Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-28, 11:08   #2971
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez nutriaa17 Pokaż wiadomość
No cóż, u fryzjera w ostrym świetle kolor wydawał się idealnym ciemnym blondem;/ niestety nie jest to ciemny blond. Włosy są zdrowe, długie, nie mam rozdwojonych końcówek. Kupiłam już waxa żeby się przygotować na jutrzejsze siano. Mam jednak nadzieje, że nic złego sie z włosami nie stanie. Ech najwyżej wypadną
najwyżej wypadną
ale by był lament
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 11:13   #2972
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No ja mam jakies 163, w waże nie wiem, miedzy 46-48 kg.

Najwazniejsze sa proporcje wg mnie. Bo ja np u góry jestem bardzo drobna, a uda moglabym miec mniejsze. Deska z przodu, z tylu tez Nie no, z tyłu to nie Chyba ze na plecach
to Ty mas zniedowage słonce, a piszesz o tłuszczu.. Ty powinnas przytyc a nie pisac o otłuszczonym brzuchu! Jaki masz porcent zawartosci tłuszczu w organizmie a jaki wody? Sprawdzałas? sa do tego specjlane wagi.

Ja tez mam 163cm ale waze 52kg. Tłuszczu nie mam, tzn mam ale procent przewidziany dla sportowców, musiałabym pospalac mięsnie, żeby miec szczuplejsza sylwetkę. Ale beda mi potrzebne, jak się zacznie sezon rowerowy.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Gwoździa nie było? o no to widzisz, to nie jest tak źle
Ja jak byłam mała wlazłam na gwoździa i przebił mi stopę na wylot to trzeba być zdolnym

A co do włosków to ja bym się na Twoim miejscu wstrzymała - skoro to tylko ton różnicy to po co je przemęczać, lepiej położyć raz na jakis cza i tez będzie pięknie.
Choć apropo zniszczenia to widzisz - np snow robi regularnie rozjaśniającymi farbami a jakie ma piękne
z tym gwoździem to.. musiało bolec..!!!

ja tam z najgorszych rzeczy to sie przewróciłam na szkłach w parku i rozcharatałam reke do kosci, trzeba było szyc i rozpruwac potem, bo szkła mi wychodizły. Teraz po latach 20, znow beda otwierac, bo wyszło mi pod skóra jeszcze jedno szkło..

Z włoskami kombinowac nie bede, zostane przy piance, ale nie wiem czy nie zorbie ciemniej o ton. Na razie jest ok. DAje rade z tym odrostem.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 11:15   #2973
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

dziewczynki mam pytanie o odzywke garniera ma sylikony uzywałyście jej ?
ja szukam jakiejs w zastepstwie za mleczna kallosa bo brak u mnie w miescie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 36819_500.jpg (16,9 KB, 4 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 11:20   #2974
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
z tym gwoździem to.. musiało bolec..!!!

ja tam z najgorszych rzeczy to sie przewróciłam na szkłach w parku i rozcharatałam reke do kosci, trzeba było szyc i rozpruwac potem, bo szkła mi wychodizły. Teraz po latach 20, znow beda otwierac, bo wyszło mi pod skóra jeszcze jedno szkło..
o masakra, nie znaleźli wcześniej tego szkła tylko teraz będą wyjmować? o jaaaaaaaaaaaaaaa
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 11:22   #2975
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
to Ty mas zniedowage słonce, a piszesz o tłuszczu.. Ty powinnas przytyc a nie pisac o otłuszczonym brzuchu! Jaki masz porcent zawartosci tłuszczu w organizmie a jaki wody? Sprawdzałas? sa do tego specjlane wagi.

Ja tez mam 163cm ale waze 52kg. Tłuszczu nie mam, tzn mam ale procent przewidziany dla sportowców, musiałabym pospalac mięsnie, żeby miec szczuplejsza sylwetkę. Ale beda mi potrzebne, jak się zacznie sezon rowerowy.

