Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-02, 18:43   #2611
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
Coś ponad 600, podobno cudo choć nie posiadam
Dzięki
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 18:44   #2612
niezdara
Rozeznanie
 
Avatar niezdara
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 639
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Kochane kobietki, czy w Marionnaaud są teraz jeszcze promocje? Bo widzę u nich na stronie niby do -50% ale nie wiem od kiedy do kiedy... chciałabym upolować w trójmieście Down Boy'a The Balm...
__________________
Kliknij i zobacz jak staram się żyć, codziennie lepiej niż wczoraj
www.dailybetter.com.pl

Polub mnie https://www.facebook.com/dailybetterblog/
niezdara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 18:46   #2613
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Ja mam ja od września i jestem bardzo zadowolona . Kosztuje 629 , ale kupowalam ją na vipach. A nie wolałabyś poczekać na -20% i wtedy ją kupić, a za ten kupon wziąć jakiś kosmetyk. No chyba, że nic innego poza szczotką obecnie Cię nie interesuje .
Dzięki,a jaką masz cerę?
No właśnie nie mam teraz specjalnie potrzeb,obkupiłam się.W zasadzie miałam wziąć jakiś zapach,ale pomyślałam o tej szczotce,wtedy zapłaciłabym tylko 480zł za nią
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 18:50   #2614
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczęta
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Pewnie wszystko wiecie, ale jakby co wrzucam smsy.

A ja się zagapiłam i teraz z utęsknieniem będę czekać na jakieś promocje (najlepiej -23% w Marionnaud) na zapachy. Chciałabym kupić Chanel Fraiche. Chyba będę musiała poczekać do jakichś promocji na 8 marca ...
Ja odnośnie rabatu w Douglasie, jak poszłam dzisiaj zapytać na jakie kosmetyki jest -30% trzy panie konsultantki zrobiły "wielkie oczy" i stweirdziły,że nic na temat takiej promocji nie wiedzą..... WTF?

A mam jeszcze pytanko czy któraś z Was orientuje się jakie są dalsze losy Laura Mercier ? W moim Douglasie zniknęła reklama zapowiadająca markę i nikt nic nie wie!!!!
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 19:11   #2615
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pewno do czasu, aż ją pomacasz, albo bedziesz w okolicach perfumerii
polecam jeszcze te szminki,odkrycie mojego życia
http://www.beautezine.com/make-up-fo...ip-set-review/

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez niezdara Pokaż wiadomość
Kochane kobietki, czy w Marionnaaud są teraz jeszcze promocje? Bo widzę u nich na stronie niby do -50% ale nie wiem od kiedy do kiedy... chciałabym upolować w trójmieście Down Boy'a The Balm...
ja ci mojego testowanego chetnie oddam
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 19:11   #2616
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
polecam jeszcze te szminki,odkrycie mojego życia
http://www.beautezine.com/make-up-fo...ip-set-review/
Szminek zadnych broń boze już nie chce, mam tyle macowych, ze wysypuja mi sie zewsząd
Chociaz mufowe wygaldaja na ustach oblednei, to fakt.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 19:13   #2617
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Dzięki,a jaką masz cerę?
No właśnie nie mam teraz specjalnie potrzeb,obkupiłam się.W zasadzie miałam wziąć jakiś zapach,ale pomyślałam o tej szczotce,wtedy zapłaciłabym tylko 480zł za nią
A na vipach zapłaciłabyś tylko 23zł. więcej a dodatkowo za kupon dostałabyś np tusz za 149zł.
Mam cerę mieszaną w kierunku suchej, szczoteczkę mam tą z zestawu (chyba uniwersalna). Zauważyłam, że poprawiła mi się cera przede wszystkim jeśli chodzi o niespodzianki (wypryski) prawie ich nie mam odkąd używam szczoteczki, oczyściła się z wągrów i zrobiła się ciut jaśniejsza (nowe podkłady musiałam nabyć )
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-02, 19:18   #2618
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
polecam jeszcze te szminki,odkrycie mojego życia
http://www.beautezine.com/make-up-fo...ip-set-review/[COLOR="Silver"]
Ooooo piękne! szczególnie nr 3
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 19:29   #2619
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile w S.kosztuje ta szczotka Clarisonic?Pamiętam,że ponad 6stówek,629?
Przyszedł mi w końcu ten kupon urodzinowy i chciałabym wziąć tę szczoteczkę i dopłacić różnicę.
Myślicie,że warto?wiem,że parę z Was ją posiada.
W temacie jak wyżej podzielam zdanie jak niżej .
Tylko ja mam od października. Też kupowałam na VIP-ach. Może początkowo zachwytów nie bylo, tylko zwyczajne zadowolenie, ale teraz wreszcie widzę, że pory mi się zmniejszyły (mam tą nasadkę do porów i tej na razie używam).
Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Ja mam ja od września i jestem bardzo zadowolona . Kosztuje 629 , ale kupowalam ją na vipach. A nie wolałabyś poczekać na -20% i wtedy ją kupić, a za ten kupon wziąć jakiś kosmetyk. No chyba, że nic innego poza szczotką obecnie Cię nie interesuje .
Aha - cerę mam mieszaną w kierunku tłustej, ale poza rozszerzonymi porami "niespodzianki" rzadko mi się zadarzają, chyba że w okolicach okresu lub jak przechodzę na dietę

