Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :) - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-14, 16:00   #541
natavi
Raczkowanie
 
Avatar natavi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 97
GG do natavi
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a od kogo kupilas?? ja ostatnio tez go kupilam i roz loreala rosewood i poki co tuszowi nie moge nic zarzucic moze po prostu dlugo lezal i nie jest juz taki swiezy
Od użytkownika: pclobo. Tylko że teraz patrzę na jego aukcję i już tych tuszów nie wystawia...chyba miał po prostu jeden egzemplarz, ale biorąc pod uwagę liczbę sprzedawanych przez niego kosmetyków (sprzedaje mnóstwo różnych rzeczy), to raczej podejrzaneWięc raczej na pewno nie był to tusz z jakiejś świeżej dostawy, tylko pewnie wystawił jakiś pojedynczy, w dodatku nieświeży egzemplarz Chyba zostałam oszukana
natavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 19:08   #542
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez natavi Pokaż wiadomość
Od użytkownika: pclobo. Tylko że teraz patrzę na jego aukcję i już tych tuszów nie wystawia...chyba miał po prostu jeden egzemplarz, ale biorąc pod uwagę liczbę sprzedawanych przez niego kosmetyków (sprzedaje mnóstwo różnych rzeczy), to raczej podejrzaneWięc raczej na pewno nie był to tusz z jakiejś świeżej dostawy, tylko pewnie wystawił jakiś pojedynczy, w dodatku nieświeży egzemplarz Chyba zostałam oszukana
Ja od niego kupilam tusz Bourjois Volume Glamour Ultra Black i blyszczyk sally hansen diamond lip treatment i z moimi rzeczami wszystko jest ok...tusz swiezy i na prawde ladny..moze faktycznie zostal mu gdzies ostatni i go wystawil?? w koncu tyle pozytywow ma...szkoda ze CI sie trafila taka ciapab tuszowata ale sprobuj dodac kropelke ale ze dwie wody destylowanej do tuszu? ja zrobilam tak ze swoim rimmelem i jest o wiele lepiej
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 07:29   #543
Olc!a512
Przyczajenie
 
Avatar Olc!a512
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: WrOcław
Wiadomości: 20
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

szukam informacji o nowym tuszu Rimmel Glam'Eyes Mascara ale póki co nigdzie nic na forum nie wytropiłam
czy któraś z Pań już go testowała?
Ja mam ten tusz jakoś od 3 dni , i jest naprawde fajny Rzęsy mam pogrubione , i fajnie rozdzielone a rzęsy to ja mam długie , więc szukałam tuszu raczej pogrubiającego Ale po tak krótkim czasie używania , moge tylko tyle powiedzieć na jego temat.
__________________
...

Olc!a512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 08:31   #544
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

A gdzie go mozna kupic? I jaka jest jego cena?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 21:02   #545
natavi
Raczkowanie
 
Avatar natavi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 97
GG do natavi
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Ja od niego kupilam tusz Bourjois Volume Glamour Ultra Black i blyszczyk sally hansen diamond lip treatment i z moimi rzeczami wszystko jest ok...tusz swiezy i na prawde ladny..moze faktycznie zostal mu gdzies ostatni i go wystawil?? w koncu tyle pozytywow ma...szkoda ze CI sie trafila taka ciapab tuszowata ale sprobuj dodac kropelke ale ze dwie wody destylowanej do tuszu? ja zrobilam tak ze swoim rimmelem i jest o wiele lepiej
No szkoda A gdzie można kupić wode destylowaną i ile kosztuje?? Bo nie mam pojęcia I czy wiesz na pewno czy to pomaga pozbyć się grudek? A swoją drogę to opatentowałam sposób, żeby nie było ich tak wiele - maluję rzęsy tuszem po potraktowaniu ich wcześniej płynem dwufazowym ziaji, przez co są takie odrobinke tłustawe i to mi pomaga w nałożeniu tuszu. Ale i tak bywa ciężko i po prostu nie da się pozbyć tych okropnych grudek. Mimo to ten tusz bardzo ładnie eksponuje i podkreśla oko - chyba przez to pogrubienie Gdyby tylko nie zostawiał tych grudek...
Przy okazji znów zapytam Immolation, bo chyba nie przeczytała mojego pytania: czy u Ciebie Max też zostawiał grudki?? I od kogo kupujesz na allegro? No i czu tusze tego allegrowicza pozbawione są grudek...tyle pytań, teraz czekam na Wasze odpowiedzi
natavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 14:30   #546
vvitaminka
Rozeznanie
 
