Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-23, 18:30   #901
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Asieńko, czekam z niecierpliwością na przepis na sałatkę ananasową. Bo jestem ciekawa, czy mamy ten sam przepis. Ja z gotowaniem nie mam dużo wspólnego, ale czasami mi się zdaża i wtedy chętnie się będę posiłkować. Zwłaszcza, że mamy w zanadrzu spóźnioną parapetówkę!
Super Mamo - zdopingowałaś mnie. Zamieściłam już przepis na sałatkę.

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Co się działo dziś z wizażem?;> NIe mogłam wejśc przez kilka dobrych godzin


Asia, sernik kokosowy mmmmniiaaaammmmm Podeślij mały
kawałek

Lip, trzymam mocno kciuki Dasz radę
Ufff.... jak dobrze,ze ja ten stres mam już za sobą
Też kukałam tu ok. godz. 14:00 i stale był komunikat że nie odnajduje serwera. Sądziłam że to wina netu w pracy.

Jutro dodam fotki ciasta do blogu bo dzisiaj jest jeszcze zbyt świeży sernik by go kroić.
Wtedy podeślę kawałek.

Też się cieszę że ten stres mam za sobą a prawko w kieszeni.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 18:34   #902
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Dziewczyny i Kamisiu, powiem szczerze:

czytam was i czytam (aktualnie mam duuuzo czasu), i zawsze chce cod do was skrobnac, ale zanim cos napisze, wy nasmarujecie juz kolejne 3 strony
Tempo macie zastraszajace! Jak wy to robicie, ze praktycznie caly dzien smarujecie o Truskawie ??
Ja aktualnie tez czekam na mojego skamienialego JT, mam nadzieje, ze nikt go nie zatrzyma po drodze, bo to byloby zabawne
ja tez nie wiem jak one to robiąmagia
Apropo skamieniałego JT, to dotarł dzis do mnie 56 Miss Rose . Zapach bardzo ładny i błyszczyk sam w sobie takzeale ta datat2005rok:ee ek:Mam małe opory przed smarowaniem sie nim.Boje sie ze jak oblize usta i trafi on do mojego przewodu pokarmowego to dostane ....nie powiem brzydko czego Stąd tez moje pytanie do posiadaczek JT...wszystko ok podczas smarowania sie tym JT?
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 18:35   #903
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Dziewczyny, tyle piszecie że nie nadążam czytać

Wszystkim Asiom składam najlepsze życzenia

Mam jeszcze pytanie do znawczyń kolorów róży. Poszukuję jakiegoś brzoskwiniowego koloru. Jeśli któraś z was może polecić to pięknie poproszę
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 18:35   #904
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Dziewczyny i Kamisiu, powiem szczerze:

czytam was i czytam (aktualnie mam duuuzo czasu), i zawsze chce cod do was skrobnac, ale zanim cos napisze, wy nasmarujecie juz kolejne 3 strony
Tempo macie zastraszajace! Jak wy to robicie, ze praktycznie caly dzien smarujecie o Truskawie ??
Ja aktualnie tez czekam na mojego skamienialego JT, mam nadzieje, ze nikt go nie zatrzyma po drodze, bo to byloby zabawne

Edit: Asik, stronka z przepisami bombowa, mam wielka ochote na ktores z tych ciach
Dziś to ja mam długi weekend, więc sobie przysiaduję tu pomiędzy różnymi zajęciami. Ale w tygodniu to rzucam okiem pomiędzy jedną a drugą stroną powstającego w bólach doktoratu. Jeden akapit-wizaż-drugi akapit-wizaz. I jakoś leci.

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Super Mamo - zdopingowałaś mnie. Zamieściłam już przepis na sałatkę.



Też kukałam tu ok. godz. 14:00 i stale był komunikat że nie odnajduje serwera. Sądziłam że to wina netu w pracy.

Jutro dodam fotki ciasta do blogu bo dzisiaj jest jeszcze zbyt świeży sernik by go kroić.
Wtedy podeślę kawałek.