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-01-02 o 19:34
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 19:40   #2620
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
A na vipach zapłaciłabyś tylko 23zł. więcej a dodatkowo za kupon dostałabyś np tusz za 149zł.
Mam cerę mieszaną w kierunku suchej, szczoteczkę mam tą z zestawu (chyba uniwersalna). Zauważyłam, że poprawiła mi się cera przede wszystkim jeśli chodzi o niespodzianki (wypryski) prawie ich nie mam odkąd używam szczoteczki, oczyściła się z wągrów i zrobiła się ciut jaśniejsza (nowe podkłady musiałam nabyć )
Czytałam na KWC prawie same pochlebne opinie na temat tej szczotki.Używasz jej regularnie czy różnie to bywa?
Też mam taka cerę
Tylko ja jeszcze jako bonus dostałam trochę naczynek
No to mnie przekonałaś,dziękuję:cmok :
Tylko zamiast tuszu,wezmę zapach.

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
W temacie jak wyżej podzielam zdanie jak niżej .
Tylko ja mam od października. Też kupowałam na VIP-ach. Może początkowo zachwytów nie bylo, tylko zwyczajne zadowolenie, ale teraz wreszcie widzę, że pory mi się zmniejszyły (mam tą nasadkę do porów i tej na razie używam).


Aha - cerę mam mieszaną w kierunku tłustej, ale poza rozszerzonymi porami "niespodzianki" rzadko mi się zadarzają, chyba że w okolicach okresu lub jak przechodzę na dietę


Ja też jeśli już mam niespodzianki to w okolicach jak zdanie wyżej No i jeszcze pory u mnie są widoczne
Po analizie stwierdzam,iż najlepsza byłaby dla mnie ta SENSITIVE
Podjęłam decyzje,dzięki Alime05,poczekam na vipy.Teraz zgarnę chyba jakiś zapach,może Givenchy le secret
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki

Edytowane przez ddiana
Czas edycji: 2014-01-02 o 19:42
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 19:45   #2621
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ten odcień jest piękny, posiadam 3 kolorki z tych kremowych cieni i millenium używam najczęściej, wczoraj też się nim wymalowałam
To fakt jest piękny i niepowtarzalny, taki kameleon
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-02, 19:49   #2622
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

może przykładem Pingwina zapodacie listę swoich hitów makijażowych minionego roku? Tylko tak zwięźle, jednopostowo, bo inaczej to ginie w natłoku
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 19:53   #2623
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Ddiana, a patrzyłaś na stronie Grouponu? Jakis czas temu widzialam tam oferte tych urządzen Clarisonic po 350 zl. To chyba jeszcze lepsza oferta cenowa...
http://www.groupon.pl/oferty/cala-po...z-o-o/30087288
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 20:01   #2624
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Czytałam na KWC prawie same pochlebne opinie na temat tej szczotki.Używasz jej regularnie czy różnie to bywa?
Też mam taka cerę
Tylko ja jeszcze jako bonus dostałam trochę naczynek
No to mnie przekonałaś,dziękuję:cmok :
Tylko zamiast tuszu,wezmę zapach.
Ja też mam niestety ten bonus w postaci naczynek . Nie jakoś bardzo widoczne i dużo, ale są. To piąteczka .

