Maniaczki kosmetyków-grupa wsparcia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-01, 11:40   #1
Ginger1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 291

Maniaczki kosmetyków-grupa wsparcia


Witam Wszystkie maniaczki,które uwielbiaja kosmetyki,ich zapach,flakoniki,pudełecz ka,dla których nie ważna jest cena,ani składy.

Ciekawa jestem czy Wy tez tak jak ja oglądacie swoje kosmetyki,ustawiacie,segr egujecie,czytacie etykietki,kupujecie,wertu jecie wątki np.o nowościach kosmetycznych?
Ja niestety tak mam,i np.nie przejdę obojętnie obok sklepu kosmetycznego.
A choruję jak nie dostanę ulotki z Rossmana,czy katalogów Ori i Avon.
Dziewczyny czy coś ze mna nie tak?
Czy to juz obsesja maniakalna?
Proszę,apeluję do Was odezwijcie się,czy karton kosmetyków i pełne szafki to juz przesada?
Ginger1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 11:46   #2
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Maniaczki kosmetyków-grupa wsparcia

Jestem maniaczka wszelkich nowosci pod tym katem,ze lubie o nich poczytac,dowiedziec sie jak najwiecej-czasem mnie cos zachwyci i MUSZE to miec bez wzgledu na wszystko
Lubie oferty reklamowe,katalogi-moja kumpela okresla to syndromem "oczy pochlaniaja" i cos w tym jest poniewaz zanim kupi cokolwiek powodowana reklamami to...mimo wszystko lubie wiedziec na czym stoje tzn.w jakich szczegolach tkwi diabel

Czas pokazal,ze nie wszystko zloto co sie swieci i warto sprawdzac sklady i dobierac kosmetyki dla siebie a nie tylko poprzez reklame

Moje szafki sa pelne kosmetykow ale coraz mniej w nich impulsywnych zakupow
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 12:03   #3
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Maniaczki kosmetyków-grupa wsparcia

ja tez! ja tez ! ja tez! jestem calkowice, w 100% uzalezniona od wszelkiego rodzaju kosmetykow najchetnie kupowalabym wszytko tylko nie wiem po co staram sie leczyc bo to troche niezdrowe i moj tz ciagle mi gada ze mam manie na punkcie kosmetykow i wygladu a ja chce byc tylko ladna dla niego ale ciesze sie ze nie jestem w tym szalenstwie sama
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 15:48   #4
Princessin_H.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kuweit
Wiadomości: 102
Dot.: Maniaczki kosmetyków-grupa wsparcia

Dolaczam sie do grupy maniaczek kosmetykow!!!!!!!!!!!

Ale musze powiedziec,ze w tym szalenstwie jest metoda.Ja juz wypracowalam swoja.Kupuje tylko to,co naprawde bedzie dobre dla mojej skory.Nie robie np.zapasow jak bywalo dawniej.Doszlam do wniosku,ze magazynowanie kolejnych opakowan,ktore niewiadomo kiedy pojda do uzycia nie ma najmniejszego sensu.A ulotki???Wszyscy domownycy wsciekaja sie na mnie bo zawsze potrafie przytaszczyc z miasta kilka.W ciagu miesiaca jest juz niezla makulatura.

Napiszcie jaka jest Wasza metoda na "rozsadne"podchodzeni e do sprawy???
Princessin_H. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 17:21   #5
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: Maniaczki kosmetyków-grupa wsparcia

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Jestem maniaczka wszelkich nowosci pod tym katem,ze lubie o nich poczytac,dowiedziec sie jak najwiecej-czasem mnie cos zachwyci i MUSZE to miec bez wzgledu na wszystko
Lubie oferty reklamowe,katalogi-moja kumpela okresla to syndromem "oczy pochlaniaja" i cos w tym jest poniewaz zanim kupi cokolwiek powodowana reklamami to...mimo wszystko lubie wiedziec na czym stoje tzn.w jakich szczegolach tkwi diabel

Czas pokazal,ze nie wszystko zloto co sie swieci i warto sprawdzac sklady i dobierac kosmetyki dla siebie a nie tylko poprzez reklame

