Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-03, 22:00   #4021
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 5 699
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
Wiem, mam dołek troche ale jakoś muszę sobie dać radę.

A najlepszy glisskur pod względem składu to ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...rum-spray.html
Zawiera masło shea...Właśnie w poniedziałek będę zamawiała to masełko na BU, któraś z Was kiedyś używała?
catttt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 22:50   #4022
peanut_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 272
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylwucha2102 Pokaż wiadomość
Od jakiego czasu śledziłam Wasze rozmowy i musze wam powiedziec, że zainspirowałyście mnie do zaprzestania zabijania mojej ledwo żywej czupryny Cud się stał- nie prostuje włosów od 4 dni i o dziwo świetnie się z tym czuje. Przez pierwsze dwa dni spinałam je spinką- czułam się -dobrze- a od wczoraj doczepiam sztuczne włosy (spinam włosy wsuwkami i na ten mały kok zaczepiam ,,klamrę z włosami" nie jestem pewna czy będziecie wiedziały o co mi chodzi, jak będzie trzeba wrzucę fotkę, ale na prawdę czuję się znakomicie... Zastanawiam się czy czasami nie czuje się bardziej atrakcyjniej Achh żyć nie umierać... Kto by pomyślał... nie rozstawałam się z prostownicą... A do tego wszystkiego śpię pół godziny dłużej (tyle zajmowało mi prostowanie włosów niedługich bo do łopatek, ale bardzo zniszczonych nie tylko prostowaniem ale co miesięcznym rozjaśnianiem odrostów). Całkiem przez przypadek weszłam na ten wątek. Wielkie dzięki dziewczyny
rozumiem o czym piszesz, ja też czuję się o wiele lepiej i jakby właśnie atrakcyjniejsza odkąd nie prostuję włosów - są o wiele ładniejsze i bardziej puszyste witaj na wątku i wytrwaj jak najdłużej w postanowieniu
peanut_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 06:17   #4023
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

witam nową - Sylwuche mam nadzieje ze bedziesz pisac tutaj z nami a nie tylko czytac
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 06:36   #4024
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Moniczko kusisz tym gliss kurem pieniądze mam ale kurcze robię mały odwyk, dziwie się, że są jeszcze na koncie hehe
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 06:57   #4025
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
Moniczko kusisz tym gliss kurem pieniądze mam ale kurcze robię mały odwyk, dziwie się, że są jeszcze na koncie hehe
też co jakiś czas robię odwyk ale po jakims czasie zawsze stwierdzam... 'eeee co mi tam' ze tez głupia nie spojżałam jak składy innych produktów z tej serii byłam tak zachwycona mgiełką, że nawet nie spojżałam na balsam czy odżywkę zaraz zobaczę co tam na KWC słychać
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 18:13   #4026
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Jezu ale się dzisiaj spiekłam. Uciekam zaraz włosy nawilżyć po całym dniu na słoncu.

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Monisia, jak dokladnie nazywa sie ten glisskur?
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 18:44   #4027
sylwucha2102
Raczkowanie
 
Avatar sylwucha2102
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: DKL
Wiadomości: 91
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez peanut_ Pokaż wiadomość
rozumiem o czym piszesz, ja też czuję się o wiele lepiej i jakby właśnie atrakcyjniejsza odkąd nie prostuję włosów - są o wiele ładniejsze i bardziej puszyste witaj na wątku i wytrwaj jak najdłużej w postanowieniu

więc nie jestem jedyna, po co nam były te prostownice Mój Tż uważa, że wyglądam bez tej porannej rozgrzewki o niebo lepiej, podbudował mnie chłopak jeszcze bardziej jednym zdaniem

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
witam nową - Sylwuche mam nadzieje ze bedziesz pisac tutaj z nami a nie tylko czytac

obiecuję, że postaram się biernie uczestniczyć w końcu musimy sobie pomagać w momentach zwątpienia

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
no to gartulacje i życzymy wytrałości i na fotki czekamy

dzięki za wsparcie a co do fotek to postaram się dodać (na dniach)
__________________
Muzyka jest wszędzie, czy ją słyszysz?
sylwucha2102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-04, 21:37   #4028
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
Jezu ale się dzisiaj spiekłam. Uciekam zaraz włosy nawilżyć po całym dniu na słoncu.

