Krwawienie a ciąża - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-11, 13:35   #1
monia12333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2

Krwawienie a ciąża


Witam dziewczyny! Mam taki problem że powinnam dostać miesiączkę teraz 9, 10 października... Natomiast od dwóch dni zauważyłam śluz z niteczkami krwi. Robiłam test tydzień temu wyszedł negatywny... Dwa dni temu bolały mnie jajniki myślałam, że to już okres ale jednak nie.... Mam bolące, opuchnięte piersi, często chodzę do wc. Myślałam że to ciąża chcę zrobić jutro test.... Uprawiam seks bez zabezpieczeń, ale dotąd uważaliśmy, teraz dopiero zamierzamy starać się o dziecko, co myślicie?

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Proszę o odp.... Cały czas pobolewa mnie brzuch

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

hej
monia12333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 13:39   #2
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Krwawienie a ciąża

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=680081&page=110
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 14:25   #3
monia12333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: Krwawienie a ciąża


Nie znalazłam tam nic podobnego do moich objawów.
monia12333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 16:20   #4
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Krwawienie a ciąża

Test robi się w dniu spodziewanej miesiączki. Powtórz test ciążowy. Skoro się staracie o dziecko, to już chyba nie jest problem jak zaszłaś
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 21:34   #5
smerfetka2490
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: Krwawienie a ciąża

Witam mam podobny problem otoz zawsze mialam normalny okres ale spoznial mi sie przewaznie z tydzien tak samo stalo sie teraz tydzien temu powinnam dostac okres ale nie dostalam od przedwczoraj wieczorem zamiast okresu mam brazowa wydzieline i czasami mala plamka krwi ale to bardzo jasna... Dodam ze razem z narzeczonym staramy sie o dziecko i jak najbardziej ciaza jest mozliwa.. dopiero w poniedzialek moge isc do ginekologa nie wiem czy zrobic jutro test bo nie wiem czy podczas tego plamienia test wyjdzie wiarygodny? Nigdy wczesniej nie mialam samej brazowej wydzieliny jak juz to na koniec okresu boje sie bo naczytalam sie juz na tylu forach o ciazy pozamacicznej albo zagrozonej na szczescie jest tez w takim przypadku mozliwosc zdrowej ciazy bo jest to czasami tez jeden z objawow mam nadzieje ze to zdrowa ciaza lub po prostu taki jednorazowy "okres" . Miala moze ktoras z Was podobnie ? jak myslicie zrobic ten test mimo ze mam te plamienia? w poniedzialek chyba pojde do ginekologa poniewaz i tak mam isc po wyniki cytologii ale chodzi o to ze nie wiem czy robic test czy zaczekac do poniedzialku i isc tylko do ginekologa szczerze powiem ze wolala bym zrobic test zeby mu powiedziec ze robilam ale wlasnie nie wiem czy podczas plamienia wyjdzie wiarygodny wynik? Jezeli ktoras z Was miala takie brazowe plamienia to prosze odpiszcie ...
smerfetka2490 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 00:30   #6
jowitazz
Rozeznanie
 
Avatar jowitazz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 754
Dot.: Krwawienie a ciąża

Cytat:
Napisane przez smerfetka2490 Pokaż wiadomość
Witam mam podobny problem otoz zawsze mialam normalny okres ale spoznial mi sie przewaznie z tydzien tak samo stalo sie teraz tydzien temu powinnam dostac okres ale nie dostalam od przedwczoraj wieczorem zamiast okresu mam brazowa wydzieline i czasami mala plamka krwi ale to bardzo jasna... Dodam ze razem z narzeczonym staramy sie o dziecko i jak najbardziej ciaza jest mozliwa.. dopiero w poniedzialek moge isc do ginekologa nie wiem czy zrobic jutro test bo nie wiem czy podczas tego plamienia test wyjdzie wiarygodny? Nigdy wczesniej nie mialam samej brazowej wydzieliny jak juz to na koniec okresu boje sie bo naczytalam sie juz na tylu forach o ciazy pozamacicznej albo zagrozonej na szczescie jest tez w takim przypadku mozliwosc zdrowej ciazy bo jest to czasami tez jeden z objawow mam nadzieje ze to zdrowa ciaza lub po prostu taki jednorazowy "okres" . Miala moze ktoras z Was podobnie ? jak myslicie zrobic ten test mimo ze mam te plamienia? w poniedzialek chyba pojde do ginekologa poniewaz i tak mam isc po wyniki cytologii ale chodzi o to ze nie wiem czy robic test czy zaczekac do poniedzialku i isc tylko do ginekologa szczerze powiem ze wolala bym zrobic test zeby mu powiedziec ze robilam ale wlasnie nie wiem czy podczas plamienia wyjdzie wiarygodny wynik? Jezeli ktoras z Was miala takie brazowe plamienia to prosze odpiszcie ...
Organizm to nie maszyna, czasami ma prawo do odchyleń. Może okres się spóźnia przez stres? Mówisz, że dużo się naczytałaś o ciąży pozamacicznej itp... Takie informacje tylko negatywnie nastawiają do sytuacji. Najlepiej ponowić test z rana, a jeśli nadal nie będzie się pojawiał (a ciąży nie będzie) to pewnie ginekolog da Ci tabletki na wywołanie okresu.

Brązowe plamienia mogą też świadczyć o zaburzeniach hormonalnych. Mi praktycznie każdy okres się tak zaczynał, potem po badaniach okazało się, że hormony mi wariują.. Poproś ginekologa, żeby dał Ci skierowanie na te badania. Starasz się o dziecko, więc i tak powinnaś je zrobić, to na pewno nie zaszkodzi, a może pomóc
jowitazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 17:12   #7
serduszko223306
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5
Dot.: Krwawienie a ciąża

idź do ginekologa. ja też robiłam 2 testy i wyszło, że nie jestem a byłam w 10 tyg
serduszko223306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-14, 21:04   #8
boguslawa191087
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
Dot.: Krwawienie a ciąża

Testy są baaaaaaaaardzo zawodne, w moim przypadku na 6 tylko jeden pokazał ciąże , dopiero lekarz potwierdził badaniem usg 6 tydzień
boguslawa191087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:57.