Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-09, 21:09   #1411
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Pięknie minęły Święta U teściowej było miło i sympatycznie Szkoda, że to tylko wyjątek od reguły. A może... Wolę jednak nie mieć nadziei, że coś się zmieni.

Tomcio był wesoły i grzeczny.

Mój sernik czekoladowy z musem malinowym natomiast powalił na kolana. Wiem, że to bardzo nieskromnie. Nie dało się jednak nie zachwycać tym cudem. Polecam! Przepis znajdziecie na KwestiaSmaku. Ciocia mojego męża, która raczej nie należy do wylewnych osób, stwierdziła, że nie jadła czegoś tak dobrego. Mój tato nie lubi wypieków, ale bardzo mu smakował. To był najlepszy sernik jaki upiekłam, a było ich już całkiem sporo
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 01:05   #1412
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Pięknie minęły Święta U teściowej było miło i sympatycznie Szkoda, że to tylko wyjątek od reguły. A może... Wolę jednak nie mieć nadziei, że coś się zmieni.

Tomcio był wesoły i grzeczny.

Mój sernik czekoladowy z musem malinowym natomiast powalił na kolana. Wiem, że to bardzo nieskromnie. Nie dało się jednak nie zachwycać tym cudem. Polecam! Przepis znajdziecie na KwestiaSmaku. Ciocia mojego męża, która raczej nie należy do wylewnych osób, stwierdziła, że nie jadła czegoś tak dobrego. Mój tato nie lubi wypieków, ale bardzo mu smakował. To był najlepszy sernik jaki upiekłam, a było ich już całkiem sporo
Cieszę się, że święta (nawet z teściową) się udały. Czy to ten przepis? http://www.kwestiasmaku.com/desery/s...m/przepis.html Chyba wiem, co podpowiem cioci na najbliższą rodzinną imprezę.

U mnie też było nie najgorzej. Dzisiaj oglądaliśmy rodzinnie film "Nietykalni". Mimo że nie jestem fanką francuskiego kina, film mnie urzekł. Ciepły, dowcipny, bez zbędnego patosu czy głupich gagów. Całej rodzinie się bardzo spodobał i się nieźle uśmialiśmy. Polecam!
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 08:54   #1413
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Cieszę się, że święta (nawet z teściową) się udały. Czy to ten przepis? http://www.kwestiasmaku.com/desery/s...m/przepis.html Chyba wiem, co podpowiem cioci na najbliższą rodzinną imprezę.

U mnie też było nie najgorzej. Dzisiaj oglądaliśmy rodzinnie film "Nietykalni". Mimo że nie jestem fanką francuskiego kina, film mnie urzekł. Ciepły, dowcipny, bez zbędnego patosu czy głupich gagów. Całej rodzinie się bardzo spodobał i się nieźle uśmialiśmy. Polecam!
Tak, to ten. Sernik smakuje nietypowo. Smakował nawet niejadkom wypiekowym. Został zjedzony do ostatniego okruszka, co u nas rzadko się zdarza Jest z nim trochę zabawy, ale warto!
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 09:09   #1414
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Święta minęły, a ja mam na dziś zapotrzebowanie upiec następnego mazurka
Moja wina, że tak skromnie jedzenia naszykowałam, że już wczoraj wszystko wymietli
Szkoda, że już jutro dzieciaki z powrotem do szkoły, do normalnego życia
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 09:32   #1415
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Margoltka, jak milo czytać, ze wszystko poszło po Twojej myśli!

