Niemowle 3 miesieczne nie chce jezdzic w gondoli :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-18, 19:30   #1
ewcia23
Raczkowanie
 
Avatar ewcia23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 251

Niemowle 3 miesieczne nie chce jezdzic w gondoli :(


Od okolo 2 tygodni moj synek niechce jezdzic na dworze w gondoli Ma dopiero 3 mce ,przeciez nie przeloze go do spacerowki,wiem ze powinien byc w pozycji lezacej ze wzgledu na kregoslup itp.no a do tego jest zimno na dworze wiec nie wyobrazam sobie przelozyc go do spacerowki.Niewiem czym to jest spowodowane,mam wrazenie ze zaczal coraz wiecej dostrzegac rzeczy dookola siebie i teraz w pozycji lezacej mu sie nie podoba......bo nic nie widzi? Do tej pory zasypial odrazu jak tylko wyszlam z nim na dwor a teraz wierci sie i nie raz w placz-biore na rece i spokoj,znowu odkladam i znowu to samo.....Jesli chodzi o inne przyczyny to naprawde juz niewiem-ma zawsze sucha pieluszke przed wyjsciem,najedzony,ani nie przegrzewam dziecka ani nie jest mu chlodno wiec juz niewiem co robic? A moze to tak zwany skok rozwojowy?Mojej znajomej synek tez mial podobnie i mowi ze musial widziec co sie dzieje dookola i przelozyla go do spacerowki,no ale jej wypadlo ze bylo lato wiec to co innego.Moze mialyscie podobna sytuacje i mozecie mi cos poradzic?Dodam ze synek niema problemow ze spaniem-bardzo ladnie przesypia noce.

Edytowane przez ewcia23
Czas edycji: 2011-12-18 o 19:31
ewcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 19:42   #2
makarona
Rozeznanie
 
Avatar makarona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 987
Dot.: Niemowle 3 miesieczne nie chce jezdzic w gondoli :(

Ja jeszcze nie mam dziecka, jestem w trakcie oczekiwania, dlatego przeglądając Internet w poszukiwaniu wózka natknęłam się na tego typu problem. Dziewczyny pisały, że ich dzieciaki bardzo krótko leżały w gondoli wyprostowane. Właśnie około 3 miesiąca zaczęły interesować się tym, co dzieje się dookoła i nie chciały leżeć nic nie widząc. Wiele z nich po prostu powoli podnosiło im główki. W różny sposób. Niektóre wózki miały takie możliwości.
Jest chyba duże prawdopodobieństwo, że twój dzieciaczek należy właśnie do grupy tych dzieci, które chciałyby coś więcej dostrzegać.
__________________
Cytat:
Szanujmy się.



Nasz czas oczekiwania
makarona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 20:31   #3
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Niemowle 3 miesieczne nie chce jezdzic w gondoli :(

nosidło,chusta,ręce ,podłozenie czegos pod materacyk tak,zeby byl pod skosem,ale dziecko nie było "posadzone"
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 20:33   #4
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Niemowle 3 miesieczne nie chce jezdzic w gondoli :(

Ewciu, nie walcz, tylko daj spacerówkę Są takie rozkładane całkowicie na płasko - sama taką miałam, córka mając 4mce w niej wylądowała, bo w gondoli płacz. Ja miałam wózek Bexa, nieźle zabudowany i spacerówka płaska.

Niezłym rozwiązaniem może też być wożenie dziecka w foteliku, jeśli masz adapter do wózka. Dziecko nie jest całkiem na płasko, a anatomicznie - i coś widzi.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 20:47   #5
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Niemowle 3 miesieczne nie chce jezdzic w gondoli :(

ewciu - moj ma reflux i od poczatku nie lubil gondoli. Wozilam w siedzonku samochodowym a wieku 3.5 miesiaca przenioslam do spacerowki (moja sie nie rozklada na zupelnie plasko wiec przelozylam wkladke z fotelika samochodowego i jest ok)
Ja bym nie walczyla bo to nie ma sensu. Zaopatrz sie rowniez w chuste/nosidelko i na spacerach czasami wyciagnij z wozka i wloz do nosidelka - niech sie cieszy swiatem
Poza tym moj w wieku 3.5 miesiaca przerosl gondole Jaki masz wozek?

