Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-06, 21:04   #3211
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Lemirka - ok, dzięki za teorię. Po prostu z poprzedniego Twojego posta odniosłam wrażenie że w ciemno obstawiasz pod oczy różowawy korektor a niestety dzięki takim 'złotym radom' przez lata panie konsultantki wciskały mi jasne różowawe korektory na zasadzie 'Pani taka blada to ten jasny będzie najlepszy'
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 21:21   #3212
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Lemirka - ok, dzięki za teorię. Po prostu z poprzedniego Twojego posta odniosłam wrażenie że w ciemno obstawiasz pod oczy różowawy korektor a niestety dzięki takim 'złotym radom' przez lata panie konsultantki wciskały mi jasne różowawe korektory na zasadzie 'Pani taka blada to ten jasny będzie najlepszy'
Nie - ja też już przerabiałam różne Panie konsultantki dlatego wiem, że jak sama nie będę miała odpowiedniej wiedzy to wcisną mi jakiś kit.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 21:44   #3213
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez asiorrr Pokaż wiadomość
Hej
Zawsze musi być ten pierwszy raz, więc odzywam się i w tym wątku Jestem nowicjuszką, jeśli chodzi o MACa, więc proszę Was dziewczyny o poradę
Pierwszym (i jak na razie jedynym) produktem z MACa jaki posiadam jest Studio Fix Powder Używam koloru C2 i uważam, że jest dla mnie dobry. Jednak jego krycie nie jest dla mnie wystarczające i chciałabym dokupić do niego jakiś korektor. Moją zmorą są cienie pod oczami, posiadam także zaczerwienienia wokół skrzydełek nosa, pojedyncze przebarwienia, czasem pojawią się jakieś krostki itp. Zastanawiałam się nad dwoma korektorami: Studio Finish i Pro Longwear. Pani w MACu w Krakowie poradziła mi, abym pod oczy kupiła sobie PL NW20. Powiedzcie mi proszę, który z tych korektorów jest bardziej uniwersalny (i spełni moje oczekiwania w większym stopniu)? Czy może uważacie, że połączenie tych 2 korektorów (np. jeden pod oczy, inny na pozostałe niespodzianki) jest dobrym pomysłem? I czy mogłabym prosić o poradę dotyczącą koloru? Mam jasną i zdecydowanie żółtą karnację (i tłustą cerę), obstawiam że kolory 15 lub 20 będą dobre Tylko teraz jaka tonacja.. Z góry dziękuję za wszystkie porady i pozdrawiam
Ja bym zaufała paniom z MACa - mi już kilka razy dobierały korektory, podkład, puder i zawsze byłam bardzo zadowolona One naprawdę znają się na rzeczy.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 21:54   #3214
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Ja bym zaufała paniom z MACa - mi już kilka razy dobierały korektory, podkład, puder i zawsze byłam bardzo zadowolona One naprawdę znają się na rzeczy.
Oj, zależy gdzie. Mi wcisnęły studio fixa w odcieniu NW, a ja zdecydowanie potrzebuję NC (uświadomiły mnie dziewczyny z tego wątku ).
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 22:13   #3215
fiona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 54
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Witam.Bardzo prosze o pomoc.Czy ten pedzel http://allegro.pl/mac-pedzel-do-maki...430592607.html to oryginal?
fiona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 22:30   #3216
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Na swatchowym obiecane fotki Centre Stage i porownanie do UD Dark Horse
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 22:39   #3217
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Właśnie pod oczy NW będzie lepsza bo ma różowe tony. Jaki masz kolor cieni pod oczami? Bo jak nałożysz żółty kotektor na niebieskie cienie to będziesz miała zielony kolor. Właśnie dlatego Pani poleca Ci NW i ma rację.

