Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-08, 21:08   #2071
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

rozumiem, że daty sprawdziłaś
peeling mmb znam
Pytałam Pani jak to jest z tymi datami u nich...ale powiedziała, że kosmetyki te są ważne 6 mcy od otwarcia lub 36 mcy od daty produkcji. Serum i żel z jojobą jest z listopada 2011 więc ujdzie w tłumie. Maseczka i krem do mycia twarzy z sierpnia 2011. Zużyję

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
W wybranych Mario jest -40?
Bo ostatnio widziałam, że u mnie też wyprzedają, a nie wiem co z JMO zostało i czy w ogóle przecenili
U mnie likwidują. Na JMO nie ma jako takiej promocji. Jest tylko taka, że 2 kosmetyki -20%, 3-30%, 4-40% . Planowałam poczekać do końca na większe upusty, ale kobity wykupują wszystko do pod ręce podejdzie. W tysiącach rachunki przy kasie. Tak więc wolałam nie ryzykować...i kupiłam póki jakikolwiek upust jest, bo JMO trudno upolować w jakiejś konkretnej przecenie.
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 22:56   #2072
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam . Poczytam o tych produktach i coś wybiorę.
Dermesa ma ładny skład jakby co, gliceryna i zioła
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 23:32   #2073
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Udzielam Bo i sobie udzieliłam

A ponizej moje dzisiejsze....sama się rozgrzeszyłam. Nie potrafię dotrwać do końca Marionnaud i boję się że na -70% to już nic nie będzie. -40% lepsze niż 0%

Dziękuję- w takim razie przygarnę jeszcze ten pędzel, bo ten z eccotools, który mam, nie sięga mi do kącików oczu jak omiatam twarz pudrem, a Zoeva ma dłuższe włosie i inaczej wyprofilowane i ten lakier (bez toluenu i formaldehydu) i ten pilnik a takżesól dla tż- niech też trochę skorzysta na tej fali rozrzutności, która mnie dopadła (przez Was, oczywiście )
Cudne zakupki
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 23:34   #2074
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45499500]

Czy ktoś szykuje się może do zamówienia 100% Pure, bo właśnie musiałam zdenkować serum Nu Fountain, bo wydawało mi się, że zmienia kolor (jednak trzymanie w lodówce kosmetyków to nie dla mnie- często o nich zapominam ) i pomyślałam, że teraz czas na serum C 100% Pure- w razie czego, to ja jestem chętna, a gdyby trzeba było dobić do darmowej, to może jeszcze się na coś skuszę [/QUOTE]

Ja mogę poprosić o dołożenie serum do mojego zamówienia i potem wysłać do Ciebie, ale długo musiałabyś na nie czekać.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 23:44   #2075
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Ja mogę poprosić o dołożenie serum do mojego zamówienia i potem wysłać do Ciebie, ale długo musiałabyś na nie czekać.
Naprawdę mogłabyś Dziękuję Ci bardzo Oczywiście, że poczekam
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 23:53   #2076
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45504396]Naprawdę mogłabyś Dziękuję Ci bardzo Oczywiście, że poczekam [/QUOTE]

Nie ma sprawy, zaraz do nich napiszę .


Wysłałam prośbę o zmianę zamówienia, czekamy do poniedziałku.

Edytowane przez sylwiusaka
Czas edycji: 2014-03-09 o 00:10
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 01:19   #2077
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy, zaraz do nich napiszę .


Wysłałam prośbę o zmianę zamówienia, czekamy do poniedziałku.
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-09, 07:58   #2078
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45504307]
Dziękuję- w takim razie przygarnę jeszcze ten pędzel, bo ten z eccotools, który mam, nie sięga mi do kącików oczu jak omiatam twarz pudrem, a Zoeva ma dłuższe włosie i inaczej wyprofilowane i ten lakier (bez toluenu i formaldehydu) i ten pilnik a takżesól dla tż- niech też trochę skorzysta na tej fali rozrzutności, która mnie dopadła (przez Was, oczywiście )
Cudne zakupki [/QUOTE]

to było do przewidzenia, wszystko zwaliła na nas
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 08:08   #2079
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Pytałam Pani jak to jest z tymi datami u nich...ale powiedziała, że kosmetyki te są ważne 6 mcy od otwarcia lub 36 mcy od daty produkcji. Serum i żel z jojobą jest z listopada 2011 więc ujdzie w tłumie. Maseczka i krem do mycia twarzy z sierpnia 2011. Zużyję


