Rossmann - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-29, 17:38   #1711
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez witch-17 Pokaż wiadomość
Pewnie Ziaja, ale to nie na ten wątek
ups, przepraszam tak, dzisiaj popatrzyłam na opakowanie i faktycznie Ziaja
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 18:23   #1712
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: rossmann

Kupiłam dziś wreszcie krem BD chroniący przed zimnem i wiatrem i zachwalane mleczko do ciała BD. Dodatkowo wzięłam jeszcze różowy peeling do twarzy Synergen i rossmanowską herbatę o smaku truskawek ze śmietaną. Na razie wypróbowałam tylko herbatkę bardzo smaczna, następnym razem dokupię inne smaki
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 19:29   #1713
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś wreszcie krem BD chroniący przed zimnem i wiatrem i zachwalane mleczko do ciała BD. Dodatkowo wzięłam jeszcze różowy peeling do twarzy Synergen i rossmanowską herbatę o smaku truskawek ze śmietaną. Na razie wypróbowałam tylko herbatkę bardzo smaczna, następnym razem dokupię inne smaki
Napisz jak tam różowy peeling sie sprawuje
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 20:14   #1714
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Napisz jak tam różowy peeling sie sprawuje
Jak tylko wypróbuję podzielę się wrażeniami
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 07:43   #1715
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Dziewczyny, polecacie pianki do włosów rossmanna? te z serii yung? boję się siana na głowie czy innej krzywdy a jednak cena kusi a pustki w portfelu zmuszają do oszczędzania myślę o podniesieniu włosów i objętości, np. pianką volume up
ja mam volume i o dziwo jestem zadowolona a tyle o ile to mozliwe przy moim koszmarnym owłosieniu. wczesniej mialam pianki zwiekszające objętość z pantene i sunsilka i po obu robiły mi się oklapłe strąki.
biorąc pod uwagę śmieszną cenę warto spróbować!
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 09:21   #1716
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Napisz jak tam różowy peeling sie sprawuje
ja też jestem bardzo ciekawa - kupiłam go już ale nie używam po testuję 1 i jeszcze 1 czeka w kolejce, więc rossman na razie zakopany w szufladzie
ale po zapachu i konsystencji z wyczuwalnymi drobinkami czuję że będzie przyjemny i skuteczny
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 09:33   #1717
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Dziewczyny, polecacie pianki do włosów rossmanna? te z serii yung? boję się siana na głowie czy innej krzywdy a jednak cena kusi a pustki w portfelu zmuszają do oszczędzania myślę o podniesieniu włosów i objętości, np. pianką volume up
Miałam Volume up i byłam zadowolona. Przede wszystkim nie miałam siana na głowie i włosy nie zlepiały sie w mało estetyczne strąki. Moim zdaniem warto spróbować.
Cholera, kusicie tymi herbatkami
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-30, 10:39   #1718
Pinsleepe
Rozeznanie
 
Avatar Pinsleepe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 659
Dot.: rossmann

A ten peeling różowy to jest mechaniczny, czy enzymatyczny? Też poczekam na sprawozdanie z efektów jego używania
Pinsleepe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 10:41   #1719
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś wreszcie krem BD chroniący przed zimnem i wiatrem i zachwalane mleczko do ciała BD. Dodatkowo wzięłam jeszcze różowy peeling do twarzy Synergen i rossmanowską herbatę o smaku truskawek ze śmietaną. Na razie wypróbowałam tylko herbatkę bardzo smaczna, następnym razem dokupię inne smaki
czemu ja mam zapas kremów do twarzy i mazideł do ciała
a herbatka jest super też czekam na info o peelingu