Też się cieszę że ten stres mam za sobą a prawko w kieszeni.
Asiu, jesteś niemożliwa W naszych przepisach są dwa wspólne składniki - ananas i fasolka Ale Twoja wygląda pysznie (wprawdzie ja nie jadam mięsa, ale to się da zawsze przeskoczyć, prawda?)
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 18:38   #905
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Prawda! Lancome w iskrzeniu jest niedościgniony, sama mam ich Focusy takie, że kobitki mnie zaczepiają co to za cienie. Jestem niezmiennie nimi zachwycona od chyba pół roku...
Co do Vichy to ja uważam, że to wcale niezłe kosmetyki, wszystko zależy od stanu i potrzeb skóry i to co odpowiada jednemu nie zdowoli drugiego, a poza tym z próbek nie można sie dowiedzieć czy np jakie krem daje faktycznie efekty, bo trzeba na nie czasem czekać kilka miesięcy (no chyba, że ma się sto próbek)
Tak to jest z kremami - jedni chwalą inni nienawidzą... zresztą dobrze wiadomo, że z każdym kosmetykiem tak jest obojętnie czy to krem czy podkład .

Co do brązerów Chanel muszę im się bliżej przyglądnąć, kiedyś rzuciłam okiem i zraziły mnie te drobiny. Jaki kolor byłby dla mnie dobry skoro używam np DiorSculpta 030 i brązuję się Shiseido L4 Luminizing, a Bambusa na mnie nie widać prawie wcale...Jak myślisz?
wiesz, ja układam sobie taką listę najlepszych kosmetyków w danej branży.
Wiadomo, wszystko też zależy od cery. Jednak niezmiennie uważam, że Chanel jest absolutnym liderem wśród brązerów i róży Efekt jest tak idealny.. naturalny, kolorystyka super. Dla Ciebie z pewnością byłby idealny 22 sierra, to taki typowy brąz, bez domieszki różu, świetnie ożywia karnację, trzyma się bez przesady cały dzień. mi wystarczył na prawie 2 lata. Te zlote drobinki w rzeczywistości wtapiają się w skórę i są absolutnie niewidoczne, ale jest jakby rozświetlenie, taki blask skóry. Efekt jednak matowy brąz. To tak, jak z pudrem LP, ma drobinki, rozświetla, ale nie widać czym. Nie wiem, jak to określić, u mnie ten brązer powoduje efekt zdrowej, opalonej skóry. Uwielbiam go. I nie ma cegły, jak w ziemiach egipskich, które schodzą plackami. naprawdę bezpieczny brązer i cudna pudernica.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 18:41   #906
Mn1s1ek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 065
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Dostalam w srode cienie DIora- piatki Sky Glow - i siedze nad nimi juz drugi dzien i....zaluje zakupu. Ogladalam je ze 100 razy w sklepie, pomalowalam sie dzis i musialam zmyc - ta perla jest straszna na oku. Kolory na moim oku sa sine i nieciekawe.
Wiem ze trafia na Targowisko, jesli ktoras z Was ma ochote na wymiane to zapraszam.
A tyle na nie czekalam(((
Mn1s1ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 18:43   #907
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Dzisiaj przyszła do mnie paczuszka z truskawy kolejny raz bez cła

Gdzie mogę sprawdzić daty produkcji Shiseido??
Bo kupiłam 3 produkty do twarzy i najchętniej już dziś bym zaczęła ich używać

takie mam kody, może wam coś to mówi
hnst
vhhd
bnow
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 18:44   #908
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
wiesz, ja układam sobie taką listę najlepszych kosmetyków w danej branży.
Wiadomo, wszystko też zależy od cery. Jednak niezmiennie uważam, że Chanel jest absolutnym liderem wśród brązerów i róży Efekt jest tak idealny.. naturalny, kolorystyka super. Dla Ciebie z pewnością byłby idealny 22 sierra, to taki typowy brąz, bez domieszki różu, świetnie ożywia karnację, trzyma się bez przesady cały dzień. mi wystarczył na prawie 2 lata. Te zlote drobinki w rzeczywistości wtapiają się w skórę i są absolutnie niewidoczne, ale jest jakby rozświetlenie, taki blask skóry. Efekt jednak matowy brąz. To tak, jak z pudrem LP, ma drobinki, rozświetla, ale nie widać czym. Nie wiem, jak to określić, u mnie ten brązer powoduje efekt zdrowej, opalonej skóry. Uwielbiam go. I nie ma cegły, jak w ziemiach egipskich, które schodzą plackami. naprawdę bezpieczny brązer i cudna pudernica.
Chyba mi narobiłaś smaka na Chanel ....możesz podać pełną nazwę?
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 18:44   #909
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mn1s1ek Pokaż wiadomość
Dostalam w srode cienie DIora- piatki Sky Glow - i siedze nad nimi juz drugi dzien i....zaluje zakupu. Ogladalam je ze 100 razy w sklepie, pomalowalam sie dzis i musialam zmyc - ta perla jest straszna na oku. Kolory na moim oku sa sine i nieciekawe.
Wiem ze trafia na Targowisko, jesli ktoras z Was ma ochote na wymiane to zapraszam.
A tyle na nie czekalam(((
Aniu, nie przejmuj się, ja też się rozstaję z tą serią, mimo że lubię perłowe cienie, te mi kompletnie nie pasują, wszystko na skórze wygląda sino