U mnie likwidują. Na JMO nie ma jako takiej promocji. Jest tylko taka, że 2 kosmetyki -20%, 3-30%, 4-40% . Planowałam poczekać do końca na większe upusty, ale kobity wykupują wszystko do pod ręce podejdzie. W tysiącach rachunki przy kasie. Tak więc wolałam nie ryzykować...i kupiłam póki jakikolwiek upust jest, bo JMO trudno upolować w jakiejś konkretnej przecenie.
Koło mnie taka sama wyprzedaż. Żeby było -40% trzeba kupić 4 rzeczy.
Może ktoś chętny na spółkę??? Proszę pisać pw. Asortyment jeszcze w miarę nieprzebrany...

Chętnie wymienię też testowane MaureliI II. Na coś innego

Po trzecie - wymienię też pół serum NuFountain. Jeszcze nie otwarte, ale już bym chciała otworzyć.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2014-03-09 o 08:10
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 09:08   #2080
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Pytałam Pani jak to jest z tymi datami u nich...ale powiedziała, że kosmetyki te są ważne 6 mcy od otwarcia lub 36 mcy od daty produkcji. Serum i żel z jojobą jest z listopada 2011 więc ujdzie w tłumie. Maseczka i krem do mycia twarzy z sierpnia 2011. Zużyję


U mnie likwidują. Na JMO nie ma jako takiej promocji. Jest tylko taka, że 2 kosmetyki -20%, 3-30%, 4-40% . Planowałam poczekać do końca na większe upusty, ale kobity wykupują wszystko do pod ręce podejdzie. W tysiącach rachunki przy kasie. Tak więc wolałam nie ryzykować...i kupiłam póki jakikolwiek upust jest, bo JMO trudno upolować w jakiejś konkretnej przecenie.
moim zdaniem pani kłamała - polski dystrybutor mówił o 2 latach przydatności kosmetyku od produkcji, moja mgiełka z grudnia 2011 jest przeterminowana według nich.
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Koło mnie taka sama wyprzedaż. Żeby było -40% trzeba kupić 4 rzeczy.
Może ktoś chętny na spółkę??? Proszę pisać pw. Asortyment jeszcze w miarę nieprzebrany...

Chętnie wymienię też testowane MaureliI II. Na coś innego

Po trzecie - wymienię też pół serum NuFountain. Jeszcze nie otwarte, ale już bym chciała otworzyć.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Małgosi, ale mi się wydaje, że w serum NuFountain ważna jest data sporządzenia, nie otwarcia.....
Przynajmniej tak mi się zawsze wydawało, że ono dlatego jest sporządzane na bieżąco i pod zamówienie, że im dłużej stoi tym słabiej działa....
Ale może sobie wmówiłam
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2014-03-09 o 09:15
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 09:33   #2081
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Chętnie wymienię też testowane MaureliI II. Na coś innego
A popatrz, ja na początku byłam negatywnie nastawiona do tych zapachów, męczyły mnie, a teraz... oba mi się podobają
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-09, 10:16   #2082
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
wstawać, szkoda dnia, promocje na Dzień Kobiet czekają
Wszystkiego najlepszego. Krążyłam po tych koszykach, miałam w nich już mniej więcej to, co chcę (niekoniecznie potrzebuję), ale na tym się skończyło, zakupów nie zrobiłam. Po pierwsze, mam już wszystko, nie chcę znowu się obładować od podłogi po sufit. Po drugie dopadła nas grypa jelitowa. Coś cudownego, nie polecam Nawet nie miałam siły, żeby kompa uruchamiać. Tak więc u mnie już po dniu kobiet, bez fajerwerków. Paczuszka od Ciebie przyjdzie mi więc na pocieszenie

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Jeszcze bardziej byłam zadowolona rano, gdy zobaczyłam, że nie mam zwyczajowego tłuszczu na czole. A tłuszcz mam zawsze, nawet gdy nałożę tylko tonik.
Dzisiaj wymieszałam peeling enzymatyczny z sokiem i żelem i też ta mieszanka super się sprawdziła. Jutro w takim razie wypróbuję sok z aloesem i też zostawię na noc.