Co do SFC - jak dla mnie za ciężki pod oczy. Właził we wszystkie zmarszczki. Najlepiej się nadaje na te miejsca na twarzy, które za dużo nie pracują mimiką (więc oczy odpadają). Pod oczy wzięłabym PL

Co prawda nie jest to MAC - ale Eva Pearl ma kultowy korektor pod oczy - tłumaczy dlaczego powinien być z różowymi tonami
http://www.youtube.com/watch?v=JlZXVFmcge4
jezeli połozysz rózowy korektor na niebieskie sińce to wyjdzie ci fioletowy odcien

a wspomniana Eve nazywa ten kolor ''salmon'' - co oznacza że ma on nie tylko różowe tony ale przedewszystkim domieszkę morelowych tonów, dzięki czemu po neutralizacji skóra nie ma szarej poswiaty, dlaczego morelowy ton jest tak wazny, wyjaśnie poniżej jak ustosunkuje sie do tego co napisałaś poniżej

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
To jaki korektor działa najlepiej pod oczami zależy od koloru naszych cieni.

Trzy bazowe kolory to niebieski, czerwony i żółty. Wszystkie następne kolory powstają z ich zmieszania - tak czerwony i żółty da nam pomarańczowy a niebieski i żółty da nam zielony.

Kolory komplementarne wygaszają siebie - patrząc na koło kolorów naprzeciwko niebieskości jest właśnie pomarańcz. Wymieszane ze sobą dadzą ciałkowy kolor. Natomiast gdyby zastosować je w makijażu oka - czyli niebieski razem z pomarańczowym to będą siebie bardziej podkreślać i kontrastować ze sobą.

Dlatego pytam o kolor cieni pod oczami bo od tego zależy jaki kolor powinien mieć korektor.
Brandi i Neishya - widać wasze cienie muszą być bardziej fioletowe niż niebieskie dlatego żółty korektor lepiej wam pasuje.

Na tej samej zasadzie do czerwonych krostek czy przebarwień używa się zielonego korektora, a dla odświeżenia pożółkłej, twarzy używa się fioletowych korektorów.

Na tej samej zasadzie brązowe oczy (zawierające w sobie żółte i pomarańczowe tony) świetnie wyglądają we fioletach.
kolory niestety nie neutralizują się do ''ciałkowego'' koloru jak go nazwałaś, trzeba pamiętać że kolory wzajemnie znoszą się do dość szarawego brązu którego nawet po rozjaśnieniu cieżko porównać do koloru ciała, stąd te szaro niebieski efekty pod oczami jeżeli zbyt serio podejdziemy do kwesti neutralizaji opartej o koło kolorów

tylko po dobraniu odpowiedniej korekty na ten fakt a następnie dodaniu morelowego tonu w ilości odpowiedniej do danej skóry możesz uzyskać pełną i satysfakcjonującą neutralizację tego co po0d okiem się znajduję, ale na to i na potrzebna ilość tego morelowego tonu ma oczywiście wpływ wyjściowy kolor skóry

tak samo większość dostępnych zielonych tonerów na rynku ma zły kolor bo mają niebieskie podtony zamiast żółtych, przez to skóra nabiera szarego odcienia po nich

dlatego wspomniana Eve pearl sięga po łososiowy korektor, który sprawdza się szczególnie przy ciemniejszych skórach, przy jasnych byłby dość ryzykowny, ale zawsze można go podmieszać z czymś jasnym, tłumaczyłem to kiedyś BrandNewName i przetestowała to z pozytywnym skutkiem.

nie należy mylic morelowych tonów z rudymi, bo te też zdarzają się w korektorach ale w kwestii cieni pod okiem są zupełnie nie przydatne a nawet nieporządane.
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2011-02-06 o 22:58
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 23:14   #3218
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
kolory niestety nie neutralizują się do ''ciałkowego'' koloru jak go nazwałaś, trzeba pamiętać że kolory wzajemnie znoszą się do dość szarawego brązu którego nawet po rozjaśnieniu cieżko porównać do koloru ciała, stąd te szaro niebieski efekty pod oczami jeżeli zbyt serio podejdziemy do kwesti neutralizaji opartej o koło kolorów
to jest dla mnie oczywiste - chociażby z tego względu że cienie nie będą nigdy idealnie niebieskie czy filetowe- a będą mieszanką kolorów.
Dlatego napisałam, że ważny do doboru korektora jest kolor cieni.
No i może zastosowałam skrót myślowy - bo wiadomo, że jak na czerwoną plamkę połozy się zielony korektor to trzeba to jeszcze przykryć czymś w koloru skóry. Mój błąd.