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Monisia, jak dokladnie nazywa sie ten glisskur?
Gliss Kur Oil Nutritive dokładnie w takiej butelce: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...yu.html&next=1 wonder serum-spray
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 11:54   #4029
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Gliss Kur Oil Nutritive dokładnie w takiej butelce: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...yu.html&next=1 wonder serum-spray
Byłam dzisiaj w pracy krótko i miałam iść do rossmana bo mam po drodze duży rossman ale było tak gorąco, że chciałam jak najszybciej znalezc sie w domu! Jutro sie wybiore juz nie moge sie doczekac
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 13:17   #4030
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w pracy krótko i miałam iść do rossmana bo mam po drodze duży rossman ale było tak gorąco, że chciałam jak najszybciej znalezc sie w domu! Jutro sie wybiore juz nie moge sie doczekac
Co dziwne ale nie obciąża moich włosów ten spray. Zawsze sie bałam Gliss Kura za obciazenie dlatego nigdy nic nie kupowałam tej marki a tu proszę, dzisiaj też sobie psiknęlam i wloski są cudne a myłam je w sobotę ! Są dalej świerze jakbym myła wczoraj
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 14:14   #4031
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Co dziwne ale nie obciąża moich włosów ten spray. Zawsze sie bałam Gliss Kura za obciazenie dlatego nigdy nic nie kupowałam tej marki a tu proszę, dzisiaj też sobie psiknęlam i wloski są cudne a myłam je w sobotę ! Są dalej świerze jakbym myła wczoraj
To super ten z kaszmirem też jest fajny no ale ten z olejami możliwe, że będzie lepszy już chce go mieć!

Muszę się 'pochwalić' odniosłam mały sukces w mojej walce z łojotokiem twarzy Bioderma Sebium AKN dzisiaj nałożyłam pierwszy raz i skóra po dwóch godzinach nie jest tłusta, a co dopiero bedzie za miesiąc?
a ta ceranova to jeszcze nie wiem czy działa.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 14:47   #4032
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
To super ten z kaszmirem też jest fajny no ale ten z olejami możliwe, że będzie lepszy już chce go mieć!

Muszę się 'pochwalić' odniosłam mały sukces w mojej walce z łojotokiem twarzy Bioderma Sebium AKN dzisiaj nałożyłam pierwszy raz i skóra po dwóch godzinach nie jest tłusta, a co dopiero bedzie za miesiąc?
a ta ceranova to jeszcze nie wiem czy działa.
no to super ! bardzo się ciesze ! z Biodermy miałam kiedyś próbki z apteki różnych kremików i płynu micelarnego i też dobrze wspominam, rezenzje na KWC równiez bardzo dobre więc raczej to sa dobre kosmetyki jak Ci pomaga to tego się trzymaj
a tabletki to po 3 miesiacach widać najwieksza poprawe wiec bierz sumiennie i efekty przyjdą na pewno
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 15:07   #4033
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
no to super ! bardzo się ciesze ! z Biodermy miałam kiedyś próbki z apteki różnych kremików i płynu micelarnego i też dobrze wspominam, rezenzje na KWC równiez bardzo dobre więc raczej to sa dobre kosmetyki jak Ci pomaga to tego się trzymaj
a tabletki to po 3 miesiacach widać najwieksza poprawe wiec bierz sumiennie i efekty przyjdą na pewno
wiem, ale zamierzam zmniec na LactoCer po miesiącu, jak skoncze te opakowanie.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 15:24   #4034
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
wiem, ale zamierzam zmniec na LactoCer po miesiącu, jak skoncze te opakowanie.
jedno jest pewne- na slubie na pewno będziesz wyglądała ślicznie !
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 17:47   #4035
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
jedno jest pewne- na slubie na pewno będziesz wyglądała ślicznie !
Dziękuje