Moje szafki sa pelne kosmetykow ale coraz mniej w nich impulsywnych zakupow
Generalnie postępuję bardzo podobnie do Ciebie, Hexxano . Lubię nacieszyć oko , owszem oferty przyciągają, ale odkąd podczytuję BK nie kupuję, sugerując się tylko atrakcyjnością opakowania. Po mału próbuję analizować składy , lub chociażby orientuję się co do nich przed zakupami.
Z tymi ofertami, często w aptekach internetowych (które kuszą 24 h na dobę ) zdarza mi się zapoznawać ze zwiększoną częstotliwością. Jednak panuję nad tym, popatrzę, poczytam i w większości przypadków odchodzę z kwitkiem .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 17:59   #6
czarownica
Zadomowienie
 
Avatar czarownica
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 177
Dot.: Maniaczki kosmetyków-grupa wsparcia

Kiedyś też tak miałam. Ale teraz nie eksperymentuję za bardzo, uwielbam katalogi i takie tam ale staram się racjonalnie analizować pod kątem:
-czy to mi jest potrzebne
-dlaczego
-czy będzie chciało mi się tego używać więcej niż raz
-czy nie uczuli mnie przypadkiem.
Inaczej zała pensja by poszła na kosmetyki
Ale staram się co miesiąc zrobić sobie jakąś zbędną kometyczną przyjemność
czarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 18:14   #7
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Maniaczki kosmetyków-grupa wsparcia

Ja też jestem uzależniona od kosmetyków..... Ale jeszcze w chorobliwy stan to nie przeszło

Kurcze, kusi mnie sporo rzeczy z YR ale doskonale zdaję sobie sprawę, że mam jeszcze zapasy do zużycia..
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-01, 18:30   #8
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Maniaczki kosmetyków-grupa wsparcia

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
Generalnie postępuję bardzo podobnie do Ciebie, Hexxano . Lubię nacieszyć oko , owszem oferty przyciągają, ale odkąd podczytuję BK nie kupuję, sugerując się tylko atrakcyjnością opakowania. Po mału próbuję analizować składy , lub chociażby orientuję się co do nich przed zakupami.
Z tymi ofertami, często w aptekach internetowych (które kuszą 24 h na dobę ) zdarza mi się zapoznawać ze zwiększoną częstotliwością. Jednak panuję nad tym, popatrzę, poczytam i w większości przypadków odchodzę z kwitkiem .
ja podobnie do was
wcześniej kupowałam kosmetyk, bo :ladnie pachniał, ładnie wyglądał itd.
teraz najpierw sprawdzam skład zanim kupię
ale mimo wszystko, obojętnie kolo Rossmanna, Douglasa, czy Natury obojętnie przejsć nie potrafie
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 19:18   #9
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: Maniaczki kosmetyków-grupa wsparcia

Czym sugeruje się przy wyborze kosmetyku :
ceną? nie
składem? nie
ładnym opakowaniem?- tak
zapachem?- tak
opinią- tak/nie
Ja poprostu kupuję to na co mam ochote, lub co ładnie pachnie albo ładnie wyglada... niestety wieksza mniejszość moich kosmetyków jest potem nieużwana lub poprostu wyrzucana badź oddawana np. siostrze bądź mamie, jeśli im pasują ...
No, ale kupuję też kosmetyki np. przeznaczone, że mają cos tam 'zrobić' , np. pozbyc się łupieżu , czy trądziku, wiec wtedy zwracam uwagę na opinie na jego temat i właściwosci, więc róznie to bywa.
A kupuję zazwyczaj wszelkie nowości w drogeriach, ...
To mój nałóg ...
niestety ...






albo stety (;
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 20:34   #10
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Maniaczki kosmetyków-grupa wsparcia

ja równiez jestem maniaczką kosmetyków,a po drogerii mogłabym buszować godzinami,oglądać te wszystkie cudeńka na półkach...niesiety mój TŻ by tego nie wytrzymał psychicznie
a kupno żadnego ubranka nie da mi chyba nigdy takiej satysfakcji jak kupno kosmetyku..-najlepszy sposób na stres:P
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 20:41   #11
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Maniaczki kosmetyków-grupa wsparcia

To dobrze ze jestescie dziewczyny bo ja juz myslalm ze to tylko ja jestem tak wsciekle uzalezniona.Zapisalam sie do roznych kosmetycznych firm zeby mi katalogi ,broszury czy tez przez internet przesylai co tam u nich nowego.Mam pelno kosmetykow i uwielbiam je ogladac czyscic moja kosmetyczke...czy to jest normalne?????Uwielbiam kosmetyki poprostu...
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-01, 22:04   #12
Ginger1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 291
Dot.: Maniaczki kosmetyków-grupa wsparcia

