Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-25, 12:29   #4201
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Sekretny, ja nienawidzę dostawać kosmetyków od niedoinformowanych ludzi. i całe szczęście już od wielu lat nie dostaję może posprzedawaj swoje gdzieś? pooddawaj czy coś...

Effa, kurna chata, sama bym wzięła sunię, jak bym chciała mieć zwierza
Ja w ogóle nigdy kosmetyków nie lubiłam dostawać, bo to takie nijakie. A te dostałam od ojca, ale doceniam, że się starał, bo wziął mi np. balsam z AA, bo było napisane 0 parabenów, 0 silikonów. Wziął mi też pomadkę z nivei z tej serii, co ma 90% czy ile składników naturalnych. Wziął mi też jakiś krem, a właściwie maść do nóg i jak byk jest napisane produkt naturalny i nawet opakowanie takie ma (pierwszy raz na oczy ten kosmetyk widziałam), a patrzę na skład i dupa same pegi, parabeny + wyciąg z winogron. Doceniłam zaangażowanie.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 14:42   #4202
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

no to może nie będzie tak źle... wiesz, niedługo porządne naturalne kosmetyki będą bardziej rozpowszechnione i nawet mało doinformowanym ludziom będzie łatwiej coś porządnego kupić znaczy się, taka jest moja nadzieja
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 20:03   #4203
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Jak tam brzuszki, nie przejedzone?
Właśnie wszyscy goście poszli, święty spokój, można odpocząć...
Nasza malutka Niunia ma już miesiąc i 2 tygodnie i w ogóle nie płacze, jest bardzo silna, już podnosi głowę! Wystarczy położyć ją sobie na klatce i nie ma dziecka, tylko rozkosznie posapuje
A mały 3-letni wariat lata jak szalony, cieszy się, skacze aż jest cały mokry, a jak otwierał prezenty to mówił wow i ojejku jejku
Ja dostałam książkę E. Giffin Pewnego dnia i kliknęłam sobie Spray alvy a dla Malutkiej wodę micelarną Born to bio
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 08:57   #4204
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Zapraszam do plotkowania o zbiorach, kosmetykach naturalnych ale też wszystkich możliwych tematach, które przyjdą nam do głowy
Mnie urzekł ostatnio naturalny kolagen. Widzę, jak koleżanka smaruje nim sobie twarz, jej buzia staje się coraz młodsza. Faktem jest, że za ten kolagen płaci ponad stówę i wystarcza jej na dwa tygodnie, ale efekty widać. Ma 40 lat i troszkę zmarszczek, które wraz z smarowaniem kolagenem stają się płytsze. Zastanawiam sie nad kupnem tego cudeńka bo wiem, że pomaga. Co o tym sądzicie?
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 09:23   #4205
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dziewczyny moze znacie kogos kto chcialby zaadoptowac 5 miesieczna sunie rasy beagle. Slodziak z niej niesamowity
Ale słodziak, ja się przymierzam do posiadania pieska. Beagle byłby tym wymarzonym, jeżeli chodzi o rozmiary. Na razie jednak się wstrzymuję ze względu na alergiczne skłonności syna, dopóki nie mam pewności co do braku alergii na psy, nie mogę się porywać, gdyby nie to brałabym, jest cudny

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny i jak tam prezenty? Ja niestety w tym roku dostałam masę nienaturalnych kosmetyków i musiałam udawać, że się cieszę i na dodatek nie wiem, co z tym zrobić. A tyle tłukę aby mi kosmetyków nie kupować. No i w ogóle jakoś wigilii w tym roku nie poczułam. Od 20:30 już w piżamie siedzę.
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nigdy kosmetyków nie lubiłam dostawać, bo to takie nijakie. A te dostałam od ojca, ale doceniam, że się starał, bo wziął mi np. balsam z AA, bo było napisane 0 parabenów, 0 silikonów. Wziął mi też pomadkę z nivei z tej serii, co ma 90% czy ile składników naturalnych. Wziął mi też jakiś krem, a właściwie maść do nóg i jak byk jest napisane produkt naturalny i nawet opakowanie takie ma (pierwszy raz na oczy ten kosmetyk widziałam), a patrzę na skład i dupa same pegi, parabeny + wyciąg z winogron. Doceniłam zaangażowanie.
Ja w tym roku bezkosmetycznie, dostałam jedynie błyszczyk do ust Astora, poza tym mnóstwo słodyczy, piękny szal, lampę i od przyjaciółki nasze wspólne zdjęcia do uzupełnienia albumu i ramę (jest fotografką), to ja kosmetykami obdarowywałam, siebie też