A tak się zastanawiam jak korygować cienie, które w zewnętrznych kącikach są różowo-brązowe, po oczami niebiesko-zielone żyły, a w wewnętrznym kąciku takie niebieskawo-brązowe. Do tego zmarszczki, w które wszystko wchodzi. ;p

Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2011-02-07 o 10:39
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 10:55   #3219
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
to jest dla mnie oczywiste - chociażby z tego względu że cienie nie będą nigdy idealnie niebieskie czy filetowe- a będą mieszanką kolorów.
Dlatego napisałam, że ważny do doboru korektora jest kolor cieni.
No i może zastosowałam skrót myślowy - bo wiadomo, że jak na czerwoną plamkę połozy się zielony korektor to trzeba to jeszcze przykryć czymś w koloru skóry. Mój błąd.


A tak się zastanawiam jak korygować cienie, które w zewnętrznych kącikach są różowo-brązowe, po oczami niebiesko-zielone żyły, a w wewnętrznym kąciku takie niebieskawo-brązowe. Do tego zmarszczki, w które wszystko wchodzi. ;p
Napchac sobie botoksu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 11:54   #3220
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

kochane, przepraszam za głupie pytanie
czy żeby oddać opakowanie w b2m trzeba mieć naklejki na spodzie opakowań?
zdepotowałam sobie kilka cieni (metoda na prostownice jest rewelacyjna) i nie wiem czy te naklejki mogę sobie przykleić do magnesu jak w filmikach na YT czy powinnam zostawić na opakowaniach
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 11:56   #3221
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
kochane, przepraszam za głupie pytanie
czy żeby oddać opakowanie w b2m trzeba mieć naklejki na spodzie opakowań?
zdepotowałam sobie kilka cieni (metoda na prostownice jest rewelacyjna) i nie wiem czy te naklejki mogę sobie przykleić do magnesu jak w filmikach na YT czy powinnam zostawić na opakowaniach
We Wrocku przynajmniej, oddawałam opakowania bez naklejek i było wszystko dobrze.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 12:06   #3222
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
kochane, przepraszam za głupie pytanie
czy żeby oddać opakowanie w b2m trzeba mieć naklejki na spodzie opakowań?
zdepotowałam sobie kilka cieni (metoda na prostownice jest rewelacyjna) i nie wiem czy te naklejki mogę sobie przykleić do magnesu jak w filmikach na YT czy powinnam zostawić na opakowaniach
Naklejki mozesz spokojnie odkleić.
Nie są konieczne przy wymianie B2M.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 12:09   #3223
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

dzięki dziewczyny
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 12:10   #3224
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dziewczyny, czy róż Mighty Aphrodite jest dostępny w Macu i jesli tak, czy któraś z Was mogłaby go kupić dla mnie? Pieniadze oczywiście przeleję wcześniej
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 12:21   #3225
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy róż Mighty Aphrodite jest dostępny w Macu i jesli tak, czy któraś z Was mogłaby go kupić dla mnie? Pieniadze oczywiście przeleję wcześniej
Taa, dostepne ale w macu w USA na razie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 12:52   #3226
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Napchac sobie botoksu
chyba wolę nie
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 12:58   #3227
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Hej dziewczyny chciałam się zapytać czy w Macu są dostępne paletki za 15 cieni i jaka jest ich cena? Byłam w Złotych Tarasach ale tam Pan powiedział że nie ma czy jest ktoś z Krakowa i Wrocławia kto mógłby mi w macu to sprawdzić?? pliss bardzo mi na tym zależy i czy mogę kupić samą paletkę albo z dwoma cieniami nr? Chyba nie musze kupić od razu wszystkich zgadza się? dziękuje
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 13:02   #3228
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez PoKaPoKa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny chciałam się zapytać czy w Macu są dostępne paletki za 15 cieni i jaka jest ich cena? Byłam w Złotych Tarasach ale tam Pan powiedział że nie ma czy jest ktoś z Krakowa i Wrocławia kto mógłby mi w macu to sprawdzić?? pliss bardzo mi na tym zależy i czy mogę kupić samą paletkę albo z dwoma cieniami nr? Chyba nie musze kupić od razu wszystkich zgadza się? dziękuje
no pewnie, ze mozesz kupić tylko paletkę
kosztuje ok 55 zł, ale były podwyżki, więc nie jestem pewna
poczekaj i spytaj kiedy będzie dostawa - na pewno ten brak jest chwilowy
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 13:05   #3229
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez PoKaPoKa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny chciałam się zapytać czy w Macu są dostępne paletki za 15 cieni i jaka jest ich cena? Byłam w Złotych Tarasach ale tam Pan powiedział że nie ma czy jest ktoś z Krakowa i Wrocławia kto mógłby mi w macu to sprawdzić?? pliss bardzo mi na tym zależy i czy mogę kupić samą paletkę albo z dwoma cieniami nr? Chyba nie musze kupić od razu wszystkich zgadza się? dziękuje