dotarł dzisiaj zestaw Fatale, jako że jest świeższy niż myślałam po waszych postach, to będzie prezentem, w sumie to nawet dobrze, bo mam za dużo tuszy
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 18:53   #910
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
ja tez nie wiem jak one to robiąmagia
Apropo skamieniałego JT, to dotarł dzis do mnie 56 Miss Rose . Zapach bardzo ładny i błyszczyk sam w sobie takzeale ta datat2005rok:ee ek:Mam małe opory przed smarowaniem sie nim.Boje sie ze jak oblize usta i trafi on do mojego przewodu pokarmowego to dostane ....nie powiem brzydko czego Stąd tez moje pytanie do posiadaczek JT...wszystko ok podczas smarowania sie tym JT?
Też mam JT nr 56 Miss Rose i wszystko z nim ok. Wiedzieliśmy że data produkcji będzie z roku 2005.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 18:59   #911
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Lipgloss
Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Będzie dobrze! Wiesz ile kciuków będzie trzymanych za Ciebie????
A to ode mnie:
Załącznik 1500268
Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
. Trzymam kciuki truskawkowe.
Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Lip, trzymam mocno kciuki Dasz radę
Ufff.... jak dobrze,ze ja ten stres mam już za sobą

Dziękuje Wam!!!

Chciałabym już mieć papierek, ale ubolewam nad końcem kursu...Mój instruktor jest fantastyczny Dzięki niemu uwierzyłam w siebie za kierownicą. Jest świetnym nauczycielem , a do tego jest przystojny i czarujący
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 19:01   #912
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość

dotarł dzisiaj zestaw Fatale, jako że jest świeższy niż myślałam po waszych postach, to będzie prezentem, w sumie to nawet dobrze, bo mam za dużo tuszy
do mnie też dotarł dziś
fajny jest aż szkoda mi otwierać tak ładnie te trzy rzeczy ze sobą wyglądają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010409.jpg (167,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010417.jpg (229,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010418.jpg (143,9 KB, 4 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 19:09   #913
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Piekłam sernik kokosowy, robiłam rybę ze szpinakiem, sałatkę śledziową - tzw. śledź pod buraczkami a teraz skończyłam właśnie sałatkę z ananasem.
Niektóre przepisy są na moim blogu internetowym:

http://muffinek.blogspot.com/
Zapraszam serdecznie do odwiedzenia.




Basiu, chowaj kapcie jeśli Maciuś tak się stresuje na ich widok.
Zapraszam serdecznie do mnie.



I całe szczęście że się udzielasz. Bardzo lubię tu przychodzić i czytać Wasze wypowiedzi.
Zdrówka życzę. I poprawy samopoczucia.

Dostałam dzisiaj do domu nową "Urodę" a w niej tyle śliczności, nowości kosmetycznych. A ceny przerażające, bo polskie.
Asiu! plizzz ja się odchudzam... no nie mogę blog kulinarny a ja tak uwielbiam gotować... i jeść...
Jesteśmy z TZ fanami KuchniTV - oglądasz czasem?

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Ale Dzień Dobrodziejstw



A ja jutro mam egzamin teoretyczny z prawka. Niby to piardek, ale boję się, że z nerwów zrobię jakąś głupotę Trzymajcie proszę za mnie truskawki...to znaczy kciuki!