Szczoteczki używam rano i wieczorem codziennie. Jak ją kupowałam to myślałam, że będę używać tylko wieczorem, bo z regularnością nie jest u mnie niestety najlepiej , ale okazało się, że jest to tak proste i szybkie (1 lub 2 min jeśli używam na szyję), że używam dwa razy dziennie.

Cieszę się, że Cię przekonałam . Wychodzę z założenia, że skoro to prezent urodzinowy to trzeba coś sobie kupić, nawet jeśli miałby to być zbytek (np ostatnio wzięłam niebieski tusz chanel le volume). Co innego gdyby S. nie miała obniżek, albo nie obejmowałyby szczoteczek .

Jeśli chodzi o zapachy to od dzisiaj są przecenione zestawy świąteczne, więc masz okazję wykorzystać kupon (np. Chloe edp 50ml+ mleczko100ml+dod.5ml edp w miniaturce z 329zł przecenione na 229zł. )
Może coś Ci się akurat spodoba.
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 20:10   #2625
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
Ddiana, a patrzyłaś na stronie Grouponu? Jakis czas temu widzialam tam oferte tych urządzen Clarisonic po 350 zl. To chyba jeszcze lepsza oferta cenowa...
http://www.groupon.pl/oferty/cala-po...z-o-o/30087288
Aga,jakoś nie mam przekonania do Gruponu.Cena rzeczywiście korzystna
czytam cały czas o niej i coraz bardziej sie napalam.Kiedy będą Vipy?

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Ja też mam niestety ten bonus w postaci naczynek . Nie jakoś bardzo widoczne i dużo, ale są. To piąteczka .

Szczoteczki używam rano i wieczorem codziennie. Jak ją kupowałam to myślałam, że będę używać tylko wieczorem, bo z regularnością nie jest u mnie niestety najlepiej , ale okazało się, że jest to tak proste i szybkie (1 lub 2 min jeśli używam na szyję), że używam dwa razy dziennie.

Cieszę się, że Cię przekonałam . Wychodzę z założenia, że skoro to prezent urodzinowy to trzeba coś sobie kupić, nawet jeśli miałby to być zbytek (np ostatnio wzięłam niebieski tusz chanel le volume). Co innego gdyby S. nie miała obniżek, albo nie obejmowałyby szczoteczek .

Jeśli chodzi o zapachy to od dzisiaj są przecenione zestawy świąteczne, więc masz okazję wykorzystać kupon (np. Chloe edp 50ml+ mleczko100ml+dod.5ml edp w miniaturce z 329zł przecenione na 229zł. )
Może coś Ci się akurat spodoba.
Jednak na bonie jest napisane,że nie łączy się z innymi promocjami.Ile czasu ważny ten bon,bo nigdzie nie widzę?Dziewczyny pisały,że miesiąc,ale na bonie nie ma tego.Jadę w sobotę,może coś wybiorę.Zastanawiam się nad le secret od Givenchy,on mi sie podoba

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

ja myślę,że będę wieczorem używać.czytałam,że żel z zestawu to jakaś lipa totalna.Skoro mamy podobne cery to napisz proszę jak używasz tej szczoteczki?
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 20:21   #2626
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Aga,jakoś nie mam przekonania do Gruponu.Cena rzeczywiście korzystna
czytam cały czas o niej i coraz bardziej sie napalam.Kiedy będą Vipy?

