Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-15, 16:15   #1531
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez BasiaSmoter Pokaż wiadomość
To ja od nich jeszcze nic nie miałam. jesteś zadowolona z tego rozświetlacza ?
Bardzo. Aktualnie używam złotego w pędzelku i mimo że aplikacja durna to jest multifunkcyjny .
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 19:12   #1532
milk_choocoolate
Rozeznanie
 
Avatar milk_choocoolate
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 785
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Cytat:
Napisane przez Sylwka92 Pokaż wiadomość
milk_choocoolate Bardzo chciałam Ci podziękować, strzał w dziesiątkę z tym numerem podkładu, porównałam z Lirene i Revlon, identyczne Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję, jesteś kurcze WIELKA Podkład spisuje się doskonale, buzia mi się po nim nie świeci, ładnie wygładza, kurcze a jak się trzyma dla mnie bomba
nie ma za co miło mi, że pomogłam
__________________
Tak Ci miałam wiele do opowiedzenia...
Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się , że tylko o sobie...
O sobie w Tobie...
Albo raczej o Tobie we mnie ... '



zapuszczam włosy
pasmo kontrolne: 74 cm
cel pierwszy: 80 cm
milk_choocoolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 19:23   #1533
kiertolainen
Przyczajenie
 
Avatar kiertolainen
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 29
Dot.: szukam podkładu do cery tłustej/mieszanej

Cytat:
Napisane przez wandapanda Pokaż wiadomość
Hej! Pisze z zapytaniem, czy mogłybyście mi polecić jakiś dobry podkład do cery tłustej/mieszanej? Uważam, że taką mam, w strefie T bardzo szybko się przetłuszcza, na reszcie twarzy mam raczej mieszaną. Cerę mam odcieniu ziemistego, posiadam przebarwienia, zwłaszcza na brodzie, męczą mnie zaskórniki -nos to mam w kropki
i poszukuje odpowiedniego podkładu dla siebie. Z trudem i znojem, dużo łatwiej by mi było, gdyby była mozliwość zakupu w drogeriach testerów, a tak to nie mam tyle funduszy by kupować i testować podkłady za koło 50 zł ;/
Używałam rimmel match perfection gel, i póki go nie wycofali, był dla mnie najlepszy. Troche ciemniał na twarzy, ale do 3 h wstrzymywal mi tluszczenie.
potem zakupiłam dream matte mousse ale jest tragiczny, przy nakładaniu podkreśla suche skórki, cera przetłuszcza się juz po kilkunastu minutach, szybko sie ściera..
ehh..
czytałam o revlonie, ale też boję się czy to nie będzie za ciężka tapeta;p
Czy któraś z Was z podobną do mniej cerą, trafiła na swój idealny podkład?
Ja gorąco polecam podkład antybakteryjny z Under20, świetnie matuje, wygładza skórę, długo się trzyma, a w dodatku idealnie kryje niedoskonałości. Jednak ja mam bardzo jasną cerę i najjaśniejszy odcień jest dla mnie odrobinę za ciemny zimą-na lato idealnie. Sprawdza się u mnie, mimo że sama jestem już "over twenty" ;p Nieraz nawet koleżanki czy mama mówiły, że mam taką ładną, gładką skórę, chociaż prawda jest nieco inna xd No i nie jest bardzo drogi ;p
kiertolainen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 19:54   #1534
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: szukam podkładu do cery tłustej/mieszanej

Cytat:
Napisane przez kiertolainen Pokaż wiadomość
Ja gorąco polecam podkład antybakteryjny z Under20, świetnie matuje, wygładza skórę, długo się trzyma, a w dodatku idealnie kryje niedoskonałości. Jednak ja mam bardzo jasną cerę i najjaśniejszy odcień jest dla mnie odrobinę za ciemny zimą-na lato idealnie. Sprawdza się u mnie, mimo że sama jestem już "over twenty" ;p Nieraz nawet koleżanki czy mama mówiły, że mam taką ładną, gładką skórę, chociaż prawda jest nieco inna xd No i nie jest bardzo drogi ;p

Moim zdaniem te wszystkie under20 to jest najgorsze co moze byc dla tłustej cery on moze matuje ale działa odwrotnie czyli tak wysusza ze twoje gruczoły z czasem zaczynaja szaleć i potem jeszcze bardziej wydziela sebum. Ja używałam kiedys kremu kosmetyczka przeraziła sie moja cera bo tak na prawde była przeokropnie wysuszona. Jak dziewczyna ma 50 zł przeznaczone na podkład lepiej cos lepszego kupic niż under20.
Do takiej cery manhattan powder Mat chyba tak sie nazywa jest cięższym bardziej w misie podkładem ale matuje. W promocji mozna sporo fajnych podkładów kupic.