Dzisiaj zauważyłam, że na palcach dłoni schodzi mi skóra, tak się łuszczy. Wiem nawet po czym - po tej wcierce od dermatologa. Bo łyszczy się na 4 palcach obu dłoni oprócz kciuka w tych miejscach, w ktorych wcierka ma kontakt ze skórą. Więc to na pewno od tego. O czym to moze swiadczyc? Skóra się regeneruje po tym czy co? Mi to tak wygląda na szybsze rogowacenie naskórka, tak jakby pozbywanie się chorej warstwy, starej. No nie wiem
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 18:34   #4036
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
Dziękuje

Dzisiaj zauważyłam, że na palcach dłoni schodzi mi skóra, tak się łuszczy. Wiem nawet po czym - po tej wcierce od dermatologa. Bo łyszczy się na 4 palcach obu dłoni oprócz kciuka w tych miejscach, w ktorych wcierka ma kontakt ze skórą. Więc to na pewno od tego. O czym to moze swiadczyc? Skóra się regeneruje po tym czy co? Mi to tak wygląda na szybsze rogowacenie naskórka, tak jakby pozbywanie się chorej warstwy, starej. No nie wiem
a jak wetrzesz w skórę tą wcierkę to myjesz potem dłonie ? bo jeśli myjesz to nie powinno sie tak chyba robic hmm może spróbuj to kremowac kremem do rąk, ciekawe czy by przeszło.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 18:40   #4037
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
a jak wetrzesz w skórę tą wcierkę to myjesz potem dłonie ? bo jeśli myjesz to nie powinno sie tak chyba robic hmm może spróbuj to kremowac kremem do rąk, ciekawe czy by przeszło.
Myję, ja myję po wszystkim co dotykam a dłonie kremuję systematycznie bo z racji naszego zawodu często są suche (moczenie, suszenie, moczenie, suszenie, rękawiczki, znowu moczenie i znowu suszenie, dezynfekcja itp). No nie wiem.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 18:49   #4038
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
Myję, ja myję po wszystkim co dotykam a dłonie kremuję systematycznie bo z racji naszego zawodu często są suche (moczenie, suszenie, moczenie, suszenie, rękawiczki, znowu moczenie i znowu suszenie, dezynfekcja itp). No nie wiem.
Wiem cos o tym, na praktykach mnie to spotkało i utrzymywało sie potem jakiś czas. Kurcze no to nie wiem, a kiedy masz nastepną wizytę u dermatologa ? nie zapomnij o to zapytac, ja też ciągle stosuję wcierkę od dermatologa i nic takiego mi się nie dzieje nieźle mocny musisz mieć składnik w tej wcierce, ze aż takie rzeczy wyrabia
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 18:52   #4039
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Wiem cos o tym, na praktykach mnie to spotkało i utrzymywało sie potem jakiś czas. Kurcze no to nie wiem, a kiedy masz nastepną wizytę u dermatologa ? nie zapomnij o to zapytac, ja też ciągle stosuję wcierkę od dermatologa i nic takiego mi się nie dzieje nieźle mocny musisz mieć składnik w tej wcierce, ze aż takie rzeczy wyrabia
No to jest przeciwłojotokowe i na bazie spirytusu, domniewam, że ma za zadanie oczyszczać ujścia mieszków włosowych bo ma dotleniać cebulki. Moze właśnie ma pozbywać się zrogowaciałych warstw skóry. Tak mnie sie wydaje.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 19:20   #4040
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
No to jest przeciwłojotokowe i na bazie spirytusu, domniewam, że ma za zadanie oczyszczać ujścia mieszków włosowych bo ma dotleniać cebulki. Moze właśnie ma pozbywać się zrogowaciałych warstw skóry. Tak mnie sie wydaje.
mi też by się przydało detlenienie cebulek ale niestety nie pomoge Ci, spirytus na pewno nie wyrzera tak skóry wiec to musi być coś innego. Musiałabyś się dermatolog zapytac bo w sumie ciekawe czemu tak się dzieje
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 11:51   #4041
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
mi też by się przydało detlenienie cebulek ale niestety nie pomoge Ci, spirytus na pewno nie wyrzera tak skóry wiec to musi być coś innego. Musiałabyś się dermatolog zapytac bo w sumie ciekawe czemu tak się dzieje
Juz wiem dlaczego te palce takie są ja jak wcieram tą wcierkę to wielokrotnie mocze paluchy w tym, po kilku minutach skóra już jest tym płynem przesiąknięta i się tak marszczy więc to dlatego, umycie rąk nie wystarczy bo skóra i tak tym nasiąkła i pewnie za dużo i dlateko skóra mi schodzi bo alkohol w połączeniu z tamtymi rzeczami robi swoje.. a w ogóle to miałam ostatnio wyprostować włosy na zdjęcia i nie wyprostowałam już jestem tak odzwyczajona od prostownicy że nawet mi się nie chce prostować.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 12:00   #4042
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
Juz wiem dlaczego te palce takie są ja jak wcieram tą wcierkę to wielokrotnie mocze paluchy w tym, po kilku minutach skóra już jest tym płynem przesiąknięta i się tak marszczy więc to dlatego, umycie rąk nie wystarczy bo skóra i tak tym nasiąkła i pewnie za dużo i dlateko skóra mi schodzi bo alkohol w połączeniu z tamtymi rzeczami robi swoje.. a w ogóle to miałam ostatnio wyprostować włosy na zdjęcia i nie wyprostowałam już jestem tak odzwyczajona od prostownicy że nawet mi się nie chce prostować.
no to się wyjaśniło