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------


Jednak na bonie jest napisane,że nie łączy się z innymi promocjami.Ile czasu ważny ten bon,bo nigdzie nie widzę?Dziewczyny pisały,że miesiąc,ale na bonie nie ma tego.Jadę w sobotę,może coś wybiorę.Zastanawiam się nad le secret od Givenchy,on mi sie podoba

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

ja myślę,że będę wieczorem używać.czytałam,że żel z zestawu to jakaś lipa totalna.Skoro mamy podobne cery to napisz proszę jak używasz tej szczoteczki?
Ano tak, zapomniałam .

Ja miałam na kuponie napisaną konkretną datę do której bon jest ważny. Ale z tego co pamiętam początkowo też jej nie zauważyłam, więc przejrzyj bon jeszcze raz dokładnie wydaje mi się, ze ona była tak mało rzucająca się w oczy . Ważny był chyba 2,5 miesiąca, ale to było w lutym zeszłego roku, jak tylko zaczęli rozsyłać te kupony na 150 zl. wiec mogło się coś zmienić.

Jeśli chodzi o szczoteczkę to używam tej z zestawu (chyba do wszystkich cer), a żel to faktycznie lipa, mi bardzo ściągał skórę i strasznie się pienił, więc teraz używam go do mycia szczoteczki .
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 20:35   #2627
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Ano tak, zapomniałam .

Ja miałam na kuponie napisaną konkretną datę do której bon jest ważny. Ale z tego co pamiętam początkowo też jej nie zauważyłam, więc przejrzyj bon jeszcze raz dokładnie wydaje mi się, ze ona była tak mało rzucająca się w oczy . Ważny był chyba 2,5 miesiąca, ale to było w lutym zeszłego roku, jak tylko zaczęli rozsyłać te kupony na 150 zl. wiec mogło się coś zmienić.

Jeśli chodzi o szczoteczkę to używam tej z zestawu (chyba do wszystkich cer), a żel to faktycznie lipa, mi bardzo ściągał skórę i strasznie się pienił, więc teraz używam go do mycia szczoteczki .
Niedługo masz urodziny,więc Bon będzie
Kurcze,faktycznie jest ważny do 19 stycznia.Dziękuję
Ważny 1,5 m-ca.Mój pierwszy 150zł,wcześniej 130 miałam,no i nie można było wybierać droższego produktu za dopłatą,teraz jest super
Zmywasz twarz micelem?później żelem czy pianką?zastanawiam sie jak to z kosmetykami do demakijażu połączyć
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 20:36   #2628
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Ja dostałam bon urodzinowy 31 grudnia. Urodziny miałam 22 grudnia a bon mam ważny do 19 stycznia (data nadania z koperty to 19grudzień).
Bon nie łączy się z promocjami i rabatami.
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 20:40   #2629
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Ja dostałam bon urodzinowy 31 grudnia. Urodziny miałam 22 grudnia a bon mam ważny do 19 stycznia (data nadania z koperty to 19grudzień).
Bon nie łączy się z promocjami i rabatami.
To najlepszego
Ja miałam 5grudnia i dziś dopiero przyszedł,też nadany 19 grudnia.W ubiegłym roku miałam jakoś szybko i w okolicach 15-20 byłam już po zakupach z uzyciem bonu
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-02, 20:47   #2630
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

a każdy ten bon dostaje? tzn obojętnie jaka karta?

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2014-01-02 o 20:48
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 20:49   #2631
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4439728 1]a każdy ten bon dostaje? tzn obojętnie jaka karta?[/QUOTE]
Nie,bony tylko dla goldów
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 21:21   #2632
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Niedługo masz urodziny,więc Bon będzie
Kurcze,faktycznie jest ważny do 19 stycznia.Dziękuję
Ważny 1,5 m-ca.Mój pierwszy 150zł,wcześniej 130 miałam,no i nie można było wybierać droższego produktu za dopłatą,teraz jest super
Zmywasz twarz micelem?później żelem czy pianką?zastanawiam sie jak to z kosmetykami do demakijażu połączyć
Wychodzi, że jednak m-c . Jestem na 100% pewna, że mój był ważny do dwudziestego któregoś kwietnia, a urodziny mam 9 lutego .
Widocznie stwierdzili, że to jednak zbyt długi termin .

