wpływ leków sterydowych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-28, 12:01   #1
Sacrifice
Przyczajenie
 
Avatar Sacrifice
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 24

wpływ leków sterydowych


Dwa tygodnie temu uprawiałam z partnerem stosunek przerywany. Wczoraj powinnam mieć pierwszy dzień okresu i niby wszystko by się zadzało. Tylko ja zawsze miałam bóle brzucha i dość intensywną miesiączkę, a teraz bardziej przypomina to plamienie... I krew jest dość jasna. Może być to jakiś skutek uboczny, tego że zaczęłam brać leki sterydowe na astmę? Poza tym mam dość stresujący etap w życiu i bardzo mało śpię. Co o tym myślicie?
Sacrifice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 12:19   #2
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: wpływ leków sterydowych

Może to być wynik leków i stresu, ale także możesz być w ciąży.

Stosunek przerywany to nie antykoncepcja. Więc prędzej czy później licz się z dzieckiem.

14 dni po stosunku zrób test apteczny, albo 10 dni po stosunku test z krwi (nie myli się więc polecam ten).
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 12:20   #3
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: wpływ leków sterydowych

Cytat:
Napisane przez Sacrifice Pokaż wiadomość
Dwa tygodnie temu uprawiałam z partnerem stosunek przerywany. Wczoraj powinnam mieć pierwszy dzień okresu i niby wszystko by się zadzało. Tylko ja zawsze miałam bóle brzucha i dość intensywną miesiączkę, a teraz bardziej przypomina to plamienie... I krew jest dość jasna. Może być to jakiś skutek uboczny, tego że zaczęłam brać leki sterydowe na astmę? Poza tym mam dość stresujący etap w życiu i bardzo mało śpię. Co o tym myślicie?
Mniej więcej 14 dni przed okresem? To jak nic pasuje na dni płodne. Ech... Kobiety na początku ciąży mogą mieć plamienia w okolicach miesiączek. Chyba tylko pozostaje Ci zrobienie testu.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 12:40   #4
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: wpływ leków sterydowych

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Mniej więcej 14 dni przed okresem? To jak nic pasuje na dni płodne. Ech... Kobiety na początku ciąży mogą mieć plamienia w okolicach miesiączek. Chyba tylko pozostaje Ci zrobienie testu.
No i rację ma limonka. Najprawdopodobniej ze swoim stosunkiem przerywanym trafiliście na dni płodne. Więc szanse na ciążę są spore.

Minęły już dwa tygodnie więc zrób test.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 13:42   #5
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: wpływ leków sterydowych

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Może to być wynik leków i stresu, ale także możesz być w ciąży.

Stosunek przerywany to nie antykoncepcja. Więc prędzej czy później licz się z dzieckiem.

14 dni po stosunku zrób test apteczny, albo 10 dni po stosunku test z krwi (nie myli się więc polecam ten).
Też polecam test z krwi. Kilka lat temu miałam problem z hormonami i okres spóźniał mi się 3 tygodnie. Koło 6 rano zrobiłam test z 1 moczu, który wyszedł mi pozytywny, a 2 godziny później krew pociekła ze mnie jak z dziurawego wiadra (był wcześniej i później ginekolog, itd). Tak więc te testy na mocz wg mnie nie są do końca wiarygodne.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 13:46   #6
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: wpływ leków sterydowych

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Też polecam test z krwi. Kilka lat temu miałam problem z hormonami i okres spóźniał mi się 3 tygodnie. Koło 6 rano zrobiłam test z 1 moczu, który wyszedł mi pozytywny, a 2 godziny później krew pociekła ze mnie jak z dziurawego wiadra (był wcześniej i później ginekolog, itd). Tak więc te testy na mocz wg mnie nie są do końca wiarygodne.

Siostra robiła test właśnie 14 dni po stosunku, jakieś kilka dni przed spodziewanym okresem. Wyszedł negatywny. Jak się okres spóźniał 2 dni to zrobiła następny. Ten już wyszedł pozytywny. Dla pewności zrobiła jeszcze z krwi właśnie.

Podsumowując, taniej by ją wyszło jakby od razu zrobiła z krwi I mogłaby się wcześniej cieszyć, że wreszcie starania o maluszka się powiodły
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 14:15   #7
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: wpływ leków sterydowych

Jak wyzej. Najlepszy bedzie test z krwi
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-28, 17:05   #8
Sacrifice
Przyczajenie
 
Avatar Sacrifice
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 24
Dot.: wpływ leków sterydowych

Wiecie może gdzie w Olsztynie można zrobić badanie z krwi?
Sacrifice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 17:36   #9
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: wpływ leków sterydowych

W pierwszy lepszym labolatorium zrobi ci test z krwi.
google polecam.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 09:32   #10
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: wpływ leków sterydowych

Cytat:
Napisane przez Sacrifice Pokaż wiadomość
Dwa tygodnie temu uprawiałam z partnerem stosunek przerywany. Wczoraj powinnam mieć pierwszy dzień okresu i niby wszystko by się zadzało. Tylko ja zawsze miałam bóle brzucha i dość intensywną miesiączkę, a teraz bardziej przypomina to plamienie... I krew jest dość jasna. Może być to jakiś skutek uboczny, tego że zaczęłam brać leki sterydowe na astmę? Poza tym mam dość stresujący etap w życiu i bardzo mało śpię. Co o tym myślicie?

ja przez leki sterydowe nie miałam okresu przez pół roku. I pewnie dalej bym nie miała gdyby ginekolog mi jej nie wywołał.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:15.