Kosmetyki Ziaja - cz. III - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-26, 21:27   #1501
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez anetus77 Pokaż wiadomość
mam mieszaną w stronę tłustej ze skłonnością do wyprysków.
Calma będzie ok? czy może coś innego? potrzebuje jakiegoś nawilżającego ale nie zapychającego bo na noc stosuje effaclar i troszkę mnie przesusza.
Może znajdzie się coś z ziaji w sam raz dla mnie?
Co do zapychania to mnie Calma nie zapchała, ale, jak pisałam, każda cera inaczej reaguje. Dziewczyny polecają też Ziaję Med Nawilżającą -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...en.html&next=1, ew. krem na dzień Sopot Spa, ale z nimi to nie wiem jak, bo nie stosowałam.

Edytowane przez Meell
Czas edycji: 2011-02-26 o 21:28 Powód: literówka
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 21:34   #1502
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ja mam cerę mieszaną i używam żelu do mycia twarzy i toniku Calma, krem z serii med antybakteryjny
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 09:24   #1503
farmamozg
Zadomowienie
 
Avatar farmamozg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 773
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Dziewczyny a ten micel Jaśmin jest porównywalny do Sopot Spa? Mam już chyba 5 buteleczkę Sopot Spa - ale po dłuższej przerwie bo dostałam z Iwostinu micel(który zresztą też bardzo szczypie w oczy). A ten z serii med ktoś ma? Szczypie w oczy?
Co do kremów to ja stosuję krem Ziaja Med trądzik różowaty na dzień i Med trądzik na noc i jestem bardzo zadowolona - czasami jednak wychodzą mi jakieś suche skórki i super likwiduje je ten krem z serii Lipidowej. Do mycia używam Nuno ale chciałam sie przestawić na ten z Med zielony - działają podobnie? jest sens zmieniać? Ogólnie moja cera jest bardzo dziwna - wrażliwa, na polikach zaczerwieniona a na brodzie wiecznie jakieś syfki - i wiele kremów( i podkładów) od razu powoduje nalot pryszczy:|
farmamozg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 09:31   #1504
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez farmamozg Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ten micel Jaśmin jest porównywalny do Sopot Spa? Mam już chyba 5 buteleczkę Sopot Spa - ale po dłuższej przerwie bo dostałam z Iwostinu micel(który zresztą też bardzo szczypie w oczy). A ten z serii med ktoś ma? Szczypie w oczy?
Co do kremów to ja stosuję krem Ziaja Med trądzik różowaty na dzień i Med trądzik na noc i jestem bardzo zadowolona - czasami jednak wychodzą mi jakieś suche skórki i super likwiduje je ten krem z serii Lipidowej. Do mycia używam Nuno ale chciałam sie przestawić na ten z Med zielony - działają podobnie? jest sens zmieniać? Ogólnie moja cera jest bardzo dziwna - wrażliwa, na polikach zaczerwieniona a na brodzie wiecznie jakieś syfki - i wiele kremów( i podkładów) od razu powoduje nalot pryszczy:|
Zielony żel do mycia twarzy z serii ziaja med jest świetny bezzapachowy, nie podrażnia , nie wysusza, pieni się wystarczająco dobrze. Miałam go i mogę polecić
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 09:44   #1505
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

A jak oceniacie kosmetyki z serii lipidowej po dłuższym stosowaniu?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 10:01   #1506
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

żel lipidowy do mycia twarzy jest cuudowny znaczy, to chyba się zwie emulsja.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 10:21   #1507
farmamozg
Zadomowienie
 
Avatar farmamozg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 773
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
żel lipidowy do mycia twarzy jest cuudowny znaczy, to chyba się zwie emulsja.
Ja właśnie planuję zakupić ten lipidowy i antybakteryjny i używać na zmianę On też jest bez zapachu? Nie wiem jak używasz ale czy zmywa makijaż? Bo ja makijaż właśnie żelem zmywam i ten Nuno ładnie zmywa tusz do rzęs też a nie wiem jak te inne bo Calma z tuszem sobie nie radził
farmamozg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-27, 10:26   #1508
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
W takim razie myślę, że dobre będę nieprzesuszające żele bez SLS (mam taką samą cerę): oliwkowy, wspomniana Calma, TinTin, Ziaja Med antybakteryjny.