U mnie Święta minęły za szybko.. W niedzielę przyjechała kuzynka z dwójka dzieci (jej dwuletni synek za każdym razem budzi mój instynkt macierzyński ), wczoraj byłam na urodzinach chrześniaka a teraz juz wracam do Krakowa niestety. Miałam jechać wieczorem, ale pociąg na pewno będzie maksymalnie wypełniony i sprobuje się wcisnąć w autobus
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 12:29   #1416
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Tak, to ten. Sernik smakuje nietypowo. Smakował nawet niejadkom wypiekowym. Został zjedzony do ostatniego okruszka, co u nas rzadko się zdarza Jest z nim trochę zabawy, ale warto!
To pewnie m. in. zasługa mascarpone. Wszystko z mascarpone smakuje obłędnie. Dlatego tiramisu mojej babci schodzi do ostatniego okruszka już pierwszego dnia. Niestety babcia w tym roku nie mogła przyjechać. Oczywiście za nią tęskniłam, nie tylko za tiramisu! Jestem zdecydowanym "jadkiem" wypiekowym. Dla mnie gotowe sklepowe słodycze mogłyby nie istnieć.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-04-10 o 12:32
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 16:42   #1417
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Korzystając z pomyslu Ewy na mazurka stworzyłam co widać w załączniku . Został zjedzony jednego popołudnia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00057.jpg (121,1 KB, 35 załadowań)
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 20:54   #1418
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Korzystając z pomyslu Ewy na mazurka stworzyłam co widać w załączniku . Został zjedzony jednego popołudnia.
wow!!! ale bym wszamala... wyglada naprawde slicznie! i normalny czlowiek moze i by sie bal pokroic takie dzielo, ale ja nie jestem normalna
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 19:45   #1419
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Dziewczyny wrzuccie jakieś linki z fajnymi sklepami internetowymi, zaufanymi z sukienkami. Zostałam zaproszona na wesele i potrzebuje kiecki takiej nie super ekstra wystrzałowej wieczorowej, tylko żeby można ją też było ubrac na codzien, np latem, no i ma być długa, krótka u mnie nie wchodzi w grę. Kurczę, może co znajde w internecie zanim sie wybiore do stacjonarnych, bo nienawidzę kupowac kiecek

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 19:54   #1420
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny wrzuccie jakieś linki z fajnymi sklepami internetowymi, zaufanymi z sukienkami. Zostałam zaproszona na wesele i potrzebuje kiecki takiej nie super ekstra wystrzałowej wieczorowej, tylko żeby można ją też było ubrac na codzien, np latem, no i ma być długa, krótka u mnie nie wchodzi w grę. Kurczę, może co znajde w internecie zanim sie wybiore do stacjonarnych, bo nienawidzę kupowac kiecek

Ja nigdy ubrań przez net nie kupowałam, za to sporo się wymieniam, i z serca radzę jednak w normalnym sklepie kupić... raz, że na monitorze zazwyczaj jakieś przekłamania są a dwa,że sukienka to akurat powinna dobrze leżeć.
A kiedy to wesele???
Za 2 tyg jest weekend zniżek z gazetą Glamour to chyba jedyne obniżki przed lipcem, czyli sezonem sale

Ja ostatnio kupiłam sukienkę na Komunię mojej Mileny i teraz mam dylematy, że trochę jakby przykrótka
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 19:57   #1421
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja nigdy ubrań przez net nie kupowałam, za to sporo się wymieniam, i z serca radzę jednak w normalnym sklepie kupić... raz, że na monitorze zazwyczaj jakieś przekłamania są a dwa,że sukienka to akurat powinna dobrze leżeć.
A kiedy to wesele???
Za 2 tyg jest weekend zniżek z gazetą Glamour to chyba jedyne obniżki przed lipcem, czyli sezonem sale

Ja ostatnio kupiłam sukienkę na Komunię mojej Mileny i teraz mam dylematy, że trochę jakby przykrótka
No włąśnie za 2 tygodnie
Mam super sukienke, która kupiłam w Echo we wrześniu, ale już w niej byłam 2 razy na weselu.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 19:59   #1422
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No włąśnie za 2 tygodnie
Mam super sukienke, która kupiłam w Echo we wrześniu, ale już w niej byłam 2 razy na weselu.
a na tym, na które idziesz będzie ktoś, kto już Cię w niej widział?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 20:02   #1423
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
a na tym, na które idziesz będzie ktoś, kto już Cię w niej widział?
Mało powiedziane, już na tym poprzednim były osoby z tego pierwszego Ale też tak samo ubrane
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 20:13   #1424
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mało powiedziane, już na tym poprzednim były osoby z tego pierwszego Ale też tak samo ubrane
Narodowy dzień glamour 21go kwietnia (w linku tylko część sklepów)

Ja juz od paru lat coś z tej okazji sobie kupuje na wiosnę
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2012-04-11 o 20:14
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 11:32   #1425
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Święta, święta i po świętach

U mnie jeszcze się zachowały jedzonka świąteczne. Dopiero jutro będę robić nowe zakupy.
Choć w moim przypadku mam luz na każdych świętach. nie jadam w ogóle słodyczy.

