Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-26, 13:53   #3781
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
masz fajne długie, gęste włoski
jak tak patrzę na te wasze piękne końcówki, to kusicie do ścięcia
Końcówki teraz są na prawdę piękne i wmawiam sobie, że przez takie obcinanie nie dość, że włosy czują się lepiej to i mnie farbowańców jest
Przed podcieciem miałam już takie białe porozdwajane końcówki... Teraz mam nadzieję, ze trochę mniej się będą puszyć przy czesaniu
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 13:54   #3782
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
ooo, myślałam, że masz dużo krótsze jak pisałaś, ze tyle ścięłaś ale bardzo ładne, równiutkie, gładziutkie ahh

głowę trochę przechyliłam do tyłu i wydaja się dłuższe niestety jeszcze jest pełno białych kuleczek na włosach... i nawet jakbym ścięła kolejne 10 cm to by były.. nie pozostaje nic jak czekać az swoje odrosna i dbać później o nie

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2011-02-26 o 13:56
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 14:58   #3783
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Super po prostu... okazauje się że jednak ten egzamin jutro rano jest, a nie tak jak miał być. Co prawda nie było by źle bo tylko od 8:00 do 9:00 a potem wracam sobie do domu i spokojnie mogę wszystko zaplanować na urodziny taty i TŻ'eta.
Ale problem tkwi w tym ze ja do szkoły dojeżdzam do sąsiedniego miasta, przez co jedyny pociąg żeby zdążyć na egzamin mam o 5:28
na miejscu jest on 6:17 więc mam chwile czasu na dojazd busem na uczelnie i potem co... ? Czekam jak ten kołek...
Żeby na pociąg zdążyć wstać muszę o jakiejś 4:20 najpóźniej
Więc dzisiejsze spotkanko odwołane. Spotkam się oczywiście z chłopakiem i przy okazji on mi wydrukuje ściągi bo umiem to, uczyłam się ale wszystko ze zdenerwowania mi się myli. Ech... chce chociaż 3 dostać czy to z wiedzy czy to fuksem, byle zaliczone i mieć to z głowy.

Trzymajcie za mnie kciuki, bo bez kciuków nie wiem czy dam radę
("a jak nie to jest poprawka!" haha )

A żeby offtopa ni było to zadam pytanie:
Czy Wam też się tak wydaje jak mi? Mam wrażenie że wszystkim szybko rosną te włosy, tylko nie mi. Że nagle wiele osób ma takie długie te kudełki, a ja co bym nie robiła to wiecznie w miejscu... Ale mam nadzieję że teraz sie to zmieni, po obcięciu i dopalaczach... tylko słoneczka, wiosny, lata brakuje mmmm... i mniej problemów ;/ bo od tego też włosy nie chcą rosnąć, stresy = złooo...
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.


Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2011-02-26 o 15:01
anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 18:30   #3784
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
głowę trochę przechyliłam do tyłu i wydaja się dłuższe niestety jeszcze jest pełno białych kuleczek na włosach... i nawet jakbym ścięła kolejne 10 cm to by były.. nie pozostaje nic jak czekać az swoje odrosna i dbać później o nie
eh te białe kuleczki to przekleństwo

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Super po prostu... okazauje się że jednak ten egzamin jutro rano jest, a nie tak jak miał być. Co prawda nie było by źle bo tylko od 8:00 do 9:00 a potem wracam sobie do domu i spokojnie mogę wszystko zaplanować na urodziny taty i TŻ'eta.
Ale problem tkwi w tym ze ja do szkoły dojeżdzam do sąsiedniego miasta, przez co jedyny pociąg żeby zdążyć na egzamin mam o 5:28
na miejscu jest on 6:17 więc mam chwile czasu na dojazd busem na uczelnie i potem co... ? Czekam jak ten kołek...
Żeby na pociąg zdążyć wstać muszę o jakiejś 4:20 najpóźniej
Więc dzisiejsze spotkanko odwołane. Spotkam się oczywiście z chłopakiem i przy okazji on mi wydrukuje ściągi bo umiem to, uczyłam się ale wszystko ze zdenerwowania mi się myli. Ech... chce chociaż 3 dostać czy to z wiedzy czy to fuksem, byle zaliczone i mieć to z głowy.

