Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;) - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-12, 20:29   #3661
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
d
dziękuję odzyskałam wiare, ze znowu mogę być znana na wizazu z pięknych włosów
tymczasem idę umyć włosy pierwszy raz po zabiegu i zobaczymy jak włosy będą się zachowywać
jak teraz wygląda Twoja pielęgnacja włosów? w sumie to najbardziej w encanto zastanawiam się właśnie nad tym jakich kosmetyków do włosów używać po
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 20:40   #3662
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez enka999 Pokaż wiadomość
jak teraz wygląda Twoja pielęgnacja włosów? w sumie to najbardziej w encanto zastanawiam się właśnie nad tym jakich kosmetyków do włosów używać po
co do mycie to ma to być delikatny szampon bez SLS itp. chciałam kupić HIPP bo go nie miałam nigdy ale patrze w Rossmanie ze 11 zł kosztuje to podziękowałam i kupiłam Babydream za 4zł a zaznaczę, ze mi ten szampon zupełnie ostatnio nie podpasował i się ogólnie nie lubimy no ale cóż miałam zrobić, kupiłam, przed chwilą umyłam i już mnie denerwował, zobaczymy co będzie dalej
co do odżywki/maski no to ma mieć po prostu keratyne w składnie, najlepiej gdzies wysoko siedzę teraz z waxem na włosach i myślę, że przez kilka nbajbliższych myć będę go używać bo i tak mam go na wykończeniu
i to by chyba było na tyle z mojej pielegnacji choć muszę przyznac, ze chyba znowu zacznę olejował włosy co mycie, do pracy wychodze ok. 10 rano a jako, ze włosy teraz NIE POWINNY sprawiac mi problemów to myśle, ze miałabym znowu czas na ich poranną pielęgancję ale to się okaze w tygodniu nie jestem pewna czy Babydream poradzi sobie ze zmyciem oleju więc próba generalna w srode kiedy to jest dzien wolny
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 21:53   #3663
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
co do mycie to ma to być delikatny szampon bez SLS itp. chciałam kupić HIPP bo go nie miałam nigdy ale patrze w Rossmanie ze 11 zł kosztuje to podziękowałam i kupiłam Babydream za 4zł a zaznaczę, ze mi ten szampon zupełnie ostatnio nie podpasował i się ogólnie nie lubimy no ale cóż miałam zrobić, kupiłam, przed chwilą umyłam i już mnie denerwował, zobaczymy co będzie dalej
co do odżywki/maski no to ma mieć po prostu keratyne w składnie, najlepiej gdzies wysoko siedzę teraz z waxem na włosach i myślę, że przez kilka nbajbliższych myć będę go używać bo i tak mam go na wykończeniu
i to by chyba było na tyle z mojej pielegnacji choć muszę przyznac, ze chyba znowu zacznę olejował włosy co mycie, do pracy wychodze ok. 10 rano a jako, ze włosy teraz NIE POWINNY sprawiac mi problemów to myśle, ze miałabym znowu czas na ich poranną pielęgancję ale to się okaze w tygodniu nie jestem pewna czy Babydream poradzi sobie ze zmyciem oleju więc próba generalna w srode kiedy to jest dzien wolny
jeśli chodzi o mycie bez SLS itp. to polecam Ci wypróbować płyn do higieny intymnej Facelle (Rossmann) jako szampon, ja jestem po paru jego użyciach w tej roli i jestem strasznie zadowolona kiedyś tutaj pisałam o moim zaczerwienionym skalpie po każdym myciu, po użyciu tego płynu moja skóra wygląda normalnie a włosy są świeże, oczyszczone i mięciutkie
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 22:43   #3664
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez enka999 Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o mycie bez SLS itp. to polecam Ci wypróbować płyn do higieny intymnej Facelle (Rossmann) jako szampon, ja jestem po paru jego użyciach w tej roli i jestem strasznie zadowolona kiedyś tutaj pisałam o moim zaczerwienionym skalpie po każdym myciu, po użyciu tego płynu moja skóra wygląda normalnie a włosy są świeże, oczyszczone i mięciutkie
szkoda, że wczesniej o tym nie pisałyśmy to kupiłabym zamiast Babydreamu a tak to i tak muszę wykończyć buteleczkę bo jestem z osób ktoire nienawidzą wyrzucać kosmetyków choćby był to najwiekszy bubel wiec jak wykończę to zastanowię się nad czymś innym o ile dalej będzie mi w ogóle potrzebny
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 10:22   #3665
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Moniczka i jak po umyciu włoski się sprawują??

