Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-31, 16:51   #2281
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Nie wymienię, bo to nie dla mnie niestety
aaa, no tak, nie doczytałam

dzięki za składy

ciekawi i zachęca mnie ten kwas kojowy , oooo i jakaś forma estrowa wit C?? nie znam się na biochemii, ale rozumiem, że estry nie łapią metali ciężkich?? bo inaczej to trochę ryzykowne przy tylu wyciągach....
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 20:00   #2282
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
ciekawi i zachęca mnie ten kwas kojowy , oooo i jakaś forma estrowa wit C?? nie znam się na biochemii, ale rozumiem, że estry nie łapią metali ciężkich?? bo inaczej to trochę ryzykowne przy tylu wyciągach....
Ja się nie znam jeszcze bardziej i to na tyle, że nie wiem co napisałaś
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 20:18   #2283
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
spiszę jeszcze skład, możesz Kasiu porównać go z tym, który Ty masz?
Ingredients: Butyrospermum Parkii (Shea butter), Aloe Barbadensis (Aloe Leaf) Gel, Camellia Sinensis (Japanese Green Tea) Leaf Extract, Preservative

aha i mam biały słoiczek z 50g zawartości
składniki mojego Intensive Eye & Fine Line Cream:

shea butter, aloe leaf, japanese green tea, emu oil, grapefruit seed extract, almond oil, orchard complex, witamin E, meadow foam oil, preservative

i tyle
Mnie raz zapiekło tylko troszkę po nim, ale nie wiem, czym to było spowodowane. Używam go już kilka tygodni i tylko jednorazowo poczułam delikatne pieczenie. Później już się nie pojawiło więcej.
I choć właściwie ten krem nie robi nic specjalnego (nic, czego nie robiłby zwykły krem nawilżający), to całkiem go polubiłam. Solidnie pakuję go w formie maski na noc, a rano skóra pod oczami jakos tak lepiej wygląda )
Na dzień już tylko w minimalnych ilościach, bo długo się wchłania gdy nałożę normalną porcję.
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 20:30   #2284
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

dzięki Kasiu, czyli Twój jest trochę bogatszy
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 21:33   #2285
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Czytam Was i czytam, skierowana przez Paulę i powiem Wam, że mnie trochę podłamałyście, tzn. EGM mnie podłamało. Czekam sobie właśnie na B&E i pokładałam w nim wielkie nadzieje, a tu okazuje się, że w sumie nie można im zaufać. Z niecierpliwością oczekuję na to co odpowiedzą Dominice, bo szczerze mówiąc liczę, że istnieje jakieś logiczne wyjaśnienie, ale... pozostanie niesmak.

Edit: Aha i jeszcze okazuje się, że nawet jeśli zmiana wyglądu kremu jest spowodowana zmianą składu, to i tak krem ten nie zagości u mnie na stałe, bo kosmetyki z dodatkiem kwasu kojowego stosuje się w ramach kuracji, a nie jako stały składnik.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.

Edytowane przez coldold
Czas edycji: 2009-10-31 o 21:37
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 21:42   #2286
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

AnkaFranka - proszę bardzo
wygląda na to, ze rzeczywiscie nieco wzbogacili skład kremu Tylko dlaczego o tym nie informują??

Jakby ktoś był zainteresowany, to baza pod cienie (chwalona przez Pastereczkę - Nude) jest na wyprzedaży po 3,9$
Transparent i Black też są w tej cenie

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-10-31 o 21:44
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 21:48   #2287
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dziewczyny planuje kupic sobie podkład z tej firmy, mój pierwszy podkład.
Chce go zamówić na allegro, tylko nie wiem jaki kolor:/
Może poradzicie?

Karnacje mam raczej ciemna, mój typ kolorystyczny to wiosna,nie mam problemów z naczynkami, jednak mam trądzik zależy mi na dosyć mocnym kryciu ale naturalnym efekcie.
Zazwyczaj kupując podkład wybierałam nr 22
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 12:56   #2288
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

catyh czuj się odpowiedzialna za moje zakupy
było trzeba nie pisać że jest baza
no a jednej rzeczy nie będę brała
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 16:14   #2289
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
catyh czuj się odpowiedzialna za moje zakupy
było trzeba nie pisać że jest baza
no a jednej rzeczy nie będę brała
przepraszam, przepraszam, przepraszam
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 19:08   #2290
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

A ja mam pytanie:
* który kolor jest podobny jasnością do Anastasii ale ma kapkę więcej zółci?