Trzymajcie za mnie kciuki, bo bez kciuków nie wiem czy dam radę
("a jak nie to jest poprawka!" haha )

A żeby offtopa ni było to zadam pytanie:
Czy Wam też się tak wydaje jak mi? Mam wrażenie że wszystkim szybko rosną te włosy, tylko nie mi. Że nagle wiele osób ma takie długie te kudełki, a ja co bym nie robiła to wiecznie w miejscu... Ale mam nadzieję że teraz sie to zmieni, po obcięciu i dopalaczach... tylko słoneczka, wiosny, lata brakuje mmmm... i mniej problemów ;/ bo od tego też włosy nie chcą rosnąć, stresy = złooo...
trzyyymam kciuki, powodzenia ! też masz kopniaka na szczęście
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 18:41   #3785
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

anngeli mocno zaciskam kciuki

Ja za to dzisiaj się zdenerwowałam na doz W czwartek składałam zamówienie do odbioru w aptece u mnie w mieście i jeszcze się specjalnie pytałam czy do dzisiaj będzie, bo biorę leki na zapalenie stawów i to musi być regularnie. Odpowiedzieli, że jasne, że nawet w piątek już. Byłam dzisiaj odebrać i co? I nie ma Gdybym wiedziała, że tak będzie to bym normalnie kupiła, a nie przez internet No ale skusiła mnie oszczędność (10 zł na opakowaniu, więc dużo) i teraz mam
__________________
Znowu henna!
19.10.2013

Edytowane przez Chardon
Czas edycji: 2011-02-26 o 18:42
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 18:46   #3786
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
anngeli mocno zaciskam kciuki

Ja za to dzisiaj się zdenerwowałam na doz W czwartek składałam zamówienie do odbioru w aptece u mnie w mieście i jeszcze się specjalnie pytałam czy do dzisiaj będzie, bo biorę leki na zapalenie stawów i to musi być regularnie. Odpowiedzieli, że jasne, że nawet w piątek już. Byłam dzisiaj odebrać i co? I nie ma Gdybym wiedziała, że tak będzie to bym normalnie kupiła, a nie przez internet No ale skusiła mnie oszczędność (10 zł na opakowaniu, więc dużo) i teraz mam
O kurcze, ja się jeszcze nigdy z czymś takim nie spotkałam ze strony dozu, zawsze następnego dnia miałam zamówione rzeczy To mogłaś powiedzieć, że rezygnujesz z zamówienia i kupić w innej aptece na miejscu te leki...
A dostałaś maila, że zamówione przez Ciebie rzeczy są już do odbioru?



Ja to bym chciała, żeby ta zima już się skończyła, normalnie padam ze zmęczenia, na nic nie mam siły, ciągle chce mi się spać, głowa mnie boli, w życiu nie miałam takich sińców pod oczami jak mam teraz, mimo że śpię powyżej 8h...
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 19:39   #3787
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Zrobiłam sobie wczoraj maseczke z jajka miodem i olejem jejku jakie dziwne uczucie jak narazie roznicy nie widze ale to raz tylko robilam.
Od dzisiaj zaczełam kuracje z Belissa mam nadzieje, że za niedługo bedzie wiadc jakies efekty
Jak myslicie ? Belissa jest dobra na tak zniszczone włosy ;>
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 20:09   #3788
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Kalunia94 Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie wczoraj maseczke z jajka miodem i olejem jejku jakie dziwne uczucie jak narazie roznicy nie widze ale to raz tylko robilam.
Od dzisiaj zaczełam kuracje z Belissa mam nadzieje, że za niedługo bedzie wiadc jakies efekty
Jak myslicie ? Belissa jest dobra na tak zniszczone włosy ;>
Rzeczy, które stosuje się wewnętrznie pomagają nowo wyrastającym włosom, nie tym które już są na głowie. Zniszczone włosy możesz zregenerować jakimiś maseczkami, olejkami... Choć nie ma co ukrywać, że bardzo zniszczonych włosów nie da się zregenerować do stanu sprzed zniszczeń i zostaje ścięcie, aczkolwiek zawsze można poprawić ich stan
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 20:12   #3789
CysiaMysia
Raczkowanie
 
Avatar CysiaMysia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 118
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

A jakieś domowe maseczki na porost włosów ? Od dziś piję pokrzywę, wczoraj zafarbowałam jasne włosy na zbliżony kolor do mojego i oficjalnie zaczynam cierpliwie czekać
__________________
Jaki dzień był najpiękniejszy w moim życiu? To nie był dzień, to była noc.