Już pomału zastanawiam się co wezmę za ten bon .

Twarz zmywam micelem. Potem nakładam na szczotke lub rozprowadzam na twarzy mydło z 3 kroków Clinique, minutka szczotką i potem dalsze kroki. Wcześniej używalam kremu oczyszczającego Strivectin Replenishing Cleanser.

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
To najlepszego
Ja miałam 5grudnia i dziś dopiero przyszedł,też nadany 19 grudnia.W ubiegłym roku miałam jakoś szybko i w okolicach 15-20 byłam już po zakupach z uzyciem bonu
Ja mam urodziny 9-tego, a kupon zawsze dostawałam na początku marca. Jak miałam kartę czarną to pamiętam, że pisało na niej, że ważna w m-cu urodzin . Ale na szczęście nigdy nie mialam problemów z realizacją .
Do mnie zawsze przychodzą oferty z S. bardzo późno, często jest tak, że jest np jakieś zaproszenie i dostaję go po fakcie , albo w tym samym dniu co spotkanie i wtedy też lipa, bo mam dwójkę małych dzieci i nie będę ich ciągnąć ze sobą, a żeby załatwić kogoś do opieki tojednak zbyt późno. Tym bardziej, że takie spotkania są zazwyczaj w środku tygodnia . To się wyżaliłam .
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 21:33   #2633
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Czytałam na KWC prawie same pochlebne opinie na temat tej szczotki.Używasz jej regularnie czy różnie to bywa?
Też mam taka cerę
Tylko ja jeszcze jako bonus dostałam trochę naczynek
No to mnie przekonałaś,dziękuję:cmok :
Tylko zamiast tuszu,wezmę zapach.

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------




Ja też jeśli już mam niespodzianki to w okolicach jak zdanie wyżej No i jeszcze pory u mnie są widoczne
Po analizie stwierdzam,iż najlepsza byłaby dla mnie ta SENSITIVE
Podjęłam decyzje,dzięki Alime05,poczekam na vipy.Teraz zgarnę chyba jakiś zapach,może Givenchy le secret
Wydaje mi się, że w zestawie jest właśnie końcówka do cery wrażliwej. Ja od razu kupiłam tą na pory i od niej zaczęlam, wkrótce zmienię na tą, co oryginalnie była w zestawie i zobaczę, czy jest różnica.
Ja szczotki używałam początkowo dwa razy dziennie, teraz jestem systematyczna jeśli chodzi o wieczór, rano różnie bywa .
Używam jej tak, że najpierw robię demakijaż oczu micelem, potem myję buzię jakimś mydłem w płynie, potem dopiero zwilżam twarz, nakładam żel Vichy lub La Roche do mycia twarzy i jadę ze szczotą .
A ten żel Clarisonic dołączony do zestawu też lubiłam, zapach mi się podobał.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
może przykładem Pingwina zapodacie listę swoich hitów makijażowych minionego roku? Tylko tak zwięźle, jednopostowo, bo inaczej to ginie w natłoku
Pomysł fajny, ale decyzja co wybrać na listę trudna .

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
Ddiana, a patrzyłaś na stronie Grouponu? Jakis czas temu widzialam tam oferte tych urządzen Clarisonic po 350 zl. To chyba jeszcze lepsza oferta cenowa...
http://www.groupon.pl/oferty/cala-po...z-o-o/30087288
Szczotek z groupona nie polecam. Ponoć okazały się podróbami.