edit: nie jest jeszcze tak zimno, spiworek do spacerowki z polarku, czy skora z owcy (pewnie widzialas mnostwo mam takie w wozkach ma) i bedzie ok

Edytowane przez Bakteryika
Czas edycji: 2011-12-18 o 20:51 Powód: za duzo poza tym :D
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 20:49   #6
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Niemowle 3 miesieczne nie chce jezdzic w gondoli :(

moja do 5 m-ca była dzieckiem zupełnie nie gondolowym,teraz uwielbia wózek,pod warunkiem,ze ma podniesione oparcie w gondoli
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 00:04   #7
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Niemowle 3 miesieczne nie chce jezdzic w gondoli :(

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
ewciu - moj ma reflux i od poczatku nie lubil gondoli. Wozilam w siedzonku samochodowym a wieku 3.5 miesiaca przenioslam do spacerowki (moja sie nie rozklada na zupelnie plasko wiec przelozylam wkladke z fotelika samochodowego i jest ok)
Ja bym nie walczyla bo to nie ma sensu. Zaopatrz sie rowniez w chuste/nosidelko i na spacerach czasami wyciagnij z wozka i wloz do nosidelka - niech sie cieszy swiatem
Poza tym moj w wieku 3.5 miesiaca przerosl gondole Jaki masz wozek?

edit: nie jest jeszcze tak zimno, spiworek do spacerowki z polarku, czy skora z owcy (pewnie widzialas mnostwo mam takie w wozkach ma) i bedzie ok
U mnie tak samo, spacerowka nie rozklada sie na calkiem plasko wiec wlozylam malej wkladke z fotelika.
Mala jezdzi w spacerowce odkad skonczyla 3 mies bo zaczela sie buntowac i ciagle byl placz.
Do spacerowki kupilam najzwyklejszy spiworek podszywany polarkiem i mala ma w nim wrecz goraco (zakladam jej tylko rajstopy i cienkie spodnie bo raz zalozylam podwojne i nozki sie jej spocily).

Zaopatrz sie w taki spiworek i przejdz na spacerowke. Dziecko na pewno nie zmarznie.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 08:36   #8
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Niemowle 3 miesieczne nie chce jezdzic w gondoli :(

podkładałam poduszkę, na spacery wychodziłam w porze drzemki

A. miał 10 mies. gdy rozwalił mi się wózek głęboki, dokupiłam drugi (60 zł) z gondolą
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 09:50   #9
katiem
Wtajemniczenie
 
Avatar katiem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 634
Dot.: Niemowle 3 miesieczne nie chce jezdzic w gondoli :(

Miałam to samo. Jak jakimś cudem zasnął to było ok. Ale najczęściej pchałam przed sobą wózek z dzieckiem na ręku. Kupiłam chustę. Wózek poszedł w odstawkę.
Myślałam, że jak przyjdzie czas na spacerówkę to będzie już lepiej, ale gdzie tam. Kupiłam nosidło ergonomiczne - świetny wynalazek.
Jak skończył 10 miesięcy zaczął chodzić i wszystkie spacery odbywały się na nóżkach lub na moich rękach.
Wózek mam praktycznie nowy
Teraz ma 14 miesięcy i jest już kawał klopsa.
Szukam jakiejś taniej parasolki - taniej bo nie wiem czy w ogóle się przyda.
Zobaczymy

Twój maluszek jest póki co leciutki. Możesz go ponosić
__________________
Najważniejsze to mieć plan A.....B.....C itd.