Blond <3


luckyblondegirl.blogspot. com

CysiaMysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 20:20   #3790
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Rzeczy, które stosuje się wewnętrznie pomagają nowo wyrastającym włosom, nie tym które już są na głowie. Zniszczone włosy możesz zregenerować jakimiś maseczkami, olejkami... Choć nie ma co ukrywać, że bardzo zniszczonych włosów nie da się zregenerować do stanu sprzed zniszczeń i zostaje ścięcie, aczkolwiek zawsze można poprawić ich stan
Tak tak wiem
Ale wolę, żeby nowe włosy, które będą mi rosły będą ładnie wyglądać a na włosy, które mam teraz aktualnie na głowie to stosuję maseczki wczoraj ta z jajka a wcześniej robiłam z olejku rycynowego i ta bardziej mi spasowała

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez CysiaMysia Pokaż wiadomość
A jakieś domowe maseczki na porost włosów ? Od dziś piję pokrzywę, wczoraj zafarbowałam jasne włosy na zbliżony kolor do mojego i oficjalnie zaczynam cierpliwie czekać
Nie wiem czy da się przyspieszyc porost włosów. Rosną swoim tępem (niestety) mozesz kombinowac z maseczkami na wizazu jest duzo opisanych i ogolnie na necie
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 20:26   #3791
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Kalunia94 Pokaż wiadomość
Tak tak wiem
Ale wolę, żeby nowe włosy, które będą mi rosły będą ładnie wyglądać a na włosy, które mam teraz aktualnie na głowie to stosuję maseczki wczoraj ta z jajka a wcześniej robiłam z olejku rycynowego i ta bardziej mi spasowała

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------



Nie wiem czy da się przyspieszyc porost włosów. Rosną swoim tępem (niestety) mozesz kombinowac z maseczkami na wizazu jest duzo opisanych i ogolnie na necie
Aha, źle zrozumiałam, napisałaś :
Cytat:
Napisane przez Kalunia94 Pokaż wiadomość
Jak myslicie ? Belissa jest dobra na tak zniszczone włosy ;>
więc myślałam, że myślisz, że suplementy pomogą na włosy, które są już zniszczone

A porost włosów da się jak najbardziej przyspieszyć Polecam wątek "Sposoby na przyspieszenie porostu włosów"


Cytat:
Napisane przez CysiaMysia Pokaż wiadomość
A jakieś domowe maseczki na porost włosów ? Od dziś piję pokrzywę, wczoraj zafarbowałam jasne włosy na zbliżony kolor do mojego i oficjalnie zaczynam cierpliwie czekać
Polecam wątek "Sposoby na przyspieszenie porostu włosów" Konkretnej maseczki nie polecę, ponieważ staram się nie stosować żadnych maseczek na skalp, ze względu na wzmożone wypadanie. Choć ostatnio od czasu do czasu wcieram olej rycynowy w skalp, ponoć to najlepszy środek na przyspieszenie porostu włosów
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 20:32   #3792
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Aa.... ta ja źle napisałam chodziło mi o nowe włoski bo raczej w starych to juz nie pomoze

Mam nadzieje, że te maseczki, które stosuje (domowe) cos zaradza.
Ale ogólnie podjełam dzisiaj decyzje ze nie farbuje włosów na inny kolor podobnego do naturalnego. Przeżyje
Ostatnio farbowałam koło pazdziernika i jest juz spory odrost zal mi
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 21:33   #3793
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

chciałam zgłosić żebyście nie czekały...
zdjęć nie będzie moich naturalnych włosów bo popełniłam samobójstwo
Agnieszka.
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 21:58   #3794
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez meadow Pokaż wiadomość
chciałam zgłosić żebyście nie czekały...
Zdjęć nie będzie moich naturalnych włosów bo popełniłam samobójstwo
agnieszka.


co ty mowisz!! Co sie dzieje!!! ,,,odezwij sie szybko
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 22:33   #3795
jo4nna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Skarb90 włosy wyglądają teraz na dużo gęstsze i grubsze, na prawdę jak patrzę na oba zdjęcia to bez porównania... A chłopaka mogę tylko współczuć i oczywiście radzić, byś jako taka śliczna i poukładana z tego co widzę dziewczyna zrobiła coś z taką sytuacją, bo rozumiem, że każda z nas chce byś jak najpiękniejsza dla chłopaka, ale nie kosztem takich poświęceń

a odnośnie koleżanki
Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
chciałam zgłosić żebyście nie czekały...
zdjęć nie będzie moich naturalnych włosów bo popełniłam samobójstwo
Agnieszka.
To chyba pomyliłaś wątek :p A tak poważnie, to radzę się udać do psychiatry, bo Twoje zachowanie jest co najmniej dziwne.

