Buldog angielski - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-26, 13:34   #1
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958

miloscy bulodgow angielskich laczcie sie:) zapraszam :)


Witam Jestem dumną posiadaczką buldoga angielskiego psa
ta rase mamy w domu od 11 lat najpierw mielismy 2 sunie ale jedna nam zdechla po 2 dniach od przywiezienia zostala jedna z czego ona miala mlode 9 jak na t rase to bardzo duzo u nas zostalo 2 jeden piesk i jedna sunia ktore zdechly szybko a teraz mamy jednego pieska ale nie po tych pierwszych tylko kuionego zupelnie gdzi eindziej obecnie ma 2 latka i jest starsznie kochany roskoszny bardzo lubiany przez wszytskich
innej rasy bym nie chciala miec slodziutki
wiem ze nei kazdemu sie ten piesek podoba ale prosze o nie wypowiadanie sie przynajmniej zle o nich
chcialbym poznac innych wlascicieli tej rasy i wymienic sie doswiadczeniami pozdrawiam
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 16:11   #2
Fureyka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 2 863
Buldog angielski

Hey dziewczyny!

Widzę, że wiele z Was jest szczęśliwą posiadaczką jakiegoś zwierzątka. Od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad kupnem psiaka i zakochałam się w buldogu angielskim. Trochę o nim czytałam, ale do informacji z książek itd podchodzę z dystansem. Bardziej zależałoby mi na komentarzach, ciekawostkach czy przydatnych informacjach od osób, które miały styczność z tym psiakiem.

Więc... Co powiecie mi na temat buldoga angielskiego?
Fureyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 20:56   #3
ElettroVoce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z dala od tego umysłowego pustostanu.
Wiadomości: 459
Dot.: Buldog angielski

...

Edytowane przez ElettroVoce
Czas edycji: 2009-09-17 o 14:47
ElettroVoce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 16:00   #4
Temperance30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 268
Dot.: Buldog angielski

Podbijam wątek

Myślę o kupnie takiego brzydala ale oprócz książek, jakie zamierzam przejrzeć na temat BA, chciałabym się dowiedzieć, jak wygląda w rzeczywistości posiadanie takiego psiora - jakie mają zalety, wady, czy często chorują, czy np. umieją same wskoczyć na kanapę
Temperance30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 10:12   #5
Emidy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 247
Dot.: Buldog angielski

Troche czytalam na temat tej rasy i jakos w praktyce to wyglada inaczej ;o

Szczeniak ma 4 miesiace, mamy go tydzien. Hodowca potwierdzil to co wyczytalam w ksiazkach i mowil, ze przez tydzien pies jest niesmialy, strachliwy i musi sie zaklimatyzowac. No coz... w praktyce wyglada to tak, ze nie moge sie z nim bawic bo mnie gryzie i to dosyc mocno i gryzie wszystko co sie da. Mialam juz inne psy i stosowalam sposoby wczesniej uzyte ale na niego nic nie dziala. Minal tydzien a on sie robi coraz gorszy (no tak minal tydzien klimatyzowania) wiec nei chce wiedziec co bedzie jak podrosnie... Wczyscy jestesmy pogryzieni a rece cale pocharatene Mam jeszcze 10 dni na jego "reklamacje". Slyszalam ze jak sie nie nauczy teraz to bedzie bardzo agresywny pozniej, a tego nie chce.

Mialyscie to samo ze swoimi buldogami? Jak ich uczyliscie? Pomozcie

Edytowane przez Emidy
Czas edycji: 2010-02-06 o 13:48 Powód: Z HODOWLI, zeby nie bylo nastepnych glupich komentarzy
Emidy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 10:41   #6
Garadiela
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: czestochowa
Wiadomości: 1 687
Dot.: Buldog angielski

