Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-02, 14:11   #751
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Iv ja dopiero za jakieś 2-3 miesiace bym sobie chciała zrobic bo jeszcze 1,5 mies pigma i wiem że nie ma co przesadzać a tak przed wiosną to fajnie by było
O rety dostałam paczuszkę z biochemii o rety idę sprzątać żeby móc sie tym spokojnie zająć ale fajne - popakowane odmierzone i itp.....to moja pierwsza i nie ostatnie zapewne, mazidełka juz dodane do ulubionych, ten peel enzymatyczny bym na pewno z nich chciała ale później dokładnie poogladam - chyba że cos w ciemno polecacie
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 15:30   #752
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Madzia z BU miałam już wszystko i mam kilka swoich ulubionych rzeczy ale kupuję w innych sklepach same półprodukty i sama robię, ZSK, Eco, Mazidła itp. Polecam
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 19:00   #753
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Wypróbowałam hydrolat z kocanki (śmierdzi) trudno jak ma cuda zdziałać niech mu będzie, zil hiarulonowy pomieszałam z innym fajnie (ale jestem tak wysuszona że szok) ukręce sobie dziś którąś maskę a flawo C zostawie na później jak mi susz minie bo chyba by mnie dosuszyło.
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 21:06   #754
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

November hej, byłaś na drugiej mezo już ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 21:57   #755
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Kamiś, chciałam czegoś więcej niż sama wiem...a to przecież niemożliwe w tej sytuacji

ale dzięki za królika i króla (bo Kamilcia mi napisała, że z królika króla nie zrobię)
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 21:59   #756
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
November hej, byłaś na drugiej mezo już ?
Nie Masi- nie miałam kiedy- młyn starszny po tym dachownaniu- nic tylko auta szukamy do kupienia, bo stare (3 letnie) do kasacji. Właściwie wreszcie znależliśmy- bo okazuje się ze najgorszy okres- w salonach same niedobitki- przed tym podatkiem acyzowym wszyscy, co chcieli auta kupic, to kupili w grudniu- a na nowe dostawy trzeba czekac 2 miesiace lub dłużej- a my na narty do Włoch mamy 31 jechać...no i wogóle- jak tu żyć z jednym samochodem (i to 2 osobowym).
Dzisiaj nawet dzwoniłam do p.doktor zeby sie umówic ale nikt nie odbierał telefonu.
A wogóle to mnie ciągle Gadziny- jak mówi Domcia- przeganiają od neta- kurde- chyba w koncu bezprzewodowy w domu zainstaluje i będzie spokój. Teraz też ledwo 15 stron doczytałam i juz musze iść.
Jutro napisze więcej- co do spotkania jestem za 1000% i żałuję ze mnie tu tyle nie było.
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...

Edytowane przez November17
Czas edycji: 2009-01-02 o 22:03
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 22:22   #757
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Nie Masi- nie miałam kiedy- młyn starszny po tym dachownaniu- nic tylko auta szukamy do kupienia, bo stare (3 letnie) do kasacji. Właściwie wreszcie znależliśmy- bo okazuje się ze najgorszy okres- w salonach same niedobitki- przed tym podatkiem acyzowym wszyscy, co chcieli auta kupic, to kupili w grudniu- a na nowe dostawy trzeba czekac 2 miesiace lub dłużej- a my na narty do Włoch mamy 31 jechać...no i wogóle- jak tu żyć z jednym samochodem (i to 2 osobowym).
Dzisiaj nawet dzwoniłam do p.doktor zeby sie umówic ale nikt nie odbierał telefonu.
A wogóle to mnie ciągle Gadziny- jak mówi Domcia- przeganiają od neta- kurde- chyba w koncu bezprzewodowy w domu zainstaluje i będzie spokój. Teraz też ledwo 15 stron doczytałam i juz musze iść.
Jutro napisze więcej- co do spotkania jestem za 1000% i żałuję ze mnie tu tyle nie było.

