Essence cz. II - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-12, 16:11   #1051
domcia333
Raczkowanie
 
Avatar domcia333
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: bielsko-biała
Wiadomości: 143
GG do domcia333
Dot.: Essence cz. II

ja mam oby 3 xD i jestem mega zadowolona sa boskie...
mega holograficzne
piekne kolory
-szary przyy 2 warstwach pokrywa paznokiec calkowicie
-czarny jest malo czarny bardziej ciemno szary
-rozowy jest przesliczny
wszystkie wyprobowalam i moge stwierdzic ze
schna szybko
nie robia sie grudki
czasem moga sie porobic jakies niedociagniecia typu kreski czy cos w tym stylu jak zachaczymy dopiero co malnietym pazurkiem ale to raczej przy kazdym lakierze
co do trwalosci nie jest ona zachwycajaca ale tez nie jest tak marna
na rekach po 3 dniach trzeba bylo uzuc zmywacza ^^ ale wiadomo mycie naczyn codzienne czynnosci daja swoje
na stopach trzyma sie dluzej ale to w sumie norma ;]

mnie lakiery z GR odpowiadaja jak najbardziej
__________________
... =^_^= ...

...Always look at the bright sight of life... ^^


Wątek z moimi drobiazgami na wymiane

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...60#post7161260
domcia333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 16:41   #1052
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Essence cz. II

Zachwyty nad różowym lakierem uważam za całkowicie uzasadnione Bardzo fajna ma konsystencję, gładko się nakłada a na łapkach wygląda cudnie, nie mogę się napatrzeć Jeszcze zobaczyny, jak to będzie z trwałością, ale dla takiego efektu jestem w stanie co 2 dni zmywać lakier i nakładać nową warstwę.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 16:51   #1053
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Essence cz. II

ON STAGE w Niemczech ;-)

Musze Wam powiedzieć, moje kochane, że się baaardzo zdziwiłam! Zaskoczyli mnie, megapozytywnie. Są 3 rodzaje sztucznych rzęs (jedne takie długaśne, pierzaste + srebrny brokat, drugie cudowne takie że każde dwie sąsiednie rzęski zbiegają się na końcówce się i wygląda to świetnie + srebrny brokat, i jedne o zmiennej długości rzęs bez brokatu). Przyklejane paznokcie również w 3 kolorach - ecru, ciemny róż i czarne, wszystkie matowe, kolory mocne, z brokatowo-srebrnymi końcówkami. I ten glitter spray ale nie testowałam. Na punkcie rzęs oszalałam! I jutro po nie wrócę, bo dziś nie starczyło kasy :P a nad paznokciami się zastanowię, bo ja się boję przyklejanych, ale jeśli ktoś lubi to wyglądają pięknie
__________________


Edytowane przez mOna01
Czas edycji: 2008-12-12 o 16:55
mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 16:58   #1054
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Essence cz. II

Potwierdzam, lakiery są naprawdę niezłej jakości. Mam różowy i czarno-grafitowy. Oba są przy dwóch warstwach zupełnie kryjące. Tworzą błyszczącą, holograficzną taflę. Od wtorku różowy trzyma się na moich paznokciach w świetnym stanie, lekko starł się nakońcówkach. Jakościowe te lakiery są podobne do holograficznych Golden Rose, a są tańsze.

Za to puder GR jest dla mnie niestety niewypałem. Nie nadaje się z pewnością na codzień. Nie jestem nawet przekonana, czy będe używała go na imprezy, mimo, że uwielbiam błyskotki, to dla mnie jest on nieco tandetnym brokatem. Pod łukiem brwiowym w świetle dziennym wygląda nieciekawie. W świetle sztucznym prezentuje się tam świetnie. Niestety na policzkach mnie nie przekonuje. Jako kreska nałożony na żel z APC wyglądał naprawdę ładnie. Podobnie nałożony na cień prezentuje się dobrze. Mimo to uważam go za zbędny gadżet, bo mimo uwielbienia dla błysku, brokatem nie zamierzam świecić zbyt czesto
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 17:00   #1055
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

bylam dzisia w Europie i tam w essence nic nowego, poszlam do mniejszej natury w rynku i widze glam rock! ale nic nie kupilam cieni nie uzywam wiec nie wiem czy by mi sie przydaly...pylek ladny ale tez dla mnie malo praktyczny nie mialabym gdzie go uzywac.....kredka z brokatem podobna w sumie do eyelinera z brokatek ktorego mam
ale tak zachwalacie te lakiery ze moze wroce je sprawdzic?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2008-12-12 o 17:37
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 17:03   #1056
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
ON STAGE w Niemczech ;-)

