chcę się zmienić!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-13, 21:52   #1
ewelina*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Siemiatycze/Warszawa
Wiadomości: 505
Smile

chcę się zmienić!!


Cześć nazywam się Ewelina mam 16 lat od września idę do liceum i potrzebuje zmiany wyglądy.
pisze to bo wiem że możecie mi pomóc, bardzo bym chciała być bardziej atrakcyjna, dziewczęca w końcu zaczynam liceum
Wypisze w punktach co chciałabym zmienić lub poprawić czy jakich rad potrzebuje
1.fryzura więc często się ścinałam ale za żadnym razem nie byłam zadowlolona i wracałam do mojej najbezpieczniejszej "fryzury" czyli kucyka włosy to mój koszmarny problem, cały czas mi wszyscy mówią jak ładnie wyglądam w rozpuszczonych włosach i tak dalej ale nie rozumieją że ja się tak źle czuje nieswojo, dlatego wolałabym raczej włosy ściąć krótko albo półdługo tylko się strasznie boje że znów wrócę do kucyka i nic się nie zmieni.

2.Makijaż a więc duży kłopot bo nie wiem czego używać żeby się nie rzucał w oczy, np do szkoły to nie powinnam się malować ale zawsze dobrze mieć coś na twarzy co dodaje wdzięku i urody. Proszę doradzie mi jak mam się malować aby zakryć niedoskonałości i uwydatnić zalety, oczywiście nie umiem używać tuszu czy kredki boje się że jak tam namaże to później przez tydzień nie zmyję

3.Figura oj straszna jestem niska, na pewno nie chuda mam duże biodra i okropny wystający brzuch, który nie pozwala mi wogle założyć czegoś przylegającego muszę szukać ubrań szerokich ale to bardzo trudne bo takie nie są już tak ładne jak dla szczupłych osób to straszny kompleks zwłaszcza ze o nim cały czas przypomina mi mama że powinnam schudnąć a ja po prostu nie wiem jak się za to zabrać.Raczej jestem słabą osobą i nie mogę wytrzymać kiedy mam ułożone meni i muszę jeść cały czas te same rzeczy.Jestem uzależniona od wszystkiego co zabronione i nie zdrowe bardzo chciałabym jakoś temu zaradzić.
Czasami postanowię coś że będę ćwiczyć codziennie nawet teraz po każdym zjedzeniu starasz się zrobić kila brzuszków i innych ćwiczeń ale wiem że to w niczym nie pomaga.Mam 165 cm, ważę 62kg a bardzo bym chciała 50-53 .Proszę doradźcie mi jakiś sport który mogę uprawić w domu bo np. do siłowni wstydzę się zajść czy biegać po mieście mieszkam w małym miasteczku i niema tu miejsc gdzie można spokojnie daleko od ludzi pobiegać. Jeżdżę czasami na rowerze ale raczej tylko w tedy kiedy jakaś koleżanka może bo sama boje się gdzie dalej ruszać często próbowałam ale zawracałam.

Ok wyszedł mi nie zły referat ale to tylko może świadczyć o tym ile mam kompleksów i zdaje sobie z tego sprawę dlatego proszę was o pomoc

wstawiam kilka fotek jak coś to jeszcze dodam jutro parę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja 005.jpg (105,1 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tn_PIC_0053.JPG (66,1 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tn_PIC_0058.JPG (107,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tn_PIC_0061.JPG (116,4 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tn_PIC_0062.JPG (116,4 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tn_PIC_0070.JPG (71,8 KB, 80 załadowań)
ewelina* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 07:32   #2
ewelina*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Siemiatycze/Warszawa
Wiadomości: 505
Dot.: chcę się zmienić!!

Hej Poszperałam po forum i znalazłam kilka świetnych fryzur nie wiem jednak czy będą mi pasować ze względu na kształt twarzy ale także na rodzaj włosa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Samaire_Armstrong010aaa_600h.jpg (30,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 07m.jpg (46,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blackf_190.jpg (13,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image10.jpg (24,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mandy moore krótka, brązowe,.JPG (29,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury_poldlugie_(88)[1].jpg (12,1 KB, 0 załadowań)
ewelina* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 11:03   #3
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: chcę się zmienić!!

Przede wszystkim tak
1. Masz proste włoski jak widzę? czy je prostujesz? jeśli proste to osobiście proponuję po prostu je trochę skrócić, może do takiej długości jak ma Rihanna na 3 zdjęciu jakie wkleiłaś. Jeśli z grzywką czujesz się dobrze to zostaw ( troszkę podetnij), jeśli nie spróbuj zapuścić.
2.Makijaż. Przede wszystkim naturalność, bo jesteś jeszcze młoda. Proponowałabym lekki puder, bo nie widzę, żebyś miała jakieś niedoskonałości cery. Musisz tylko dobrze dobrać odcień pudru. Do tego zwykły, czarny tusz do rzęs ( może wydłużający albo pogrubiający) i błyszczyk w dość naturalnym kolorze. I tyle naprawdę starczy
3.Nie jesteś strasznie niska. Masz dopiero 16-17 lat? ja mam prawie rocznikowo 20 i jestem niższa niż Ty. Nie powiedziałabym że ważysz te 62 kg nie widać po Tobie Nie masz się czym przejmować. Ja bym proponowała chyba rower bądź rolki. Jeśli bieganie odpada.Możesz też sobie ćwiczyć w domu ( jakieś brzuszki, może skanka) a przede wszystkim jeść dużo warzyw, owoców pić wodę mineralną.
Głowa do góry pozdrawiam.
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 11:20   #4
ewelina*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Siemiatycze/Warszawa
Wiadomości: 505
Dot.: chcę się zmienić!!

Dzięki
Włosy mam z natury proste, puszyste aż za bardzo kiedy chcę rozpuścić po umyciu wyglądam jak szopa dlatego wole skrócić jakoś wycieniować.
Od dziś postanawiam codziennie przynajmniej na 1h gdzieś na rower iść i po każdym posiłku brzuszki, jakieś skłony
Najbardziej interesuje mnie fryzura z która mam duży problem bo boje się jakkolwiek ściąć podobają mi się wszystkie ale zastanawiam się która będzie najlepsza, z grzywką czy bez to dla mnie bez różnicy jak lepiej tak zrobię myślałam o hodowaniu tak na bok tylko to jeszcze od fryzury zależy.
ewelina* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 11:37   #5
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: chcę się zmienić!!

Jeśli masz wysokie czoło to zostaw grzywkę: prostą dłuższą, taką do brwi. Jeśli nie masz wysokiego czoła ( nie wiem za bardzo tego nie widzę:P bo na wszystkich zdjęciach masz grzywkę) zapuść na bok
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 11:42   #6
ewelina*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Siemiatycze/Warszawa
Wiadomości: 505
Dot.: chcę się zmienić!!

Czoło mam niskie, coraz bardziej przekonuje się do tej fryzury Rihany-3
wcześniej raczej myślałam o krótkich włosach tak żeby na twarz za dużo nie opadało ale teraz już sama nie wiem.
ewelina* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 17:50   #7
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: chcę się zmienić!!

Na początek spróbuj ściąć włosy do ramion lub do połowy szyi, może z czasem przekonasz się do większego "szaleństwa" Do toego pazurki, coby "na twarz za dużo nie opadało" i pocieniować, bo masz ku temu warunki (proste włoski). A z grzywką możesz zrobić eksperyment i zapuścić - będziesz wtedy miała jakiś pogląd w czym lepiej się czujesz i wyglądasz.
megilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.