Dziewczyny, co Wam pomaga na suche dłonie? Z moimi jest coraz gorzej, szybciej robią się suche, od jakiegoś czasu naczynia myję tylko w rękawiczkach ( choć nie lubię), kilka razy w tygodniu gruba warstwa kremu i rękawiczki na noc. Rano jeszcze nie jest źle, ale w ciągu dnia robią się potworne suchary.
U mnie też wycisza skórę, po kilku dniach stosowania buzia wygląda naprawdę dobrze przez następne kilkanaście Taka gładka, promienna.

Verima krem do rąk.

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
wstalam po 7 i juz kupilam 2 szampony sylveco, tonik i olej musztardowy balam sie ze mi wszystko wykupicie zartuje
milego dnia kobietki
Kiedy one pewnie tuż po północy już zaczęły opróżniać sklepy. Miałaś fart


Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
Korah, ja mam wrażenie, że mamy bardzo podobne cery. Mnóstwo rzeczy tych samych nam się sprawdza.
Co do toniku Avalon byłam chyba jedyną forumowiczką, której nie podszedł, lepił się za bardzo i cudów nie robił, a tylko wkurzał.

Quenching to nadal mój hit, wczoraj kupiłam sobie kolejny, bo jest -30% na wszystko z okazji dnia kobiet. Dodałam jeszcze wodę micelarną. Chodziła za mną jeszcze maska oczyszczająca, ale mam jej jeszcze sporo.

Kusi mnie to serum NuFountain, ale różnych serum mam na najbliższe 2 lata

Napar z żywokostu chwaliła na blogu Alina Rose
Nie zgadniesz, ja też mam takie wrażenie
Odpuściłam ten Avalon, ma dość długi skład, na razie poszedł w zapomnienie
Kojarzę vlogerkę
NuFountain warto, ale trzeba mieć do niego wszystko pozużywane, bo jego należy po zakpuie eksploatować na co dzień, nie może sobie stać nie używany. Musi być też w lodówce i nie może czekać po zakupie, tylko od razu trzeba zużywać.

Cytat:
Napisane przez agaku Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
orientujecie się dlaczego to mleczko jest dużo tańsze niż w innych sklepach?
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...CI-SPF-30.html

Myślicie że dla 6-latki lepsza będzie w/w Lavera czy też Phenome?
http://www.phenome.pl/pl/main/produk...oments/?pid=90
Phenome fajne bo nie ma olejków eterycznych, ale Lavera też spoko pod warunkiem, że dziewczynka nie ma alergii na powyższe. Może być krótsza data ważności, dlatego taniej, musiałabyś się wypytać sklepu.

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45499500]W końcu wzięłam na Bioorganice, bo chciałam jeszcze to http://bioorganika.pl/dzieci/136-rob...la-dzieci.html- kwas mlekowy wysoko w składzie i to http://bioorganika.pl/kremy/453-natu...zy-i-szyi.html- miałam go już kiedyś i mimo, że składniki aktywne są dalej, to jak stosowałam go na noc, to normalnie czułam, jak skóra mi się kurczy
Buraka też już zamówiłam, a oprócz niego mydło z jednoczesną zawartością i soli i błota z Morza Martwego http://www.goldenoil.pl/product_info...oducts_id=2733
i jeszcze to http://www.goldenoil.pl/product_info.php?products _id=2039 (miało być kiedyś na prezent, ale poszło coś innego, a to będzie ozdobą mojej łazienki )
i deo ałunowe różane w sprayu http://www.goldenoil.pl/product_info...oducts_id=2548
[/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
mleczka jeszcze nie testowałam, pierwsze wrażenia żelu z Avalon... niestety ściąga. Nie bardzo, ale jednak. Chyba nie ma żelu, który by mnie nie ściągał a samym mleczkiem nie wyobrażam sobie demakijażu OMC próbował kiedyś, ale niestety nie podeszło mi
Żel ładnie pachnie, lekko się pieni napewno jeden z lepszych jaki miałam

Kurczę -30% w phenome.
Serio serum Quenching takie fajne?
Właśnie miałam klikać serum nawilżające z green people, ale teraz nie wiem. Quenching ze zniżką wyszłoby mnie tylko 28 zł drożej od GP ....
Mnie też żele wysuszają, mało które tego nie robią. Ja wolę mleczka, a do nich mydełka, albo glinki

Quenching lubią chyba wszystkie osoby, które go miały

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
A ponizej moje dzisiejsze....sama się rozgrzeszyłam. Nie potrafię dotrwać do końca Marionnaud i boję się że na -70% to już nic nie będzie. -40% lepsze niż 0%


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Koło mnie taka sama wyprzedaż. Żeby było -40% trzeba kupić 4 rzeczy.
Może ktoś chętny na spółkę??? Proszę pisać pw. Asortyment jeszcze w miarę nieprzebrany...