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Jak tam brzuszki, nie przejedzone?
Właśnie wszyscy goście poszli, święty spokój, można odpocząć...
Nasza malutka Niunia ma już miesiąc i 2 tygodnie i w ogóle nie płacze, jest bardzo silna, już podnosi głowę! Wystarczy położyć ją sobie na klatce i nie ma dziecka, tylko rozkosznie posapuje
A mały 3-letni wariat lata jak szalony, cieszy się, skacze aż jest cały mokry, a jak otwierał prezenty to mówił wow i ojejku jejku
Ja dostałam książkę E. Giffin Pewnego dnia i kliknęłam sobie Spray alvy a dla Malutkiej wodę micelarną Born to bio
Ten micel BTB dla mnie się okazał bardzo kiepski, ale z innym dziecięcym, który na dzień dzisiejszy wyparł nawet mój hit Argile i jest to Alphanova Bebe Woda do mycia nie rozstanę się na długo. Mam nadzieję, ze BTB małej bardziej przypasuje niż mnie

W tym roku Święta były u mnie bardzo rodzinne. Pierwszy raz od 10 lat spędziłam Wigilię nie u siebie i nie u mojej mamy, a z rodzinką w 15 osób. Nie powiem, było wyjątkowo. A wczoraj się pozjeżdżali do mnie, oblewaliśmy moje nowe gniazdko

Pijecie alkohol w Święta?

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-12-26 o 15:28
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 11:14   #4206
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Pijecie alkohol w Święta?
wczoraj i po wigilii wypiłam po lampce czerwonego wina

przetestowałam soczewki Cooper Vision, zarówno dwutygodniowe, jak i miesięczne, które teraz noszę i chyba oficjalnie się na nie przerzucę, dla mnie ideał
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 11:20   #4207
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Jak tam brzuszki, nie przejedzone?
u mnie w wigilię i wczoraj dania wyłącznie wigilijne (taka rodzinna tradycja więc postne także spoko, dziś się zacznie świąteczne objadanie

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja w tym roku bezkosmetycznie, dostałam jedynie błyszczyk do ust Astora, poza tym mnóstwo słodyczy, piękny szal, lampę i od przyjaciółki nasze wspólne zdjęcia do uzupełnienia albumu i ramę (jest fotografką), to ja kosmetykami obdarowywałam, siebie też
no u mnie jest powszechny zakaz kupowania mi kosmetyków - także te, które dostałam to też tylko ode mnie

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Pijecie alkohol w Święta?
ja piję od wczoraj... chyba w Sylwka dopiero skończę, bo ta zima w bezalkoholowym adwencie mnie wymęczyła
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-26, 12:16   #4208
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
wczoraj i po wigilii wypiłam po lampce czerwonego wina

przetestowałam soczewki Cooper Vision, zarówno dwutygodniowe, jak i miesięczne, które teraz noszę i chyba oficjalnie się na nie przerzucę, dla mnie ideał
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
u mnie w wigilię i wczoraj dania wyłącznie wigilijne (taka rodzinna tradycja więc postne także spoko, dziś się zacznie świąteczne objadanie

no u mnie jest powszechny zakaz kupowania mi kosmetyków - także te, które dostałam to też tylko ode mnie

ja piję od wczoraj... chyba w Sylwka dopiero skończę, bo ta zima w bezalkoholowym adwencie mnie wymęczyła
Więc moje pijaństwo usprawiedliwione, piję od Pasterki, wczoraj wieczorem skończyłam i do Sylwka abstynencja