No tak, a najbliższy salon na te auto to w Krakowie pewnie. Jak się chce kupić to się okazuje ze nie ma tego czego chcemy. Do tego fatalnie się poskłądało bo okres świąteczny, noworoczny...
Ja 3 miesiace za swoim autem latałam i w wielkiej desperacji rzucałam się już na wszystko. To wybrałam na samym początku ale TŻ wydziwiał ze to nietypowe auto i tylko problemy będę mieć, a potem jak widział że nic nie ma to i na to się zgodził
A nietyp to fakt. Klimę mi naprawiali w Warszawie az. Auta nie miałam dwa tygodnie.

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2009-01-02 o 22:38
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 22:56   #758
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cześć Masi zostałyśmy same próbowałam w sylwestra zrobić zdjęcia domku grizwoldów wyszły ochydnie, to wina aparatu nie byłam pijana bo miałam pod opieką 3 letnią niuńcię a jestem bardzo odpowiedzialna za innych próbowałam robić zdjęcia fajerwerków i tak ustawiłam aparat - nic nie wyszło
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 23:28   #759
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Hej Megi jak tam gardełko siedzę tutaj sama
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 01:03   #760
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Zostawiacie mnie samą w Nowym Roku idę spać po uprzednim opkupieniu się w EcoSpa i Bioleandrze. Kupiłam wit K
Dobranoc śpiochy Nawet Natalii brak, która jest naszym nocnym duszkiem
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 01:50   #761
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Casi ja jestem bardzo ciekawa wit.K i czekam na Twoją relację.
Dziewczyny ja się zmagam z moim postanowieniem noworocznym, a Wy za mnie odpoczywajcie

Spokojnej nocy
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 02:14   #762
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Buczuś-jak chcesz pogadać,wyślij sms,to przylece do kompa,
chodze spać już nad ranem,
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 14:51   #763
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja się zmagam z moim postanowieniem noworocznym, a Wy za mnie odpoczywajcie
Anturek cóż to jest?
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 15:18   #764
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Anturek cóż to jest?

.....może rzuciła fajki.....
__________________
Mój zabieg Cosmelan
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 16:00   #765
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
.....może rzuciła fajki.....
eee, chyba nie....pochwaliłaby się nam (chyba)


Madziusia, bez kawy dzisiaj ....
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2009-01-03 o 16:01
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 16:15   #766
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Iv ty tego migdała to na co robiłaś ? Na buzię ? I jakie efekty były ?
I do jakiego stężenia doszłaś. Napisz coś wiecej.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 16:17   #767
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V


Ale tu cichutko dzisiajJa mam urwanie glowy z TZ-tem,chodzi caly czas za mna i mi 4litery zawraca.Nudzi mu sie juz w domu i teskni za praca.Dziwny czlowiek