Ja mam prawko od 07-1991 jeju jaka stara jestem...Buuu...

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Co się działo dziś z wizażem?;> NIe mogłam wejśc przez kilka dobrych godzin
Dziś odebrałam z poczty JT Le Rose Cheri Piiiiikny jest Dobrze,że kilknęłam oba kolorki bo idealnie mi pasują

Mam małe pytanko POtrzebuję brązera Opaliłam już się trochę i Bambus staje się już za jasny, także potrzebuję czegoś trochę ciemniejszego Zastanawiam się nad EL Amber Bronze http://eu.strawberrynet.com/makeup.a...neId=6360#6360. Czy orientujecie się jak wygląda nr 03 Rich? Obawiam sie,że 01 Medium może być za jasny. Pomożecie?

Asia, sernik kokosowy mmmmniiaaaammmmm Podeślij mały
kawałek

Lip, trzymam mocno kciuki Dasz radę
Ufff.... jak dobrze,ze ja ten stres mam już za sobą
Ładne te brązery. Czy to nowa kolekcja? Skoczę chyba na stonkę EL żeby sprawdzić.
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 19:14   #914
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tyle piszecie że nie nadążam czytać

Wszystkim Asiom składam najlepsze życzenia

Mam jeszcze pytanie do znawczyń kolorów róży. Poszukuję jakiegoś brzoskwiniowego koloru. Jeśli któraś z was może polecić to pięknie poproszę
Moniu - dziękuję pięknie.
Tylu życzeń co od Was od wczoraj to przez całe życie nie otrzymałam. Ogromnie mi miło i cieplutko na serduchu.

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Dziś to ja mam długi weekend, więc sobie przysiaduję tu pomiędzy różnymi zajęciami. Ale w tygodniu to rzucam okiem pomiędzy jedną a drugą stroną powstającego w bólach doktoratu. Jeden akapit-wizaż-drugi akapit-wizaz. I jakoś leci.



Asiu, jesteś niemożliwa W naszych przepisach są dwa wspólne składniki - ananas i fasolka Ale Twoja wygląda pysznie (wprawdzie ja nie jadam mięsa, ale to się da zawsze przeskoczyć, prawda?)
Super Mamo - ogromnie się cieszę że jesteś z nami.
A wędlinę w sałatce obeszłam tak, że wcale jej dzisiaj nie dodałam. Jakoś ostatnio jem mało mięsa i mam wśród gości wegetarianina.

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Dziękuje Wam!!!

Chciałabym już mieć papierek, ale ubolewam nad końcem kursu...Mój instruktor jest fantastyczny Dzięki niemu uwierzyłam w siebie za kierownicą. Jest świetnym nauczycielem , a do tego jest przystojny i czarujący
Lip - będzie dobrze. Też miałam świetnego instruktora i jak mnie odwoził do domu po zdanym egzaminie to aż łezka mi się w oku zakręciła. Bardzo miło wspominam lekcje z nim.

Moja Mama jest niesamowita. Widziała że od dwóch dni wzdycham do Platinum Illuminator i kliknęła mi dzisiaj go sama, czytając wcześniej instrukcje na stronie pierwszej naszego postu.
A na dodatek dostanę także ten krem Elizabeth Arden bo Mama pierwszy raz robiła zakupy na Tru. Zawsze to ja kupowałam ze swojego konta.

Jestem z Niej dumna że sobie sama dała ze wszystkim radę.

Powiedziała że PI będzie dla mnie na Dzień Dziecka.

MAMUNIU - KOCHAM CIĘ ZA TO ŻE JESTEŚ!!!!!!!!!!!!!!!!
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 19:19   #915
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Moniu - dziękuję pięknie.
Tylu życzeń co od Was od wczoraj to przez całe życie nie otrzymałam. Ogromnie mi miło i cieplutko na serduchu.



Super Mamo - ogromnie się cieszę że jesteś z nami.
A wędlinę w sałatce obeszłam tak, że wcale jej dzisiaj nie dodałam. Jakoś ostatnio jem mało mięsa i mam wśród gości wegetarianina.



