Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-21, 15:08   #901
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość



Będą aczkolwiek niechętnie


Ups

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość

Mam już cień Banashee i bardzo się zawiodłam, robi mi chore oko i to w dosłownym znaczeniu. Od tych drobinek od dwóch dni walczę z zapaleniem ta formuła jest nie dla mnie
Kolorystycznie też wyglądam w nim na chorą a tak mi przypadł do gustu na swatchach.
Zdecydowałaś się na Personala? Ja jednak nie może w piątek jak bede w Madrycie to zmacam i się zastanowie. Bez macania na pewno nie kupie


Przykro mi, że Ci banashee nie podpasował, też się nad nim zastanawiam.
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 15:10   #902
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
róż będę kupować a co chcesz?
Super Cień All Races jak będzie
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 15:32   #903
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
żeby nie całkiem OT, to poważnie nastawiłam się na zakup błyszczydeł, czekam tylko na wylot dobrej duszyczki (Marti) lub zakupy Kamila. Do tego czasu pewni Baby Sparks całkiem wbije mi sie w głowę no i przydałaby się też jakaś szmineczka w kolorze beżoróżu, tylko konkretnych typów na razie brak
nie wiem czy mój wyjazd marcowy do Londynu wypali, czy jednak nie trochę za drogo to wychodzi.. sam przelot i dojazd do Bicester to jakieś 100 funtów dla mnie i mojego P. a w związku z naszym czerwcowym ślubem i częstymi wyjazdami do Polski musimy troszkę przyoszczędzić

ale.. nakręcam mojego P. na wyjazd do 'naszego' outletu zawe to ciut taniej
i już się oczywiście zgodził
tylko dochodzi opcja kiedy.. najchętniej byłby to początek marca co by załapać się na wejście Springa

a Baby Sparks kup koniecznie

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Jest duzy wybor cieni i pigmentow, a ja wlasnie na to sie glownie nastawiam.
bardziej nastawiaj się na cienie.. bynajmniej u mnie w outlecie tak jest..
pigmentów jakoś koło 20 kolorków (z czego często sporo glitterów ).. cieni jakieś 30-40..

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
nasza martiryb sie tam sie udziela
nakryłaś mnie


Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
W Bicester jest lusterko HK
no widziałam widziałam.. i od razu o Tobie pomyślałam

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
We wtorek. Raczej na Springa nie trafie, chociaz sama bym sie cholernie ucieszyla Marzy mi sie kilka rzeczy
nie liczcie na nowe kolekcje w outlecie
jak sama nazwa wskazuje, to outlet, czyli zbiorowisko czegoś co już było, a się nie sprzedało

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
kurcze, dał mi do myślenia ten post o starych opakowaniach pigmentów-hmmm...myślałam ,że to juz raczej malutkie ilości mogą sie trafić, ale może faktycznie w outlecie jeszcze cos tam zalega na półkach
ostatnio doszłam do wniosku, ze w outletach nieprędko powinny się skończyć stare duże opakowania.. w końcu mają tam stare limitowane kolekcje, które w takich wychodziły.. i dopóki ich nie sprzedadzą one tam będą no bo przecież chyba nikt nie będzie się bawił w przesypywanie pigmentów sprzed roku, 2 czy 3 do nowych
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 15:47   #904
dejona
Raczkowanie
 
Avatar dejona
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 282
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Właśnie miałam telefon od dobrej duszyczki z krakowskiego mac kolekcja All Ages, All Races, All Sexes juz u nich jest



Cytat:
nieshya
Dejona, ja jestem z Kraka, także jakby Ci to odpowiadało i gdyby oczywiście She Wolf się zgodziła to możemy wziąć przesyłkę na pół
Ja jestem na tak myślę że She Wolf się zgodzi przecież sama ten pomysł poddała

Edytowane przez dejona
Czas edycji: 2010-02-21 o 16:07
dejona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 16:19   #905
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

No jestem znowu

Sluchajcie, niestety nie wpisuje juz na liste nowych dziewczyn.
Lista jest przeogromna i nie wiem jak sobie z tym wszystkim poradze
Z tego co pamietam to jeszcze czekam tylko na zamowienie m-habibi.
Nie znaczy to ze juz nie mozecie nic zmieniac - mozecie oczywiscie, tak jak pislalam wczesniej - do jutra godz.18.00
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 16:27   #906
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
No jestem znowu

