Antidral - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-10, 12:04   #721
ninewest94
Raczkowanie
 
Avatar ninewest94
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 404
Dot.: Antidral

Mi za pierwszym razem też 100 procentowo nie pomogło, ale po kilku dniach powinno być już jak najbardziej OK. zero potu i zapachu - przynajmniej u mnie tak było
__________________
Life is like a rainbow.
You need both, the sun and the rain to make it colors appear.
ninewest94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 12:14   #722
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Antidral

u mnie za 1 razem nic nie pomogło nadal mokre plamy dopiero potem poprawa
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 13:20   #723
herbeauty
Raczkowanie
 
Avatar herbeauty
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 439
Dot.: Antidral

Z czasem antidral powinien zmniejszyc pocenie sie jak rowniez usunac nieprzyjemny zapach. Wiem cos o tym bo wlasnie tak mialam. teraz w prawie 100% pozbylam sie tego. Zdaza mi sie czuc nieswiezo po calym dniu ale to juz zadkosc Wytrwalosci zycze, bo sie oplaca
herbeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 17:52   #724
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Antidral

dziękuję bardzo za informacje, podniosłyście mnie na duchu
Wytrwała będę na pewno, tym bardziej, że antidral nie wywołuje u mnie żadnych negatywnych skutków - nie piecze, nie swędzi. Jedynie odczuwam go na skórze, bo trochę tak jakby ją podrażnia, ale nic mnie nie boli

Stosuję go również na stopki i tu także po pierwszych dwóch razach nadal nogi miałam spocone lekko i ten zapaszek... No cóż, z pewnością będę go stosować i nie przerwę

Dziękuję za odpowiedź
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 09:19   #725
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Antidral

Hm, muszę chyba odstawić antidral na jeden dzień. Wczoraj w nocy jak się nim posmarowałam (3 raz) to dopiero zaczęło mnie mocno piec. Nie mogłam aż spać. Czułam dreszcze i straszny ból, więc koło 3 w nocy poleciałam to delikatnie wodą przepłukać, tylko tak powierzchownie. Myślę, że dziś dam sobie spokój i w poniedziałek dopiero się posmaruję.
Myślicie, że tak można? Ile dni powinno smarować się nieprzerwanie? Bo wiem, że później to dwa razy w tygodniu wystarczy się smarować.
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 10:19   #726
malva*
Przyczajenie
 
Avatar malva*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
Hm, muszę chyba odstawić antidral na jeden dzień. Wczoraj w nocy jak się nim posmarowałam (3 raz) to dopiero zaczęło mnie mocno piec. Nie mogłam aż spać. Czułam dreszcze i straszny ból, więc koło 3 w nocy poleciałam to delikatnie wodą przepłukać, tylko tak powierzchownie. Myślę, że dziś dam sobie spokój i w poniedziałek dopiero się posmaruję.
Myślicie, że tak można? Ile dni powinno smarować się nieprzerwanie? Bo wiem, że później to dwa razy w tygodniu wystarczy się smarować.
Wg mnie to dość osobista sprawa, ale z tego co wiem na początku używa się codziennie z wyłączeniem dni, kiedy się depilujesz. Ja na samym początku, przez jakieś 2 tygodnie stosowałam Antidral codziennie, potem co jakieś dwa dni, a obecnie (jakieś 1,5 roku stosowania) używam 2 razy na tydzień i to w zupełności wystarcza. Co do połączenia Antidralu z innymi dezodorantami - stosuje aplikacje nocną, więc rano normalnie zmywam Antidral i najzwyczajniej w świecie używam lekko pachnącego dezodorantu, tylko tak dla poczucia świeżości.
malva* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 11:46   #727
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Antidral

Mnie zaniepokoił ten dziwny ból. Nadal skórę mam okropnie obolałą. Krosteczki powstałe po depilacji, po tych trzech dniach stosowania antidralu najzwyczajniej w świecie przemieniły się małe strupki. Raptem ze trzy sztuki, ale jednak bolą. Całą skóra jest teraz taka podrażniona. Wzięłam rano prysznic i postanowiłam nie smarować się dziś żadnymi antyperspirantami, bo i tak zostaję w domu, więc nie widzę takiej potrzeby. Ale tak jak powiedziałam, dziś nie będę stosować go na noc, dopiero jutro do niego wrócę, dam skórze odpocząć.
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 16:52   #728
Carrie85
Raczkowanie
 