Korah, ale masz fajnie z weselem

Ja się podzielem ostatnią groteskową sytuacją.
Zbyt dużego doświadczenia nie mam z allegro.
Kupujący mnie przez kilka tyg zwodził, że zapłaci, a ja czekałam naiwnie
W końcu wysłałam o zwrot prowizji (żeby mi nie przepadła), a tu wyjaśnienie do allegro, że on zapłaci jeszcze dziś.
Oczywiście nie zaplacił a czekałam jeszcze kilka dni, dając mu szansę na poprawę.
W końcu zadzwoniłam do kupującego, żeby wyjaśnić sprawę. Po raz pierwsze i ostatnio zadzwoniłam do Kupującego.

Od Kupującego usłyszałam "Mam ciekawsze i ważniejsze sprawy niż robienie pani przelewu"

Po jego powitalnym zdaniu zakończyłam rozmowę, bo widziałam, że nie mam z kim rozmawiać.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 13:57   #1426
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Narodowy dzień glamour 21go kwietnia (w linku tylko część sklepów)

Ja juz od paru lat coś z tej okazji sobie kupuje na wiosnę
Dziękuję, może coś wyhaczę na tych promocjach

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Korah, ale masz fajnie z weselem

Ja się podzielem ostatnią groteskową sytuacją.
Zbyt dużego doświadczenia nie mam z allegro.
Kupujący mnie przez kilka tyg zwodził, że zapłaci, a ja czekałam naiwnie
W końcu wysłałam o zwrot prowizji (żeby mi nie przepadła), a tu wyjaśnienie do allegro, że on zapłaci jeszcze dziś.
Oczywiście nie zaplacił a czekałam jeszcze kilka dni, dając mu szansę na poprawę.
W końcu zadzwoniłam do kupującego, żeby wyjaśnić sprawę. Po raz pierwsze i ostatnio zadzwoniłam do Kupującego.

Od Kupującego usłyszałam "Mam ciekawsze i ważniejsze sprawy niż robienie pani przelewu"

Po jego powitalnym zdaniu zakończyłam rozmowę, bo widziałam, że nie mam z kim rozmawiać.
Co za łobuz. Ja pare rzeczy sprzedalam na allegro, ale w sumie wiecej kupuję Zdarzało mi się czekac na przelew od kogoś nawet i miesiąc
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 19:41   #1427
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

A co tu tak cicho?
Jak wyglądają Wasze łazienki? Macie jakieś specjalne dekoracje? Tak sobie myślę, żeby postawić jakieś szkło wypełnione kulami do kąpieli i małymi ozdobnymi mydełkami. Szukam inspiracji
Kąpałyście się kiedyś z kulą musującą? Jak to jest, ona musi cała się rozpuścić czy można ją wyjąć i drugi raz wykorzystać?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 19:59   #1428
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A co tu tak cicho?
Jak wyglądają Wasze łazienki? Macie jakieś specjalne dekoracje? Tak sobie myślę, żeby postawić jakieś szkło wypełnione kulami do kąpieli i małymi ozdobnymi mydełkami. Szukam inspiracji
Kąpałyście się kiedyś z kulą musującą? Jak to jest, ona musi cała się rozpuścić czy można ją wyjąć i drugi raz wykorzystać?
Moja łazienka jest taka maciupka, że tam żadna dekoracja się nie mieści. Muszla, umywalka, prysznic i mały regalik zajmują prawie całą. Kiedyś, mieszkając jeszcze z rodzicami, kolekcjonowałam kolorowe glicerynowe mydełka (te krojone na wagę) i trzymałam w takiej szklanej misie. Bardzo fajnie to wyglądało. Co prawda w wannie nie kąpałam się chyba od paru lat i nigdy nie miałam takiej kuli, ale chyba to jest do jednorazowego użycia. Można natomiast przekroić na pół i będzie na dwa razy.