Avatar vvitaminka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 924
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Ja używałam już wielu tuszy,najbardziej podpasował mi MaxFactor 2000calories,cena troche wysoka ale tusz mam na długo więc nie szkoda mi ,nie wysycha i nie szczypią anie nie pieka mnie oczka
vvitaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 21:43   #547
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

natavi - dzisiaj na wizazu wyczytalam, ze ktoras z uzytkowniczek jak tusz grudkuje wklada go do goracej wody na pare minut

wody destylowanej to juz dawno nie widzialam, natomiast powszechnie jest dostepna demineralizowana, w kazdym markecie maja, kosztuje grosze

macie pomysl jaki tusz bedzie dobry dla mnie?
mam nierowne rzesy, w dodatku takie "nieuczesane", w miare długie ale jasne
zalezy mi przede wszystkim na porzadnym rozczesaniu, bez sklejania w straczki
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 21:56   #548
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez natavi Pokaż wiadomość
Przy okazji znów zapytam Immolation, bo chyba nie przeczytała mojego pytania: czy u Ciebie Max też zostawiał grudki?? I od kogo kupujesz na allegro? No i czu tusze tego allegrowicza pozbawione są grudek...tyle pytań, teraz czekam na Wasze odpowiedzi
Przepraszam, chyba nie zauwazylam twojego pytania
Juz odpowiadam U mnie MAX nie zostawiał żadnych grudek. Jak juz to 2000 Calorie czasem zostawial male pojedyncze grudki, a MAX wlasnie byl gładki
Ja kupilam od pietrus17. Jeszcze nie dostalam tuszu od tego Pana, wiec nie wiem czy będzie ok. Ale mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze bo wszystkie 70 tuszy jakie mial na aukcji to sprzedal Wiec chyba cos w tym jest
Jak dostane juz ten tusz i go wyprobuje to Ci napszie czy TEN Max nie zostawia grudek, ale jesli bedzie oryginalny to nie powinien zostawiac
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 22:04   #549
madzienka001
Raczkowanie
 
Avatar madzienka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 391
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

moj faworyt to 2000 calorii MAX jakos sie nie sprawdzil wedlug mnie slabo podrubial a juz na pewno nie 400 x wiecej
madzienka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 22:09   #550
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

A mi rewelacyjnie pogrubiał Ale jak sie skonczy to znowu wroce do 2000 Calorie
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 09:07   #551
natavi
Raczkowanie
 
Avatar natavi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 97
GG do natavi
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Dzięki bardzo, jak go wypróbujesz to koniecznie mi napisz czy zostawia grudki Jak nie będzie zostawiał, to go zakupię jak tylko zdobędę kasę
natavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 16:40   #552
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez natavi Pokaż wiadomość
No szkoda A gdzie można kupić wode destylowaną i ile kosztuje?? Bo nie mam pojęcia I czy wiesz na pewno czy to pomaga pozbyć się grudek? A swoją drogę to opatentowałam sposób, żeby nie było ich tak wiele - maluję rzęsy tuszem po potraktowaniu ich wcześniej płynem dwufazowym ziaji, przez co są takie odrobinke tłustawe i to mi pomaga w nałożeniu tuszu. Ale i tak bywa ciężko i po prostu nie da się pozbyć tych okropnych grudek. Mimo to ten tusz bardzo ładnie eksponuje i podkreśla oko - chyba przez to pogrubienie Gdyby tylko nie zostawiał tych grudek...
Przy okazji znów zapytam Immolation, bo chyba nie przeczytała mojego pytania: czy u Ciebie Max też zostawiał grudki?? I od kogo kupujesz na allegro? No i czu tusze tego allegrowicza pozbawione są grudek...tyle pytań, teraz czekam na Wasze odpowiedzi
moj tata kupil ostatnio baniak wody destylowanej chyba 5 litrow i cena widnieje na nim 5zl cos na pewno konsystencja nie bedzie taka kleista i wtedy moze nie bedzie tych grudek heh dobry pomysl z ta ziaja ja uzywam na noc oleju rycynowego i na drugi dzien nadal rzesy sa troszke natluszczone wiec cos tez to daje