Edytowane przez jo4nna
Czas edycji: 2011-02-26 o 22:34
jo4nna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 22:45   #3796
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez jo4nna Pokaż wiadomość
Skarb90 włosy wyglądają teraz na dużo gęstsze i grubsze, na prawdę jak patrzę na oba zdjęcia to bez porównania... A chłopaka mogę tylko współczuć i oczywiście radzić, byś jako taka śliczna i poukładana z tego co widzę dziewczyna zrobiła coś z taką sytuacją, bo rozumiem, że każda z nas chce byś jak najpiękniejsza dla chłopaka, ale nie kosztem takich poświęceń

a za moment Ci pokażę jakie miałam włosy w wakacje... jak mi fryzjer krzywo ściął... i ogólnie też cieńsze były, takie wystrzępione.. ;/
dla nikogo nie bede się już zmieniała natura -> TO JEST TO
a nad chłopakiem i tym ''związkiem'' muszę się poważnie zastanowić...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjcie0334.jpg (50,1 KB, 58 załadowań)

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2011-02-26 o 22:51
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 23:05   #3797
jo4nna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

O jeny... Jestem zmuszona Ci pogratulować, w ciągu pół roku z takich takich utlenionych i pocieniowanych dojść do takich pięknych włosów, świetnie Teraz jakieś dwa latka i naturalne włosy dogonią i zastąpią te farbowane, a prezent urodzinowy, będzie cudowny i tak wyczekany Zastanów na prawdę i zrób coś, żeby zmienić swoje życie. Nie warto trwać przy kimś, kto na to nie zasługuje, tracić czasu... Zwłaszcza, że Twoja prawdziwa druga połowa serca, jest gdzieś właśnie i czeka na Ciebie
jo4nna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 09:27   #3798
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Meadow Słońce ja mam nadzieję, że to "samobójstwo" to w metaforycznym sensie pofarbowania włosów. Bo jeśli w jakimkolwiek innym to odezwij się proszę.
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 09:47   #3799
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Meadow? Mam nadzieję tak samo jak Chardon, że to samobójstwo to metafora pofarbowania włosów?
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-27, 10:05   #3800
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

hej dziewczyny - można się przyłączyć??
od grudnia nie farbowałam włosów i teraz sie zastanawiam czy farbować czy jednak wrócic do naturalnych .... i coraz bardziej skłaniam się ku naturalnym tylko nie wiem czy dam radę z tą różnicą kolorów
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 10:09   #3801
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny - można się przyłączyć??
od grudnia nie farbowałam włosów i teraz sie zastanawiam czy farbować czy jednak wrócic do naturalnych .... i coraz bardziej skłaniam się ku naturalnym tylko nie wiem czy dam radę z tą różnicą kolorów
Jasne, że można się przyłączyć
I oczywiście, że wracać do naturalnych
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 10:12   #3802
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez jo4nna Pokaż wiadomość
O jeny... Jestem zmuszona Ci pogratulować, w ciągu pół roku z takich takich utlenionych i pocieniowanych dojść do takich pięknych włosów, świetnie Teraz jakieś dwa latka i naturalne włosy dogonią i zastąpią te farbowane, a prezent urodzinowy, będzie cudowny i tak wyczekany Zastanów na prawdę i zrób coś, żeby zmienić swoje życie. Nie warto trwać przy kimś, kto na to nie zasługuje, tracić czasu... Zwłaszcza, że Twoja prawdziwa druga połowa serca, jest gdzieś właśnie i czeka na Ciebie

dziękuje , Twoje słowa są bardzo motywujące właśnie ostatnio postawiłam sobie cel i pisałam tu nawet o tym, na swoje 23 urodziny , czyli za 2 lata i miesiąc chce mięć naturalne i tak tez będzie,
Jeszcze kawał życia przede mną i mam nadzieje, że będzie tak jak piszesz, znajdę tą właściwą osobę


Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny - można się przyłączyć??
od grudnia nie farbowałam włosów i teraz sie zastanawiam czy farbować czy jednak wrócic do naturalnych .... i coraz bardziej skłaniam się ku naturalnym tylko nie wiem czy dam radę z tą różnicą kolorów
witamy wracaj do naturalek razem z nami a jakiego kolorku masz odrost, a jakie farbowane ??

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2011-02-27 o 10:14
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 10:24   #3803
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

ja już raz wracałam do naturalnych, ale nie wytrzymalam, po ok roku przerwy znów wrocilam do farbowania - tym razem castingiem

teraz moje wlosy wyglądają tak, że od koncówek są ciemno brązowe tak 3/4 długosci (włoski mam do ramion), potem jest odcinek troche jasniejszego koloru, a potem juz odrost naturalny troche mysi brązik,
największa róznica jest wlasnie między tym ciemnym brązem a resztą ech... chyba będę do lata chodzic w kucyku
__________________

Edytowane przez blue_mysecka
Czas edycji: 2011-02-27 o 10:58
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 11:03   #3804
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Meadow jestem przerażona. Mam nadzieje że to metafora...

