Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-15, 14:32   #3211
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczęta Drogie Czy miała któraś w Was ten podkład ARTDECO Rich Treatment Foundation bądź CLINIQUE Superbalanced Makeup??
I mogłaby powiedzieć jak z odcieniami. BO szukałam ,ale coś nie mogłam znaleźć .
Niestety mieszkam w małej miejscowości i nie mam możliwości zobaczenia odcieni.

Będę bardzo,ale to bardzo wdzięczna:r oza:
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 19:05   #3212
scarlett 18
Raczkowanie
 
Avatar scarlett 18
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: wielkopolska, konin
Wiadomości: 39
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

cześć dziewczyny
mam nadzieję, że mi pomożecie. Otóż mam problem z dobraniem podkładu. Mam cere po trądziku różowatym i moim problemem jest rumień. Mam strasznie czerwony nos. Moja skóra jest przesuszona po maściach. Mam cerę mieszana ale przesuszona, jasna lecz nie wpada ona w zołc. Chciałabym żebyście poleciły mi podkład dobrze kryjący, nie wysuszajacy oraz o jasnej kolorystyce nie wpadającej w zólty. Na KWC przeczytałam o pharmaceris F, delikatny fluid intensywnie kryjący ale nie chce kupić w ciemno i znowu wydawać pieniądze

Edytowane przez scarlett 18
Czas edycji: 2012-04-16 o 19:09
scarlett 18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 09:22   #3213
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez scarlett 18 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
mam nadzieję, że mi pomożecie. Otóż mam problem z dobraniem podkładu. Mam cere po trądziku różowatym i moim problemem jest rumień. Mam strasznie czerwony nos. Moja skóra jest przesuszona po maściach. Mam cerę mieszana ale przesuszona, jasna lecz nie wpada ona w zołc. Chciałabym żebyście poleciły mi podkład dobrze kryjący, nie wysuszajacy oraz o jasnej kolorystyce nie wpadającej w zólty. Na KWC przeczytałam o pharmaceris F, delikatny fluid intensywnie kryjący ale nie chce kupić w ciemno i znowu wydawać pieniądze
Wiesz, według mnie powinnaś zadbać o nawilżenie skóry, bo na przesuszonej każdy podkład będzie wyglądał nieszczególnie ładnie. I nie ma sensu kryć zaczerwienień podkładem - tutaj potrzebny jest dobry korektor, a na to podkład o średnim kryciu.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 17:10   #3214
scarlett 18
Raczkowanie
 
Avatar scarlett 18
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: wielkopolska, konin
Wiadomości: 39
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Wiesz, według mnie powinnaś zadbać o nawilżenie skóry, bo na przesuszonej każdy podkład będzie wyglądał nieszczególnie ładnie. I nie ma sensu kryć zaczerwienień podkładem - tutaj potrzebny jest dobry korektor, a na to podkład o średnim kryciu.

stosuje już kremy mocno nawilzające. już dawno kryłam tak zaczerwienienia ale podkład się szybko ważył i wyglądałam strasznie. To w takim razie mógł by ktoś polecić korektor i podkład żebym w końcu pozbyła się problemu i przy okazji trafnie wydała pieniądze ?
scarlett 18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 21:55   #3215
Adatoniewypada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Smile Skarbnice mądrości pomoc w sparwie podkładów z filtrem UVpotrzebna od zaraz



Witam mądrzejszych ode mnie

Zarejestrowałam się przed chwilą po kilku dniach śledzenia poziomu dyskusji. Od lat nie słyszałam w żadnym sklepie z kosmetykami tak profesjonalnych dyskusji. Zatem - potrzebuję pomocy. Mam przebarwienia na buzi, zbliza się lato wiec panikuję. Mam cerę mieszaną z tendencją do tłustej, wciąż. Cera dojrzała. Potrzebuję wskazówek jaki krem, bazę i podkład wybrać, aby ukryć nieco przebarwienia i ochronić twarz przed nowymi. Liczę, że pomożecie mi dobrać takie trzy składnikowe zestawiki, które ja sobie przetestuję. Bardzo liczę na Waszą bezcenną pomoc.
Adatoniewypada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 22:05   #3216
beforeyou
Zakorzenienie
 
Avatar beforeyou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Osw
Wiadomości: 4 692
Dot.: Skarbnice mądrości pomoc w sparwie podkładów z filtrem UVpotrzebna od zaraz

Przyznam się szczerze ja kremów i baz na twarz nie używam ponieważ mój ukochany podkład mi wiele daję . Jak dla mnie to on świetnie on kryję , zdecydowanie polecam KOBO Matt Make Up .