Cytat:
Napisane przez ushia Pokaż wiadomość
natavi - dzisiaj na wizazu wyczytalam, ze ktoras z uzytkowniczek jak tusz grudkuje wklada go do goracej wody na pare minut

wody destylowanej to juz dawno nie widzialam, natomiast powszechnie jest dostepna demineralizowana, w kazdym markecie maja, kosztuje grosze

macie pomysl jaki tusz bedzie dobry dla mnie?
mam nierowne rzesy, w dodatku takie "nieuczesane", w miare długie ale jasne
zalezy mi przede wszystkim na porzadnym rozczesaniu, bez sklejania w straczki
z ta goraca woda to probowalam ale wtedt konsystencja robi sie wodniasta strasznie no i po jakiejs godzinie moze szybciej zaraz zasycha i jest taki jaki byl wczesniej wiec to nie jest rezultat na stale niestety
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 22:13   #553
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Ja czasem daje krople wody, albo mniej - tak tylko delikatnie subtelnie nasączam zeby nie byl na maxa suchy i da sie jeszcze wtedy pomalowac. Ale jesli tusz juz jest w takim stanie ze wysycha to kupuje nowy. Ja musze miec swieze tusze, niecierpie wysychajacych...
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 12:57   #554
natavi
Raczkowanie
 
Avatar natavi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 97
GG do natavi
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

[quote=ushia;6934446]natavi - dzisiaj na wizazu wyczytalam, ze ktoras z uzytkowniczek jak tusz grudkuje wklada go do goracej wody na pare minut

wody destylowanej to juz dawno nie widzialam, natomiast powszechnie jest dostepna demineralizowana, w kazdym markecie maja, kosztuje grosze

[quote]

dzisiaj rano tego spróbowałam na starszym tuszu Rimmelu i rzeczywiście trochę pomogło - aczkolwiek i tak znalazło się parę grudek;( A poza tym słyszałam, że to daje tylko chwilowy efekt, bo później i tak wysycha i są grudki.
natavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 12:59   #555
natavi
Raczkowanie
 
Avatar natavi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 97
GG do natavi
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

[quote=ushia;6934446]natavi - dzisiaj na wizazu wyczytalam, ze ktoras z uzytkowniczek jak tusz grudkuje wklada go do goracej wody na pare minut

wody destylowanej to juz dawno nie widzialam, natomiast powszechnie jest dostepna demineralizowana, w kazdym markecie maja, kosztuje grosze

[quote]

dzisiaj rano tego spróbowałam na starszym tuszu Rimmelu i rzeczywiście trochę pomogło - aczkolwiek i tak znalazło się parę grudek;( A poza tym słyszałam, że to daje tylko chwilowy efekt, bo później i tak wysycha i są grudki.
natavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 16:09   #556
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Ja czasem daje krople wody, albo mniej - tak tylko delikatnie subtelnie nasączam zeby nie byl na maxa suchy i da sie jeszcze wtedy pomalowac. Ale jesli tusz juz jest w takim stanie ze wysycha to kupuje nowy. Ja musze miec swieze tusze, niecierpie wysychajacych...
ja tak zrobilam z dwoma tuszami ale one byly od nowosci cos geste a teraz juz sie wnerwilam wiec wolalam dodac pare kropelek i sie nie denerwowac ze mam posklejane rzesy
[quote=natavi;6949981][quote=ushia;6934446]natavi - dzisiaj na wizazu wyczytalam, ze ktoras z uzytkowniczek jak tusz grudkuje wklada go do goracej wody na pare minut