Avatar Carrie85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 417
GG do Carrie85
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
Mnie zaniepokoił ten dziwny ból. Nadal skórę mam okropnie obolałą. Krosteczki powstałe po depilacji, po tych trzech dniach stosowania antidralu najzwyczajniej w świecie przemieniły się małe strupki. Raptem ze trzy sztuki, ale jednak bolą. Całą skóra jest teraz taka podrażniona. Wzięłam rano prysznic i postanowiłam nie smarować się dziś żadnymi antyperspirantami, bo i tak zostaję w domu, więc nie widzę takiej potrzeby. Ale tak jak powiedziałam, dziś nie będę stosować go na noc, dopiero jutro do niego wrócę, dam skórze odpocząć.
Mialam to samo po pierwszym zastosowaniu. czulam straszny bol skory pod pachami. musialam uzyc masci nagietkowej ktora wiele pomogla. skora byla napoczatku bardzo czerwona z lekkimi krostkami, a potem zrobila sie bardzo sucha....ehh...
ale potem wrocilam do antidralu i jest ok. uzywam tak co 2-3 dni. co miesiac robie sobie przerwe tygodniowa zebu skora od niego odpoczela.
jest bardzo wydajny
Carrie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 17:22   #729
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Antidral

Ja też właśnie dziś cały dzień maści przeróżne nakładam, żeby skórka się zregenerowała na szczęście na stopach nic mi się nie dzieje i mam nadzieję, że niedługo pozbędę się nieprzyjemnego zapachu raz na zawsze
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 10:03   #730
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
Ja też właśnie dziś cały dzień maści przeróżne nakładam, żeby skórka się zregenerowała na szczęście na stopach nic mi się nie dzieje i mam nadzieję, że niedługo pozbędę się nieprzyjemnego zapachu raz na zawsze
Tak jak zostało napisane, częstotliwość stosowania Antidralu trzeba dostosować indywidualnie, ja na początku też przechodziłam różne dziwne przygody z tym preparatem, ale w końcu rozgryziesz jak jest dla Ciebie najlepiej
Od siebie napisze, że mam większe podrażnienia kiedy śpię na jednym boku przez większość nocy i ta pacha jest tak jakby ściśnięta No wiecie o co chodzi.. I wtedy na tej jednej mam niewielkie (czasem większe) podrażnienia. tak dziwnie jakoś
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 18:24   #731
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Antidral

Na szczęście podleczyłam skórę pod pachami i już jest normalna i nie boli dziś na noc znowu zastosuję antidral ;]
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 18:35   #732
kajdka
Raczkowanie
 
Avatar kajdka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 49
GG do kajdka
Dot.: Antidral

zaciekawiona kupiłam, wypróbowałam i mam wątpliwości
też cierpię na mega poty i do tego całego ciała. pachy, stopy i dłonie na dodatek nogi i rece mam jak lody więc jak są wilgotne i wyjdę na przerwę w pracy na powietrze to mam mega zmarzluchy stopy, dlatego w akcie desperacji przeczesałam cały net i sie nadziałam na ten preparat

ale powiedzcie mi...
nałożyłam go na stopy zaraz po umyciu i osuszeniu, czy to się tak długo wchłania bo wogóle wyschnąć nie chciało, wkurzyłam się założyłam skarpety i teraz od tego momentu mineło jakies kilka godzin (nie wiem czy błędu nie zrobiłam bo poszłam się kąpać) ale z nóg mi się leje, z rąk to samo o pachach nie wspomne - a pachy posmarowałam po kąpieli

jak to się powinno wchłaniać
kiedy będą jakieś efekty i
czy da się to przedawkować w stylu jak posmarowałam po południu i wykąpałam się to tak jakbym to zmyła moge teraz na noc je jeszcze muźgnąć?

nic mnie nie swędzi nic nie piecze generalnie nic się nie dzieje
__________________



To, że nie podbijam karty o 5 rano w fabryce azbestu nie znaczy, ze nie pracuję!!!
kajdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 19:09   #733
herbeauty
Raczkowanie
 