edit.
Można poszukać w necie przepisów na samodzielne zrobienie takich kul. Podobno to całkiem łatwe.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-04-13 o 20:03
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 20:46   #1429
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A co tu tak cicho?
Jak wyglądają Wasze łazienki? Macie jakieś specjalne dekoracje? Tak sobie myślę, żeby postawić jakieś szkło wypełnione kulami do kąpieli i małymi ozdobnymi mydełkami. Szukam inspiracji
Kąpałyście się kiedyś z kulą musującą? Jak to jest, ona musi cała się rozpuścić czy można ją wyjąć i drugi raz wykorzystać?
U mnie dekorację stanowi oświetlenie i lustro. Niestety nie mam miejsca na zbędne gadźety. Mam mikroskopijną łazienkę, a przez moje zbiory jest jeszcze bardziej ciasno. Fajne do tych kul i mydełek sa też kolorowe sole do kąpieli i jakieś kamyczki, muszle itp.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-13, 21:30   #1430
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Moja łazienka jest taka maciupka, że tam żadna dekoracja się nie mieści. Muszla, umywalka, prysznic i mały regalik zajmują prawie całą. Kiedyś, mieszkając jeszcze z rodzicami, kolekcjonowałam kolorowe glicerynowe mydełka (te krojone na wagę) i trzymałam w takiej szklanej misie. Bardzo fajnie to wyglądało. Co prawda w wannie nie kąpałam się chyba od paru lat i nigdy nie miałam takiej kuli, ale chyba to jest do jednorazowego użycia. Można natomiast przekroić na pół i będzie na dwa razy.

edit.
Można poszukać w necie przepisów na samodzielne zrobienie takich kul. Podobno to całkiem łatwe.
Tak, przepisów jest dużo. To musi być fajna zabawa. Tylko skąd wziąć barwniki spożywcze? No i trzeba kupić foremki, ale o ile dobrze kojarzę, są na stronach z półproduktami.

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
U mnie dekorację stanowi oświetlenie i lustro. Niestety nie mam miejsca na zbędne gadźety. Mam mikroskopijną łazienkę, a przez moje zbiory jest jeszcze bardziej ciasno. Fajne do tych kul i mydełek sa też kolorowe sole do kąpieli i jakieś kamyczki, muszle itp.
Właśnie mam na płytkach muszelki i na pewno fajnie by wyglądały w towarzystwie kul i mydełek. A sole potrzebują zamknięcia bo naciągną wodą. Kule pewnie też mogą chłonąć wilgoć...
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 21:52   #1431
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Tak, przepisów jest dużo. To musi być fajna zabawa. Tylko skąd wziąć barwniki spożywcze? No i trzeba kupić foremki, ale o ile dobrze kojarzę, są na stronach z półproduktami.
Podobno farbki do jajek to to samo, co barwnik spożywczy. A poza sezonem wielkanocnym barwniki spożywcze można kupić w niektórych sklepach w dziale z produktami do ciast. Rzadziej w hipermarketach, częściej w delikatesach. Można też znaleźć w hurtowniach spożywczych lub zamówić przez internet.

Formy do kul widziałam na stronie Ecospa.