Ja miałam sprawdzany procent tkanki tłuszczowej swego czasu i miałam dosc dużo Koło 40 % chyba.
Teraz juz nie mam. Ja po prostu jakby to wytłumaczyć, jak tyje - to mi sie tluszczyk zbiera na brzuchu, na boczkach, na udach. I cały czas jestem szczupła, kosci mi wystaja, a jednoczesnie mi sie ten tluszcz zbiera. Ja wazyłam wiecej, ale jak wlasnie zaczelam zdrowiej jesc, często a mało, zaczelam cwiczyc bo mi sie nie podobalo ze mimo ze jestem szczupła to to ciało takie sflaczałe jest, nieładne... i chciałam je wyrzezbic. No to waga poszła w dół, tłuszczyk zniknął, ale poza tym nie jestem jakos super szczuplejsza.

A 163 to ja chyba nawet nie mam tyle Jakos miedzy 160-163, nie wiem szczerze mówiąc.
Ale waga wadze nierówna, ja mam mało miesni wiec tez ta waga jest niska, jakbym miała ich wiecej to by byla wieksza.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 11:39   #2976
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
dziewczynki mam pytanie o odzywke garniera ma sylikony uzywałyście jej ?
ja szukam jakiejs w zastepstwie za mleczna kallosa bo brak u mnie w miescie
zamiast kallosa polecają Kompres z Joanny z apteckzi babuni z proteinami mlecznymi lub Biovax niebieski tez z proteinami mlecznymi. Ja mam kompres i jestem bardzo zadowolona. Karite to mój the besciak, ale to odzywka emolientowa a nie proteinowa, jesli chcesz kallosa to zalezy Ci na czyms proteinowym jak rozumiem?

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
o masakra, nie znaleźli wcześniej tego szkła tylko teraz będą wyjmować? o jaaaaaaaaaaaaaaa
niestety szkła były w kolorze zielonym i przezroczyste, wiec na przeswietleniu wyjeli tylko dwa najwieksze, reszta została, bo nie było ich widac (to było dokładnie 24 lata temu!). Teraz mi jedno troche dokucza i uwypukliło sie pod skórą, wiec bedzie trzeba wyjac.. Uprzedzali, ze ciało z czasme takie rzeczy wypycha, wiec moze jeszcze wyjsc i kolejne.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja miałam sprawdzany procent tkanki tłuszczowej swego czasu i miałam dosc dużo Koło 40 % chyba.
Teraz juz nie mam. Ja po prostu jakby to wytłumaczyć, jak tyje - to mi sie tluszczyk zbiera na brzuchu, na boczkach, na udach. I cały czas jestem szczupła, kosci mi wystaja, a jednoczesnie mi sie ten tluszcz zbiera. Ja wazyłam wiecej, ale jak wlasnie zaczelam zdrowiej jesc, często a mało, zaczelam cwiczyc bo mi sie nie podobalo ze mimo ze jestem szczupła to to ciało takie sflaczałe jest, nieładne... i chciałam je wyrzezbic. No to waga poszła w dół, tłuszczyk zniknął, ale poza tym nie jestem jakos super szczuplejsza.

A 163 to ja chyba nawet nie mam tyle Jakos miedzy 160-163, nie wiem szczerze mówiąc.
Ale waga wadze nierówna, ja mam mało miesni wiec tez ta waga jest niska, jakbym miała ich wiecej to by byla wieksza.
wiesz to bardzo wazne czy masz 160 czy 163, bo przy 160 waga 46-48 jets jak najbardziej prawidłowa, ale przy 163 jest juz niedowagą. Ja zwracam uwage na takie rzeczy, bo kiedys walczyłam z krzywym spojrzeniem na siebie i przy wadze 45kg i duzej juz niedowadze wciaz widziałam siebie jako gruba i otłuszczona, wiec uczulam teraz inne dziewczyny, ze czasme siebie źle postrzegają

Nie mogłas miec 40% tłuszczu.. miałabys ze 20kg nadwage
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 11:45   #2977
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

masakra jakaś :/ naprawdę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 11:55   #2978
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość


wiesz to bardzo wazne czy masz 160 czy 163, bo przy 160 waga 46-48 jets jak najbardziej prawidłowa, ale przy 163 jest juz niedowagą. Ja zwracam uwage na takie rzeczy, bo kiedys walczyłam z krzywym spojrzeniem na siebie i przy wadze 45kg i duzej juz niedowadze wciaz widziałam siebie jako gruba i otłuszczona, wiec uczulam teraz inne dziewczyny, ze czasme siebie źle postrzegają