Wysłane z aplikacji
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 10:58   #1535
Obywatelka29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 34
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Zalety
Dobrze rozprowadza się na twarzy.
Pozostawia naturalny wygląd,niemal nie widać iż mamy na sobie makijaż.
Nawilża
Ma lekka konsystencje-idealny na upalne dni.
Pozostawia aksamitna cerę.
Wyrównuje koloryt.
Ładnie pachnie.

Wady
Uwydatnia suche miejsca.
Przy ciemniejszej karnacji może wydawać się lekko pomarańczowy.
Szybko spływa.
Wymaga dodatkowego matowania cery.
Nie zapewnia idealnego krycia.
Zbiera się w niektórych miejscach (np.przy nosie).


Wyszukałam takie spostrzeżenia o tym.
Obywatelka29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 17:36   #1536
ola220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 107
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dzięki Zrobiłam tak jak radziłyście i jest ok.

Cytat:
Napisane przez hahihehy Pokaż wiadomość
żółty barwnik tylko zmieni odcień, nie rozjaśni. trzeba użyć jasnego - białego, ecru
ola220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 19:54   #1537
blanczi
Raczkowanie
 
Avatar blanczi
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 193
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Hej! Dopiero odkryłam ten wątek, nie przeczytałam wszystkiego, więc jeśli pytanie się powtórzy, to przepraszam. Mialam swojego pierwszego CS dla skóry suchej/normalnej 150 BUFF i w sumie kolor pasował mi, ani za ciemny, ani zbyt za jasny (jedynie zbyt "ziemisty"). Teraz chce spróbować tej drugiej wersji i moje pytanie brzmi: który odcień z tej wersji do skóry tłustej/mieszanej będzie "odpowiednikiem" BUFF z wersji do skóry suchej/mieszanej (slyszalam, ze odcienie nieco się różnią, czyli np 180 z jednej wersji to nie to samo co 180 z drugiej)?
blanczi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-18, 03:32   #1538
alviczka_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej
Co jakiś czas zmieniam podkład - cera bardzo mi się poprawiła, i właściwie wystarcza średnie krycie przy mocniejszym makijażu, i lekkie przy "codziennym". M.in. dobrze pasuje mi BB Manhattan (Manhattan, Clearface, BB Cream). Ma filtr, ale niestety jedynie 15SPF. Już wystarczył jeden słoneczny dzień, by po ekspozycji na słońce, pojawiły się na twarzy "pryszcze" Czy są jakieś podkłady z silniejszym filtrem? Łączenie podkładu i kremu z filtrem nie zdaje egzaminu, najczęściej kremy 30 i 50, są koszmarnie tłuste... Obecnie mam cerę normalną, szukam też czegoś z jasnymi kolorami, bo nawet w lato, jestem dość blada No i ważna też jest dla mnie cena... niewysoka
__________________
Wybrałam kuszącą Lady Berry!
alviczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 07:46   #1539
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

W cenie bardzo niewysokuej nie znam ale najpopularniejszym podkładem z SPF 40 jest Shiseido Sp . Ponadto wszystkie kremy BB od Skin79 mają filtr ok 30.

Ja najbardziej ufam jednak w zwykły filtr.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 13:40   #1540
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

No chyba ciężko powiedziec, ale wydaje mi się, że mimo wszystko celuj w Buff i tyle. 110 do cery tłustej jest jaśniejsza, ale już różowa, 180 może byc lekko w tonacji 150 s/n, ale niestety, też już nie tak neutralna. Obejrzyj swatche w necie
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 14:39   #1541
annatokarz_25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Dziewczyny zawsze uzywałam revlon colorstay nr 300 lub 310 do cery tłustej i mieszanej . Teraz po zmianie filtra z spf 6 na 15 wydaje mni sie ze ten 310 posiada różowe pigmenty :/
czy mozecie mi doradzic ktory kolor bedzie w tej tonacji tylko bez różowych pigmentów Bede bardzo wdzieczna
annatokarz_25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-20, 06:12   #1542
Maninja
Raczkowanie
 