Sluchajcie, niestety nie wpisuje juz na liste nowych dziewczyn.
Lista jest przeogromna i nie wiem jak sobie z tym wszystkim poradze
Z tego co pamietam to jeszcze czekam tylko na zamowienie m-habibi.
Nie znaczy to ze juz nie mozecie nic zmieniac - mozecie oczywiscie, tak jak pislalam wczesniej - do jutra godz.18.00
Ufff zaraz wysylam, bo juz chyba skonczylam
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 16:38   #907
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Ups



Zdecydowałaś się na Personala? Ja jednak nie może w piątek jak bede w Madrycie to zmacam i się zastanowie. Bez macania na pewno nie kupie


Przykro mi, że Ci banashee nie podpasował, też się nad nim zastanawiam.
Pomacam , pomacam i jak będzie mi pasował to kupię

Brand
Ok zapisałam

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
nie wiem czy mój wyjazd marcowy do Londynu wypali, czy jednak nie trochę za drogo to wychodzi.. sam przelot i dojazd do Bicester to jakieś 100 funtów dla mnie i mojego P. a w związku z naszym czerwcowym ślubem i częstymi wyjazdami do Polski musimy troszkę przyoszczędzić

ale.. nakręcam mojego P. na wyjazd do 'naszego' outletu zawe to ciut taniej
i już się oczywiście zgodził
tylko dochodzi opcja kiedy.. najchętniej byłby to początek marca co by załapać się na wejście Springa

a Baby Sparks kup koniecznie


bardziej nastawiaj się na cienie.. bynajmniej u mnie w outlecie tak jest..
pigmentów jakoś koło 20 kolorków (z czego często sporo glitterów ).. cieni jakieś 30-40..


nakryłaś mnie



no widziałam widziałam.. i od razu o Tobie pomyślałam


nie liczcie na nowe kolekcje w outlecie
jak sama nazwa wskazuje, to outlet, czyli zbiorowisko czegoś co już było, a się nie sprzedało


ostatnio doszłam do wniosku, ze w outletach nieprędko powinny się skończyć stare duże opakowania.. w końcu mają tam stare limitowane kolekcje, które w takich wychodziły.. i dopóki ich nie sprzedadzą one tam będą no bo przecież chyba nikt nie będzie się bawił w przesypywanie pigmentów sprzed roku, 2 czy 3 do nowych
Szalona a Ja sobie wymyśliłam szminkę z Cult of Cherry
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-21, 16:50   #908
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
nie wiem czy mój wyjazd marcowy do Londynu wypali, czy jednak nie trochę za drogo to wychodzi.. sam przelot i dojazd do Bicester to jakieś 100 funtów dla mnie i mojego P. a w związku z naszym czerwcowym ślubem i częstymi wyjazdami do Polski musimy troszkę przyoszczędzić

ale.. nakręcam mojego P. na wyjazd do 'naszego' outletu zawe to ciut taniej
i już się oczywiście zgodził
tylko dochodzi opcja kiedy.. najchętniej byłby to początek marca co by załapać się na wejście Springa

a Baby Sparks kup koniecznie


bardziej nastawiaj się na cienie.. bynajmniej u mnie w outlecie tak jest..
pigmentów jakoś koło 20 kolorków (z czego często sporo glitterów ).. cieni jakieś 30-40..


nakryłaś mnie



no widziałam widziałam.. i od razu o Tobie pomyślałam


nie liczcie na nowe kolekcje w outlecie
jak sama nazwa wskazuje, to outlet, czyli zbiorowisko czegoś co już było, a się nie sprzedało