Nie mogłas miec 40% tłuszczu.. miałabys ze 20kg nadwage
Kurcze to musiałam sie kopsnac Nie pamietam ile tych % dokladnie było, ale pamietam ze sie facet zdziwił ktory mnie badał ze takie małe a tyle tłuszczu
Ja siebie absolutnie zle nie postrzegam Po prostu wole siebie w wersji kiedy ze spodni mi sie nic nie wylewa i nie musze poprawiac spodni jak siadam żeby mi brzuch nie cisnal Nie widzialam sie jako otłuszczona, a raczej po prostu stwierdzilam ze trzeba by jakos sie wymodelowac, zaczac zdrowiej jeść. I czuje sie tez o wiele lepiej w kwestii zoladkowych bo jem wszystko, ale nie opycham sie. Problemy ze zgagą i ciężkością na żołądku zniknely
A wzrost to mam raczej blizej 160 niz 163 Pewnie 161 jakoś. Ale naprawde nie pamietam bo mierzyli mnie ostatnio w liceum.


A z tymi szkłami też nieźle :| Nie dosc ze sie wtedy stresu i bólu najadłas to jeszcze raz bedziesz musiała przez to przechodzić...
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 12:26   #2979
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

ee nie, te szkła mnie jakos nie przerażają, po prostu w znieczuleniu otworzą dłon i wyjmą, zaszyją. Gorzej, ze prawa ręka, dlatego poki co odkąłdam ten zabieg. Jak yatta napisała o gwoździu, to mi się włos zjezył, ale szkła, to jak drzazgi

czekoladowo, no czasem tak jest, ze szczupła osoba ma nawet 30% tłuszczu i jest to znacznie za duzo. Norma to około 25-26% a ponizej 25 dla szcupłych osób przy zawartosci wody ok 55%. U mnie jest obecnie 18,6% tłuszczu. Co nie zmienia faktu, ze ciałka troche mam. Czyms musze pedałowac
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 13:02   #2980
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
to Ty mas zniedowage słonce, a piszesz o tłuszczu.. Ty powinnas przytyc a nie pisac o otłuszczonym brzuchu! Jaki masz porcent zawartosci tłuszczu w organizmie a jaki wody? Sprawdzałas? sa do tego specjlane wagi.

Ja tez mam 163cm ale waze 52kg. Tłuszczu nie mam, tzn mam ale procent przewidziany dla sportowców, musiałabym pospalac mięsnie, żeby miec szczuplejsza sylwetkę. Ale beda mi potrzebne, jak się zacznie sezon rowerowy.



z tym gwoździem to.. musiało bolec..!!!

ja tam z najgorszych rzeczy to sie przewróciłam na szkłach w parku i rozcharatałam reke do kosci, trzeba było szyc i rozpruwac potem, bo szkła mi wychodizły. Teraz po latach 20, znow beda otwierac, bo wyszło mi pod skóra jeszcze jedno szkło..
Mysia no to nieźle z tym szklem,moja koleznaka pamiętam miala w brodzie kawałek
a moim najgorszym wypadkiem byla przewozka koleżanki na siodełku na rowerze, spadła mi noga z pedała bo mialam za duze buty i nie mialam ochcrony na zębatkę, skóra sie zachaczyla i wyrwalam dziurę do mięśnia jak poszłam na szycie to nie wiedzieli jak sie za to zabrać bo cała rana w smarze była trzy szwy mi dali

yatta moj dziadek sobie tak przebił noge na gwoździu
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 13:04   #2981
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no cos Ty?
to czego te dziewczyny tam szukaja?
czary mary wlosy w klubie same nam sie rozjasniaja


Cytat:
Napisane przez myshka2307 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Blondyneczki Dziewczyny błagam ratujcie mnie, bo chyba zwariuję... ;(
Faktycznie pomyliłaś kolejność ale tragedii nie ma. Zniknęłaś i nie wiemy jak efekt po niebieskim szamponie, ale mniemam, że na tym kolorze stonowało się całkiem fajnie?