Avatar herbeauty
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 439
Dot.: Antidral

Niestety efekty nie sa widoczne od 1 uzycia zazwyczaj. Wiem, ze moj tato stosowal na stopy i pomoglo. Nic sie nie stalo, ze zalozylas skarpetki, tak mi sie wydaje, bo i tak juz czesc wchlonela. Mi one ez zazwyczaj nie wysycha do konca, bo po 15 min smaruje dezodorantem. Wydaje mi sie rowniez ze tego nie da sie przedawkowac, ale nie uzywaj tego zbyt czesto bo szybko moze sie okazac, ze skora pod pachami bedzie bardzo sucha. Czekaj spokojnie na efekty, powinny przejsc w niedlugim czasie. Badz cierpliwa.
herbeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 19:13   #734
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez kajdka Pokaż wiadomość
zaciekawiona kupiłam, wypróbowałam i mam wątpliwości
też cierpię na mega poty i do tego całego ciała. pachy, stopy i dłonie na dodatek nogi i rece mam jak lody więc jak są wilgotne i wyjdę na przerwę w pracy na powietrze to mam mega zmarzluchy stopy, dlatego w akcie desperacji przeczesałam cały net i sie nadziałam na ten preparat

ale powiedzcie mi...
nałożyłam go na stopy zaraz po umyciu i osuszeniu, czy to się tak długo wchłania bo wogóle wyschnąć nie chciało, wkurzyłam się założyłam skarpety i teraz od tego momentu mineło jakies kilka godzin (nie wiem czy błędu nie zrobiłam bo poszłam się kąpać) ale z nóg mi się leje, z rąk to samo o pachach nie wspomne - a pachy posmarowałam po kąpieli

jak to się powinno wchłaniać
kiedy będą jakieś efekty i
czy da się to przedawkować w stylu jak posmarowałam po południu i wykąpałam się to tak jakbym to zmyła moge teraz na noc je jeszcze muźgnąć?

nic mnie nie swędzi nic nie piecze generalnie nic się nie dzieje
Antidral wysycha dość szybko, ale może zostawiać taką tłustawą jakby warstewkę na skórze dlatego należy używać go na noc żeby nie zniszczyć sobie nim ubrań. Efekty zauwazysz po kilku zastosowaniach 3-4 może. Niestety Antidral nie działa od razu, ale za to potem efekty utrzymują się kilka dni Hm, jesli nie będziesz czuła pdorażnienia to myślę, ze mozesz użyć jeszcze raz przed pójściem spać, ale staraj się używać na noc, bo szkoda ciuchów sama zniszczyłam sobie ulubioną piżamkę no ale czego się nie robi...
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 07:28   #735
kajdka
Raczkowanie
 
Avatar kajdka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 49
GG do kajdka
Dot.: Antidral

dzięki myślałam ze efekt powinien być od razu ale skoro nie to
poczekam, poczekam jak ma pomóc to co mam nie poczekać
__________________



To, że nie podbijam karty o 5 rano w fabryce azbestu nie znaczy, ze nie pracuję!!!
kajdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 21:29   #736
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Antidral

Mi niestety antidral chyba nie służy Może za krótką przerwę sobie w stosowaniu zrobiłam, bo w nocy wczoraj omal nie umarłam. Rano się obudziłam i nie mogłam się przekręcić na drugi bok, bo taki straszliwy ból czułam. Od razu poleciałam to zmyć i posmarowałam maścią. Na szczęście szybko mi ona pomaga i już jest super i nic nie boli. Dziś nie zastosuję go na pewno.

