Depilacja woskiem bikini bydgoszcz - do któej kosmetyczki warto się wybrać?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-22, 10:28   #1
mammba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 31

Depilacja woskiem bikini bydgoszcz - do któej kosmetyczki warto się wybrać??


Witam serdecznie!

Przekopałam milion wątków i nie udało mi się znaleźć żadnego polecanego w Bydgoszczy miejsca gdzie warto wykonać depilację woskiem, szczególnie chodzi mi o depilację bikini - a salonów kosmetycznych mamy przecież w mieście wiele!

Czy odwiedza to forum jakaś wizażanka z BYDGOSZCZY która mogłaby polecić salon kosmetyczny gdzie profesjonalnie i dobrze kosmetyczka wykonuje depilację bikini i brazylijską??

Bydgoszczanki odezwijcie się

Znalazłam sporo polecanych salonów niestety z innych dużych miast Polski a chciałabym wybrać się właśnie w Bydgoszczy - ale pójdę tylko w sprawdzone miejsce

Bardzo proszę - jeśli ktoś korzystał z tej usługi kosmetycznej w BDG niech da znać
mammba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 09:59   #2
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: Depilacja woskiem bikini bydgoszcz - do któej kosmetyczki warto się wybrać??

Zapraszam do mnie do Torunia,całkiem bliziutko.Jeżeli nie to polecam współpracujący ze mną salon GIGI SALON &SPA na Gdańskiej 62 ,kiedys nazuwali się Jasmine http://jasminarium.pl/kontakt.htm ,sama robię u nich rzęski
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 16:25   #3
mammba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja woskiem bikini bydgoszcz - do któej kosmetyczki warto się wybrać??

Hej

papadan1 a jesteś pewna że na Gdańskiej wykonują taką depilację - nie chce żeby Pani kosmetyczka była bardziej zażenowana ode mnie kiedy już pójdę na tę depilację..

może wiesz jaki jest tam koszt depilacji brazylijskiej?

może kiedyś przy okazji będac w Toruniu skorzystam z depilacji u Ciebie - jaki jest koszt?

dzięki za info i nadal czekam na kogoś pomocnego w temacie...
mammba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 09:05   #4
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: Depilacja woskiem bikini bydgoszcz - do któej kosmetyczki warto się wybrać??

Nie ma lepszej metody niż kontakt,zadzwoń do nich .U mnie bikini kosztuje30zl a brazyliana 50zl.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 15:19   #5
Lucrecia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucrecia3
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 2 581
Dot.: Depilacja woskiem bikini bydgoszcz - do któej kosmetyczki warto się wybrać??

papadan1
A za ile robisz pachy??
__________________
24.06.2008r. = MÓJ DZIEŃ



HISZPANIA
Lucrecia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 14:26   #6
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: Depilacja woskiem bikini bydgoszcz - do któej kosmetyczki warto się wybrać??

30 zl
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 08:45   #7
Beherit
Raczkowanie
 
Avatar Beherit
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 32
Dot.: Depilacja woskiem bikini bydgoszcz - do któej kosmetyczki warto się wybrać??

A w Toruniu to pod jakim adresem? będę pewnie spędzać tam wakacje i lepiej wiedzieć co i gdzie)
pozdrawiam!!
__________________
...pagan poetry...
Beherit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 13:20   #8
kosm1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja woskiem bikini bydgoszcz - do któej kosmetyczki warto się wybrać??

Witam,
Polecam salon kosmetyczny Secesja ul Cieszkowskiego 7/1
Wykonują depilacje także brazylijską, miła atmosfera, bez krępacji. mają stronę internetową. wystarczy wrzucić na google secesja bydgoszcz.
kosm1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 20:03   #9
MokraWloszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja woskiem bikini bydgoszcz - do któej kosmetyczki warto się wybrać??

Ja osobiście polecam salon kosmetyczny Lidia, bardzo miła dziewczyna, ma salon w fordonie, robię sobie u niej depilację, paznokcie, brwi i rzęsy. praktycznie wszystko . Mieszkam w forodnie to nawet mi na rękę, jeżeli któraś chętna to jej stronka www.lidiawinkler.zor.pl , zapisy z wyprzedeniem do 2 tygodni!!! Ale warto. buziaczki dla was
MokraWloszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 00:29   #10
Toffinka
Przyczajenie
 
Avatar Toffinka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja woskiem bikini bydgoszcz - do któej kosmetyczki warto się wybrać??