Lip - będzie dobrze. Też miałam świetnego instruktora i jak mnie odwoził do domu po zdanym egzaminie to aż łezka mi się w oku zakręciła. Bardzo miło wspominam lekcje z nim.

Moja Mama jest niesamowita. Widziała że od dwóch dni wzdycham do Platinum Illuminator i kliknęła mi dzisiaj go sama, czytając wcześniej instrukcje na stronie pierwszej naszego postu.
A na dodatek dostanę także ten krem Elizabeth Arden bo Mama pierwszy raz robiła zakupy na Tru. Zawsze to ja kupowałam ze swojego konta.

Jestem z Niej dumna że sobie sama dała ze wszystkim radę.

Powiedziała że PI będzie dla mnie na Dzień Dziecka.

MAMUNIU - KOCHAM CIĘ ZA TO ŻE JESTEŚ!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie ma to jak super-Mama Prawda Asieńko?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 19:19   #916
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
do mnie też dotarł dziś
fajny jest aż szkoda mi otwierać tak ładnie te trzy rzeczy ze sobą wyglądają
zal otwierac
dzis dzien Truskawki

Asiks przeglądam Twój blog gratuluję! no wiesz, a ja tu ciągle o diecie myślę...
Lipglossjunkie - trzymam kciuki - będzie dobrze!
M-habibi podziwiam Twoje zbiory , zadowolona jestes z Tigi? Masz mocno skręcone loczki, czy raczej włosy się podkręcaja?
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 19:27   #917
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
zal otwierac
dzis dzien Truskawki

Asiks przeglądam Twój blog gratuluję! no wiesz, a ja tu ciągle o diecie myślę...
Lipglossjunkie - trzymam kciuki - będzie dobrze!
M-habibi podziwiam Twoje zbiory , zadowolona jestes z Tigi? Masz mocno skręcone loczki, czy raczej włosy się podkręcaja?
to taki malutki zbiorek truskawkowy dopiero, ale skutecznie go rozbudowuje wlasnie kupilam blyszczyk clarinsa
jezeli chodzi o kosmetyki do stylizacji tigi, to jestm ich absolutna fanka i nie trafilo mi sie jeszcze nic, co by mi nie pasowalo - wszystko jest idealne do moich wlosow! natomiast jezeli chodzi o odzywki to fashionista jest bardzo fajny, dobrze nawilza i pachnie jogurtem poziomkowym a odzywka curls rock przy dluzszym stosowaniu podraznia jednak moja wrazliwa skore glowy mam wlosy krecone raz bardziej raz mniej (od ich humoru chyba zalezy ), bardziej w kierunku sprezynek, niz falowania kiedys to byly piekne sprezyny w duzej ilosci ale w zwiazku z lzs wziely i wypadly w ilosci ok. 1/3
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 19:28   #918
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tyle piszecie że nie nadążam czytać

Wszystkim Asiom składam najlepsze życzenia

Mam jeszcze pytanie do znawczyń kolorów róży. Poszukuję jakiegoś brzoskwiniowego koloru. Jeśli któraś z was może polecić to pięknie poproszę
W tonacji złocistej brzoskwiniowej skórki polecam Clinique Aglow...
I dołączam się oczywiscie do wszystkich zyczeń dla wszystkich Aś...Wszystkiego naj...naj...: roza:
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 19:34   #919
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość


Dziękować

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość

Moja Mama jest niesamowita. Widziała że od dwóch dni wzdycham do Platinum Illuminator i kliknęła mi dzisiaj go sama, czytając wcześniej instrukcje na stronie pierwszej naszego postu.
Ale czad! To oficjalnie Truskawkowa Mama