Chętnie wymienię też testowane MaureliI II. Na coś innego

Po trzecie - wymienię też pół serum NuFountain. Jeszcze nie otwarte, ale już bym chciała otworzyć.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Przelewanie NuFountain to dość ryzykowna sprawa, chyba, ze na takie miniporcyjki do zużycia w parę dni

Mnie II bardziej odpowiada, ale I też niczego sę. Daj znaka, co byś za nią chciała.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
A popatrz, ja na początku byłam negatywnie nastawiona do tych zapachów, męczyły mnie, a teraz... oba mi się podobają
Mam podobnie.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-03-09 o 13:54
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 10:42   #2083
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 871
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego. Krążyłam po tych koszykach, miałam w nich już mniej więcej to, co chcę (niekoniecznie potrzebuję), ale na tym się skończyło, zakupów nie zrobiłam. Po pierwsze, mam już wszystko, nie chcę znowu się obładować od podłogi po sufit. Po drugie dopadła nas grypa jelitowa. Coś cudownego, nie polecam Nawet nie miałam siły, żeby kompa uruchamiać. Tak więc u mnie już po dniu kobiet, bez fajerwerków. Paczuszka od Ciebie przyjdzie mi więc na pocieszenie


Phenome fajne bo nie ma olejków eterycznych, ale Lavera też spoko pod warunkiem, że dziewczynka nie ma alergii na powyższe. Może być krótsza data ważności, dlatego taniej, musiałabyś się wypytać sklepu.
Biedactwo, współczuję choroby
Zdecydowałam się na Laverę, ale na takie mleczko (duża pojemność, będzie służyć też do ciała):
http://www.greenline.redcart.pl/p/72...czna-2014.html

A teraz żałuję, że nie zrobiłam zapasu Sylveco na iwosie, mogłam skorzystać z darmowej dostawy
__________________



Edytowane przez agaku
Czas edycji: 2014-03-09 o 10:43
agaku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 11:16   #2084
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Małgosi, ale mi się wydaje, że w serum NuFountain ważna jest data sporządzenia, nie otwarcia.....
Przynajmniej tak mi się zawsze wydawało, że ono dlatego jest sporządzane na bieżąco i pod zamówienie, że im dłużej stoi tym słabiej działa....
Ale może sobie wmówiłam
hmmm... a jak ze stycznia jest to jak długo pociągnie?

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
A popatrz, ja na początku byłam negatywnie nastawiona do tych zapachów, męczyły mnie, a teraz... oba mi się podobają

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego. Krążyłam po tych koszykach, miałam w nich już mniej więcej to, co chcę (niekoniecznie potrzebuję), ale na tym się skończyło, zakupów nie zrobiłam. Po pierwsze, mam już wszystko, nie chcę znowu się obładować od podłogi po sufit. Po drugie dopadła nas grypa jelitowa. Coś cudownego, nie polecam Nawet nie miałam siły, żeby kompa uruchamiać. Tak więc u mnie już po dniu kobiet, bez fajerwerków. Paczuszka od Ciebie przyjdzie mi więc na pocieszenie
współczuję
Młody też???

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Przelewanie NuFountain to dość ryzykowna sprawa, chyba, ze na takie miniporcyjki do zużycia w parę dni

Mnie II bardziej odpowiada, ale I też niczego sę. Daj znaka, co byś za nią chciała.
A co tam masz na zbyciu???