ostatnio doszłam do wniosku, ze w outletach nieprędko powinny się skończyć stare duże opakowania.. w końcu mają tam stare limitowane kolekcje, które w takich wychodziły.. i dopóki ich nie sprzedadzą one tam będą no bo przecież chyba nikt nie będzie się bawił w przesypywanie pigmentów sprzed roku, 2 czy 3 do nowych
Hej, gdzie bylaś jak Cię nie było? z wyjazdem to nie spieszy mi się (w końcu skoro tyle lat przeżyłam bez pędzli i niektórych MACzków, to pewnie jeszcze pociągnę tym bardziej, że do minerałków zakupiłam pędzelek do podkładu i do cieni) oczywiście ja tam się do wszystkiego dostosuję, po prostu jakbyś gdzieś tam już w planach miała wyjazd (tu czy tam) to pamiętaj o mnie
co do Baby Sparks, to już go ma She Wolf (co prawda chyba 2 na liście zapasowej, ale jest, aczkolwiek jakos tak prześladuje mnie uczucie, że ani żadnego z moich dazzleglassów, ani pigmiaczy ani szmineczek nie będzie)
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 17:22   #909
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
No jestem znowu

Sluchajcie, niestety nie wpisuje juz na liste nowych dziewczyn.
Lista jest przeogromna i nie wiem jak sobie z tym wszystkim poradze
Z tego co pamietam to jeszcze czekam tylko na zamowienie m-habibi.
Nie znaczy to ze juz nie mozecie nic zmieniac - mozecie oczywiscie, tak jak pislalam wczesniej - do jutra godz.18.00
a ja? zglaszalam sie znacznie wczesniej
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2010-02-21 o 17:23
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 17:26   #910
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
No jestem znowu

Sluchajcie, niestety nie wpisuje juz na liste nowych dziewczyn.
Lista jest przeogromna i nie wiem jak sobie z tym wszystkim poradze
Z tego co pamietam to jeszcze czekam tylko na zamowienie m-habibi.
Nie znaczy to ze juz nie mozecie nic zmieniac - mozecie oczywiscie, tak jak pislalam wczesniej - do jutra godz.18.00
kurcze, bo najgorsze z tymi outletami, że tak naprawdę nie wiadomo, czego można się spodziewać. Gdybym np. ja konkretnie wiedziała, że te kolory, które mi sie najbardziej podobają na pewno będą, to bym resztą w ogóle Ci głowy nie zawracała... a teraz jeszcze mi przyszło na myśl, że może powinnam w ogóle dać sobie spokój z błyszczolami i resztaa skupic na pigmiakach choć instynkt (i Marti) podpowiedziały, że raczej pewnie te, które bym chciała dawno wykupione
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 17:53   #911
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a ja? zglaszalam sie znacznie wczesniej

Loj, sorki, sorki, dawaj liste i nie marudz mi naprawde ciezko juz spamietac kto zamowil, a kto ma zamiar
ale jako, ze juz dawno sie zgodzilam, to oczywiscie nie moge Ci teraz odmowic

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
kurcze, bo najgorsze z tymi outletami, że tak naprawdę nie wiadomo, czego można się spodziewać. Gdybym np. ja konkretnie wiedziała, że te kolory, które mi sie najbardziej podobają na pewno będą, to bym resztą w ogóle Ci głowy nie zawracała... a teraz jeszcze mi przyszło na myśl, że może powinnam w ogóle dać sobie spokój z błyszczolami i resztaa skupic na pigmiakach choć instynkt (i Marti) podpowiedziały, że raczej pewnie te, które bym chciała dawno wykupione
ja to calkowicie rozumiem i nie mam Ci za zle, ze w razie czego chcesz cos miec w rezerwie
zreszta sama namiawialam zeby w razie czego zrobic sobie liste zamiennikow, bo wielu rzeczy moze nie byc
chodzi mi tylko o to, czy sie zmieszcze w limicie, bo z tego co wiem to maksimum mozna wydac 300 funtow na lebka, jako, ze bedzie nas 2-je mozemy wydac 600, ale to i tak nie wiem czy sie w tym zmieszcze
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-21, 18:07   #912
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

moja lista nie bedzie dluga
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 18:17   #913
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość



We wtorek. Raczej na Springa nie trafie, chociaz sama bym sie cholernie ucieszyla Marzy mi sie kilka rzeczy
ahh
no to raczej nie trafisz :/
mi też się kilka rzeczy podoooba muszę jechać na rekonesans...