edit. Właśnie widzę, że mają tam nie tylko formy, ale barwniki, odczynniki, susz i inne przydatne składniki. Zamieścili też receptury na różne kule.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-04-13 o 22:01
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 08:22   #1432
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A co tu tak cicho?
Jak wyglądają Wasze łazienki? Macie jakieś specjalne dekoracje? Tak sobie myślę, żeby postawić jakieś szkło wypełnione kulami do kąpieli i małymi ozdobnymi mydełkami. Szukam inspiracji
Kąpałyście się kiedyś z kulą musującą? Jak to jest, ona musi cała się rozpuścić czy można ją wyjąć i drugi raz wykorzystać?
A ja mam dużą łazienkę którą i tak pomniejszyliśmy o dwa metry2 w fazie realizacji
U mnie dekoracją jest jedna cała ściana pokryta ozdobnym tynkiem (taka stylizacja na kamienną do tego pasujący trawertyn na podłodze a płytki białe, dodatki (meble, drzwi, drobiazgi) ze średnio ciemnego drewna. I powiem szczerze, że z tej łazienki jestem dość dumna (całe mieszkanie w ogóle to moja prawie dwuletnia praca koncepcyjna od wywalania ścian, montowania szaf po wystrój Naprawdę miałam niezłą zabawę
A kule to w ekospa...
Ja kupowałam kiedyś (chyba organique) i niestety nie można jej wyjąć można ją jedynie podzielić na dwie części, na dwa razy. Szczerze jednak dla mnie to żadna przyjemność - trochę pomusują, trochę pachną i lekko zabarwiają wodę Już wolę sobie soli sypnąć, albo jakiej konkretnej piany... bo olejku to nie za bardzo
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 10:33   #1433
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A ja mam dużą łazienkę którą i tak pomniejszyliśmy o dwa metry2 w fazie realizacji
U mnie dekoracją jest jedna cała ściana pokryta ozdobnym tynkiem (taka stylizacja na kamienną do tego pasujący trawertyn na podłodze a płytki białe, dodatki (meble, drzwi, drobiazgi) ze średnio ciemnego drewna. I powiem szczerze, że z tej łazienki jestem dość dumna (całe mieszkanie w ogóle to moja prawie dwuletnia praca koncepcyjna od wywalania ścian, montowania szaf po wystrój Naprawdę miałam niezłą zabawę
A kule to w ekospa...
Ja kupowałam kiedyś (chyba organique) i niestety nie można jej wyjąć można ją jedynie podzielić na dwie części, na dwa razy. Szczerze jednak dla mnie to żadna przyjemność - trochę pomusują, trochę pachną i lekko zabarwiają wodę Już wolę sobie soli sypnąć, albo jakiej konkretnej piany... bo olejku to nie za bardzo
Małgosiu, na pewno masz piękny dom i łazienke Zdjęcie wrzuć w wolnej chwili. Moja też jest duża, za duża jak na takie małe mieszkanko. W kuchni 2 osoby to tłum, nawet jak robie naleśniki to mi ciasno i nie mam gdzie postawić różnych rzeczy.
Z soli polubiłam ostatnio Wellness & Beauty z Rossa. Zapachy tylko zbyt chemiczne, ale pachną, zmiękczają i zabarwiają wodę, jest przyjemnie A Ty jakich soli używasz?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 13:04   #1434
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Małgosiu, na pewno masz piękny dom i łazienke Zdjęcie wrzuć w wolnej chwili. Moja też jest duża, za duża jak na takie małe mieszkanko. W kuchni 2 osoby to tłum, nawet jak robie naleśniki to mi ciasno i nie mam gdzie postawić różnych rzeczy.
Z soli polubiłam ostatnio Wellness & Beauty z Rossa. Zapachy tylko zbyt chemiczne, ale pachną, zmiękczają i zabarwiają wodę, jest przyjemnie A Ty jakich soli używasz?
Dom to to nie jest, mieszkanie w bloku
Ale fakt, że mi ładnie wyszło, zwłaszcza w porównaniu z propozycją dewelopera
Jak się wprowadziliśmy to cała rodzina i wszyscy znajomi mnie przez dwa lata wysyłali na architekturę wnętrz
Fotka dobrze nie wyjdzie, bo niestety nie mamy okna w łazience, ale może przy okazji się pochwalę

