Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :) - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-28, 16:11   #3511
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
ETK Lenght & Volume czy jakoś tak się nazywa
Jak dla mnie bomba Ładnie pogrubia, nieco wydłuża, czy podkręca to nie wiem, bo z natury mam zakręcone rzęsy, ładnie rozczesuje, raczej nie skleja, daje wrażenie gęstości. No i nie kruszy się w ciągu dnia ani nie odbija na skórze - na czym zależało mi najbardziej, bo większość tuszy maluje rzęsy zbyt delikatnie, a te, które dają ładny, mocny, nieco teatralny efekt to zawsze albo kruszyły się (HR) albo robiły ze mnie misia pandę (Dior New Look)

Z Armanim nie mam już takich problemów
dla tuszy armaniego
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 17:19   #3512
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

W Douglasach są oferty wyprzedażowe 20-30%
WIdziałam z 6zestawów 5ątek Diora ogólnie są kosmetyki clinique, lancome, chanel, YSL i dior

Byłam po pytonka i już go nie było;( a tak się na niego napaliłam ehhh

Szaleją z tymi promocjami ehhh trzeba sobie urodzinowy prezent zrobić
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 18:05   #3513
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

hej
dziś dostałam list od Douglasa z bonem rabatowym na 40zł za zebranie iluś tam punktów na karcie. Niestety nie jest napisane, czy obowiązuje też na produkty przecenione. Orientujecie się może?
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 18:11   #3514
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Hedonistka Pokaż wiadomość
hej
dziś dostałam list od Douglasa z bonem rabatowym na 40zł za zebranie iluś tam punktów na karcie. Niestety nie jest napisane, czy obowiązuje też na produkty przecenione. Orientujecie się może?
Oczywiście. Bon ten jest środkiem płatniczmym. Co innego gdy z okazji urodzin przyślą bon -10% wtedy tylko liczy się od cen pierwotnych.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 18:17   #3515
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
czyli jednak będą


Ja chyba też tak zacznę robić - nosić miniaturkę w kosmetyczce.
Dzisiaj zapomniałam pomalować rzęs - kreska + lekki cień - szybko, szybko - wylatuje z domu, w tramwaju zerkam w lustereczko a tu tak goło
Hehe, ja tez tak mialam z pol roku temu, na szczescie mam blisko do Sephory, wiec poszlam tuz po otwarciu i maznelam sie testerem Diora, tak wiem że to niehigieniczne i tego nie robie, no ale mialam miec jakies spotkanie i widok moich golych oczu strasznie mnie rozpraszal i wyprowadzal z rownowagi , nie zapomne tej ulgi jak ubralam moje rzęsy

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Milko, mnie sie raz coś takiego zdarzyło Umalowłam sobie pięknie oko, jednak latając po domu co chwila i czegoś szukając, skutek taki, ze przychodzę do pracy, ide do ubikacji wymyć kubek, patrzę w lustro i myslę sobie, co ja tak mało wyraznie na okach wyglądam, przecież mocno umalowałam się. Patrzę bliżej, a ja ... nie mam tuszu Poratowała koleżanka, akurat miała Mascarę ze soba, bo nie w smak mi było łazić "półgoło" naocznie I tylko raz miałam taką wpadke
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 18:21   #3516
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Oczywiście. Bon ten jest środkiem płatniczmym. Co innego gdy z okazji urodzin przyślą bon -10% wtedy tylko liczy się od cen pierwotnych.
Dziękuję bardzo za odpowiedź