Ja właśnie umyłam włoski i skończyło mi się serum z Avonu. Chyba zakupię sobie to z apteczki babuni chyba, ze cos innego polecacie?
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 10:45   #3666
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

EsTeLL25 możesz zaryzykować z tym serum z apteczki babuni, ja znalazłam swoje za ok 5 zł, więc jak nie będzie Ci odpowiadać to nie będzie aż tak bardzo szkoda wydanych na nią pieniędzy

dzisiaj przyszedł do mnie z samego rana litrowa maska z Kallosa już nie mogę się doczekać kiedy jej użyję

Tak jak obiecałam zdjęcie włosów po farbowaniu
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 11:14   #3667
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;35861918]EsTeLL25 możesz zaryzykować z tym serum z apteczki babuni, ja znalazłam swoje za ok 5 zł, więc jak nie będzie Ci odpowiadać to nie będzie aż tak bardzo szkoda wydanych na nią pieniędzy

dzisiaj przyszedł do mnie z samego rana litrowa maska z Kallosa już nie mogę się doczekać kiedy jej użyję

Tak jak obiecałam zdjęcie włosów po farbowaniu[/QUOTE]

No właśnie zobaczę
Pójdę dzisiaj przed pracą do rossmanna i może coś zobaczę ciekawego

Bardzo ładny kolorek i włoski
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 18:39   #3668
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
szkoda, że wczesniej o tym nie pisałyśmy to kupiłabym zamiast Babydreamu a tak to i tak muszę wykończyć buteleczkę bo jestem z osób ktoire nienawidzą wyrzucać kosmetyków choćby był to najwiekszy bubel wiec jak wykończę to zastanowię się nad czymś innym o ile dalej będzie mi w ogóle potrzebny
BD mozesz smiało stosowac jako zel pod prysznic i zuzyjesz go w taki sposób, a kupisz facelle
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 19:21   #3669
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
BD mozesz smiało stosowac jako zel pod prysznic i zuzyjesz go w taki sposób, a kupisz facelle
nie namawiaj mnie do złego ! robię sobie projekt denko i zużywam wszystko co mam i rzeczywiście jak cos mi bardzo nie pasuje to zużywam w inny sposób ale na razie puki BD nie wpieprzył mnie jeszcze na maksa to bedę go używać a nóz się polubimy a jako, że nie mam już pieniędzy to nawet nie mam co myśleć o kupieniu Facelle w tym miesiacu.

Estell włosy są całkiem niezłe, nie są idealnie proste ale w sumie to dobrze bo już dawno wyrosłam z tej obsesji idealnie prostych włosów takie jak są teraz są bardziej naturalne ale w dotyku są super w dalszym ciągu zobaczymy co to będzie dalej, licze na chociaż miesiąc spokoju z nimi

od jutra znowu walcze z moimi włosami, postanowiłam znowu olejować systematycznie włosy i dbać tak jak przed ich zniszczeniem
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 20:27   #3670
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
nie namawiaj mnie do złego ! robię sobie projekt denko i zużywam wszystko co mam i rzeczywiście jak cos mi bardzo nie pasuje to zużywam w inny sposób ale na razie puki BD nie wpieprzył mnie jeszcze na maksa to bedę go używać a nóz się polubimy a jako, że nie mam już pieniędzy to nawet nie mam co myśleć o kupieniu Facelle w tym miesiacu.
ale nie namawiam do złego :P żel uniwersalny z BD ma prawie taki sam skład jak szampon wiec szampon tez mozna potraktowac 'uniwersalnie' i uzywac jako zelu


ale pozywaj jeszcze troche do włosków moze akurat sie z nim polubisz


i powodznia w akcji denko
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów

Edytowane przez karmazynka99
Czas edycji: 2012-08-13 o 20:28
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 21:57   #3671
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Ja ostatnio zużyłam swój pierwszy olej w życiu. Strasznie długo mi schodzi zużywanie olei.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 22:02   #3672
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

robiłam sobie to laminowanie żelatyną wczoraj i albo coś źle zrobiłam (cos co się dało nałożyć na włosy wyszło mi dopiero za 3 podejściem) albo na moje włosy to tez nie działa nie wiem, za jakiś czas spróbuje znów i zobaczymy czy wyjdzie to samo
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 22:03   #3673
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio zużyłam swój pierwszy olej w życiu. Strasznie długo mi schodzi zużywanie olei.
zazdroszczę ja już kilka oleji w swoim zuciu wykonczyłam teraz będę chyba cały czas uzywac kokosa aż go zuzyję bo i tak mało mi go zostało a potem zamówię coś fajnego na allegro albo to po nastepnej wypłacie
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 22:07   #3674
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość

Estell włosy są całkiem niezłe, nie są idealnie proste ale w sumie to dobrze bo już dawno wyrosłam z tej obsesji idealnie prostych włosów takie jak są teraz są bardziej naturalne ale w dotyku są super w dalszym ciągu zobaczymy co to będzie dalej, licze na chociaż miesiąc spokoju z nimi

od jutra znowu walcze z moimi włosami, postanowiłam znowu olejować systematycznie włosy i dbać tak jak przed ich zniszczeniem
Najważniejsze, ze jestes zadowolona z efektów

Ja jakoś nie mogę w końcu się wybrać po olej kokosowy a miałam taki plan jakiś czas temu, żeby wypróbować
Jestem na wykończeniu olejku rycynowego z naftą
Cytat:
Napisane przez enka999 Pokaż wiadomość
robiłam sobie to laminowanie żelatyną wczoraj i albo coś źle zrobiłam (cos co się dało nałożyć na włosy wyszło mi dopiero za 3 podejściem) albo na moje włosy to tez nie działa nie wiem, za jakiś czas spróbuje znów i zobaczymy czy wyjdzie to samo
Jakieś efekty zauważyłaś?
Czy kompletnie zero?
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 22:19   #3675
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez EsTeLL25 Pokaż wiadomość
Ja jakoś nie mogę w końcu się wybrać po olej kokosowy a miałam taki plan jakiś czas temu, żeby wypróbować
Jestem na wykończeniu olejku rycynowego z naftą
za ten mix tez się muszę zabrac bo właśnie zobaczyłam, ze moja nafta jest ważna do września a jeszcze połowa butelki ale spokojnie dam radę
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 22:23   #3676
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

ahh, a ja dziś wypróbowałam ziołową płukankę (szałwia + pokrzywa) i zniknął mi jasny odrost włosów [1 cm prawie ] .
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 22:24   #3677
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
za ten mix tez się muszę zabrac bo właśnie zobaczyłam, ze moja nafta jest ważna do września a jeszcze połowa butelki ale spokojnie dam radę
też kiedyś już butelkę po terminie wyrzuciłamdlate go zmobilizowałam się i co mycie nakładam

Kupiłam dziś serum ale nie z apteczki babuni bo nie byłowzięłam z radicalu.. ale nie wiem czy dobrze zrobiłam.. się okaże
I pierwszy raz wybrałam szampon alterry zobaczymy co z tego będzie
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 22:31   #3678
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez EsTeLL25 Pokaż wiadomość
też kiedyś już butelkę po terminie wyrzuciłamdlate go zmobilizowałam się i co mycie nakładam

Kupiłam dziś serum ale nie z apteczki babuni bo nie byłowzięłam z radicalu.. ale nie wiem czy dobrze zrobiłam.. się okaże
I pierwszy raz wybrałam szampon alterry zobaczymy co z tego będzie
nie miałam tego serum więc nie powiem czy fajne czy nie i też jeszcze nigdy nie miałam zadnego szamponu z alterry, baa nic nie miałam jeszcze z Alterry ale sie do tego przymierzam

a co do tej nafty to mam kontakt z pewna właścicielką aptek i powiedziała, ze wszystkie leki i takie produkty apteczne mozna spokojnie uzywac jeszcze przez rok po upływie terminu okreslonego na opakowaniu. Wiec teoretycznie mam jeszcze rok na zuzycie tej nafty ale jednak lepiej nie ryzykowac i zużyć w terminie
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 22:34   #3679
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
nie miałam tego serum więc nie powiem czy fajne czy nie i też jeszcze nigdy nie miałam zadnego szamponu z alterry, baa nic nie miałam jeszcze z Alterry ale sie do tego przymierzam

a co do tej nafty to mam kontakt z pewna właścicielką aptek i powiedziała, ze wszystkie leki i takie produkty apteczne mozna spokojnie uzywac jeszcze przez rok po upływie terminu okreslonego na opakowaniu. Wiec teoretycznie mam jeszcze rok na zuzycie tej nafty ale jednak lepiej nie ryzykowac i zużyć w terminie
No Ja właśnie też nigdy nie miałam nic z alterry ale zdecydowałam się na szampon z kofeiną i z czymś tam no zobaczymy...
A serum jakieś musiałam wziąć bo moje końcówki są w opłakanym stanie a te z Avonu dziś wykończyłam
Zmartwiło mnie to, że ma w składzie alkohol dość wysoko niestety no ale wyjdzie w praniu