Jeśli chodzi o sól to polecam szczerze bocheńską; kupuję w zwykłej drogerii 6zeta za kilogram, pachnie obłędnie nazywa się zamyślenie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 13:45   #1435
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Mhm, a jaki macie metraż mieszkania? My obecnie rządzimy na 65 m kw, 3 pokoje, łazienka 2x2 m, ubikacja, kuchnia, spory korytarz i długi lecz wąski balkon. Ale już niedługo, niedługo już sie przenosimy na 150m domek Wreszcie będe mieć wymarzony ogród. Nigdy nie mieszkałam we własnym domu, całe życie w blokach. Jak mieszkałam za granicą, to wynajmowałam z moim byłym dom, ale wiadomo, na cudzym to zupełnie inaczej jest.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 14:00   #1436
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mhm, a jaki macie metraż mieszkania? My obecnie rządzimy na 65 m kw, 3 pokoje, łazienka 2x2 m, ubikacja, kuchnia, spory korytarz i długi lecz wąski balkon. Ale już niedługo, niedługo już sie przenosimy na 150m domek Wreszcie będe mieć wymarzony ogród. Nigdy nie mieszkałam we własnym domu, całe życie w blokach. Jak mieszkałam za granicą, to wynajmowałam z moim byłym dom, ale wiadomo, na cudzym to zupełnie inaczej jest.
Nasze mieszkanie nie jest duże,ale dla nas całkiem wystarczające - 70m2; trzy sypialnie, duża łazienka spory kuchniosalon... Mąż cały czas się śmieje,że to nie była udana inwestycja, bo i tak zawsze cała czwórka (choć przeważnie tylko ja z dziećmi, bo on jednak najczęściej jest w pracy siedzi na kupie, w jednym pomieszczeniu, przy czym zazwyczaj jest to - nie wiedzieć czemu - najmniejszy pokój - sypialnia Joachima Nieco ponad 8m2; łóżko na antresoli, mała kanapka, krzesło przy kompie
Właściwie tylko na noc są te pokoje wykorzystywane; choć ostatnio moja córka odkryła cudowną zabawę w słuchanie radia i się z tym radiem zamyka u siebie i wychodzi tylko po to, by nas informować o co ciekawszych rzeczach zasłyszanych... ale pewnie wkrótce jej się znudzi
Także ja o domu nie marzę (za dużo sprzątania i w ogóle mam wrażenie że jak się ma dom, to ciągle trzeba coś przy nim robić.. chociaż są też niezaprzeczalne plusy - kilka lat mieszkaliśmy w domu, jeszcze w Gdańsku
Ja marzę o powrocie do Gdańska, mamy mniej więcej ten sam metraż ale w cudownym miejscu - na samej starówce No ale to dopiero na emeryturze
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 14:16   #1437
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nasze mieszkanie nie jest duże,ale dla nas całkiem wystarczające - 70m2; trzy sypialnie, duża łazienka spory kuchniosalon... Mąż cały czas się śmieje,że to nie była udana inwestycja, bo i tak zawsze cała czwórka (choć przeważnie tylko ja z dziećmi, bo on jednak najczęściej jest w pracy siedzi na kupie, w jednym pomieszczeniu, przy czym zazwyczaj jest to - nie wiedzieć czemu - najmniejszy pokój - sypialnia Joachima Nieco ponad 8m2; łóżko na antresoli, mała kanapka, krzesło przy kompie
Właściwie tylko na noc są te pokoje wykorzystywane; choć ostatnio moja córka odkryła cudowną zabawę w słuchanie radia i się z tym radiem zamyka u siebie i wychodzi tylko po to, by nas informować o co ciekawszych rzeczach zasłyszanych... ale pewnie wkrótce jej się znudzi
Także ja o domu nie marzę (za dużo sprzątania i w ogóle mam wrażenie że jak się ma dom, to ciągle trzeba coś przy nim robić.. chociaż są też niezaprzeczalne plusy - kilka lat mieszkaliśmy w domu, jeszcze w Gdańsku
Ja marzę o powrocie do Gdańska, mamy mniej więcej ten sam metraż ale w cudownym miejscu - na samej starówce No ale to dopiero na emeryturze

Przy domu jest kupa roboty, o wszystko trzeba się zatroszczyć samemu. zimą odśnieżać, palic w piecu, latem kosić, wiecej sprzatac, bo bedzie 3 razy wiecej np okien. Do tego dochodzą sprawy konserwacji. Na mieszkaniu jak się coś stanie, jakaś awaria, to dzwonie do spółdzielni i mam spokój. W domu już nie bedzie tak kolorowo. Trzeba samemu doglądać wszystkiego, łącznie z dachem. Mieszkanie jest wygodne, ale jednak nam jest nieco ciasno. Moze dlatego, że nie mamy garażu, a piwniczkę bardzo małą i zagraconą. Najbardziej brakuje mi właśnie takich miejsc magazynowych, jak strych, garaż. Przedtem mieszkala z nami moja mama. A właściwie odstąpiła nam to mieszkanie i niestety bardzo duzo jej rzeczy tu zostalo. Urzadziła sobie u nas schowki przez co jest bardzo ciasno.