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Lipglossjunkie - trzymam kciuki - będzie dobrze!
Dzieki
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 19:37   #920
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
to taki malutki zbiorek truskawkowy dopiero, ale skutecznie go rozbudowuje wlasnie kupilam blyszczyk clarinsa
jezeli chodzi o kosmetyki do stylizacji tigi, to jestm ich absolutna fanka i nie trafilo mi sie jeszcze nic, co by mi nie pasowalo - wszystko jest idealne do moich wlosow! natomiast jezeli chodzi o odzywki to fashionista jest bardzo fajny, dobrze nawilza i pachnie jogurtem poziomkowym a odzywka curls rock przy dluzszym stosowaniu podraznia jednak moja wrazliwa skore glowy mam wlosy krecone raz bardziej raz mniej (od ich humoru chyba zalezy ), bardziej w kierunku sprezynek, niz falowania kiedys to byly piekne sprezyny w duzej ilosci ale w zwiazku z lzs wziely i wypadly w ilosci ok. 1/3
malutki zbiorek zazdraszczam!
dziękuję za opinię o Tigi Mam szampon owsiany, bardzo go lubię, ale konieczana po nim jest odżywka. A szukam czegoś nawilzającego w sprayu najchętniej, odżywkowego, do stosowania również w ciągu dnia
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 19:43   #921
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
malutki zbiorek zazdraszczam!
dziękuję za opinię o Tigi Mam szampon owsiany, bardzo go lubię, ale konieczana po nim jest odżywka. A szukam czegoś nawilzającego w sprayu najchętniej, odżywkowego, do stosowania również w ciągu dnia
do stosowania w ciagu dnia to jedynie takie cos z tigi wynalazlam http://eu.strawberrynet.com/productD...52948&goChar=T ale to chyba niekoniecznie nawilza mi fajnie nablyszcza i nawilza kulka catwalk leave-in moisturizer ale to do kreconych ponoc no i nie do stosowania w ciagu dnia

Lip, kciuki trzymam mocno! Dla takiej truskawkowej wyjadaczki taki maly egzaminek to pikus Zdasz na 100%
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 19:46   #922
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Ja mam prawko od 07-1991 jeju jaka stara jestem...Buuu...


Nie powiem od kiedy ja mam
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 19:50   #923
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
A mój kotek dziewczyny dostał wielkiego szoku, jak mnie zobaczył...(dosłownie zsikał się ze strachu, i sschował się pod tapczan i osłupiał). Tylko nie wiadmo czy przestraszył się moich nowych pięknych kapciuszków, czy też moich oczu w mało precyzyjnym makijazu elinerem. Normalnie nie wiem, aż się przestarszyłam ze zwariował.
tylko ise nie śmiejscie, serce mi pękało ak to widziałam. a tak się cieszyłam z nowych zakupów.....
hehe...żeby mój był taki strachliwy. Niezły wiracha z mojego kocura
Właśnie trzeci raz uprałam pędzel bo znowu wpadł w jego pyszczek. Uduszę skubańca

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj do domu nową "Urodę" a w niej tyle śliczności, nowości kosmetycznych. A ceny przerażające, bo polskie.
Oj tak, parę rzeczy też mi wpadło w oko, m.in. nowy tusz Heleny Glorious (podkręcający), szminka opalizująca Shiseido Shimmering Lipstick, nowe Juicy Tubsy World Tour i preparat do łykania na celulit Inneov

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Ale Dzień Dobrodziejstw
A ja jutro mam egzamin teoretyczny z prawka. Niby to piardek, ale boję się, że z nerwów zrobię jakąś głupotę Trzymajcie proszę za mnie truskawki...to znaczy kciuki!

Trzymam

Cytat:
Napisane przez Mn1s1ek Pokaż wiadomość
Dostalam w srode cienie DIora- piatki Sky Glow - i siedze nad nimi juz drugi dzien i....zaluje zakupu. Ogladalam je ze 100 razy w sklepie, pomalowalam sie dzis i musialam zmyc - ta perla jest straszna na oku. Kolory na moim oku sa sine i nieciekawe.
Wiem ze trafia na Targowisko, jesli ktoras z Was ma ochote na wymiane to zapraszam.
A tyle na nie czekalam(((
Oj tak, nowe piątki są do kitu. Już na wątku Diorowym na nie narzekałam. Zbyt perłowe, wyblakłe kolory.
ZDECYDOWANA PRZESADA Z TĄ PERŁĄ PANIE KRYSTIANIE !!!!
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 20:02   #924
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Nie ma to jak super-Mama Prawda Asieńko?
Oj tak, prawda. Skaczę do góry niczym kangur.

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Asiu! plizzz ja się odchudzam... no nie mogę blog kulinarny a ja tak uwielbiam gotować... i jeść...
Jesteśmy z TZ fanami KuchniTV - oglądasz czasem?