Ja kupowalam paletke na 15 cieni tydzien temu w Zlotych Tarasach i byla Moze sie sprzedaly wszystkie... Placilam 56 zl Mozesz kupic nawet sama pusta paletke jesli masz ochote - nie musisz jej absolutnie od razu zapelniac. Wklady kosztuja 49 zl.
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 13:10   #3230
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez PoKaPoKa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny chciałam się zapytać czy w Macu są dostępne paletki za 15 cieni i jaka jest ich cena? Byłam w Złotych Tarasach ale tam Pan powiedział że nie ma czy jest ktoś z Krakowa i Wrocławia kto mógłby mi w macu to sprawdzić?? pliss bardzo mi na tym zależy i czy mogę kupić samą paletkę albo z dwoma cieniami nr? Chyba nie musze kupić od razu wszystkich zgadza się? dziękuje
To był taki szczupły, dość wysoki, długowłosy blondyn? Odradzam tego Pana omijaj szerokim łukiem! Brrr...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 13:20   #3231
aa2244
Raczkowanie
 
Avatar aa2244
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 47
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
To był taki szczupły, dość wysoki, długowłosy blondyn? Odradzam tego Pana omijaj szerokim łukiem! Brrr...

a czemu? dobierał mi odcień podkładu i trafił w 10 za pierwszym razem. poza tym rzeczowo odpowiadał na moje pytania i był miły. bardziej mi się nie podobała dziewczyna, która z nim pracowała. nie chciało jej się w ogóle pomagać, ten chłopak biegał i pomagał klientkom.
aa2244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 13:23   #3232
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Też jestem ciekawa, czemu go odradzasz? Byłam w sob. i widziałam, jak robił komuś makeup, wyglądało to nieźle.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 13:31   #3233
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez aa2244 Pokaż wiadomość
a czemu? dobierał mi odcień podkładu i trafił w 10 za pierwszym razem. poza tym rzeczowo odpowiadał na moje pytania i był miły. bardziej mi się nie podobała dziewczyna, która z nim pracowała. nie chciało jej się w ogóle pomagać, ten chłopak biegał i pomagał klientkom.
Może właśnie dlatego był niezbyt przyjemny dla mnie, bo wyręczać "musiał" koleżanki

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa, czemu go odradzasz? Byłam w sob. i widziałam, jak robił komuś makeup, wyglądało to nieźle.
Pisałam jakiś miesiąc temu o tym nie był pomocny, może miał zły dzień...aaa i nie wiedział co to za szminka Quiet, please...
Mnie nie przekonał swym zachowaniem, raz tam byłam i nie wrócę raczej...no, ale to moje zdanie
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 13:33   #3234
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
To był taki szczupły, dość wysoki, długowłosy blondyn? Odradzam tego Pana omijaj szerokim łukiem! Brrr...