Chodzi o ten żel oliwkowy? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...cy.html&next=1 Z tego co widzę ma same dobre opinie
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 10:28   #1509
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Chodzi o ten żel oliwkowy? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...cy.html&next=1 Z tego co widzę ma same dobre opinie
Kończę właśnie kolejne opakowanie tego żelu i jestem bardzo zadowolona - łagodzi, nie wysusza i nie podrażnia, a mam wrażliwą skórę. Do tego zmywa też mój makijaż.
Polecam.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 10:32   #1510
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Kończę właśnie kolejne opakowanie tego żelu i jestem bardzo zadowolona - łagodzi, nie wysusza i nie podrażnia, a mam wrażliwą skórę. Do tego zmywa też mój makijaż.
Polecam.
a powiecie mi w jakiej on jest cenie w Rossmannie?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 10:49   #1511
EttaJO
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

W Rosmmanie nie wiem, bo kupuje przez internet,ale to naprawdę wydatek kilku złotych. Nie ukrywam,że jest to jeden z moich ulubionych kosmetyków. Moim problemem jest bardzo wrażliwa skóra, często kosmetyki ją podrażniały. ten jest naprawdę o,k
EttaJO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-27, 10:53   #1512
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
a powiecie mi w jakiej on jest cenie w Rossmannie?
W Rossmannie go nie widziałam, ale w Naturze ostatnio był w promocji za jakieś 5zł.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 10:56   #1513
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
W Rossmannie go nie widziałam, ale w Naturze ostatnio był w promocji za jakieś 5zł.
U mnie Natura splajtowała po tym jak otworzyli Rossa
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 11:19   #1514
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
W takim razie myślę, że dobre będę nieprzesuszające żele bez SLS (mam taką samą cerę): oliwkowy, wspomniana Calma, TinTin, Ziaja Med antybakteryjny.
Oliwkowy ma SLS w skladzie i nie dam sobie reki uciac, ale wydaje mi sie, ze Ziaja Med antybakteryjny tez. Wyrzucilam butelke i nie mam jak sprawdzic opakowania, ale cos mi lata po glowie, ze SLS byl tez, daleko w skladzie, ale byl.
Cytat:
Napisane przez anetus77 Pokaż wiadomość
mam mieszaną w stronę tłustej ze skłonnością do wyprysków.
Calma będzie ok? czy może coś innego? potrzebuje jakiegoś nawilżającego ale nie zapychającego bo na noc stosuje effaclar i troszkę mnie przesusza.
Może znajdzie się coś z ziaji w sam raz dla mnie?
95% kremow Ziai to sa zapychacze, wystarczy obejrzec sklady. Tak jak uparcie nie produkuja lekkich mleczek do ciala (nawet niby najlzejsze to jednak ciezki balsam, nie mleczko), tak samo namietnie robia zapychajace kremy. Sprobuj moze z Ziaja Med antybakteryjna, tylko tu musisz uwazac na sredni poziom nawilzenia, zeby sie nie okazalo, ze Cie przesuszy.

Cytat:
Napisane przez farmamozg Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ten micel Jaśmin jest porównywalny do Sopot Spa? Mam już chyba 5 buteleczkę Sopot Spa - ale po dłuższej przerwie bo dostałam z Iwostinu micel(który zresztą też bardzo szczypie w oczy). A ten z serii med ktoś ma? Szczypie w oczy?
Do mycia używam Nuno ale chciałam sie przestawić na ten z Med zielony - działają podobnie? jest sens zmieniać? Ogólnie moja cera jest bardzo dziwna - wrażliwa, na polikach zaczerwieniona a na brodzie wiecznie jakieś syfki - i wiele kremów( i podkładów) od razu powoduje nalot pryszczy:|
Ziaja med micel mnie w oczy nie szczypie, ale tez nie radzi sobie z makijazem oczu tak dobrze jak Ziaja dwufazowa. Do lekkiego makijazu sie nadaje, ale juz na wieksze wyjscie to niezbyt.
Dla mnie zel Nuno i antybakteryjny dzialaja tak samo, z tym ze Nuno intensywniej pachnie (a i tak subtelniej niz pachnaca na kilometr Calma), a z kolei Ziaja Med ma pompke.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
A jak oceniacie kosmetyki z serii lipidowej po dłuższym stosowaniu?
A tak:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=474917
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 11:58   #1515
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Zielony żel do mycia twarzy z serii ziaja med jest świetny bezzapachowy, nie podrażnia , nie wysusza, pieni się wystarczająco dobrze. Miałam go i mogę polecić
A mi ściągał cerę, bez użycia kremu się nie obeszło.