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wklejam swój odrost. Chociaz w lustrze wydaje mi sie ciemniejszy, ale moze tylko mi sie wydaje. Bo przy ciemnych wlosach mi sie jasniutki wydawał
Heh Ja jak miałam czarne włosy to farbowałam się co 3 tygodnie Bo miałam tak jasny odrost, że to strasznie głupio wyglądało

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Wrrr... to jakis wrzut czy ironia
Rady póki co niet
Nie ma zdjeć a ja bez zdjęć nie radzę bo nie jestem wrózką i nie chce nikogo mieć na sumieniu.
A tam zaraz wrzut; mnie się wydaję, że to miał byc komplement

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
A dziewczyny te sukienki tego typu co w zalacznikach to ile mniej wiecej kosztuja w sklepie??
Bo bede szukac czegos na wesele i jednak wolalabym przymierzyć niz zamowic na allegro

edit:
jeszcze ta bluzeczka mnie interesuje
Bluzeczka bardzo mi się podoba

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja myślałam o keratynie, ew.ultradzwiekach.
Ale w końcu szkoda mi włosow, to obciążenie dla cebulki chyba?
Też o tym myślę, co już się zdecyduję to się wycofuję bo.. a jak to będzie wyglądało.. będzie widać.. jak ja to później zdejmę, włosy mi wypadną.. jak będę farbować itd Milion pomysłów na minutę :/

Cytat:
Napisane przez nietoperek22 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za info. kolorek nawet wypłukany bardzo mi się podoba. Staram się do naturalnych włosków wrócić z mojej frugiej foty i szukałam czegoś podobnego, żeby odrost się w oczy nie rzucał zbyt mocno. Jutro bedzie 8.1 Copenhague na włoski nakładany. Wstawię fotkę i pokażę co z tego wyszło
Po tej farbce planuje za jakiś czas pasemka jaśniejsze ale to już u fryzjera
Pamiętaj, że ja farbowałam z 3% wodą a nie tą która jest w pudełku.
No i nie przestrasz się jak podczas farbowania włosy zmienią kolor na prawie ciemny brąz Na początku lamentowałam bo włosy były srebrne - ale ten popiel się wypłucze - tylko trzeba odrobinę cierpliwości.

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
z włosami nic Ci sie nie stanie,ale osobiscie nie podoba mi sie cos takiego na glowie.

Dziewczynki trzymajcie kciuki za mój egzamin z finansów
No i masz.. Spałam i nie trzymałam kciuków, przyznaję się bez bicia Ale mam nadzieję, że poszło dobrze ja tam lubiłam finanse

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kurczę ja się czaję na jakieś ładne gorseciki ale zawsze widzę takie bardzo bieliźniane albo burdelowe
już 2 lata szukam i nic...
A stożkowe lokówki polecane są do włosów póldlugich i długich.
Średnice najlepiej brać taka 2-3 cm.
Najłatwiej to chyba na allegro - wybór jest duży. Ja kiedyś chciałam kupić taki gorsecik jak w załączniku, ale.. aukcja była i jak się na nią rzucili to cena była z kosmosu i sobie darowałam (to drugie jeszcze fajne ale raczej to bluzka nie gorset )

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
to Ty mas zniedowage słonce, a piszesz o tłuszczu.. Ty powinnas przytyc a nie pisac o otłuszczonym brzuchu! Jaki masz porcent zawartosci tłuszczu w organizmie a jaki wody? Sprawdzałas? sa do tego specjlane wagi.

Ja tez mam 163cm ale waze 52kg. Tłuszczu nie mam, tzn mam ale procent przewidziany dla sportowców, musiałabym pospalac mięsnie, żeby miec szczuplejsza sylwetkę. Ale beda mi potrzebne, jak się zacznie sezon rowerowy.



z tym gwoździem to.. musiało bolec..!!!

ja tam z najgorszych rzeczy to sie przewróciłam na szkłach w parku i rozcharatałam reke do kosci, trzeba było szyc i rozpruwac potem, bo szkła mi wychodizły. Teraz po latach 20, znow beda otwierac, bo wyszło mi pod skóra jeszcze jedno szkło..