Hej dziewczyny ja tylko dodam,że dla mnie frajdą jest kupno kosmetyku,a ubrania już nie.
Ubrania kupuję z konieczności a kosmetyki dla przyjemności.
Ginger1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 22:40   #13
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Maniaczki kosmetyków-grupa wsparcia

Cytat:
Napisane przez Ginger1981
Hej dziewczyny ja tylko dodam,że dla mnie frajdą jest kupno kosmetyku,a ubrania już nie.
to tak jak dla mnie...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 22:52   #14
Beata321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 140
GG do Beata321
Dot.: Maniaczki kosmetyków-grupa wsparcia

Cytat:
Napisane przez Ginger1981
Hej dziewczyny ja tylko dodam,że dla mnie frajdą jest kupno kosmetyku,a ubrania już nie.
Ubrania kupuję z konieczności a kosmetyki dla przyjemności.
Ja też kupuję kosmetyki dla przyjemności. Uwielbiam te słoiczki, flakoniki i pudełeczka... Od kiedy buszuję na Wizażu, bez makijażu z domku nie wychodzę. Ale moje zakupy kosmetyczne są w ostatnim czasie dość trafne. Na to nie mogę narzekać. Na szczęście nie robię zapasów kosmetyków, których później wcale bym nie używała...
__________________
Pracuję nad Avatarkiem...

Uzależnienie od kosmetyków pogłębia się z dnia na dzień...
Beata321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 00:01   #15
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Maniaczki kosmetyków-grupa wsparcia

Cytat:
Napisane przez Ginger1981
Ciekawa jestem czy Wy tez tak jak ja oglądacie swoje kosmetyki,ustawiacie,segr egujecie,czytacie etykietki,kupujecie,wertu jecie wątki np.o nowościach kosmetycznych?
ja etykietki czytam nawet kilka razy
maniaczka raczej nie jestem, kupuje chyba to co mi po prostu potrzebne aczkolwiek jak patrze do szafki to troche sie tego nazbieralo
to taki syndrom chomika - czlowiek nakupuje -a potem nie ma kiedy tego zuzyc
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 06:17   #16
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Maniaczki kosmetyków-grupa wsparcia

U mnie moje kosmetyki zajmują prawie wszystkie pułki w łazience Siostra ma mały skrawek na jej mazidełka, a i tak czesto nie kupuje sobie nowych tylko używa moje żeby się nie zmarnowały, bo sama nie jestesm w stanie tyle zużyć Każdy kto mnie odwiedzi podziwia moją łazienkę, ale nie ze względu na ładne kafelki czy kolor sufitu, ale właśnie ze względu na kosmetyki Jak już wejdę do jakiegoś sklepu kosmetycznego i wypatrze jakiś kosmetyk, to często czytam kilka razy etykietkę, staram się zapamiętać składniki kosmetyków, albo je przepisuje i później sprawdzam na wizażu recenzje. Jak ma dobre to kupuje, jak nie to najczęściej odpada. Lubię tez eksperymentować i kupować kosmetyki, których recenzji na wizazu nie ma

Ja ogólnie wszystko kupuje z więlką przyjemnością Uwielbiam zakupy i czy to zwykły zeszyt, którego okładkę mogę wybierać z 15 minut, a i tak nie jestem do końca zdecydowana, bo taki duży wybór czy właśnie kosmetyki - wszystko to sprawia mi ogromną frajdę. Gdyby jeszcze pieniądze na drzewie rosły Oj przyda mi się taka grupa wsparcia
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 07:16   #17
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Maniaczki kosmetyków-grupa wsparcia

Widzę, że kobiety chyba mają jakąś ogólną skłonność do maniactwa Na perfumach, stwaiają 15 flakon perfum na półce, na modzie 30 parę butów, na kosmetyczce zapychają kosmetyczki....


Powiem wam tylko, że mnie to wgląda na dużą podatność na reklamy i inne zabiegi producentów

Niestety ja też uwielbiam przeglądać katalogi... ech
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 08:02   #18
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Maniaczki kosmetyków-grupa wsparcia

Ginger, ja mam dokładnie to samo.
Bardzo rzadko cieszy mnie kupno jakiegos ciucha - w sumie takze dlateggo ze dawno sobie nic nie kupilam bo nic mi sie nie podoba za to kosmetyki, owszem zawsze wyszukam na KWC cos co mi jest ABSOLUTNIE niezbedne

teraz wlasnie choruje na ekran ochronny do wlosow kerastase, maseczke clinique...no i przydalby sie jakis blyszczyk tusz haha tylko skad na to fundusze brac? mimo wszystko, mania pozostaje
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 10:31   #19
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Maniaczki kosmetyków-grupa wsparcia