Pawełek

Kubuś
katiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 14:02   #10
Groszek bez Marchewki
Raczkowanie
 
Avatar Groszek bez Marchewki
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 360
Dot.: Niemowle 3 miesieczne nie chce jezdzic w gondoli :(

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;31123517]

Niezłym rozwiązaniem może też być wożenie dziecka w foteliku, jeśli masz adapter do wózka. Dziecko nie jest całkiem na płasko, a anatomicznie - i coś widzi.[/QUOTE]

Ale nie może byc w foteliku dłużej niż 2 godziny, to tak dla przypomnienia
Groszek bez Marchewki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 14:32   #11
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: Niemowle 3 miesieczne nie chce jezdzic w gondoli :(

Tylko w mojej rodzinie były takie 2 przypadki, w tym mój młodszy syn. Jeździ w spacerówce od 4 miesiąca, zaczął wczesną wiosną, ale teraz też nie jest zimno.
My kupiliśmy spacerówko-parasolkę Peg Perego o taką jak w tej aukcji. http://allegro.pl/wozek-spacerowy-pe...000472833.html

Jak byś chciała dowiedzieć się czegoś więcej na jej temat, mogę coś na jej temat napisać. Mój mały jeździ w niej do tej pory. Ma dużo zalet. Znaczy wózek, nie mój maly Polecam
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 19:14   #12
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Niemowle 3 miesieczne nie chce jezdzic w gondoli :(

O tak, pamiętam te romantyczne spacery, ja i wózek, a dziecko na rękach. Masakra

Mam po starszej taki wózek http://www.ag2.pl/wozki/spacerowe/co...lor-xenon.html , (tylko bez dodatkowych, fotelika, gondoli itp), rozkłada się na płasko,więc chyba w ogóle nie będę się bawić w gondolę jak urodzę, bo mnie ta wizja przeraża nieco

Edytowane przez taszkin
Czas edycji: 2011-12-19 o 19:28
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 21:05   #13
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Niemowle 3 miesieczne nie chce jezdzic w gondoli :(

ewcia
chyba pozostaje ci przełożenie synka do spacerówki,
po co siebie i jego męczyć,
"uwgodnij" spacerówkę i w drogę

ja mam odwrotny problem
moja dziecko akurat z tych co pół roku w gondoli jeździło i mogłam i na cały dzień wyjechać,
a w spacerówce juz jej się tak nie podoba
i nie wiem dlaczego i co mam zrobić
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 21:39   #14
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Niemowle 3 miesieczne nie chce jezdzic w gondoli :(

Cytat:
Napisane przez katiem Pokaż wiadomość
Kupiłam nosidło ergonomiczne - świetny wynalazek
ja tez mam takie nosidelko i jest super, wygodne dla mnie (plecy nie bola) i maly tez lubi
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 22:28   #15
katiem
Wtajemniczenie
 
Avatar katiem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 634
Dot.: Niemowle 3 miesieczne nie chce jezdzic w gondoli :(

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
ja tez mam takie nosidelko i jest super, wygodne dla mnie (plecy nie bola) i maly tez lubi
Najpierw miało być dla męża. Ale w związku z tym, że wygodniejsze w eksploatacji w porównaniu z chustą, zaczęliśmy używać oboje
__________________
Najważniejsze to mieć plan A.....B.....C itd.

Pawełek

Kubuś
katiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 08:04   #16
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Niemowle 3 miesieczne nie chce jezdzic w gondoli :(

Cytat:
Napisane przez taszkin Pokaż wiadomość
O tak, pamiętam te romantyczne spacery, ja i wózek, a dziecko na rękach. Masakra


Jak fajnie, że nie tylko ja takie dziecko miałam.

W gondoli dwa miesiące, z czego drugi to już z buntem. Początek trzeciego - ciągły ryk, już w domu zaczynał, nim wyszłam. Jeździłam w foteliku Maxi Cosi, bo spacerówę miałam dużą. Od 4 miesiąca chusta doszła. I przesadziliśmy do spacerówki. Mam X-landera XT, rozkłada się prawie na płasko, ale to "prawie" nie robi różnicy wielkiej, zwłaszcza gdy dziecko i tak leży ciągle z głową w górze, bo nie chce leżeć.

Jego radość bezcenna, mój spokój też.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 12:23   #17
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Niemowle 3 miesieczne nie chce jezdzic w gondoli :(

Jak tak niosłam to dziecko wydawało mi się, że jestem jedyna na świecie, która tak ma i wszyscy na mnie patrzą szkoda, że nie przechadzałyście sie wszystkie obok mnie, byłoby mi raźniej (bo napotykałam same mamy z cichutkimi bobasami w wózeczkach).