Z włoskami kombinowac nie bede, zostane przy piance, ale nie wiem czy nie zorbie ciemniej o ton. Na razie jest ok. DAje rade z tym odrostem.
Ojejku mysiu.. z tym gwoździem.. heh to było jak miałam 5 lat i na szczęście bólu nie pamiętam - za to całą sytuację tak.. To była chyba jakaś imprezka rodzinna bo wszyscy byli u babci. I zeszłam z tatą na podwórko do komórki porąbać drewno (bo mieszkała w kamienicy i nie miała centralnego). To były jakieś deski z gwoździami.. I tata mi mówił bym uważała i ja grzecznie się bawiłam i oczywiście uważałam .. Ostatnia deska została.. gdzieś w trawie się ukryła i bach.. nieszczęście gotowe.. no i zaraz lament.. pogotowie..

A z tym szkłem - kurcze.. przecież wokół niego już się tkanka utworzyła, jak oni chcą to wyjąć.. Masakra współczuję.

Co do tego tłuszczu to ja bym chętnie sprawdziła jaki mam stosunek mięśni do tłuszczu Tylko gdzie i jak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gorset.jpg (99,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 701294754.jpg (32,8 KB, 16 załadowań)

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-01-28 o 13:24
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 13:04   #2982
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
ee nie, te szkła mnie jakos nie przerażają, po prostu w znieczuleniu otworzą dłon i wyjmą, zaszyją. Gorzej, ze prawa ręka, dlatego poki co odkąłdam ten zabieg. Jak yatta napisała o gwoździu, to mi się włos zjezył, ale szkła, to jak drzazgi

czekoladowo, no czasem tak jest, ze szczupła osoba ma nawet 30% tłuszczu i jest to znacznie za duzo. Norma to około 25-26% a ponizej 25 dla szcupłych osób przy zawartosci wody ok 55%. U mnie jest obecnie 18,6% tłuszczu. Co nie zmienia faktu, ze ciałka troche mam. Czyms musze pedałowac
ja jak ważylam 56 kg to mialam 19,5 % tłuszczu a teraz nie wiem
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 13:22   #2983
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

a ja tam jestem chuda i z każdego procenta tłuszczowego się ucieszę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 13:26   #2984
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Bunny dziękuję

Yata jak moglas ja też lubię,ale nie teorie za godzinke jazda po wyniki
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 13:31   #2985
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny dziękuję

Yata jak moglas ja też lubię,ale nie teorie za godzinke jazda po wyniki
nie przesyłają Wam wyników przez neta? ja bym zwariowała gdybym musiała tak jeździć do szkoły tylko po wyniki
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 13:50   #2986
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

kitkulka niektorzy wysylaja, niektorzy nie,ale dzis byl ostatni egzamin,jak zdam moge odrazu zaniesc indeks do dziekanatu ale mam jakies zle przeczucie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 13:53   #2987
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
kitkulka niektorzy wysylaja, niektorzy nie,ale dzis byl ostatni egzamin,jak zdam moge odrazu zaniesc indeks do dziekanatu ale mam jakies zle przeczucie
uff a ja na szczescie mam indeks elektroniczny
ale trzymam kciuki
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 13:57   #2988
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
uff a ja na szczescie mam indeks elektroniczny
ale trzymam kciuki
u nas już rok temu zrezygnowali z indeksów dużo pomyłek przez to jest i ciężko je odkręcać, bo baby w dziekanacie to straszne zołzy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 14:03   #2989
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
u nas już rok temu zrezygnowali z indeksów dużo pomyłek przez to jest i ciężko je odkręcać, bo baby w dziekanacie to straszne zołzy
ja tylko na pierwszym roku mialam tradycyjny
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 14:09   #2990
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Ej jakie elektroniczne indeksy?
Moja uczelnia to jest naprawde zacofana
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 14:14   #2991
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ej jakie elektroniczne indeksy?
Moja uczelnia to jest naprawde zacofana
oceny mam w "extranecie" loguje sie do extranetu i tam widze swoje dane, rozne informacje, platforme z materialami, biblioteka, no i mam zakladke oceny, moge pokazac w sumie jak wyglada moj indeks
wykladowcy przez neta je wpisuja, ile czasu na tym oszczedzaja no i studenci, bo nie musza jezdzic po wpisy
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 14:17   #2992
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ej jakie elektroniczne indeksy?
Moja uczelnia to jest naprawde zacofana
apropo normalnych indeksów przeczytajcie http://demotywatory.pl/2630162/Strata-indeksu
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 14:30   #2993
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
oceny mam w "extranecie" loguje sie do extranetu i tam widze swoje dane, rozne informacje, platforme z materialami, biblioteka, no i mam zakladke oceny, moge pokazac w sumie jak wyglada moj indeks
wykladowcy przez neta je wpisuja, ile czasu na tym oszczedzaja no i studenci, bo nie musza jezdzic po wpisy
my się logowaliśmy przez USOSweb
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 14:32   #2994
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