A ja mam tak z kosmetykami i ciuchami...kompletny swir....a buty tez...bizuteria juz mniej...
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-02, 10:39   #20
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Maniaczki kosmetyków-grupa wsparcia

ojjj coś czuje, że ja też się nadaje od dłuższego czasu obiecuje sobie, że już nic nie kupie, że mi nie potrzebne itd. itp. a tu nic !!! moja półka z kosmetykami sama niedługo wyjdzie z garderoby!!! chyba najgorzej jest jak wejdę do apteki, na kosmetyki wtedy średnio wydam 80-100zł. Czas się ogarnąć dziewczyny
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 10:52   #21
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Maniaczki kosmetyków-grupa wsparcia

ja też uwielbiam kupowac kosmetyki, niestety zazwyczaj mam manie kompletowania określonych kosmetyków i tak sporo kremów do twarzy mam, cieni tez za dużo zdecydowanie, podkładów rownież
staram się ograniczać patrząc na moje zapasy w półkach, zastanawiam się po co mi to wszystko, złoszczę się na siebie kiedy okazuje się że muszę coś wyrzucić znów bo zaginęło w czeluściach półki i termin upłynął
teraz staram się jak najbardziej z użyciem głowy kupować kosmetyków, nie kupować na zapas, bo przecież zanim zużyję zapasy, może coś nowego wejść na rynek przez czym nie będę mogła się obronić i znów będę musiała kupić i będzie to musiało czekać na swoją kolej
staram się powstrzymywac, ale czasem mama widząc mnie jak kręcę się koło czegoś mówi weź sobie, kup kusicielka jedna, a ja walczę żeby nie robić zapasów
uwielbiam czytać Rossmanowskie gazetki, te z Natury już nie, bo jakoś biedniejsze są, ale te z Rossmana ostatnio sobie składam i czasem po nie sięgam
staram sie mądrze kupować coś co będzie dla mnie odpowiednie ale rożnie to bywa
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 10:54   #22
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: Maniaczki kosmetyków-grupa wsparcia

kocham kosmetyki i zauważyłam ,że jestem uzależniona od ich kupowania.Nie ma dnia żebym jakiegoś kremu balsamu,czy lakieru nie kupiła zawsze coś przywlekę do domu ,potem dopadaja mnie wyrzyty sumienia nad bezmyślnie wydanymi pieniędzmi i kolejnym specyfikiem ,kóry skończy w ciemnym rogu szafki czekająć na przeterminowanie.Bardzo szybko kosmetyki mi się nudza,ale nie umiem sobie odmówić ich kupowania.Walczę z tym i poczyniłam juz pewien postęp,zrobiła listę rzeczy kóre używam i staram się trzymac kupowania tego co rzeczywiście jest mi naprawdę potrzebne.
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 11:04   #23
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Maniaczki kosmetyków-grupa wsparcia

obawiam się dziewczyny,że jak tak się uwielbia kosmetyki jak my,to wyleczenia nas z tej manii może graniczyć z cudem!!! a i najgorsze jest to,ze nawet lubie swoja manie- samo spojrzenie na komsmetyki,oglądanie ich poprawia mi humorek
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 12:21   #24
Ginger1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 291
Dot.: Maniaczki kosmetyków-grupa wsparcia

Tripka mi też poprawia się humor,jak spojrzę w swój karton kosmetyków,albo zastawiona półkę.
Bluegirl to,że zbierasz gazetki z rossmana tez staje się niebezpieczne,u Ciebie to chyba jeszcze gorzej niż u mnie
Pozdrawiam wszystkie uzależnione maniaczki.
Ginger1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 16:51   #25
Ginger1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 291
Dot.: Maniaczki kosmetyków-grupa wsparcia

up,nawet zapomniałam o wątku,który zaginął w eterze
Ginger1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 19:09   #26
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Maniaczki kosmetyków-grupa wsparcia

Cytat:
Napisane przez Ginger1981 Pokaż wiadomość
Witam Wszystkie maniaczki,które uwielbiaja kosmetyki,ich zapach,flakoniki,pudełecz ka,dla których nie ważna jest cena,ani składy.