W ogóle wszystko wyszło spontanicznie, bo to jak spędzimy Święta wynikło w Wigilię rano dopiero. Miało być zupełnie inaczej, bez rozmachu, w gronie 3 osób. Był jednak zryw ogromny, mało czasu, trzeba było zdążyć ze wszystkim przed zamknięciem sklepów. Rodzinka okazała się mimo wszystko pomocna i spotkał mnie jeszcze jeden przyjemny akcent, a mianowicie tuż przed kolacją wigilijną okazało się, że zapomniałam kupić mleko, nie miałam niczego, ani śmietanki, ani mleka do kawy ani dla siebie ani dla gości kolejnego dnia i jak jechaliśmy do rodzinki, to jedynym ratunkiem okazała się stacja benzynowa, na której jednak mleka nie mieli, ale ekspedient był tak uprzejmy, że obdarował mnie całym kartonem Łaciatego, które mieli na zapleczu do maszyny z kawą na wynos. Stwierdził, że zbłąkanej owieczce się należy. To było niezwykle miłe. Są jednak ludzie i ludziska

Dziś już odpoczywam od całego szału przedświątecznego i gonitwy i ludzi w sumie też, chociaż było niezwykle przyjemnie świętować w większym gronie. Raczej odpoczywam od całej otoczki, przygotowań i potem sprzątania i delektuję się od rana kawą z mlekiem od serca

Cooper Vision nie miałam. Zobaczę jak stoją z rozmiarami i najwyżej zamówię do testów

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-12-26 o 12:17
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 14:26   #4209
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

heh, zazdraszczam dużej rodziny... u mnie zostały dosłownie osoby (ojciec i ciocia -siostra mojej matki, zresztą nieobchodząca Świąt no i małż ma jeszcze rodziców i jedną siostrę, a ta siostra ma męża i 2 dzieci. i finito.
Także w sumie wszystkich jest 12 osób... w tym troje po 70stce.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 20:39   #4210
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ten micel BTB dla mnie się okazał bardzo kiepski, ale z innym dziecięcym, który na dzień dzisiejszy wyparł nawet mój hit Argile i jest to Alphanova Bebe Woda do mycia nie rozstanę się na długo. Mam nadzieję, ze BTB małej bardziej przypasuje niż mnie

W tym roku Święta były u mnie bardzo rodzinne. Pierwszy raz od 10 lat spędziłam Wigilię nie u siebie i nie u mojej mamy, a z rodzinką w 15 osób. Nie powiem, było wyjątkowo. A wczoraj się pozjeżdżali do mnie, oblewaliśmy moje nowe gniazdko

Pijecie alkohol w Święta?
Też go miałam, całkiem przyjemny, ale chyba aloes w końcu uczulił, nie pamiętam. Mam nadzieje, że dziecku będzie lepszy, mała ma albo trądzik niemowlęcy albo jakąś skazę białkową. Już coraz lepiej wygląda buzka, ale nadal są krosteczki.

Ciesze się, że miałyście miłe święta


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
u mnie w wigilię i wczoraj dania wyłącznie wigilijne (taka rodzinna tradycja więc postne także spoko, dziś się zacznie świąteczne objadanie

no u mnie jest powszechny zakaz kupowania mi kosmetyków - także te, które dostałam to też tylko ode mnie

ja piję od wczoraj... chyba w Sylwka dopiero skończę, bo ta zima w bezalkoholowym adwencie mnie wymęczyła
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 13:53   #4211
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Dziewczyny trzymajcie kciuki, bo idę do fryzjera i ścinam włosy do końca twarzy, a ostatni raz podcinałam jakoś w czerwcu, więc mega długie mam. Znając życie będę wyglądać okropnie. I trochę się jeszcze waham tym bardziej, że kolega mówi, że włosy dodają mi kobiecości. No ale...
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 15:24   #4212
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny trzymajcie kciuki, bo idę do fryzjera i ścinam włosy do końca twarzy, a ostatni raz podcinałam jakoś w czerwcu, więc mega długie mam. Znając życie będę wyglądać okropnie. I trochę się jeszcze waham tym bardziej, że kolega mówi, że włosy dodają mi kobiecości. No ale...
To spora odmiana, nie szkoda Ci aż tyle ściąć?