Dennus dziekuje za zaproszenie.Twoj sernik tak za mna chodzil,ze pojechalam kupic ciasto,sernikow nie bylo,ale torcik owocowy wchodzil jak wodaVictor na pewno bylby zachwycony sankami z innymi szkodnikami i musialybysmy go sila do domu zaciagnac.Tu padal dzis snieg cale 15min
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 16:54   #768
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Umnie dzisiaj też padał śnieg przez 15 min a w nocy -12 Pozostało gości:
W te święta jak nigdy nikt się nie pokłucił nie pobił sztuk 2 wyjadą w połowie tygodnia i będzie naprawdę po świętach
W te świeta jak nigdy nikt się nie pokłócił, nie pobił, nie wypił za dużo za to było dużo frajdy i zabawy. Byłam wczoraj z mleństwem na placu zabaw i się świetnie bawiłam, zjeżdzałam ze zjeżdzalni ludzie patrzyli się jak na stukniętą babę i będą plotki że mam dziecko ukrywane, bo sąsiadka już się pytała kiedy ja byłam z brzuchem bo ona nie widziała
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 17:11   #769
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Umnie dzisiaj też padał śnieg przez 15 min a w nocy -12 Pozostało gości:
W te święta jak nigdy nikt się nie pokłucił nie pobił sztuk 2 wyjadą w połowie tygodnia i będzie naprawdę po świętach
W te świeta jak nigdy nikt się nie pokłócił, nie pobił, nie wypił za dużo za to było dużo frajdy i zabawy. Byłam wczoraj z mleństwem na placu zabaw i się świetnie bawiłam, zjeżdzałam ze zjeżdzalni ludzie patrzyli się jak na stukniętą babę i będą plotki że mam dziecko ukrywane, bo sąsiadka już się pytała kiedy ja byłam z brzuchem bo ona nie widziała
Cassi, to cudnie tak pielęgnować dziecko w sobie - jak moje bratanice mnie odwiedzają, to też robimy obowiązkowo codziennie runde po osiedlu i wszystkie drabinki, hustawki, zjeżdzalnie, płotki i co tam jeszcze muszą zaliczyć. A ja za nimi Jak były maleńkie, to na sankach razem zjezdzałyśmy, bo tylko moje 4 litery w te ciasne sanki wlazły Ech, te chwile tak prędko mijają
Saguś - u mnie po serniku już tylko wspomnienie. TZ bardzo lubi i wciąga jak szalony. A, niech mu będzie na zdrowie
Siedze tu i sie nudze - czekam na księdza z kolędą, a on gdzieś sie zapodział chyba po drodze. Albo jeszcze gdzieś z górki zjeżdza
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 17:19   #770
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dziewczyny- wczoraj wpadłam jak śliwka- zaczełam czytać i końca nie było- jak można tyle stron naprodukować- a nie da się tu z Wami być i coś opuścić- przeczytałam wszystko-właśnie skończyłam.
A teraz od poczatku: co prawda już 3 stycznia ale..jestem dopiero teraz z Wami w Nowym Roku i zyczę wszystkim aby ten kolejny rok naszego życia był- jak Megi napisała- naszym wspólnym, pełnym zrozumienia, radości i codziennego prostego szczęscia,aby kazda z nas i wszystkie razem mogły się dzielic tym szczęściem i zarażać inne radością zycia. Oczywiście życzę bezplamowego życia, beztrądzikowego, migdalenia się, odkwaszania, zakwaszania, bogacenia, dobrobytu w majtach lub bez,w podwiązkach lub bez, szaleństwa na łyżwach, wspólnych poranków przy kawie, ...a wszystko to oczywiście w tym naszym JEDYNYM NIEPOWTARZALNYM WĄTKU.
A wrealu- życzę nam zrealizowania spotkania czy to nad Soliną, czy gdziekolwiek ... bez niepotrzebnych obaw, zachamowań- życia pełną piersią.
: cmok:
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 17:32   #771
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

post pod postem, ale dawno mnie nie było więc mi wolno

Czytając o tymwypadku, o którym Megi pisała, płakałam, jakbym tam sama była.
Zwłaszcza, że po naszych przedświatecznych przeżyciach, jak jeden ze znajomych powiedział, to, że mój TZ rozbił samochód- tak strasznie- i wyszedł z tego bez zadrapania- powinnam potraktować jako najlepszy prezent pod choinkę. I wiecie co, on nawet nie jechał szybko- byłam na tym zakręcie- w poniedziałek- i nigdy nie pomysłałabym, że możne tam się coś takiego przytrafić- zwyczajnie- znalazł się w złym momencie na tej drodze, bo był to normalny łagodny lłuk na drodze- tylko ze polany wtedy lodem.....
Cieszmy się więc każdym dniem naszego życia- i dbajmy o naszą wirtualną przyjażń, a może i nie tylko- to wspaniałe mieć życzliwych ludzi wokół siebie. Spędzaliśmy świeta w "lekkim" szoku tych wydarzeń, pozwalając aby rózne emocje miały swój upust, szłam na bal sylwestrowy bez ochoty na zabawę- a okazało się, że spędziłam przeuroczy wieczór w gronie znajomych i przyjaciół, czując ich życzliwość i serdeczność. Dobrze tak naładować akumulatory na kolejny rok i zacząć go od takich uczuć.