Obojętnie czy CM czy YG

Błaaagam wręcz o odpowiedź, bo muszę Cathy napisać do wtorku co biorę w zamówieniu

__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 23:02   #2291
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Hej..

mam pytanie.. może doradzicie?
ano, wycofują podkłady light&natural..a praktycznie to ten rodzaj z EGM najbardziej mi odpowiadał.. wiemy, że szykują miejsce na nowe podkłady, bez miki.. i nie wiem, czy rzucać się na te wyprzedaż czy czekać na nowości .. co robicie, użytkowniczki L&N? magazynujecie?
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________
efelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-02, 13:37   #2292
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez JellyJumper Pokaż wiadomość
Dziewczyny planuje kupic sobie podkład z tej firmy, mój pierwszy podkład.
Chce go zamówić na allegro, tylko nie wiem jaki kolor:/
Może poradzicie?

Karnacje mam raczej ciemna, mój typ kolorystyczny to wiosna,nie mam problemów z naczynkami, jednak mam trądzik zależy mi na dosyć mocnym kryciu ale naturalnym efekcie.
Zazwyczaj kupując podkład wybierałam nr 22
ja nawet nie wiedziałam, że na allegro jest EGM , ale ta firma ma taki wybór kolorów, że nie sądzę, że po Twoim opisie ktosia będzie mogła Ci pomóc
pomijam fakt, że podkład nr 22 to nic mi nie mówi

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie:
* który kolor jest podobny jasnością do Anastasii ale ma kapkę więcej zółci?
Obojętnie czy CM czy YG
Błaaagam wręcz o odpowiedź, bo muszę Cathy napisać do wtorku co biorę w zamówieniu

Anastasia dla mnie za jasna i wydaje mi się również za żółta ale poszukując swojego ideału wiele testowałam i uważam, że jak jakiś kolor ma więcej zółci niż przez Ciebie wymieniony to jest również ciemniejszy możesz spróbować wziąć żółty tweakers

Cytat:
Napisane przez efelka Pokaż wiadomość
Hej..
mam pytanie.. może doradzicie?
ano, wycofują podkłady light&natural..a praktycznie to ten rodzaj z EGM najbardziej mi odpowiadał.. wiemy, że szykują miejsce na nowe podkłady, bez miki.. i nie wiem, czy rzucać się na te wyprzedaż czy czekać na nowości .. co robicie, użytkowniczki L&N? magazynujecie?
ja z tych co mixują L&N właśnie mam na dosypki do CM i moja przyjaciółka zaczęła robić to samo, żeby CM był lżejszy, jaśniejszy itp.
Tak więc magazynujemy...i tak się wymiesza i zużyje wcześniej czy później
A nowy podkład jak będzie to się wypróbuje i zobaczy.

A w ramach newsów donoszę, że dzisiaj otrzymałam zamówienie , zrobione jeszcze przed promocją wydałam prawie 70 $ więc na otarcie łez dostałam 2 darmowe kity, żebym wreszcie kolor idealny dobrała, bo napisałam , że ciągle ideału szukam. Zlitowali się jak popatrzyli ile przez prawie rok u nich kasy wydałam tylko jak ten kolor idealny wybrać z ponad 40 próbek to ja nie wiem część kolorów od razu przyjaciółce oddałam, bo są za ciemne, a część odważę się przetestować na twarzy, ale chyba w weekend dopiero, bo teraz jak wracam do domu to już ciemno, a rano to przecież niemożliwe przez pośpiech i brak czasu na nowy makijaż jak testowany kolor okaże się niewypałem .
__________________
Alfabet nie kończy się na D
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 17:21   #2293
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Czy któraś z was zapoznała się bliżej z oil cleansing bar? Wycofują ze sprzedaży i zastanawiam się, czy brać.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 18:01   #2294
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość

Anastasia dla mnie za jasna i wydaje mi się również za żółta ale poszukując swojego ideału wiele testowałam i uważam, że jak jakiś kolor ma więcej zółci niż przez Ciebie wymieniony to jest również ciemniejszy możesz spróbować wziąć żółty tweakers
Melduję że tweakers jest na liście już Napisałam do EGM maila mam nadzieję że odpowiedzą szybko