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Nie jesteś jedyna - ja po obejrzeniu po raz pierwszy fotek Springa miałam ochotę na ok. 1/3 kolekcji .
Po głębszych przemyśleniach zredukowałam swoją listę do dwóch rzeczy - różu Azalea Blossom i pigmentowego stacka nr 1... ale... obejrzałam sobie filmik na YT, na którym dziewczyna mówi, że pigmenty ze stacków mają fakturę podobną do Solar Bitsów, więc mój entuzjazm zmalał do zera
Zostaje tylko róż - no nic, jak Spring będzie juz w krakowskim MACu to zobaczę, czy faktycznie go aż tak bardzo potrzebuję
latego tez ja jadę, pierwszy orcuch - wow wszystko wezmę, ale po swatchach itp troche mi się lista zredukowała, i może się uda naocznie zweryfikować co i jak
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 18:33   #914
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
Właśnie miałam telefon od dobrej duszyczki z krakowskiego mac kolekcja All Ages, All Races, All Sexes juz u nich jest
Super
Mam tylko nadzieję, że do końca tygodnia coś zostanie do zMACania

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
Ja jestem na tak myślę że She Wolf się zgodzi przecież sama ten pomysł poddała
Rewelacja
Jak już będzie po zakupach, to się konkretnie dogadamy, dobrze?


Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Loj, sorki, sorki, dawaj liste i nie marudz mi naprawde ciezko juz spamietac kto zamowil, a kto ma zamiar
ale jako, ze juz dawno sie zgodzilam, to oczywiscie nie moge Ci teraz odmowic

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

ja to calkowicie rozumiem i nie mam Ci za zle, ze w razie czego chcesz cos miec w rezerwie
zreszta sama namiawialam zeby w razie czego zrobic sobie liste zamiennikow, bo wielu rzeczy moze nie byc
chodzi mi tylko o to, czy sie zmieszcze w limicie, bo z tego co wiem to maksimum mozna wydac 300 funtow na lebka, jako, ze bedzie nas 2-je mozemy wydac 600, ale to i tak nie wiem czy sie w tym zmieszcze
She Wolf, jeśli istnieje taka potrzeba to mogę zredukować moją listę, bo była dośc długa. Głupio byłoby mi niepotrzebnie Cię obciążać i zabierać znacznie więcej miejsca niż pozostałe dziewczyny ...
Daj proszę znać
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 18:41   #915
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Powoli potwierdza się kolekcja Czarne charaktery Disneya, mimo wcześniejszych wątpliwości. Ciekawe, czy faktycznie będzie, podobno jest planowana na jesień.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 18:48   #916
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Szalona a Ja sobie wymyśliłam szminkę z Cult of Cherry
ale, że czemu?
poza tym.. kto to mówi

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Hej, gdzie bylaś jak Cię nie było? z wyjazdem to nie spieszy mi się (w końcu skoro tyle lat przeżyłam bez pędzli i niektórych MACzków, to pewnie jeszcze pociągnę tym bardziej, że do minerałków zakupiłam pędzelek do podkładu i do cieni) oczywiście ja tam się do wszystkiego dostosuję, po prostu jakbyś gdzieś tam już w planach miała wyjazd (tu czy tam) to pamiętaj o mnie
co do Baby Sparks, to już go ma She Wolf (co prawda chyba 2 na liście zapasowej, ale jest, aczkolwiek jakos tak prześladuje mnie uczucie, że ani żadnego z moich dazzleglassów, ani pigmiaczy ani szmineczek nie będzie)
Kochana ciągle tutaj i oczywiście pamiętam o Tobie
na Baby Sparks w outlecie bym nie liczyła

po konsultacji z moim P. ustaliliśmy wstępnie, że pojedziemy za 2 tygodnie oczywiście jeśli zdąży wejść Spring.. jesli nie, to tydzień później

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
latego tez ja jadę, pierwszy orcuch - wow wszystko wezmę, ale po swatchach itp troche mi się lista zredukowała, i może się uda naocznie zweryfikować co i jak
tak jak ja.. mam wrażenie, że im dłużej patrzę, tym mniej rzeczy mi się podoba
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 18:52   #917
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
She Wolf, jeśli istnieje taka potrzeba to mogę zredukować moją listę, bo była dośc długa. Głupio byłoby mi niepotrzebnie Cię obciążać i zabierać znacznie więcej miejsca niż pozostałe dziewczyny ...
Daj proszę znać
Daj spokój, nic nie redukuj