Avatar Maninja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Hey dziewczyny, używam tego podkładu od 7 lat. Zawsze sie swietnie go aplikowalo.
Kupiłam ostatnio kolejna buteleczkę nie zauważając zmiany filtra i lekkiej zmiany składu. I TU MOJE PYTANIE: czy ten odmieniony revlon tez nie chce wam wyplywac z buteleczki na dłoń?:/ próbowałam go podgrzewać, zostawiać na cała noc do góry nogami ale to nic nie dawało :/


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Maninja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 10:05   #1543
blanczi
Raczkowanie
 
Avatar blanczi
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 193
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
No chyba ciężko powiedziec, ale wydaje mi się, że mimo wszystko celuj w Buff i tyle. 110 do cery tłustej jest jaśniejsza, ale już różowa, 180 może byc lekko w tonacji 150 s/n, ale niestety, też już nie tak neutralna. Obejrzyj swatche w necie
Oglądałam i nie wiem... Boje sie ze 150 będzie za jasny. A w jakiej tonacji jest 180? Bo ja mam ciepły odcień skóry.

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

To ktoś mi powie,jak różnią sie kolory z jednej i drugiej wersji? Podkłady m/t są o pół tonu jaśniejsze od s/n?

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Swatche mi niezbyt pomagają. :/
blanczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 10:26   #1544
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Cytat:
Napisane przez Maninja Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny, używam tego podkładu od 7 lat. Zawsze sie swietnie go aplikowalo.
Kupiłam ostatnio kolejna buteleczkę nie zauważając zmiany filtra i lekkiej zmiany składu. I TU MOJE PYTANIE: czy ten odmieniony revlon tez nie chce wam wyplywac z buteleczki na dłoń?:/ próbowałam go podgrzewać, zostawiać na cała noc do góry nogami ale to nic nie dawało :/


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja przed otwarciem zawsze najpierw kilka razy wstrząsam buteleczką i nie mam problemów z wydobyciem podkładu Ja za to mam problem z zakrętką Ostatnio zbyt mocno ją zakręciłam i trochę pękła od środka

Chciałabym sobie kupić na lato ciut lżejszy podkład, ale też chciałabym żeby kolorystycznie był odpowiednikiem CS (mieszana/tłusta) koloru 110 Ivory. Możecie coś polecić?
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać


Edytowane przez Lady in Blue
Czas edycji: 2014-05-20 o 10:28
Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 11:37   #1545
goosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar goosia:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 262
Podkład na lato cera naczynkowa

HEJ

poszukuje dobrze kryjącego podkładu na lato, niestety nie mogę sobie pozwolić na wyjście bez makijażu,poniewaz borykam się z bardzo czerwonymi policzkami,mam cere z rozszerzonymi naczynkami, od wielu lat stosuje revlon colorstay,,jakos dobrze mi sluzyl,ale odkad zmienili formule,nie trzyma się już tak dobrze jak kiedyś

czy możecie mi polecić cos na lato, żeby zakryly te moje czerwone policzki
__________________
goosia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 14:58   #1546
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Podkład na lato cera naczynkowa

Może rozejrzyj się wśród BB kremów, Lioele bardzo dobrze kryje. Ciężki podkład w lecie zaraz spłynie i zrobi ciasto
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 20:56   #1547
Maninja
Raczkowanie
 
Avatar Maninja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Wiadomo ze wstrzasam przed otwarciem, ale to co kupiłam jest jakby twarde dopóki sie tego niedotknie i nie chce spływać. Dlatego sie zastanawiam czy to kwestia zmiany składu :C


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Maninja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 12:25   #1548
goosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar goosia:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 262
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

czy ktoras z was może polecić mi jakiś inny podkład tak dobrze kryjacy jak revlon, szukam czegos na lato, od wielu lat stosuje revlon bo mam cere naczynkowa i ukrywa moje niedoskonalosci
__________________
goosia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 15:12   #1549
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

a orientujecie się może czy dostane jakis azjatycki krem bb, ale w odcieniu ciemniejszym, a jeszcze lepiej coś z odcieniem oliwkowym?
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-22, 12:34   #1550
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny pytanie o rimmel stay matte.
jaki kolor będzie odpowiadał 180
lub 220.
w drogerii nigdy nie mogę dobrać (beznadziejne oświetlenie)
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 20:09   #1551
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez nursii Pokaż wiadomość
Kobietki, czy któraś z Was używała podkładów z Clinique? Który z nich najbardziej poleciłybyście do cery problemowej, mieszanej z bliznami potrądzikowymi i niedoskonałościami? No i takiej, która jest baaaardzo podatna na zapychanie? Pytam o efekt jaki te podkłady tworzą ale także o ich wpływ na cerę trądzikową.
podklad Clinique anti blemish ,odcien "ivory"-jest troche zbyt szarawy bladawy..