Uwielbiam czarną bazę pod cienie... Jest niesamowita! Ale skoro pastereczka polecała kiedyś Nude to też muszę spróbować...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2009-11-02 o 18:10
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 19:11   #2295
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Czy któraś z was zapoznała się bliżej z oil cleansing bar? Wycofują ze sprzedaży i zastanawiam się, czy brać.
ja biorę w ciemno 2,5$ to nie majątek, a nuż się przyda ?
Zwłaszcza, ze jest do cery z problemami różnymi, a ja garnę się do wszystkiego odruchowo, co ma w opisie "oily" lub "pro acne skin"

i przypominam, ze jutro rano zamykam zamówienie EGM - wciąż jesczze można się dopisywać. Obecnie koszt wysyłki ze Stanów to ok. 7 zł od osoby
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 19:19   #2296
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ja biorę w ciemno 2,5$ to nie majątek, a nuż się przyda ?
Zwłaszcza, ze jest do cery z problemami różnymi, a ja garnę się do wszystkiego odruchowo, co ma w opisie "oily" lub "pro acne skin"

i przypominam, ze jutro rano zamykam zamówienie EGM - wciąż jesczze można się dopisywać. Obecnie koszt wysyłki ze Stanów to ok. 7 zł od osoby
Cathy, ale ja właśnie jedno wzięłam tydzień temu jako gratis do poprzedniej promocji, tylko że jeszcze nie doleciało I teraz zastanawiam się, czy nie wziąć więcej, bo z opisu bardzo przypomina lush baby face, które mi baaardzo pasuje.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 19:38   #2297
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Cathy, ale ja właśnie jedno wzięłam tydzień temu jako gratis do poprzedniej promocji, tylko że jeszcze nie doleciało I teraz zastanawiam się, czy nie wziąć więcej, bo z opisu bardzo przypomina lush baby face, które mi baaardzo pasuje.
to gdyby do jutra albo środy doleciało, to biegiem pisz recenzję najwyżej ją sobie wywalę z koszyka
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 20:51   #2298
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

A ja troche pobronie EGM. Widac ze biedacy nie nadazaja z obsluga sklepu i strony, ale ich produkty sa naprawde przyzwoite. A raczej: maja totalne hity i totalne niewypaly. Do pierwszej grupy zaliczylabym NTBT, pudry Soft Focus, ZZ, slynna zolta odzywke i szampon z aloesem, osobiscie ogromnie cenie podklady Cover Me, choc wiekszosci nie sluza. Druga grupa to wszystkie plynno-nie wiadomo co robiace mazie, ktore ewidentnie sa ich slaba strona i powinni pozbyc sie ich z oferty. Czasem ich kosmetyki podrazniaja, nawet z pozoru niewinnie zapowiadajacy sie tonik z ogorkiem mnie szczypal (ale zawsze wchodza w gre jakies uczulenia). To moze byc spowodowane tym, ze w kosmetyki wkladaja naprawde duzo wyciagow roslinnych, a dla mnie to akurat plus. Krem B&E zostal wyraznie wzbogacony o skladniki, ktore zgodnie z jego nazwa maja sluzyc rozjasnianiu przebarwien. Coldold, nie zgodze sie, ze kw. kojowego nie mozna uzywac stale, to zalezy od jego stezenia. Reasumujac, EGM jak kazda firma mineralowa i z naturalnymi skladnikami w kosmetykach, ma swoje wzloty i upadki, bo ich produkty nie sa wytwarzane w fabrykach typu Loreal. Burdel maja na stronie, strone paskudna i to jest ich blad. Nie maja tez wystarczajacej ilosci ludzi do obslugi biznesu (wyrywkowe odpowiadanie na maile, braki w zmianach skladow na stronie, dlugasne oczekiwanie na wysylke podczas promocji). Dla mnie jednak to ich nie dyskwalifikuje. Moze sie rozwina? na pewno warto ich obserwowac.