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Oliwkowy ma SLS w skladzie i nie dam sobie reki uciac, ale wydaje mi sie, ze Ziaja Med antybakteryjny tez. Wyrzucilam butelke i nie mam jak sprawdzic opakowania, ale cos mi lata po glowie, ze SLS byl tez, daleko w skladzie, ale byl.
Zielony antybakteryjny nie ma SLS w składzie
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 12:06   #1516
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość

Zielony antybakteryjny nie ma SLS w składzie
Jesli masz opakowanko, to dodaj sklad tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=150879
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 12:06   #1517
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Eirenn gdzie dorwałaś krem opuncjowy? pierwsze słyszę.

na noc smaruję Isaną 5% tylko tą w pojemniczku, do ciała. świetny.
szukam czegos żeby własnie się szybko wchłaniało i nie zostawiało tłustej wartwy.
no nic, muszę sama przetestowac i to będzie najlepsze wyjście
Opuncję miałam już dość spory kawałek czasu temu, nie mam pojęcia, gdzie ją kupiłam.

Jeśli na noc masz coś odżywczego, na dzień polecam Ziajowe kremy z czystym sumieniem. Szczególnie moje ukochane kozie mleko!

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Opuncje do rak widzialam na pewno w Rossmannie, ale zapach mi kompletnie nie odpowiada, jedzie jakims zwietrzalym kwiatem
Fakt, takie kwiatki-sratki, ale mnie ten zapach bardzo odpowiada.

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Oliwkowy ma SLS w skladzie i nie dam sobie reki uciac, ale wydaje mi sie, ze Ziaja Med antybakteryjny tez. Wyrzucilam butelke i nie mam jak sprawdzic opakowania, ale cos mi lata po glowie, ze SLS byl tez, daleko w skladzie, ale byl.

95% kremow Ziai to sa zapychacze, wystarczy obejrzec sklady. Tak jak uparcie nie produkuja lekkich mleczek do ciala (nawet niby najlzejsze to jednak ciezki balsam, nie mleczko), tak samo namietnie robia zapychajace kremy. Sprobuj moze z Ziaja Med antybakteryjna, tylko tu musisz uwazac na sredni poziom nawilzenia, zeby sie nie okazalo, ze Cie przesuszy.
Oliwkowy żel ma SLES, ale na dalszym miejscu w składzie. TinTin (i jego bliźniak normalizujący Pro) i Med są bez SL(E)S.

Do ciała lekka jest emulsja 5% masła kakaowego. A z zapychaniem to wiesz jak jest... każdego zapcha coś innego, więc nie strasz dziewczyn. Kremy z serii Med mają bardzo przyzwoite składy. A i z klasyków da się coś wybrać - mimo mieszanej cery nie szkodziło mi ani masło kakaowe, ani jego lżejszy braciszek, podobnie opuncjowe rodzeństwo. Oliwki za to podrażniły mnie i dostałam wysypki i grudek na twarzy.

Edytowane przez 025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Czas edycji: 2011-02-27 o 13:05
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 12:09   #1518
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;25392443]
Do ciała lekka jest emulsja 5% masła kakaowego. A z zapychaniem to wiesz jak jest... każdego zapcha coś innego, więc nie strasz dziewczyn. Kremy z serii Med mają bardzo przyzwoite składy. A i z klasyków da się coś wybrać - mimo mieszanej cery nie szkodziło mi ani masło kakaowe, ani jego lżejszy braciszek, podobnie opuncjowe rodzeństwo. Oliwki za to podrażniły mnie i dostałam wysypki i grudek na twarzy.[/QUOTE]
Ale widzisz - nawet ta lekka emulsja nie jest taka lekka jak typowe mleczka innych firm i tez sie srednio dobrze wchlania. Tak samo niby z mleczkiem z serii oliwkowej - tym w bialej butelce z pompka - niby tez mialo byc lekkie, a nie jest.
A co do skladow, to ja oczywiscie generalizuje - sa cery ktorych nic nie zapcha, chocby smarowaly sie cementem a sa takie, ktore zapycha wszystko. No i niestety Ziaja ma tendencje do wpychania takich zapychajacych skladnikow. Ale tak jak mowie - generalizuje i trzeba do dobrego kremu dojsc metoda prob i bledow.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 14:09   #1519
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Chodzi o ten żel oliwkowy? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...cy.html&next=1 Z tego co widzę ma same dobre opinie
Tak, to ten, dla mnie jest świetny.