Czekamy w takim razie na jakieś foteczki nowej fryzurki
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 17:47   #4213
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To spora odmiana, nie szkoda Ci aż tyle ściąć?

Czekamy w takim razie na jakieś foteczki nowej fryzurki
Oczywiście, że szkoda, ale ja ciągle w pracy i nie mam czasu nawet twarzy umyć, a co dopiero o włosy dbać. To tak samo jak ciągle śmigam w długich spodniach, nawet przy 35 stopniowym upale byle nóg nie golić. Leń ze mnie i tyle. Zaraz wkleję zdjęcia.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 17:50   #4214
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

SekretnyWachlarz
i jak, zadowolona jesteś z efektu?
czekam na zdjęcia
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 17:58   #4215
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
SekretnyWachlarz
i jak, zadowolona jesteś z efektu?
czekam na zdjęcia
Jest mi to obojętne. Patrzyłam raczej na to aby umyć włosy w 2 minuty, a nie tak jak obecnie w 15-20. I żeby nie schły mi 1-2h tylko 15 minut. No i do długich ciągle jakieś gumki, spinki musiałam mieć, a tutaj już nie.

P.S. Wybaczcie mało urokliwe tło.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC12159.jpg (152,3 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC12161.jpg (149,7 KB, 72 załadowań)
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-12-27 o 18:01
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 18:27   #4216
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Jest mi to obojętne. Patrzyłam raczej na to aby umyć włosy w 2 minuty, a nie tak jak obecnie w 15-20. I żeby nie schły mi 1-2h tylko 15 minut. No i do długich ciągle jakieś gumki, spinki musiałam mieć, a tutaj już nie.

P.S. Wybaczcie mało urokliwe tło.
szkoda włosów - ja nigdy takich nie wyhoduję ale rozumiem powody
ścięte włosy wygladają jak nowe! Pięknie błyszczą i mają inny kolor - zupełnie jakbys farbowała
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 18:33   #4217
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
szkoda włosów - ja nigdy takich nie wyhoduję ale rozumiem powody
ścięte włosy wygladają jak nowe! Pięknie błyszczą i mają inny kolor - zupełnie jakbys farbowała
Błyszczą się pewnie dzięki tonie lakieru jaki mi nałożyła na łeb fryzjerka. A kolor faktycznie wygląda teraz na ciemniejszy, bo nawet mama mi to powiedziała.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 18:43   #4218
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

SW, wiesz co mi w tym momencie zrobiłaś?................ ..... A takie piękne były


Ok, wiem, że to z wygody, ale musiałam to z siebie wyrzucić
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 18:45   #4219
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
SW, wiesz co mi w tym momencie zrobiłaś?................ ..... A takie piękne były


Ok, wiem, że to z wygody, ale musiałam to z siebie wyrzucić
Korah, były zniszczone, uwierz mi. Nie olejowałam, nie nakładałam masek, odżywkę jak mi się przypomniało, ciągnęłam przy czesaniu, bo nie mam cierpliwości.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 19:48   #4220
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Jest mi to obojętne. Patrzyłam raczej na to aby umyć włosy w 2 minuty, a nie tak jak obecnie w 15-20. I żeby nie schły mi 1-2h tylko 15 minut. No i do długich ciągle jakieś gumki, spinki musiałam mieć, a tutaj już nie.