Edytowane przez pranie
Czas edycji: 2009-11-02 o 20:54
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 20:57   #2299
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dla mnie Cover Me to formuła idealna, gdy nie mam dużo czasu na poranny makijaż (zaznaczam, że raczej nie mam dużo do ukrycia)- jedna warstwa ładnie wyrównuje przebarwienia etc bez efektu maski (co raczej nie zdarzało mi się w kryjących formułach innych firm).
Z drugiej strony nadal nie wiem, jaki jest dla mnie idealny kolor (i trochę nie chce mi się szukać)
A ZitZap? sama nawet nie wiem, czy działa. chyba będę kiedyś musiała przeprowadzić test niczym z reklamy Head&Shoulders z zamierzchłej przeszłości.
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-02, 21:04   #2300
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
A ja troche pobronie EGM. Widac ze biedacy nie nadazaja z obsluga sklepu i strony, ale ich produkty sa naprawde przyzwoite. A raczej: maja totalne hity i totalne niewypaly. Do pierwszej grupy zaliczylabym NTBT, pudry Soft Focus, ZZ, slynna zolta odzywke i szampon z aloesem, osobiscie ogromnie cenie podklady Cover Me, choc wiekszosci nie sluza. Druga grupa to wszystkie plynno-nie wiadomo co robiace mazie, ktore ewidentnie sa ich slaba strona i powinni pozbyc sie ich z oferty. Czasem ich kosmetyki podrazniaja, nawet z pozoru niewinnie zapowiadajacy sie tonik z ogorkiem mnie szczypal (ale zawsze wchodza w gre jakies uczulenia). To moze byc spowodowane tym, ze w kosmetyki wkladaja naprawde duzo wyciagow roslinnych, a dla mnie to akurat plus. Krem B&E zostal wyraznie wzbogacony o skladniki, ktore zgodnie z jego nazwa maja sluzyc rozjasnianiu przebarwien. Coldold, nie zgodze sie, ze kw. kojowego nie mozna uzywac stale, to zalezy od jego stezenia. Reasumujac, EGM jak kazda firma mineralowa i z naturalnymi skladnikami w kosmetykach, ma swoje wzloty i upadki, bo ich produkty nie sa wytwarzane w fabrykach typu Loreal. Burdel maja na stronie, strone paskudna i to jest ich blad. Nie maja tez wystarczajacej ilosci ludzi do obslugi biznesu (wyrywkowe odpowiadanie na maile, braki w zmianach skladow na stronie, dlugasne oczekiwanie na wysylke podczas promocji). Dla mnie jednak to ich nie dyskwalifikuje. Moze sie rozwina? na pewno warto ich obserwowac.
Pranie, obiecam rękoma się podpisuję pod tym, co powiedziałaś
Dokładnie tak samo myślę.

Ja myślę,że warto dać im szansę. Bo ja osobiście nigdy nie miałam problemów w kontaktach z nimi (choć na odpowiedź niejednokrotnie czekałam nieco) i na wszystkie moje pytania odpowiadali wyczerpująco.
Do tego za ich skłonność do udoskonalania i brania pod uwagę sugestii klientek należą im się brawa (co nie zmienia faktu, iż o zmianach w składach, nawet tych udoskonalanych, powinni informować).
Na minus zaliczę jeszcze ciągłe zmiany cen. To też mi się nie podoba, ale jestem w stanie to zrozumieć - w końcu to normalna sytuacja, że każdy prowadzący sprzedaż chce na niej zarobić. I nie ma się co im dziwić. A produkty EGM nie należą do aż tak drogich, bym przestała kupować coś, co mi służy tylko dlatego, ze kosztuje 2-3$ więcej. Choć oczywiście, jak każda klientka wolę niższe ceny niż te wyższe