Tak tak to był ten pan, koleżanka myślała że to Pani
Mam nadzieje że nie słyszał jak koleżanka mówiła "spytaj się Pani"
haha w sumie z tyłu prawie jak Pani. Mi trudno powiedzieć czy był miły czy nie, nie widać było zainteresowania z jego strony, czyścił cienie i jak się zapytałam to dalej robił swoje eh
Może sobie kupie ją następnym razem, niestety jestem z Lublina a mój harmonogram jest tak napięty że wizyty w W-wie to rzadkość dziękuje za info
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 13:40   #3235
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Jeszcze mam takie małe zapytanie, kupiłam sobie pędzel na all nr 109 tak bardzo chciałam go mieć gdyż jest taki rewelacyjny i co się okazało?Gdy zaczęłam nakładać podkład z pędzla wyłaziły milimetrowe włoski moja twarz była we włoskach, musiałam je ściągać co znacznie zabierało mi czas dałam mu oczywiście szanse, myłam go dwa razy używałam przez jakiś czas ale ciągle jest to samo ;( pomocy zdaje mi się że jest oryginalny ale po tym już sama nie wiem co myśleć wklejam zdjęcia pędzla pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (32,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (47,9 KB, 19 załadowań)
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 13:51   #3236
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez PoKaPoKa Pokaż wiadomość
Jeszcze mam takie małe zapytanie, kupiłam sobie pędzel na all nr 109 tak bardzo chciałam go mieć gdyż jest taki rewelacyjny i co się okazało?Gdy zaczęłam nakładać podkład z pędzla wyłaziły milimetrowe włoski moja twarz była we włoskach, musiałam je ściągać co znacznie zabierało mi czas dałam mu oczywiście szanse, myłam go dwa razy używałam przez jakiś czas ale ciągle jest to samo ;( pomocy zdaje mi się że jest oryginalny ale po tym już sama nie wiem co myśleć wklejam zdjęcia pędzla pozdrawiam
Ale z mojego 116 (oryginalnego) tez wyłazi wlosie od początku, ciekawe kiedy bedzie całkiem łysy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 13:52   #3237
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez PoKaPoKa Pokaż wiadomość
Jeszcze mam takie małe zapytanie, kupiłam sobie pędzel na all nr 109 tak bardzo chciałam go mieć gdyż jest taki rewelacyjny i co się okazało?Gdy zaczęłam nakładać podkład z pędzla wyłaziły milimetrowe włoski moja twarz była we włoskach, musiałam je ściągać co znacznie zabierało mi czas dałam mu oczywiście szanse, myłam go dwa razy używałam przez jakiś czas ale ciągle jest to samo ;( pomocy zdaje mi się że jest oryginalny ale po tym już sama nie wiem co myśleć wklejam zdjęcia pędzla pozdrawiam
a masz na końcu trzonka wytłoczony kraj produkcji (Japan albo France)?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 13:55   #3238
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale z mojego 116 (oryginalnego) tez wyłazi wlosie od początku, ciekawe kiedy bedzie całkiem łysy


O nie! a ja myślałam, że z żadnego nie wychodzi, ale przy tym to jest tragedia, cała twarz we włoskach, z mojego 168 i 187 ani jeden włosek nie wyszedł, już nie wiem od czego to zależy

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Tak japan, tak jak we wszystkich ale tylko z niego wychodzą włosy ;(
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 13:59   #3239
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Taa, dostepne ale w macu w USA na razie
Aaa to się zorientowałam, widzę Gdyby któras akurat na niego trafiła (gdyby był juz dostępny ) to proszę niech kupi i dla mnie
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 14:02   #3240
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez PoKaPoKa Pokaż wiadomość
Jeszcze mam takie małe zapytanie, kupiłam sobie pędzel na all nr 109 tak bardzo chciałam go mieć gdyż jest taki rewelacyjny i co się okazało?Gdy zaczęłam nakładać podkład z pędzla wyłaziły milimetrowe włoski moja twarz była we włoskach, musiałam je ściągać co znacznie zabierało mi czas dałam mu oczywiście szanse, myłam go dwa razy używałam przez jakiś czas ale ciągle jest to samo ;( pomocy zdaje mi się że jest oryginalny ale po tym już sama nie wiem co myśleć wklejam zdjęcia pędzla pozdrawiam
odpowiadając też na PW
przepierz go jeszcze parę razy, powinno pomóc... z mojej 116stki też na początku wyłaziło aż byłam przerażona, nawet gdzieś tu pisałam. Po jakimś czasie się uspokoiło, nic nie wylatuje, kiedyś mi dziewczyny w MACu tłumaczyły na czym to polega, ale nie umiem powtórzyć, po prostu to się z czasem uspokoi.
Jak masz Japan to masz w porządku.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.