Do przelania mam kilka buteleczek z ciemnego szkła po serach z BU
Pozdieliłabym się, bo boję się, że nie zuzyję (znowu) całego
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 11:19   #2085
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
hmmm... a jak ze stycznia jest to jak długo pociągnie?
nie mam pojęcia...
pewnie okaże się w trakcie używania, ale stare nie jest, skoro ze stycznia ale i tak proponuje jak najszybciej zacząć używać...
jak chcesz to wezmę połowę tylko nie wiem co byś chciała?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 11:35   #2086
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
nie mam pojęcia...
pewnie okaże się w trakcie używania, ale stare nie jest, skoro ze stycznia ale i tak proponuje jak najszybciej zacząć używać...
jak chcesz to wezmę połowę tylko nie wiem co byś chciała?
zaraz spenetruję Twój wątek

Powiedzcie mi proszę Dobre Kobiety, bo zaczęłam dziś to serum - czy mogę łączyć z hydrolatem z róży + zestaw na naczynka z BU (ekstrakt z białych kwiatów, ekstr. z lukrecji i to: Water; Glycerin; Ruscus Aculeatus (Butcher's Broom) Root Extract; Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Extract; Solidago Virgaurea (Goldenrod) Extract) oraz z kremem PHENOME
Tzn. najpierw tonik, potem serum, potem krem

bo pamiętam, że C się źle łączy z niektórymi roślinami
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 11:49   #2087
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
zaraz spenetruję Twój wątek

Powiedzcie mi proszę Dobre Kobiety, bo zaczęłam dziś to serum - czy mogę łączyć z hydrolatem z róży + zestaw na naczynka z BU (ekstrakt z białych kwiatów, ekstr. z lukrecji i to: Water; Glycerin; Ruscus Aculeatus (Butcher's Broom) Root Extract; Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Extract; Solidago Virgaurea (Goldenrod) Extract) oraz z kremem PHENOME
Tzn. najpierw tonik, potem serum, potem krem

bo pamiętam, że C się źle łączy z niektórymi roślinami
eeeeeeee... na wątku to raczej nic ciekawego nie ma... napisz co Cię interesuje i przejrzyj album
kolejno można nie można mieszać w jednym preparacie, bo dużo rzeczy rozkłada witC.
ale jak odczekasz chwile aż się serum wchłonie to potem nakładasz co chcesz, oby nie podrazniało.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 11:56   #2088
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez agaku Pokaż wiadomość
Biedactwo, współczuję choroby
Zdecydowałam się na Laverę, ale na takie mleczko (duża pojemność, będzie służyć też do ciała):
http://www.greenline.redcart.pl/p/72...czna-2014.html

A teraz żałuję, że nie zrobiłam zapasu Sylveco na iwosie, mogłam skorzystać z darmowej dostawy


Mleczko powinno być przyjaźniejsze w apikacji

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
współczuję
Młody też???

A co tam masz na zbyciu???
Młody jako pierwszy, ja parę godzin później, wszystko miało swój początek w nocy a dzień wstecz był u kolegi, który parę dni wcześniej też miał dziadostwo i wszystko jasne. Generalnie wszystko na nie z jedzeniem, bóle mięśni, ledwo się z łóżka podnosiłam. Dreszcze. Młodemu po nocy przeszło, mnie trzymało jeszcze tej nocy. Dziś już prawie zdrowa.

Wysłałam pw.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 15:25   #2089
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

korah, dobrze że już się lepiej czujecie

u mnie dziś cudna wiosna, słońce praży, kobietki śmigają w miniówkach, zimy już nie będzie
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-09, 18:38   #2090
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Oby już zima nie wróciła, w powietrzu czuć wiosnę

Nakupowałam jednak....
Serum z wit C, złuszczający żel do twarzy z jojobą, szampon z lawendą i rozmarynem, odżywka bezzapachowa z JMO wszystko
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 19:31   #2091
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
korah, dobrze że już się lepiej czujecie

u mnie dziś cudna wiosna, słońce praży, kobietki śmigają w miniówkach, zimy już nie będzie

U nas też wiosna w pełni, ale mnie nawet na ten widok wciąż się zbiera na


Dziewczyny, nie macie wrażenia, że Maurelli się znacznie skurczyło, czy mi się wydaje, ale mieli więcej produktów, mieli takie fajne mleczko z tej pierwszej marki na liście
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 19:38   #2092
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

U mnie też wycisza skórę, po kilku dniach stosowania buzia wygląda naprawdę dobrze przez następne kilkanaście Taka gładka, promienna.