W sumie po południu spędziłam kilka godzin na mieście, trochę spraw miałam do załatwienia, ale nie posmarowałam się żadnym antyperspirantem i chyba nie spociłam się. Chyba, że mi się tylko tak wydaje jutro znowu nałożę antidral. Mam nadzieję, że skutki nie będą opłakane i moja skóra w końcu się no niego przyzwyczai.
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 05:22   #737
kajdka
Raczkowanie
 
Avatar kajdka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 49
GG do kajdka
Dot.: Antidral

mi też chyba nie służy, używam drugi dzień (cały czas mam nadzieję że za którtko) i nawet minimalnej poprawy nie ma
do tego cieszyłam sie jak dziecko że za pirwszą aplikacją nic mnie nie bolało a wczoraj z tym preparatem pod paszkami wytrzymłam jakieś 3 godziny - takiego bólu nawet podczas depilacji nie czułam i do tego okropnie swędziało
wczoraj wydawało mi sie że stópki są suche ale tylko wydawało mi się bo dzisiaj znowu z nich cieknie ciurkiem pewnie zaraz bede musiała znowu skarpety wymienić

nie wiem może zacznę stosować to rano bo stopy w noc były suche może to działa na mnie zbyt krótko?
zastanawiam się nawet żeby te cholerne (nie wiem jak to sie nazywać nazwę to kubeczki potowe) wypalić tym antidralem stosując go dwa razy dziennie
__________________



To, że nie podbijam karty o 5 rano w fabryce azbestu nie znaczy, ze nie pracuję!!!

Edytowane przez kajdka
Czas edycji: 2009-01-14 o 05:24
kajdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 16:38   #738
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Antidral

Zmieniam zdanie, antidral jest boski!! Genialny, cudowny, ach i och! podleczyłam skórę, po dwóch dniach posmarowałam znowu,w nocy już nie bolało, choć trochę odczuwałam go, a dziś po całym dniu nie było nawet kropelki potu i co najważniejsze - uciążliwego i nieprzyjemnego zapachu! Ubranie suche i pachnące!
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 07:43   #739
kajdka
Raczkowanie
 
Avatar kajdka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 49
GG do kajdka
Dot.: Antidral

łe to może ja też spróbuje?
bo odstawiłam go kompletnie chozi mi głównie o stopy a cały czas (jakies 5 użyć) leje się z nich woda
__________________



To, że nie podbijam karty o 5 rano w fabryce azbestu nie znaczy, ze nie pracuję!!!
kajdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 11:29   #740
Carrie85
Raczkowanie
 
Avatar Carrie85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 417
GG do Carrie85
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
Zmieniam zdanie, antidral jest boski!! Genialny, cudowny, ach i och! podleczyłam skórę, po dwóch dniach posmarowałam znowu,w nocy już nie bolało, choć trochę odczuwałam go, a dziś po całym dniu nie było nawet kropelki potu i co najważniejsze - uciążliwego i nieprzyjemnego zapachu! Ubranie suche i pachnące!
Carrie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 12:03   #741
Sag etwas
Zadomowienie
 
Avatar Sag etwas
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ZG :)
Wiadomości: 1 319
Dot.: Antidral

To moze i ja cos dodam od siebie, po pierwsyzm uzyciu Antidralu strasznie mnie piekly pachy, wytrzymac doslownie sie nie dalo a efekty zerowe, ale nie poddalam sie, byla to moja ostatnia deska ratunku stosowalam przez kilka dni pod rzad i pocenie sie radykalnie zmniejszylo a jaka byla moja radosc gdy po tyg nie bylo ani jednej mokrej plamy pod pacha, a przyznam, ze mialam z tym ogromny problem. Z domu jeszcze nie zdazylam wyjsc do szkoly, miasta, gdziekolwiek a juz pachy cale spocone ... :| Teraz ten problem mam z glowy, a antidral stosuje od paru lat. Teraz wystarcza jedna aplikacja zapobiegawczo na miesiac Antidral w pewnien sposob uratowal mi zycie
Polecam ;d
__________________
"Magdaleno, sag etwas."
Sag etwas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 18:50   #742
CarolinexXx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 31
Dot.: Antidral

Ja również stosuję Antidral i powiem,że jestem, b.zadowolona z tego kosmetyku.
Stosuję go przed depilacją a nawet i wtedy pieczą mnie paszki po jego użyciu,jednak to już jest cena poświęcenia się,by po jego użyciu było sucho

Pozdrawiam
CarolinexXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 20:04   #743
ishee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Antidral