P.S. Wybaczcie mało urokliwe tło.
ale różnica...
rozumiem, że wszystko dla wygody, ale włosy piękne, było by mi szkoda
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 19:53   #4221
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
ale różnica...
rozumiem, że wszystko dla wygody, ale włosy piękne, było by mi szkoda
No nie gadajcie tak, bo zacznę żałować, jeszcze kolega mi mówi, że teraz wyglądam jak lesbijka i straciłam atut, na który mogłam facetów poderwać.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 20:00   #4222
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
No nie gadajcie tak, bo zacznę żałować, jeszcze kolega mi mówi, że teraz wyglądam jak lesbijka i straciłam atut, na który mogłam facetów poderwać.
Przemilczę, co powiedział, na szczęście odrosną

No chyba, że znowu Ci przyjdzie do głowy obcinać
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 20:42   #4223
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez pandulek Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi






no właśnie ktoś mi mówi, że to cudo wszystko zdziała, a efekt widoczny już po 3 tygodniach

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------


przede wszystkim żeby wyrównać koloryt skóry, mam pełno przebarwień na twarzy, głównie po trądziku. Poza tym worki i cienie pod oczami... ponoć rozjaśnia je rozjaśnia I profilaktycznie- przeciwzmarszkowo. Mam nieco ponad 25 lat i jakieś tam zmarszczki się u mnie pojawiły Chociaż czytałam, że przed 30 r. ż. nie ma sensu stosować kolegenu.

A czy stosowałaś również kolagen doustnie? W postaci kapsułek na przykład..

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------



no dokładnie, strach ryzykować

czy w takim razie jest sens w ogóle kupować ten "tani" kolagen? po co się mazać czymś co nie przynosi efektu
wypowiem się tylko na temat colway bo jego znam najlepiej
moim skromnym zdaniem szkoda pieniędzy na jednorazowy zakup tego drogiego mazidała bo efekty jakie daje są prównywalne ze stosowaniem znacznie tańszego kwasu hialuronowego (buzia się delikatnie napina i wygładza)
znam kilka osób, które zajmują się tym biznesem (colway jest mlm), obserwuję je prawie codziennie i przyznam, że dobrze wyglądają...ale to są "menadżerowie", którzy na sprzedaży tych produktów zarabiają spore pieniążki i tabletki kolagenowe pożerają zamiast śniadania a w płynnym kolagenie się wręcz kąpią!
ja swoje doświadczenia z tą firmą mam dzięki uprzejmości właśnie jednej z takich menadżerek, która aby odebrać prowizję wypracowaną przez swoich podmenadżerów musi raz w miesiącu wykupić pakiet kosmetyków za jakąs tam kwotę (powinna je teoretycznie sprzedawać, ale ona się już tak "nachłapała", że jej te "parę groszy" nie robi różnicy i swój pakiet rozdaje rodzinie i znajomym - tym sposobem nie wydałam na te kosmetyki ani złotówki)

na przebarwienia polecam witaminę c w różnistej postaci - bardzo mi pomogła, podczas jej stosowania buzia również się wygładza

na co pomógł kolagen?
na oparzenia - polecam w 100%, skóra zasklepiła się tak, że dzisiaj trudno jest dostrzec jakikolwiek ślad
osobiście kapsułek nie brałam, ale moi rodzice biorą do tej pory - mama twierdzi, że jej kolana nie skrzypią a tata, że znacznie złagodziły mu się dolegliwości żołądkowe (kwasy, wrzody)
mama zakochana jest w ich kremie do twarzy (nie jest do końca naturalny), podsunęłam jej już kilka innych a ona wszystkie odrzuca i cały czas twierdzi, że ten kolagenowy jest dla niej najlepszy (już chyba 3 rok stosuje)
podsumowując
produkt jest dobry, ale zdecydowanie za drogi
mając porównanie np. do HA wybiorę tańszą opcję (kolagenu nie używam już od ponad roku i wcale za nim nie tęsknię)
na przebarwienia, cienie pod oczami i rozstępy - w moim przypadku nie zadziałał
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 21:01   #4224
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Przemilczę, co powiedział, na szczęście odrosną