Z tą naftą lepiej zużyć w terminie bo taka świadomość, ze ma się czas długo długo jeszcze nie jest dobra bo wtedy kupuje się inne kosmetyki a ten leży bo ma czas przynajmniej ja tak mam
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 23:02   #3680
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez EsTeLL25 Pokaż wiadomość
Z tą naftą lepiej zużyć w terminie bo taka świadomość, ze ma się czas długo długo jeszcze nie jest dobra bo wtedy kupuje się inne kosmetyki a ten leży bo ma czas przynajmniej ja tak mam
niestety tez tak mam ale jak juz pisałam wyżej robię sobie projekt denko i najpierw wykańczam - potem kupuję jak na razie dobrze mi idzie i rzeczywiście masz rację, ze spróbuję wykończyć tą naftę do września
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 08:56   #3681
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
za ten mix tez się muszę zabrac bo właśnie zobaczyłam, ze moja nafta jest ważna do września a jeszcze połowa butelki ale spokojnie dam radę
nafte można zużyc do toniku pichtowego jesli masz problem z zaskórnikami
ja sobie czasem taki robię :P
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 09:24   #3682
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
nafte można zużyc do toniku pichtowego jesli masz problem z zaskórnikami
ja sobie czasem taki robię :P
nie mam zaskórników, przynajmniej na razie ale spokojnie zużyję naftę w przeciagu tych 2 miesięcy mam naftę, olejek rycynowy, jajek mi zawsze szkoda ale raz czy 2 może ukraść z kuchni... zrobie jakiś miks i będę używać aż się nie skończy a potem wezmę się za oleje jakoś to będzie
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 12:03   #3683
laura91
Przyczajenie
 
Avatar laura91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Hej, dziewczyny. Przeczytałam tu kilkadziesiąt stron i w zasadzie dołączam, bo włosków już od jakiegoś czasu nie prostuję, a i wyglądam jak człowiek. Pytanie mam natomiast dot. keratynowego prostowania, jedne firmy mają ten aldehyd mrówkowy, inne nie, czy to naprawdę kit i wszystkie są tak samo szkodliwe? Oj, kusi mnie prostowanie bardzo, chociaż mam falowane włosy, niepuszące się, jednak dość suche, bo rok temu miałam wykonywany zabieg dekoloryzacji. Ale chyba dopiero na następne wakacje spróbuję. Na szczęście po revalidzie włosy rosną w zabójczym tempie.
laura91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 13:04   #3684
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

ja chyba na wesele wyprostuje
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 14:37   #3685
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
ja chyba na wesele wyprostuje
a moze zakręc albo upnij?


chociaz juz masz i tak zdrowe włosy ze jednorazowe uzycie pro nie zaszkodzi
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 18:50   #3686
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
ja chyba na wesele wyprostuje
eee.. może nie prostuj? Tylko jakieś ładne upięcie?
Mi byłoby szkoda,skoro tyle nie prostowałabym a na jeden wieczór znów wracać do złych nawyków
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 21:10   #3687
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

kurde nie pamiętam czy rzuciłam prostownicę w lutym 2010 czy lutym 2011 ? a nie chce mi się przekopywać poprzedniego wątku ale jaja
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 21:12   #3688
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Monia, ja w wyszukiwanie szukałam moich postów i dałam żeby je ułozyć w kolejności dodania i wtedy znalazłam swój pierwszy post.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 21:26   #3689
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Monia, ja w wyszukiwanie szukałam moich postów i dałam żeby je ułozyć w kolejności dodania i wtedy znalazłam swój pierwszy post.
OMG to chyba za duzo jak dla mnie o tej h
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 09:32   #3690
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez EsTeLL25 Pokaż wiadomość
eee.. może nie prostuj? Tylko jakieś ładne upięcie?
Mi byłoby szkoda,skoro tyle nie prostowałabym a na jeden wieczór znów wracać do złych nawyków
bez przesady, przecież to będzie prostowanie dopiero pierwszy czy drugi raz odkąd rzuciłam prostownicę 1,5 roku temu. Nic im się nie stanie, zresztą nie wracam do złych nawyków, chcę wyglądać jak człowiek a upinać nie umiem bo jestem beztalenciem
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:34.