Ja mam traumatyczne wspomnienia po Antidralu..za każdym razem mega podrażnił mi skórę, jakby poparzył Po nałożeniu okropnie piekło, szczypało, nie mogłam usiedzieć przy kompie, musiałam wstać i chodzić po mieszkaniu, masakra, a potem miałam całą czerwoną skórę, bolącą, okropne krosty mi wyskoczyły, to jest dla mnie zbyt drastyczny preparat. Co z tego, że mi sie pachy nie pociły, jak bolało mnie cały czas, jak diabli, nie mówiąc o tym, że jak tu pokazać się z takimi pachami ludziom :/
ishee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 12:50   #744
CarolinexXx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 31
Dot.: Antidral

ishee: Z pewnością podrażnił Cię jakiś składnik w tym preparacie,skóra pod pachami jest bardzo wrażliwa i trzeba uważać na preparaty tam stosowane.Ja również odczuwam minimalne swędzenie w tych miejscach po zaaplikowaniu produktu,jak również zaczerwienioną okolicę pach.Na szczęście po czasie(nieokreślonym-smaruję Antidral na noc)wszystko wraca do normy

Pozdrawiam

CarolinexXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 13:06   #745
madiya
Raczkowanie
 
Avatar madiya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 46
Dot.: Antidral

CarolinexXx jeszcze mogłabym ten ból przeboleć ale kurcze, chodzić później z takimi pachami i straszyć ludzi.. :/ Ale może Etiaxil by mnie tak bardzo nie podrażnił..słyszałam, że jest lepszy(niestety droższy) i jest w dwóch wersjiach: do skóry normalnej i wrażliwej, ten drugi wypróbuje, może bedzie lepszy od Antidralu. Pozdrawiam!


hehe napisałam ze starego konta, ale to ja ishee

Edytowane przez madiya
Czas edycji: 2009-01-22 o 13:07
madiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 13:27   #746
CarolinexXx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 31
Dot.: Antidral

Ishee: odnośnie Etiaxil-u nie mogę się wypowiedzieć,gdyż go nie stosowałam.Jednak może warto wydać pieniądze na coś co będzie mniej podrażniało Twe paszki hmm?Chociaż z drugiej strony czy będzie skuteczny i czy zapewni Ci komfort bez podrażnień hmm..Chyba trzeba się samemu o tym przekonać A napewno spojrzeć na skład obydwu produktów.

Pozdrawiam
CarolinexXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 20:31   #747
kar0ola
Rozeznanie
 
Avatar kar0ola
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 854
Dot.: Antidral

AAAAAAAAAAAAAAAAAA !

dziewczyny zaraz oszalaje ! mam wrażenie jakby ugryzło mnie 1000000 komarów ! masaaakraa , ale będe dzielna i nei będę sie drapać ! musze wytrwać ...


oszaalejeeeeeeeeeeeeeee


swędzi jak szlak , to moja druga aplikacja wczoraj była pierwsza i nie swedziało tak bardzo ! a dzisiaj to szału można dostać !

echhh musze dać rade : /...
kar0ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 15:44   #748
CarolinexXx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 31
Dot.: Antidral

kar0ola: dasz radę,bądź dzielna! Najgorsze jest to pierwsze użycie specyfiku ech...potem to już z górki a i efekty są bombowe!i warte chwilowej udręki
CarolinexXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 07:25   #749
kajdka
Raczkowanie
 
Avatar kajdka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 49
GG do kajdka
Dot.: Antidral

no co chwilę spoglądam na paszki w poszukiwaniu najmniejszej nawet kropelki potu...i nic.....ani grama

na początku mnie nie bolało/swędziało, później myślałam że zwariuje, a teraz jest coraz lżej i jest ok

natomiast preparat ten nie działa na stopy i dłonie pojęcia nie mam dlaczego
__________________



To, że nie podbijam karty o 5 rano w fabryce azbestu nie znaczy, ze nie pracuję!!!
kajdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 10:47   #750
kar0ola
Rozeznanie
 
Avatar kar0ola
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 854
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez kajdka Pokaż wiadomość
no co chwilę spoglądam na paszki w poszukiwaniu najmniejszej nawet kropelki potu...i nic.....ani grama

na początku mnie nie bolało/swędziało, później myślałam że zwariuje, a teraz jest coraz lżej i jest ok

natomiast preparat ten nie działa na stopy i dłonie pojęcia nie mam dlaczego
ja miałam identycznie


też ani grama potu <3 yeah !
kar0ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-06 10:08:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:33.