No chyba, że znowu Ci przyjdzie do głowy obcinać
Korah przez ostatnie chyba 2-3 lata miałam długie, zamierzam teraz systematycznie je ścinać, więc będziesz musiała mnie jeszcze trochę z takimi oglądać.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 21:34   #4225
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Jak tam brzuszki, nie przejedzone?
Właśnie wszyscy goście poszli, święty spokój, można odpocząć...
Nasza malutka Niunia ma już miesiąc i 2 tygodnie i w ogóle nie płacze, jest bardzo silna, już podnosi głowę! Wystarczy położyć ją sobie na klatce i nie ma dziecka, tylko rozkosznie posapuje
A mały 3-letni wariat lata jak szalony, cieszy się, skacze aż jest cały mokry, a jak otwierał prezenty to mówił wow i ojejku jejku
Ja dostałam książkę E. Giffin Pewnego dnia i kliknęłam sobie Spray alvy a dla Malutkiej wodę micelarną Born to bio
Aż mi się cieplej na sercu zrobiło, gdy to przeczytałam. Moje 'maleństwo' niedawno skończyło roczek, ale dobrze pamiętam ją taką kruszynę.

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny trzymajcie kciuki, bo idę do fryzjera i ścinam włosy do końca twarzy, a ostatni raz podcinałam jakoś w czerwcu, więc mega długie mam. Znając życie będę wyglądać okropnie. I trochę się jeszcze waham tym bardziej, że kolega mówi, że włosy dodają mi kobiecości. No ale...
No to się zgrałyśmy. Ja dzisiaj minimalne podcięcie (ostatnio poszło z 10cm) plus farba,.

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Jest mi to obojętne. Patrzyłam raczej na to aby umyć włosy w 2 minuty, a nie tak jak obecnie w 15-20. I żeby nie schły mi 1-2h tylko 15 minut. No i do długich ciągle jakieś gumki, spinki musiałam mieć, a tutaj już nie.

P.S. Wybaczcie mało urokliwe tło.
Nowa fryzurka całkiem ładna. Będzie z całą pewnością wygodniej.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 23:09   #4226
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
wypowiem się tylko na temat colway bo jego znam najlepiej
moim skromnym zdaniem szkoda pieniędzy na jednorazowy zakup tego drogiego mazidała bo efekty jakie daje są prównywalne ze stosowaniem znacznie tańszego kwasu hialuronowego (buzia się delikatnie napina i wygładza)
znam kilka osób, które zajmują się tym biznesem (colway jest mlm), obserwuję je prawie codziennie i przyznam, że dobrze wyglądają...ale to są "menadżerowie", którzy na sprzedaży tych produktów zarabiają spore pieniążki i tabletki kolagenowe pożerają zamiast śniadania a w płynnym kolagenie się wręcz kąpią!
ja swoje doświadczenia z tą firmą mam dzięki uprzejmości właśnie jednej z takich menadżerek, która aby odebrać prowizję wypracowaną przez swoich podmenadżerów musi raz w miesiącu wykupić pakiet kosmetyków za jakąs tam kwotę (powinna je teoretycznie sprzedawać, ale ona się już tak "nachłapała", że jej te "parę groszy" nie robi różnicy i swój pakiet rozdaje rodzinie i znajomym - tym sposobem nie wydałam na te kosmetyki ani złotówki)

na przebarwienia polecam witaminę c w różnistej postaci - bardzo mi pomogła, podczas jej stosowania buzia również się wygładza

na co pomógł kolagen?
na oparzenia - polecam w 100%, skóra zasklepiła się tak, że dzisiaj trudno jest dostrzec jakikolwiek ślad
osobiście kapsułek nie brałam, ale moi rodzice biorą do tej pory - mama twierdzi, że jej kolana nie skrzypią a tata, że znacznie złagodziły mu się dolegliwości żołądkowe (kwasy, wrzody)
mama zakochana jest w ich kremie do twarzy (nie jest do końca naturalny), podsunęłam jej już kilka innych a ona wszystkie odrzuca i cały czas twierdzi, że ten kolagenowy jest dla niej najlepszy (już chyba 3 rok stosuje)
podsumowując
produkt jest dobry, ale zdecydowanie za drogi
mając porównanie np. do HA wybiorę tańszą opcję (kolagenu nie używam już od ponad roku i wcale za nim nie tęsknię)
na przebarwienia, cienie pod oczami i rozstępy - w moim przypadku nie zadziałał
dziękuję bardzo za wyczerpującą wypowiedź Ja otrzymałam sporą próbkę tego droższego kolagenu i właśnie ją testuję. Na dzień dzisiejszy mogę stwierdzić, że póki co mam wrażenie, że działanie ma podobne właśnie do kwasu hialurunowego Skoro mówisz, że po dłuższym stosowaniu cudów nie zdziała, to jak wykończę próbkę wrócę do kwasu. Poza tym od kilku dni zauważyłam, że mam strasznie wysuszoną skórę. Wydaje mi się, że to po kolagenie właśnie, chociaż stosuję go zawsze na zwilżoną skórę. Czy to możliwie?
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 10:29   #4227
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Jest mi to obojętne. Patrzyłam raczej na to aby umyć włosy w 2 minuty, a nie tak jak obecnie w 15-20. I żeby nie schły mi 1-2h tylko 15 minut. No i do długich ciągle jakieś gumki, spinki musiałam mieć, a tutaj już nie.