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-11-02 o 21:05
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 22:57   #2301
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
A ja troche pobronie EGM. Widac ze biedacy nie nadazaja z obsluga sklepu i strony, ale ich produkty sa naprawde przyzwoite. A raczej: maja totalne hity i totalne niewypaly. Do pierwszej grupy zaliczylabym NTBT, pudry Soft Focus, ZZ, slynna zolta odzywke i szampon z aloesem, osobiscie ogromnie cenie podklady Cover Me, choc wiekszosci nie sluza. Druga grupa to wszystkie plynno-nie wiadomo co robiace mazie, ktore ewidentnie sa ich slaba strona i powinni pozbyc sie ich z oferty. Czasem ich kosmetyki podrazniaja, nawet z pozoru niewinnie zapowiadajacy sie tonik z ogorkiem mnie szczypal (ale zawsze wchodza w gre jakies uczulenia). To moze byc spowodowane tym, ze w kosmetyki wkladaja naprawde duzo wyciagow roslinnych, a dla mnie to akurat plus. Krem B&E zostal wyraznie wzbogacony o skladniki, ktore zgodnie z jego nazwa maja służyć rozjasnianiu przebarwien. Coldold, nie zgodze sie, ze kw. kojowego nie mozna uzywac stale, to zalezy od jego stezenia. Reasumujac, EGM jak kazda firma mineralowa i z naturalnymi skladnikami w kosmetykach, ma swoje wzloty i upadki, bo ich produkty nie sa wytwarzane w fabrykach typu Loreal. Burdel maja na stronie, strone paskudna i to jest ich blad. Nie maja tez wystarczajacej ilosci ludzi do obslugi biznesu (wyrywkowe odpowiadanie na maile, braki w zmianach skladow na stronie, dlugasne oczekiwanie na wysylke podczas promocji). Dla mnie jednak to ich nie dyskwalifikuje. Moze sie rozwina? na pewno warto ich obserwowac.
Judyto , ja myślę, że oni sami się obronią mając takie wierne klientki jak my
Faktycznie ich podkład płynny mi nie pasował, musu nawet nie próbuję , ale pozostałe podkłady kocham wprawdzie w różnych konfiguracjach i mixach w zależności od pory roku, ale już żadnej innnej firmy nie chce mi się testować
Odnośnie uczulenia to powiem jedynie, że różne składniki uczulają i faktycznie najczęsciej te naturalne mnie uczula rumianek , który jest w wielu kosmetykach dla alergików.
Stronę mają okropną, opisy beznadziejne i...ciągle do nich wracam jak prochy się kończą A B&E zrobiłam zapasy jeszcze trochę potrwa zanim się skończą, więc nie narzekam. A na maile niektórym całkiem szybko odpowiadają
Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Dla mnie Cover Me to formuła idealna, gdy nie mam dużo czasu na poranny makijaż (zaznaczam, że raczej nie mam dużo do ukrycia)- jedna warstwa ładnie wyrównuje przebarwienia etc bez efektu maski (co raczej nie zdarzało mi się w kryjących formułach innych firm).
Z drugiej strony nadal nie wiem, jaki jest dla mnie idealny kolor (i trochę nie chce mi się szukać)
A ZitZap? sama nawet nie wiem, czy działa. chyba będę kiedyś musiała przeprowadzić test niczym z reklamy Head&Shoulders z zamierzchłej przeszłości.

Używam ich podkładów od stycznia czyli prawie rok i idealnego koloru chyba nie mam bo przecież odcień skóry zmienia się w ciągu roku, nawet jak wysoki filtr stosuję. Z tradycyjnymi podkładami miałam to samo Podkładu na teraz idealnego też nie mam , dostałam dzisiaj ponad 40 próbek i jeszcze gorzej z wyborem
A ZipZap cóż..... nie wiem czy działa i chyba się nie dowiem, mnie ten zapach poraża , nie mogę z nim wytrzymać wrażenia TŻ przemilczę ...może jak będę strasznie zdesperowana i na innych piętrach będziemy spali to jeszcze spróbuję
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Pranie, obiecam rękoma się podpisuję pod tym, co powiedziałaś
Dokładnie tak samo myślę.