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Miałam Volume up i byłam zadowolona. Przede wszystkim nie miałam siana na głowie i włosy nie zlepiały sie w mało estetyczne strąki. Moim zdaniem warto spróbować.
Cholera, kusicie tymi herbatkami
a miałaś może lakier któryś z yunga??
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 10:49   #1720
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość

a miałaś może lakier któryś z yunga??
lakieru nie miałam żadnego
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 12:56   #1721
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Napisz jak tam różowy peeling sie sprawuje
Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
ja też jestem bardzo ciekawa - kupiłam go już ale nie używam po testuję 1 i jeszcze 1 czeka w kolejce, więc rossman na razie zakopany w szufladzie
ale po zapachu i konsystencji z wyczuwalnymi drobinkami czuję że będzie przyjemny i skuteczny
Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
czemu ja mam zapas kremów do twarzy i mazideł do ciała
a herbatka jest super też czekam na info o peelingu
a miałaś może lakier któryś z yunga??
Wczoraj wieczorem wypróbowałam peeling, więc podzielę się z Wami pierwszymi odczuciami. Peeling ma ładny, delikatny zapach, drobinek jest nie za dużo, ale są one konkretne- dobrze wyczuwalne (w porównaniu z drobnoziarnistym Daxem, którego używałam ostatnio). Po użyciu buzia jest wygładzona, odświeżona. Na razie jestem na tak

Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
A ten peeling różowy to jest mechaniczny, czy enzymatyczny? Też poczekam na sprawozdanie z efektów jego używania
Mechaniczny

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Miałam Volume up i byłam zadowolona. Przede wszystkim nie miałam siana na głowie i włosy nie zlepiały sie w mało estetyczne strąki. Moim zdaniem warto spróbować.
Cholera, kusicie tymi herbatkami
oj tam od razu kusicie, tylko dzielimy się swoimi odczuciami


Ale te mleczko BD jest rzadkie, trochę mnie to zaskoczyło, bo spodziewałam się raczej konsystencji balsamu
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-30, 13:17   #1722
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
oj tam od razu kusicie, tylko dzielimy się swoimi odczuciami

Ale te mleczko BD jest rzadkie, trochę mnie to zaskoczyło, bo spodziewałam się raczej konsystencji balsamu
Ciekawe jakie odczucia bedzie miał jutro mój portfel jak zrobie nalot na rossmanna

A jak nawilża
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 14:51   #1723
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: rossmann

Możecie polecić jakąś pastę do zębów rossmannowska? zastanawiałam się szczególnie nad ta do wrażliwych zębów, ale na składach past to juz zupełnie się nie znam. używał ktoś już może? na elmex'a narazie mnie nie stać, a była najlepsza.
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 15:37   #1724
szyrek
Zadomowienie
 
Avatar szyrek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: podgórze
Wiadomości: 1 178
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
A ten peeling różowy to jest mechaniczny, czy enzymatyczny? Też poczekam na sprawozdanie z efektów jego używania
A mi on zupełnie nie podpasował Mam wrażenie że drobinki w nim są za ostre, podrażniają, a wielu rzeczy już do twarzy używałam Ale ostatnio jakoś mi się buzia wrażliwsza zrobiła, więc to może dlatego (chociaz napisane na nim, że do wrażliwej cery...)
W zasadzie to 'ostrość' ma podobną jak antycellulitowe peelingi z Joanny.
I skończył na mojej półce też jako masowacz do ud i pośladków
__________________
"Nikogo nie wolno zmuszać by czekał aż do dziesiątej na drożdżówkę."

szyrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 17:03   #1725
tahivare
Raczkowanie
 
Avatar tahivare
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, Rosja, a obecnie głównie Niemcy
Wiadomości: 166
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Możecie polecić jakąś pastę do zębów rossmannowska? zastanawiałam się szczególnie nad ta do wrażliwych zębów, ale na składach past to juz zupełnie się nie znam. używał ktoś już może? na elmex'a narazie mnie nie stać, a była najlepsza.
Polecam ziołową rossmanowa Niestety teraz nie pamietam nazwy, a nie ma mnie w domu, zeby podejrzec. W necie tez nie moge znalezc. Nazwa tej pasty zaczyna sie na litere 'P' chyba ;p W kazdym razie polecam!
tahivare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 17:20   #1726
Pinsleepe
Rozeznanie
 