Nekro
__________________
" Wanting to be someone else is a waste of the person you are. "



Klik i poznajesz mnie
beforeyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 23:53   #3217
angela2602
Raczkowanie
 
Avatar angela2602
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 395
Dot.: Skarbnice mądrości pomoc w sparwie podkładów z filtrem UVpotrzebna od zaraz

po pierwsze - zainwestować w dobry krem z filtrami ( przejrzyj KWC, masa tam ich jest, ja osobiście polecam filtry z Avene) jeśli uważasz, że to za ciężka opcja dla twojej skóry, możesz dobrać krem nawilżający z ochroną UVA/UVB lżejsze formuły mają. jeśli chcesz ukryć przebarwienia rozejrzyj się za bazami w kolorach żółtym albo zielonym : osobiście używam zieloną z Make Up For Ever ( podkład również tej firmy) i jestem bardzo zadowolona z efektów krycia moich przebarwień, a mam ich na prawde sporo :/ na lato rezygnuje z tego i przerzucam się tylko na używanie filtru Avene + 50 i podkładu mineralnego w celu zmatowienia buzi
__________________
]
angela2602 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 14:54   #3218
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Co zrobić żeby podkład choć trochę stopił się ze skórą i nie dawał takiego brzydkiego efektu i nie podkreślał tak bardzo załamań w skórze? Czy to może być wina konsystencji podkładu?
Każdy podkład bardzo się odznacza na mojej skórze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (150,7 KB, 61 załadowań)
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 15:05   #3219
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Porządny peeling + intensywne nawilżanie. Ponadto podkład musi być dopasowany do rodzaju skóry.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 15:15   #3220
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Porządny peeling + intensywne nawilżanie. Ponadto podkład musi być dopasowany do rodzaju skóry.

Wszystko to robię. Podkład do cery suchej mam I efekt jest taki sam jak u koleżanki wyżej... A nawet gorszy...
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 15:17   #3221
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Porządny peeling nie wchodzi w grę bo mam skórę atopową i wrażliwą.
A do atopowej to jeszcze chyba nie wymyślili podkładu. Czyli np. http://img.szafa.pl/ubrania/0/006596...er-make-up.jpg bardzo nie pasuje do mojej skóry? Lepszy będzie jakiś płynny?

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Wszystko to robię. Podkład do cery suchej mam I efekt jest taki sam jak u koleżanki wyżej... A nawet gorszy...
A ja myślałam, że tylko ja mam taki problem... Masakra jakaś!
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 15:54   #3222
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Lavi92
miałam ten sam problem!!
moja skóra jest strasznie sucha, jednak jak używałam podkładów rozświetlających to się za bardzo świeciłam, i używałam matujących, ale te suche skórki były okropne!
zaczęłam więc używać do suchej skóry Revlon, ale problem nie zniknął.

po pierwsze jak koleżanki wspomniały bardzo ważne jest nawilżanie!
codziennie nawilżam cerę, i często robię peelingi.
znalazlam rowniez świetny podkład narazie, o ktorym juz tu wspominalam - zrezygnowalam totalnie z matujacych

Narazie jestem zadowolona z efektu : )
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 15:57   #3223
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Porządny peeling nie wchodzi w grę bo mam skórę atopową i wrażliwą.
A do atopowej to jeszcze chyba nie wymyślili podkładu. Czyli np. http://img.szafa.pl/ubrania/0/006596...er-make-up.jpg bardzo nie pasuje do mojej skóry? Lepszy będzie jakiś płynny?
Kobo jest bardzo ciężkim, plastycznym podkładem. Nie nadaje się do Twojej cery. Może poproś o próbki aptecznych podkładów. Lepiej sprawdzą się w przypadku cery atopowej niż drogeryjne.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 16:01   #3224
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dziama_ Pokaż wiadomość
Lavi92
miałam ten sam problem!!
moja skóra jest strasznie sucha, jednak jak używałam podkładów rozświetlających to się za bardzo świeciłam, i używałam matujących, ale te suche skórki były okropne!
zaczęłam więc używać do suchej skóry Revlon, ale problem nie zniknął.

po pierwsze jak koleżanki wspomniały bardzo ważne jest nawilżanie!
codziennie nawilżam cerę, i często robię peelingi.
znalazlam rowniez świetny podkład narazie, o ktorym juz tu wspominalam - zrezygnowalam totalnie z matujacych

