflują ten efekt), więc korektor mi nie jest potrzebny do tego celu, ale .... co to za korektor

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-02-04 o 21:26
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 21:28   #3803
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Pick me up 3 rodzaje, pierwszy najlepszy podobno, moze kiedys rzucisz i wydasz na inne pudeleczka, ja sie pozbylam dymków, jako jedyna sie przyznalas, albo Frantic Cie wsypala
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 21:44   #3804
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Pick me up 3 rodzaje, pierwszy najlepszy podobno, moze kiedys rzucisz i wydasz na inne pudeleczka, ja sie pozbylam dymków, jako jedyna sie przyznalas, albo Frantic Cie wsypala
no widzisz, a ja pick me up miałam przy każdym z trzech zamówień w koszyku, ale ostatecznie za każdym razem wyrzucałam i wybierałam inny... No nic, będzie jeszcze okazja go wypróbować, bo mam wrażenie, że multitasking, który teraz mam nie do końca mi odpowiada

nie paliłam 2 lata, ale szalejąca waga po rzuceniu po 10 latach palenia i słabość do słodyczy jednak spowodowały, że wróciłam do tego paskudnego nałogu
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 21:47   #3805
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja używałam bronzera Guerlain, ale w gratisie od EDM dostałam pełnowymiarowy bronzer więc postanowiłam spróbować i ten Guerlain to od tego czasu kompletnie nieużywany leży
A myślałam, że nigdy z niego nie zrezygnuję
Hmm, a ja dałam go mamie TZeta (sama nie używam) i chyba mogłam choć spróbować...
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 22:26   #3806
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja używałam bronzera Guerlain, ale w gratisie od EDM dostałam pełnowymiarowy bronzer więc postanowiłam spróbować i ten Guerlain to od tego czasu kompletnie nieużywany leży
A myślałam, że nigdy z niego nie zrezygnuję

Który dostałaś?
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 22:39   #3807
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Kochane,

jaki róż byście poleciły dla osoby z oliwkową cerą, prawie czarnymi włosami i brązowymi oczami - tak żeby róż ożywiał cerę?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 22:44   #3808
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
a jak myślisz, kto skusił mnie do minerałów w końcu Jak zobaczyłam buźkę frantic na naszej klasie to pomyślałam sobie, że skoro ta fanka mineralnych mazideł ma taką piękną cerę, to ja też chcę

A zdjęcia? Jak zdjęcia Tylko na razie nie mam co pstrykać, bo od dwóch dni nic nie dostałam
Ale muszę się przyznać, że wtedy był wieczór i eksperymentowałam z EDM i nałożyłam na całą twarz korektor intensive fair dlatego np. nie widać tam moich piegów, które normalnie mam troszkę widoczne. To był eksperyment z makijażem wieczorowym.
Ale zresztą kto to mówi - jak patrzę na Twoje fotki to zielenieję z zazdrości.

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
intensiv jest za ciezki pod oczy, musi byc w opisie ze nadaje sie pod oczy.. no chyba ze ktos ma szczescie i pod oczami mu wszystko wyglada naturalne(u mnie nie)

Cathy jest korektor na twarz dla palaczy
A ja używam intensive pod oczy, taką delikatną warstewkę i po spryskaniu twarzy tonikiem lub hydrolatem nic się nie odznacza.

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Pick me up 3 rodzaje, pierwszy najlepszy podobno, moze kiedys rzucisz i wydasz na inne pudeleczka, ja sie pozbylam dymków, jako jedyna sie przyznalas, albo Frantic Cie wsypala
Ja nie wsypałam, sama się przyznała.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 22:57   #3809
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
intensiv jest za ciezki pod oczy, musi byc w opisie ze nadaje sie pod oczy.. no chyba ze ktos ma szczescie i pod oczami mu wszystko wyglada naturalne(u mnie nie)

Cathy jest korektor na twarz dla palaczy
W opisie było napisane ze pod oczka tez mozna...jak juz wyzej pisalam mam tez sunlight corrector i on juz ciezej wyglada pod okiem...Poza tym pierwszy raz w zyciu cokolwiek zwarzylo mi sie pod okiem wiec dlatego jestem w szoku...

PS1 Pastereczko-jakies typy korektora na moje "starcze" oko?

ps 2 Czy jest cos w mineralach EDM co moze podrazniac naczynka? Gdzies spotkałam sie ze stwierdzeniem ,ze minerały w ogole nie sa dobre dla takich cer....czy to prawda czy mi sie cos przysniło...?
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 07:39   #3810
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Który dostałaś?
Kaolinowy STF - Bronzer
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.