Avatar Pinsleepe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 659
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem wypróbowałam peeling, więc podzielę się z Wami pierwszymi odczuciami. Peeling ma ładny, delikatny zapach, drobinek jest nie za dużo, ale są one konkretne- dobrze wyczuwalne (w porównaniu z drobnoziarnistym Daxem, którego używałam ostatnio). Po użyciu buzia jest wygładzona, odświeżona. Na razie jestem na tak


Dobrze wiedzieć, chociaż opinia Szyrek jest inna. Jak zwykle trzeba będzie na sobie wypróbować

Cytat:
Napisane przez poison.iv
Ale te mleczko BD jest rzadkie, trochę mnie to zaskoczyło, bo spodziewałam się raczej konsystencji balsamu
A chodzi Ci o ten Lotion czy Milk&Lotion? Bo ja mam to drugie i, choć faktycznie konsystencja jest dość płynna, to nie narzekam, bo dobrze nawilża.

W ogóle muszę tu publicznie wyznać, że powinnam iść na odwyk od Rossmanna, albo przeciąć swoją kartę kredytową, bo pomimo pustek w portfelu na koniec miesiąca, właśnie wróciłam do domu z kremem z BD extrasensitive, kremem z mocznikiem, żelem aloesowym z Palomy i Rossmannowską pastą do zębów (a propos, zwie się Prokudent, ktoś pytał). Oczywiście nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że kosmetyki już mi się na półce nie mieszczą

Edytowane przez Pinsleepe
Czas edycji: 2009-10-30 o 17:24 Powód: błąd w rozmieszczeniu tekstu:)
Pinsleepe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 19:38   #1727
Provocateur
Rozeznanie
 
Avatar Provocateur
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 703
Dot.: rossmann

JA tez chcialam znalezc paste tansza od Elmexu i kupiłam Prokudent myslac, ze skoro tyle jest dobrych rzeczy z Rossmanna, to pasta też bedzie dobra... Niestety, dla mnie tragedia, dziąsła znów krwawią, pasta w ogóle nie odswieza, doslownie 10 minut po myciu nie czuc juz smaku
__________________
Provocateur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 21:20   #1728
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Ciekawe jakie odczucia bedzie miał jutro mój portfel jak zrobie nalot na rossmanna

A jak nawilża
Mój portfel niestety też ciężko znosi moją znajomość z wizażem, ale ja mam za to lepsze samopoczucie itp.
Mleczka BD użyłam tylko raz wczoraj wieczorem, więc na razie trudno mi coś powiedzieć, ale rano nie chciało mi się niczym smarować, a do tej pory nie czuję żebym miała przesuszoną skórę, więc jest ok. Mleczko faktycznie szybko się wchłania

Cytat:
Napisane przez szyrek Pokaż wiadomość
A mi on zupełnie nie podpasował Mam wrażenie że drobinki w nim są za ostre, podrażniają, a wielu rzeczy już do twarzy używałam Ale ostatnio jakoś mi się buzia wrażliwsza zrobiła, więc to może dlatego (chociaz napisane na nim, że do wrażliwej cery...)
W zasadzie to 'ostrość' ma podobną jak antycellulitowe peelingi z Joanny.
I skończył na mojej półce też jako masowacz do ud i pośladków
Rzeczywiście drobinki są dość ostre, ale ja akurat lubię konkretne peelingi Mnie nie podrażnił, twarz nie była ani trochę zaczerwieniona. Niestety nie ma kosmetyku, który podpasuje wszystkim, ale dobrze, że znalazłaś dla niego inne zastosowanie

Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
A chodzi Ci o ten Lotion czy Milk&Lotion? Bo ja mam to drugie i, choć faktycznie konsystencja jest dość płynna, to nie narzekam, bo dobrze nawilża.