Nie mogłam wcześniej do was pisać- pomijając walkę o dostęp do netu- Student okupuje go całymi dniami i drze koty z młodszym....w takich dołujących momentach- nie wiadomo co powiedzieć- musiałam nabrać do tego dystansu i się wyciszyć- zbyt wiele mysli i emocji, nie wspominając, ze każdą wolną chwilę spędzlaiśmy przegladając strony i oferty smaochodowe....i po jakimś czasie już nic mi się nie podobało i nie chciałam żadnego auta. Niestety w naszej pracy samochód jest nam niezbędny i to już nie kaprys, ale konieczność zakupu.
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 19:02   #772
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Iv ty tego migdała to na co robiłaś ? Na buzię ? I jakie efekty były ?
I do jakiego stężenia doszłaś. Napisz coś wiecej.
Masi robiłam na całe czoło, na brodę, policzki, pod nosem. Ominęłam tylko dolne partie żuchwy i nos i oczywiście okolice oczu.
Robiłam 2 razy stężeniem 20% poprzedzając tonikiem (5%chyba z 1,5 tyg). Trzymałam 5 minut skacząc na piętach bo piekło niemiłosiernie. Skóra zrobiła się trochę brązowa jakby spalona. Trzeciego dnia zaczęła się łuszczyć. Efekt - plamy trochę jakby zjaśniały, skóra świeższa.
A Tobie to na coś

Listopadku cieszę się z Waszego prezentu

Buczuś, czekamy na Ciebie
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 19:15   #773
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

ojej, jak tu u nas cicho - tylko jedna "kartka" postów dziennie
u mnie dzisiaj cicho, sennnie i nic mi się nie chce. A im bardziej dociera do mnie, że od poniedzialku dochodzi szkoła i praca już nie tak, jak teraz, na pół gwizdka, bo now sobie troche zwolniłam tempo, to
I odkąd zaczelismy planowac wakacje, to juz w zasadzie mogłabym sie pakowac

Buczuś - jezeli tu zaglądasz -


To jakie jest to postanowienie Twoje Anturku?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 19:37   #774
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

No właśnie, zwolniłyśmy trochę tempo pisania ale chyba lepiej żeby tak było, niż gdybyśmy zmuszały się do słowotoku. Ja podobnie jak Kamilia myślę o nadchodzącym poniedziałku, zwłaszcza w zestawieniu z prognozą pogody Mój młodszy synek zapragnął wygrać ze mną w warcaby no i ... walczymy
Moje postanowienie wiąże się częściowo z fizyką kwantową, odkrywam nowe obszary nauki, więcej nie chciałabym mówić chyba, że wśród nas jest fizyk.
Listopadku cieszę się, że już wróciłaś i podziwiam że przebrnęłaś przez te kilkadziesiąt stron To jaki będzie ten nowy samochód? Czy nie wchodzi w grę możliwość pożyczenia auta od kogoś z rodziny by przeczekać te dwa miesiące?
Zauważyłyście, że Galaretka się u nas nie pojawia od czasu kiedy pisała o chorobie ojca swojego przyjaciela?
Buczka pewnie wpadnie późnym wieczorem, jak już rozpozna sytuację i będzie trochę spokoju.
Moje plamy na czole ciemnieją
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 19:44   #775
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Hej hej
Ja sobie na dobry humor obejrzałam Lejdis i wypiłam campari i rzeczywiscie mi sie poprawiło na taki ekstra dobry humor. Bo chodze dzis z bepantenem i jeczę tak mnie spaliło ufffff próbowałam linomag, hipa krem, emulsje i oliwkę a to wszystko mojego bratanka malutkiego....rano była masakra uffffff
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 19:45   #776
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
No właśnie, zwolniłyśmy trochę tempo pisania ale chyba lepiej żeby tak było, niż gdybyśmy zmuszały się do słowotoku. Ja podobnie jak Kamilia myślę o nadchodzącym poniedziałku, zwłaszcza w zestawieniu z prognozą pogody Mój młodszy synek zapragnął wygrać ze mną w warcaby no i ... walczymy
Moje postanowienie wiąże się częściowo z fizyką kwantową, odkrywam nowe obszary nauki, więcej nie chciałabym mówić chyba, że wśród nas jest fizyk.
Listopadku cieszę się, że już wróciłaś i podziwiam że przebrnęłaś przez te kilkadziesiąt stron To jaki będzie ten nowy samochód? Czy nie wchodzi w grę możliwość pożyczenia auta od kogoś z rodziny by przeczekać te dwa miesiące?
Zauważyłyście, że Galaretka się u nas nie pojawia od czasu kiedy pisała o chorobie ojca swojego przyjaciela?
Buczka pewnie wpadnie późnym wieczorem, jak już rozpozna sytuację i będzie trochę spokoju.
Moje plamy na czole ciemnieją