Musze Wam powiedzieć, moje kochane, że się baaardzo zdziwiłam! Zaskoczyli mnie, megapozytywnie. Są 3 rodzaje sztucznych rzęs (jedne takie długaśne, pierzaste + srebrny brokat, drugie cudowne takie że każde dwie sąsiednie rzęski zbiegają się na końcówce się i wygląda to świetnie + srebrny brokat, i jedne o zmiennej długości rzęs bez brokatu). Przyklejane paznokcie również w 3 kolorach - ecru, ciemny róż i czarne, wszystkie matowe, kolory mocne, z brokatowo-srebrnymi końcówkami. I ten glitter spray ale nie testowałam. Na punkcie rzęs oszalałam! I jutro po nie wrócę, bo dziś nie starczyło kasy :P a nad paznokciami się zastanowię, bo ja się boję przyklejanych, ale jeśli ktoś lubi to wyglądają pięknie
Czyli moje przeczucia co do sztucznych rzęs os nie zawiodły mnie Czekam na nie w PL
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 17:09   #1057
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Czyli moje przeczucia co do sztucznych rzęs os nie zawiodły mnie Czekam na nie w PL
Jeszcze się nie zdążymy nacieszyć GR a już zaczyna się oczekiwanie na OS
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-12, 17:20   #1058
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Czyli moje przeczucia co do sztucznych rzęs os nie zawiodły mnie Czekam na nie w PL
oj chyba rzeczywiście trzeba dokładnie je obejrzeć...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 17:35   #1059
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. II

A jak podałam w pierwszej części wątku informację o nowej limitowance os to pojawiły się opinie, że ta seria to porażka, że jest kiepska, koszmarna, tandetna i kiczowata
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 17:36   #1060
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Czyli moje przeczucia co do sztucznych rzęs os nie zawiodły mnie Czekam na nie w PL
mi tez sie zaczely podobac coraz bardziej a z tej limitowanki sie skusilas na cos?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 17:41   #1061
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
A jak podałam w pierwszej części wątku informację o nowej limitowance os to pojawiły się opinie, że ta seria to porażka, że jest kiepska, koszmarna, tandetna i kiczowata
O, to już o tym pisałaś? W takim razie muszę poszukać w pierwszej części i obadać ten "kicz"
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-12, 17:48   #1062
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Essence cz. II

No ja też się strasznej lipy spodziewałam a tu miłe zaskoczenie
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 18:00   #1063
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mi tez sie zaczely podobac coraz bardziej a z tej limitowanki sie skusilas na cos?
My wiemy, co dobre Z tej, czyli z gr? Tak, mam 2 kredki i puder - pudru jeszcze nie widziałam na własne oczy, bo czeka na mnie w innym mieście Zastanawiam się nad różowym lakierem do paznokci
Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
No ja też się strasznej lipy spodziewałam a tu miłe zaskoczenie


EDIT:

Link do on stage, który kiedyś podawała lea http://www.girlscene.nl/beauty/makeu...6d3436c83beaab

A tu: http://www.girlscene.nl/beauty/makeu...e_party_makeup essence party make-up
__________________



Edytowane przez cypressangel
Czas edycji: 2008-12-12 o 18:05
cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 18:13   #1064
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Essence cz. II

On stage wydaje mi się trochę za skromne, oczywiście pod względem wielkości Ale podobają mi się rzęsy, paznokcie nie, bo nie lubię sztucznych, a ten spray (czy co to tam jest ) do ciała hm, trudno powiedzieć, na imprezy pewnie by się nadał, chociaż nie dla mnie, nie lubię nabłyszczaczy do ciała