Juz zreszta nic nie mieszam i nie mace i nic nie mowie, bo niektore kobitki sie obrazaja.
A ja naprawde chce dobrze
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 19:00   #918
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ale, że czemu?
poza tym.. kto to mówi


Kochana ciągle tutaj i oczywiście pamiętam o Tobie
na Baby Sparks w outlecie bym nie liczyła

po konsultacji z moim P. ustaliliśmy wstępnie, że pojedziemy za 2 tygodnie oczywiście jeśli zdąży wejść Spring.. jesli nie, to tydzień później


tak jak ja.. mam wrażenie, że im dłużej patrzę, tym mniej rzeczy mi się podoba
A myślisz, że już będzie Spring w outlecie?

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Powoli potwierdza się kolekcja Czarne charaktery Disneya, mimo wcześniejszych wątpliwości. Ciekawe, czy faktycznie będzie, podobno jest planowana na jesień.
To zapowiada się ciekawa jesień
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 19:09   #919
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Daj spokój, nic nie redukuj
Juz zreszta nic nie mieszam i nie mace i nic nie mowie, bo niektore kobitki sie obrazaja.
A ja naprawde chce dobrze
Chodziło mi tylko o to, żeby nie było przegięcia z mojej strony
Foch to ostatnia rzecz jaka by mi przyszła do głowy - nawet jakbyś mi powiedziała, że mogę wziąć max. 1 rzecz i tak byłabym Ci wdzięczna
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-21, 19:36   #920
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
A myślisz, że już będzie Spring w outlecie?
w outlecie nie ma bieżących kolekcji
ale mamy w planie pojechać wtedy też do Belfastu. a tam jest normalny salon MACa

jak piszesz do mnie na gg, to nie odpiszę, bo korzystam chwilowo z kompa P., bo robię listy do paletek, a u niego jest działający Windows.. a ja do swojego muszę kupić iworksa, ale się zabrać nie mogę
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 19:40   #921
PizzaGirl
Raczkowanie
 
Avatar PizzaGirl
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 57
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Ja tak nie w temacie (jak zwykle), ale mam pytanie: gdzie w tak zwanym mieście Poznaniu można znaleźć kosmetyki MAC i czy są u nas również korektory tej firmy? Obejrzałam jakiś filmik na youtube, w którym dziewczyna właśnie takiego użyła i zafascynowało mnie to dogłębnie, ponieważ już wcześniej dużo dobrych rzeczy się o tej firmie nasłuchałam (najważniejsze: nie testowane na zwierzakach )
__________________

Start it over again in Mexico!

PizzaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 19:45   #922
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez PizzaGirl Pokaż wiadomość
Ja tak nie w temacie (jak zwykle), ale mam pytanie: gdzie w tak zwanym mieście Poznaniu można znaleźć kosmetyki MAC i czy są u nas również korektory tej firmy? Obejrzałam jakiś filmik na youtube, w którym dziewczyna właśnie takiego użyła i zafascynowało mnie to dogłębnie, ponieważ już wcześniej dużo dobrych rzeczy się o tej firmie nasłuchałam (najważniejsze: nie testowane na zwierzakach )

W Poznaniu nie ma salonu mAC. Wszystkie informacje znajdziesz na pierwszej str. tego watku
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 19:59   #923
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

po konsultacji z moim P. ustaliliśmy wstępnie, że pojedziemy za 2 tygodnie oczywiście jeśli zdąży wejść Spring.. jesli nie, to tydzień później


tak jak ja.. mam wrażenie, że im dłużej patrzę, tym mniej rzeczy mi się podoba
a gdzie będziesz tego springa polowała bo ja sie już gubię... jakby co można o kilka drobiazgów poprosić? zawsze to ciutkę taniej niz w PL...
edit: doczytałam, ok
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2010-02-21 o 20:01
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 19:59   #924
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
w outlecie nie ma bieżących kolekcji
ale mamy w planie pojechać wtedy też do Belfastu. a tam jest normalny salon MACa

jak piszesz do mnie na gg, to nie odpiszę, bo korzystam chwilowo z kompa P., bo robię listy do paletek, a u niego jest działający Windows.. a ja do swojego muszę kupić iworksa, ale się zabrać nie mogę
Aaaaa taki wypad