Jak jest w domu miłość to miejsca duzo nie trzeba
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 14:25   #1438
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Ciasno to ja mam jak przez okno wyjrzę
Masakra; poprzednie mieszkanie było na parterze ( z bardzo zaniedbanym ogródkiem a to na IIp. i szczerze jak tu weszłam pierwszy raz to dotąd jestem w szoku (już prawie 4 lata
Jest tak natkane, dom przy domu, osiedle przy osiedlu, a każde osiedle odgrodzone płotem z bramką zamkniętą i strażnikami, okropność
No ale to jest "luksus" mieszkania w centrum
Niby wszędzie blisko (do Dworca mam ok 15-20min autobusem) ale tu na miejscu przez ten natłok ludzi i samochodów jest fatalnie, do szkoły z Milena idę pół godziny rejonowej of kors.
I w ogóle jak ta królewna na końcu świata się czuję
Chociaż nie powinnam narzekać, bo jak na Centrum to mieszkamy w fajnym miejscu - tuż przy ogromnym Parku (Szczęśliwickim)...
Korah chyba ten krem pod oczy co chciałaś jest teraz w promo -50%
Albo cooling albo soothing, ale chyba cooling Ten chciałaś???? Mam sklerozę.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 14:39   #1439
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ciasno to ja mam jak przez okno wyjrzę
Masakra; poprzednie mieszkanie było na parterze ( z bardzo zaniedbanym ogródkiem a to na IIp. i szczerze jak tu weszłam pierwszy raz to dotąd jestem w szoku (już prawie 4 lata
Jest tak natkane, dom przy domu, osiedle przy osiedlu, a każde osiedle odgrodzone płotem z bramką zamkniętą i strażnikami, okropność
No ale to jest "luksus" mieszkania w centrum
Niby wszędzie blisko (do Dworca mam ok 15-20min autobusem) ale tu na miejscu przez ten natłok ludzi i samochodów jest fatalnie, do szkoły z Milena idę pół godziny rejonowej of kors.
I w ogóle jak ta królewna na końcu świata się czuję
Chociaż nie powinnam narzekać, bo jak na Centrum to mieszkamy w fajnym miejscu - tuż przy ogromnym Parku (Szczęśliwickim)...
Korah chyba ten krem pod oczy co chciałaś jest teraz w promo -50%
Albo cooling albo soothing, ale chyba cooling Ten chciałaś???? Mam sklerozę.
Mnie Warszawa niestety przeraża. Bylam pare razy w życiu, raz nawet na wakacjach ok 2 tygodni. Dla mnie to jest straszliwy, jeden wielki betonowy moloch. Pochodze z malego miasteczka i dla mnie róznica jest jak przepaść. Z racji że mam blizej do krakowa, to znam to miasto bardzo dobrze i umiem się w nim odnaleźć, ale mimo wszystko Kraków w porównaniu do Warszawy, to niemal wioska

Bardzo bym chciala ten cooling Jeśli bedziesz w phenome to ja bardzo poproszę o niego, pod warunkiem, że jest objęty promocją. Zastanawiam sie czy cos jeszcze ale nie wiem co jest w promo, chyba tylko kosmetyki do twarzy i pewnie nie wszystkie...
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 14:47   #1440
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Bardzo bym chciala ten cooling Jeśli bedziesz w phenome to ja bardzo poproszę o niego, pod warunkiem, że jest objęty promocją. Zastanawiam sie czy cos jeszcze ale nie wiem co jest w promo, chyba tylko kosmetyki do twarzy i pewnie nie wszystkie...
Właśnie mi się coś pomieszało z tymi kremami pod oczy i nie pamiętam, na 100% któryś z nich jest przeceniony (-50%) a oprócz tego - pisałam na wątku: olejek do twarzy (replenishing???); krem Ideal; lotion anty age i dwa kremy z męskiej: anty age i nawilżający 24h i to wsjo.

No Warszawa jest trochę straszna Ja nie powinnam narzekać, w sumie Ochota to całkiem przyjemna dzielnica, jednak ścisk jest okropny; ja jestem dziewczyna z Gdańska i powiem szczerze, że się tu normalnie dusiłam na początku. Dość szybko się zaaklimatyzowałam, bo mam dużą łatwość po temu ale nie czuję się tu jak w domu cały czas mam w głowie tą myśl,że wracamy do Gdańska.
Mój syn to się już po maturze - na studia do Gd wybiera wcale nie jestem jednak szczęśliwa z tego powodu U nas tylko Milena jest warszawianka No i jako jedyna kibicuje Legii
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.