wody destylowanej to juz dawno nie widzialam, natomiast powszechnie jest dostepna demineralizowana, w kazdym markecie maja, kosztuje grosze

Cytat:

dzisiaj rano tego spróbowałam na starszym tuszu Rimmelu i rzeczywiście trochę pomogło - aczkolwiek i tak znalazło się parę grudek;( A poza tym słyszałam, że to daje tylko chwilowy efekt, bo później i tak wysycha i są grudki.
no bo ten sposob taki jest ze daje niby cos a jednak nic wiec lepiej sprobowac z ta woda d.
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 16:36   #557
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Najlepiej to kupic tusz ktory nie wyschnie od razu
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 18:40   #558
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Przyszedl dzisiaj do mnie moj Masterpiece MAX z Allegro Wyprobuje go wieczorkiem i napisze wrazenia. Czy jest oryginalny (bo czasem robią człowieka w balona), czy nie zostawia grudek itd. Ale mysle, ze powinno byc wszystko ok.
Troche boje sie kupowac kosmetyki przez Allegro bo czasami bywa ze cos juz nie jest nowe, albo jest podrobka a praktycznie tego nie widac. No ale zobaczymy... Jesli tusz okaze sie dobry, to moze zaczne czesciej kupowac na Allegro
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 18:43   #559
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

przez te wasze zachwyty mam zamiar przetestować:
- MF Masterpiece MAX
- MR 2000 Calorie Curved Brush
- Rimmel Glam'Eyes Mascara

fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-19, 19:09   #560
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
przez te wasze zachwyty mam zamiar przetestować:
- MF Masterpiece MAX
- MR 2000 Calorie Curved Brush
- Rimmel Glam'Eyes Mascara

Wiesz co? Ostatnio kupiłam sobie 2000 Calorie i szczerze odradzam, owszem rzęsy są ślicznie pogrubione i oczko ślicznie wygląda, sama się zakochałam w nim od pierwszego wejrzenia, ale... Niszczy rzęsy, naprawdę Najpierw czytałam o tym i myślałam że to niemożliwe, dopóki rzęsy nie zaczęły mi wypadać dosłownie kępkami a używałam go niedłużej niż ze 3 tygodnie Ja już nigdy więcej go nie użyje, pomimo zniewalającego looku
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 19:14   #561
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
Wiesz co? Ostatnio kupiłam sobie 2000 Calorie i szczerze odradzam, owszem rzęsy są ślicznie pogrubione i oczko ślicznie wygląda, sama się zakochałam w nim od pierwszego wejrzenia, ale... Niszczy rzęsy, naprawdę Najpierw czytałam o tym i myślałam że to niemożliwe, dopóki rzęsy nie zaczęły mi wypadać dosłownie kępkami a używałam go niedłużej niż ze 3 tygodnie Ja już nigdy więcej go nie użyje, pomimo zniewalającego looku
ja miałam zwykłą wersję MF 2000 Calorie i u mnie też był świetny, tyle, że ja nie zauważyłam żeby niszczył moje rzęsy. teraz chciałabym przetestować tą wersję z podkręcającą szczoteczką

ale dzięki za opinię.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 23:12   #562
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Kochane dziewczyny, tak jak obiecywalam - pisze o Masterpiece'u MAXIE. Wlasnie go wyprobowalam. Tusz jest w 100% oryginalny. Pomalowalam rzesy, jak zwykle piekne wydluzenie, mega pogrubienie i rozczesanie ) Nie zawiodlam sie Mam swoj kochany tusz