może skuszę się w końcu na jakiś porządny tusz do rzęs z tej okazji, chociaż w moim małym Douglasie, nie ma szerokiego wyboru.
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 18:39   #3517
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Hedonistka Pokaż wiadomość
hej
dziś dostałam list od Douglasa z bonem rabatowym na 40zł za zebranie iluś tam punktów na karcie. Niestety nie jest napisane, czy obowiązuje też na produkty przecenione. Orientujecie się może?
Bon nie obowiązuje na rzeczy przecenione, wyraźnie powiedziała mi o tym pani pracująca w douglasie jak latem chciałam kupić przecenione cienie guerlain i dołączyć ten bon na 40zł, w końcu wyszłam bez cieni, bo nie miałam tyle kasy przy sobie :/
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 18:50   #3518
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Hehe, ja tez tak mialam z pol roku temu, na szczescie mam blisko do Sephory, wiec poszlam tuz po otwarciu i maznelam sie testerem Diora, tak wiem że to niehigieniczne i tego nie robie, no ale mialam miec jakies spotkanie i widok moich golych oczu strasznie mnie rozpraszal i wyprowadzal z rownowagi , nie zapomne tej ulgi jak ubralam moje rzęsy
No to masz wielkie szczęście, ze nie złapałaś jakiegoś świństwa na oczach Ale nie warto ryzykować, nawet raz, bo ten jeden raz może być o jeden za dużo. Przekonałam sie sama na sobie, jak maziając sie kiedyś w S. czymś używanym dostałam bakteryjnego zapalenia oków leczenie trochę trwało i zniszczyło mi moje firanki Także wszystkim mówię, ze nie warto testerów ani pędzli sklepowych używać.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 18:55   #3519
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Bon nie obowiązuje na rzeczy przecenione, wyraźnie powiedziała mi o tym pani pracująca w douglasie jak latem chciałam kupić przecenione cienie guerlain i dołączyć ten bon na 40zł, w końcu wyszłam bez cieni, bo nie miałam tyle kasy przy sobie :/
A mi dzisiaj Pani powiedziała że bon to bon i można go wykorzystać przy promocjach.

Widać co perfumeria to inne zasady albo co konsultantka to inne wydziwianki.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 19:07   #3520
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to masz wielkie szczęście, ze nie złapałaś jakiegoś świństwa na oczach Ale nie warto ryzykować, nawet raz, bo ten jeden raz może być o jeden za dużo. Przekonałam sie sama na sobie, jak maziając sie kiedyś w S. czymś używanym dostałam bakteryjnego zapalenia oków leczenie trochę trwało i zniszczyło mi moje firanki Także wszystkim mówię, ze nie warto testerów ani pędzli sklepowych używać.
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 13:09   #3521
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Czy są tutaj jakieś dziewczyny z Łodzi? Ostatnio przeglądałam gazetkę Manufaktury i widziałam, że pokazują w niej cienie Bobbi Brown - czy to znaczy, że w Douglasie w Manu jest już Bobbi Brown? Dawno już nie byłam na zakupach, a nie ukrywam, że byłaby to super wiadomość. Brakowałoby w Łodzi tylko MAC i The Balm.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-29, 14:08   #3522
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Milko, mnie sie raz coś takiego zdarzyło Umalowłam sobie pięknie oko, jednak latając po domu co chwila i czegoś szukając, skutek taki, ze przychodzę do pracy, ide do ubikacji wymyć kubek, patrzę w lustro i myslę sobie, co ja tak mało wyraznie na okach wyglądam, przecież mocno umalowałam się. Patrzę bliżej, a ja ... nie mam tuszu Poratowała koleżanka, akurat miała Mascarę ze soba, bo nie w smak mi było łazić "półgoło" naocznie I tylko raz miałam taką wpadke
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Hehe, ja tez tak mialam z pol roku temu, na szczescie mam blisko do Sephory, wiec poszlam tuz po otwarciu i maznelam sie testerem Diora, tak wiem że to niehigieniczne i tego nie robie, no ale mialam miec jakies spotkanie i widok moich golych oczu strasznie mnie rozpraszal i wyprowadzal z rownowagi , nie zapomne tej ulgi jak ubralam moje rzęsy
Miło wiedzieć, że nie jestem osamotniona
Mi to się zdarza, może nie jakoś notorycznie, ale na pewno częściej niż jeden raz Zwłaszcza jak rano coś innego jeszcze zaprząta mi głowę.