.z kolei odcien" Natural" -jest jakby troszke zbyt pomaranczowy-wpadajacy w pomarancz..
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 20:28   #1552
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
podklad Clinique anti blemish ,odcien "ivory"-jest troche zbyt szarawy bladawy..



.z kolei odcien" Natural" -jest jakby troszke zbyt pomaranczowy-wpadajacy w pomarancz..

Ja mam clinique pore. Super kryje wygładza fajnie twarz i matuje ale mam kolor vanilla ktory jest maga ciemny kupowałam go w ciemno na promocji ale rozjasnilam go białym pigmentem.
No i przede wszystkim wygładza fajnie pory tak jak obiecuje producent.

Wysłane z aplikacji

Edytowane przez gazelaa
Czas edycji: 2014-05-22 o 22:12
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 21:10   #1553
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Ja mam clinique pore. Super kryje wygładza fajnie twarz i matuje ale mam kolor vanilla ktory jest maga jasny kupowałam go w ciemno na promocji ale rozjasnilam go białym pigmentem.
No i przede wszystkim wygładza fajnie pory tak jak obiecuje producent.

Wysłane z aplikacji
Rowniez go mialam i nie polecam,zapycha po czasie,czego blemish nie robi i znika z tawrzy szybko ocien wanilia tez mialam ,ale za ciemny byl.. z kolei ivory odcien--- tez jakos nieszczegolny ten odcien...
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 23:21   #1554
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Cytat:
Napisane przez goosia:) Pokaż wiadomość
czy ktoras z was może polecić mi jakiś inny podkład tak dobrze kryjacy jak revlon, szukam czegos na lato, od wielu lat stosuje revlon bo mam cere naczynkowa i ukrywa moje niedoskonalosci
ja polecam minerały, szczególnie na lato Annabelle Minerals, EveryDayMinerals
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 06:31   #1555
Maninja
Raczkowanie
 
Avatar Maninja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Cytat:
Napisane przez frezja123 Pokaż wiadomość
ja polecam minerały, szczególnie na lato Annabelle Minerals, EveryDayMinerals

popieram. Tez używałam tych minerałów. Ponieważ mam porcelanową cerę i u revlona używam Ivory, to u annabelle mieszalam najjaśniejszy podkład z ich zielonym korektorem i było perfekcyjnie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Maninja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 08:51   #1556
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

A jakie kolory z Annabelle Minerals będą odpowiednikiem Ivory?
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 11:42   #1557
goosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar goosia:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 262
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Cytat:
Napisane przez Maninja Pokaż wiadomość
popieram. Tez używałam tych minerałów. Ponieważ mam porcelanową cerę i u revlona używam Ivory, to u annabelle mieszalam najjaśniejszy podkład z ich zielonym korektorem i było perfekcyjnie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja używam sand beige z revlona to jaki kolor byl by zbliżony i czy te mineraly kryją dobrze?zależy mi na ukryciu polixKow czerwonych
__________________
goosia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 13:46   #1558
staff112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 150
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

No właśnie tewpory .Co tu znaleźć ,aby się tak nie odznaczały.Próbowałam tego cliniqe pory ale mi wchodził w pory nieciekawie.Po kremach BB strasznie się świece.Może któraś znlazła kakiś podkład który by wygładził ,mniej uwidocznił pory.
staff112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 14:33   #1559
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez staff112 Pokaż wiadomość
No właśnie tewpory .Co tu znaleźć ,aby się tak nie odznaczały.Próbowałam tego cliniqe pory ale mi wchodził w pory nieciekawie.Po kremach BB strasznie się świece.Może któraś znlazła kakiś podkład który by wygładził ,mniej uwidocznił pory.
U mnie to chyba najbardziej kwestia idealnego dobrania koloru. Z moimi porami lubią się podklady matujące
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 14:33   #1560
Maninja
Raczkowanie
 
Avatar Maninja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
A jakie kolory z Annabelle Minerals będą odpowiednikiem Ivory?

Ja po prostu zamawialam najjaśniejszy kolor z podkładów i do tego zamawialam najjaśniejszy korektor , taki zielonkawy. Mieszalam je wedle uznania każdego dnia.

Myśle ze wymieszanie jakiekolwiek koloru z zielonym korektorem zmniejszy czerwone poliki


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Maninja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.