Cytat:
Napisane przez mammba Pokaż wiadomość
Witam serdecznie!

Przekopałam milion wątków i nie udało mi się znaleźć żadnego polecanego w Bydgoszczy miejsca gdzie warto wykonać depilację woskiem, szczególnie chodzi mi o depilację bikini - a salonów kosmetycznych mamy przecież w mieście wiele!

Czy odwiedza to forum jakaś wizażanka z BYDGOSZCZY która mogłaby polecić salon kosmetyczny gdzie profesjonalnie i dobrze kosmetyczka wykonuje depilację bikini i brazylijską??

Bydgoszczanki odezwijcie się

Znalazłam sporo polecanych salonów niestety z innych dużych miast Polski a chciałabym wybrać się właśnie w Bydgoszczy - ale pójdę tylko w sprawdzone miejsce

Bardzo proszę - jeśli ktoś korzystał z tej usługi kosmetycznej w BDG niech da znać
może to już za późno ale i w Bydzi jest dobra kosmetyczka, która bardzo dobrze wykonuje depilację, miałam robioną woskiem twardym włoski wszystkie usunięte nawet te krótkie 4 tyg spokoju mogłam cieszyć się z........jej nr 500 145 111 przyjmuje w Centrum
Toffinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 10:03   #11
msaccident
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja woskiem bikini bydgoszcz - do któej kosmetyczki warto się wybrać??

Polecam Jolantę Mlicją - ma swój salon na ul. jana III Sobieskiego (koło 3 urzedu skarbowego, boczna od ul. dworcowej). Chodze do niej od kilku lat i wysłałam tam kilkanaście znajomych (również facetów) i zawsze wszyscy sa zadowoleni.
zakres usług jest bardzo szeroki od manicure i pedicure po oczyszczanie, depilację, masaże i zabiegi na całe ciało. pani Jola w salonie jest sama co sprzyja relaksowi, jest cisza i spokój, umawia się na konkretne godziny, przygotowuje też bony upominkowe (wystarczy zadzwonic i zamówić, moich bliskich juz kilkakrotnie obdarowałam takim bonem z okazji urodzin czy świąt). No i to co dla mnie jest ważne; nic na siłe jeśli widzi, ze problem z cerą jest poważniejszy to najpierw wysyła klienta do dermatologa na konsultację co moim zdaniem świadczy o profesjonalizmie. Pracuje na kosmetykach biodroga. mam bardzo wrażliwą cerę (wystarczy, ze sobie zaskórniaka wycisnę i juz placek czerwony na kilka godzi) a po zabiegach u Pani Joli moja cera zawsze wyglada dobrze i nie musze sie zamykac w domu na dwa dni.
tel; 606 432 497
msaccident jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-02, 16:19   #12
oxygane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja woskiem bikini bydgoszcz - do któej kosmetyczki warto się wybrać??

Ja wysłałem dziewczyne do salonu "Monia" na taki zabieg, ona z reguły strasznie nie lubi sie tam depilowac, ale w tym salonie nic nie narzekala. W ogole jak jestes zainteresowana tez innymi ofertami to na boneo.pl maja bony znizkowe wlasnie do Moni. Jakies usuwanie naskorka, pedicure i inne rzeczy, ktorych moj meski umysl nie zrozumie
oxygane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 16:03   #13
mekinking
Raczkowanie
 
Avatar mekinking
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Bydgoszcz/Warszawa
Wiadomości: 484
Dot.: Depilacja woskiem bikini bydgoszcz - do któej kosmetyczki warto się wybrać??

czy ktoś może polecić jakąś kosmetyczkę robiącą brazylijskie bikini, poza tymi, które już się pojawiły w wątku?
__________________
Mekinking
Szafiarka
Biżuteryjka
mekinking jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 13:11   #14
Gosiu
Rozeznanie
 
Avatar Gosiu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
Dot.: Depilacja woskiem bikini bydgoszcz - do któej kosmetyczki warto się wybrać??

Podbijam wątek Trochę czasu minęło od ostatniego postu, a interesuje mnie depilacja brazylijska

Znacie coś kochane? W Fordonie może coś?
Gosiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 15:40   #15
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Depilacja woskiem bikini bydgoszcz - do któej kosmetyczki warto się wybrać??

woskiem to trochę się boję, ja jestem bardzo zadowolona z depilacji pastą cukrową. Może poszukaj gabinetu u siebie co ma taką usługę?
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-29 16:40:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.