Katiem, jesli mogę spytać, jakie miałaś nosidełko?
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 13:03   #18
katiem
Wtajemniczenie
 
Avatar katiem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 634
Dot.: Niemowle 3 miesieczne nie chce jezdzic w gondoli :(

Taszkin ja mam z Tuli.
I też tak miałam na spacerach Wydawało mi się, że wszystkie dzieciaczki takie grzeczne w tych wózkach, a tylko moje tak wyje
__________________
Najważniejsze to mieć plan A.....B.....C itd.

Pawełek

Kubuś
katiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 14:33   #19
NataliaH1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6
Dot.: Niemowle 3 miesieczne nie chce jezdzic w gondoli :(

alternatywa jest fotelik samochodowy, oczywiscie jezeli Twój wózek ma możliwość przypiecia takowego fotelika. moja coreczka tez niechciala jezdzic w gondoli i to fotelik nas "uratowal" jezeli libisz spacery z malenstem blisko to polecam rowniez chuste, dzieci czuja sie w niej bezpiecznie i szybko zasypiaja
NataliaH1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-20, 19:01   #20
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: Niemowle 3 miesieczne nie chce jezdzic w gondoli :(

Moja córa skonczyła 2 miesiace jak poszła do spacerówki. Chciałam ją wozić w gondoli jak najdłużej, ale nie pierwszy raz musiałam skapitulowac.
I cud się stał -> cisza, błogi spokój, tak to ja mogłam spacerować, ba! nawet zakupy zrobić.
Spcerówka była bardzo długo ustawiona w leżącej pozycji, już z ustawieniem oparcia wyżej nie odstawiała takich cyrków jak z przeprowadzką do gondoli

Polecam również noszenie w chuście, bądź nosidełku , ale ja mam kłopoty z kręgosłupem i niestety nie dawałam rady długo nosić nawet tak leciutkiego (porównując do tego ile teraz waży mój klocuszek) niemowlaka.
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 10:00   #21
koteczek11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 183
Dot.: Niemowle 3 miesieczne nie chce jezdzic w gondoli :(

moja w gondoli jeździła do jakiegoś 5 m-ca... a teraz jeździ w foteliku - mamy taki rozkładany na płasko.... w spacerówce niestety wyglada komicznie.. jednak niedlugo trzeba bedzie ja juz przeprowadzic ...
__________________
3 m-ce Dukana i 15kg mniej

niestety albo i stety mały lokator w brzuchu więc ze ścisłym Dukanem rozstanie
koteczek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 10:48   #22
lookka
Raczkowanie
 
Avatar lookka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 346
Dot.: Niemowle 3 miesieczne nie chce jezdzic w gondoli :(

Moja córcia miała 4miesiące jak przełożyliśmy ja do spaceówki.
Nie męcz się z gondolą, wyciągnij spacerówke
Spacerówki też mozna mocno położyć a dzieco więcej widzi
lookka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 14:07   #23
memka87
Raczkowanie
 
Avatar memka87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Manchester/Śląsk
Wiadomości: 432
Dot.: Niemowle 3 miesieczne nie chce jezdzic w gondoli :(

moj maluch w wieku ok 4 miesiecy sie zbuntowal i przelozylismy do spacerowki na plasko, mimo ze zaczynaly sie wtedy wlasnie chlody... ale jak dziecko dobrze ubierzesz, sa tez takie ochraniacze na nozki, ze nie zmarznie...
memka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 17:41   #24
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Niemowle 3 miesieczne nie chce jezdzic w gondoli :(

Cytat:
Napisane przez ewcia23 Pokaż wiadomość
no a do tego jest zimno na dworze wiec nie wyobrazam sobie przelozyc go do spacerowki.

jeśli nie masz w komplecie to dokup śpiworek do wózka koniecznie dla takiego maluch na zimę
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 19:41   #25
urwisek
Raczkowanie
 
Avatar urwisek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 269
Dot.: Niemowle 3 miesieczne nie chce jezdzic w gondoli :(