ja chyba na 11go będę musiała wyprostowac kłaki bo teściowa u siebie robi małe spotkanie rodzinne i ja z TŻ zostalismy zaproszeni no a jakoś trzeba wyglądać Już wystarczy, ze chodze z odrostem jak debil to chociaż dobrowadze je do porządku prostownicą
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 14:45   #4043
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
no to się wyjaśniło

ja chyba na 11go będę musiała wyprostowac kłaki bo teściowa u siebie robi małe spotkanie rodzinne i ja z TŻ zostalismy zaproszeni no a jakoś trzeba wyglądać Już wystarczy, ze chodze z odrostem jak debil to chociaż dobrowadze je do porządku prostownicą

a może loczki?
z burza świderków na głowie odrost bedzie mniej widoczny

a swoją kroga miałas dodac kiedyś zdjęcie w kręciołkach
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 15:16   #4044
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

a ja dziśmiałam egzamin i już koniec sesji i dziś prace lic złozyłam do dziekanatu
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 15:16   #4045
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a może loczki?
z burza świderków na głowie odrost bedzie mniej widoczny

a swoją kroga miałas dodac kiedyś zdjęcie w kręciołkach
porównanie w loczkach i w prostych zdjęcia stare

P.S. juz usunełam zdjęcia
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020

Edytowane przez moniczka_90
Czas edycji: 2011-06-07 o 15:34
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 15:17   #4046
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
a ja dziśmiałam egzamin i już koniec sesji i dziś prace lic złozyłam do dziekanatu
gratuluję !
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 15:34   #4047
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
porównanie w loczkach i w prostych zdjęcia stare

fajne ci te loczki wyszły !

a tak wogóle to masz napawde ładne włoski !
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 15:39   #4048
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
fajne ci te loczki wyszły !

a tak wogóle to masz napawde ładne włoski !
a dziekuję ale to były "stare włosy" przed zniszczeniem ich... miałam takie farbując, prostując codziennie/co 2 dzień i po używaniu samego szamponu i nic więcej kochałam je wtedy to głupia zniszczyłam.

Ale teraż gdyby nie to, ze czasem jakiś mi się ułamie to można powiedzieć, ze wróciły do siebie
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 15:46   #4049
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Kupiłam GlissKura jutro sobie spryskam

Ja mysle zeby sciac ze 3 cm wlosy to moze mniej beda wypadac.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 15:54   #4050
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
Kupiłam GlissKura jutro sobie spryskam

Ja mysle zeby sciac ze 3 cm wlosy to moze mniej beda wypadac.
nawet jak nie zmniejszy się wypadanie to końcówki na pewno odżyją, poza tym przy Twoich długich włosach nie zobaczysz 3 cm różnicy
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.