Ja mam prawko od 07-1991 jeju jaka stara jestem...Buuu...



Ładne te brązery. Czy to nowa kolekcja? Skoczę chyba na stonkę EL żeby sprawdzić.
Też lubię gotować. Jeść mniej. Też oglądam Kuchnię TV i wiele przepisów stamtąd wypróbowałam.
Mój blog jest malutki, nie mam ostatnio czasu by coś tam dodawać nowego bo każdą wolną (bądź mniej wolną) chwilę spędzam z Wami w tym wątku.

Nie jesteś stara, to ja prawko robiłam za późno. Zbierałam się do tego, bałam okrutnie, byłam przekonana że nie nadaję się na kierowcę. A w życiu nie powiedziałabym że zdam za pierwszym razem. Jeżdżę autkiem, teraz dorobiłam się swojego i nie wyobrażam sobie jak można było żyć bez prawka.

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
zal otwierac
dzis dzien Truskawki

Asiks przeglądam Twój blog gratuluję! no wiesz, a ja tu ciągle o diecie myślę...

Super ten zestaw Fatale. Ja mu się oparłam i nie kupiłam. Tu ćwiczyłam mocno swoją silną wolę, choć łatwo nie było. Nie powiem.

Dziękuję za życzenia i miłe słowa odnośnie blogu. Nie spodziewałam się, bo mój blog nie dorasta do pięt innym, pięknym.

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
I dołączam się oczywiscie do wszystkich zyczeń dla wszystkich Aś...Wszystkiego naj...naj...: roza:
Agnieszko - dziękuję.

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość

Ale czad! To oficjalnie Truskawkowa Mama
Przeczytałam to Mamie. Ucieszyła się.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość

Oj tak, parę rzeczy też mi wpadło w oko, m.in. nowy tusz Heleny Glorious (podkręcający), szminka opalizująca Shiseido Shimmering Lipstick, nowe Juicy Tubsy World Tour i preparat do łykania na celulit Inneov
A te ceny tych nowości są szokujące. Np. te JT aż 90 zł.
Trzeba będzie upolować za parę lat na Tru.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 20:05   #925
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
A te ceny tych nowości są szokujące. Np. te JT aż 90 zł.
Trzeba będzie upolować za parę lat na Tru.
W 2011 powinny już być Zleci jak z bicza strzelił.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 20:08   #926
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
do stosowania w ciagu dnia to jedynie takie cos z tigi wynalazlam http://eu.strawberrynet.com/productD...52948&goChar=T ale to chyba niekoniecznie nawilza mi fajnie nablyszcza i nawilza kulka catwalk leave-in moisturizer ale to do kreconych ponoc no i nie do stosowania w ciagu dnia
dziękuję właśnie czytam opinie na MUA, oczywiście są podzielone Poszukam jeszcze. Ale cena nie jest porażająca, można spróbować
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 20:11   #927
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
W 2011 powinny już być Zleci jak z bicza strzelił.


Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Trzymam


Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Lip, kciuki trzymam mocno! Dla takiej truskawkowej wyjadaczki taki maly egzaminek to pikus Zdasz na 100%
Dziękuję!


Guarano - Rutilia baaardzo przyjemna i kojąca
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 20:13   #928
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mn1s1ek Pokaż wiadomość
Dostalam w srode cienie DIora- piatki Sky Glow - i siedze nad nimi juz drugi dzien i....zaluje zakupu. Ogladalam je ze 100 razy w sklepie, pomalowalam sie dzis i musialam zmyc - ta perla jest straszna na oku. Kolory na moim oku sa sine i nieciekawe.
Wiem ze trafia na Targowisko, jesli ktoras z Was ma ochote na wymiane to zapraszam.
A tyle na nie czekalam(((
To ja tak siedziałam nad 4 Chanela, pokładałm w nich wielkie nadzieje a okazały sie strasznym szajsem... za 130zł z Tru. Gdybym zapłaciła za nie 220 jak w perfumerii to bym chyba włosy z głowy rwała...