Skad masz tego psa?ze sklepu?czy ja zle zrozumialam?
Jak sie kupuje psa z pseudo to nie placz ze bedzie chory,bedzie mial problem z psychika czy inne problemy
W sumie powiem nawet tyle-dobrze ci tak...
Trzeba bylo poczytac,isc do hodowcy i kupic psa z rodowodem...
Nie skomentuje juz postawy-gryzie to go oddam
To po co ci teb pies byl!co to zabawka
To szczeniak i ma prawo gryzc i niszczyc.Trzeba bylo przemyslec sprawe.Zreszta moze faktycznie go oddaj w lepsze rece bo az strach co bedzie jak pies np bedzie chory
Garadiela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 13:41   #7
Emidy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 247
Dot.: Buldog angielski

Coz za idiotyczny komentarz napisany bez jakiekogolwiek zrozumienia tekstu.

Oczywisice pies jest z hodowli, zdrowy i ze wszystkimi papierami - wszystko tak jak trzeba bo tu gdzie mieszkam (poza Polska) psa na rynku nie kupisz.

To ze jest szczeniakiem nie oznacza ze moze gryzc i niszczyc. Oczywiscie tak robi, ale tego trzeba go oduczyc. Z takim podejsciem to juz wiem skad jest tyle "glupich" psow co gryza wszystko co popadnie i nic sie nie sluchaja.

Mialam kilka psow i to co robil to byly ataki agresji, a tego z maluchem w domu robic nie moze. Odwiedzilam pana zajmujacego sie tresura i wszystko juz jest jasne.

Edytowane przez Emidy
Czas edycji: 2010-02-06 o 13:44
Emidy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-06, 14:23   #8
winogronek
Wtajemniczenie
 
Avatar winogronek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 171
Dot.: Buldog angielski

Czytałam poprzedniego posta koleżanka powyżej ma racje, jak piszesz ze pies wszystko gryzie jest to normą w tym wieku do 6 miesięcy psu wypadają zęby mleczne wszystko go swędzi.

Nie napisałaś nigdzie, że pies gryzie ciebie agresywnie, więc twoje sformułowanie że Garadiela nie umie czytać było nie na miejscu, i ja też odniosłam wrażenie, że był ze sklepu.

Garadiela ci napisała ze to normalne że tak robi i nie powinno wzbudzać to twojego zdziwienia, a nie, niech rozwali ci całą chatę i masz się na to patrzeć z uśmiechem.

Inteligentnie zmieniłaś treść 1 posta.
__________________


Edytowane przez winogronek
Czas edycji: 2010-02-06 o 14:29
winogronek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 15:36   #9
Garadiela
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: czestochowa
Wiadomości: 1 687
Dot.: Buldog angielski

Emidy po co zmienilas 1go posta?Zeby wyjsc teraz na dobra wlascicielke?
Jesli nie wiesz to na poczcie zapisuje sie subskrycja wiec ten post zostal
Brak mi slow,biedny ten pies...A jesli pies byl od hodowcy to dlaczego jego nie zapytasz o podstawowe wiadomosci na temat wychowania szczeniaka?
Z jakiej hodowli masz psa?
Garadiela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 18:13   #10
Fureyka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 2 863
Dot.: Buldog angielski

Ooo spam na poczacie - moj stary watek odkopano

Po pol roku czytania, zbierania informacji i upewniania sie, ze podejmuje dobra decyzyzje, piesek zamieszkal u mnie tuz po sylwestrze. To ze gryzie jest calkiem normalne i wiekszosc psow z tego wyrasta. Jednak jak za duzo mu sie pozwoli to pozniej moze zaczepiac Ciebie czy innych ludzi.

Musisz starac sie mu pokazac ze czlowiek to nie gryzak - zainteresuj go zabawka, gdy gryzie podczas zabawy to przerwij zabawe az sie uspokoi, a jesli to sa rzeczywiscie napady to odizoluj psa na 2-3 minuty (zda sobie sprawe, ze przez gryzienie straci z Toba kontak i zabawe).

Miesiac takich "treningow" sprawil, ze maly juz praktycznie nie gryzie Trzeba cierpliwosci i konsekwencji.

Zalaczam mojego malego w zalaczniku
Fureyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.