Ja myślę,że warto dać im szansę. Bo ja osobiście nigdy nie miałam problemów w kontaktach z nimi (choć na odpowiedź niejednokrotnie czekałam nieco) i na wszystkie moje pytania odpowiadali wyczerpująco.
Do tego za ich skłonność do udoskonalania i brania pod uwagę sugestii klientek należą im się brawa (co nie zmienia faktu, iż o zmianach w składach, nawet tych udoskonalanych, powinni informować).
Na minus zaliczę jeszcze ciągłe zmiany cen. To też mi się nie podoba, ale jestem w stanie to zrozumieć - w końcu to normalna sytuacja, że każdy prowadzący sprzedaż chce na niej zarobić. I nie ma się co im dziwić. A produkty EGM nie należą do aż tak drogich, bym przestała kupować coś, co mi służy tylko dlatego, ze kosztuje 2-3$ więcej. Choć oczywiście, jak każda klientka wolę niższe ceny niż te wyższe
Mi też zawsze odpowiadają na maile, uwzględniają sugestie przy zamówieniach, kiedyś w dawnych czasach tweakersy za free dodali do zamównienia, bo koloru nie mogłam dobrać. Ja nie narzekam A w kwestii cen.... jak prochy się pokończyły i po 2 latach używania minerałow kupiłam podkład Chanel Lumiere Lift (dla mnie nowość ,bo przez dłuuuugi czas ich podkładów nie oglądałam, a przed erą minerałów podkłady Chanel używałam) i zostawiłam w kasie 220 zł. to niespełna 70 $ za 3 pełnowymiarowe podkłady EGM z próbkami i przesyłką wyszło tanio
No muszę ich kochać chyba, że Judyta znajdzie mi odcień idealny w innej firmie to spróbuję bo zwyczajnie mi się nie chce ....mam nadzieję, że moje lenistwo to nie starość

A tak btw pod oczy używam od wielu lat tego samego kremu co na całą twarz mniejszą kosmetyczkę mam na wyjazdy i........mimo wieku specjalnych zmarszczek pod oczami nie mam.
__________________
Alfabet nie kończy się na D

Edytowane przez mala_kobietka
Czas edycji: 2009-11-02 o 23:05
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 00:59   #2302
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
A w kwestii cen.... jak prochy się pokończyły i po 2 latach używania minerałow kupiłam podkład Chanel Lumiere Lift (dla mnie nowość ,bo przez dłuuuugi czas ich podkładów nie oglądałam, a przed erą minerałów podkłady Chanel używałam) i zostawiłam w kasie 220 zł. to niespełna 70 $ za 3 pełnowymiarowe podkłady EGM z próbkami i przesyłką wyszło tanio
.
no przecież to własnie zawsze powtarzam wszystkim koleżankom, które narzekają na to, że zbyt drogo takie zakupy wychodzą (i sobie również ) Wystarczy przypomnieć sobie erę Sephory i już jesteśmy do przodu

ja co prawda podkładów EGM nie pokochałam miłością bezgraniczną (to znaczy, używam, ale bez uwielbienia), ale za to pielęgnację moim zdaniem mają całkiem przyzwoitą.
I tu będę ich bronić .
Podobnie stanę w szeregu broniących Soft Focusa, ZZ (mimo, że po dwóch opakowaniach przestał cokolwiek robić na mojej twarzy), NTBT, niektórych mydełek (Rhassoul na pewno).

O zestawach (typu balsam, masło, żel pod prysznic, peeling) mam niestety nie najlepsze zdanie, ale być moze po prostu nie trafilam zapachowo jeszcze
Cienie? Jak cienie. Znam i lepsze i gorsze (choć wybór odcienia na podstawie ich zdjęć to czysta loteria i przypadek).

reasumując - firma, która pod względem ilości kupowanych produktów jest u mnie na II miejscu (cóż, EDM jakoś mnie wyjątkowo polubiło i wbrew wielu negatywnym opiniom o ich kosmetykach - u mnie spisują się najlepiej )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 10:01   #2303
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
to po mojej wymiance z WI - wysłałam jej w oryginalnym słoiczku i okazało się, że był zdaje się 10 albo 20ml większy od tego który ona miała

a ja mam podobną sytuacje z kremem pod oczy. już pytałam Cathy jaki ma kolor, bo u niej na blogu śnieżno biały a ja dostałam jakiś różowawy budyń. no i Winly jeszcze mi napisała, że każdy ma inną konsystencję
(aha - kupowałam go jakoś pod koniec czerwca)
Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
nie wiem moze faktycznie AnkaFranka dostala pojemnik z czyms innym przez pomyłkę taka byla wlasnie moja peirwsza mysl po uzyciu- pod oczy sie to nie nadaje, bo mi je wypali. Coż to mzoe byc a sklady Aga nic Ci nie dadzą, jeśli dali Ci pudelko od wlasciwego kremu to i sklad na pudelku ten sam widnieje. Inna sprawa z tym, co jest w srodku