Anturku - niestety, ze mna sobie o fizyce nie pogadasz. Ja nawet ściąg nie umiałam dobrych zrobic, bo nic nie rozumialam. to samo było z chemią
Pamiętam jedynie, i tego także nie jestem pewna, że cząsteczki zwane kwarkami , mają swoja nazwe od Ulissesa Joyse'a .Chyba...

Też zauwazyłam zniknięcie naszej Galaretki I Winni też zamilkla...

Listopadku - jakie mnie jest bliskie, to, co piszesz o wartosci życia
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 19:46   #777
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
No właśnie, zwolniłyśmy trochę tempo pisania ale chyba lepiej żeby tak było, niż gdybyśmy zmuszały się do słowotoku. Ja podobnie jak Kamilia myślę o nadchodzącym poniedziałku, zwłaszcza w zestawieniu z prognozą pogody Mój młodszy synek zapragnął wygrać ze mną w warcaby no i ... walczymy
Moje postanowienie wiąże się częściowo z fizyką kwantową, odkrywam nowe obszary nauki, więcej nie chciałabym mówić chyba, że wśród nas jest fizyk.
Listopadku cieszę się, że już wróciłaś i podziwiam że przebrnęłaś przez te kilkadziesiąt stron To jaki będzie ten nowy samochód? Czy nie wchodzi w grę możliwość pożyczenia auta od kogoś z rodziny by przeczekać te dwa miesiące?
Zauważyłyście, że Galaretka się u nas nie pojawia od czasu kiedy pisała o chorobie ojca swojego przyjaciela?
Buczka pewnie wpadnie późnym wieczorem, jak już rozpozna sytuację i będzie trochę spokoju.
Moje plamy na czole ciemnieją
Eeeeeee.... Feynmann, kwanty i kwarki?
A o Jelly myślałam w Nowy Rok, miałam nawet napisać, czy sie do kogoś odzywała i jak sobie radzi...
Anturek jestes pewnia, ze plamy ciemnieją??? A jak często smarujesz teraz? No przecież Ty prawie do kości zdarłas te skóre - one nie mogą wracać!!!
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 19:54   #778
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

to byl Joyse ale nie Ulisses , bo aż z ciekawości sprawdzilam.
ale sama widzisz, Kwiatuszku, że jeżli coś pamietam z lekcji fizyki, to akurat to, co z fizyka ma niewiele wspólnego...

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2009-01-03 o 19:55
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 19:57   #779
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Ach jeszcze z dzisiejszej kuracji ratujacej najlepszy okazał sie linomag tłuste szybko sie wchłania ale nie szczypie i najlepiej poratowało!!!! to cos dla dzieci chyba - bo siedzialam u bratowej w łazience i probowałam wszystkiego ufffff co tam dla małego było
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 20:04   #780
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Masi robiłam na całe czoło, na brodę, policzki, pod nosem. Ominęłam tylko dolne partie żuchwy i nos i oczywiście okolice oczu.
Robiłam 2 razy stężeniem 20% poprzedzając tonikiem (5%chyba z 1,5 tyg). Trzymałam 5 minut skacząc na piętach bo piekło niemiłosiernie. Skóra zrobiła się trochę brązowa jakby spalona. Trzeciego dnia zaczęła się łuszczyć. Efekt - plamy trochę jakby zjaśniały, skóra świeższa.
A Tobie to na coś
A tak pytałam z ciekawosci. Dome mysli dekolt zrewitalizować, a wiem ze ty miałaś z tym do czynienia. Bo on nie tyko na przebarwienia przecież.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.