W ogóle muszę tu publicznie wyznać, że powinnam iść na odwyk od Rossmanna, albo przeciąć swoją kartę kredytową, bo pomimo pustek w portfelu na koniec miesiąca, właśnie wróciłam do domu z kremem z BD extrasensitive, kremem z mocznikiem, żelem aloesowym z Palomy i Rossmannowską pastą do zębów (a propos, zwie się Prokudent, ktoś pytał). Oczywiście nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że kosmetyki już mi się na półce nie mieszczą
Peeling kosztuje niewiele, chyba 3,99 za 100ml więc nawet jak niepodpasuje, to nie duża strata.
Tez mam Milk&Lotion BD, do konsystencji się przyzwyczaję i mam nadzieję, że na dłuższą metę też będzie dobrze nawilżał moją wiecznie suchą skórę A Twoje zakupy bardzo udane, posiadam wszystko poza pastą i już nie wyobrażam sobie egzystencji bez tych kilku mazideł Swoją drogą też powinnam iść na jakiś odwyk, bo już nie mam gdzie upychać kolejnych zdobyczy
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 22:45   #1729
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś wreszcie krem BD chroniący przed zimnem i wiatrem i zachwalane mleczko do ciała BD. Dodatkowo wzięłam jeszcze różowy peeling do twarzy Synergen i rossmanowską herbatę o smaku truskawek ze śmietaną. Na razie wypróbowałam tylko herbatkę bardzo smaczna, następnym razem dokupię inne smaki
Nie polecam herbatki karmelowo-śmietankowej. Tylko ładnie pachnie, wrażenia smakowe zerowe
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 00:12   #1730
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Provocateur Pokaż wiadomość
Mam pomadkę, masz rację, zobacze co tam maja z niej ciekawego, zreszta najpierw popatrze w ogole na stronce niemieckiego Rossmanna, tylko ze jezyka za bardzo nie znam

Weszłam na stronę i znalazłam kolorówke Alterry, tusze do rzęs itp. ciekawa jestem czy ich sklady tez sa przyjazne, pozwole sobie wkleic sklad Alterra concealer(korektor):

Aqua (Water), Elaeis Guineensis (Palm) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Glycine Soja (Soybean) Oil*, Glyceryl Oleate Citrate, Silica, Palmitic Acid, Stearic Acid, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Parfum (Essential Oils), Caprylic/ Capric Triglyceride, Magnesium Aluminum Silicate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*, Xanthan Gum, Hydrolyzed Silk, Calendula Officinalis Flower Extract*, Sodium Citrate, Citric Acid, Mica, Tocopherol, Limonene, Linalool, CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 75470

Nie wiem czy to dobry watek, ale moze sklad jest dobry i "biochemiczny"
Składzik super Nie pamietam tylko dokładnie, czy barwiniki są szcztuczne czy naturalne, bo czytałam kiedyś na jakiejś stronie, że właśnie jest jakiś przedział od "7" właśnie do iluś tam i barwniki w tym przedziale są pochodzenia naturalnego mimo iż straszą taką cyferkową nazwą
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 09:49   #1731
Pinsleepe
Rozeznanie
 
Avatar Pinsleepe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 659
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość

A Twoje zakupy bardzo udane, posiadam wszystko poza pastą i już nie wyobrażam sobie egzystencji bez tych kilku mazideł Swoją drogą też powinnam iść na jakiś odwyk, bo już nie mam gdzie upychać kolejnych zdobyczy
Miło wiedzieć, że dla Wizazanek kompulsywne naloty na Rossmanna są jak najbardziej w normie
Pinsleepe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 15:57   #1732
climberka
Raczkowanie
 