Ciekawa jestem czy Wy tez tak jak ja oglądacie swoje kosmetyki,ustawiacie,segr egujecie,czytacie etykietki,kupujecie,wertu jecie wątki np.o nowościach kosmetycznych?
Ja niestety tak mam,i np.nie przejdę obojętnie obok sklepu kosmetycznego.
A choruję jak nie dostanę ulotki z Rossmana,czy katalogów Ori i Avon.
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Jestem maniaczka wszelkich nowosci pod tym katem,ze lubie o nich poczytac,dowiedziec sie jak najwiecej-czasem mnie cos zachwyci i MUSZE to miec bez wzgledu na wszystko
Lubie oferty reklamowe,katalogi-moja kumpela okresla to syndromem "oczy pochlaniaja" i cos w tym jest poniewaz zanim kupi cokolwiek powodowana reklamami to...mimo wszystko lubie wiedziec na czym stoje tzn.w jakich szczegolach tkwi diabel
Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
ja równiez jestem maniaczką kosmetyków,a po drogerii mogłabym buszować godzinami,oglądać te wszystkie cudeńka na półkach...niesiety mój TŻ by tego nie wytrzymał psychicznie
a kupno żadnego ubranka nie da mi chyba nigdy takiej satysfakcji jak kupno kosmetyku..-najlepszy sposób na stres:P
Cytat:
Napisane przez Ginger1981 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja tylko dodam,że dla mnie frajdą jest kupno kosmetyku,a ubrania już nie.
Ubrania kupuję z konieczności a kosmetyki dla przyjemności.
Cytat:
Napisane przez Beata321 Pokaż wiadomość
Ja też kupuję kosmetyki dla przyjemności. Uwielbiam te słoiczki, flakoniki i pudełeczka... Od kiedy buszuję na Wizażu, bez makijażu z domku nie wychodzę. Ale moje zakupy kosmetyczne są w ostatnim czasie dość trafne. Na to nie mogę narzekać. Na szczęście nie robię zapasów kosmetyków, których później wcale bym nie używała...
Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Ja ogólnie wszystko kupuje z więlką przyjemnością Uwielbiam zakupy i czy to zwykły zeszyt, którego okładkę mogę wybierać z 15 minut, a i tak nie jestem do końca zdecydowana, bo taki duży wybór czy właśnie kosmetyki - wszystko to sprawia mi ogromną frajdę. Gdyby jeszcze pieniądze na drzewie rosły Oj przyda mi się taka grupa wsparcia
Cała ja

Cytat:
Napisane przez Ginger1981 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy coś ze mna nie tak?
Czy to juz obsesja maniakalna?
Proszę,apeluję do Was odezwijcie się,czy karton kosmetyków i pełne szafki to juz przesada?
Co Ty, to najzupełniej normalne

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Siostra ma mały skrawek na jej mazidełka, a i tak czesto nie kupuje sobie nowych tylko używa moje żeby się nie zmarnowały, bo sama nie jestesm w stanie tyle zużyć
Moja siostra tylko cienie ode mnie pożycza, bo pielęgnację każda ma swoją. Zresztą ona mało czego używa, bo nie lubi. Jakaś nienormalna, nie
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 09:48   #27
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Maniaczki kosmetyków-grupa wsparcia

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Moja siostra tylko cienie ode mnie pożycza, bo pielęgnację każda ma swoją. Zresztą ona mało czego używa, bo nie lubi. Jakaś nienormalna, nie
to nienormalne
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 11:54   #28
Ginger1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 291
Dot.: Maniaczki kosmetyków-grupa wsparcia

Aha i jeszvcze jedno,ja staram się ukrywać z moją fobią,boję się reakcji innych....
Tzn.częściowo znaja moje zbiory,ale nie do końca
Ginger1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 12:13   #29
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Maniaczki kosmetyków-grupa wsparcia

A ja uwielbiam zapachy... I głównie kupuje kosmetyki ze względu na zapach. I lubię siedziec na wannie i czytać etykiety, na pamięć juz je znam I balsamy uwielbiam, mogłabym mieć codziennie nowy...
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 13:02   #30
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
GG do ana761
Dot.: Maniaczki kosmetyków-grupa wsparcia

OJ!! Ja najbardziej jestem CHORA na kolorówkę!!!!! i niestety na tą ze średniej i wyższej półki, a to tego jestem w moim otoczeniu zupelnie SAMA!!!! Nikt ani z pracy ani z sąsiectwa nie lubi kolekcjonować,mazać sie czy testować nowy makijaże!!!! A i jeszcze mi się marzy takie "całonocne czuwanie -malowanie-testowanie-psikanie-....." w jakieś Sephorze czy olimpii bez "super czujnych ochroniarzy"..........
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.