A ja to wogóle mam cyrk bo mam:
-indeks
-protokół
-no i internetowy dziekanat


Eee to są jakies jajca. Jak znalazłam farbe to sie okazuje ze ten odcien jest prawdopodobnie wycofany
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 14:39   #2995
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
oceny mam w "extranecie" loguje sie do extranetu i tam widze swoje dane, rozne informacje, platforme z materialami, biblioteka, no i mam zakladke oceny, moge pokazac w sumie jak wyglada moj indeks
wykladowcy przez neta je wpisuja, ile czasu na tym oszczedzaja no i studenci, bo nie musza jezdzic po wpisy
Też miałam "normalny" indeks I bardzo sobie chwalę
Owszem stało się nieraz po kilka godzin po wpis i się człowiek denerwował - bo zamiast uczyć się do następnego examinu to stał w kolejce.. Ale z perspektywy czasu jakież to było doświadczenie towarzyskie - bardzo mile wspominam i nie cofnęłabym czasu i nie zamieniła tych godzin na wygodne siedzenie w domku. Zawsze było zabawnie i jak teraz pomyślę.. No fajnie było.. No i taki indeks to pamiątka Nie wyobrażam sobie go nie mieć..

Czasem nie raz właśnie tak sobie oglądam strona po stronie i mam np plamę po herbacie bo ktoś mi wylał na indeks, czy jakiś bazgroł z pomazaną oceną - i od razu wspomnienia wracają..

Jakie to wszystko przewrotne jest zamartwiałam się maturą, że tak ciężko i nigdy więcej.. potem się okazało na studiach, że matura przy jednym examinie z jednego przedmiotu to pikuś i zatęskniło mi się za łatwością nauki w liceum.. potem narzekałam, że tak ciężo na studiach i tyle nauki.. Heh Ciekawe ile muszę popracować by zacząć narzekać, że to takie ciężkie i że na studiach to było tak łatwo
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 14:42   #2996
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ej jakie elektroniczne indeksy?
Moja uczelnia to jest naprawde zacofana
Nie tylko Twoja

Tzn moja już takowe posiada, ale już ją ukończyłam.

Jednak nie ma to jak zielony indeks, na którym jest napisane czarno na białym z czego ma się zaliczone itd.

Moja koleżanka w swoim elektronicznym indeksie miała ocenę z przedmiotu, którego nie miała na roku, za to nie wstawiono jej oceny ze zdanego egzaminu ze swojego przedmiotu i długo musiała udowadniać, że egzamin ma zdany na 4.....

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Zresztą.... taki "normalny" papierkowy indeks to bardzo miła pamiątka
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 14:45   #2997
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Też miałam "normalny" indeks I bardzo sobie chwalę
Owszem stało się nieraz po kilka godzin po wpis i się człowiek denerwował - bo zamiast uczyć się do następnego examinu to stał w kolejce.. Ale z perspektywy czasu jakież to było doświadczenie towarzyskie - bardzo mile wspominam i nie cofnęłabym czasu i nie zamieniła tych godzin na wygodne siedzenie w domku. Zawsze było zabawnie i jak teraz pomyślę.. No fajnie było.. No i taki indeks to pamiątka Nie wyobrażam sobie go nie mieć..

Czasem nie raz właśnie tak sobie oglądam strona po stronie i mam np plamę po herbacie bo ktoś mi wylał na indeks, czy jakiś bazgroł z pomazaną oceną - i od razu wspomnienia wracają..