Ok loko , ja swoje też muszę poopisywać ale ciągle nie mogę się zebrać
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 20:18   #925
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a gdzie będziesz tego springa polowała bo ja sie już gubię... jakby co można o kilka drobiazgów poprosić? zawsze to ciutkę taniej niz w PL...
edit: doczytałam, ok
Kasiu, w Belfaście
do Londynu, nawet jeśli byśmy jednak polecieli, to i tak najwcześniej 21ego marca, bo koleżanka wraca z urlopu dopiero.. a wtedy Spring mógłby być już przebrany więc chyba lepiej 'mój' outlet i 'mój' MAC na początku marca

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Aaaaa taki wypad

Ok loko , ja swoje też muszę poopisywać ale ciągle nie mogę się zebrać
aaaa taki wypad

ja też się zabierałam jak pies do jeża, ale nie tyle z lenistwa, co po prostu to, że co chwilę mi coś dochodzi i co je opisze, to muszę zmieniać no, ale tak już chyba będzie zawsze więc po prostu będę robić comiesięczne aktualizacje
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 20:25   #926
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Kasiu, w Belfaście
do Londynu, nawet jeśli byśmy jednak polecieli, to i tak najwcześniej 21ego marca, bo koleżanka wraca z urlopu dopiero.. a wtedy Spring mógłby być już przebrany więc chyba lepiej 'mój' outlet i 'mój' MAC na początku marca
tak tak, doczytałam, dzięki
a jak tam w tym Twoim outlecie cenowo wychodzi? opłaca się?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 20:27   #927
PizzaGirl
Raczkowanie
 
Avatar PizzaGirl
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 57
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
W Poznaniu nie ma salonu mAC. Wszystkie informacje znajdziesz na pierwszej str. tego watku
Dziękuję, sprawdzałam już wcześniej, ale jak zwykle miałam nadzieję, że może jednak...

A tak btw, używała z was któraś Studio Finish Concealer SPF 35?
__________________

Start it over again in Mexico!

PizzaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 21:05   #928
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
tak tak, doczytałam, dzięki
a jak tam w tym Twoim outlecie cenowo wychodzi? opłaca się?
w outlecie jest taniej o jakieś 20-30%
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 06:40   #929
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Taki mały OT, ale w związku, że jest tu parę Mart, a dziś właśnie ich święto, to składam najlepsze życzenia, spełnienia marzeń i dużo wymarzonych, upatrzonych MACzków Sto lat!!!

Przy okazji mam pytanko: jako, że ostatnio pomyślałam, że aby jeszcze lepiej wydobyć ukok MACzków, to dobrze byłoby zadbać o podstawę czyli cerę (stąd zainteresowanie minerałkami, zmiana kremów - dzięki martaboy za sugestie-działają super) i ciekawa jestem jak sprawują się kosmetyki pielęgnacyjne MACa? Często bywa, że jeśli dana firma ma dobrą kolorówkę, to gorzej wypada w kosmetykach pielęgnacyjnych. Ktoś używał MACowych ?
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 09:30   #930
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Taki mały OT, ale w związku, że jest tu parę Mart, a dziś właśnie ich święto, to składam najlepsze życzenia, spełnienia marzeń i dużo wymarzonych, upatrzonych MACzków Sto lat!!!

Przy okazji mam pytanko: jako, że ostatnio pomyślałam, że aby jeszcze lepiej wydobyć ukok MACzków, to dobrze byłoby zadbać o podstawę czyli cerę (stąd zainteresowanie minerałkami, zmiana kremów - dzięki martaboy za sugestie-działają super) i ciekawa jestem jak sprawują się kosmetyki pielęgnacyjne MACa? Często bywa, że jeśli dana firma ma dobrą kolorówkę, to gorzej wypada w kosmetykach pielęgnacyjnych. Ktoś używał MACowych ?
Sto lat Sto lat niech żyją żyją nammmmm

Ja z kolei, za radami a wątku minerałkowego zainteresowałam się stroną biochemia urody i ich produktami
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.