Mój ma 4,5 miesiąca, wsadzam go gdy jest już mocno zmęczony, usypiam i jedziemy... Tylko, że on już nie prześpi nawet godziny, po pół godz. jazdy budzi się i wrzeszczy w niebogłosy, wierci się i przewraca na brzuch i dalej ryczy. Nie pomaga podnoszenie oparcia na półleżąco ani próba zamiany na spacerówkę (wysiedzi może z 5 min. - tylko jest trochę za mały bo się zsuwa). Nie wiem już co robić, waży już 8 kg, wrzeszczy tak, że trzeba go nosić i tak chodzić, bo jak się usiądzie to za 2 minuty ryk. Nie wiem, ma ADHD czy co? Już wysiadam z tym brzdącem
__________________
jestem kobietą
urwisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 19:53   #26
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Niemowle 3 miesieczne nie chce jezdzic w gondoli :(

Cytat:
Napisane przez urwisek Pokaż wiadomość
Mój ma 4,5 miesiąca, wsadzam go gdy jest już mocno zmęczony, usypiam i jedziemy... Tylko, że on już nie prześpi nawet godziny, po pół godz. jazdy budzi się i wrzeszczy w niebogłosy, wierci się i przewraca na brzuch i dalej ryczy. Nie pomaga podnoszenie oparcia na półleżąco ani próba zamiany na spacerówkę (wysiedzi może z 5 min. - tylko jest trochę za mały bo się zsuwa). Nie wiem już co robić, waży już 8 kg, wrzeszczy tak, że trzeba go nosić i tak chodzić, bo jak się usiądzie to za 2 minuty ryk. Nie wiem, ma ADHD czy co? Już wysiadam z tym brzdącem
jaka to pora dnia ?
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 22:39   #27
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Niemowle 3 miesieczne nie chce jezdzic w gondoli :(

A ja się zastanawiałam co za niepokoje wózkowe ma moja córeczka
No to teraz wszystko jasne- niedługo skończy 4 miesiące, a już od jakiś 3 tygodni robi mi afery w wózku... Długo zasypia, a jak się budzi- płacz!
Do tego ledwie się mieści w wózku- nóżki ma zgięte...

Mam x-landera XA, czy da się malutką dziewczynkę w nim wozić? Nie siedzi jeszcze of course

Wiem, że na nosidło (mam ergonomiczne z Tuli) jeszcze za wcześnie, a w chuście jeszcze nie umiem nosić.
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 10:15   #28
urwisek
Raczkowanie
 
Avatar urwisek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 269
Dot.: Niemowle 3 miesieczne nie chce jezdzic w gondoli :(

popołudnie, ale wła[1=749d3470e67da5a340716cf 11c99d98c9d41692a_5eab587 331573;33938248]jaka to pora dnia ?[/QUOTE]
Zwykle popołudnie, ale właściwie kiedy bym nie wyszła to jest tak samo.
__________________
jestem kobietą
urwisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 22:18   #29
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Niemowle 3 miesieczne nie chce jezdzic w gondoli :(

Cytat:
Napisane przez urwisek Pokaż wiadomość
popołudnie, ale wła
Zwykle popołudnie, ale właściwie kiedy bym nie wyszła to jest tak samo.
jak na mój gust to za ciepło i za jasno na spanie

niech się wyśpi w domu w chłodnym i zaciemnionym pokoju
a potem wez go na spacer
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 11:41   #30
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Niemowle 3 miesieczne nie chce jezdzic w gondoli :(

Cytat:
Napisane przez 33owieczka Pokaż wiadomość
A ja się zastanawiałam co za niepokoje wózkowe ma moja córeczka
No to teraz wszystko jasne- niedługo skończy 4 miesiące, a już od jakiś 3 tygodni robi mi afery w wózku... Długo zasypia, a jak się budzi- płacz!
Do tego ledwie się mieści w wózku- nóżki ma zgięte...

Mam x-landera XA, czy da się malutką dziewczynkę w nim wozić? Nie siedzi jeszcze of course

Wiem, że na nosidło (mam ergonomiczne z Tuli) jeszcze za wcześnie, a w chuście jeszcze nie umiem nosić.
Przesadź do XA, ten wózek ma wkładkę, nie zginie w nim, a położyć oparcie możesz prawie na płasko.
Mój syn jeździł w XT od 4-go miesiąca i było mu tam o niebo lepiej.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-03 14:38:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.