P.S. Wybaczcie mało urokliwe tło.

allle zmiana - nie żal ci było

ja niestety zrobiłam to samo miesiąc temu i .... bardzo żałuje.
Powody były podobne brak czasu przy dwójce dzieciaków, zwłaszcza że od stycznia wracam do pracy.
Efekt jest taki że po pierwsze :
ja nie znoszę siebie w krótkich włosach!!!!!:cr y:
a po drugie czasu zabierają mi jeszcze więcej, gdyż nie potrafię ich ułożyć i ponad to szybciej się przetłuszczają

więc zapuszczam od nowa
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 11:03   #4228
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Aż mi się cieplej na sercu zrobiło, gdy to przeczytałam. Moje 'maleństwo' niedawno skończyło roczek, ale dobrze pamiętam ją taką kruszynę.
takie Kruszynki najsłodsze na świecie szkoda, że tak szybko rosną...

Sekretny, włoski masz ładne i zdrowe - to podstawa. Ale ja bym się też zapłakała, podcinam swoje co 6 tygodni, żeby się nie rozdwajały i zawsze patrzę na nie ze smutkiem, mimo, że to tylko 1 cm.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 11:26   #4229
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Jest mi to obojętne. Patrzyłam raczej na to aby umyć włosy w 2 minuty, a nie tak jak obecnie w 15-20. I żeby nie schły mi 1-2h tylko 15 minut. No i do długich ciągle jakieś gumki, spinki musiałam mieć, a tutaj już nie.

P.S. Wybaczcie mało urokliwe tło.
Takie piękne włosy...szkoda ich ;/ jak na takie króciutkie to ładnie ci się układają

A co zrobiłaś z obciętymi włosami?? Bo można takie włosy oddać na peruki dla chorych dzieci na raka itd...
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 14:04   #4230
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Takie piękne włosy...szkoda ich ;/ jak na takie króciutkie to ładnie ci się układają

A co zrobiłaś z obciętymi włosami?? Bo można takie włosy oddać na peruki dla chorych dzieci na raka itd...

Widzisz, a ja uważam, ze były zaniedbane. Chyba jestem za bardzo wymagająca.
Wywaliłam je, w sensie fryzjerka.

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Sekretny, włoski masz ładne i zdrowe - to podstawa. Ale ja bym się też zapłakała, podcinam swoje co 6 tygodni, żeby się nie rozdwajały i zawsze patrzę na nie ze smutkiem, mimo, że to tylko 1 cm.
To tylko włosy, za 3 lata będę znowu takie miała.

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
allle zmiana - nie żal ci było

ja niestety zrobiłam to samo miesiąc temu i .... bardzo żałuje.
Powody były podobne brak czasu przy dwójce dzieciaków, zwłaszcza że od stycznia wracam do pracy.
Efekt jest taki że po pierwsze :
ja nie znoszę siebie w krótkich włosach!!!!!:cr y:
a po drugie czasu zabierają mi jeszcze więcej, gdyż nie potrafię ich ułożyć i ponad to szybciej się przetłuszczają

więc zapuszczam od nowa

A dokąd miałaś? Tak długie jak ja?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.