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
Aniu, nie przejmuj się, ja też się rozstaję z tą serią, mimo że lubię perłowe cienie, te mi kompletnie nie pasują, wszystko na skórze wygląda sino

dotarł dzisiaj zestaw Fatale, jako że jest świeższy niż myślałam po waszych postach, to będzie prezentem, w sumie to nawet dobrze, bo mam za dużo tuszy
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
hehe...żeby mój był taki strachliwy. Niezły wiracha z mojego kocura
Właśnie trzeci raz uprałam pędzel bo znowu wpadł w jego pyszczek. Uduszę skubańca


Oj tak, parę rzeczy też mi wpadło w oko, m.in. nowy tusz Heleny Glorious (podkręcający), szminka opalizująca Shiseido Shimmering Lipstick, nowe Juicy Tubsy World Tour i preparat do łykania na celulit Inneov



Trzymam



Oj tak, nowe piątki są do kitu. Już na wątku Diorowym na nie narzekałam. Zbyt perłowe, wyblakłe kolory.
ZDECYDOWANA PRZESADA Z TĄ PERŁĄ PANIE KRYSTIANIE !!!!
Jak dla mnie kolory nie są złe choć ten sraczkowaty brązik w Sky Glow będzie chyba nietknięty, lubię szarości i używam Sky Glow i Earth Reflections i czasem nawet je łączę bo te szarości na moim oku są niebieskawe o dziwo a nie używam tego niebieskiego cienia... Jak zmieszam SG z brązem tym najciemniejszym z ER wychodzi to co lubię czyli stalowoszary taki przydymiony . Lubię te cienie za trwałość i to, że się nie osypują i dają latwo łączyć i cieniować ale też uważam , że są zbyt PERLISTE...
Praktycznie nie używam tych jasnych odcieni tylko innego bardziej matowego cienia jako cienia podkładowego bo wtedy nie zniosłabym już tej perlistości na całej powiece, nakładam je tylko w kąciku w celu rozświetlenia.
Kolory z ER i SG połączone jak dla mnie piękne i idealnie się wbiły w nową garderobę, właśnie pokochałam takie dymne szarości



Asiku ja kocham gotować a w TZ i Oliwii mam istny fanklub. Oliwia to dziecko jedzące właściwie wszystko, nie mówiąc o śmierdzących francuskich serach i pokrytych pleśnią bretońskich salami. Zajada wszelkie pasty, sałaty, rukole, szpinaki, brukselki, karczochy, szparagi, sosy z całego świata,. Jak dla niej żarełko może być meksykańskie, tajskie, chińkie, greckie, włoskie byleby nie... krupnik z ryżem

Edytowane przez kasiaoli2001
Czas edycji: 2008-05-23 o 20:35
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 20:29   #929
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
W 2011 powinny już być Zleci jak z bicza strzelił.
Dobre.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 20:32   #930
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie kolory nie są złe choć ten sraczkowaty brązik w Sky Glow będzie chyba nietknięty, lubię szarości i używam Sky Glow i Earth Reflections i czasem nawet je łączę bo te szarości na moim oku są niebieskawe o dziwo a nie używam tego niebieskiego cienia... Jak zmieszam SG z brązem tym najciemniejszym z ER wychodzi to co lubię czyli stalowoszary taki przydymiony . Lubię te cienie za trwałość i to, że się nie osypują i dają latwo łączyć i cieniować ale też uważam , że są zbyt PERLISTE...
Praktycznie nie używam tych jasnych odcieni tylko innego bardziej matowego cienia jako cienia podkładowego bo wtedy nie zniosłabym już tej perlistości na całej powiece, nakładam je tylko w kąciku w celu rozświetlenia.
Kolory z ER i SG połączone jak dla mnie piękne i idealnie się wbiły w nową garderobę, właśnie pokochałam takie dymne szarości
Ja mam Earth Reflections i Tropical Light. Używam w zasadzie tylko najciemniejszej zieleni z TL i obu brązów z ER. Reszta kolorów z tych paletek wygląda na moich powiekach absolutnie tandetnie. Są zbyt jasne i zbyt perliste, jak to ładnie określiłaś
Z piątek mam jeszcze Pink Idol i te kocham miłością absolutną. Są fantastyczne - znacznie mniej błyszczą, lepiej trzymają się skóry i kolory są zdecydowanie bardziej nasycone.
Nie wiem dlaczego tyle teraz dowalili tej perły...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:45.