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
a propos "wpadek" jestem krótkowidzem ,ok kilku lat nosze soczewki, ale chodząc w okularach zdarzyło mi sie przed wyjściem szukać okularów które miałam na nosie
hehe z okularami też tak co jakiś czas mam
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 10:04   #3523
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

U mnie w D. też przecena Diora, Chanel i Lancome, z paletek 5-tek: Pink Design, Rosy Tan, Green Design, 3 lakiery (brąz i inne mniej popularne),mniej chodliwe tusze do rzęs, z Chanel praktycznie same pomadki: Allurki, Rouge Coco(sporo kolorów) i Rouge Allure Laque, na Lancome nie spojrzałam, bo nie lubię tej marki.
Były też lakiery -20%: Alessandro i SH Salon Manicure.

Promocja jest oficjalnie zdaje się do dziś, ale jeśli im nie 'zejdzie' to może przedłużą?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 10:20   #3524
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Dziewczyny, ktore maja bibulki matujace Bobbi Brown: czy trzymacie je w jakims pudeleczku czy etui? Od razu mowie, ze "oryginalne etui" za 100 zl mnie nie jara. Tym bardziej, ze nie pikne ono.
Zamkniecie od mojego kartonika sie rozwalilo a calosc wyglada jakby pies to przezul.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 11:26   #3525
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Muszę się pochwalić - wczoraj do zakupów w S. dostałam piękną kosmetyczkę z wytłoczonym napisem Nude.Kosmetyczka jest "skórzana" w kolorze cielisto-różowym.W srodku zawiera dwa mini-produkty Dior: tusz new look oraz korektor.Wreszcie coś porzadnego, wcześniej ciągle dostawałam 3 kroki Clinique - saszetki.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 11:38   #3526
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Miło wiedzieć, że nie jestem osamotniona
Mi to się zdarza, może nie jakoś notorycznie, ale na pewno częściej niż jeden raz
Mam to samo ale z brwiami, bez podmalowania tuszem i przyklepania mam płowe farfocle nad oczami, a właśnie o nich najczęściej zapominam
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 11:42   #3527
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Mam to samo ale z brwiami, bez podmalowania tuszem i przyklepania mam płowe farfocle nad oczami, a właśnie o nich najczęściej zapominam
Mam to samo Mogę wyjść bez makijażu (chociaż nie lubię ), ale brwi muszę mieć zrobione.
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 11:51   #3528
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36832826]Dziewczyny, ktore maja bibulki matujace Bobbi Brown: czy trzymacie je w jakims pudeleczku czy etui? Od razu mowie, ze "oryginalne etui" za 100 zl mnie nie jara. Tym bardziej, ze nie pikne ono.
Zamkniecie od mojego kartonika sie rozwalilo a calosc wyglada jakby pies to przezul.[/QUOTE]

a gdzie sie kupuje te bibułki? sa gdzies w jakiejs fajnej cenie?

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić - wczoraj do zakupów w S. dostałam piękną kosmetyczkę z wytłoczonym napisem Nude.Kosmetyczka jest "skórzana" w kolorze cielisto-różowym.W srodku zawiera dwa mini-produkty Dior: tusz new look oraz korektor.Wreszcie coś porzadnego, wcześniej ciągle dostawałam 3 kroki Clinique - saszetki.
ale ekstra, fajne takie porządne prezenciki
ja wczoraj byłam zaskoczona jak do papieru toaletowego i oliwki w Rossmanie pani dodała mi prezencik w postaci lakieru do paznokci Meybelline, kolorem wstrzelila sie idealnie w taki jakiego nie miałam
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Mam to samo ale z brwiami, bez podmalowania tuszem i przyklepania mam płowe farfocle nad oczami, a właśnie o nich najczęściej zapominam
Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Mam to samo Mogę wyjść bez makijażu (chociaż nie lubię ), ale brwi muszę mieć zrobione.
dla mnie rzęsy najważniejsze, mam małe oczy ukryte w twarzy ale jak są dobrze pomalowane i wytuszowane to znacznie się powiększają
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 11:54   #3529
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
a gdzie sie kupuje te bibułki? sa gdzies w jakiejs fajnej cenie?
Sa tanie. Dwadziesciakilka zlotych w D.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-30, 12:32   #3530
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36834136]Sa tanie. Dwadziesciakilka zlotych w D.[/QUOTE]

o super , nie wiedziałam, dzięki
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 18:22   #3531
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
o super , nie wiedziałam, dzięki
Dokładnie 29 uwielbiam je, są rewelacyjne i wcale nie potrzeba tego etui. Tu moja recenzja: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-576285 polecam gorąco