Niestety, ta strona z Arctic Lights http://www.essence.eu/pl/products/arctic-lights.html mi się nie otwiera, z kolei z Girlscene nie mogę się dogadać ja to wszystko zepsuję. Cóż, póki co muszę obyć się smakiem.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 18:16   #1065
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Niestety, ta strona z Arctic Lights http://www.essence.eu/pl/products/arctic-lights.html mi się nie otwiera, z kolei z Girlscene nie mogę się dogadać ja to wszystko zepsuję. Cóż, póki co muszę obyć się smakiem.
Co do strony essence z al to kliknij na mapkę np. angielską, wtedy wszystko zobaczysz - w wersji polskiej nie działa ta limitowanka
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 18:17   #1066
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
My wiemy, co dobre Z tej, czyli z gr? Tak, mam 2 kredki i puder - pudru jeszcze nie widziałam na własne oczy, bo czeka na mnie w innym mieście Zastanawiam się nad różowym lakierem do paznokci



EDIT:

Link do on stage, który kiedyś podawała lea http://www.girlscene.nl/beauty/makeu...6d3436c83beaab

A tu: http://www.girlscene.nl/beauty/makeu...e_party_makeup essence party make-up

Ooo ja tu się produkowałam nad opisem a tu wszystko było już powiem Wam że te rzęsy śliczne są, te pierwsze

A kupiłam sobie różowiasty lakier z P2 (niemiecka firma) za chyba 1,55euro i jest PRZEWSPANIAŁY!!!!! W życiu nie miałam tak kryjącego, intensywnego, żywego koloru, maluje się bardzo łatwo, jedna warstwa a pokrycie jak po conajmniej dwóch solidnych... Szok
mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 18:26   #1067
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Essence cz. II

Dzięki, już z pomocą przyszła mi bellemania z AL podoba mi się ten cień fioletowy z rozświetlaczem (ale zastanawia mnie, czy to nie będzie trochę "chamski" błysk i czy się nie będzie obsypywał na potęgę czyniąc ze mnie istną Królową Śniegu z dziecięcych przedstawień ) i może różowy lakier.

Aaa no i widziałam słynne 50's Ale to chyba nie dla mnie, może eyeliner w pędzelku. Trochę rozśmieszył mnie ten szablonik na brwi (przynajmniej to, co wygląda, jakby do tego służyło) ale może na żywo wygląda sensownie. Jeszcze pędzel mi się podoba, pisze, że to do różu, ale może do zwykłego pudru też będzie wygodny...


Właśnie, mam jeszcze pytanie, bo kiedyś czytałam o bibułkach matujących, tylko u mnie tego nie ma... one były w ramach jakiejś limitowanki czy po porstu wycofali? A może to tylko moja drogeria jakaś wybrakowana?
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 18:58   #1068
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
My wiemy, co dobre Z tej, czyli z gr? Tak, mam 2 kredki i puder - pudru jeszcze nie widziałam na własne oczy, bo czeka na mnie w innym mieście Zastanawiam się nad różowym lakierem do paznokci



EDIT:

Link do on stage, który kiedyś podawała lea http://www.girlscene.nl/beauty/makeu...6d3436c83beaab

A tu: http://www.girlscene.nl/beauty/makeu...e_party_makeup essence party make-up
oj tak dwie kredki? ja widzialam tylko czarna z brokatem?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 18:59   #1069
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oj tak dwie kredki? ja widzialam tylko czarna z brokatem?
2 takie same czarne z brokatem
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-12, 19:43   #1070
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
2 takie same czarne z brokatem
aaaa
to ja pomysle jeszcze nad tymi lakierami bo w sumie moga byc fajne
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 21:36   #1071
beso
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 150
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość

Za to puder GR jest dla mnie niestety niewypałem. Nie nadaje się z pewnością na codzień. Nie jestem nawet przekonana, czy będe używała go na imprezy, mimo, że uwielbiam błyskotki, to dla mnie jest on nieco tandetnym brokatem. Pod łukiem brwiowym w świetle dziennym wygląda nieciekawie. W świetle sztucznym prezentuje się tam świetnie. Niestety na policzkach mnie nie przekonuje. Jako kreska nałożony na żel z APC wyglądał naprawdę ładnie. Podobnie nałożony na cień prezentuje się dobrze. Mimo to uważam go za zbędny gadżet, bo mimo uwielbienia dla błysku, brokatem nie zamierzam świecić zbyt czesto
w takim razie dobrze, że go nie kupowałam, bo zmarnowałabym nawet te 10zł. lubię błysk, ale nie brokatowy.
beso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 22:19   #1072
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale tak zachwalacie te lakiery ze moze wroce je sprawdzic?
a Ty nie na odwyku? :p
ja mam ten ciemny i rozowy fiolet (ja bym go tak okreslila).. i jestem zadowolona. ciemny mi sie trzymal od poranka niedzielnego do czwartku. troche na koncowkach bylo widac, ze nei jest swiezo pomalowany, ale okej.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 09:14   #1073
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Essence cz. II

mnie trzyma sie chyba 4 dni z drobnymi poprawkami + warstwa nabłyszczająca, też z esseence
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 09:37   #1074
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
zazdrosna jestem!
Uff, to mnie uspokoiłaś

Tak piszecie o tym GR, że ja już też chcę, a dopiero w środę będę w Olsztynie
Gabs, Ty jesteś z Olsztyna, prawda? na starym mieście dostanę jeszcze diamentowy pyłek?
Tylko na niego tak naprawdę czekam
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 10:01   #1075
nowka1
Raczkowanie
 
Avatar nowka1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. II

Ja ze swojego pyłku jestem bardzo zadowolona, ślicznie błyszczy- idealny na Sylwestra . Kredka również fajna, dobrze się nią ryzuje cienkie linie. Koleżanka już chciała mi ją zwędzić .

Widziałam u siebie utrwalacz do pomadki, przezroczysty w małym opakowaniu jak błyszczyk. Leżało na półce z przecenami, pewnie ten produkt wycofali. Ale zastanawiam się czy jest to coś warte? Może ktoś miał?
__________________
Don't stop me now
I'm having such a good time...

nowka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 10:09   #1076
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
a Ty nie na odwyku? :p
ja mam ten ciemny i rozowy fiolet (ja bym go tak okreslila).. i jestem zadowolona. ciemny mi sie trzymal od poranka niedzielnego do czwartku. troche na koncowkach bylo widac, ze nei jest swiezo pomalowany, ale okej.
no ja przeciez na odwyku jestem ciagle i wlasnie dlatego wlasnie stwierdzilam ze nie uzywam rozy i brazerow wiec moja wish lista tylko dotyczy meteorytkow i moze chanelka bo kusi
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 13:11   #1077
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Essence cz. II

Aj , dziewczyny...Tak piszecie o tych lakierach i piszecie. Zachwalacie...Że chyba w końcu pójdę i kupię , chociaż jeden! A specjalnie nie brałam ani jednego , bo mam już bardzo podobne innej marki...Ale tak kusicie...Nieładnie!
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 13:52   #1078
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez monika154 Pokaż wiadomość
No właśnie tak się zastanawiem czy może powstrzymać sie teraz i kupić po nowym roku. U mnie w naturze czasem produkty limitowanki stoją baaardzo długo i je przeceniają Ale jak mi wykupią to .

Chyba kupie jeszcze czarny i jeszcze różowy na zapas srebrny sobie odpuszczę, jeśli mówisz ,że słabo kryje.

Co ten wizaz ze mną robi

A w której to Naturze w Warszawie tak długo zalegają limitowanki? W centrum znikają tak szybko, myślałam, że w innych tak samo...
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 15:00   #1079
Dyplomatka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: .
Wiadomości: 508
Dot.: Essence cz. II

kupiłam sobie czarny lakier z GR i taki bardzo mocno czerwony colour&go
Dyplomatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 19:24   #1080
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Essence cz. II

zanim zakochałam się w essence, przed wrześniem tego roku w naturze robiłam zakupy może raz, i wiecie co znalazłam w moich zbiorach? pędzel essence wpadł mi w rączki zeszłego lata, szkoda że wtedy nie zainteresowałam się całą szafą.
Nadal mi służy, do białej czekoladki bourjois, mimo wielkokrotnego mycia trzyma sie dzielnie, nie pachnie dziwnie i jest miękki.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:09.