Narazie jestem zadowolona z efektu : )
Nigdy nie używałam matujących podkładów.
Teraz używam Photoready, on jest rozświetlający, ale ostatnimi czasy bardzo podkreśla mi suche skórki. Piszesz, że codziennie nawilżasz cerę i często robisz peelingi. Ja też codziennie i to minimum 2x dziennie nawilżam cerę i dalej przesusz :/
Co tobie pomaga na suchą cerę?
Pozdrawiam
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:02   #3225
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dziama_ Pokaż wiadomość
Lavi92
miałam ten sam problem!!
moja skóra jest strasznie sucha, jednak jak używałam podkładów rozświetlających to się za bardzo świeciłam, i używałam matujących, ale te suche skórki były okropne!
zaczęłam więc używać do suchej skóry Revlon, ale problem nie zniknął.

po pierwsze jak koleżanki wspomniały bardzo ważne jest nawilżanie!
codziennie nawilżam cerę, i często robię peelingi.
znalazlam rowniez świetny podkład narazie, o ktorym juz tu wspominalam - zrezygnowalam totalnie z matujacych

Narazie jestem zadowolona z efektu : )
Co do nawilżania to staram się to robić w końcu atopiki nie mają wyjścia Ale nie znalazłam jeszcze kremu który by dostatecznie nawilżał moją skórę. Czasem nawet używam TEGO kremu do rąk na twarz A ja jako tako suchej włansie nie mam, bardziej normalną z tendencją do czerwonych polików Które chce zakryć !

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Kobo jest bardzo ciężkim, plastycznym podkładem. Nie nadaje się do Twojej cery. Może poproś o próbki aptecznych podkładów. Lepiej sprawdzą się w przypadku cery atopowej niż drogeryjne.
To nie pozostaje mi nic innego jak używać go jako korektora do końca życia O mamo...
Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Nigdy nie używałam matujących podkładów.
Teraz używam Photoready, on jest rozświetlający, ale ostatnimi czasy bardzo podkreśla mi suche skórki. Piszesz, że codziennie nawilżasz cerę i często robisz peelingi. Ja też codziennie i to minimum 2x dziennie nawilżam cerę i dalej przesusz :/
Co tobie pomaga na suchą cerę?
Pozdrawiam
Ja czasami jak mam nasilenie to mogę nawet co godzinę się smarować kremem a i tak się sypie z twarzy
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 19:50   #3226
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ja mam cerę wrażliwą z cechami atopii i używam peelingów enzymatycznych. Najpierw nakładam trochę na policzek, by sprawdzić, czy nic się nie stanie, a później jak jest ok, to na całą twarz.
Co do podkładów, to na suchą skórę nie polecam takich kremowych, ciężkich mazideł jak Kobo. W okresie suszy na twarzy lepiej spisują się u mnie podkłady wodniste, bogate w silikony (np. Bourjois 10 Hour Sleep Effect, Joko Soft Touch). Całkiem nieźle spisywał się też u mnie podkład La Roche https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ja.html&next=1 ale sam w sobie był za ciemny, więc na dłuższą metę nie dało się go używać.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 20:27   #3227
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja mam cerę wrażliwą z cechami atopii i używam peelingów enzymatycznych. Najpierw nakładam trochę na policzek, by sprawdzić, czy nic się nie stanie, a później jak jest ok, to na całą twarz.
Co do podkładów, to na suchą skórę nie polecam takich kremowych, ciężkich mazideł jak Kobo. W okresie suszy na twarzy lepiej spisują się u mnie podkłady wodniste, bogate w silikony (np. Bourjois 10 Hour Sleep Effect, Joko Soft Touch). Całkiem nieźle spisywał się też u mnie podkład La Roche https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ja.html&next=1 ale sam w sobie był za ciemny, więc na dłuższą metę nie dało się go używać.
Niestety mnie na takie podkłady po prostu nie stać tym bardziej, że u mnie trafić z kolorem to istny cud. Dlatego szukam z niższej półki cenowej żeby nie było większej straty jak by coś nie pasowało.
A czy ten peeling na prawdę działa? Raz miałam bodajże z Ziai ale miałam wrażenie, że nic nie zrobił z moją skórą.
A co powiesz o Skin Balance może się nadać? Teraz co prawda ma inną butelkę...
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 20:30   #3228
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Niestety mnie na takie podkłady po prostu nie stać tym bardziej, że u mnie trafić z kolorem to istny cud. Dlatego szukam z niższej półki cenowej żeby nie było większej straty jak by coś nie pasowało.
A czy ten peeling na prawdę działa? Raz miałam bodajże z Ziai ale miałam wrażenie, że nic nie zrobił z moją skórą.
A co powiesz o Skin Balance może się nadać? Teraz co prawda ma inną butelkę...
Nie polecam Skin Balance ze względu na kolory. Strasznie strasznie ciemne w dodatku różowe lub pomarańczowe Sam podkład też cudów nie robi
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 20:33   #3229
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Nie polecam Skin Balance ze względu na kolory. Strasznie strasznie ciemne w dodatku różowe lub pomarańczowe Sam podkład też cudów nie robi
Eeee no to mnie nie pocieszyłaś Jedno co mnie zaciekawiło... w jednym sklepie odcień 21 był lekko różowy a w drugim bardziej żółty.