Jakie to wszystko przewrotne jest zamartwiałam się maturą, że tak ciężko i nigdy więcej.. potem się okazało na studiach, że matura przy jednym examinie z jednego przedmiotu to pikuś i zatęskniło mi się za łatwością nauki w liceum.. potem narzekałam, że tak ciężo na studiach i tyle nauki.. Heh Ciekawe ile muszę popracować by zacząć narzekać, że to takie ciężkie i że na studiach to było tak łatwo
o taaaak, wspomnienia są stało się stało w kolejkach ale fajnie było
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 14:58   #2998
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

a ja znowu zalatana jestem
ale juz jestem z powrotem

kurde wnerwia mnie moja fryz bo ma zajete terminy a mi pilno wlosy robic musze wytrzymac do nastepnego tygodnia

a ja to swojej wagi i figury nie oddam nikomu bo jestem zadowolona po ciazy nic mojemu cialu sie nie stalo nie mam obwisow rozstepow wszystko jest na miejscu fakt dbalam przez cala ciaze o swoje cialo kapalam sie w olejach smarowalam olejami zeby tylko skora nie popekala wogole to mam obsesje ale to mniejsza z tym
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 15:00   #2999
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Ja sobie nie wyobrazam nie miec tego mojego indeksu Chociaz problem jest a bo to sie zapomni albo coś. Ale w kolejkach nigdy nie stoje bo mam 20 osob na roku


Kurcze, tragedia. Ta farbka co wczoraj mi BlondBunny pomogła wybrac jest wycofana Dzwoniłam do mamy i poleciała mi do drogerii sie zapytac i faktycznie... jeszcze poszła do swojej znajomej co ma taką małą drogerie i tez juz ich nie ma

Wiec musze od nowa myslec
Drogą eliminacji to mi zostało tak:
Garnier Nutrisse 91 bardzo jasny popielaty blond - ale to poziom 9 i nie wiem czy za ciemno nie bedzie... jednak chcialabym sie tej 10 trzymać.
Londa Perłowy Blond 12/89 - tylko znowu czy ona nie jest za jasna i mi pokryje? Ale i Ifrit która ma ciemniejsze włoski i u Kitkulki bardzo mi sie podoba efekt. A że ona tak chłodno wychodzi to mysle ze by sie nadała...
Natural&Easy 522 - ale ona jest rozjasniajaca wiec chyba odpada
No i Stockholm ewentualnie ale to tak ostatecznie jak juz innej nie znajde.

Help

Pochlastam sie z tymi farbami naprawde
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 15:06   #3000
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Też miałam "normalny" indeks I bardzo sobie chwalę
Owszem stało się nieraz po kilka godzin po wpis i się człowiek denerwował - bo zamiast uczyć się do następnego examinu to stał w kolejce.. Ale z perspektywy czasu jakież to było doświadczenie towarzyskie - bardzo mile wspominam i nie cofnęłabym czasu i nie zamieniła tych godzin na wygodne siedzenie w domku. Zawsze było zabawnie i jak teraz pomyślę.. No fajnie było.. No i taki indeks to pamiątka Nie wyobrażam sobie go nie mieć..

Czasem nie raz właśnie tak sobie oglądam strona po stronie i mam np plamę po herbacie bo ktoś mi wylał na indeks, czy jakiś bazgroł z pomazaną oceną - i od razu wspomnienia wracają..

Jakie to wszystko przewrotne jest zamartwiałam się maturą, że tak ciężko i nigdy więcej.. potem się okazało na studiach, że matura przy jednym examinie z jednego przedmiotu to pikuś i zatęskniło mi się za łatwością nauki w liceum.. potem narzekałam, że tak ciężo na studiach i tyle nauki.. Heh Ciekawe ile muszę popracować by zacząć narzekać, że to takie ciężkie i że na studiach to było tak łatwo
Nie mowie ze indeks tradycyjny jest zly napewno wiaze sie z nim duzo wspomnien, moj indeks z poprzedniej uczelni lezy gdzies na samym dnie biurka, nie wyciagam go nawet
Na obecnej uczelni, po pierwszym roku dziekanat wyslal wiadomosc z informacja, ze mozemy odebrac swoje indeksy-zeby miec je dla siebie, na pamiatke... nie poszlam po niego, pomimo dobrych ocen
dla niektorych indeks to dobre wspomnienia, dla innych złe
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:07.