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
dla tuszy armaniego
grr.... ach wy! ależ kusicie. chodzę koło tego armaniego już parę dobrych miesięcy i kusi mnie ogromnie, a mam już 4 nieotwarte jeszcze tusze...
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 18:33   #3532
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36834136]Sa tanie. Dwadziesciakilka zlotych w D.[/QUOTE]
Znalazłaś je w Douglasie? Widzę że też jesteś z Wrocławia, ja byłam i mi powiedziały że Bobbi Brown to tylko w Warszawie
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 18:41   #3533
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość
Znalazłaś je w Douglasie? Widzę że też jesteś z Wrocławia, ja byłam i mi powiedziały że Bobbi Brown to tylko w Warszawie
Jak bylas w D. kilka lat temu to mogly tak powiedziec.
BB we Wroclawiu jest od pazdziernika zeszlego roku dopiero. W Poznaniu dluzej.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 18:44   #3534
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Hmm, skoro mowa o bibułkach to może rozwiejecie moje wątpliwości. Ich działanie różni się jakoś od przyłożenia do twarzy chusteczki higienicznej? Przecież w nią też wsiąka sebum i zawsze tak stosowałam.
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 18:51   #3535
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Dziewczyny z Warszawy,
szykuje się Noc Zakupów w Arkadii 6-go października w godz. 21.00-24.oo mam nadzieję, że będzie -20% w D. i w S. Kuszą mnie zapachy z linii Prive od Armaniego i Toma Forda . Może Pandora da jakąś ciekawą promocję.

kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 18:52   #3536
blackberry8
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 787
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Bibułki absorbują o wiele więcej sebum, ja widzę ogromną różnicę między nimi a chusteczkami.
Poza tym na bibułce widzisz, ile zebrała bo większość zmienia kolor/staje się przeźroczysta. Dzięki temu mogę ocenić, czy trzeba użyć jeszcze jedne czy nie i ile pudru muszę nałożyć w dane miejsce

Dziewczyny mam takie pytanie: już od 2 miesięcy czekam na czarną kartę i dalej nic. Jeśli pójdę z tą co mam (czyli białą) i mailem z Vipów to mi naliczą te -20% czy nie?

Edytowane przez blackberry8
Czas edycji: 2012-09-30 o 18:53
blackberry8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 18:53   #3537
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez blackberry8 Pokaż wiadomość
Bibułki absorbują o wiele więcej sebum, ja widzę ogromną różnicę między nimi a chusteczkami.

Dziewczyny mam takie pytanie: już od 2 miesięcy czekam na czarną kartę i dalej nic. Jeśli pójdę z tą co mam (czyli białą) i mailem z Vipów to mi naliczą te -20% czy nie?

dzięki za odpowiedź, chyba sobie sprawię.

Tak naliczą bez problemu zniżkę, w systemie widzą że powinnaś mieć czarną już
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 18:56   #3538
blackberry8
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 787
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

To super bo planuję większe zakupy
blackberry8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 19:39   #3539
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Oni się z tymi kartami raczej nie spieszą. Ja też czekałam sporo czasu na duplikat. Na szczęście nie trzeba mieć karty fizycznie przy sobie, aby system zniżek obowiązywał
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 08:07   #3540
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Warszawy,
szykuje się Noc Zakupów w Arkadii 6-go października w godz. 21.00-24.oo mam nadzieję, że będzie -20% w D. i w S. Kuszą mnie zapachy z linii Prive od Armaniego i Toma Forda . Może Pandora da jakąś ciekawą promocję.

Akurat 6-7 października wypada szalenstwo zakupów (InStyle, Elle) i Pandora ma promo: kup za 299 dostaniesz srebrną bransoletkę gratis

Kosmetyczne marki też biorą udział (Douglas)
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.