Buuu chyba nie istnieje podkład dla mnie :<
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 20:34   #3230
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Eeee no to mnie nie pocieszyłaś Jedno co mnie zaciekawiło... w jednym sklepie odcień 21 był lekko różowy a w drugim bardziej żółty.

Buuu chyba nie istnieje podkład dla mnie :<
21 jest bardzo różowy a na dodatek ciemny.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 20:59   #3231
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Co zrobić żeby podkład choć trochę stopił się ze skórą i nie dawał takiego brzydkiego efektu i nie podkreślał tak bardzo załamań w skórze? Czy to może być wina konsystencji podkładu?
Każdy podkład bardzo się odznacza na mojej skórze
Nawilżać i robić delikatny peeling enzymatyczny.
Próbowałaś cetaphilu?
Zarówno emulsji do mycia twarzy jak i dermoprotektoru do nawilżania?
Jest naprawdę rewelacyjny jesli chodzi o delikatność,warto spróbować.
Tym bardziej że za cenę ok 30 zł dostajemy 250 ml kremu
I tak jak poleciała jedna z koleżanek - podkład toleriane LRP powinien się sprawdzić.
Nakładany oszczędnie,bo może zrobić maskę
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2012-04-19 o 21:02
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 20:59   #3232
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

W takim razie szukam dalej... -.-
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 07:59   #3233
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Lavi92, a próbowałaś bb kremów? One też zwykle nawilżają, w składach mają olejki i silikony. Są zarówno lekkie, transparentne, jak i mocniej kryjące np. Missha PC, czy Lioele Triple Solution. W rozbiórkach można zamówić parę ml, które starczą na porządne testowanie i co najważniejsze - nie kosztuje to dużo.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 11:09   #3234
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Lavi92, a próbowałaś bb kremów? One też zwykle nawilżają, w składach mają olejki i silikony. Są zarówno lekkie, transparentne, jak i mocniej kryjące np. Missha PC, czy Lioele Triple Solution. W rozbiórkach można zamówić parę ml, które starczą na porządne testowanie i co najważniejsze - nie kosztuje to dużo.
Nie, w sumie jakoś nigdy na mnie wrażenia nie robiły. Ale może faktycznie warto się zainteresować? Myślę, że jak będę miałam przypływ gotówki to wypróbuję Jednak na razie muszę trochę się o nich dowiedzieć, jak to się je
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 12:08   #3235
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Kurka czy może któraś w Was mi powiedzieć jak z tymi odcieniami ??
http://allegro.pl/podklad-artdeco-ri...289002854.html

Chce zamówić i szczerze powiedziawszy nie ogarniam odcieni... Może któraś w Was będzie bardziej kumata ode mnie..
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 12:26   #3236
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Kurka czy może któraś w Was mi powiedzieć jak z tymi odcieniami ??
http://allegro.pl/podklad-artdeco-ri...289002854.html

Chce zamówić i szczerze powiedziawszy nie ogarniam odcieni... Może któraś w Was będzie bardziej kumata ode mnie..
Może to zdjęcie Ci troszkę pomoże? Choć i tak nie bardzo widać...
http://www.da24.republika.pl/KOSMETY...TION/artf3.jpg
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 13:01   #3237
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Może to zdjęcie Ci troszkę pomoże? Choć i tak nie bardzo widać...
http://www.da24.republika.pl/KOSMETY...TION/artf3.jpg
Właśnie patrzyłam na to i nic mi to nie dało...A nie chce w ciemno kupić i stracić 80zl
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 13:11   #3238
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Właśnie patrzyłam na to i nic mi to nie dało...A nie chce w ciemno kupić i stracić 80zl
Wcale się nie dziwie. A stacjonarnie nie masz możliwości sprawdzenia albo jakaś koleżanka?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 13:23   #3239
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Swatche z neta są strasznie mylące, i nie ma znaczenia czy to zdjęcie buteleczki, podkładu na ręce czy makijażu z jego udziałem. Nie ma to jak sprawdzić kolor na żywo Ja już więcej nie dam się nabrać.
Fajny ten Artdeco, szkoda że dość drogi...
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 13:56   #3240
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Wcale się nie dziwie. A stacjonarnie nie masz możliwości sprawdzenia albo jakaś koleżanka?

Niestety nie mam gdzie spr.
Z tym ,żeby ktoś inny mi zobaczył to też lipa. Bo mają inny odcień skóry;/ TO co dla mnie jest ciemne dla nich za jasne...
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.