Edit - wątek o szczotce
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=397884&page=7

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-01-02 o 21:36
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 21:37   #2634
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

ja się właśnie zastanawiam nad jej zakupem ale waham sie pomiędzy nią a Philips VisaPure
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 21:42   #2635
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

To ja zacznę
HOURGLASS AMBIENT LIGHTING POWDER
Guerlain podklad TdP
BENEFIT GIMME BROW
Puder Nars
Pomadki MUFE
Samoopalacz Vita Liberata
Cień Mac Omega
Z pielęgnacji to nadal JMO, Phenome i Organique
Szczotki Clarisonic
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 21:43   #2636
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że w zestawie jest właśnie końcówka do cery wrażliwej. Ja od razu kupiłam tą na pory i od niej zaczęlam, wkrótce zmienię na tą, co oryginalnie była w zestawie i zobaczę, czy jest różnica.
Ja kupowałam ją na samym początku jak się pojawiły w S. i u mnie była końcówka tylko ta standardowa . Teraz były, z tego co kojarzę, zestawy z dodatkową szczoteczką właśnie do cery wrażliwej.
A jak często zamierzasz zmieniać szczoteczkę? Mi w S. poradzono, że wystarczy raz na pół roku, nie trzeba co 3 m-ce, no chyba, że coś się z nią stanie niedobrego. Ja ciągle mam tą samą i właściwie nic się z nią nie dzieję, nie zdeformowała się, może jedynie ciut ściemniała , więc zamierzam dopiero w lutym ją wymienić.
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 22:28   #2637
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Ja kupowałam ją na samym początku jak się pojawiły w S. i u mnie była końcówka tylko ta standardowa . Teraz były, z tego co kojarzę, zestawy z dodatkową szczoteczką właśnie do cery wrażliwej.
A jak często zamierzasz zmieniać szczoteczkę? Mi w S. poradzono, że wystarczy raz na pół roku, nie trzeba co 3 m-ce, no chyba, że coś się z nią stanie niedobrego. Ja ciągle mam tą samą i właściwie nic się z nią nie dzieję, nie zdeformowała się, może jedynie ciut ściemniała , więc zamierzam dopiero w lutym ją wymienić.
Z moją szczotką też nic złego się nie dzieje i dlatego zastanawiam się czy już ją wyrzucać (za chwilę minie 3 miesiące) czy jeszcze z miesiąc poczekać . Chyba poczekam, w końcu o nią dbam, jest czysta, z nieodkształconym włosiem, a przeciągnięcie używania o miesiąc dłużej może nie okaże się zbrodnią dla skóry .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 22:59   #2638
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Ja odnośnie rabatu w Douglasie, jak poszłam dzisiaj zapytać na jakie kosmetyki jest -30% trzy panie konsultantki zrobiły "wielkie oczy" i stweirdziły,że nic na temat takiej promocji nie wiedzą..... WTF?

A mam jeszcze pytanko czy któraś z Was orientuje się jakie są dalsze losy Laura Mercier ? W moim Douglasie zniknęła reklama zapowiadająca markę i nikt nic nie wie!!!!
Być może te promocje są tylko w Warszawie

Też się ostatnio zastanawiałam nad Laurą Mercier, czy jednak będzie. Na razie nic na ten temat mi nie wiadomo.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
może przykładem Pingwina zapodacie listę swoich hitów makijażowych minionego roku? Tylko tak zwięźle, jednopostowo, bo inaczej to ginie w natłoku
Moja jest taka:
1. Baza brązująca Chanel - Soleil Tan De Chanel
2. Podkład rozświetlający Bobbi Brown - Luminous Moisturizing Treatment Foundation
3. Korektor pod oczy Bobbi Brown - Corrector Peach Bisque
4. Żel do brwi Bobbi Brown - Natural Brow Shaper - kolor Mahogany
5. Błyszczyk do ust Bobbi Brown - Lip Gloss - kolor Buff # 4
6. Tonik do twarzy Pat&Rub
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 23:03   #2639
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Widziałyście, że niektóre ceny w internetowym sklepie Douglasa poszły w górę? Podkłady Armaniego znowu o 10-30zł droższe Lasting-10zł, Designer Lift-30zł, Designer Shaping - chyba 30zł, puder sypki-10zł. Niby nic...
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2014-01-02 o 23:05
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 23:06   #2640
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Maestro 315zł
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.