Skarb Ty prostujesz włoski że są takie ideaaalnie proste?
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 11:05   #3805
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
ja już raz wracałam do naturalnych, ale nie wytrzymalam, po ok roku przerwy znów wrocilam do farbowania - tym razem castingiem

teraz moje wlosy wyglądają tak, że od koncówek są ciemno brązowe tak 3/4 długosci (włoski mam do ramion), potem jest odcinek troche jasniejszego koloru, a potem juz odrost naturalny troche mysi brązik,
największa róznica jest wlasnie między tym ciemnym brązem a resztą ech... chyba będę do lata chodzic w kucyku
kucyk to dobre rozwiązanie

może jakieś zdjęcie wstawisz?
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 11:05   #3806
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
ja już raz wracałam do naturalnych, ale nie wytrzymalam, po ok roku przerwy znów wrocilam do farbowania - tym razem castingiem

teraz moje wlosy wyglądają tak, że od koncówek są ciemno brązowe tak 3/4 długosci (włoski mam do ramion), potem jest odcinek troche jasniejszego koloru, a potem juz odrost naturalny troche mysi brązik,
największa róznica jest wlasnie między tym ciemnym brązem a resztą ech... chyba będę do lata chodzic w kucyku

szkoda, że wtedy się poddałaś, rok czasu to sporo...
hm, nie będzie tak źle ciężej jest kiedy Twój odrost jest koloru mysiego, a reszta jasny blond. U mnie nie ma zbyt dużej różnicy między farbowanym a naturalnym, ale na co dzień i tak chodzę w opasce i warkoczu i tak tez śpię
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 11:38   #3807
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Skarb90 jak oglądam starsze fotki, m.in. z wakacji '09 kiedy to powrociłam do farbowania, to załuje ze nie zakonczyłam ptrzygody na tym jednym castingu za pierwszym razem ten brąz byl na prawdę ładnym brązem, dopiero po kolejnych farbowaniach zrobil sie prawie czarny

przejzalam trochę wątek i sie podbudowałam oglądając Wasze zdjęcia włosków
jestem dobrej mysli, skoro za pierwszym razem wytrzymalam rok to teraz moze być tylko lepiej na razie ok 2,5 miesiąca nie farbuję

xyolax sprobuje jakies zrobic telefonem (niestety nie mam aparatu) jak coś wyjdzie to wrzucę na pewno
__________________

Edytowane przez blue_mysecka
Czas edycji: 2011-02-27 o 11:42
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 11:54   #3808
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
Skarb90 jak oglądam starsze fotki, m.in. z wakacji '09 kiedy to powrociłam do farbowania, to załuje ze nie zakonczyłam ptrzygody na tym jednym castingu za pierwszym razem ten brąz byl na prawdę ładnym brązem, dopiero po kolejnych farbowaniach zrobil sie prawie czarny

przejzalam trochę wątek i sie podbudowałam oglądając Wasze zdjęcia włosków
jestem dobrej mysli, skoro za pierwszym razem wytrzymalam rok to teraz moze być tylko lepiej na razie ok 2,5 miesiąca nie farbuję

xyolax sprobuje jakies zrobic telefonem (niestety nie mam aparatu) jak coś wyjdzie to wrzucę na pewno


będzie dobrze, powodzenia nie możesz się poddać, ja nie farbowałam 5 miesięcy i zaczynam od nowa...
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 12:10   #3809
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Meadow powiedz nam o co chodzi... bo jeśli to żart to nikt się nie śmieje, jeśli pofarbowałaś włosy to przecież możesz za jakiś czas do nas wrócić z małym odrościkiem, bo że to co napisałaś Ty a może ktoś to prawda... Nie kończę.

_________________________ ______________
Egzamin był, pojechałam, wróciłam i mam nadzieję że zdałam
Czekam na wyniki.
Wieczorem mała imprezka. A niedługo zrobię sobie małe SPA we wannie, dla włosków też, jakieś waxy i inne w ciepełku
Czuję że mam za mało snu ostatnio, ale to przez ten egzamin itp.

Skarb na prawdę pięknie doprowadziłaś włoski do ładu
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 12:26   #3810
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Skarb na prawdę pięknie doprowadziłaś włoski do ładu

dziękuje, fajnie jest Was mieć, potraficie podnieść na duchu
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:58.