Avatar climberka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 229
Dot.: rossmann

dziewczyny, ktory zmywacz z Rossmana polecacie, Isana zielonyc czy rozowy? mialam ostatnio rozowy i nie wiem co jest grane czy trafilam na wybrakowany egzemplarz, ale wygryzl mi paznokcie, sa zolte i zniszczone, zgroza

dzieki za polecenie plynu do demakijazu oczu - swietny!!!
climberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 18:01   #1733
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez climberka Pokaż wiadomość
dziewczyny, ktory zmywacz z Rossmana polecacie, Isana zielonyc czy rozowy? mialam ostatnio rozowy i nie wiem co jest grane czy trafilam na wybrakowany egzemplarz, ale wygryzl mi paznokcie, sa zolte i zniszczone, zgroza

dzieki za polecenie plynu do demakijazu oczu - swietny!!!
ja mam własnie ten rozowy i jest ok, ale ja zadko uzywam to moze jestem mało wiarygodna a porownania z niebieskim nie mam
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 18:16   #1734
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Akurat zmywaczy rossmanowskich nie polecam Nieiwle lepsze są od tych kioskowych. Najlepszy jest wg. mnie laura conti (kiedys paloma) ma w składzie min olejek rycynowy i algi, nie wysusza i nie matowi paznokci, a nawet je troszke pielegnuje.

Jestem bardzo zadowolona z pomadki alterry, ma super skład, przebija wsyztskie nivejki czy bebe. W promocji dostałam za 4,49 jakiś czas temu.

Co do różowego peelingu, ja o nim myślałam raczej jako o peelingu do ciała na wyjazdy ( na codzien stosuje kawowy), i skoro jest ostry bardzo dobrze. Niestety przy mojej cerze nie odważyłabym się użyć peelingu mechanicznego na twarzy

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-10-31 o 18:44
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 18:33   #1735
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

No i zrobiłam dzisiaj nalot na rossanna
W moim koszyku znalazly się:
- żel uniwersalny BD
- pomadka Alterra
- krem do rąk z mocznikiem
- herbatki: zieloną z cytryna i goździkową
- dla mamy wzięłam szampon Yung do wlosów farbowanych
Kusiły mnie jeszcze mydełka, szczegolnie oliwkowe i miodowe, ale sie powstrzymałam.
Wypatrzyłam też żel na cellulit Isany, balsam i krem do rąk z serii Beauty Age.
Jesli w tym tygodniu nie znajde nigdzie balsamu ziaji z serii jubileuszowej to biorę ten BD. No i jeszcze wazelina i jakis żel pod prysznic
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 18:43   #1736
Trissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 90
Dot.: rossmann

A ja właśnie kończę już to nowe mleczko-tonik BD. Bardzo fajne jest ale niestety mało wydajne, jest bardzo rzadkie ale dobrze nawilża. Mamie też kupiłam szampon Yung i jest z niego zadowolona. Sama dokupiła sobie lakier do włosów Yung i też jej się podoba. A i papier toaletowy Alouette też super .
Trissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 18:56   #1737
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Dziewczyny, a co powiecie o rossmanowskiej serii Rival de Loop do twarzy?
Jest tam coś ciekawego wg. Was?
Niektóre kosmetyki nie wygladaja rewelacyjnie, ale sa też miłe wyjatki Np. spodobał mi się rozswietlajacy krem z tej serii - odżywczy skład bez zapychaczy, delikatne rozswietlenie, niska cena i pozytywna ocena Oko Test . Warty sprobowania.
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 19:00   #1738
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: rossmann

Ja używałam toniku, fajnie nawilżał. Kilka osób chwaliło też piankę do mycia twarzy, jest też jej miniaturowa wersja
saks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 19:13   #1739
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Z Rivala miałam pianke z ogórkiem i była świetna, żel nawilżajacy z kaktusem, ale nie spasował mi. Jak dla mnie zdecydowanie za mało nawilżał i zapach mnie drażnił. Pelling też był niezły i któres kaspułki tez miałam, ale które to nie pamiętam.
Zastanawiam sie nad kremem z Q10.
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 19:16   #1740
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Z kapsułek rivala całkiem niezła jest ta z aloesem. Niestety trochę nieekonomicznie wychodzi - kosztuje prawie 3 zł, a trzeba ją zużyć na jeden raz, kiedy spokojnie starczyłaby na dwa
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.