Jak sie MAX skonczy to kupie znowu 2000 Calorie
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 10:51   #563
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Najlepiej to kupic tusz ktory nie wyschnie od razu
prawda prawda tylko czasami cos sie kupi pod wplywem impulsu
Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Kochane dziewczyny, tak jak obiecywalam - pisze o Masterpiece'u MAXIE. Wlasnie go wyprobowalam. Tusz jest w 100% oryginalny. Pomalowalam rzesy, jak zwykle piekne wydluzenie, mega pogrubienie i rozczesanie ) Nie zawiodlam sie Mam swoj kochany tusz

Jak sie MAX skonczy to kupie znowu 2000 Calorie
no masterpice max fajnie wyglada na rzesach a ten 2000 calorie lepszy od niego ze wrocisz ponownie po niego do sklepu ?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 10:55   #564
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Czy ja wiem czy lepszy... obydwa są genialne, ale czasem trzeba jakiejs odmiany. Moze znowu kupie MAX'a
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 13:10   #565
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
Wiesz co? Ostatnio kupiłam sobie 2000 Calorie i szczerze odradzam, owszem rzęsy są ślicznie pogrubione i oczko ślicznie wygląda, sama się zakochałam w nim od pierwszego wejrzenia, ale... Niszczy rzęsy, naprawdę Najpierw czytałam o tym i myślałam że to niemożliwe, dopóki rzęsy nie zaczęły mi wypadać dosłownie kępkami a używałam go niedłużej niż ze 3 tygodnie Ja już nigdy więcej go nie użyje, pomimo zniewalającego looku
OMG. Poważnie?
200 Calorie jes moim faworytem.... innch tuszy poprostu nie widac na moim rzesach (cienkie i rzadkie). Idzie mi juz drugie opakowanie i kurcze tu takie rzeczy o nim piszą

Rzesy owszem, wypadaja mi, ale tak zawsze bylo, ze mi jakos czesciej wypadały niz innym.

I co robic? Porzucic MF 200?
__________________
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić."

Albert Einstein


rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 14:24   #566
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

rozmarynek ja Ciebie troche nie rozumiem. Skoro do tej pory ten tusz Ci odowiadal, to niby czemu chcesz go odstawic? Przeciez skoro on Ci odpowiada to uzywaj go dalej. Widocznie komus innemu nie "podpasil" i tyle. Ja 2000 Calorie uzywam od dawna i jest to moj ukochany tusz i an pewno bede go uzywac jeszcze bardzo dlugo. I osobisie mi nie wyleciala po nim ani jedna rzęsa.
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 18:26   #567
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

a ja dzieki recenzjom na wizazu, odkrylam moja perełke - sensique pogrubiający za całe 4.99zł jest b. dobry
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 18:58   #568
ania2255
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

dziewczyny potrzebuję waszej pomocy
szukam b.dobrego WYDŁUŻAJĄCEGO tuszu do rzęs..aale naprawde świetnego...!!!!!!
w granicach do 100 nooo niech będzie do 150 zł. nie mam czasu na to aby poszperać w wątku dlatego licze na wasza pomoc....PISZCIE !!!!!



ania2255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 19:00   #569
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
rozmarynek ja Ciebie troche nie rozumiem. Skoro do tej pory ten tusz Ci odowiadal, to niby czemu chcesz go odstawic? Przeciez skoro on Ci odpowiada to uzywaj go dalej. Widocznie komus innemu nie "podpasil" i tyle. Ja 2000 Calorie uzywam od dawna i jest to moj ukochany tusz i an pewno bede go uzywac jeszcze bardzo dlugo. I osobisie mi nie wyleciala po nim ani jedna rzęsa.
ja miałam tak samo
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 19:03   #570
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Mój ulubiony to Rimmel London Glam'eyes odcień ciemno brązowy
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-03 13:37:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:49.