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Oliwkowy ma SLS w skladzie i nie dam sobie reki uciac, ale wydaje mi sie, ze Ziaja Med antybakteryjny tez. Wyrzucilam butelke i nie mam jak sprawdzic opakowania, ale cos mi lata po glowie, ze SLS byl tez, daleko w skladzie, ale byl.
Przepraszam - moje niedopatrzenie - rzeczywiście, w oliwkowym SLES jest. W każdym razie troszkę dalej w składzie. Mogę jeszcze dodać, że ten żel mniej mnie przesusza niż np. Babydream, który niby miał być taki delikatny. Tak że naprawdę reakcje skóry są całkiem indywidualne.

Co do zapychania - każda cera ma inne tendencje, więc nie ma co straszyć, czasami to też kwestia mnóstwa innych czynników, a nie tylko kremu. Często też wydaje się, że coś nas zapchało, a po prostu mamy wysyp, bo się czegoś najadłyśmy albo hormony szaleją. Aczkolwiek nie zaprzeczam, składy Ziaji nie są takie megaczyste, choć w zasadzie z drogeryjnych kosmetyków ciężko znaleźć takie 100% bezpieczne.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-27, 14:46   #1520
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

czy mi się wydaje czy Ziaja pro z zieloną glinką nie ma wcale glinki w składzie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ja.html&next=1 tak z nudów czytałam sobie skład i nie ma tam nic o Kaolin
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 15:23   #1521
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
czy mi się wydaje czy Ziaja pro z zieloną glinką nie ma wcale glinki w składzie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ja.html&next=1 tak z nudów czytałam sobie skład i nie ma tam nic o Kaolin
A nie chodzi przypadkiem o Illite

Cytat:
Napisane przez farmamozg Pokaż wiadomość
A ten z serii med ktoś ma? Szczypie w oczy?
A mnie z kolei bardzo szczypie w oczy, jak widać opinie są różne
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 15:32   #1522
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
A nie chodzi przypadkiem o Illite
A owszem, to byc moze.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 16:42   #1523
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

http://allegro.pl/ziaja-med-fizjoder...481672092.html ta baza myjąca jest do twarzy czy do ciała?
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 16:45   #1524
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/ziaja-med-fizjoder...481672092.html ta baza myjąca jest do twarzy czy do ciała?
Do ciała
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 20:40   #1525
dorskaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 17
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez anetus77 Pokaż wiadomość

czekam w takim razie
no niestety anetus77, obszukałam dzis wszystkie półki jakie mogły być w tym TESCO, ale nie znalazłam tych zestawików, a szkoda, bo własnie kończy sie moje kozie mlekow ogóle to fajna promocja.
dorskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 09:12   #1526
anetus77
Raczkowanie
 
Avatar anetus77
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 186
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

dzięki za info. no szkoda...bo naprawdę się opłacało.
powiedzcie proszę co warto kupić z serii zaija pro (cera tłusta ze skłonnością do trądziku)?
anetus77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 09:19   #1527
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez anetus77 Pokaż wiadomość
dzięki za info. no szkoda...bo naprawdę się opłacało.
powiedzcie proszę co warto kupić z serii zaija pro (cera tłusta ze skłonnością do trądziku)?
Na pewno maskę z zielona glinką i peeling mocny z mikrogranulkami
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 10:48   #1528
mal
Rozeznanie
 
Avatar mal
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 727
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Na pewno maskę z zielona glinką i peeling mocny z mikrogranulkami
Potwierdzam mam tez duzy krem z sielonej serii -normalizujacy bodajrze sie nazywa. Tez jest ok
__________________
Odliczanie do maja/czerwca 2014
mal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 11:02   #1529
anetus77
Raczkowanie
 
Avatar anetus77
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 186
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

dzięki napewno kupię bo już od dłuższego czasu czaję się na serie pro.
a co myślicie o masce zwężającej pory serii pro? bo ma różne opinie...
a ten peeling jest mocny tak jak nazwa wskazuje czy raczej z nazwą nie ma nic wspólnego?bo chyba jest jeszcze bardzo mocny...
anetus77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 11:21   #1530
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez anetus77 Pokaż wiadomość
dzięki napewno kupię bo już od dłuższego czasu czaję się na serie pro.
a co myślicie o masce zwężającej pory serii pro? bo ma różne opinie...
a ten peeling jest mocny tak jak nazwa wskazuje czy raczej z nazwą nie ma nic wspólnego?bo chyba jest jeszcze bardzo mocny...
Jak dla mnie ta maska zwężająca pory nic nie robi poza normalizowaniem skóry. Ja bym sobie ją odpuściła i wybrała zamiast tego inną maskę.
U mnie bardzo dobrze sprawdziła się ta z zieloną glinką i mikrodermabrazją.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-06 13:23:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.