poradzcie prosze:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-04, 12:45   #1
myszka221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 15
Unhappy

poradzcie prosze:(


hej zacznemoze od tego ze mam cykle 3o, 31 dni .Ostatnia miesiaczke mialam 1 lipca kolejna powinnam juz dostac ale nadal czekam! staramy sie o dziecko kochalismy sie 5,6,7,8,9,10,11,12,13,14, 15,16 lipca! po kilku dniach dostalam jakies brazowe plamienia,A czasem nawet wylatywaly jakies skrzepy krwi!!!!trwalo to okolo 4 dni!! nastepne zblizenie mielismy gdzies 24,25 dokladnie nie pamietam!!!i tak do dzis nie mam miesiaczki !!!!!!! zrobilam test w sobote po poludniu i wyszla 1 kreska!!!!!!i dalej nic brzuch mnie pobolewa piersi tez!!!!!nie wiem co jest grane!w srode ide na maly zabieg w celu usuniecia pieprzyka i bede miec znieczulenie!!!!!!!!!boje sie ze jezeli to bardzo wczesna ciaza to moze to znieczulenie zaszkodzic!!!!!!!!!!!!!!! prosze pradzcie cos czekam !!!!!!!!!!!!!prosze o szybka odpowiedz!!!!!!!!!!!!!!!! z gory dziekuje!
myszka221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 12:50   #2
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: poradzcie prosze:(

Cytat:
Napisane przez myszka221 Pokaż wiadomość
hej zacznemoze od tego ze mam cykle 3o, 31 dni .Ostatnia miesiaczke mialam 1 lipca kolejna powinnam juz dostac ale nadal czekam! staramy sie o dziecko kochalismy sie 5,6,7,8,9,10,11,12,13,14, 15,16 lipca! po kilku dniach dostalam jakies brazowe plamienia,A czasem nawet wylatywaly jakies skrzepy krwi!!!!trwalo to okolo 4 dni!! nastepne zblizenie mielismy gdzies 24,25 dokladnie nie pamietam!!!i tak do dzis nie mam miesiaczki !!!!!!! zrobilam test w sobote po poludniu i wyszla 1 kreska!!!!!!i dalej nic brzuch mnie pobolewa piersi tez!!!!!nie wiem co jest grane!w srode ide na maly zabieg w celu usuniecia pieprzyka i bede miec znieczulenie!!!!!!!!!boje sie ze jezeli to bardzo wczesna ciaza to moze to znieczulenie zaszkodzic!!!!!!!!!!!!!!! prosze pradzcie cos czekam !!!!!!!!!!!!!prosze o szybka odpowiedz!!!!!!!!!!!!!!!! z gory dziekuje!
Polecam zrobić badanie krwi na beta hcg ono wykryje bardzo wczesną ciąże
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 12:52   #3
myszka221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 15
Dot.: poradzcie prosze:(

tak tylko to badanie jak bym zrobia to i tak bede miec dopiero na piatek! juz nikt nic mi nie odpowie!!!!!!!!!!!!!((( (((((
myszka221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 13:20   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: poradzcie prosze:(

zrob test jutro rano z porannego moczu ,wynik powinnien byc wiarygodny najlepeij kup 2-3 testy roznych firm lub idz prywatnie do lekarza.

w srode powiedz lekarzowi czy podejrzewsz ciaze i czy mozna stosowac znieczulenie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 13:20   #5
myszka221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 15
Dot.: poradzcie prosze:(

napisze jeszcze ktos ???bardzo prosze!!!!!!!!!!
myszka221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 13:25   #6
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: poradzcie prosze:(

A co innego chcesz przeczytać? Tu nikt z nicka nie powróży. Lekarz nie stwierdzi dwutygodniowej ciąży, więc wizyta figę da. Albo testy apteczne, albo z krwi. Nie ma innego wyjścia, by się teraz dowiedzieć.

Znieczulenie miejscowe nie zaszkodzi, to mała dawka.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 13:32   #7
myszka221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 15
Dot.: poradzcie prosze:(

oki dzieki !!!!!!!!!chodzilo mi tez zeby ktos napisal czy to znieczulenie zaszkodzi!!!!!!!!!!!!!sor y ze jestem natretna ale( Niemusisz sie wkurzac)
myszka221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.