Verima krem do rąk.



susabee
100% pure dzisiaj odpisało, że nie ma problemu z dołożeniem serum do zamówienia.
Może nawet jutro paczka zostanie wysłana , byłoby pięknie.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 21:49   #2093
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość



susabee
100% pure dzisiaj odpisało, że nie ma problemu z dołożeniem serum do zamówienia.
Może nawet jutro paczka zostanie wysłana , byłoby pięknie.
Super - jeśli ściągnęli Ci już kasę z karty, to podaj proszę na pw dane i kwotę do przelewu
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 21:53   #2094
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
moim zdaniem pani kłamała - polski dystrybutor mówił o 2 latach przydatności kosmetyku od produkcji, moja mgiełka z grudnia 2011 jest przeterminowana według nich.

Małgosi, ale mi się wydaje, że w serum NuFountain ważna jest data sporządzenia, nie otwarcia.....
Przynajmniej tak mi się zawsze wydawało, że ono dlatego jest sporządzane na bieżąco i pod zamówienie, że im dłużej stoi tym słabiej działa....
Ale może sobie wmówiłam
No widzisz..jak to u nas w sklepach jest cudownie. jednak musze powiedzieć, że kosmetyki wyglądają ok. Zapachy są w porządku. W sumie rabat dobry więc na własną odpowiedzialność kupiłam. Ale z drugiej strony dlaczego u nas tak jest, że żeby coś kupić w rozsądnej cenie, to musi to być przeterminowane?


Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Oby już zima nie wróciła, w powietrzu czuć wiosnę

Nakupowałam jednak....
Serum z wit C, złuszczający żel do twarzy z jojobą, szampon z lawendą i rozmarynem, odżywka bezzapachowa z JMO wszystko
Też uległaś..no ja nie mogłam inaczej. Żel z jojobą mój ulubieniec. U mnie już nie ma w czym wybierać..same szampony bezzapachowe i trochę olejków. A kiedy u Ciebie zamykają definitywnie? Bo wtedy -70% powinno być.
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 22:09   #2095
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
No widzisz..jak to u nas w sklepach jest cudownie. jednak musze powiedzieć, że kosmetyki wyglądają ok. Zapachy są w porządku. W sumie rabat dobry więc na własną odpowiedzialność kupiłam. Ale z drugiej strony dlaczego u nas tak jest, że żeby coś kupić w rozsądnej cenie, to musi to być przeterminowane?



Też uległaś..no ja nie mogłam inaczej. Żel z jojobą mój ulubieniec. U mnie już nie ma w czym wybierać..same szampony bezzapachowe i trochę olejków. A kiedy u Ciebie zamykają definitywnie? Bo wtedy -70% powinno być.
Dziękuję za przypomnienie Nie podoba mi się to, że wszystko jest takie pozagradzane i nie można swobodnie pochodzić i pooglądać kosmetyków...
Też bardzo lubię ten żel z jojobą, zostawia fajne uczucie na twarzy.
Nie miałam tylko odżywki bezzapachowej.
Nie pytałam, bo mało co zostało A u Ciebie kiedy?
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 22:21   #2096
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Dziewczyny, nie macie wrażenia, że Maurelli się znacznie skurczyło, czy mi się wydaje, ale mieli więcej produktów, mieli takie fajne mleczko z tej pierwszej marki na liście
mleczko do ciała czy mleczko do demakijażu?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 22:25   #2097
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
mleczko do ciała czy mleczko do demakijażu?

do demakijażu
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 22:29   #2098
Ulllencce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45123895]Zamawiałaś tylko próbki, czy coś jeszcze- mnie kusi strasznie olejek do demakijażu,[/QUOTE]


i jak skusiłaś się czy nie? od razu przepraszam jak pisałaś już o tym ale nie dam rady całego forum przegrzebać a trochę mnie tu nie było
Ulllencce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 23:23   #2099
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Ulllencce Pokaż wiadomość
i jak skusiłaś się czy nie? od razu przepraszam jak pisałaś już o tym ale nie dam rady całego forum przegrzebać a trochę mnie tu nie było
Ja jeszcze nie, ale chyba Korah i Beeets miały próbki
I jeszcze na blogu Zielony Koszyczek były opisywane jakieś testy
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 23:31   #2100
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45516349]Ja jeszcze nie, ale chyba Korah i Beeets miały próbki
I jeszcze na blogu Zielony Koszyczek były opisywane jakieś testy [/QUOTE]

A czego te próbki i jakiej firmy Luvos czy Clochee? Jeśli olejku, to na pewno nie miałam
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.