EGM bardzo mnie rozczarowalo po blizszym poznaniu. Na poczatku bylam zachwycona firma, uwielbialam ja i wypisywalam tutaj, ze sa wspaniali... a po dluzszym czasie zostaje mi od nich juz tylko NTBT i ZZ, moze ten krem pod oczy tez sie okaze ok, ale zamawiac teraz aż strach podklady ich sa najgorszymi, jakie uzywalam, nie pasuja mi w ogole
AnkaFranka ma identyczny krem pod oczy jak ja, tez różowawy i budyniowa konsystencja. Moje zdziwienie było identyczne gdy otrzymałam od Cathy próbkę tego samego kremu, ale to zupełnie inny produkt
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 12:39   #2304
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
AnkaFranka ma identyczny krem pod oczy jak ja, tez różowawy i budyniowa konsystencja. Moje zdziwienie było identyczne gdy otrzymałam od Cathy próbkę tego samego kremu, ale to zupełnie inny produkt
Aguś, a jak oceniasz ich działanie? bo chętnie bym spróbowała ten nowy i nie wiem czy warto
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 15:44   #2305
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

AnkoFranko, ja Twojego nie moge używać bo mnie pali za to ten od Cathy działa rewelacyjnie! po dwoch nocach z grubą warstwą kremu skóra pod oczami miękka i wygładzona, juz mi sie pododba
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 15:50   #2306
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
AnkoFranko, ja Twojego nie moge używać bo mnie pali za to ten od Cathy działa rewelacyjnie! po dwoch nocach z grubą warstwą kremu skóra pod oczami miękka i wygładzona, juz mi sie pododba
oo, ja stosuję go dokladnie tak samo jako maseczka/kompres pod oczy .. Też nakładam grubą warstwę i zostawiam do wchłonięcia się na noc...
a rano tylko tyci tyci, bo inaczej mi zostawia tłustą warstwę i podkład pod oczami mi się zbiera w tym miejscu ...

AnkaFranka - mogę Ci podesłać probkę do testów Ten słoik nie ma dna chyba
Tylko adres musiałabyś mi przypomnieć

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-11-03 o 16:34
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 17:22   #2307
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

orzesz Wy Babole , kusicie tym kremem, (właśnie muszę jakieś nabyć na paszczę i pod oczy) tylko skąd wiedzieć co przyślą he..
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 17:41   #2308
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
Aguś, a jak oceniasz ich działanie? bo chętnie bym spróbowała ten nowy i nie wiem czy warto
Aniu ten mój mnie pali nakładam w sporej odległości od worka spojówkowego ale i tak przez kilka minut pieczą mnie oczy i łzawią. Bardzo szkoda bo krem jest spory i kupiłam go z myślą o mojej dojrzałej skórze pod oczami z którą mam problemy...stosuję go teraz na noc na twarz a pod oczy próbeczkę od Cathy
Trzeba może napisć o naszych przykrych odczuciach do EGM. Krem nie był bardzo tani by leżał na półce. Moje oczy nie sa specjalnie wrażliwe ale to co on z nimi wyprawia to koszmar.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 18:28   #2309
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
oo, ja stosuję go dokladnie tak samo
bo to od Ciebie "zgapilam" ten sposób kochana

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Aniu ten mój mnie pali nakładam w sporej odległości od worka spojówkowego ale i tak przez kilka minut pieczą mnie oczy i łzawią. Bardzo szkoda bo krem jest spory i kupiłam go z myślą o mojej dojrzałej skórze pod oczami z którą mam problemy...stosuję go teraz na noc na twarz a pod oczy próbeczkę od Cathy
Trzeba może napisć o naszych przykrych odczuciach do EGM. Krem nie był bardzo tani by leżał na półce. Moje oczy nie sa specjalnie wrażliwe ale to co on z nimi wyprawia to koszmar.
mam dokadnie takie same doświadczenia z kremem budyniowym.

Czyli ten budyniowy nie jest już w ofercie, dobrze rozumiem? ten bialy to jest ten ostatnio wprowadzony?
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 18:29   #2310
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
bo to od Ciebie "zgapilam" ten sposób kochana


mam dokadnie takie same doświadczenia z kremem budyniowym.

Czyli ten budyniowy nie jest już w ofercie, dobrze rozumiem? ten bialy to jest ten ostatnio wprowadzony?
tak, ja swój ''budyń'' mam bodajże z czerwca (zbiorowe Pastereczki)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.